Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Svíčka za Tomáše. Upřímnou soustrast celé rodině 😔

Není nad to být chvilku sama,pročistit si hlavu,podívat se někam sama a dobít energii. Mimochodem já nesportovec včera dala 14km na koloběžce. Moje 3 ,,větší" jízda ( 7,13 a teď 14km ). A jela bych klidně i dál,ale bohužel vše má své omezení třeba půl 12,kdy končí výuka 😅 můj cíl je dát 100km na jeden zátah. No snad za pár let 😂

(4 fotky)

Za svůj život jsem vyzkoušela 3 druhy masek...
SLUPOVACÍ: Takovej ten černej asfalt, kterej musíš nahodit na xicht večer, protože ještě pár hodin potom vypadáš jako by tě ošlehla pára z trouby vyhřáté na 250°C... Zároveň to můžeš používat jako epilaci, protože budeš ráda, když ti po sloupnutí zůstane kůže, natož tak chlupy...
PLÁTNO: Jo, ta je celkem fajn, kdyby s ní člověk nevypadal jak Freddy Krueger po celoročním flámu v Elm Street. Nehledě na to, vychytat ty otvory. Někdy si můžeš i vybrat. Můžeš se buď dívat nebo dýchat.
MASKA OD YVES ROCHER: Maska, která při sundání nebolí a nikoho mimochodem neděsí. Můžeš s ní za tím krásným pošťákem, kterej vždycky zazvoní v nejmíň vhodnou dobu. Můžeš s ní pít kávu a nemusíš honit otvor na brčko. Nemusíš s ní ztrácet čas, protože po 5 minutách ji jen bezbolestně stáhneš tamponkem. Žádnej flekatej ani podrážděnej xicht nečekej 👌 Prostě další pecka od #test_yvesrocher2

Ahoj. má prosím někdo zkušenosti s tímto typem podprsenky? Má být samodržící. Drží opravdu? Potřebuji pod šaty a bojím se, aby držela. Také nevím, jestli vybrat velikost B nebo C, protože mám obvykle 85B nebo 80C podle typu podprsenky a podle obchodu,takže tady vůbec nevím.Dekuji za rady ❤️🌹

avatar
tratatundra
Zpráva byla změněna    4. kvě 2021    

Krásný večer. Tak mi dnes napadlo... Kolik z vás tady má zahrádku? Dělám totiž teď ve firmě, která se zabývá ekologickým pěstováním a, chtě-nechtě, mám teď docela přehled, jak bojovat proti škůdcům, nemocem, jak kompostovat, hnojit a tak... Tak mi napadlo, jestli by vás třeba tato témata nezajímala... Já ani netušila, jak snadno lze odstranit třeba mšice bez použití chemie...

#pepco

Ahoj maminky, rádi bysme vám s klukama popřáli krásný den. 🌹
Venku to pořádně fouká, tak si dnes užíváme raději doma. Činností co zabaví oba najednou ještě tolik není, ale vždy se něco najde.
Dnes to vyhrálo malování. Kluci na ruce dostali barvičky a mohli obtiskávat na sebe i na papír. Zakončit jsme to museli dlouhým pobytem ve vaně, ale oba se moc nasmáli. 😊
A po koupání to byla skvělá příležitost na společnou fotku. 😍
Jaký byl váš den? Bojovaly jste s větrem venku, nebo raději vymýšlely něco doma? ♥️

1-2 Spray Max mop #vileda mě opravdu mile překvapil. Mám tedy starší model, ale princip je hodně podobný.

Určitě to není na klasické vytírání (tedy pro mě). Neumím si představit vytírat 160m2 jedním hadrem. Ale na takové to setření, úklid kuchyně, chodby, ideální na úklid po příkrmech a prvního zkoušení lžíce atd. Na menší byt luxus.

Jeho prodejnost překvapila naprosto všechny. Měl to být pouze doplňkový sortiment. Za loňský rok trhnul rekordy a konalo se veliké překvapení. Dokonce i recenze od zákazníků jsou výborné.

To mě tak napadlo. Čím vytíráte? Nepotřebuji vědět značku, ale spíš mop x parní mop x hadr a koště x hadr a ruce?

Holky, je tu někdo, kdo umí hodně dobře s MS Word? Potřebuju vyřešit takový špek jeden a nevím jak. Strejda Google taky neví, resp. on určitě ví, ale já se neumím správně zeptat 🙂 Potřebuju na stránku dostat pozadí - obrázek. Nejde to řešit právě vložením obrázku, potřebuju, aby se přes to dalo normálně psát (bez textových oken) - prostě aby klasická podkladová stránka byla barevná a přes to se normálně psalo, jako by tam nic nebylo. Návrh - Barva stránky - Vložit výplň z obrázku - to jsem zkoušela a dobrý, ale když zvětšuju stránku, tak obrázek zůstává malý - nefunguje to jakoby vektor, tak jak by mělo... Netuší někdo? Normálně pracuju v grafických editorech, ale toto musí být word, aby s tím pak mohli lidi normálně pracovat...

Vítáme novou Ambasadorku!

Milé koníkovky!

Čas plyne jako voda a nadešel taky čas, kdy se loučíme s další ambasadorkou. Jak se říká, život je změna a ta se občas uděje i v ambasadorských řadách. Proto Peťku @88petule na pozici Ambasadorky vystřídala Mirka @mikolisek .

Více o Mirce se dozvíte v jejím úvodním článku.

Pořád se tedy můžete těšit na inspirativní články a novinky z “kuchyně” Nestlé. 

Touto cestou bych se chtěla poděkovat Peťce za její výjimečně dobrou práci, nadšení, houževnatost a úžasnou energii, kterou denně na stránky Modrého koníka přinášela. Děkujeme Peti!

Vás, drahé uživatelky, zvu do vynovené skupinky Zdravý začátek s Nestlé.

Ahoj, prosím mám dotaz 🌷
Poslední dva měsíce se snažím zhubnout a fakt snažím. Posiluju denně 5x týdně. Nejím sladké a když tak jen k snídani a spíš vlastní tvorbu, kdy vím co a kolik toho tam je. Bílé pečivo jsem vyměnila za žitné, více piju a se synem se venku nalítám taky dost 🚲 Praktikuju přerušovaný půst. A přiznávám ano stalo se že jsem se několikrát nestihla do určitě hodiny najíst a jednou jsem se přežrala bramboráků 😀
Měřím se a i když jsem zhubla tak na to jak dlouho se snažím tak minimálně.
Co jsem se ale chtěla zeptat, týden před MS jsem se strašlivě nafoukla a jsem nyní týden po MS a jsem nafouklá stejně. Už nezadržuju vodu ale břicho mám jednu velkou hroudu. Okolí žaludku nebo v místech nad pupíkem jsem jako balon. Přitom nadmutá nejsem.
Nevíte, co by to mohlo být? Nebo jak se toho zbavit? Takové břicho jsem v životě neměla 😨

avatar
apacheeeAMBASADORKA
4. kvě 2021    

Už hodně dlouho jsem tu nebyla tak osobní, ale kdysi tu na koníkovi všechno začalo, takže bych tady těch pár řádků chtěla mít. Třeba to nakopne i některou z vás, aby šla za svým snem.

V pátek mi skončila rodičovská dovolená a když něco končí (notabene takhle dlouhé období) mám prostě nutkání bilancovat. Možná to máte taky tak 🙂

Troufám si říct, že jsem za ty čtyři báječný a dlouhý roky ušla obrovský kus cesty a posunula se někam, kde jsem si ani nedovolila doufat, že se někdy ocitnu. Na mateřskou jsem odcházela jako státní zaměstnanec a nyní se "vracím do práce" naplno jako podnikatelka. I když jsem vlastně nepřestala pracovat ani na chvilku a makala jsem v podstatě úplně po oba své rodičáky, je to teď jiné. Vykračuji do neznáma a nepopírám, že mám trošku strach. Nicméně vím, že cesta, po které jdu, je ta, která mě naplňuje, těší a dělá radost i lidem kolem mě. A i když to nebude vždycky jednoduché, udělám maximum pro to, aby to stálo za to! A pokud by to náhodou nevyšlo, beru, ale budu vědět, že jsem pro to udělala všechno 🙏

Zatím si tak nějak stále zvykám, že moje pracovní doba je POŘÁD, dovolená velmi výjimečná a jistoty prostě nejsou. Obzvlášť v téhle divnodobě. Že mám strašně málo volného času, a tak se jej učím poskládat tak, abych nikoho ze svých blízkých nešidila. Zvykám si, že se k našim rodinným fotkám většinou dostávám až s několikaměsíčním zpožděním. Třeba teď jsem si konečně našla chvilku času na fotky z našeho putování po nádherné Kefalonii. A jelikož je tenhle post výjimečně opravdu jenom o mně, dovolím si přidat i fotku z jednoho nádherného podvečera, který mám v mysli pořád. A kdy nám téměř každý kolemjdoucí gratuloval ke svatbě😂

A na závěr si dovolím přidat oblíbený citát, o jehož pravdivosti mě poslední roky dokonale přesvědčily:
"Jdi za svým snem a vesmír ti otevře dveře tam, kde dřív byly pouze zdi." (Joseph Campbell)

avatar
vipeta
Zpráva byla změněna    3. kvě 2021    

Doporučíte mi kávovar, presovač? Líbil by se mi pákový, ne kapslový. A ne úplně drahý. Na presso, latte a třeba cappuccino. Stačí jeden šálek a ne každý den 🙂 Koukala jsem třeba na tento v Lidlu, nebo nějaký podobný. S čím máte zkušenosti? 🙂

Makám na sobě 🙏
První foto po druhém porodu na konci října 2020 a fotka na konci dubna 2021.
Už si ani nepamatuji, když jsem vážila 121,5kg, jaký to bylo a tak, ale když se podívám na fotky, tak němužu uvěřit, že jsem fakt takhle vypadala.

(5 fotek)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
3. kvě 2021    

A jde se do vany, testovat nová šumivka z #dm 😍

Tentokrát na kluky uvnitř nečekají rybičky, ale některý ze série 🐻 medvídků 👏

Dobrý den chtěla jsem se zeptat spala jsem s přítelem v den ovulace takže 15.4. a dva dny po tom až do teď mě bolí v podbříšku a bolest jde směrem nahoru na levou stranu jenže jsem 28.4. Dostala menstruaci sice slabší a trvala jen 4 dny test jsem si dělala dnes 3.5 a vyšel negativní myslíte že je to ještě moc brzo aby se mi tam něco ukázalo? S přítelem by jsme si miminko moc přáli děkuji za odpovědi a rady

Nadpis článku

Dobrý den chtěla jsem se zeptat spala jsem s přítelem v den ovulace takže 15.4. a dva dny po tom až do teď mě bolí v podbříšku a bolest jde směrem nahoru na levou stranu jenže jsem 28.4. Dostala menstruaci sice slabší a trvala jen 4 dny test jsem si dělala dnes 3.5 a vyšel negativní myslíte že je to ještě moc brzo aby se mi tam něco ukázalo? S přítelem by jsme si miminko moc přáli děkuji za odpovědi a rady 

Vitamin D3. Už jsem o něm psala mockrát. Ráda bych ale ještě upozornila na jednu věc. Nedostatek vitaminu D3 v naší populaci, obzvláště v měsících, kdy je málo slunečních paprsků, je všeobecně velký. V letních měsících navíc tvorbu vitaminu D3 snižují opalovací krémy, pleťové krémy a make-up s ochranným faktorem. A přitom je zrovna vitamin D3 pro nás obzvláště důležitý, a to zejména v období těhotenství/kojení, kdy je pro miminko jediným zdrojem vitaminu D3 jeho maminka.
Vitamin D3 pomáhá udržovat zdravé kosti, svaly a zuby maminky a navíc podporuje imunitní systém. U miminka se vitamin D3 podílí na správném dělení buněk a správném nastavení vrozené imunity. Proto je určitě na místě jeho pravidelné doplňování. Nespoléhejte se tak pouze na sluneční záření a vhodnou stravu (např. ryby, mléko a vejce), ale doplňujte vitamin D i skrz vhodné doplňky stravy.
Věděly jste, že je vitamin D3 obsažen i ve Femibionu?

#femibion

Prosím,kdo by věděl??Mám manžela po akutní operaci,až ho pustí z nemocnice domu,mohu využít jako zaměstnanec v klasickém pracovním poměru na něj paragraf na ošetřování člena rodiny(max.těch 9dní) a zůstat s ním pár dní doma,než bude schopen být sám??Děkuji

Při pondělku jedno moudro.

⚜️Co si počít po ztrátě miminka?⚜️

Je úplně normální, že se ptáte jak dál. Zatím vám to připadá, že další cesta neexistuje, že s odchodem vašeho miminka se přestal točit svět. Ale ona se vaše nová cesta začne postupně ukazovat. Jen důvěřujte sama sobě a svému tělu, nechte plynout čas i proces truchlení.

Zkuste se každý den zaměřit na něco hezkého (stačí třeba chvilka pro sebe, oblíbený parfém, pustit si svoji zamilovanou písničku) a soustřeďte se na zvládání běžných, každodenních věcí. Za to se vědomě chvalte a odměňujte.

Postupně vám půjdou běžné dny zvládat líp a budete se moct soustředit na celé týdny. Potom na měsíce, a nakonec uvidíte i delší budoucnost. Chce to ale čas, nestane se to přes noc. Ztráta někoho milovaného hodně bolí, proces truchlení nelze přeskočit, jen se do něj ponořit a věřit tomu, že bude zase postupně líp. 💗

Prosin o radu .Jsem na rodičovské dovolené synovi budou v září 3 roky.Snažíme se o dalšího potomka rodičák jsem si prodloužila do března příštího roku.Musím něco hlásit zaměstnavateli?A jak to je s mateřskou dovolenou u druhého.Budu mít nárok?V práci občas vypomáhám když je potřeba a mám to dohodu o provení práce.Děkuji za info

avatar
mikolisek
Zpráva byla změněna    3. kvě 2021    

Krásné ráno maminky. 🌹
Je mi velkou ctí, že od dnešního dne tu s Vámi mohu být jako nová ambasadorka pro Nestlé. Jmenuji se Miri a už se nemůžu dočkat, až se s vámi lépe poznám. 😊
Doma mám dva prima kluky (3 r, 9 m) a roli maminky miluji. Také jsem bývalá skautka a je mi tak velmi blízká příroda, dlouhé výlety a opékání buřtů u ohně za zvuků country písniček. 🎶
Budu moc ráda, když mi do komentáře napíšete i pár slov o vás. 👇
Budu se těšit na společné prožívání pokroků našich nejmenších a zatím vám krásný, a doufejme i slunečný, den. ☀️♥️

#nestle #zdravyzacatek

Kojení a náš začátek s kojeneckým mlékem BEBA

Stejně jako pro většinu maminek, i pro mě bylo kojení velmi důležitou součástí mateřství. Po prvním porodu šlo všechno hladce, malý se hned přisál, krásně papal, postupně i hezky přibíral a já podlehla pocitu, jak jednoduché tohle období je. Bohužel po pár měsících nastala první krize a já ji nezvládla. 😏 Syn se tak dostal v půl roce na kojenecké mléko.

Podruhé jsem byla rozhodnutá kojit, co nejdéle to půjde. Stůj co stůj. Díky mému zatvrzelému přístupu jsme překonali 2 velké krize, během kterých to opravdu nebylo nic lehkého ani příjemného, a já mohla druhého syna kojit krásných 8 měsíců. Protože se ale jeho apetit zvětšoval, musela jsem začít hledat pomoc i jinde. Studovala jsem různá složení kojeneckých mlék a vyptávala se na názory a zkušenosti dalších maminek. Důležité bylo pro mě, aby mlíčko kvůli bříšku obsahovalo kvalitní prebiotika a probiotika a navíc neobsahovalo palmový olej. Kvůli imunitě samozřejmě i vitamíny. Máme v rodině alergii, tak jsem v rámci prevence hledala i vhodné mlíčko. Nakonec se naším věrným pomocníkem stala tedy BEBA SUPREME - ta nejlepší volba od Nestlé. Její nadupané složení a pozitivní ohlasy na značku BEBA mě přesvědčili, že dělám pro syna to nejlepší. ♥️

A nezůstali jsme jen u mléka. Postupně jsme poznávali i další Nestlé produkty a oba moji kluci si je zamilovali. 🙂

Ambasadorka pro Nestlé

Když jsem zjistila, že na Modrém koníku hledají novou ambasadorku pro značku, která se stala naší denní součástí, musela jsem to zkusit. 🙏

Ten pocit, který jsem zažila při čtení e-mailu s výsledkem výběrového řízení bych přála zažít každému. To, že zrovna JÁ jsem se stala jejich první volbou, mě naplnilo radostí, energií a touhou ukázat vám, jak moc nám jejich produkty vyhovují. 

Perfektní boty pro dítě - na co byste při nakupování měly dávat pozor?

Nejspíš to znáte. "Kde máš paleček?" "A netlačí tě to někde?" "Projdi se, ať to vidím." Běžné pokyny pro vašeho potomka při výběru dětské botky, které vám ale často mohou být k ničemu. Jak správně vybrat dětskou botu?

Materiál? Hlavně ať dýchá!

Jednoznačně nejlepším materiálem pro dětskou botičku je ten, který se dá označit za přírodní. Dbejte také na dostatečnou prodyšnost boty. Umělé materiály nohu špatně odvětrávají, ta se následně příliš potí a stává se živnou půdou pro plísně a bakterie. Dítěti tak můžete zadělat na velmi táhlý a nepříjemný kožní problém. 

Velkou pozornost materiálu věnujte hlavně u obuvi, ve které tráví váš potomek hodně času. Řeč je samozřejmě o přezůvkách do školky nebo školy a alespoň jedněch kvalitních botách na ven. Vysoké nároky na materiál boty mějte také u malých sportovců.

Samostatnou kapitolou dětského obouvání jsou gumáky. Jedny z nejvyužívanějších dětských bot, většinou dětí milované pro svou barevnost a hlavně pro funkci. Vždyť v jakých jiných botách můžou tak bezstarostně běhat v kalužích? Logicky - holínky většinou nejsou vyráběny z přírodních materiálů. Volte proto takové, které mají vyjímatelnou vložku (například bavlněnou), kterou můžete snadno vytáhnout, vyprat a vysušit. A nebojte se nechat děti v obchodě v holínkách proběhnout - nebezpečí vyzutí je vysoké!

Správná velikost

Strana