Výsledky vyhledávání pro slovo “Tr”

Světelná show může začít
Když přišlo na řadu testování hraček od Fisher-Price, neváhala jsem a šla se zapojit. Máme sice už doma pejska, ale toho dostane syn až pod stromeček. Sice moc šancí jsem tomu nedávala, i když se často do různých soutěží zapojuji. O to větší překvapení přišlo, když mi přišla zpráva, že jsme byli na testování vybráni. Radost jsem měla jak malá holka. Takový brzký Ježíšek. 😀 Tímto bych také ráda chtěla poděkovat za možnost otestovat tyto hračky.
Kurýr dorazil s balíčkem zrovna v době, kdy jsem uspávala malého. Musela jsem tedy uspávání nechat a šla si balík převzít. Byla jsem opravdu zvědavá, a tak jsem za asistence Kubíka krabici rozřízla a vytáhla z ní ty tři nové kamarády. Prvotní dojem z nových hraček nebyl u syna zrovna pozitivní. Poté, co se lenochod dal do zpěvu, se Kubík rozplakal. Ale to jsem přisuzovala také tomu, že byl unavený. Tak jsme tedy hračky nechali a šlo se spát.
A co tedy hračky umí:
Lenochod je plný písniček, frází, učí abecedu, čísla a barvy. Při písničce o barvách mu bliká bříško v příslušné barvě, o které právě zpívá. Starší děti, které už rozumí, umí lenochod rozhýbat. Hýbe také ručičkama a kývá hlavou do stran. Mluví mužským hlasem. Jedinou nevýhodou je, že jde poměrně hlasitě slyšet motor.
Lama si syna získala. Dítě si zde procvičí koordinaci pohybu rukou a očí. Lama po navléknutí kroužku na krk povzbuzuje dítě k dalšímu navlékání. Po zmáčknutí hlavičky hraje veselé písničky a opět bliká různýma barvami. Zde nemám, co k vytknutí.
Los je taková hračka vhodná na cesty. Byl s námi na procházce. Syna nejvíc baví barevné měkké rohy, které se dají ohýbat a žužlat. Jeho bříško barevně bliká, a také naučí dítě počítat. Určitě ho využijeme i v autě, až pojedeme někam dál.
Dobrý den. S jakou loknovací kulmou jste spokojené? Potřebuji tu, která pramen vlasů sama navíjí. Děkuji.
🎄🎄Vánoční punčochy🎄🎄
Jako správná americká domácnost je už máme zavěšené. Z důvodu malého dítěte jsem je radši dala na schody. Punčochy se tradičně dávají nad krb, ale schodiště je také další oblíbené místo. Teď je už zbývá naplnit. Plní se třeba sladkostmi, nějakou maličkostí nebo něčím praktickým jako je zubní pasta, deodorant a atd. A písmena samozřejmě označují naše jména. Pořadí punčoch je od nejstaršího po nejmladšího člena rodiny.
Víc o amerických Vánocích si můžete přečíst v mém článku, který vyjde už brzy...
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 5
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o hadřík ACTIFIBRE a balení houbiček PUR ACTIVE.
Hadřík je ideální pomocník pro všechny druhy materiálů - sklo, laminát, dřevo, kov, nerez.... Jedním tahem vyleštíte vše bez pomoci chemických prostředků. Používáme opět jen vodu.
Revoluční typ houbičky. Pur aktivní povrch odstraní špínu bez poškrábání. Ideální pro drahé nádobí, jemné povrchy (teflon) a sklokeramické desky.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do soutěže zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - pamatujete si na nějakou sladkost z dětství? Jaká byla vaše nejoblíbenější?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀 🍀

VÁNOCE S AMBASADORKAMI : Vánočka od maminky
Krásné sobotní ráno!
(případně noc, pokud tady číháte se mnou - právě je totiž krátce po půlnoci=) ). Docela dlouho jsem si říkala, jak dnešní článek uvést. Když se totiž podívám okolo sebe, vánoční čas hledám s velkou fantazií. Všude krabice a binec:D (kdo mě sleduje tak ví, že jsme právě uprostřed stěhování a bourání) Trochu to teda zachraňuje věnec na stole. Ale víte co? Ono by tu náladu měli stejně dělat skutky a lidi okolo=) A přestože jsem letos nenafotila do článku vlastní fotky (jednu jsem teda vyhrabala z loňska), vytáhla jsem alespoň recept od maminky, abych se s vámi mohla podělit o kousek tradice, kterou mám moc ráda. Co myslíte, co to bude?
A no jo. Je to ONA!
Vánočka je pro mne symbolem Vánoc. Začíná náš Štědrý den a někdy jich peču i několik. krásně voní a kdyby na Vánoce nebyla, tak jsem opravdu smutná - a nejen já! Je teda pravdou, že teprve letos jsem se mrkla na zoubek i její historii a objevila pěkný článek, kde bylo vše hezky shrnuto=) Než tedy přejdu přímo k našemu receptu, uvedu pár zajímavostí, které jsem v něm objevila. Třeba je znáte, ale třeba se najde někdo, kdo není úplně zběhlý a dozví se zase něco nového.
- Vánočka je s námi od 16. století.
- Dříve sloužila jako vánoční dar pro šlechtu a směli ji péci pouze mistři pekařského cechu.
- Svým tvarem má připomínat Ježíška v povijanu, je symbolem života a plodnosti.
- Její křížové pletení mělo chránit rodinu před zlem.
- Každá řada copů má svůj smysl - spodní představuje zemi, vodu, vzduch a slunce. V prostřední máme najít rozum, cit a vůli. Na samotném vršku pak sídlí vědění a láska.
- Do vánočky se dříve zapékala také mince, která měla tomu, kdo si kousek s ní ukrojil, přinést štěstí, zdraví a bohatství.
- Během práce na vánočce nesmí její výrobce mluvit. Nutná je také bílá zástěra a čepec. U kynutí děti nesmí skákat - zato hospodyně by měla, aby jí vánočka hezky nakynula.
- Pokud se něco zvrtne (nenakyne, praskne..), nevěští to nic dobrého.
- Vánočka přicházela na řadu jako sedmý chod Štědrovečerní večeře.
- Vánočka se nepekla jen jedna. Ale vždy tolik, kolik lidí bydlelo v domácnosti. Na štědrovečerní tabuli se dostala jen ta nejhezčí a největší, přičemž nakrojit ji směl jen hospodář.
- V některých chudších domácnostech byla vánočka součástí nadílky.(bílé pečivo, tuk, ořechy a další ingredience byly drahé)
Tak co, našli jste něco, co jste nevěděli? Má vánočka ve vašem kraji ještě jiná poslání, či příběhy a historii? Určitě napište do komentáře! My už se teď ale mrkneme přímo na recept, který lítá naší rodinou.

VÁNOCE S AMBASADORKAMI 🎁 VELKÁ VÁNOČNÍ SOUTĚŽ S NESTLÉ ukončena
Vánoční čas je tu. Pro mnoho z nás nejkrásnější čas celého dlouhého roku. Oblíbenou tradicí Vánoc je pečení cukroví. Jsou rodiny, kde se peče jen pár druhů a jsou i takové, které se předhánějí v upečeném množství. Původ pečení vánočního cukroví lze hledat již v předkřesťanské minulosti, v České republice se peče cukroví od počátku 19. století. Podle tradice by mělo být napečeno 7 druhů cukroví, věděli jste to? 😊
K tomuto tématu se nabízí jednoduchá soutěžní otázka :
Kolik druhů cukroví se peče ve Vaší domácnosti a jaké je Vaše nejoblíbenější cukroví?
Já vám prozradím, že v naší domácnosti se začíná péct cukroví po Mikuláši. Vždy si říkám, že skončím se 7 druhy, ale většinou jich mám 10. 😊 Naštěstí naše dcerky pečení cukroví zbožňují, a tak je to povětšinou jen jejich práce. ♥ Moje nejoblíbenější cukroví jsou mandlové hříbečky. Peče je moje babička a jsou prostě dokonalé. Už od mého dětství mi s nimi babička dělá každé Vánoce radost. Jen o tom mluvím, nemohu se té chuti na jazyku dočkat. ♥
…………………………………………………………………
V rámci vánoční akce s ambasadorkami máte u mě příležitost si zasoutěžit o balíčky BIO dobrůtek pro vaše mrňousky. Jdete se mnou do toho? Doufám, že jo! 🕶
Holky, přemýšlím dnes nad takovým ne úplně veselým tématem. Umřel nám před pár měsíci děda, babička řeší pozůstalost. Do dnešního dne zaplatila za odhadce, notáře a já nevím koho všeho kolem 40 000 korun, což je v případě, že vám zmrazí společný účet, docela pecka. A to nepočítám dalších 50 tisíc za pohřeb. Zajímá mě, jak se dá těmto zbytečným poplatkům předejít? Nebo co můžu udělat, abych v případě tragédie ulehčila manželovi výdaje i papírování, to samé on? Dnes jsme o tom s mužem mluvili. Rezervu máme na společném účtu, takže kdyby něco, ani jeden z nás na ni nebude moct sáhnout...
Pro seniorky předpředposlední...
Každý večer se těším, až kluci usnou, že si v klidu vypiju svůj adventni-kalendarovy čaj 😍
Včera byl kurkumový a přestože mám jinak kurkumu ráda, tak mi čaj moc nechutnal. Čaje jsem dávala i mamce a mojí babičce, tak jsem se ptala i na jejich dojmy.
Babi měla jasno: Verunko, ten včerejší čaj byla strašná břečka, viď? 😂
No a před chvílí mi volala mamka, jestli můžu zjistit jestli se v #dm dá koupit ten výborný čaj, co byl včera 😁
Je to stejně sranda, jak jsou ty chutě různé a co jeden považuje za super, druhý naopak za propadák.
Kdopak máte tenhle kalendář taky doma, co říkáte na kurkumový čaj vy?
Včera jsme s Maverickem jeli na Bainbridge Island. Je od nás asi 50 minut a jednu dobu se mě muž snažil přesvědčit tam bydlet 🙂. A teda, opravdu jsem neviděla kouzelnější místo. Maloobchodníci včera začali i dekorovat jejich kouzelné obchůdky, všichni v dobré náladě, na ulicích se prodávaly horké nápoje. Fakt to tam vypadalo jako z vánočního filmu. Chtěla bych se tam ještě jednou před Vánoci vrátit.
Takový krásný pick-up truck byl před lékárnou.
Tyto ozdoby 😍😍😍
Pro někoho kýč jako bič. Za mě jsou kouzelné 😍
Ve třetím adventním okénku soutěžního kalendáře jsem společně s #dm rozdávala termoobal na lahev (značka babylove) a před malou chvilkou los rozhodl, že se na něj může těšit @mischaell 🎉
Výherkyni moc gratuluji a ozvu se do zprávy🙂
------------------------------------------------------------
Ještě vám chci připomenout, že ty nejkrásnější ubrousky seženete v průběhu celého roku právě v dm - aktuálně tam samozřejmě najdete hlavně adventní a vánoční motivy🎁

Testování Fisher Price - sranda party - Linkimals
Ahojky všem,
v první řadě, než se dostanu k závěrečnému hodnocení, bych chtěla moc poděkovat, že jsme mohli být součástí testování. Děkujeme.
Už když jsme se do testování přihlašovala, tak jsem moc nevěřila, že by se na nás mohlo usmát štěstí, ale usmálo! Jsem za to moc ráda, protože hračky Fisher -Price za nás patří rozhodně k těm nejpovedenějším.
Když se k nám sranda parta (jak jim doma říkáme) dostala, děti byly opravdu nadšené. Samozřejmě se jako první vrhl syn na lenochoda a Ellinka, které je 14 m a pro níž především byly hračky určené, sáhla jako první po lamě. Musím říct, že lenochoda se na poprvé trošku bála, byl na ní asi moc hrrr... Ale navlékání kroužků jí moc baví a v tomto věku to asi patří k takovému prvnímu koordinovanému pohybu. Už syn měl rád toto navlékání kroužků a musím říct, že když ještě hrají a zpívají hned je to pro děti o to zajímavější. Když Ellinka chtěla prozkoumat i lenochoda, proběhla menší bitva o něj, ale nakonec vše dobře dopadlo a o hračky se vždycky hezky podělily. I lenochod si našel cestu k jejímu srdci, pořád ho mačká a dokonce má na jeho písničku už svojí taneční sestavu. Los byl trošku odstrčený, protože vedle lamy a lenochoda možná nebyl pro děti úplně zajímavý. Nakonec jsme ho využili a využíváme nejvíc v autě, má ideální velikost, Ellinka ho hezky udrží a může zpříjemňovat cestu.
Za dobu testování jsme si s dětmi užily spoustu legrace. Jen je člověk nesmí zapomenout vypnout, protože začnou, když to nejmíň čekáte. Asi tak když potřebujete, aby bylo ticho, když děti konečně usnout a nechtěně jednoho zmáčknete a začnou všichni, pobavili jsme se s manželem a od té doby jsme si na to dali pozor. Také nevím, jestli to byla náhoda, ale syn si vzal lenochoda o patro níže k babičce, která s námi bydlí, lama s losem tu zůstali, každou chvíli se zapli a zpívali. Nakonec jsem je odnesla dolů ať si prozpěvují společně.
Teď se vrhneme na popis každého zvlášť jejich klady a zápory.

Testování hraček Linkimals od Fisher price 🤍
V první řadě chci poděkovat za možnost otestovat naší dcerkou Lili tři úžasné hračky od Fisher- Price z kolekce Linkimals... 🙏🤍
Když jsem viděla možnost zapojit se, neváhala jsem a udělala bych to určitě zase!
Dostali jsme možnost vyzkoušet losa, lamu a lenochoda... 😍
První den byl takový ten oťukávající, protože to byly přece jen nové hračky, takže byla zvědavá... 😊
Nejvíc si oblíbila losa a lamu.
- Lama je skvělá na procvičení jemné motoriky a zároveň koordinace oko-ruka. Líbí se mi moc barevné zpracování a zároveň zvuk – písně, melodie. Je to hravé a baví to!
- Los je kamarád na cesty, líbí se jí nejvíc uši, a to jak mu bliká bříško... 🤩
- Lenochodovi trvalo asi nejdéle, než si k němu našla jakousi cestu, protože pokud nehrál, tak si sním hraje moc ráda, ale když začne hýbat rukama a mluvit, tak se ho boji... 💁♀️Možná je to mužským hlasem, těžko říct. Každopádně, ostatních hraček, co mluví se nebojí...
Hodně často tu promuji autosedačky a kočárky, ale sortiment Joie je v České republice obsáhlejší. Do stálé nabídky patří i letošní novinka postýlka- kolébka Roomie Glide.
Je ideální variantou pro ty rodiče, kteří chtějí mít svoje miminko neustále na blízku, ale zároveň mají obavu si ho dát k sobě do postele. Součástí balení jsou popruhy k upevnění k posteli, takže se nemusíte bát, že by se kolébka i přes aretaci posunula. Navíc jedna bočnice se dá stáhnout, a tak se k miminko na noční krmení pohodlně dostanete.
Kolébka nabízí možnost polohování, což oceníte při rýmě nebo relfuxu, a také umožňuje houpání pro snažší usínání. ❤
Nabízí se i varianta Roomie (bez houpání), takže pokud byste tuto funkci nevyužili, můžete postýlku pořídit levněji. 👍
Milé maminky,
jako vždy bych vám chtěla poděkovat za skvělou účast v soutěži s Dr.Brown's. Jako vždy mě také mrzí to, že nemám víc výherních balíčků.
Generátor náhodných čísel vybral @m.e.l a @vopice1 a já jim moc gratuluji! Během dne vám pošleu víc informací do soukromé zprávy.
Moc mě bavilo si pročítat vaše odpovědi k soutěžní otázce. Ptala jsem se, jestli by vás lákalo trávit Vánoce mimo domov. Třeba u moře nebo na horách. Vůbec jsem nebyla překvapená, že většina z vás miluje domácí pohodu a preferuje trávit Vánoce s vaší rodinou.
Pokud bych na tuto otázku měla odpovědět já, tak bych řekla následující: Washington je nyní můj domov a místo, kde mám milovaného manžela a syna. Přesto bych chtěla, alespoň jednou prožít Vánoce zase v Česku a ukázat malému, jak se slaví čas vánoční v zemi, odkud pochází jeho máma. Trávit Vánoce na pláži mě neláká. Než jsem se vdala, byla jsem na Vánoce často sama nebo v práci a jsem moc vděčná za to, že už tomu tak není...

Symbol adventu
Když jsem byla malá, dodržovali jsme doma spoustu vánočních zvyků a tradic, ale nikdy jsme neměli adventní věnec. Vlastně jsem jeho existenci začala poprvé vnímat, až jsem poznala manžela. Je to už 16 let, co jsem adventní věnec uviděla u manželových rodičů a hrozně se mi to zalíbilo. Ještě ten rok mi ho tchýně vyrobila a já si ho nadšeně odnesla domů. Od té doby jsme už s mamkou doma adventní věnec pořizovaly také.
Když jsme si před 11 lety koupily tehdy ještě s přítelem vlastní byt, strašně jsem se těšila na naše první společné Vánoce, jak budu zdobit náš první stromeček, uděláme si vše jen podle svého…
Že bude adventní věnec byla jasná věc. První roky jsem kupovala, po pár letech jsem se dopracovala k tomu, že jsem si dozdobovala koupený korpus z větviček a letos jsem se poprvé vybičovala k tomu, že jsem si ho udělala celý sama! A letos je to taky poprvé (ač je to určitě ostuda), co jsem si o tomto symbolu adventu pořádně zjistila nějaké informace. Starší syn je totiž ve věku, kdy ho všechno hrozně zajímá a na všechno se ptá. A mě hrozně baví mu ty informace předávat. Takže tady zase Vám předávám pár informací, které jsou asi nejzásadnější, nebo které mě nejvíce překvapily.
Adventní věnec je vcelku mladý zvyk, který pochází z 30. let 19 století (některé prameny ale uvádí již 16. století). Věnec je od nepaměti vnímán jako symbol vítězství a královské důstojnosti. Dokonce i v Bibli se o něm mluví jako o projevu úcty, radosti a vítězství. Adventní věnec by tedy měl být holdem tomu, kdo je očekáván, a kdo zároveň přichází jako vítěz a osvoboditel - Ježíš Kristus.
V dnešní době je však adventní věnec spíš než jako symbol vnímám jako dekorace a proto jej můžeme vidět na nespočet různých způsobů, přičemž část z nich už s věncem nemá krom tradičních čtyř svíček mnoho společného.
Většina z nás si věnec ladí podle svého vkusu nebo tak, aby se hodil do interiéru domácnosti, k ostatní vánoční výzdobě a podobně. Klasický adventní věnec jakožto symbol adventu má však své typické znaky.
SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 4
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků ULTRA FRESH 2+1, jedná se o novinku roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možno použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí opět jen voda. Povrch nechává lesklý.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do této soutěže můžete zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kupujete dětem adventní kalendář nebo ho vyrábíte? Dáváte kalendář i dospělým (partnerům, kamarádkám....)?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Nějak nám to testování utíká!🏃♀️💨 Už je to druhý týden s pomocníky od PLASMAfuture a jsem stále plná dojmů. 😊
Krém mojí pleti sedí.
➡️Je šťavnatější
➡️nemastí se
➡️krém je vhodný opravdu i pod makeup, jak uvádí brožurky. Mám teď ale období, kdy se mi dělají na pleti “boláky” (což bude pravděpodobně vlivem hormonů v průběhu cyklu). Mažu poctivě dvakrát denně. Na vráskách ale zatím markantní rozdíl nevidím, což bych ráda zhodnotila v samotném závěru. Každopádně budu užívat krém nadále (i po testovánî), třeba to chce jen delší čas. Krém není botox.😉
☝🏻Co mě ale potěšilo a přišlo mi až nečekaně vhod, je PLASMA gel. Udělala se mi léze atopického ekzému, na který trpím, hlavně v tomto zimním období. Na místo 2-3x denně gel aplikuji a řekla bych, že po třech dnech užívání jsou vidět výsledky k lepšímu (první fotka je před prvním použitím). 😌 Gel neštípe, ani jinak nedráždí, což je super.👌🏻
Srdeční záležitost ❤ ano, je to "jen" kuchyňská váha, manžel mi už dvakrát koupil novou digitální, jenže to není ono, tuhle vytáhnu vždy jednou za rok a to na Vánoce 🎄 koupila si ji má babička a používala ji celý život, jakou malou holčičku mě fascinovala, vlastně oni obě. A teď je "bohužel" moje, trvá mi věčnost než ji vyvážím, ale...máte taky nějakou takovou vzpomínku, věc která vás provází mnoho let?






















