• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je ve 12tt čárka na těhotenském testu slabší?

26. října 2012 
Ahoj holky,zacinam 12tyden a vcera jsem trochu spinila a mela krece do bricha,tak jsem si dneska koupila test a druha carka je slabsi :unamused:,,, mam se desit nebo ve 3 mesici neni tak zretelna diky za nejakou odpoved.
23. říj 2012 v 11:18  •  čeká miminko, termín má v květnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou tak fofrem letím na gyndu.
23. říj 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Tak po prvním trimestru hladina hcg klesá, ale taky bych už byla na gyndě...
23. říj 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
okamžitě bych letěla na gyndu. Nemusí to nic znamenat, ale šla bych a na nic nečekala. Testovat po třetím měsíci je blbost, ten test nic neznamená.
23. říj 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Být tebou bych šla hned, může to být potrat, já to tak měla v 10tt, taky to bylo jen trochu, myslela jsem, že to nic není, za 2 dny jsem šla na kontrolu a byl to zamlklý potrat.
23. říj 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to samy jsem mela pred mesicem, taky ve 12.tt. Asi 24h jsem slaboulinko krvacela, ale jen malicko. Letela jsem k dr. a vsechno v poradku. Tri dny vsechno v pohode... a pak jsem zacala krvacet brutalne. Jela jsem do nemocnice a dr. mi rekl, ze miminku nebije srdicko a at prijdu skoro za tyden na revizi.... no, potratila jsem sama doma, neodloucila se mi placenta a svezla jsem se rychlovkou aj s houkackou. Toz tak. Drzim palce, at Ti to dopadne lip.
23. říj 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s luckamb, být na tvém místě, tak letím na gyndu. Mně se ve 14tt dělo něco podobného a jela jsem na pohotovost. Abych tě trochu uklidnila, vše bylo úplně v pořádku, nikde žádný problém. Ale proto bys měla jít na vyšetření, aby ses nestresovala a ujistila se, že je vše OK.
23. říj 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Já bych si ani test nekupovala, ale letěla hned k doktorovi nebo na pohotovost.
23. říj 2012 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Test nic neukáže, hcg z těla odchází třeba měsíc....já jsem po zamlkém v 10.tt měla na odběrech krve pozitivní hcg ještě po měsíci od revize...takže pokud je nějaký problém nebo pochybnost, tak bych šla k lékaři a neděla si test, který nemá vypovídající hodnotu.
Hodně štěstí.
23. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě běž na gyndu! A nebo tam alespon brnki, a zeptej se! nenechávej nic náhodě.
23. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hcg postupem těhu klesá, každopádně bych letěla na pohotovost a neřešila to na MK, nikdo ti tady neporadí nic jiného, nikdo nevíme, jak se cítíš, jaké máš problémy apod.
23. říj 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
hcg po cca 8 tt klesá,tudíž test neukazeje zcela pozitivní těhu,hcg totiž vyplavuje žluté tělísko,to ovšem zaniká a funkci kolem 8-9tt přebírá placenta,hcg se přestává vyplavovat,ve yvsokém stupni těhu mají ženy zcela negativní těhu test,neplaš,nic se neděje...!!!
23. říj 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Urcite bych netestovala, nepsala na konika a fofrovala k dr. Muze se stat uz od poloviny tehu,ze carka neni vubec,HCG pak klesa, nejvyssiho vrcholu dosahuje behem 1.trimestru a pak zase klesa...
23. říj 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hcg kolem 12 týdne výrazně klesá a pak se stabilzujje na určité hladině :wink: špinění je stresujicí ale může být normální nesmí to být krvácení a velké výrazné bolesti jako při silné ms :wink: nejlepší bude pohotovost každá na to má nárok :slight_smile: a těhu testy jsou v takových případech na prd nejsou směrodatné občas ani na začátku těhu :wink: :wink: BUDE DOBŘE DRŽÍM PĚST
23. říj 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je tabulka jak stoupá HCG http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html, hcg sice kolem toho 12 týdne klesá, ale ne tolik, aby byl test slabý. Vždyť první test si ženský dělají kolem MS a koukejte kolik HCG ukáže tlustou čárku. Naopak v tom 10(12) týdnu je HCG tak vysoké, že ho testy nejsou schopny pobrat. Taky jsem udělala tu hloupost a udělal si test (protože se mi doma ještě jeden povaloval), tak před dvěma týdny (to jsem byla 7 - 8 týden), čárka úplně slabá, já vystresovaná, že je konec, ale nešpinila jsem, tak jsem prošmejdila net a toto zjistila. Teď jsem byla u doktora, srdíčko bije, miminko roste... Problémem může být to špinění, ale zase záleží na barvě a intenzitě, hnědé slabé špinění jsem měla taky a nic to nebylo, pokud se jedná o barvu červenou a je to víc, třeba i na vložku, tak rozhodně k doktorovi, klidně i na pohotovost.
26. říj 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek