• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. března 2017 
Za mne Bulovka už asi ne. Jsou to sice profesionálové, ale levá ruka neví, co dělá pravá. Ležela jsem týden na rizikovém aby mne po pak propustili s tím, že mi vlastně skoro nic není a mám na porod čekat doma. Nejdříve jsem tam musela ležet, protože to rozhodně na propuštění nebylo.
29. srp 2015 ve 13:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronnela Dr Mikysková měla růžové nehty? To mi k ní nějak nejde. :grinning: Je výborná, pečlivá, milá, chodím k ní už pár let na ambulanci, původně jsem měla na Bulovce rodit, ale malý se rozhodl jít na svět o sedm týdnů dříve a zrovna tam rekonstruovali, tak mě převezli do Krče, naštěstí docela dobrý.
29. srp 2015 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennus jj ruzovy Gellak! Jasne syte ruzovy! :slight_smile:
29. srp 2015 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já Bulovku můžu jen doporučit...od fyziologický poradny, přes porodní, po šestinedělí...za mě bez problémů...domluvila jsem se, co jsem chtěla, poradili, co bylo třeba, odpověděli, co jsem nevěděla...na šestinedělí dvoulůžák a super...
22. říj 2015 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Využila jste některá nadstandard, případně nové pokoje, které Bulovka nabízí? :wink:
22. říj 2015 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajsav Já chtěla původně jednolůžák, ale bylo plno, tak jsem šla na ten dvoulůžkový nadstandard a bylo to super...pokoj v pohodě a bylo fajn nebýt úplně sama...
22. říj 2015 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte, ja som mala jednopostelovu izbu-neviem ci je to nadstandard alebo vip - rodila som s lekarkou Medy a izbu zaistila ona. Bolo to fajn. Hlavne kvoli tomu, ze som tam mohla kedykolvek mat navstevu. Ostatne namicky museli respektovat navstevne hodiny a sedeli na chodbe. Ja som v podstate z pokoje nemusela vychadzat ak to nebolo nutne. Chcela by som upozornit, ze maminky lezia na inom oddeleni ako deti. Mamy su na oddeleni sestinedeli. Deti na novorodeneckom. Tieto oddelenia vobec nie su prepojene a ziju si separatnym zivotom. Sestry na oddeleni sestinedeli su fakt skvele - spravne zeny a hlavne ludske. Ochotne, trpezlive, vzdy pripravene pomoct. A to je iba 1 sestra v ramci sluzby na cele oddelenie, takze ma co robit.. Bohuzial, o sestrach na novorodeneckom oddeleni nic pekne povedat nemozem. Mala som tazky porod a po porode komplikacie a prve 2 dni som stravila v posteli - sestra ma vodila aj do sprchy lebo som kvoli velkej strate krvi omdlievala. Sestry z novorodeneckeho mi tie prve 2 noci 2-3 krat/noc priviezli dcerku s tym, ze maju vela deti tak nech sa o nu staram, aj ked dostali jasnu informaciu ze mi dieta v noci vozit nesmu. Pricom jJa som nebola v stave si malinku colen vziat z vozitka,sestra z novorodeneckeho prisla, zaklopala, vrazila mi babo cez dvere a v momente zmizla. Vacsinou mala este poznamku typu ze dieta vam place a zvracia, utiste si ho. Vobec ju nezaujimalo, ze nie som schpna dieta dvihnut kvoli stavu v ktorom som bola... Bohuzial prave vdaka novorodeneckěu oddeleniu (hovorim CISTO o sestrach- NIE o doktoroch ktori boli mili a profesionalni) bol pre mna pobyt v nemocnici velmi stresujuci.
10. lis 2015 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem již týden hospitalizovaná na Bulovce. Doktoři i sestry na všech směnách super, od středy v porodnici šílený nával, protože údajně tři další pražské porodnice zavřené (stop stav nejspíš). Šestinedělí komplet přeplněné, takže nám sem vozili jednu ženu po porodu za druhou. Všechny maminky chválily , že i přes ten šílený frmol se všichni chovali úžasně, takže tolik aktuální situace. :wink:

Řešil se tady pan doktor Dvořák, byla jsem u něj na vyšetření a na ultrazvuku a musím říct, že super. Trošku jsem se lekla, když jsem viděla ve dveřích zrovna jeho, ale nemůžu říct křivého slova. :slight_smile:
26. led 2016 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na Bulovce jsem porodila 19.1. a naprosto souhlasim s @kajsav Pres veskery frmol, komplikovanejsi porod a vse okolo prcka, ktery potreboval pomoci ven a pomoc pote, jsem rada, ze jsem zvolila prave tuto porodnici! Od zacatku jsem vedela, ze chci sem. A vyplatilo se.

Setkala jsem se i s maminkami, co brblaly, ale kazdy je jiny a ze nemocnice mela starsi vybaveni na stand. pokojich, to prece vedely...
26. led 2016 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj chtěla bych se zeptat co všechno si vzít sebou hlavně pro mimčo? a setkali jste třeba že tam maminky nebyli registrované a přesto je přijali ?
26. kvě 2016 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, cepicku- tu tam nedavaju, (i a hned po potodu, inak nie) oblecenie pre mimi tam pocas pobytu dostanes erarne, takze potrebujes oblecenie iba na cestu domov. Taktiez potrebujes vlhcene ubrousky a prebalovacie podlozky. A mast na zadecek. Plienky ti tam daju, pouzivaju bella baby.
27. kvě 2016 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucikka Děkuji :slight_smile:
27. kvě 2016 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla pravděpodobně smůlu, ale za mě ne. V 36. týdnu jsem začala krvácet, pár hodin předtím jsem začala mít podezření na postupný odtok plodové vody, tak jsem na pokyn svého gynekologa volala záchranku a ta mě odvezla na Bulovku. Hned mezi dveřmi sestra vynadala sanitáři, co mě jako vezou k nim, a pak se obořila na mě s výčitkou, proč jako volám rychlou. Když jsem jí řekla, že krvácím a mám pocit, že mi odtéká voda (navíc měsíc před termínem), tak mi vynadala, že jsem hysterická prvorodička, že krvácení je úplně normální... Takže diagnostika mezi dveřmi. Pak se teda smilovala, že mě někdo vyšetří. Pan doktor vyšetřil a opět, prý unáhlená reakce, krvácení je normální, voda prý výtok... A poslali mě domů. Závěrem: do několika hodin jsem v osmém měsíci porodila v Mělníku, protože na Bulovku jsem se rozhodla nevracet.
27. kvě 2016 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam teda s Bulovkou taky desnou zkusenost. Nekde uz jsem to psala urcite... V prvnim tehotenstvi jsem zacala cca v 10.tydnu krvacet. Tak jsem jela s manzelem na pokyn svoji gynekolozky do nejblizsi porodnice = Bulovka. Tam jsme cekali cca 3 hodiny, nez me nekdo vysetri. Ve vysledku me vysetroval mudr.dvorak, ktery mi pri vysetreni div neprotrhnul pochvu (do te doby a ani nikdy pote me vysetreni zadnehio dr. nebolelo). No a nakonec mi vynadal, ze jsem hysterka, at si koupim ascorutin a jdu normalne do prace a cau. No a v 13tt jsem potratila...Takze v druhem tehotenstvi jsem se registrovala do Motola, i kdyz ho mame od nas nejdal. Jeste ze tak, protoze jsme meli pri porodu namale oba dva (ja chronicka pankreatitida a syn akutni hypoxie), muselo se to ukoncit akutnim CS...Nechci na nikoho hazet spinu, ale uprimne neverim, ze bychom to na Bulovce zvladli oba dva
27. kvě 2016 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze nelze zatratit cele oddelani. Je to halvne o lidech na ktere clovek narazi.. Je fakt, ze ne vsichni doktori jsou SUPER - ale to se muze stat vsude.. ALE urcovat spravne diagnozy a nedelat z lidi debili, by mel umet i ten nejnesympaticnejsi doktor :frowning2:
Ja tam tu dobrou zkusenost mam, a proto bych se i vratila.. Ale treba po druhe nebudu spokojena a nikdy vice..
27. kvě 2016 ve 14:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@klican Přesně tak, je to o lidech. Jistotu nemá člověk nikdy a nikde. Znám teď případ, kdy šla rodička do Motola s tím, že dostane tu nej péči, porod bohužel zkončil tragicky díky podcenění situace, takže hrozné věci se dějí všude :'(
27. kvě 2016 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, nevi m, zda jste to tady probiraly, nejak nemam cas vsechno procitat, tak se zeptam rovnou. Pred dvema a pul lety jsem rodila na Bulovce a v te dobe nebyla moznost mit u porodu dulu nebo vlastni porodni asistentku. Nevite, jestli to uz mozne je? TP mam zacatkem listopadu a opet tam a rada bych dulu mela tentokrat, protoze jsem nemela zrovna dobrou zkusenost s personalem.. :slight_smile:
2. zář 2016 v 16:03  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem v červenci na Bulovce a nemůžu si stěžovat, poprvé jsem jela zbytečně, prohlédli mě a poslali dom nicméně na mě byli milý a neměli problém s tím, že jsem přijela. Na podruhé jsem dorazila již správně, takže box a odrodila mě porodní sestra, všechen personál milý a na oddělení šestinedělí všichni naprosto úžasní, nebejt jich tak nekojím. Takže za mě spokojenost, ale jak již bylo zmíněno je to o lidech a to jak i personálu tak i o rodičce.
18. zář 2016 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rodila jsem na bulovce plánovanou sekcí teď v březnu a můžu s čistým svědomím napsat, že jsem byla s přístupem všech lékařů a sester maximálně spokojená.

Na Jipu Vás dají dohromady, tam byly sestry opravdu zlaté. Na sestinedeli jsem měla dvouluzak a milou maminku, takže to taky šlo. Na jednoluzak jsem byla v poradniku od pondělí a ještě ano v pátek nebyla šance. Škoda ze si jidlo nemůžete sníst na pokoji. Většinou ale opravdu jist nejde.

Vemte si teda vlastní jídlo, to nestojí vážně za nic a jediné mínus je místní paní sanitarka Anna, která je příjemná asi jako osina v zadku. Hned poté, co mě přivezli na voziku z jipky, mě nutila dojít si pro oběd přes celou chodbu. Neměla jsem u sebe ještě ani tašku, ležela jsem na posteli a manžel mi ji měl teprve přinést. Byly v ní třeba síťované kalhotky, které jsem po operaci taky neměla. Poprosila jsem jí, jestli mi to jidlo muze donest. Paní si ale myslela že prostě půjdu bez nich a vložku budu zvedat ze země po pár metrech. Tu když vyrazí, bude to úleva pro vsechny.
21. bře v 15:59  •  čeká miminko, termín má v březnu 2017 (45. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@urbina Ano, musim souhlasit. Rodila jsem v listopadu na Bulovce podruhe a opravdu spokojenost. Sestricky na "hekarne" super, porad za mnou chodily, kontrolovaly, ptaly se, jak to zvladam a neustale mi rikaly, jak jsem uzasna a statecna. Proste opravdu jsem od nich mela podporu a povzbuzeni. Co se tyce sanitarky,vtak to je neco siiilenyyyhoo. Nechapu, co tam ta pani jeste dela, protoze jeji cjovani je totalne pres caru. Na jidlo se tam vola pomoci interkomu a ona do nej jednou I zarvala, ze uz ji ty zensky serou (myslela maminky). To, ze zrovna kojite a nemuzete jit hned na jidlo ji vuvec nezajima, na to mi rekla, ze tam kvuli me nebude dyl. A kdyz me propousteli domu, tak uz jsem mela sbaleno a jeste pred idjezdem jsem kojila malyho v posteli a ona tam nabehla, ze jde prevlict postel a at si jdu kojit jinak (podotykam, ze jsem mela nadstandart dvojluzak, za ktery jsem si platila a sestricky mi rekli, ze nemusim s odchodem vubec spechat). To ale pani Anna naprosto ignorovala a behem meho kojeni na zidli uz jezdila kolem me s hadrem a ja musela u toho jeste zvedat nohy, aby podemnou uklidila. No, takze Bulovka super, ale tahle pani je hodne spatna vizitka nemocnice.
22. bře v 08:49  •  2 děti - čeká miminko, termín má v listopadu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek