• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaké jednorázové kalhotky do porodnice? A kolik?

29. srpna 2016 
Ahojky:slight_smile:!Mám prosbičku!Prosím Vás musím si ještě koupit jednorázové kalhotky do porodnice. Tak se Vás chci zeptat kolik jich je potřeba (zda stačí jeden balík, což je těch 5 ks, nebo jich potřebuji více) a jaké jsou podle vás nejlepší. Předem Vám mooooc děkuji:slight_smile:
26. lis 2012 v 11:47  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
značku ani nevím, jeden balíček, tedy 5ks mi stačilo..
26. lis 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nejlepší jsou síťované ze zdravotnických potřeb. Blbý jsou ty, které obsahují nějaký igelit ( třeba z DM) :wink: . Já upotřebila 3 balíčky, protože jsem je používala ještě doma, abych si nezničila svoje prádlo.
26. lis 2012 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
já spotřebovala tuším tři balíčky, bylo fajn to rovnou vyhodit, než skladovat špinavé, ale krvácela jsem dost. Měla jsem s sebou jedny z DM, druhé mi kupoval manžel v lékárně (síťované), ty jsem ani neoblékla, musel druhý den dovézt opět z DM. Mají tvar kalhotek.
26. lis 2012 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Rozhodně síťované, luftují a dobře drží vložky. Vložky jsou nej Batist Fower. Kalhotek jsem měla dva balíčky (10ks) ale ten druhý jsem nevyužila celý, asi troje mi zbyly nepoužité. V porodnici jsem je vyhazovala, doma párkrát přeprala (když se jen malinko zašpinily), ale spíš už jsem doma nosila klasické svoje, čistě bavlněné, ty síťované jen na spaní.
26. lis 2012 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Za mne jedine od Hartmann - molipants. Z Dmka priserne, umela hmota, zravna letely do kose.
Molipants jsou esteticke, hygienicke a dobre plni svou funkci. Ja spotrebovala jednu krabici, ale daji se prat i na 90st. takze mohou teoreticky vystacit i troje :slight_smile: K sehnani v lekarne.:slight_smile:
26. lis 2012 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
za mě abri-net.....
26. lis 2012 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Já je kupovala v lékárně značku nevim, 1 balík mi stačil.
27. lis 2012 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
používala jsem Molipants, krásně měkké a pružné a nosila jsem je i doma do půlky šestinedělí.... v porodnici mi stačilo těch 5ks, které jsem použila pouze jednorázově.... :wink:
27. lis 2012 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
mela jsem z lekarny myslim od Hartmanna Molipants,doporucuji ty nohavickove-dobre drzi vlozky :wink: ,je jich tam 5ks a stacily :slight_smile:
29. lis 2012 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem v porodnici jedny dostala po porodu a jinak jsem si koupila dvoje a ani jsem je oboje nepoužila... Měla jsem pratelné, ani nevím značku, ale podle lékárníka to byly nějaké Tena (pro inkontinenční)... Ale suprově držely a i trochu stahovaly to povolené bříško...
30. lis 2012 v 00:06  • Odpověz  • To se mi líbí
já si koupila jednorázové kalhotky, ale po porodu jsem využila jen jedny, vůbec neseděly, jelikož jsem byla po porodu na své původní váze, byly mi velké i ty nejmenší :slight_smile: takže za mě bavlněné s vyšším pasem
28. pro 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
měla jsem inkontinenční tena s nohavičkou. byly pratelné a měla jsem troje. v pohodě stačily a byly pohodlný.
28. pro 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
za mě siťované hartman,měla jsem nějaké papírové z drogošky a neoblíkla jsem je! Byla jsem v porodce týden, měnila jsem asi obden- hodně jsem krvácela
28. pro 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Měla jsem molipants a jsou super, stačily dvoje, jen jsem je přemáchla a hned byly suché
7. led 2013 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
síťované, klidně dva balíčky, to spotřebuješ, já to nosila pak ještě doma, dokud jsem měla očistky...kvůli větrání šití a tak
7. led 2013 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Mně stačil jeden balíček. Kupovala jsem je v DM tu jejich značku a byla jsem moc spokojená. Jedno balení stačilo, pak už to krvácení není tolik a stačí normální bavněné, nějaké starší samozřejmě,, aby si to člověk nezničil. :wink:
7. led 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem si koupila nejdřív jednorázové kalhotky Chicco a pak ještě Canpol - naštěstí sem si je vyzkoušela doma - velikost vůbec neodpovídala, nepohodlné, nedovedu si představit, že bych se do nich "rvala" po porodu. V porodnici sem používala siťované Molipants od Hartmannu (koupené 2 krabičky, spotřebovala sem 1) a absolutní spokojenost.
21. zář 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Také mám zkušenost se síťovanýma Molipants Hartman, jsou prodyšné, nebo je dobré také si koupit pár obyčejných levných bavlněných, které pak není líto vyhodit
24. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, vy které jste používaly ty jednorázovky Molipants, jsou dostatečně velké i pro silnější? :slight_smile: Abych se do nich vůbec vešla :grinning:
9. črc 2014 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Také jsem měla síťované, jedny molipants a druhé nějakou jinou značku, molipants mi přišly lepší. Stačily dvoje, ty síťované jsou hned suché. @ldavidova zajdi do lékárny, tam mi je vytáhli a mohla jsem si prohlídnout velikost. Jsou hodně pružné, ale třeba ty obyčejné už mě trochu táhly na stehnech, takže lepší vidět na živo.
9. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Na tři porody mi stačil jeden balíček síťovaných kalhotek (5 ks). Moc se mi neznečistily, kdyžtak jsem je přemáchla, byly hned suché.
9. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
stačily mi troje nebo čtvery a kupovala jsem je ve zdravotnických potřebách @ldavidova změřila mi obvod a poradila, seděli krásně :slight_smile: ale nevím značku :slight_smile:
9. črc 2014 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem měla sítované - měla jsem troje s určitě bych upotřebila i další troje- hodně jsem krvácela, vložky sem měla ty molipants a pak uplně obyčejné tlusté menstruační - měla jsem fakt velkou spotřebu
6. srp 2014 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Měla jsem z dm 3balíčky kalhotek a naprostá spokojenost
21. lis 2014 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,

chtěla bych se zeptat, jestli jste ty síťované kalhotky před prvním použitím praly?? Nevím, jestli si je mám před zabalením do porodnice raději přemáchnout, anebo je to úplná zbytečnost ;)
14. kvě 2015 ve 20:19  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Neprala - jak jsou nové, tak jsou jakoby sterilní.
14. kvě 2015 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem měla Molipants, 5 ks. Prala jsem je a nosila jsem je ještě i doma asi 14 dní po porodu.
14. kvě 2015 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak teď si připadám jak exot,já měla 3 balíčky po 3 kusech a ještě mi přítel kupoval 10 ks v lékárně po porodu, a domů jsem si dovezla troje. Zašpinila jsem ty první dny klidně troje za den a fakt jsem nějaký praní neřešila,letěly do koše i s vložkou. Takže za mě nejmíň 2 balíčky, dokoupit se dají vždycky :slight_smile:
27. kvě 2015 v 17:11  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  • To se mi líbí
Molipants vel. L, moze to byt tak velikost 40-42?
1. čer 2015 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, moc prosím, ty kalhotky Molipants, jsou to tyhle http://www.lekarna.cz/inkontinencni-fixacni-kalhotky-molipants-soft-l-5ks/ trochu mě tam mate to, že to mají být inkontinenční kalhotky. A velikost mi bude stačit L, když mám teď ve velrybím stavu velikost 42.?

Předem díky.
8. zář 2015 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek