• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice Bulovka. Jak jste byli spokojeni?

22. března 2017 
Zuzi,to budeš pak stejnej magor jak já :grinning:
17. říj 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad nezmagorim....... :wink:
17. říj 2007 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo,určitě :grinning: počkej za pár týdnů pokecáme o tom čím meješ koupelnu atd :grinning:
17. říj 2007 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se mam na co tesit :grinning:
17. říj 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ti pak řeknu co je nejlepší na koberce a plovoucí podlahu ..... :grinning: :grinning:
17. říj 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co okna......porad se mi delaj sileny smouhy......ty jsi v tom profik :wink:
17. říj 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,tak okna meju jarovou vodou s octem a čistím novinama :wink: :slight_smile: ale nevím jestli se do nich zítra pustím jak jsem vyhrožovala :wink: :grinning:
17. říj 2007 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ty se na to uz vykasli.....vcera jsem si koupila DVD z Mf o těhotenství, je to fakt nádherny...kapla jsem i slzu.
17. říj 2007 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi o nevim nevim,možná když se budu hodně nudit tak je udělám zítra :wink: :slight_smile:
Já jsem koukala na čt2 na njákej dokument ovývoji mimnka a taky jsem si poplakala
17. říj 2007 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ty hormony.....me posledni dobou pekne pracujou......hele koukam ze nas tady moc neni...
17. říj 2007 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Mocinda někam zmizela,Dagmi taky .............. :confused: doufám že se jí to třeba rozběhlo a dá manžovy krásnej dáreček :dizzy_face:
17. říj 2007 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uz se taky tesim az budu v ocekavani........jeste si musim pekne pockat :wink:
17. říj 2007 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj,jen si tam zatím Lucinku pěkně vykrmuj :wink:
17. říj 2007 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dozvedela, že od pristiho roku budu muset platit nemocnici za me i za malou.......120,- za den
17. říj 2007 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,jj jsou to normální šmejdi,porodný zkrátěj,u doktora budeš muset platit i za malou a ještě zaplatíš i to,že vůbec porodíš :angry: :angry:
17. říj 2007 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nechapu jak to zvladaj ty zensky co jsou sami......protoze materska je almuzna, porodny prd.....najmy rostou, ceny energii taky.......fakt je to sileny..
17. říj 2007 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak je to vlastne s vychazkama kdyz jsem na neschopence?? Muzu normalne chodit ven kdy chci?? Nebo jak to je??
17. říj 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to taky nechápu,navíc mi teď nechtěli proplatit nemocenskou,že prej zapoměli,tak že jí dostanu příští měsíc s mateřskou,tak jsem na ně řvala jak bych to asi dělala kdybych byla sama,totálka bez peněz ,tak mi daly aspoň zálohu :angry:
Navíc stoupaj i ceny potravin,jsme teď kupovaly v tesku mlíko za 15,90 a nminulej měsíc ještě za 12 :angry: :angry: bych těm nahoře přála z té almužny vyžít
17. říj 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme hlavne schaneli i vetsi byt a nepovedlo se....na hypoteku nemame a ty byty co jsou volny statni tak si je ty nahore drzej......takze mam jeste nervy z toho jak se vejdem do naseho 2+kk......
17. říj 2007 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme 2+1 ale velkej jako 3+1 jenže je udělanej z nebytových prostor takže 3 dlouhý nudle,jedna zmenšená o koupelnu,v další je kuchyň což je strašně nevyužitý prostor takže máme mega kuchyň a jídelnu :rolling_eyes: tak jsme říkaly,že si tam z kusu pak uděláme ložnici,nebo teda takový to hnízdo . No a vdalším je obývák a pracovna . my máme ještě šanci zažádat v Ďáblicích o byt,prej upřednostňují rodiny s dětma,ale kamarádka na ten byt čekala 3roky :rolling_eyes:
Podle toho jak máš vycházky,já je měla neomezený,takže jsem si chodila ven jak jsem chtěla a nikdo mě za těch 6 měsíců nekontroloval
17. říj 2007 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pravě že na ty praze 8 zrusili poradniky, takze si nemuzete zažádat o byt....ja jsem taky prave prihlasena na praze 8 a zjistovala jsem to. Musime pockat az daj naky volny byty do obehu obalkovou obalkou.....takze jsme zavisly na nich...ja jsme prihlasena u segry v 2+kk a zije tam ona s malym a manzelem a jeste tam jsou prihlaseni svagrovi rodice a kdyz jsem se ptala co mam teda delat ze cekame decko tak rekli pockejte si na vyhlaseni vyberovych rizeni
17. říj 2007 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ani nevěděla,vidíš a to jsme s manžou říkaly,že se na radnici hodíme na pořadník a uvidíme :rolling_eyes: my jsme hlášený u tchánú ve starejch ďáblicích,jinak bydlíme na proseku,ale nják se nám nechtělo hlásit se na prahu 9
17. říj 2007 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak s poradnikama mame utrum......ted proste musime cekat az se na radnici usmyslej ze nam laskave poskytnou naky z mnoha volnych bytů :angry:
17. říj 2007 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou parchanti :angry: :angry: :angry: si to schovávaj pro ty kdo víc podmáznot a přitom,přímo před babičinim baráčkem stavěj asi 5 poschoďový monstrum :angry:
17. říj 2007 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani pro ty kdo vic podmaznou......protoze se k tem bytum ani nedostanes......jinak jsem se pekne naobedvala a za chvili pujdu pro chlebicky....a v 17:00 vypukne rozlucka.....takze uz odpocitavam minuty
17. říj 2007 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuz,no já jsem krom jogurtu a bebe dobré ránko k snídani ještě nic neměla :sweat_smile:
17. říj 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to??? ja jsem mela veprovy maso s lecem a rejzi bylo to moc dobry.....ale az budu doma tak asi taky najedu na stravu typu jogurt + neco...... :grinning:
17. říj 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě nják nechutná jíst samotné tak vždycky čekám na manžu,akorát teda včera jsem sice ukuchtila gulášek a buchtu a nják jsem pak neměla chuť tak to kfc jistilo :grinning: ale už mi kručí v břiše takže si půjdu aspoň máznout chleba :wink: :slight_smile:
17. říj 2007 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja si dam dneska chlebicky.......objednala jsem 30 chlebicku tak si dam do nosu :grinning:
17. říj 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Zuzi,nedělej mi chutě,já chlebíčky miluju :dizzy_face: :dizzy_face:
Hele Dagmí tu nebyla za celý dopoledne,že by :wink:
17. říj 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek