Vyvolávaný porod tabletou - kdy jste začaly rodit?

lenineek
2. pro 2014

Dobry vecer holciny, dnes mi doktor rekl, ze rano mi vyvolaji porod tabletou ☹ podelte se prosim o zkusenost, za jak dlouho jste zacaly rodit? Prosim maminky, co maji hruzne zazitky, at mi je nepisou, uz takhle jsem silene vydesena, moc dekuji a preji hezky vecer 🙂

ilonne
2. pro 2014

@lenineek V devět ráno zavedena tableta, do večera nuda, pak lehké kontrakce, ve dvě ráno mi praskla voda a v 07:55 hodin byl syn na světě.

lenineek
autor
2. pro 2014

@ilonne dekuju dekuju! 🙂 a i kdyz se bojim odpovedi.. jake to bylo? Opravdu tak hrozne? :(

nov777
2. pro 2014

@lenineek Neboj. Rano v sedm tableta, ve dve jedno mimino ve dve deset druhe. Mnohem mene unavne a bolestive nez prvni spontanni porod. Urcite to bude ok. Hodne stesti.

ilonne
2. pro 2014

@lenineek Nebylo, mrkni na můj blog, dneska jsem zrovna sepsala srovnání mých dvou porodů.

lenineek
autor
2. pro 2014

@nov777
@ilonne
Ah, tak moc Vam dekuju holky!

santron
2. pro 2014

mě zavedli tabletu v osm,nic se do 11 nedělo, nález na hrdle pořád stejný..pak mi zavedli druhou, v poledne to začalo bolet a v jednu byla malá na světě🙂 taky jsem se strašně bála,ale byla to uplná pohoda.

lenineek
autor
2. pro 2014

@santron v jednu? Tyjo to je super. A kdy jste volaly pritelum/manzelum holky? Prijede vcas? Ma to tak 45 min.
@ilonne
@nov777

ffiinnkkaa
2. pro 2014

Tableta zavedena ve středu v 19 hod...porod v pátek po 22 hod císařem 😝

eldrag
2. pro 2014

měla jsem prasklou vodu po zavedeni tablety extra kontrakce do 15 minut za další 3 hodiny prcek venku.

nov777
2. pro 2014

@lenineek My byli s manzelem celou dobu spolu. Sel se mnou rovnou rano na box. Kamaradka rodila ve vedlejsi porodnici a to same. Rovnou sla s chlapem na box. Dali tabletu a byli spolu. Ale asi zalezi primo na porodnici.

ffiinnkkaa
2. pro 2014

@lenineek Ted jsem si to dočetla do konce..promiň... 😉 ale potěším tě...vedle kolegyně na pokoji...se po zavedení tablety v klidu vyspala a hned ráno rodila... 🙂

santron
2. pro 2014

@lenineek no já mu volala právě v půl jedné...to už jsem si říkala,že je načase,že tak za dvě hodky porodím a on to nestihl..přiběhl,až když jsem měla malou v náručí🙂 to se musiš zeptat té porodní asistnetky podle nálezu.

blondynka400
2. pro 2014

@lenineek tableta zavedená někdy po 9, půlka. Dcera se narodila 15:43. S tím, že to bylo tedy KP, kde bývá první doba porodní delší.
To zvládneš, neboj 😉

lenineek
autor
2. pro 2014

@santron mam strach, aby to prave stihl
@nov777 doktor mi rikal, ze jako prvorodicka nejspis neporodim hned zitra, ale asi az ve ctvrtek, no uvidim

pistalinda35
2. pro 2014

@lenineek rano v 9h tableta, cca od 18h mirne kontrakce, po 22h odtok zelenkave plodovky, presun na porodni box a ve 2:30h byl maly na svete....neni to bezbolestny zazitek, ale uvidis, rychle to na sale utika, brzy vse zapomenes a tomu nadhernemu pocitu "po" se nic nevyrovna .. Drzim palce !

lenineek
autor
2. pro 2014

@blondynka400 co je to KP?

lenineek
autor
2. pro 2014

@pistalinda35 dekuji! Za jak dlouho jsi volala priteli/manzelovi?

mon_88017
2. pro 2014

@lenineek tableta 13:00, pekelný kontrakce od 15:00, 23:00 píchli vodu a 02:30 byla Zelená na světě 😎 Takže "příjemně" strávenej půlden 😀 😀 😀 Ale chválili mě, že na prvorodičku je to slušnej výkon, že to někdy trvá aj dýl 😀

blondynka400
2. pro 2014

@lenineek konec pánevní., tedy neotočila se a šla zadečkem napřed.
Žádný doktor nemůže vědět, jak zareaguješ..... Ale taky ono každý vyvolává jinak, někdo do toho jde postupně a někdo natvrdo 😝

luciamala1979
2. pro 2014

první porod 36 hodin, druhý už jenom 16. Spíš jsem ta, co Tě vyděsí.. ale klid, na konci je výsledek krásné miminko a to stojí zacokoliv! ahojky

jitulkabobulka
2. pro 2014

Prvni bolesti jsem mela do cca 2 hodin a trvaly 32 hodin. Cele to po 32 hod. skoncilo cisarem. ☹

luciamala1979
2. pro 2014

a volat budeš, když Ti řeknou, tj tak po polovině mého času jsem volala já.. možná i po 2/3.. ono ten mužský je tam dřív zbytečný, on si počká spíš na to miminko na konci :D Drž se!

lenineek
autor
2. pro 2014

@luciamala1979 ja se obavam, aby nerekli pozde a on neprijel k hotove veci jak pise
@santron

palomitacheca
2. pro 2014

@lenineek asi ve 14:45 zavedena ctvrtka tablety a hned po rozpusteni zacaly silnejsi bolesti. Hodinu po zavedeni mi praskla voda, tak jsem psala partnerovi, aby prijel. V 17:45 byla dcera na svete 🙂
tenhle porod byl o neco bolestivejsi nez prvni nevyvolany (urychleny pichnutim vody a kapackou oxytocinu), ale zase byl 3x rychlejsi 🙂

leniczka23
2. pro 2014

@lenineek Tableta zavedená v 8 ráno,během dvou hodin slabé kontrakce,ale žádné otevírání,kolem 3 mi praskla voda pak se to rozjelo a Maxim se narodil 22:21..Pamatuju jak jsem byla nervózní já,jako by to bylo včera..Moc držím palce!!

lenineek
autor
2. pro 2014

@leniczka23 moc dekuji

edeltraut
2. pro 2014

Kolem desáté zavedena tableta, kontrakce za cca 30 min. a Ela byla venku před druhou - byl to "fičák". Nevyvolávané porody kolem 20-ti hod. 🙂

lucyjanek
2. pro 2014

V osm zavedená tabletka (necelá čtvrtka teda), do desíti vůbec nic, pak jsem začala cítit trošku břicho, ve 12 začaly ošklivější křížový bolesti a ve 14:00 byl malý na světě 🙂 Krása na to vzpomínat 😵 😵 😵 Držím palce a nenechte se děsit, každý to má jinak, ale ať to bolí jak to bolí tak to stojí za to!

ebsian
2. pro 2014

Zavedena asi v 9:30h dopoledne, první den vyvolání jen silná ms až do dalšího dne, kdy v 9h opět zavedena, v 10h píchli vodu a 11:58h na světě. Počítali ale jen 3h vyvolání, první den vyvolání jakoby nebyl? Ve zprávě délka porodu: 3h

luciamala1979
2. pro 2014

@lenineek stát se to může každý jede různou rychlostí.. hlavně je na to upozorni, ať Ti pak řeknou, aby stihl dojet, dle toho kolik mu to bude trvat taky..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru