• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je normální mít pořád hlad? Jsem ve 32tt

1. února 2016 
Ahojky všechny, mám takové menší dilema ohledně jídla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem ted 31+1 a poslední tak 2-3 týdny mě trápí ustavičný hlad..pořád v tý papule musim něco mít a když chvíli něco nezobu (max.2 h) tak se mi žaludek hlásí a je mi až špatně od žaludku, jakobych nejedla nic od rána. Dnes například jsme dojídala oběd a kručelo mi v žaludku, vůbec jsem se necítila najedená. Mám nahoře necelých 10kg, všechno v naprostém pořádku. Jen tohle mě nějak znepokojuje připadám si fakt jak nenažranec :grinning: Nejsem v tom sama, že ne? :grinning: :grinning:
15. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teprve 19tt+3 a jsem na tom skoro stejně :wink: Ráno doma snídám, pak v práci hned po příjezdu svačinka, dopo jogurt + ovoce. Po obědě vydržím tak 3h a začíná to nanovo. Ale zase nejsem schopná toho sníst moc najednou. Zatím jsem přibrala jen kilo, ale jestli mi ten hlad takhle vydrží, nevím, jak dopadnu :sunglasses:
15. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla žravou už od záčátku a vydržela mi až do porodu. Měla jsem hlad pořád :unamused:
15. srp 2013 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám furt hlad :grinning: A hlavně chutě na nezdravé, pěkně promaštěné chipsy, mňam :grinning:
15. srp 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to normální, nejvíc žravá jsem ale byla 8+9 měsíc těhotenství a ještě více po porodu při kojení, takové návaly chuť na sladké jsem dřív nezažila!! Přibrala jsem v těhu +10kg a i když cvičím, jak drak, mám stále nějaké kilčo navíc, protože si dopřávám :grinning: Už mi to končí, protože i to kojení už není taková frekvence, malá krásně papá jídlo, už nebude výmluva na kojo a šup do hubnutí zas. :slight_smile:
15. srp 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musela jsem mit v misce par piskotu na noc, bo bych hlady a nevolnosti asi zdechla..jedla jsem vetsi porce nez muj 110kg muz..jo je to tak :slight_smile:
15. srp 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zrovna včera jsem si rikala, ze to není normalni. poslední dny me chytla zase zravka, ale silena, jak pises. musim porad mit něco v puse a jak nemam delší dobu něco, tak je me zle. proste telo si zada prisun energie a zivin pro mimco, tak mu to musíme dat :wink: zatím jsem pribrala +8kg, snad to nedostanu na 20kg. :grinning:
16. srp 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
neřešila sem to, v kuse jim celý druhý měsíc :slight_smile: jak v té puse něco nemám, je mi hned strašně zle :angry:
16. srp 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se hrozně rozežrala, hlavně při druhém těhu :slight_smile: Myslím že tělo ví, co je potřeba a řekne si o to... protože já po prvním těhotenství hodně zhubla kojením, tak jsem si mohla dovolit se nacpat... sice jsem celkem přibrala za druhé těhotenství skoro dvacet kilo, ale je to pryč a já mám o deset kilo míň než před prvním těhu.... takže u mě ta žravka byla příprava na kojení :slight_smile: bez těch kil už bych dneska byla jak z koncentráku :slight_smile: .. jím dvakrát tolik co manžel, on přibírá a já hubnu, sice pomaleji, ale jistě...
16. srp 2013 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky,ja jsem 30tt a mam neustaly hlad uz si pripadam blbe ze partnerovi doma vsechno snim:slight_smile:
1. únor 2016 v 17:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v dubnu 2018 (16. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek