Vitaminy v 2. trimestru - jaké berete?

verry
10. únor 2016

Vitaminy v 2. trimestru - jaké berete? jestli vůbec něco? 🙂

verka4d
10. únor 2016

Ve všech čtyřech těhotenstvích jsem brala od začátku Gravital a vše v pořádku 🙂
Nabídl mi ho sám gynekolog v poradně.

martiniquest
10. únor 2016

Beru jen listovku. Vitamíny mi nařídili na hematologii a endokrinologii, tak jsem si koupila Gravital, ale do hodiny po užití z něj zvracím, takže jsem s ním sekla.

flowerbl
10. únor 2016

Femibion 2

kaci11
10. únor 2016

Ja beru GS Mamavit. U prvniho jsem brala vitaminy taky ale uz nevim ktere. Ted tyto a jete jedny. Vzdy jsem se poradila v lekarne. Preferovala jsem vzdy ty co maji nejvetsi spektrum vitaminu a mineralu a taky jaky obsah maji listovky. Ale to ti poradi v kazde lekarne.🙂

maxinkaa
10. únor 2016

GS mamavit s hořčíkem

barumat
10. únor 2016

Femibion 2 - když nezapomenu 🙂

jhhd
10. únor 2016

U obou těhotenství jsem brala kyselinu listovou denně a GS Mamavit ob den.

tverunkat
10. únor 2016

Beru vitamin C,kyselinu listovou,gs mamavit a jednou tydne osciloscotinum (preventivne na nachlazeni)

baysha
10. únor 2016

Neberu a nebrala jsem nic. Snažím se jíst hodně zeleniny, ovoce a tak, to podle mě (i podle mého gynekologa) úplně stačí.

teetee
10. únor 2016

Listovku, rybí olej,...později hořčík kvůli křečím v nohách.
Jinak pestrá strava.

andy80
10. únor 2016

Žádné umělé cosi jsem ani u jednoho nebrala a ani teď neberu. Stačí vyvážená strava 🙂

hanik73
11. únor 2016

Jako vitamíny jsem brala jen ovoce a zeleninu a vyváženou stravu.

cilkat
11. únor 2016

Mamavit s hořčíkem, ale jen na sportovním soustředění, výrazné námaze a dlouhodobých tendencích "sežrat vše, na co přijdu" nebo praskajících koutcích... Se stotabletovou krabičkou jsem si vystačila víc jak rok...

madinkas
19. únor 2016

Ptala jsem se svého gynekologa jestli mám brát nějaké vitamíny a říkal, že to není potřeba už tedkom (jsem v 19tt), pokud teda vyloženě nejsem vegetariánka, prý aby plod nebyl zbytečně velký. Nejdůležitější prý je v prvních třech měsících ta kaselina listová.

terkao
19. únor 2016

Femibion 2, kyselinu listovou a magnezko.

mitchie
14. bře 2016

Od začátku těhu beru gravital, doporučil mi ho gynekolog, že listovka je málo. Musí se brát opravdu po jídle, jinak jsem se z něj taky pozvracela.

konekokira
19. bře 2016

Ahoj, sem tam si udělám šumák z Rossmana, je v tom listovka, kterou tedy už nepotřebuji, spíš si ji beru jen proto, abych měla dobrý pocit a ještě musím brát ferrocento, mám nízký příjem železa 🙂

lenka86dk
20. bře 2016

ahoj, taky beru Gravital - jsou to snad nejlevnější vitamíny a porovnávala jsem i složení s dražšími (např. Femibion) a bylo to téměř stejné...

denousek
14. dub 2016

Femibion 2 a magnesko

jaja01k
14. dub 2016

Nebrala jsem nic.

klotylda01
19. dub 2016

VitaHarmony Gravital Gummies 90ks

Jsou bez barviv a sladidel a neobsahují želatinu. Moc chutné.

marci81
19. dub 2016

Beru magnosolv a B-komplex 🙂

jankavranova
19. dub 2016

Já si pořídila Hipp Mama vitamínky. Občas si ještě lupnu Magnesko kvůli křečím 😉.

shi_sha
26. čer 2016

Chytré miminko s DHA 🙂

frydolinka
27. čer 2016

Femibion 2. Začla jsem ho brát už před otěhotněním a beru ho pořád. Gynekolog říkal, že je to velmi dobře a na genetice ve 13. týdnu taky.

hanpavka
27. čer 2016

Od začátku těhu kyselinu listovou200mg, od endokrinologa jód 100mg, jelikož jsem měla nizký krevní obraz tak 2x denně železo a sem tam si vezmu magnezko šumivé 250mg...

ivisss
29. čer 2016

GS Mamamvit s hořčíkem, první 2 měsíce jsem jedla poctivě, ale bylo mi po něm dost blbě, na zvracení, na omdlení.., takže na konci třetího jsem to začala flákat a teď už dojídám jen aby mi to tu nestálo, když si vzpomenu. Ale jím teda hodně ovoce a zeleniny, fakt kvanta....

mr_falko
29. čer 2016

žádné, kromě magneska kvuli tvrdnuti

katie87
4. črc 2016

Superfolin 2- jen listovka+omega a magnesko proti křečím, jinak žádný multi neberu, to si myslím stačí vyvážená strava.

mimilela
25. črc 2016

Femibion 2 a železo 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru