• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme oznámit rodině těhotenství v 7. týdnu?

21. srpna 2016 
Já to oznámila v 6tt. Musela jsem se zdr.důvodů zůstat doma na neschopence a co si budu vymýšlet,když stejně všichni věděli,že se o mimčo snažíme. Takže když jsem s tím šla ven v práci,šla jsem logicky i doma u rodiny.
18. kvě 2016 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikali jsme po prvnim utz a potvrzeni srdce :wink: samozrejme moje holky a to nejblizsi okoli jasalo hned jak jsem pocurala prvni test :grinning: :grinning:
18. kvě 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ja to prozradila manzelovi v 6tt na veceri v restauraci, rodine a v praci v 8 týdnech... jinak bych tahala tezke věci a poslouchala, ze jsem divna, ze jsem vic unavena apod...
18. kvě 2016 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s prvním těhotenstvím čekali do 13 týdne a až jsme věděli, že je vše v pořádku, oznámili jsme to fotkou z UTZ :slight_smile: u druhého to asi uděláme stejně.. jen fotečku předá první dcerka.. :grinning:
21. srp 2016 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si říkám, že posrat se může cokoliv kdykoliv, tak to bohužel je, takže nevidím důvod proč to tajit, když už to doktor potvrdí.
21. srp 2016 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My chceme počkat až po 3 měsících, do té doby to ví jen manžel a moje sestra. V práci bych to řekla až by se to nedalo utajit.
21. srp 2016 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek