Vzdělávací aplikace Lipa Land

Vzdělávací aplikace Lipa Land

Lipa Land je aplikace pro mobilní telefony a tablety, která vám na jednom místě nabízí hry, aktivity, pohádky a relaxační zvuky. Chytrá zábava pro holky i kluky a celou rodinu – vždy po ruce a hezky česky. Vzdělávací aplikace Lipa Land plná pohádek, her a aktivit je určena dětem od 3 do 6 let.

Aplikace vám nabízí vše na jednom místě:
HRY – Desítky vzdělávacích her, které přizpůsobují svoji obtížnost dovednostem dítěte.
AKTIVITY – Zábavné aktivity, kvízy a návody na tvoření na doma i na ven.
POHÁDKY – Pohádky a audioknížky na dobrou noc.
RELAXACE – Hodiny uklidňující hudby a relaxačních zvuků pro klidné spaní.

Společnost Lipa Learning věří v sílu dětské fantazie, proto propojila všechny tyto části do příběhových světů. Má vaše dítě rádo piráty, princezny nebo auta? V Lipa Landu si najde své hrdiny. Přečtěte si třeba pohádku o cestě na Měsíc, učte se barvy při cestách po galaxiích nebo si vyrobte vlastní raketu.

Vyvinuto učiteli, ověřeno odborníky
Pedagogové sestavili obsah aplikace Lipa Land tak, aby pokrýval všechny oblasti předškolního rozvoje. A vy můžete být klidní – ať už vaše dítě klikne kamkoliv, je vždy v bezpečí a učí se něco nového.

Unikátní vzdělávací systém učí děti dovednostem potřebným pro život a harmonickým způsobem je rozvíjí ve všech klíčových oblastech důležitých pro zdravý předškolní vývoj.

Tělo – Tato oblast se zaměřuje na osvojení hygienických návyků, péči o zdraví a pravidla bezpečného chování. Motivuje děti k pravidelnému pohybu, rozvíjí jemnou i hrubou motoriku a pomáhá dětem osvojit si zásady zdravého životního stylu.

Mysl – Oblast je zaměřena na citovou stránku dětí a schopnost navazovat plnohodnotné mezilidské vztahy. Dále rozvíjí například logické myšlení, prostorovou představivost, kreativitu, jazykové dovednosti a základní matematické znalosti.

Svět – Třetí část rozvíjí povědomí o rozmanitosti světa a posiluje v dětech lásku a šetrnost k přírodě. Malý hráč se skrze hry, pohádky a aktivity učí dějinám, kultuře a filozofii. Oblast je zaměřená také na ekologii a ochranu přírody.

Vzdělávací aplikace Lipa Learning

Tento vzdělávací přístup získal již mnoho mezinárodních ocenění, např. certifikát bezpečnosti kidSAFE, potvrzení kvality od Apple Distinguished Educators a zlaté ocenění Mom's Choice Awards.

Nejnovější články

Hodnocení a zkušenosti se vzdělávací aplikací Lipa Land

Máš zkušenost se vzdělávací aplikací Lipa Land?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost