SOUTĚŽ UKONČENA - Adventní kalendář s firmou #vileda - okénko číslo 4
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Dnes budeme soutěžit o balení hadříků ULTRA FRESH 2+1, jedná se o novinku roku 2020.
Hadřík obsahuje antibakteriální složku chlorid stříbrný, která zabraňuje růstu bakterií a nežádoucího zápachu. Možno použít suchý nebo navlhčený. Jednoduše se ždíme, nepoškrábe a nezanechává šmouhy. Má vynikající savost, schne 2x rychleji než bavlna. Nevyžaduje použití chemických prostředků, stačí opět jen voda. Povrch nechává lesklý.
🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄
Jak se do této soutěže můžete zapojit?
🎄 dát lajk této zprávě
🎄 odpověď na soutěžní otázku komentářem pod tuto zprávu - kupujete dětem adventní kalendář nebo ho vyrábíte? Dáváte kalendář i dospělým (partnerům, kamarádkám....)?
Soutěžíme od teď do dnešní půlnoci. Pomocí generátoru náhodných čísel vylosuji zítra jednoho výherce.
Hodně štěstí 🍀🍀🍀
Letos jsem poprvé adv.kalendář dceři koupila, roky dříve jsem jí ho vyráběla.
Vyrábím partnerovi, dítěti zatím nebyla prilezitost.
já kupuji. nejsem až tak tvůrčí typ. ale snažím se kupovat kvalitní čokoládu. vždy studuji složení.
Kupuji detem i manzelovi...
Kupuji čokoládový adventní kalendář dětem
Kupuji cokoladove a jen detem.
Mimochodem, chlorid sodny je kuchynska sul. Jak to funguje v praxi? 🙂 (snad jsem te nezaskocila) 🙂
Letos jsem plnila mnou vybranými dobrotamiau syna jsem sklidila velkou pochvalu. 😁
Kupujeme dětem čokoládový, sobě los a přítel má salám...
Kupuji čokoládový 👍
Syn 16 měsíců ma první kalendář dřevěný s boxiky kam dáváme zdravé dobroty a manželovi klasicky lindor čokoládový
Dětem adventní kalendář kupuji, letos po dlouhé době místo legokalendaře mají čokoládový.... A sladký kalendář bude čekat i na babičku, dědu, tatínka a nejstarší ségru. U nás nikdo sladkému neodolá 😁😁
Kupuju čokoládový mým malým klukům, ale i tomu velkému
Kupuju ....loni měli Lint a letos Milka kalendář 👍🎄
Kupuju. Synovi i manželovi. 😊
Dceři zatím nekupuji ani nevyrábím, ještě je na to moc malá (1 rok). Manželovi kupuji stírací adventní kalendář.
Kombinuji kupovany cokoladovy s vyrobenym, manzelovi nevyrabim.
Kupuji čokoládový i přítelovi.
Kupuji zatím čokoládovy a až syn povyroste, budu i vyrábět. Dospělým nedávám nic...
Nekupuji, nedávám.
Zatím kalendář pro dítě neřeším, je malé. Dospělým nedávám.
Vždycky jsem partnerovi vyráběla, ale letos ho prdím, jelikož stejně podvádí s otevíráním 😄 a prcek je ještě malý, ale já sobě koupila čokoládový
Máme miminko, takže to ještě nemá. Loni jsem vyráběla dospělákům čajový kalendář
Dítě mám ještě malé,ale muži kupuji Lindt adv.kalendář a stírací los.
Máme Látkové a ty plním dobrotami
Dětem jsrm koupila látkový stromeček a kupuju jim do něj puzzle od Little Bears a čokoládu z Troubelic. Manželovi ne, sobě jsem koupila čajový z dm.
Letos jsem dětem koupila Oreo kalendář
Kupuji. Bohužel, nejsem moc tvůrci typ ..🙂
Kupujeme jak pro syna, tak pro nás ( s mužem máme jeden dohromady a střídáme se ) 🥰
Kupuji pro oba
Kupuji pro vsechny tri deti cokoladovy🙂
Pro děti máme pernickovy a s manželem jsme si letos koupili od sazky kalendáře 🙂
Vyrábím, kupovaný dostává od babičky. Letos dostal i Raw kalendář od mého bratra. Dospělým nedávám.
Kupuji dětem, letos čokoládový 🙂
Jsem leva jak savle na vyrabeni, takze kdyz uz nahodou tak koupim. 😁
Podle toho jak stíhám, letos kupovaný.
Kupuji, ale ne čokoládový. Letos třeba dostanou každá Schleich koňský. Dospělým nedávám.
Dětem kupují čokoládový, dospělým většinou ne. Letos stírací los 🤭
Kupuji pro oba.
Všem kupuji čokoládový
Děti mají čokoládový, já oriskovy a manžel má stírací od Sazky 🙂
Dcera má kalendář šitý a ma v něm různé drobnosti (kostičky lega,fakt po třech a na Štědrý den to složí a nějaké lizatko),čokoladový máme dohromady od babičky s dědou (i když mě letos připravuje,že mi Mikuláš také něco donese)..
Pro malou jsem vyráběla, partner dostal 🙂 . Ale vypadá to, že oba z něj měli úplně stejně velkou radost 😁.
Kupuji.
Pro děti kupujeme čokoládový a pro nás druhý rok stírací 🙂
Šitý adventní kalendář nesundavame a o to víc se holky těší a nakupují, kdy už se začne plnit.🙂
Kupuji adventní kalendář a dostávají ho jen děti.
Vyrábíme i kupujeme a máme ho všichni😃
Vyrábím, v každém dni mají nějaký úkol a sladkost či drobnost k tomu.
Kupuji čokoládový. Na chuť pytlíčkům s dárečky jsem nepřišla na chuť když jde o čekání na Ježíška a dárečky od něj.
Já ho kupuji 😉
@ivakalinova Adventní kalendář kupují,čokoládový, děti to milují. Těší se každé ráno na otevření okénka 😃.Ráda bych vyráběla, jenže nejsem tak kreativní a navíc pro 3 děti...😛.Ale možná se zakousnu a ty příští budou mnou vytvořené.
Vždy vyrábím. Mám našité pytlíčky
Dětem kupuji čokoládový kalendář. Párkrát jsem jim i vyrobila.
Loni jsem vyráběla, letos koupila čokoládový. Dospělým nedávám, ale letos jsem si nadělila adventní los.
Všichni máme Lindt. Manželovi jsem letos koupila poprvé a s nadšením vylupuje 😁
Dětem jsem letos prvně koupila s hračkami. Pak kupují sobě 🙈 a mamce, která má svátek koncem listopadu, takže se to vždy hodí.
Kupuju dětem každý rok čokoládový. Jiný ne, protože si nedovedu představit, že bych pak měla 24 drobností.
Jen detem cokoladovy
Kupuji cokoladovy a mame i usity kapsickovy.
Dětem jsem vyrobila, na větvičkách ve tvaru stromu mám zavěšené pytlíkčy a v nich drobnosti - sladkosti, drobnosti z papírnictví, drogerie....vše je osvětleno světelným řetězem 🙂
Čoko a letos poprvé i lego kalendář🥰
Dcera má letos lego kalendář a my s manželem stírací losy. Já už vyhrála a manžel zatím ne 😂
Dcera má letos lego kalendář a my s manželem stírací losy. Já už vyhrála a manžel zatím ne 😂
Kupuji, jeden rok to byla adventní knížka s menšími knížka mi, letos stromeček a každý den si vybarví jednu ozdobičku.
Dětem kupuji čokoládový a manžel dostal stírací los
Dětem dělám, manželovi jsme s dětmi dělali pivní. Ten klasický čokoládový dostanou od babičky.
Vyrábím, nebo teda spíše plním 😊a dospělí dostanou los
Kupuji, letos knizecky prasátko Peppa
Synovi dělám, od dědečka určitě dostane zítra čokoládový. Manželovi jsem koupila adventní los ☺
Kalendáře mají jenom děti, kupujeme čokoládový
kupuju klasiku čokoládový 🙂 a letos jsem pro sebe a manžela koupila i ten stírací los 🙂
Kupuji,minulý rok autíčka,letos pozarnik Sam.
Sestře z DM,pritelovi stiraci😀
Dětem kupuji adventní kalendář.
Dětem kupuji čokoládový a už par let ještě Schleich se zvířátky a ten má veliký úspěch 🙂
Kupuji dětem i manželovi
Kupujeme dětem hrackovy. 🤩
Adventní kalendář deti dostaly čokoladovy. Donesl jim ho Mikuláš k babičce, tam chodí vzdy driv.
Kalendáře kupují, letos mají čokoládový
Starším synům kupuji, dcera dostane od kamarádky vyrobený, dospělí u nás nedostali kalendář nikdy
Kupuji pro nás všechny.
Už deset let vyrábím, ale jenom pro deti, dospělí u nás kalendář nemají
Čokoládový pro dítě
Kalendář kupuji čokoládový jen pro syna. Dospělí ho nemají 🙂
Zatím kupuji, jen pro deti
Letos jsem poprvé vyráběla dceři, má tam drobnosti jako hopik, balónek, razítka...ale Mikuláš jí ještě donese klasický čokoládový. Partnerovi žádný😁
Vždy kupuji a dávám k Mikuláši v balíčku ☺️
Dáváme čokoládový.
Vyrábím vlastní.
Já kalendář vyrábíme, ale vždy děti kalendář i dostanou od dědy
Letos jsem poprvé vyrobila, ale popravdě se vrátím ke klasickému čokoládovému. Dcera má totiž za pár dní narozeniny, tak mi to s Mikulášem, Vánoci a adventním kalendářem už přijde moc. Čokoládový totiž stejně dostala od dědy. Ráda bych, aby si z času Adventu odnesla více než jen to, že dostává jeden dárek za druhým ♥️
Manzelovi davam stiraci. Dcerce vyrabeny, ale letos ho mit nebude, nestihla jsem vyrobit braskovi, tak budou mit jen tasky. 🙂
Děti mají čokoládový. Přinese ho Mikuláš. Partner nemá, ale zaujal mě tady příspěvek, že je Sazka stiraci, musím rychle dnes mrknout 😁
Letos jsem malé koupila, ale nejsou v něm sladkosti, manžel dostane kolekci, jak si přál.-)
Dítko je teprve na cestě, ale mamka pece vnoucatum úžasné pernikove adventaky 🤩 .. my s přítelem si občas koupíme cokoladovy, letos podruhy stírací🙂
Všichni máme čokoládový
Letos poprvé " odflaknuty" cokoladovy z obchodu, před tím jsem plnila kapsicky sama
Já se starší dcerou máme Dm adventní kalendář a mladší dcerka má dva...Jeden “kosmetický” dětský a druhý mlsací Jojo 😍
Každý rok vyrábím ale letos mají poprvé kupovany.
Kupuju čokoládový. Jen dětem, manželovi ne.
Střídám to jeden rok vyrabim a další kupuji,letos Barbie .Manzel dostal stírací od Sazky
Dětem vždy vyrábím-tamm mají úkoly,miniatury,angličáky🤩k tomu mají i milka čokoládový a letos každý den ke svačině i perníček s číslem🙂...já si letos prvně koupila pralinkový a manžel nic🤭😄
Kupuju klasicky cokoladovy a k tomu vyrabim nejaky kreativni.
Kupuji i vyrabim😁
Zatím vyrábím, až budou větší, tak jim koupím čokoládový asi...
U nás kupuju čokoládový i dětem i přítelovi 😉
Dětem jsem.letos koupila poprvé čokoládové a prarodiče jim vyrobili šité 😀. S manželemm máme losy.
Adventní kalendář jsem ještě letos koupila. Ale příští rok chci malému kalendář vyrobit, věřím že z něj bude nadšený.
I chlap dostane letos ten svůj a já jako každoročně nic 😂, ale stejně ho miluji.
Ano, máme drobnosti i my s manželem
Syn má 3 měsíce, tak zatím adventní kalendář nemá. Manželovi ho vyrábím a na syn dostane taky vyrobeny 🙂
Kupují čokoladovy. Jenom dětem.
Dříve jsem vyráběla, dnes už si přejí hot wheels, lego apod, ale pytlíčky stále plním, už třetím rokem bojovkou.
Kupuji čokoláovy
Adventní kalendář u nás mají jen děti. Klukům vyrabim, dávám do něj to, co mají radi
Kupuju, ale mám v plánu od příštího roku udělat vlastní, až bude dcera větší.
Letos kalendář vyráběla dcerce babička,jinak jsme ho vždy kupovali, kalendář budou dostávat jen děti
Kupuji adventní kalendář dětem, čokoládový. Letos hrajeme i vánoční bojovku, všichni. Jinak si mi dospělí adventní kalendář nekupujeme.
Letos dostala dcerka svůj úplně první kalendář a je kupovaný.
My dospělí kalendář nemame, u syna bych tutu tradici chtěla od příštího roku zavést (teď má čerstvě dva roky)
Děti dostávájí čokoládový
upřímně, já (tedy ne, že bych nechtěla) nekupuji nikomu, stejně děti dostanou od babiček. Já bych jim raději koupila jeden pořádný z kvalitní čokolády, ale babičky si prostě nedají říci
Děti čokoládový,manželovi žádný
Kupuji dětem, pro dospělé občas čajový
Kupuji. Syn čokoládový, mladší dcera má letos Jojo a starší fitness s oříškovými máslíčky. Já mám letos Baleu a manžel stírací los 😁
Dospělým ne, dcera měla vždy klasický čokoládový, 2x k tomu měla doma dělaný a nějak neměl úspěch. 🙈😁
Kupuji a je pro syna ♥️ dcerka je ještě malé miminko. Ale příští rok ji asi vyrobim ♥️
Mame koupeny haribo
Vytváříme. Máme skládací domečky, které poskládáme s dětmi, pak pověsíme a až se střechy domečků zavřou, pro děti to znamená, že Ježíšek nezapomněl. Mají tam hroznový cukr a o víkendu i něco navíc, co se nejí.
Dětem plním kalendáře, které nám vyrobil jeden dědeček v domově pro seniory. Manželovi kupuji adventní stírací los.
Syn je malý, tak letos kalendář nemá, ale příští rok bych chtěla vyrobit. Vloni jsem manzelovi koupila sazka kalendář.
Kupuji čokoládový jen dětem.
Syn je alergický na čokoládu, takže každý rok vyrábíme.
S mužem si adventní kalendář kupujeme a synovi vyrábíme nemůže moc čokoládu 😊
Pouze dětem a vyrábím sama. Naplním krabičky dobrůtkama 🙂
Pouze dětem a kupujeme 😁
Koupila jsem letos prvně synovi a teď v akci když seženu nějaký asi koupím nám s manželem
Dětem kupuji čokoládový, sobě jsem si nadělila čajový.
Děti obvykle čokoládový a manžel salamový
Kupujeme, letos mají děti od JoJo a jsou nadšení, já mám čokoládový a manžel má od Sazky.. 😊
Kupuji čokoládový a jen dětem.
Loni jsem dceři koupila, letos vyrobila. Uvidíme jak další roky 🙂 No a jinak nikomu nedávám. Manžel by to neocenil, možná tak nějaký s knížkami, ale to by mně asi vyšlo dost draho 🙂
Dcera 2 roky bude mít letos od Mikuláše první čokoládový ale příští rok bych chtěla vyrábět ☺
kupuji a letos mají děti největší radost ze stíracího adventního losu
Pro děti vyrábím
Adventní kalendář letos nemáme, dcera je ještě moc malá. Příští rok bych ji chtěla kalendář vyrobit.
vloni jsme vyrabeli, letos z nedostatku vyráběcich serepaticek (zavreny papirnictvi) jsme detem. koupili. My dospeli si nedáváme
Vyrábím 😊
zatím ne, uvidíme až bude větší
Malý zatím adventní kalendář neměl. Příští rok mu koupím čokoládový.
Vyrabim a babicka kupuje
Letos máme prvně adventní kalendář a to kupovaný. Kalendář má jen malá.
Kluci mají kupovaný a poprvé jsem letos dostala i já od manžela s kosmetikou. 😊
Kupuji čokoládový, jen prvnímu synovi, časem i mladšímu budu kupovat
Tak napůl, koupila jsem pytlíky v Lidlu a náplň dávám vlastní, kombinace kokinek a hraček 😊
Zatím děti nemáme, ale asi bych více preferovala vlastní výroby 🙂
Pytlicky koupene, pernicky do nich upeceny doma 🙂
Dětem vyrábím kalendář. Klasicky dostanou většinou od babiček a tak ráda volím spíš zdravější variantu.
Příští rok budu synovi vyrábět, letos mi to přišlo ještě zbytečně.
Pro obě děti mám látkový s kapsičkami,který naplním nejen cukrovinkami 😉. S manželem adventní kalendář nemáme 😁
Kupovaný handmade by Lidl s pytlíky 😄, a manželovi stírací 🤗.
Dcerce jsme letos prozatím koupili čokoládový, ale od příštího roku bych ji chtěla už nějaký vyrobit.
Máme koupený adventní domeček s suplickama, kam dětem dávám každý den buď mlsku nebo drobnou hračku. My s manželem nemáme.
Máme letos poprvé pro malého, a sice jsem kupovala, ale dřevěný, kam do šuplíčků dostane sušené lio ovoce a příští rok to bude nějaká zdravější dobrota spolu s úkolem na daný den.
Já vyrábím, už 10. rok 🙂
Děti dostanou adventní kalendář. Dcerka nechce sladké, tak bude mít čajový.
Kupuji čokoládový, jiný nevyrábím 😊
Kupuju, nějak jsem tu vyrábějící módu nepochopila 😀. Kalendář si navzájem kupujeme i s manželem 😁
Původně byl v plánu vyráběný. Objevili jsme však v časopise Šikulka papírový - nalepovací, tak letos využíváme ten😉
Syn ma vyrobeny. My dospelaci nemame 🙂
Dětem jsme letos koupili prvně. Mají čokoládový. Dospělákům nee
Tento rok je Libča na kalendár malý ale budúci rok by som mu ho rada vyrobila. S manželom si nadeľujeme kalendáre vzájomne, väčšinou stieracie. A ešte dostávame od rodičov. 😁
Malý bude mít 10 měsíců a ještě z toho nemá rozum, ale já mu ho prostě chtěla připravit a partner se zmínil, že by se mu to taky líbilo. Takže jsem ho naplnila pro oba🙂
Mam deti 10 a 8 let, uz jim kalendare jako muzovi kupuji. Driv byval vyrabeny s ukoly...
Letos poprvé dostala i druhá dcerka. Každý rok vyrábím jiný.
detem vyrabim a s manzelem mame spolecny kupovany s pralinkama
Dřívě jsem kalendáře dělala,pak jsem kupovala už vyrobený a jak děti rostou kupuji čokoládový a letos máme čokolodávý celá rodina...
Každý rok měli děti čokoládový, kupovaný. Letos jsem se hecla a s manželem jsme vyrobili. 😅 Jinak manžel dostane stírací los, jako překvapení. 🙂
Letos koupila..příští rok se chystám vyrábět, ještě tomu moc nerozumí, nejraději by otevřela všechno naráz 😉
Synovi zatím nekupujeme, protože ještě nemá ani rok, ale s partnerem si kupujeme adventní kalendáře navzájem 😊
Vyrábím pro dceru i pro manžela.
Kupuju jak pro syna, tak i pro přítele 😁
Máme rodinný úkolový adventní kalendář.
S manželem máme vánoční los a příští rok budu vyrábět pro dcerku doma 🙂Letos ještě kalendář nemá, je malinká 🙂
Kupuji a jen dětem. S mužem si nedáváme 🙂
Vubec nemame 😌
Manželovi ne. Syn neji čokoládu. Dostal tvorivy kdy uz budou vanoce- kde ma ruzne spojovacky, bludiště atd.
Vyráběla jsem staršímu synovi, ten mladší je ještě miminko. Manželovi jsem koupila margotku 😀
Kupujeme dětem 😊
Synovi jsem asi 3x vyráběla, letos jsem koupila obyčejný čokoládový
Adventní kalendář kupujeme a ještě se synem vyrábíme perníčkový a malujeme škrtací 😃🎄
Děti si každý den otvírají jeden z maličkých pytlíčků a manžel dostal letos adventní los
Vyrábím. Každý rok se snažím aby byl jiný a už mi dochází nápady 😆
Kupuji pro děti i manžela
Manžel dostal čokoládový, pro sebe jsem si pořídila čajový a společně pak adventní stírací. Dcerka ještě nemá ani rok, tak zatím žádný nemá.
Kupujem...Pre Seba,děti kozmeticky a manželovi rumový
My si kupujeme sazku adventní stírací kalendář a Adam má letos svůj první koupený ☺️
Vyrábím jim úkolový kalendář🙂
Kupuji, dcera má čokoládový a my s manželem čajový.
Kupuji dětem každý rok.
Vyrábíme pro 3 děti, takže u nás se dává jen dětem
Děti mají vyráběný, manželovi jsem vyrobila pivní a já dostala čajový
Vždy kupované.. dřív jen čokoládové.. poslední dobou různé... jelikož jsou už dvě děti starší, tak kosmetické Balea, menším letos koníkový Schleich a nejmladší Woody (vláček).. přítel pivní a stírací losový, já kosmetický a čajový
Adventní kalendář někdy dětem kupuji někdy vyrábím. Letos mají kupovaný lentilkový, vytištěné adventní kartičky s úkoly na každý den a knížku s adventními pohádkami. Kalendář u nás mají jen děti.
Před pár lety jsem dětem z panelu ušila adventní kalendář, který jim každý rok "Mikuláš" plní dobrotami a drobnými dárečky 😊
Nekupuji nikomu. Děti dostanou čokoládové kalendáře od babiček.
Dětem bych koupila čokoládový a dospělým nic. Ale letos jsem si čoko koupila pro sebe 😀
Dítě mám zatím malé na adventní kalendář, snad příští rok. Ráda bych vyráběla, hrozně se mi to líbí, tak snad mi nadšení vydrží. Ale i čokolády mají něco do sebe. 😏 Dospělým nedávám, sobě bych ráda koupila, tak snad si příští rok nějaký vyberu. Nebo to zvládnu ještě letos? 🤔
Kalendář jsem dceři vyrobila. V pytlíčkách přivázaných k ramínku má malé drobnosti (dětský lesk, sprcháč, bombu do koupele a nějaké dobroty.
Když byl syn malý kupovali jsme (nevyráběla jsem nikdy), letos dostal i s manželem adventní kalendář od sazky😉 kamarádkám nedávám adventní kalendáře....
Dětem vyrabim, s manzelem máme stiraci.
Dceři kupuji, dospělým ne
Vyrábíme dětem-darecky,ukoly, zážitky stylu zajděte si na horkou čokoládu. Jsou nadšeně🙂
Já vyrábím - každý rok dětem, letos i manželovi 🙂
Synovi zatím žádný, vidím ti na příští rok a spíše ho naplníme různými drobnostmi než sladkostmi. Letos poprvé dostane manžel s Horalkami a Milou ( on tyhle poplatky miluje). A já letos dostanu s čaji od leros. A otvírat budeme na Mikuláše.
Kupuji jen synovi
Kupujeme čokoládový
Delame 🙂 i dospelym
Dětem vyrábím, manželovi kupuju 🙂
Dcera od nas dostane kupovany kalendář, od tety pak vyrobený 🙂 s partnerem si kalendář nedáváme.
Kupuji pouze dětem
Kalendář vyrábíme doma, ten dostávají 1.12. a kupovaný dostanou od Mikuláše.
My jich máme hned několik 🙈. Máme společné a střídame se - máme stírací, čokoládový a letos poprvé jsme i vyráběli 😁
Kupujeme jen dětem čokoládový.
Letos jsem dětem i manželovi koupila. Ale třeby minulý rok měli všichni vyrobený.
S přítelem jsme si adventní kalendáře kupovali, syn letos dostane také kupovaný, ale mám v plánu od příštího roku každému z nich nějaký vyrobit
Pro syna jsem letos kalendář vyráběla z fleesu, manželovi a fenkam jsem kupovala 😊
Pre dcérku som ušila a dozdobila farbami na textil. My s manželom nemáme.
Kupuji čokoládový a dělám navíc 24 malých dárečků. A letos jsme si koupili - nadělili i adventní perníčkový skrabací los.
dětem kupuji čokoládový
Letos jsem vyráběla
U nás dostávají kalendář jen děti, zatím kupovaný, ale určitě udělám i nějaký šitý. Ještě na něho bohužel nepřišla řada 🙈
syn je na to zatím malý (8 měsíců), takže budeme řešit až příští rok a spíš asi koupíme 🙂 a s manželem si nedáváme
Kupuji ale příští rok se chystám vyrobit , kupuji jen dětem
Pro syna mám šitý kalendář, takže plním kapsičky 🙂
jen dětem. máme koupenej dřevěnej, kam dávám vánoční aktivity/úkoly a nějakou minidobrotu ve formě perníčků apod.
Co mame syna, tak uz kupujem jen jemu, letos ma tedy poprve (ma 2 roky) cokoladovej od Kinder.
Kupujem a tento rok som kúpila i manželovi 🙂
letos to jeste neresim, tadeas ma pul roku. ale na pristi rok planuji usit a bude tam neco i pro me a pro muze 🙂
Kalendar kupujeme jen detem, a to cokoladovy, letos maji lentilkovy 😊
Dceři kupujeme (letos si přála ten z DM Balea) a jako jeden společný jsme si koupili ten od Sazky
Adventní kalendář u nás dostávají děti, je napůl koupený a napůl vyráběný doma🙂
I když jsou už docela velcí, každé ráno běží otevřít pytlíček🙂
Malá má rok, takže je zatím bez kalendare a manžel dostává na narozeniny stiraci los -adventní kalendář 😃
syn je malý, ale příští rok už chci vyrábět
Kupujeme, letos vyšla volba na čokoládový od Lindt
Kupuji s kvalitnější čokoládou, např. Kinder. A dám i manželovi, je občas jak malý dítě a má rád čokoládu, takže vždycky taky nějaký balíček nebo adventní kalendář s mimoněma dostane 😀
Holkám kalendáře plním. Dávám tam různé prstýnky, náramky, žvýkačky i čokoládku. Od kamarádky jsem dostala kalendář s čajovými svíčkami. Já jsem jí dala čajový.
Manžel dostal stírací, starší dcera dostala s výrobky na péči o nehty a mladší Barbie kalendář.
Ještě do minulého roku jsme vyráběla, ale tento rok jsem si udělala volno o vyrábění a koupila
Kupuji čokoládový adventní kalendář jen dětem.
nekupujeme ani nevyrábíme
Ne, adventní kalendář nedávám.
Loni jsem adventní kalendář dětem vyráběla, letos jsem koupila čokoládový pro děti
Já to střídám 😉 aby to bylo každý rok nové a děti měly rozzářená očička 🥰 manželovi jak který rok 😁 letos dostane Mikulášský balíček 😊
Kupuji
Máme šuplíčky, vloni jsem holkám dělala pytlíčky, ale přiznám se, že letos jsem byla líná, navíc zavřené obchody...takže jedna dostala Tlapkovou patrolu a druhá Essence kalendář...a pro přítele mám adventní los, tomu ho přinese čert🙂
Dětem nekupuji ani zatím nevyrábím adventní kalendář.
Deti maji kupovany adventni kalendar, jen jim ho vzdy naplnim, priteli a sobe jsem koupila adventni kalendar los
Adventní kalendář vyrábím pouze pro dceru. Vždy si koupím nějaké pytlíčky a číslíčka, potom koupím různá kokinka - nejlepší jsou takové ty velké obaly, ve kterých jsou malé sáčky s kokinkama a ty jsou do adventního kalendáře super. A letos jsem přidala i papíry s úkoly a každý den tak máme aktivitu. A je to děsně prima.
JInak my dospělí adventní kalendář nemáme, nekupujeme si. I když já mám takový úklidový kalendář, co mám který den ještě udělat, aby do Vánoc bylo vše super uklidíno.
Zatím kupuji, letos Playmobil a nám dospělým kalendář od Sazky 🤭
Vždy měli děti čokoládový kalendář, letos dostanou od Mikuláše ten stírací.
Letos jsem adventní kalendář synovi vyráběla.. uvidíme, zda mi příští rok zbyde energie na vyrábění🤰
Dětem ho kupujeme ještě jsou malý a tak ať si pochutnají na sladkém ale příští rok bych chtěla zkusit vyrobit nějaký domácí podle inspirací 😍
Klukům vyrábím, manžel na to není a sobě jsem si koupila adventní čajový kalendář v DM 🙂
Jenom dětem, vyrábíme je se segrou, člověk se u toho prijemne odreaguje
Kalendare vetsinou vytvarim, ale tento rok je kupovany, byly trochu jine starosti, ale i tak radost je obrovska!
Kupuju vždy jiný než čokoládový, protože ten dostává dcera od příbuzných. Letos už nebeská návštěva příjde poprvé i na syna. Plus ještě kupuju pro psa. 😂
Kupuju čokoládový letos poprvé pro dceru,je to Milka a velké mňam teda 👍
Kupujeme čokoládový a s partnerem si kupujeme pro sebe každý rok jiný vloni to byl s perníčky letos se svíčky ❤
Letos jsem koupila pytlíčky a vytvořila pro svou 2,5 letou dcerku kalendář, dala jsem do nej malé hračky, ovocné kapsičky, tyčinky, sponky... a s manželem máme stírací kalendář/los
Dávám pouze synovcovi čokoládový , můj syn je zatím na to malý (6.měs).
Koupila jsem dětem pytliky z Ali a naplnila je dobrotama 🙂
Tak my kalendáře kupujeme, jsem totiž na vyrábění líná jako prase 😆 a já pak dostávám kalendář od mojí mamky 😄
My adventní kalendáře kupujeme. Letos máme čajový adventní kalendář.
Letos jsem vyráběla😊a dávám jen dětem
Já letos nekupuji. Malý dostane od babičky kupovany. Manzelovi jsem koupila minuly rok stírací losy adventní a nevyhrál ani korunu. Tak letos nebude nic...
Dělám vlastní a dostávají pouze děti.
Vyrábím, baví mě to😊mají z druhé strany napsáno co se bude dělat,úkol,nebo tak😁
dětem kupuji čokoládový adventní kalendář
Letos jsem dcerce ještě nedělala, má rok. Pristi rok se chystám dělat. Jinak my máme s manželem cajovy od sonnentor.
Minuly rok jsem vyrabela, letos jen kupovala. Advetni kalendar ma u nas kazdy, i babicka s dedou, každý svuj.
Adventní kalendáře vyrábím celé rodině 😍
Minulý rok jsem vyráběla. Letos jsem si koupila v Lidlu krabici s krabičkami a dovnitř dala jen drobnustky. Jinak jsem koupila kalendář Baby Born. S manželem jsme si koupili stírací adventní kalendář.
Dětem kupuji čokoládový. Jsem prostě líná něco vyrábět a vymýšlet. Manželovi jak kdy. Letos nic, ale minulý rok dostal štangli salámu, který byl fixou rozdělený na 24 dílků. Předloni dostal stejně označenou láhev Jägermeistra
Vyrabim... A 5 vždy dostanou ještě něco malého.
Syn letos dostal čokoládový, ale protože mu čokoládu ještě nedávám, tak chodím "větrat" já. Letos poprvé máme s manželem stírací. Příští rok už bych chtěla synovi nějaký vytvořit.
Jak kdy, letos jsme koupili, vloni jsem vyrabela a dokonce i manzelovi s bity a vrtaky 😍
Kupuji dceři i manželovi
Synovi jsem koupila takový boxik se šuplíky a do nich dala puzzle, maličké sladkosti a autíčko. Manžel dostane krabici cukroví 😂
Kalendáře všem třem dětem vyrábíme a dospělácký mě čím dál víc láká 🙂.
Syn zatím nemá, ale příští rok mu vyrobim, my s mamkou si kupujeme kosmetický kalendář ❤
Zatím je syn malý, takže kalendář neřeším, ale určitě nějaký později dostane... Kalendář pro dospělé mě láká hodně, ten výběr oblastí je neskutečný, líbí se mi tento nový trend...
Syn zatím nemá, od příštího roku mu budu vyrábět vlastní. Jediný, kdo u nás doma má kalendář jsem já. Letos čokoládový, momentálně pro mě užitečnější než kosmetický co jsem měla loni.🥱
Kupuji čokoládový každý rok 😊 Jenom svoji dceři.
Vyrábím pro děti pytličkový. A já si pro sebe letos koupila Adventni sadu od Sonnentor
kupuji, ani letos jsem nevynechala
Dceři jsme vyrobili, manžel dostává čokoládový 😁
Syn je zatím malý, tak ještě ne, když z toho nemá rozum, ale jedna babička už to stejně letos nevydržela a koupila čokoládový. Tak si ho s mužem otevíráme na střídačku, sobě navzájem si nedáváme.
Já adventní kalendáře kupuji. Ale ne s čokoládou ale s jojo bonbóny. Letos jsem koupila. I manželovi, ale ne s bonbóny, ani cokoskou, ale stírací perníčkovy kalendář od sazky
Kupuji letos mají dva já ji koupila lego a švagrová sladký milka.
Dcerce jsme koupili,není u nás denně,tak jsme volili jednodušší variantu,letos byl pěkný od JoJo..a letos jsem pořídila čajový z dm pro sebe i mamku 👍
Máme ušitý látkový a ještě každý rok k němu čokoládový 🙂
Letos jsem koupila. Dceri, manzelovi i sobe 🙂
Dětem vyrábím, my dospělí nemáme žádný
Letos jsem adventní kalendář koupila mámě a tchyni, místo dárku pod stromeček, dcera má šňůrku s kolíčky, kam normálně věsím překvapení na den, jen letos kvůli možné destrukci mladšího sourozence dostává věci na stůl 😀 je už "velká" a rozumí, jak to chodí, kolíčky čekají na syna na příští rok
Kupuji jen dětem 🙂
Kupuju synovci Lego adventní kalendář. Naše miminko ještě letos nepotřebuje.
dětem kupuji čokoládový , dospělým čajový
Ja vyrabim kazdy rok, prvne jsem delala sama sobe, pozdeji kolegynim v praci, pak partnerovi a letos prvne pro syna. Manzelovi jsem koupila. Syn to sice jeste nechape, ale otevirame to cela rodina a uzivame si to spolu
dětem vyrábím a dávám jim tam vitamíny (želé) a pro nás s manželem mám adventní kalendář - los
Dětem vyrábím
Dětem kupuji okénkový čokoládový. Někdy staršímu synovi kupujeme místo čokoládového ten od Chupa Chups. Dospělým nekupujeme.
Synovi jsem koupila tento rok poprvé,má úspěch, ale příští rok už nějaký vyrobím.
Kupuji kazdy rok
Kupuji a kupuji i partnerovi 😊
Dceři jsem letos koupila kalendář chupa chups. Po čokoládě jí bolí bříško. Na výrobu vlastního nemám dost nápadů.
Kupuji, klukům napůl lego kalendář a pak mají ještě malý čokoládový lindt
Kalendář mají jen děti, dříve jsme kupovali čokoládový, ale přijde mi, že jsou buď hrozně nekvalitní anebo nesmyslně předražené. Tak už asi třetí rok máme na zdi pověšené látkové pytlíčky koupené v Lidlu, které plním různými drobnostmi a malými sladkostmi.
Nevyrábím - kupuji. A pouze dětem🙂
Letos máme poprvé adventní kalendář. Mám koupený z tchiba a obsah jsem dávala vlastní. Kluci úplně nadšen
Letos poprvé kupovaný a pouze dětem, dřív jsem dělala perníčky s čísly.
adventní kalendář kupuji čokoládový pro dceru. vyberu lepší čokoládu.
Kupuji každý rok Hribo kalendář, protože čokoládu nejí. A pouze synovi 🙂
Holkm vždy kupuji čokoládový + ještě dostanou balíček od mikuláše. Vždy jsem brala i manželovi. Letos ale dostane kilový pytel buráků. Má je strašně rád
Já kupuji, nejsem moc tvořivý typ🙂
Ráda bych holkám vyrobila, ale pokaždé dostanou od babičky čokoládový, tak nic nevyrobím, jelikož mi to pak přijde zbytečné.
Každý rok dostane naše princezna od dědy kupovaný s čokoládkou, konečně už si ho bude moci i sama spapat. Já ji letos i vyrobila a dám do něj nějaká překvapení jako dobrůtky, drobné hračky, do vany neco atd. Jinak nikomu jinému kalendář nedáváme 🙂
Az bude moje princezna vetsi, bude urcite dostavat cokoladovy. Jinak zazim jsme bez
Dostávají ten i ten, oba kalendare mají své kouzlo . A manžel dostal adventni los.
Já adventní kalendář kupuji, ale příští rok bych chtěla malému vyrobit 🙂
dětem kupuji čokoládový a dědovi letos dáváme adventní Mixit kalendář 🙂
Adventní kalendář dostávají jen děti a vždy jim ho vyrábím a naplním nějakými drobnostmi. Letos navíc dcerka má na každý den i úkol od ilustrátorky Vendulky Hegerové
Každý rok plnim tyto pytlicky synovi. Neskutečně se na ně vždy těší 💗 Nikdo jiny kalendář nemame.
Letos jsem poprvé vyráběla a mám z něho velkou radost😊
Nekupuji ani dětem ani manželovi i tak se jich doma sejde alespoň pět 😂
Kalendář dětem dělám, a letos jsem jim i koupila.
Prvorozené: se svíčkami
Druhorozené: lego Friends
... takže letos mají dva 🙂
Dospělákům nedávám.
Kupuji dětem i partnerovi
Máme koupené pytlíky z lidlu. Vymyslím do nich úkoly pro děti s malou odměnou...
Kalendář dělám doma a jen pro dceru
Letos jsem vyráběla, jinak jsem vždy kupovala 😁
Dětem kupujeme čokoládový.
Mezi dospělými si mezi sebou dáváme čoko drobnosti
Ušila jsem látkové pytlíčky, mají v něm každý den jeden dílek vánočního puzzle s Betlémem (na Štědrý den bude jako poslední dílek Ježíšek) a k tomu malou sladkost.
Manžel má stejný, každý den tam má místo puzzle čokoládu a nějaký vzkaz.
synovi vyrábí adventní kalendář babička, čokoládový mu donese Mikuláš
Kupujeme dětem čokoládový
deti nemam ale vyrabim manzelovi 🙂
Kupuju a sama dostavam od nasich. 😁 Chlap si na to nepotrpi, ale od nasich dostane jako cenu utechy uherak nebo klobasky. 😃
Adventní kalendář si kupujeme celá rodinka. 🙂
kupuji dětem čokoládový
Adventní kalendář synům kupuji nejsem moc tvůrčí typ 😉😊
Kupuji ale jen dětem, mají rádi čokoládu 😊
Tento rok jsem koupila, jinak do loňského roku jsme vyráběli se sestrou naším dětem
Kalendář nevyrabim, jen plnim. Synovi ho ušila babicka a dcera s manželem mají papírové krabičky/tasticky, tocim to už nekolikaty rok.
Adventní kalendář dostaly holky od babičky.
Kupuji pytlíčky, které si dozdobím a poté plním různými drobnostmi. Lalendář u nás mají jen děti.
detěm jsem letos jako každý rok vyrobila+ještě dostali kupovaný s ovocnými tyčinkami a sobě jsem koupila čajový a stírací los
Synovi vždy koupím podle jeho výběru, jednou jsem dělala sama a nezaujal ho 😅 a my s manželem si taky kupujeme každý rok 🙂
dětem vyrábím každý rok a s manželem si nedáváme žádný. 4x pro děti to naprosto stačí.
Někdy kupuji, někdy vyrábím. Pro děti, manžela a babičku se kterou bydlíme 🙂
Adventní kalendář kupuji 🙂
Poslední dva roky jen kupované kalendáře, do té doby doma vyráběné. Letos se dceři sešly tři kalendáře, dostala je od příbuzných k svátku, co měla před pár dny. 😀 A jeden rok vlastně dostala adventní kalendář i zvířata - pes a kočka. My měli loni nebo předloni adventní stírací los. Příští rok si dcera přeje kalendář s miniknížkami.
A sobě jsem si párkrát pořídila čajový adventní kalendář. A stejný pak darovala i kamarádce.
Dětem jsme loni vyráběli, ale nejvíc je zatím (zištníky!) těší kupovaný s čokoládkami. Manželovi jsem loni dělala adventní kalendář pivní, letos pro nedostatek financí ne.
Kupuji
Dětem kupují buď čokoládový a nebo když se zadaří a mají v obchodě s zelatinovymi bonbóny
o adventní kalendáře se starají babičky 🙂 vyrábět jsem chtěla letos se synem, je ale ještě malý, tak počkám za rok
Loni a předloni jsem synovi vyráběla. Letos se nám do toho narodilo miminko, tak jsme zvolili snadnější variantu koupeného. Má teda dva. Od babičky dostal s čokoládou a od nás má kalendář se svými oblíbenými Mimoni plný samolepek, razítek a dalších blbůstek.
Dcera dostává od mých rodičů, letos donesl i manžel z práce a já si po dlouhé době udělala radost čajovým. Příští rok bych chtěla vyrábět, snad se k tomu dostanu. ☺️
Syn je ještě malý, tak plánuji adventní kalendář vyrobit až příští rok. Já si sama naděluji Adventní kalendář s čajíky 🙂
Ten klasicky cokoladovy kalendar nekupujeme, vzdycky dostane od babicek. Doma mame latkovy a do nej mu davam ruzne dobrutky 🙂
Vyrábím, dětem dávám do pytlíčků malé adventní úkoly a dobroty, které mají rády, ony si tam ještě navzájem přidávají dárečky. K omu máme čajový sonnentor a každý den si děláme malý dýchánek. Manžel letos dostal pivní a sobě jsem koupila dobrůtkový dm bio a kosmetický.
Dětem děláme doma kalendář. Do pytlíčků jim dávám malé drobnosti jako třeba balónek, nálepky, pěny do koupele.. Loni měli mimo jiných dárečků v každém pytlíčků i dvojici karticek z pexesa..a 24.jsem si mohli konečně zahrát..Tento rok mají každý den v pytlíčku i jeden či dva dilky z puzzle..
Manžel dostane kalendář az zitra, přeje si ho az na Mikuláše. Ten tedy bude mít cokoladovy.
Děti dostanou čokoládový a současně Schleich. Pro nás s partnerem, zatím nic, ale příští rok jsme si naplánovali udělat kávový a každý den ochutnat jinou kávu, co si za rok nasbíráme z různých pražíren.
Zatim nedavame, je jeste mala na to
Zatím nedávám, dcera je ještě malá, ale příští rok bych chtěla nějaký vyrobit.
Dětem kupuji haribo
Dětem kupuji. Pro nás letos nic
Dětem vyrábím, manželovi kupuji adventní od Sazky. 😇 Koupím ho většinou i sobě, protože je to větší sranda, předháníme se, kdo ten den "vyhraje" víc. 😀
loni jsem vyráběla, letos mají kupovaný
Naše malá má ráda kinder čokoládu, takže adventní kalendář kupujeme ten. A manžel dostal adventní kalendář od Sazky
Syn dostal klasický s čokoládkami, ale zatím moc nechápe, že se jí jen jedno okénko každý den. Nám s manželem jsem koupila adventní los a každý den stíráme.😁
synovi kupuji čokoládový každoročně
Adventní kalendář dětem vyrábím, čokoládový dostanou od babiček, takže já dávám adventní betlém do něj a starší je nadšená..
Adventní kalendář kupuji příteli stírací lod os sazky. Já každoročně dostávám od babičky čokoládový
Dětem kupuji čokoládový a ještě jim vyrábím kalendář s malými překvapeními. Dospělým nedávám mic
máme pytlíčky, které plním at už cokoládkou nebo jinou dobrotou ... 🙂 každý rok měl čokoládový, ale už 2 rokem jedeme na pytlčkach .. 🙂
Kupuji, ale vždy z kvalitní čokolády 😉
Pro dcerku jsem adventní kalendář vyrobila, s partnerem mame společný čokoládový kalendář, dostává ho každoročně v práci
Vyrábím a dávám jen dětem mají tam sladkosti nějaké věci z papírnictví, trrncle a ponožky a penízky😊
Loni jsem vyráběla, letos koupila legovy, ze kterého měli děti obr radost, sladkosti letos na nule 😂 A jen dětem 😊
Děti dostávají kalendář čokoládový. Někdy se jim třeba sejdou i tři 🙂 Manžel na to není a já už druhý rok trávím adventní čas s čajovým adventním kalendářem.
Koupila jsem pytlíky a ty naplnila různými věcmi a sladkostmi, jinak byl většinou čokoládovy
Dostávají kupovaný od dědy.
Kupuji a kupují nějaký s hračkami. Čokoládový ne. Loni měla dcera L.O.L. kalendář a letos s Baby Born. ❄️
Kalendář vyrábí dceři babička. Vzdy je krásný a originální.
Adventní kalendář kupujeme
Adventní kalendář pro deti vyrábíme, manžel adventní kalendář nedostává 🙂
Kupuji dětěm 👧👧
Každý rok dětem kalendář vyrábím-naplním mnou našité pytlíčky dobrůtkami,které mají rádi...
Kupují dětem, dospělým nic 🙂
Vyrábím. Mám pro děti uháčkované ponožtičky na každý den a dávám do nich různé drobné sladkosti, pastelky, malé omalovánky apod.
kupuji dětem, pro ostatní ne
Kupuji ,letos jsem koupila chaloupku🥰
Kupujeme klasiku čokoládový kalendář.
Dostává jen dcerka. Letos má čokoladový kupovaný od Kinder a taky moje háčkované ponožky. Ty už má druhým rokem. Letos s krtečkovými úkoly 🙂
Dětem jsem letos koupila a tatínek svůj taky dostal.
Má kupovaný a letos jako bonus nějakou drobnost v pytlíku.
Dcera má letos svůj první adventní kalendář (má 2 roky) a vyráběla jsem ho s věci co má rada a figurek zvířátek 😊
Kalendář s aktivitami
Kupuji čokoládový
Kupuji čokoládový
Zatím je prcek malý, ale budu mu vyrábět 🙂 A manžel má adventní los.
Pro malou kupuju i vyrábím. Koupený má cokoladovy a ve vyrabenem má i pár malých darecku- letos tam má dětské laky na nehty, celenku s elzou, naramek, bombu do koupele a praskajici koupel a ještě tam má nalepovaci náušnice
Dospelacky jsem letos chtěla já.. ale u chlapa by obstál.mozna tak ten cokoladovy. 😁
Adventní kalendář kupujeme. Dětem dáváme klasický čokoládový a s manželem si dáváme čajový.
Manželovi kupuji s malými lahvickami a Nelinka je na něj ještě malá
Kupujeme dětem čokoládový 😊
Kupuji i vyrábím. Dospělakum pak stírací adventní los.
Kupujeme 🙂
Dospělým nedělám a dítěti plním šuplíčky u domečku.
Vyrábím a dávám jen dceři. Teda donese Ježíšek za dopis. Manžel dostává nadílku až na Mikuláše
Nekupuji. Děti většinou dostanou čokoládovy od prarodičů
nedělám,ani nekupuji dostanou vždy od babiček
Ambice na výrobu sice byly, ale kupujeme kalendář s hračkami.
Kupuju, letos ten starsi ho chtel k narozeninam, ma je 1.12. a vybral si od lega, mladsi na lego moc neni a v obchode me ukecal na chupa chups kalendar. Takhle to mame poprvé, driv jsem jim je nachystala v noci z 30. na 1. k posteli a meli cokololadovy. A my dospělí mame stírací.
Kupuji synovi 🙂
Jen pro deti- homemade 🙂
Kupuji...asi by se mě nechtel vyrábět 5x😀
ja som každý rok vyrábala, ale tento rok sme kupili malej Albi adventný kalendár
Záleží na časových možnostech, cokoladovy dostane od babičky a já vyráběla několikrát pritelovi, malemu udělám příští rok.
Vyrabíme pouze dětem 🙂 ale myslím že je na čase to změnit :D
Letos jsme vyráběli 🙂
Letos jsem kupovala,s partnerem si dáváme jen drobnost.
Jen dětem, kupuji klasické čokoládové a ještě mají dva doma vyrobené.
Kupuji a vždy jim ho donese Mikuláš.
Vyrábím dceři
Ahojte já ho vyrábím a dostává ho dcerka. Dřív js kupovala pro mého muže 🙂 a čokoládu jedla já
pro děti kupujeme
Nekupuji, nedávám
Letos jsem holkám napsala krátké příběhy o nás, o nich, o tom, co se všechno se dá v zimě a před Vánoci dělat. Čteme vždycky hned ráno, mají tam i úkol buď na ten den nebo prostě na zimu podle počasí. Když úkol splní, nalepí si obrázek na svůj plakát se zimními úkoly. Čokoládový jsme dostali, tak o to nepřijdou, a čokoládku si vždycky dávají s tatínkem, když přijde z práce.
Dceři kupuji
Jak kdy. Vloni naplneny latkove pytlicky kostickami Dupla a sladkostmi, letos jeden Playmobil adventni kalendar a druhy klasicky minicokoladkovy 🙂
Letos jsme poprvé vyrobili a já si kalendář koupila sama 🙂
Kupuji.Dříve jsme si bez dětí nadělovali jen spolu.Co mame děti,dostávají nadílku jen děti.
Detem kupovany cokoladovy, pro dospele ne.
Dětem jsme koupili čokoládové adventní kalendáře.
Letos všichni stírame los 😄
Já kupuji a babička vyrábí. Manželovi jsem minulý rok dala pivní adventní kalendář a letos jsem koupila los
Na střídačku. Letos máme koupený kouzelný šuplík kde se každé ráno objeví dopis a dáreček 😁
Vyrabim😊
Dětem kupuju čokoládový, ale snad se příští rok dokopu k tomu vyráběnému 🙂
Kupuji čokoládový 😊
Když byly děti malé, tak jsem vyráběla, ale teď už kupujeme čokoládový🙂
Vždy jsem kupovala čokoládový ale letos manželovi stírací los a dceři jsem vyrobyla je ještě malá na čokoládu
Syn, má 1 rok, letos dostal poprvé adventní kalendář, s manželem mu každý den otevíráme okýnko a dostane kousíček čokoládky. Je na to ještě malinký 😁
Letos jsme prvně koupili čokoládový a modelínový. Já sama milují adventní kalendáře, letos hlavně ty soutěžní 😁
Letos poprvé mají holky ušité pytlíky, kde jsou sponky, úkol, malá dobrota, hračka z kinder vajíčka (z mých dětských let 😂) a jeden dílek z 24 kouskovych puzzle.
Manžel má cajikovy adventní kalendář od Sonnentoru 🙂
Vyrábím,tedy mam už hotov jen znovu plním. A dospělým nekupuju
My, mame letos poprvé pro nasi princeznu sacky s drobnostmi a detskymi caji a budu ho plnit kazdy rok.
Snažím se vyrábět
KONEC!









Dětem kupují čokoládový a přítel má stírací los adventní kalendář 😉