Kojící podprsenka E-F a výše, kde jste objednávaly?

a_vav
5. kvě 2015

Holky kde jste si objednávali kojící podprsenky? Za přijatelnou cenu! Před otěhotněním jsem měla D-E a už nyní mám E-F -+90 obvod a děsím se toho kam až to půjde 😀 ale ráda bych měla alespoň jednu doma ... buď měli za extra cenu (nehodlám do první moc investovat), byla vyloženě "ble" nebo a to byl velký problém že nebyla prostě velikost 😔

Popřípadě stačila klasická (vystužená - ne push-up)?

blatokacka
6. kvě 2015

Tak to mám stejnej problém a v hlavě mi to pořád běží...Cena, aby byla přijatelná a hlavně ta velikost :D No kdybys na něco natrefila ,mohla by jsi mi dát vědět?

gracinka7
6. kvě 2015

Taky ji nejspíš budu potřebovat, zatím jsem na nic vhodného nenatrefila.

kryndy
6. kvě 2015

Taky hledám do porodnice, mám 80F a nevím, jak se prsa nalejou, tak nechci investovat.

novina
6. kvě 2015

Já měla koupenou tuhle http://www.carriwell.cz/podprsenky/podprsenka-s...
Koupila jsem tu největší, ale nějak jsem se přecenila a stačila by mi o číslo menší.

metallico_mondo
6. kvě 2015

Já když kojila tak měla E a stejně mi nakonec ze vsech moznych mimo domov nejvic vyhovovala klasicka vysruzena nekojici....

a_vav
autor
7. kvě 2015

@blatokacka http://www.linia.cz/podprsenky/damske-spodni-pr...
No a jinak jsem tak čučela a koukala a konzultovala 😀 a dospěla jsem k tomu že si koupím klasickou vyztuženou a nejspíš v KIKu ... 😉 a pak uvidím 😕

kryndy
7. kvě 2015

@a_vav Ta na tom odkazu má strašně úzká ramínka, by mě zajímalo, jestli se s velikostí rozšiřují 🙂

a_vav
autor
7. kvě 2015

@kryndy čert ví 😒 ale spíš ne i když si nedokážu představit 95 E s takovými "tkaničkami" ... na druhou stranu mám všechny podprsenky se stejnými ramínky a ZATÍM se nezařezávají 🙂 😀 😀

kryndy
7. kvě 2015

@a_vav Mně by to uřízlo ručičky 😀 No budu pátrat dál, ale tohle fórum vyhlašuju zatím jako nejužitečnější 😀

a_vav
autor
7. kvě 2015

@kryndy Když něco objevíš dej vědět 😉

kryndy
7. kvě 2015

Jasný 🙂 Hele, vlastně ty chceš i E, tak to by měli mít v globusu za dobrou cenu, hlásila mi to taky červencovka.

a_vav
autor
7. kvě 2015

Vážně? No až pojedeme do Glóbu tak juknu 😉 Děkuji

tereeezz
7. kvě 2015

Holky, já kupovala v Lindexu. Mají teď slevy...85D/E mě vyšla na 170kč, ale obvod je dost přizpůsobivý ... 😉

a_vav
autor
7. kvě 2015

Jen škoda že ho mám daleko hned bych se jukla ... 🙂

tereeezz
7. kvě 2015

Jukni na jejich web...mají e-shop 🙂 www.lindex.cz

blanka.k
7. kvě 2015

Začínala jsem na cca 70F, prsa se mi hrozně zvětšily na něco jako 70M,N (teď po skončení kojení a ubrání cca 15cm přes prsa mám 70I/J 😀 😀 ), tak jsem si mimo 2 klasické kojící, koupila tuhle sportovní a nakonec jsem nosila skoro jen tyhle, nesepere se a číslo sem/tam, poměr cena/výkon super: http://www.linia.cz/podprsenky/damske-spodni-pr...
Přes prsa jsem měla asi 120cm (pod prsy 77), měla jsem XúXL, teď mám přes 100cm přes prsa a vel.S/M.

kryndy
7. kvě 2015

@blanka.k To jsem měla z teleshoppingu jako ah bra, nebo jak se to tehdá jmenovalo, ale musela jsem mít dvě (rovnou na sobě), aby to něco drželo. Nosila jsi jen jednu?

lindaaax
7. kvě 2015

Osobně bych v takové velikosti šla do speciální těhu/kojící podprsenky, i když to bude investice. Důvod - jiné kontrukce střihu, větší šířka ramínek, kvalitnější materiály - toto vše v těhu potřebujete i ze zdrav. důvodů - bolest prsů i zad. Hrozí, že normální podprsenka prostě nalitá prsa neunese, budete se cítit nepohodlně a budete z toho nervózní. Navíc padnoucí podprsenka opticky "zeštíhlí" postavu, což i tu těhu je důležité pro ten pocit. Můžete mít obyčejné tričko, když máte padnoucí podprsenku, působíte mnohem lépe, než nepadnoucí podprsenka s luxusním tričkem. Ušetřila bych na jiném místě, například si koupila těhu oblečo z druhé ruky. Je to můj názor a viděla jsem to praxi na kamarádkách, které to takto řešily a měly obvody 80 G plus mínus. A kvalitní podprsenka byla prostě znát, pochvalovaly si to. Některé měly zn. Anita a kupovali si to v obchodě s těhu módou, kde jim na loňské modely dali slevu. Zkuste se někde zeptat v těhu módě, v Brně můžu doporučit obchod v galerii na Orlí, ale jinak nevím... 😎

a_vav
autor
7. kvě 2015

@tereeezz No jsem já ale tele 😀 😀 to mě nenapadlo 😒 😀 večír kouknu

kryndy
7. kvě 2015

Sakra, tak i lindex diskriminuje 😀

a_vav
autor
7. kvě 2015

@lindaaax Do obchodu bych klidně zašla ale až budu mít prsa nalitá ... nyní je to podle mého zbytečné když nevím budoucí velikost ... tak proto levnější alternativa do porodnice a na dobu nezbytně nutnou po propuštění než se někam dohrabeme z vesnice

kryndy
7. kvě 2015

@lindaaax Mám v plánu do podprsenky investovat, ale trochu se obávám doby v porodnici, kdy nevím, jak se prsa změní, takže na tu dobu chci nějakou levnou.

lindaaax
7. kvě 2015

@kryndy Jáááák diskriminujeeeee? 😲 😀

kryndy
7. kvě 2015

No jako nemaj velikost F 😀 Tím decentně odkazujou, že si mám koupir lístek na výstavu stanů 😀

lindaaax
7. kvě 2015

@a_vav
@kryndy Myslíte, že se v porodnici tak moc prsa ještě změní? 😕

kryndy
7. kvě 2015

@lindaaax No mně se prsa za těhu nezměnily, jen obvod. Ale nalejt se můžou až o dvě velikosti. Tak nevim ☹

lindaaax
7. kvě 2015

@kryndy 😀 😀 😀 to bylo myšleno, že od G jsou větší velikosti

carrie_b
7. kvě 2015

Marks&Spencer, bavlnene bez kostic, prodavaji po 2 kusech, krasne prsa drzi tam, kde maji i bez tech kostic, ja s nimi byla opravdu spokojena. Pani, ktera si je pak ode me zde na mk kupovala, na ne take pela chvalozpevy. Material moc prijemny a jde na nich znat, ze toho hodne vydrzi a udrzi😉.

blanka.k
7. kvě 2015

@kryndy
@a_vav takto jsem to taky měla, tu sportovní za 150,- do porodnice, pak jsem si koupila 2 klasické kojící (nic extra levného, ale tenkrát jsem moc neřešila, jak správně vybírat... to, že nemám vel.80E, ale 70J jsem zjistila až loni, kdy jsem se rozhodla konečně pořádně nakoupit nové podprsenky 😀

@kryndy doporučuji v Praze Caresse, mají vel.do K a fakt hlavně umí vybrat správnou velikost 😉 A mají i kojící (jsem to slyšela jednu těhuli se na to tam ptát, když jsem byla v kabince)

a_vav
autor
7. kvě 2015

@lindaaax no doufám že ne ... ale mám kamarádky u kterých i při původní větší velikosti prsou se stali ještě větší (6 na 9) chudák je měla jako .... 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru