Které vložky jsou nejvhodnější do porodnice?

lucinkis
5. říj 2015

Ahoj,potřebuju se zeptat, které vložky jsou spolehlivé do porodnice a potom,prý jsou nejlepší ty na inkontinenci takové ty papersky,děkuji.

eldrag
5. říj 2015

batist flower za mě uplně nejlepší

m21elis
5. říj 2015

souhlasím s batist, sou veliký :D

iveta93
5. říj 2015

Dnes jsem byla pro ně v lékarně a paní mi dala batist flower stály kolem 40 kč. Jen jich asi budu muset koupit víc.

jajane
5. říj 2015

vem si jich dost tak 4 balicky urcite-spotreba velika,nejlepsi jsou ty co davaj přimo v porodnici ale davaj jich jen omezene množstvi

starbucks
5. říj 2015

Za me taky batist, mam 11 dni po porodu, spotrebovala jsem 5 baliku.. a jeste neni konec

gracinka7
6. říj 2015

Kde se ty batist dají koupit? Už jsem byla ve dvou lékárnách a třech drogerkách a nikde je neměli :(

mayyas
6. říj 2015

Pokud je nemají v lékárně (což se divím, já je všude sehnala), tak bez problémů na internetu - třeba na lékárna.cz nebo pilulka.cz

iva_kucerova
6. říj 2015

Na předporodním kurzu nám paní doporučovala Kotex na noc (černé balení). Měla jsem asi dva nebo tři balíky a úplně mi vyhovovaly.

zanri
6. říj 2015

doporučuji porodnické vložky Samu midi od Hartmanna - velikost: 11 x 30 cm

mikulilinka
22. říj 2015

doporučuju batist flower uplně super a nebo uplně nej byly ty co mají v porodnici ty buničité 🙂

creatif
22. říj 2015

Za me take batist. Mela jsem jeste jine, kratsi a ty byly desne...douzivala jsem je az ke konci co se telo cistilo

kami1984
22. říj 2015

Batist flower jednoznačně🙂 v porodnici jsem dostala jednu a pak už jen své

svetlus_pepca
22. říj 2015

Já měla s sebou různé a nakonec jsem používala ty, které měli v porodnici. Ty šílené!!! 😀 Ale mně prostě vyhovovaly 🙂

renabelly
22. říj 2015

Nejlepší byly ty z nemocnice, jak už tu někdo psal...škoda, že jich k dispozici moc nedávají 🙂 ty kupované - podobné - z lékárny jsou prostě krátké (dávala jsem min. 2 najednou) a když jsem koupila ty delší, tak zas šíleně obrovské a zbytečně moc dlouhé. Ale zase v některých porodnicích jsou ty "nejlepší" prý neomezeně k dispozici ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru