• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Tatínek u porodu. Jaké to pro něj je?

22. července 2009 
Můj manžel chtěl u porodu být od začátku, u porodu byl od úplného začátku, velice mi pomohl, z jeho pohledu nejúžasnější zážitek v životě - nechtěl koukat jak leze mimčo na svět, stejně se koukal a prostě prý něco úžasného. Myslím, že je to hodně o vztahu maminky a tatínka.
19. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
S mým manželem jsme to ani nijak neprobírali, jestli bude u porodu nebo ne. Prostě od začátku těhu to bral jako samozřejmost. Já to nechala jen na něm, pochopila bych, kdyby tam na porod nechtěl být. Každopádně u porodu byl a byl to pro něho ten nej zážitek. Byl z toho úplně hotovej. Mě byl u porodu obrovskou oporou a byla jsem ráda, že tam se mnout byl.
22. črc 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, moj manzel sa tiez rozhodoval ci ma alebo nema byt pri porode, nechala som to na nom. Nakoniec bol a ako pise helulicek bol to pre neho ten naj zazitok. Pred porodom hovoril ze sa nebude kukat a ze nebude strihat pupocnu snuru a nakoniec robil uplne vsetko. Dokonca pomahal asistentkam s podavanim roznych veci :slight_smile:. Ja som bola strasne rada ze tam je, bola to uzasna podpora sama by som to znasala tisckrat horsie.
22. črc 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek