Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

První příkrmy: Jaký mixér na dětské příkrmy vybrat?
Ahoj holky koníkovky,
připravit první dětské příkrmy bývá pro nezkušené maminky docela oříšek, protože každá chceme našemu miminku dopřát to nejlepší. Kromě samotných surovin si často lámeme hlavu nad tím, jak a v čem vlastně ty dětské příkrmy uvařit, aby se zachovala chuť i dostatečné množství živin.
Dnešní článek jsem se proto rozhodla věnovat multifunkčním mixérům pro přípravu dětských příkrmů, které dokáží připravit nejenom chutná a zdravá jídla pro děti, ale šetří i váš čas, který můžete využít na společně hraní s dětmi.
Proto se chci v dnešním článku zaměřit na pomocníky, které rychle a zdravě připraví baštu pro naše nejmenší či pro ty větší. Na trhu se objevuje mnoho značek a druhů multifunkčních mixérů, nicméně já jsem se rozhodla z toho nepřeberného množství vybrat 4, které mě osobně zaujaly a jsou i skvěle hodnocené.
Zdravím holky.Chtela bych se zeptat vy které jste prodělaly SP a poslali vas na hematologii přišli vam na něco?A když ano pomohly vam pak nějaké léky na donoseni miminka?A na co vam přišli?Me hned napsala ma obvodni zadanku na hematologii tak jsem zvědavá.Kdysi jsem mela trombozu hned po porodu ale to už je 9 let,je možnost ze to muze byt i tím?Děkuji předem za odpovědi a přeji krásný den.
Ahoj, chtěla bych se zeptat na Vaše zkušenosti s dětskými elektronickými chůvičkami- rádi bysme měli malou pod dohledem, když spí a my si chceme užít trochu společné pohody třeba večer u TV. Manžel mi říká, že může donést z práce nějakou wifi kameru třeba něco takového https://svetla-elektro.cz/803-wifi-ip-kamery a prý je to v podstatě to samé, tak nevím, jestli chůvičku kupovat, nebo si s tou kamerou vystačíme.
Ahoj holky není tu prosím někdo z Brna, kdo by se nejspíše zítra dostal co nejdříve do zásilkovny Vinotéka Perkmistr Dusíkova 17?
Zase jsem si jednou našla čas před uklizením nákupu k vyfocení svého #dm "košíku" 😀 Většina jsou tentokrát stálice, které kupujeme pravidelně - takže DOPORUČUJU:
🛒 snídaňové dobroty dmBio
🛒 ovesné mléko dmBio
🛒 čistič myčky a čistič pračky Denkmit
🛒 ubrousky proti zabarvení prádla Denkmit
🛒 prostředek na mytí nádobí Denkmit nature
🛒 tablety do myčky Denkmit nature
🛒 šampon a kondicioner pro blond vlasy - Balea
🛒 vitamínová kúra Mivolis
🛒 košíčky na muffiny Profissimo
🛒 vůně do wc Denkmit
🛒 papír na pečení Profissimo
A zbytek jsou novinky na otestování:
🛒 rozprašovač na čistící prostředky
🛒 prachovky Profissimo
🛒 tyčinky Babylove
🛒 arašídy dmBio
🛒 odličovač očí Balea
Co z mého obrázku se najde i u vás doma? A jak jste s tím spokojené?
Možná už nějakou dobu sledujete moje příspěvky tady na blogu. Ale třeba mě ještě neznáte... Mám pro vás zajímavou pozvánku.
🩸 Jaký byl můj příběh a cesta k vědomé cykličnosti?
🌡 Co je to symptotermální metoda a proč mě tolik nadchla?
👫 Jak může vědomí společné plodnosti obohatit vztah muže a ženy?
O tom všem jsem si povídala v rozhovoru s Veru Vykusovou, autorkou druhého ročníku online kongresu o ženské cykličnosti, který poběží už příští týden - zdarma.
Zajímá tě téma cykličnosti nebo vlastně ani nevíš co to slovo znamená? Pak neváhej a nech se inspirovat více než 20 rozhovory - online z pohodlí domova a zadarmo.
Na kongres se můžeš přihlásit tady: https://vsesouvisisevsim.cz/prihlasovani-do-kon...
Kontrolní otázka.. Vozí někdo ještě v autě kanistr z benzinem? Nebo v domě “benzinky” na každém rohu se neobtěžuje? Manžel mi na to, že tam ho chci řekl, že jsem úplný “debil”.. tak jen sonduji 🤔 asi ho doma brzo nepřežiju 🙈
Potřebuji prosím radu🙏🏼🆘
Máte některá zkušenost s “nemluvením” dítěte v pěti letech před cizími? Jsem už zoufalá a dnes to dovršila pětiletá prohlídka u dětské doktorky. Malá stále mluví doma, školka komunikuje, umí říct vše, nemá problém s řečí, ale jak má mluvit s někým cizím, tak by se nejraději rozbrečela jako dnes na prohlídce, když měla odpovídat nebo přečíst obrázky. A já nevím co s ní, může mi někdo se stejnou zkušeností poradit? Doma se nehádáme, nekřičíme na ní, takže nějak poznamenaná by neměla být z čeho, vše řešíme v klidu. Ještě nám sestra u dr. doporučila homeopatika na stres Sedalia, myslíte, že to má nějaký účinek na tento problém? Budu ráda za každou dobrou radu, protože to stresuje akorát mě, že nevím jak jí pomoct🙏🏼🙏🏼
Krásné čtvrteční dopoledne🧡
Nevím, jak Vy, ale já s příchodem podzimu mám větší chuť na pečení a na sladké. A taky školní rána jsou trochu klidnější, když je snídaně už na stole.🙂
Dneska mám pro Vás recept na dýňový chleba. K jeho upečení budete potřebovat dýňové pyré. Je jednoduché na přípravu. V dalším slidu jsem pro Vás sepsala na něj postup. 🧡Můžete zakoupit i hotové pyré.🧡
🍞Dýňový chleba
1.5 hrnku ovesných vloček(můžete je krátce pomlít v mixéru)
1 hrnek dýňového pyré
1/2 hrnku hnědého cukru
2 vejce
1/4 hrnku kokosového oleje
1 lžíce dýňového koření (doporučuji Koření od Antonína)
1 lžička prášku do pečiva
.
🥄Na polevu:
1 1/2 hrnku moučkového cukru
1 lžíce citronové štávy(pokud máte rádi, můžete i vynechat)
2 lžíce mléka dle Vaší volby(já používám mandlové)
1 lžíce javorového sirupu
🥣Postup už je jednoduchý:
Předhřejte si troubu na 180C a formu na chlebíček vystelte pečícím papírem.
Všechny suroviny smíchejte v míse a dejte do formy.
Pečte cca 45 minut. Během pečení kontrolujte, víme, že každá trouba peče jinak.
Nechte úplně vychladnout a až poté, polijte polevou.
Můžete dát na hodinku do ledničky, aby poleva trochu ztuhla.
Dejte mi vědět, jestli Vám recept chutná a jestli jste ho zkusili. Pochlubte se Vašimi výtvory a přidejte #krayrecept abychom je viděli i my.🧡
A nebo nám napište do komentářů Váš oblíbený recept na dýňový chleba, jestli ho tedy pečete 🙂
.
#podzimnipeceni#mamanaplnyuvazek#mamanamaterske#dnesjim#zdraverecepty#bloggersre#blogerkyczsk#dynovychlebicek #mamavdomacnosti#maminka#maminky#momblogger#pumpkinbreadrecipe#slowlife #simpleandstill #slowandsimpledays #vkuchyni #myeverydaymagic#minimalistm
Nemáte někdo tyto hodinky? Sháním recenze, díky. https://chytre-hodinky.heureka.cz/realme-watch-s/
#zalando
Holky, prosím 🙏🙏🙏 reklamovala některá z Vás něco v Zalando? Syn má odtamtud boty za 3000,- na basketbal a za 6 měsíců se mu úplně roztrhala podšívka u zavazování. Nikdy se mu to nestalo, až u těchto bot, vždy z nich vyrostl a teď do půl roku boty pomalu ko 😔
Zkoušela jsem kontaktovat jejich servis, ale stále žádná odpověď...

Čtěte dětem, budou chytřejší!
Představte si ten krásný večerní obrázek. Celá rodina ležíte v jedné posteli, držíte v ruce knihu a všichni poslouchají, jak čtete pohádky. Děti pomalu usínají a jsou to učinění andílci. Kromě vašeho dobrého pocitu ale získáte ještě mnohem víc!
Proč dětem číst?
Čtení dětem má spoustu benefitů. Existuje mnoho studií, které jsou zaměřené na toto téma. Podle nich tak dětem děláte obrovskou službu!
U dětí, kterým se pravidelně čte od útlého věku, dochází k rychlejšímu rozvoji řeči, lépe a správně mluví a také lépe logicky uvažují v souvislostech. Dávají věci do kontextu a dokáží dřív sestavit příběh než ty děti, kterým se nečte. Navíc nepodporujete jen jejich logiku. Staráte se také o jejich emoční inteligenci a rozvíjíte ji. A to je do budoucna obrovský benefit.
Nezanedbatelné je také to, že je ke čtení automaticky vedete. Zvyšujete pravděpodobnost, že v dospívání a dospělosti sáhnou sami po knize a budou z nich aktivní čtenáři. A samozřejmě také, že budou pokračovat v tradici rodinného čtení a budou číst svým dětem.
Jak a kdy začít?
🎁 Soutěž o balíček produktů značek dmBio a Mivolis 🎁
Mlsáte rádi? Pak je tato soutěž pro vás jako stvořená! V tomto výherním balíčku totiž najdete samé dobroty od privátních #dm značek dmBio a Mivolis 👏
V balíčku najdete:
🍀 sušenky špaldové mini, 125 g
🍀 řezy s mandlemi a medem, 60 g
🍀 mléčná čokoláda s lískovými ořechy, 100 g
🍀 rýžové chlebíčky bezlepkové, 100 g
🍀 ovesné sušenky, 300 g
🍀 špaldové vafle z čerstvých vajec, 165 g
🍀 hroznový cukr s 10 vitamíny, 100 g
🍀 hroznový cukr jogurtový mix s příchutí ovoce, 100 g
🍀 BIO medové vafle, 175 g
🍀 bio chlebíčky rýžové s mléčnou čokoládou, 100 g
🍀 špaldové sušenky s krémovou kakaovou náplní, 330 g
🍀 špaldové sušenky s krémovou náplní z hořké čokolády, 330 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Dejte lajk této zprávě 🙏
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi odpovězte na otázku:
"Na který z produktů ve výherním balíčku byste se vrhli jako první?"
Soutěžní komentáře můžete přidávat až do středy 6. října (deadline bude již tradičně o půlnoci) a já potom co nejdříve vylosuji, kdo se bude z výhry radovat. Výherce/výherkyni oznámím na svém blogu i ve skupině v samostatném příspěvku.
Tak hodně štěstí 🍀
Podzim je čas úklidu. Ne úklidu věcí, ale úklidu v naší hlavě, v našem srdci.
Je to ideální čas nechat jít věci, které už nepotřebujeme, které nám už neslouží. Vztahy nebo názory, kterých jsme se třeba i zbytečně dlouho drželi z nejrůznějších důvodů.
Dokončení projektů, organizace, nastavení hranic.
Podzim je časem přípravy na zimu, kam si s sebou bereme jen to nejzákladnější, co nás hluboce vyživuje.
Ahojky holky 🤗 je tu někdo kdo trpí po porodu nespavosti ??? Já se sama vzdycky tak vystresuju ze bych měla spát když malej spi ze na just neusnu 🙈🙈🙈 už sotva lezu 🙈 dekuju za odpoved

Jak jsem (ne)zvládala nevolnosti
Pro mě a všechny aktuálně trpící….
Každému bylo někdy v životě zle a až 70% těhotných žen zažije těhotenské nevolnosti, přesto jsme každá jiná a každé těhotenství jiné a tak jsou i nevolnosti jinak vnímané. Já se teď pokusím popsat, jak mě ty druhé malém stály zdraví a rozum.
Píšu druhé, protože v prvním těhotenství jsem je také zažila. Byla jsem měsíc na neschopence, protože cesta do práce mi přišla jako sci-fi. Zvracela jsem obden a především při pohybu ( včetně cestování MHD) mě to nakopávalo. Pak ve 12tt jsem byla uschopněna a kromě večerů při únavě jsem byla téměř až do porodu fit.
Druhé těhotenství jsme dlouho zvažovali kvůli zdravotním problémům, které mě postihli v šeštinedělí se synem ( můj první článek). Bála jsem se o zdraví, ale nevolností tolik ne. Domluvila jsem se s mužem, že bude doma alespoň měsíc ( stejně v době covidu byl Home Office) a nějak to překlepeme. Ovšem tentokrát to byl jiný fičák…
Poprvé mi bylo zle v 5+4 a já si říkala “fajn je to tu, už jsem to jednou zvládla, tak to zvládnu podruhé.” Ovšem intenzita zvracení X krát ve dne v noci (čti nevím přesně, někdy “jen” 3x ale často i víckrát ) a neschopnost se nejen alespoň základně starat o syna, ale i o sebe, mi velmi rychle ukázala, že tohle bude jiné. Drsnější. Do týdne jsem si vzala Torecan, lék který jsem poprvé nepotřebovala a který mě bohužel zklamal, protože jen celkově tlumil, ale na žaludek a zvracení neměl žádný efekt. Dál jsem zkouška všechny babské/internetové rady ( zázvor, cola, cucat led, piškoty, Antimetil atd.) nic nic nic nezabralo. Když už jsem se třetí týden byla schopná pohybovat jen mezi wc a postelí, nespala kvůli nevolnostem a zvládla pouze koukat do zdi a snažit se v sobě udržet hlavně vodu (jinak by mohla hrozit hospitalizace), začala jsem klesat na mysli. Volala jsem gynekologovi, abych mu popsala svůj stav ( ne jen počet zvracení, to je taková třešnička toho všeho, ale i neustálý pocit na omdlení, bušení srdce, zimnice, navalování a hlavně pocit že se nedožiju dalšího dne) a vyslovila: “ nezvládám to, nevydržím to, pomozte mi!!!” Dostala jsem Ondansetron, lék používaný třeba i v USA u Hyperemesis gravidarum. To sice zřejmě nebyla moje diagnóza, protože jsem silou vůle udržela vodu a občas i část jídla, přesto mi bylo nonstop na umření. Lék zabral 🙏 a i když se nedal brát denně, vždy mi daroval jeden den bez zvracení, jeden den kdy jsem byla schopná mluvit na svého 3letého syna. ( Ano i při mluvení mě natahovalo.)
Tehdy mě začala zajímat jediná věc - Přejde to?! A kdy? Přečetla jsem snad všechny články na českých webech, všechny diskuze zde na MK a snažila se pochopit v jaké jsem situaci, protože byla značně rozdílná než prvně. Co jsem zjistila?
1. Že jsem měla poprvé štěstí, že mi nevolnosti víceméně skončili do 12tt a že každé těhotenství může být opravdu jiné…

Soutěž s Fisher-Price o usínáčka koalu
Stiskněte měkké bříško - ono se rozsvítí a rozpohybuje nahoru a dolů v uklidňujícím rytmu. Vypadá to, jako kdyby koala doopravdy dýchala. Její tělíčko je naprosto heboučké a k poňuchňání, avšak jakmile bude umazlené až moc, nezoufejte - klidně můžete koalu vyprat 🙂
Jak už jistě tušíte s usínáčky tento měsíc nekončíme! Již jsme vyhlásili tři výherce usínáčků Lumalou a nyní můžete začít soutěžit roztomilou koalu s uklidňujícími melodiemi.
❗️Pravidla soutěže ❗️
1) Dej lajk tomuto článku.
2) V komentáři pod tímto článkem nám napiš správnou odpověď na otázku:
Je možné nastavit časovač pro usínáčka koalu?

Pracovní nabídka: Rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka!
Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,
rozšiřujeme náš tým nákupních poradkyň Modrého koníka! No a jestli hledáme právě tebe, můžeš hned teď zjistit!
Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovna tebe.
Co bude tvou prací?
Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém.🙂
Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.
Takto jednoduše můžeme nastavit nového usínáčka koalu 🐨
Volba nastavení je rozmanitá. Pro mě je zásadní možnost zvolit si hlasitost podle svého citu 👂 A zmíním už i samozřejmost u plyšových usínáčků #fisherprice a tou je možnost prát je v pračce po vytažení strojku 👍
Co oceňujete v nastavení usínáčků vy? 🙂









































