icon

V domácnosti s dětmi se špinavé prádlo v koši vrší závratnou rychlostí. Sotva se dostanete na dno, už jsou tu další zamazané kalhoty či tričko. Ještěže si s tím vším pračka hravě poradí. Čím v ní perete?

a) Pracím práškem
b) Pracími kapslemi
c) Pracím gelem
d) Něčím jiným

Za každou odpověď vám přiletí 3 ❤️ A už za týden oznámíme testování produktů, které vám pomohou s kopou špinavého prádla 🙂

#test_persil

avatar

Nejcasteji c)

23. zář 2019
avatar

B ale někdy i A

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Nejčastěji A, některé prádlo C

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

C a někdy A 🙂

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Nejčastěji peru pracím práškem, krátký program nebo prádlo se specifickými požadavky peru příslušným pracím gelem. Takže a)+c)

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Peru v pracím gelu takže C

23. zář 2019
avatar

A a C🙂

23. zář 2019
avatar

C pracím gelem

23. zář 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar
23. zář 2019
avatar

C a k tomu trochu octa

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Jedině A. A navíc Persil prášek dovážený z Německa.

Kapsle, ani gel mi prádlo dobře nevyperou, po gelu mi začalo časem sportovní oblečení muže zatuchávat, navíc se po něm prý ničí pračka. Český Persil prášek se mi zásadně při praní na 40 nerozpustil, proto používám ten z Německa.

Gel teď používám teda ještě pro praní oblečků na miminko, ale až začnou příkrmy, budu i pro něj prát v prášku a s gelem se rozloučím.

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji pouzivame gel na praní, špatné nejsou ani kapsle, ale prasek uz nee.. Obcas davam jen kratky program a tam se prasek nerozpusti.

23. zář 2019
avatar

a,b,c

23. zář 2019
avatar

Nejcasteji C, tedy gel. Muz ale na sve pracovni obleceni A, klasicky prasek.

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Jedině C

23. zář 2019
avatar

nejvíce A

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji peru v gelu nebo používám kapsle

23. zář 2019
avatar

Vystřídala jsem všechno, ale nakonec jsem se vrátila je starému dobrému prášku.

23. zář 2019
avatar

Peru jen v kapslich, i kdyz to asi pro pracku neni uplne ok.

23. zář 2019
avatar

A a C

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji práškem, občas kapslemi

23. zář 2019
avatar

A B C a střídám to podle toho, co zrovna peru 🙂

23. zář 2019
avatar

Pracim gelem a praskem 🙂)

23. zář 2019
avatar

Hlavně za a) pracím praskem, mám z Německa a občas i c) gelem, třeba na sportovní věci

23. zář 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Střídám to...ale většinou používám prací kapsle nebo prací gel☺

23. zář 2019
avatar

Používám jen a) prací prášek, osvědčil se mi nejlépe, kapsle taky super, ale nejdou dávkovat

23. zář 2019
avatar

nejčastěji a, občas c

23. zář 2019
avatar

A, nejčastěji prášek, jen na funkční oblečení používám C, gel na to určený

23. zář 2019
avatar

Střídám gely, kapsle, prášky

23. zář 2019
avatar

nejčastěji C, občas A

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Momentalne kapsle a zkousim😉

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Praskem 🙂

23. zář 2019
avatar

U nás jedině C, prášek nemám ráda, a kapsle jsem ještě nezkoušela.

23. zář 2019
avatar

B), C). Prášek jsem nepoužila snad sto let 😂

23. zář 2019
avatar

Destske a) a c), ostatni a) a b)

23. zář 2019
avatar

C) občas A)

23. zář 2019
avatar

B) i C)

23. zář 2019
avatar

C, a občas B 😊

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

A a C

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Určitě C tedy gel a ráda zkouším jiné a jiné 🙂

23. zář 2019
avatar

B kapslemi a že pračka se u nás nezastaví 🙂

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Nejčastěji A, na mikiny a lepší trička dávám C, do máchání ocet....

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Kapsle,popř.gel

23. zář 2019
avatar

gel, občas prášek

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji prášek a občas gel.

23. zář 2019
avatar

Střídám všechno 😉 Nejčastěji gely, nebo kapsle, ale teď jsem si zamilovala vůni jednoho prášku 🌸 Mé praní je stejně rozmanité, jako život 😉

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji pouzivam gel

23. zář 2019
avatar

Peru jedině v Persil levandulovým a sensitive gelu.

23. zář 2019
avatar
apacheee
AMBASADORKA

B 🙂

23. zář 2019
avatar

Střídám všechny možnosti. Nejvíc A a B.

23. zář 2019
avatar

A občas C

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Nejčastěji práškem, občas koupím i kapsle 🙂

23. zář 2019
avatar

Střídám A a C 🙂

23. zář 2019
avatar

c) Pracím gelem
občas b) Pracími kapslemi

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Nejčastěji B. Občas prokládám A.

23. zář 2019
avatar

U nas A,i C

23. zář 2019
avatar

C)
A neviem preco som myslela ze prasky uz ani nevyrbaju 🤦🏻‍♀️

23. zář 2019
avatar

C 🙂

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

A) a funkční prádlo C)

23. zář 2019
avatar

c) Pracím gelem

23. zář 2019
avatar

A, c i b

23. zář 2019
avatar

Já Peru v A, B i C 🙂

23. zář 2019
avatar

B a C🙂

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

Já teď objevila kouzlo kapslí. Jen se tam soupne a je to. Navíc může asistovat syn, což s gelem nešlo...

23. zář 2019
avatar

Za c) gelem, prášek mi nevyhovuje a kapsle jsem ještě nezkoušela 😀

23. zář 2019
avatar

A a C

23. zář 2019
avatar

Za A a střídám to s C 😊

23. zář 2019
avatar

A a nekdy C

23. zář 2019
avatar

My používáme už jen gel
U nás C

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji A, občas dávám C a nejmíň používám B.

23. zář 2019
avatar

A nejvíce v poslední době

23. zář 2019
avatar
23. zář 2019
avatar

A, B i C

23. zář 2019
avatar

c, občas b

23. zář 2019
avatar

B a C 🙂

23. zář 2019
avatar

A,C, občas B

23. zář 2019
avatar

Už léta letoucí C prací gel, ale eko, ty normální už mi vůbec nevoní 🙃

23. zář 2019
avatar

Nejčastěji peru v gelu. Občas ale koupím i prášek nebo tablety. Teď mám doma vše a střídám to. 😃

23. zář 2019
avatar

A, C.
Ale souhlasím se špatnou rozpustností prášku a to ne jen na krátký program.
Zírala jsem, co po něm zůstává ve filtru sušičky. A gel jak který, některé vyloženě smrdí (opravdu jak zatuchlé) a sensitive nebyl pro dceru vhodný.

23. zář 2019
avatar

A + C, prášek na bílé, gel na tmavé, něco dalšího na pleny, na šátky na nošení 😊 mám pomalu doma víc pracích prostředků než párů bot 🤔

23. zář 2019
avatar

vzdycky C 😉

23. zář 2019
avatar

b) a c), občas i a), ale to už pouze výjimečně 😉

23. zář 2019
avatar

A, B, C - tak nějak střídám podle nálady, typu oblečení, množství prádla.. Mě praní baví, tak mě baví i různě zkoušet, obměnovat přípravky.. 🙂

23. zář 2019
avatar

B a C

24. zář 2019
avatar

B a C

24. zář 2019
avatar

A,B i C ... Záleží co zrovna peru 😁

24. zář 2019
avatar

Uz jen C

24. zář 2019
avatar
24. zář 2019
avatar

Práci gel modrý Persil a tyhle nové kapsle chci vyzkoušet 😉

24. zář 2019
avatar
26. zář 2019
avatar

U nás se pere jedině persilem hlavně c a b

5. říj 2019
avatar
10. říj 2019
avatar

@konik_testuje Děkuji 🙂

10. říj 2019
avatar

Děkuji 😘

14. říj 2019