• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu v červnu 2013

13. října 2013 
@zako No i teď mi přijde, že to září bylo nějaké plodné :grinning: samoej pozitivní testík, rojilo se to den za dnem :wink:
30. zář 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, myslim, ze je jeste moc brzo a ze tu pribyde spoooousta stastnych tehulek :wink:
30. zář 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda to vis...vecer je brzy tma, venku zima, tak se to tuli v posteli :grinning: :slight_smile:
30. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako :grinning: :grinning: to je pravda :grinning:
30. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jdu na první UTZ tento čtvrtek. Tak snad bude vše ok.
30. zář 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer1987 ja taky, tak snad to bude stastny ctvrtek! :wink:
30. zář 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinka87
@lucifer1987 tak to drzim moc palce!
30. zář 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zako dekuji!!!! :wink:
30. zář 2012 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ráda bych se k vám taky přidala... Akorát teda něco víc o sobě až v uzavřené diskuzi, nechci, aby si kdokoliv mohl najít takhle soukromé věci, tohle se pak těžko bere zpět :frowning2:. Jinak vypadá to, že se zadařilo po opravdu dlooooouhém snažení (už jsme nedoufali), dle ovu bych měla být 4+4tt (termín 5.6.) a k doktorce půjdu tak až po půlce října, ať máme jasno...

Brzy se to tu určitě červnovkama začne hemžit, tak se chci jen přihlásit, dokud je v tom trošku přehled, aby se se mnou do soukromé diskuze počítalo :slight_smile:

Držím všem palce, ať to zdárně dotáhneme... :dizzy_face:
30. zář 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@emalkova já jsem dnes 4+2tt, tak to jsme hodně podobně. :slight_smile: A taky raději do uzavřené diskuse. :wink:
30. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer1987 a kolikátý jsi týden? já jsem 4+2tt a ještě si chvíli počkám. :slight_smile:
30. zář 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ahojky šestý týdne, :slight_smile: už jsi byla u dr. na kontrolu?
30. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie já snad dneska začínám 6.tt, ale k dr. musím co nejdřív, protože si musím píchat injekce na ředění krve hned jak to bude možné
30. zář 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda jo jo, začala krvácet.. :frowning2: :frowning2: a od té doby o ní nic nevím.
30. zář 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucifer1987 aha, tak to jo. :slight_smile: Pak mi prosím písni, copak ti řekl ohledně UTZ, jestli už bylo vidět srdíčko :slight_smile:
30. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie AHojky, ještě ne, kontrolu mám až 15.10. :wink: a ty?
30. zář 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda já nic :grinning: já jsem dnes 4+2tt, zítra budu volat dr. na kdy mě objedná nebo jakože co nebo co. :grinning: Ty máš až 15.10.? Aha, na první UTZ se chodívá až v 8tt? Já myslela kolem 6tt. Jsem z toho srnec, jelen, daněk. :slight_smile:
30. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petramarie No tak já jsem po IVF a u nás v CAR to tak je. 14 dnů po trasnferu si mám udělat test a oni mě objednají za dalších cca 14 dnů na UTZ, chtějí už mít jistotu srdíček :wink: tak proto, jinak může být srdíčko už kolem 6 nebo 7 týdne :wink:
30. zář 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda ajo, takhle to chodí. Tak hlavně ať je vše v pořádku :slight_smile: A já uvidím, co se uvidí ten 6tt. :slight_smile:
30. zář 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie to se uvidí, některé dr. stejně objednávají až na později, jak kdo no :wink: Tak já ti taky držím palečky, teď tyzčtky jsou ošemetné :confounded:
30. zář 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezke rano :slight_smile:
jinak se takypak priklanim k soukrome diskuzi, prispivala jsem do jedne otevrene a moc se mi to nevyplatilo :frowning2: tak jsme ji pak s holkama uzamkly a byl klid!
1. říj 2012 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se též přikládám jinak :slight_smile:
@petramarie ja jsem byla na gynde o presně podle netu 5+0 a nic tam nevidel proto me poslal na krev a teprve z krve mi zjistil ze sem tehotna,jdu tam ted zase v 7+2 tak doufam ze ted tam neco uvidi
1. říj 2012 v 09:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžete mi poradit, poslední menses jsem měla 26.8. takže začínám asi 6tt jestli to dobře počítám a už týden mám nepřetržitou bolest v podbříšku, neni to nic velkého,ale je to nepříjemné,kort když to trvá neustále. K doktorce jdu až 16.10. tak by mě zajímalo zda to některá taky nemáte nebo s tím nemáte nějakou zkušenost? Moc děkuji za každý názor a Všem přeji krásné těhulkování :slight_smile:
1. říj 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amandab Ahojky, já občas taky mívám bolest v podbříšku, jako by na menzes, ale netrvá to teda nepřetržitě, ale občas mám prostě pocit, že teď už musí přijít. Takže podle mě je to normální :wink:
1. říj 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
PŘesně Tak t.aky me takhle boli to břicho a říkám si ze teď to Urcite přijde ale Pak to zase zmizí a mam klid .ale mám tyto stavy několikrát za den ,Takze Ja si těz myslím ze to je normální :slight_smile:
1. říj 2012 v 09:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v prosinci 2018  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím Vás všechny! Zatím se tady jdu pouze podívat, ale snad se tu ohřeju delší dobu a doufám, že až do porodu :slight_smile: Zatím se neraduji na 100%, protože mám za sebou dva potraty v 6tt a 9tt, ale radost samozřejmě mám :slight_smile: Ve čtvrtek, 8 DPO, jsem na testu objevila ducha (duchy mám téměř pokaždé, ale tenhle byl vidět i bez naklánění), tak jsem pojala naději. V pátek už tam byla slaboučká růžová čárka a nemohla jsem se dočkat dneška - bála jsem se, že čárka už tam buď nebude, nebo nebude sílit. Ale jaké bylo mé překvapení, když se tam objevila už hodně výrazná červená čárka, silnější, než bych očekávala :slight_smile: Nyní jsem 12 DPO a v pátek by mi měla dorazit mentruace (mám delší luteální fázi) a trochu se bojím, že do té doby čárka zmizí a menstruace přijde... Je to prý hodně časté...

Ale chtěla bych se zeptat, není to nějaké divné, že čárka už je 12 DPO opravdu hodně výrazná? Minule byla stejný den o polovinu slabší... Doufám, že to nejsou dvojčata, protože jsem dnes skutečně 12 DPO, maximálně 13 DPO - ovu si měřím testy...
1. říj 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amandab ahoj, mě občas pobolívá jako před MS a jsem z toho docela nervozní. :frowning2: Jinak jdu k dr. taky 16. 10. :slight_smile:
1. říj 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mmirunda @lupmice88 jo jo, s tím pobolíváním to mám jako vy..
1. říj 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zako
@lupmice88
@mmirunda jinak kočky uzamknout tuhle diskusi myslím nejde, bude se muset založit nová..
1. říj 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petramarie Nervózní z toho nebuď, prý je to normální :wink:
1. říj 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek