Termín porodu v červnu 2013

luckamb
20. zář 2012

Ahoj holky,
objevila jsem // včera, podle poslední MS mi sice TP vychází 29, 5. 2013, ale myslím, že to nakonec bude červen :D Přidá se někdo?

emalkova
1. říj 2012

@magdalena2 Já taky měla 12DPO dost silné čárky, až mě to zarazilo, když jsem porovnávala s fotkami jiných 😕 . Tak snad to je normální a nebudou z toho dvojky 😅. Ale já teda nemám u sebe s čím srovnávat...

Dneska docela jedete 🙂 . Je vás asi dost doma, co? Jste na mateřské, nebo už někdo na nemocenské?
Co udělat tu uzavřenou diskuzi už teď, však to ničemu nebrání, když pořád bude přístupná tato, kam se můžou hlásit další těhulky a postupně přidávat do té uzavřené... ?

magdalena2
1. říj 2012

@zako No...asi to tak bude 🙂 Jen aby to nebylo nějaké "molární těhotenství" či co. Já nevím, mně ta čárka na to, že jsem teprve 12DPO přijde příliš silná a jsem si jistá svou ovulací (měřila jsem testem). Maximálně jsem 13DPO. Při minulém těhotenství (skončilo potratem) byla ten samý den dvakrát slabší a i co se tak dívám na webu, tak většina má ještě slabou růžovou čárku... Jestli si mě doktor pozve už příští týden (jsem "riziková těhulka"), tak se ho na to zeptám, pokud na utz ještě nic neuvidí 🙂 Ale snad máš pravdu, snad je to jen dobře uhnízděný prcek 🙂

magdalena2
1. říj 2012

@emalkova Aha, tak to jsi mě trošku uklidnila 🙂 A seš si jistá, kdy jsi měla ovulaci? Nebo to počítáš jen podle délky cyklu? Tak třeba to opravdu nic neznamená... A kdy jdeš na kontrolu?

emalkova
1. říj 2012

@magdalena2 Právě že jsem si ovulací jistá (max. mohla být o den dřív, jako u tebe...), měřila jsem BT. Cyklus nemám pravidelný, podle toho bych už byla tak 6+1tt, ale dle ovu jsem jen 4+5. Na kontrolu jdu až 17.10., to by mělo být 7+0.

zako
1. říj 2012

@magdalena2 urcite to bude spravne uhnizdeni prcek 🙂
ja jsem na materske a jeste ke vsemu na tydenni navsteve u mych rodicu...moje mamka vida Krystufka jen jednou za mesic(bydlime od sebe daleko), takze kdyz tu jsme, tak ja mam volno 😀 zitra se vracime domu, takze na diskuzi moc casu zbyvat nebude...

matysikovad
1. říj 2012

@martinka87 bohužel na kontrole jsme byli týden poté a narustlo už jen jedno, druhé stále 4 mm dutinka... hlavně at je aspon to jedno v pořádku!

zako
1. říj 2012

@emalkova ja mam zase dlouhe cykly, az 35 dnu..ovulaci jsem mela 11.9. (poznam to, boli me silene bricho) a carky na prvnim testu, co jsem si delala 27.9. byly obe stejne tluste..zadny duch nic takoveho...
pravdepodobnost, ze bysme tu mely vsechny s krasnym testem, dvojcata, je myslim hodne mala 😀
doufam teda 😅 dvojcata bych spolecne s nasim radioaktivnim ditkem nezvladala 😀

emalkova
1. říj 2012

@zako Tak 16DPO už jsem měla taky dálnice stejně tlusté, to je myslím normální 😀 . Naopak mě zas štvalo, že 14 DPO ještě stejné nejsou 😀 . Jsme na tom fakt skoro stejně 🙂. Dle LF měl mít tenhle cyklus 37 dní a ovu byla 12.9.

alisek
1. říj 2012

ahoj holky, koukám, že se to tu rychle plní a rozjíždí. Já netrpělivě čekám na příští pondělí, na KO, jsem zvědavá, naposledy jsem testovala min. středu ale budu asi ještě v pondělí at tam jdu s jistotou, ikdyž myslím, že to je jasný. U mě teda ranní nevolnosti jsou, ne pravidelné ale jsou, koikrát jím až v poledne protože se dřív na jídlo nemůžu ani podívat, jinak příznaky krom nevolnosti žádný.

martinka87
1. říj 2012

@matysikovad aha 5-& to me mrzi, ale tak hlavne, ze jedno zustalo u maminky! 😉

Jeeeee, tady to jede, parada!!!! 😉 😉
Holky, co sem napsat, ze jsme zamcene, aby se potencionalni maminky cervnovky ozvaly do IP zakladatelce zamcene diskuse a bude 😉 a mame klidek hned od zacatku 😉

martinka87
1. říj 2012

@lupmice88 ja pracuji a pochazim z Prahy, ale ted bydlim kousicek za Prahou 😉

zako
1. říj 2012

@martinka87 dobry napad..klidne to tak muzeme udelat 🙂

lupmice88
1. říj 2012

JJ udělej to 🙂

martinka87
1. říj 2012

Dekuji! Jestli muzu nekoho pozadat o zalozeni, ja akorat jedu z prace a jsem jen pres mobil... 😉

martinka87
1. říj 2012

Ty bolesti mam naprosto stejne, prichazejici MS a kdyz neco delat, treba uklid, tak pak teda boli vic ☹ tak to s tim nejakym delanim neprehanim, nastesti mam zlateho manzela a on zvladne uklidit cely barak! 😉 a ja odpocivam a nesmim dychat tu chemii, mi prikazuje 😀

matysikovad
1. říj 2012

@martinka87 ty jo, máš zlatého manžela 😀 i když oni dokážou najednou uklidit a ani při tom neremcat, že 😀

mmirunda
1. říj 2012

@barusmackova Jasně že to bylo mímo 😉 Jinak já mám nick se dvěma m 😉 takže mmirunda 😉 pak to asi došlo jiné mirundě, která je tady taky na koníkovi 😉

mmirunda
1. říj 2012

Tak co? už je uzamčená 😲?

mmirunda
1. říj 2012

https://www.modrykonik.cz/diskuse/soukrome-disk... tak tady to je 😉 Tak jsem to založila, kdo bude chtít přidat, ať napíše IP 😉

mmirunda, @barusmackova, @martinka87, @lumpice, 88, @zako, @alisek, @matysikovad, @emalkova, @magdalena2, @petikx, @amandab, @petramarie, @lucifer1987, @mar_d, @axonka, @norma, @hayete, @tera87

petikx
1. říj 2012

@mmirunda Super!!! Díky moc!! 😉

mmirunda
1. říj 2012

@lupmice88 zkomolila jsem ti nick nahoře, tak znovu

martinka87
1. říj 2012

Ahojky stastne tehulky, pokud se budete chtit pridat k nam cervnovkam 2013, najdete nas v soukrome diskusi.... Piste prosim @mmirunda , aby vas pridala... Dekuji a pekne tehulkovani 😉

ajina17
2. říj 2012

Ahojte 1.10 měla dorazit MS,ale nic a dnes na testu // 🙂 tak bych se chtěla přidat do této skupiny 😉

mmirunda
2. říj 2012

@ajina17 přidám tě do soukromé ju?

mmirunda
2. říj 2012

Ahojky stastne tehulky, pokud se budete chtit pridat k nam cervnovkam 2013, najdete nas v soukrome diskusi.... Piste prosim @mmirunda , aby vas pridala... Dekuji a pekne tehulkovani 😉

ajina17
2. říj 2012

@mmirunda Ano děkuji .-)

jirijavu
4. říj 2012

@mmirunda Prosím také přidat 🙂 Termín vypadá na začátek června 🙂

ladenka
4. říj 2012

@mmirunda ahojky, prosím také o přidání do soukromé diskuze, našla jsem // včera, měla jsem megadloouhý cyklus, takže nevím kdy přesně budu mít TP, ale vypadá to na půlku června. 😉 Díky

lupmice88
4. říj 2012

KDyz Ja sem květen :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru