Jsem zřejmě těhotná, ale nemám příznaky. Zamlklý potrat?

qacula
26. bře 2012

ahoj... mam na vás holky dotaz... byla jsem u mudr. s tím že jsem zrejmě těhotná( podle těh.testu) ... mudr mi ale řekla že bych odpovídala těhu ale nevidí váček a ani plod,prý je asi ještě brzo... jenže já nemám vůbec žádne příznaky,nebolí mě prsa prostě nic...jen mě občas zabolí břicho jako při menses 😞 mám si udělat ještě jeden těhu test a za 2 týdny přít..že by se to tam mělo už ukázat... Myslíte si že mám zamlklý potart?? 😞 když nemám [[https://www.modrykonik.cz/snazime-se/priznaky-tehotenstvi/ | příznaky]] a bolivá mě semtam břicho???mám docrela strach 😞( a taky se chci zeptat jestli je i možné že kdybych nedej bože měla ten zamlklý potrat ukáže se na test // ?? nebo jakože nejsem?? 😞 děkuji za info

bledulka84
13. dub 2017

@edita012 a jeste si davej pozor, jakou citlicost kupujes, nejcitlivejsi je 10, ale prodavaji se casto i 25.

novissova
13. dub 2017

Úplně jsem si ted vzpomnela na svuj začátek těhu. Volala jsrm i doktorce, ze nemam zadne priznaky,ani zle mi neni, jestli je vse ok... no a za 2tydny mi zaclo byt tak mizerně, ze jsem se sama sobě musela smaz, jak jsem si to blbka privolala... ted uz jsem v 6.mesici, hrozne to utika 🙂 moc drzim palce at se miminko na utz ukaze 🙂

linee
13. dub 2017

Zakladatelce dotazu byl zrusen profil...

edita012
14. dub 2017

@novissova moc děkuji! 🙂

edita012
25. dub 2017

Ahoj, tak v pondělí jsem mela dostat menstrulaci, a nic.. Včera jsem si dělala test a zase jen slaba.. :(

makronka222
26. dub 2017

Nemela jsem priznaky do 7m. Zadna unava, chute, bliti... nic, pekna pohodicka

edita012
26. dub 2017

@makronka222 me jen od pátku bolejí prsa.

absintka19
26. dub 2017

@edita012 vyfot.

edita012
26. dub 2017

@absintka19 na fotce to právě nejde moc vidět.. :/

absintka19
26. dub 2017

@edita012 kolik dni mas zpozdeni? Doufam ze aspo tyden. Dobrovolne stresovani drive nechapu 🙂

edita012
26. dub 2017

@absintka19 nn tyden ne. Ale minuli mesic jsem mela jen 2-3dny menstrulaci a to jsem hned vedela ze se něco deje

libotaci
20. zář 2017

Holky já se picnu! Zatím jsme se s manželem jen dvakrát snažili o miminko. Už 14 dní mě bolí prsa, že bych si je nejradši sundala! :D A přes den je mi na zvracení, pořád mám hlad a jsem děsně podrážděná a vzteklá a ani nevím proč. Takže jsem si udělala test. 1 čárka, zklamání a šel do koše. Pak jsem si tu prčítala diskuze a našla zkušenost jedné z vás, že se vám druhá čárka ukázala až po půl hodině. Vrátila jsem se do koše a byl tam duch. Sedla jsem do auta a jela jsem pro "nejlepší" a nejdražší těhu test, který má těhotenství ukázat po 1 týdnu. vyšel mi negativní. ACHJO, tak teď nevim. :(

jirka7306
13. lis 2020

Dobrý den přeji dámy,
prosim mohu se vás zeptat,chceme s partnerkou miminko a cca před 3 týdny sem se o oplodnění pokusil v jejím popotratovem šestinedělí v ovulacnich dnes a když u mě byla minulý víkend,opět sem vše nechával v ní a v sobotu a neděli ji začli bolet prsa,chodila často na WC,občas nevolnosti. Ale dnes když sem se jí ptal,jak se cítí,řekla mi,že už žádné příznaky nemá. Může být i tak těhotná?
Děkuji moc za odpovědi.
Jirka.

adelafri
14. lis 2020

Ja příznaky treba vubec neměla, nevolnosti skoro žádné, prsa mě začala bolet az kolem cca 6.tydne, vlastně ani teď si v 19. týdnu nepřijdu těhotně😂

priefi
14. lis 2020

@jirka7306 a co takhle udělat těhotenský test. Pokud měla ovulaci před 3mi týdny, tak už by měla mít ms, nebo pozitivní těhu test

jasemin26
14. lis 2020

Zakladatelko, skus zůstat v klidu 😉 já jsem nyní 6tt a taky jsem bez příznaků, tedy krom občasné křeče v břiše. Kup si mamatest 10 ten je dle mého něj. Držím palce ať se zadaři

priefi
14. lis 2020

@jasemin26 diskuze je z roku 2012 😉

jasemin26
14. lis 2020

@priefi Ježíš nojo🤣 já že mi to vyskočilo tak jsem chtěla poradit. Omlouvám se

priefi
14. lis 2020

@jasemin26 mě se neomlouvej 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru