Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Náchod

Porodníci v náchodské porodnici přivedou na svět ročně okolo 900 dětí. Pro maminky je zde připraveno moderní prostředí a personál, který se snaží maminkám vyhovět v jejich představách o průběhu porodu.

Před porodem

Prohlídka porodnice
Předporodní kurzy
Vlastní porodní plán
Baby friendly nemocnice
Oddělení rizikového a patologického těhotenství
Konzultace a informace pro rodičky a tatínky

Vybavení a možnosti porodnice

Standardní porodní sály/boxy
Nadstandardní porodní sály/boxy a boxy
Standardní pokoje pro šestinedělí
Nadstandardní pokoje pro šestinedělí
Doprovod k porodu
Možnost ubytování doprovázející osoby
Zamluvení konkrétního porodníka/operatéra/asistenta

První, druhá a třetí doba porodní

Volba polohy při porodu
Volný pohyb po oddělení při porodu
Epidurální anestezie
Jiné prostředky proti bolesti
Císařský řez
Dotepání pupečníku

Novorozenec

Perinatologické centrum
Bonding při porodu
Rooming-in systém
Laktační poradna při šestinedělí
Dokrmování umělým mlékem v případě potřeby

Prohlídka porodnice

Prohlídka porodnice se koná v rámci předporodního kurzu každé úterý ve 14. hodin.

Prohlídka porodnice

Konzultace a informace pro rodičky a tatínky

Na porodní sál se dovoláte na telefonním čísle +420 491 601 750. Informovat a konzultovat můžete také na telefonním čísle sesterny +420 491 601 752.

Předporodní kurzy

Předporodní kurz pro těhotné6 se koná každé úterý od 14 hodin. Je nutné se předem objednat na telefonním čísle +420 491 601 750. Zahrnuje základní informace o porodu a prohlídku porodního sálu.

Předporodní kurz Péče o miminko a kojení obsahuje informace o tom, jak zvládnou co nejlépe péči o novorozence. Dozvíte se také o technikách kojení. Objednat se můžete na telefonním čísle +420 491 601 767.

Porodnici můžete také navštívit v rámci individuální návštěvy. V rámci ní lze také konzultovat porodní plán. Objednejte se na telefonním čísle +420 491 601 750 nebo v době od 6 do 14:30 hodin na čísle +420 491 601 742.

Porodní sály

Tři klimatizované porodní sály jsou vybavné moderními polohovacími porodními křesly. K dispozici zde máte také žíněnky, míče a další prostředky pro Porodní bolesti10, včetně relaxační vany.

Porodní sály

Standardní pokoje

Pokoje jsou útulně zařízené. Na pokojích najdete televizory, kojící polštáře a také sedací kruhy. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Návštěvní hodiny jsou doporučené od 14:30 do 16:30 hodin. Po dohodě s personálem můžete přijmout návštěvy i mimo toto doporučení.

Standardní pokoje

Nadstandardní pokoje

Tři nadstandardní pokoje jsou jednolůžkové a vybavené vlastním sociálním zařízením, lednicí, televizí a rádiem. Na dvou z nich je k dispozici přistýlka pro ubytování vašeho doprovodu. Pokoje není možné rezervovat předem. Možnost jejich využití se řídí aktuální kapacitou.

Doprovod k porodu

Doprovázet vás může jedna osoba. Může se jednat o partnera, stejně tak o jinou osobu. Doprovod k porodu137 nic neplatí.

Epidurální anestezie

Epidurální anestezie22 je k dispozici v rámci doporučení lékaře a s vaším souhlasem. Služba je zdarma.

Bonding po porodu

Bonding33 po porodu umožňují v porodnici v případě, že jeho provádění je v souladu se zdravotním stavem vaším i vašeho miminka.

Co si přinést do porodnice
Doklady:

 • občanský průkaz,
 • kartička pojišťovny,
 • těhotenská průkazka a všechny zprávy z vyšetření,
 • oddací list nebo zápis o určení otcovství,
 • prohlášení o jménu dítěte podepsaný oběma rodiči.

Hygienické potřeby:

 • hygienické potřeby dle vlastních zvyklostí (mýdlo, kartáček na zuby, pastu, tělový krém a podobně),
 • ručníky,
 • vložky do podprsenky,
 • jednorázové kalhotky (alespoň 5 ks),
 • porodnické vložky a toaletní papír jsou v základní výbavě porodnice, pokud jste náročnější, doporučujeme přibalit vlastní.

Oblečení:

Pro miminko:

 • vlastní dětskou kosmetiku.

Poplatky spojené s porodem

SlužbaPoplatek (CZK)
Předporodní kurz 300 Kč
Nadstandardní pokoj na oddělení šestinedělí 500 Kč/noc
Doprovod na nadstandardním pokoji 150 Kč/noc

Adresa porodnice

Purkyňova 446
547 01 Náchod

Kontakty

Primář: MUDr. Jan Střecha,

 • Telefon/E-mail:+420 491 601 741

Vedoucí sestra: Radka Frýbová,

 • Telefon/E-mail: +420 491 601 742

Ostatní kontakty

Oficiálne stránky pôrodnice

Kde co najít v porodnici

Příjem Horní areálPavilon B
Ambulance Horní areálPavilon B
CTG vyšetření Horní areálPavilon B
Porodní sály Horní areálPavilon B
Operační sály Horní areálPavilon B
Oddělení šestinedělí Horní areálPavilon B
Primář kliniky Horní areálPavilon B

Použité zdroje

 1. http://www.nemocnicenachod.cz/lokality-oddeleni/nemocnice-nachod/oddeleni-gynekologie-porodnictvi
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Hodnocení a zkušenosti s porodnicí Náchod

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Náchod?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
piskle89  31. črc 2019

První porod

V porodnici jsem rodila vloni v červenci. Císařský řez (36+0). Doktoři a sestry z gynekologie byli hodní. Jedna jediná sestra byla protivná, ale ne tak, že by se to nedalo přežít.
V nemocnici jsem byla celkem 10 dní. Naštěstí nám ihned po operaci vyšel nadstandardní pokoj.
Doktoři z dětského taky super. Sestry jak které. Byly protivné, ale na druhou stranu se jim ani nedivím. Plno práce, málo lidí. Pomohly mi rozkojit se. A za to jim děkuju. Ano, bylo u toho plno stresu. Neustálé vážení, odsávačka, dokrmení přes stříkačku. Ne vždy mi to šlo. A občas si utrousily blbou poznámku. Ale vždy se snažily.
Každopádně co bylo extra hnus, to bylo jídlo. Nedalo se to pozřít. A svačiny nevhodné pro kojící matky. Já ještě na dia dietě, kdy mi strkaly dia výrobky, které opět nejsou vhodné.
A s úklidem se taky nepřetrhly. Po několika dnech jsem si sama musela říct o převlečení postele.
Za mě ale ANO. Já tam rozhodně budu rodit znovu.
0 poděkování
blasina  21. čer 2019

Znovu určitě ne

V náchodské porodnici jsem rodila tento rok v dubnu. Co se týče doktorů a sestřiček pro mne jako rodičku nemohu si stěžovat, byli skvělí. Ovšem to, co mi úplně zkazilo celé čtyři dny na oddělení šestinedělí byly opravdu nepříjemné sestry na dětském. A to by jeden řekl, že právě dětské sestry budou fajn.

S odstupem času si mohu dovolit říct, že právě díky nim naši holčičku od druhého měsíce nekojím. Vyvolaly mi takový stres, že kdybych neměla jako oporu svého přítele, nevytekla by ze mně nejspíš ani kapička mateřského mléka a nebýt prvorodička a nevědět, co a jak, tak bych si kupu věcí ani nenechala líbit. To je jen jedna, pro mne ale nejzásadnější, že spousty dalších negativních zkušeností a nevhodného chování ... o zkomolení jména a tak dále už se rozepisovat nebudu.

Závěrem, jestli znovu otěhotním, opravdu si radši zajedu o několik desítek kilometrů dál, ale do Náchoda už určitě ne.
2 poděkování
pet999  7. zář 2018

Špatně zkušenosti s náchodskou porodnicí!

Dobrý den, chci se podělit o zkušenosti s náchodskou porodnicá.

Porod byl rychlý a bez komplikací. Asistenční sestřičky byly super!!! Ale na šestinedělí tedy úplná katastrofa!! Jako prvorodička jsem nevěda jak kojit atd. Šla jsem teda za sestrama, jestli mi můžou poradit s kojením a to mi bylo řečeno: "ano, ale za půl hodiny přijdu". Půl hoďka pryč, nikdo se neukázal až do večera.

Byly arogantní a zlé!! A NEOCHOTA na prvním místě!!!! Furt nějaké nesmyslné vážení mimi, neustále hloupé průpovídky jedním slovem KATASTROFA!!!!! Byla jsem z toho psychicky špatná!!!
2 poděkování
krtcice  20. črc 2017

Jedině Náchod

Rodila jsem tu 2x, v roce 2011 a 2015. Při prvním těhotenství po mě gynekoložka chtěla, abych rodila v HK kvůli mé vrozené srdeční vadě, což jsem ořvala, do Hradce jsem jezdila do rizikové poradny a připadalo mi tam všechno uspěchané, jak na běžícím pásu, plno lidí atd a hlavně bych tam neměla návštěvu každý den.

No v Náchodě mi na konzultaci řekli, že mohu rodit u nich, že to určitě zvládneme, byla jsem šťastná. Bydlíme v Náchodě, takže i proto jsem tu chtěla rodit. Od 36.tt jsem už chodila na monitor a kontrolu do náchodské porodnice. K porodu jsem přijela sanitkou (zákon schválnosti, kdy je auto mimo provoz) o půl třetí ráno. Sestry na příjmu byly moc milé, lékařka taky, nikdo na mě nekoukal, že třeba v noci otravuju. Po přípravě jsem zavolala partnerovi, který byl už pořád se mnou. Porodní plán plně respektovali a žádné výtky nikdo neměl. Porod prý byl jako z učebnice, doma mi v 00:30 praskla voda a dopoledne v 10:11 se dcerka narodila. Prosila jsem o něco na bolest a vyšly mi vstříc. Lékařka i asistentka byly úžasné. Po porodu jsme byli všichni 2 hodiny na sále, pak si dcerku vzaly sestřičky z novorozeneckého a já jsem se za pomoci partnera a asistentky měla osprchovat. Pak jsme jeli na pokoj šestinedělí, kde sice partner být správně neměl, ale protože jsem tam zatím byla sama, tak ho tam nechali. :-) Dostala jsem oběd, pak jsem měla odpočívat, což ale nešlo, a o půl třetí odpoledne mi malou přivezly na kojení a už jsem ji měla pořád. Na noc jsem si mohla vybrat, chtěla jsem ji mít u sebe. Bohužel ale nebyl volný nadstandart. :-\ Malá se narodila v pátek, v úterý nás pustili. Byly jsme tam o den dýl kvůli žloutence. S kojením mi pomohly, poradily, když dcerku bolelo bříško, mohla jsem přijít třeba ve 2 v noci a nikdy nebyl problém, naopak, sestry byly milé. Jedinou výtku jsem měla k jídlu. Nejsem vybíravá, vždy jsem snědla co mi dali, ale bylo toho málo. :-D

Druhý porod jsem volila opět v Náchodě. Po zkušenostech jsem se těšila a opět nezklamali. Vše probíhalo skvěle, porod rychlý, dcerka zdravá, spokojenost jako u prvního porodu. Rodila jsem opět v pátek, domů jsme šly v pondělí. Opět na mě nevyšel nadstandart. :-\ Asistentka, lékařka u porodu i všichni na odd. šestinedělí a na novorozeneckém byli opět báječní a nemám jedinou výtku.

Zkrátka jsem tu byla spokojená a pokud bude někdy třetí dítko, rodím opět zde. :-)
2 poděkování
nasilia  1. dub 2016

Spokojená :-)

V Náchodě jsem rodila v březnu 2016 a byla jsem moc spokojená. :-) Rodila jsem celkem 3,5 hodiny, od půlnoci (kdy odtekla plodová voda). Měla jsem úžasnou paní doktorku (bohužel si nepamatuji jméno), která byla velmi milá, trpělivá a citlivá. Pak jsem u sebe měla dvě porodní asistentky (jedna se zaučovala) a obě byly skvělé. Velmi mi pomohly jak svými radami, tak držení nohou a říkáním jak to tam "dole" vypadá. :-D A moc se mi líbilo, že paní Dr. nabídla manželovi přestřihnutí pupeční šňůry.

Držely se mého porodního plánu a okamžitě po porodu dvouhodinový bonding, první přisátí. I přesto, že se rodilo na všech sálech a další rodička právě přišla, tak byly všichni vstřícní a nebylo na nich poznat, že by spěchaly.

Měla jsem štěstí a získala jsem nadstandardní pokoj (moc doporučuji). :-)

Jinak všichni gynekologičtí Dr. byli skvělí a vstřícní.
Dětské Dr. taky moc hodní.

Jediné, co se mi moc nelíbilo, bylo chování některých dětských sestřiček. (Naštěstí těch špatných tam nebylo moc). :-)

Sečteno, podtrženo, příště rodím zase v Náchodě. :-)
0 poděkování
fidorka86  2. led 2016

Rozporuplné pocity

Náchodskou porodnici jsem si vybrala z několika důvodů. Je nejblíž mému bydlišti, jedná se o menší porodnici a podporují dvouhodinový bonding s dítětem hned po porodu. Kromě toho prý pracují s porodními plány, "snaží" se o přirozený průběh porodu.

Do porodnice jsem jela s tím, že tam chci porodit bez zbytečné chemie, stovky lidí na sále, nejlépe na porodní stoličce nebo tak, jak mi to bude vyhovovat. V klidu, v tichosti, bez zásahů a pokud možno s respektujícím personálem, kteří mi do porodu nebudou "kecat".

Na příjmu sice sestra trochu protáhla obličej, když jsem se vytasila s porodním přáním, ale respektovala ho. Četl ho i doktor. Na porodním sále nám PA nabídla možnost, aromalampy, hudby, míče. Bylo tam hezky přítmí, žádná ostrá světla. Můžu chodit, volně se pohybovat. Rušivé pro mě bylo to, že za mnou několikrát přišel doktor a řešil se mnou mé porodní přání a oznamoval mi, v čem mi vyjdou vstříc a v čem ne. Během toho mě trochu zastrašoval, že placenta bez oxytocinu nevyjde celá a budou mě muset uspat a já nezažiji dle mého plánu bonding atd. Na porodním sále mi chyběla možnost využití gravitace. Měla jsem nutkání jít na zem, do kleku, na všechny čtyři, ale žádná žíněnka tam nebyla. Jen studená podlaha.

Co podle mého přání vyšlo: dvouhodinový bonding, první přisátí po porodu, dotepání pupečníku (i když s průpovídkou, co že si to vymýšlím), vážení a měření až po dvou hodinách, nekoupání miminka, malá nedostala injekci vitamínu K, ale byl jí podán v kapičkách (musela jsem si Kanavit donést s sebou).

Velmi negativně vnímám pobyt na šestinedělí. Nesmyslné vážení, průpovídky, že jsem si dítě vzala do postele. S kojením mi sestry moc nepomohly. Byla jsem na nadstandardu a pořád ke mě někdo chodil. Nejdřív dvě vizity, pak několikrát uklízečky, mezi tím sestry kvůli dceři, občas PA. Připadala jsem si tam jak na Václaváku.
1 poděkování
petradee  21. srp 2014

Zklamání

Rodila jsem v Náchodě dvojčata a doktorky naprostá katastrofa, upozorňuji DOKTORKY! Kdyby nepřišel pan doktor Špáta a nezakročil, bůhví jak by to dopadlo :-( Když se doktorka, vedoucí porod, ptá porodní asistentky, co má dělat, je to smutné a pro maminku velice stresující!!! První kluk zaseklý v porodních cestách přes hodinu a doktorka to neuměla vyřešit, tak řvala na mě, ať tlačim víc. Nakonec mě šila necelé dvě hodiny a ptala se druhé doktorky jak a jestli to dělá dobře.

Opravdu šílený zážitek! Ale hlavně, že jsou kluci v pořádku!
0 poděkování
xara13  20. srp 2014

Náchod už nikdy

S přístupem lékařek jsem byla velmi nespokojená.

Chtěla jsem rodit přirozeně a bez zásahů. Nejprve na mě byl vyvíjen nadměrný nátlak kvůli vyvolávání (přestože se malý narodil s normální porodní váhou a těhotenství bylo bezproblémové). Při porodu jsem byla ve 3. fázi natlačena do pozice vleže a značně se tím porod zkomplikoval. Celkově pak bylo jednání ze strany lékařek velmi arogantní, porodní plán nerespektují (už na informační schůzce byla znát nevole vůči plánům, "že je to zbytečné") a dr. mi po porodu řekla, "že nechápe, proč to sepisujeme, když stejně většinu věcí dělají automaticky".

Byly zde i milí lidé, jak sestry, tak porodní asistentky, ale to, co proběhlo u porodu, bohužel vše zastínilo. Navíc to bylo doplněno problémy s kojením. Dostávala jsem zde dost protichůdné informace. Některé jsem zpětně zjistila, že jsou v rozporu s doporučeními laktační ligy (například „To jste si dopředu měla drbat bradavky kartáčkem, aby vás nebolely.“). Na UM a odsávačku zde navedou poměrně dost lidí.

Většina kamarádek byla spokojená, já měla nejspíš smůlu na personál. Rozhodně mě už do Náchoda nikdo nedostane.
0 poděkování
dasty79  4. črc 2014

Velká spokojenost

V Náchodě jsem rodila 2x (2011 a 2013) a byla jsem velmi spokojená úplně se vším - s PA,s dr. u porodu, se sestřičkama.

Všem nastávajícím maminkám mohu jen doporučit :-)
1 poděkování
beduska  24. čer 2014

Naprostá spokojenost

V Náchodě jsem rodila obě naše děti, holčičku v roce 2010 a chlapečka v roce 2013.

Porodní asistentky byly super a doktoři taky. První porod byl docela rychlovka na prvorodičku x-) a druhý mimčo jsem málem porodila v sanitce ;oD. Na péči po porodu si taky nemohu stěžovat, vše bylo super. Se vším mi poradily, hlavně u prvního miminka a u druhého, už jsem nebyla tak vyjukaná.
0 poděkování
ajkalak  18. čer 2014

Spokojená já, partner i miminko :-)

Rodila jsem v náchodské porodnici v květnu a za mě maximální spokojenost. Teda to papírování na začátku je mazec, když už má někdo bolesti, tak to musí být nepříjemné - já šla na vyvolávání, ale za tohle sestřičky nemohou, ty to vyplnil musí. Já byla spokojená při porodu, tak i na oddělení šestinedělí, ikdyž všude se něco najde a jedna dětská sestra byla taková raznější. Ale jinak sestřičky úžasné! Když jsem něco nevěděla, tak jsem se zeptala a ony ochotně poradily, pomohly. Moc se mi líbily ty jejich "přednášky" o kojení, koupání apod. :)

Za mě fakt spokojenost :)
0 poděkování
mipahoji  11. čer 2014

Maximální spokojenost

V Náchodě jsem rodila poprvé v květnu 2014 a musím říct, že jsem byla maximálně spokojená. Porodní asistentka byla při příjmu ohleduplná (to papírování při příjmu při kontrakcích není moc domyšlené, ale to je tak asi všude) a ponechávala nám na porodním sále v první době porodní maximum soukromí. Povzbuzovala mě v průběhu celého porodu. S doktory jsem byla taky spokojená – při šití jsme toho s MUDr. dost probrali. :)

Za celou dobu pobytu v porodnici jsem se nesetkala s nikým nepříjemným. Vždy nám bylo všechno vysvětleno a když člověk v tom množství informací nestihl něco vstřebat, tak se prostě znovu zeptal. Domů jsem odcházela plně rozkojená.
1 poděkování
allca1  12. kvě 2014

Velice spokojená

V Náchodě jsem rodila dvakrát ( 2006 a 2013).

V roce 2006 jsem byla spokojená, ale vadilo mi, že nás na pokoji bylo 5. Loni, tj. rok 2013, to bylo mnohem lepší, protože porodnice prošla rekonstrukcí a pokoje jsou malé a s vlastním soc. zařízením. A personál taky supr. Sestřičky mi se vším pomohly, jelikož jsem rodila pokaždé císařem a kojení nebylo tak snadné. A jsem jim vděčná, protože mi tam zachránily obě mé děti.

Takže mohu jen doporučit. :-)
0 poděkování
adba  9. kvě 2014

Pokud ještě někdy, znovu Náchod :)

V Náchodské porodnici jsem před dvěma týdny porodila svého první dítko. Na porodnici si absolutně nemůžu stěžovat, byla jsem max. spokojená. Během celého porodu se nám aktivně a velmi ochotně věnovala porodní asistentka, která tam byla jen pro nás i s lékařem, který byl u porodu vlastně jen na posledních cca 20 min.

Co se týče sestřiček z oddělení šestinědělí, můžu taky jen chválit, chválit a chválit, vždy usměvavé a ochotné. Stejně tak chválím i sestřičky z novorozeneckého odd., poradí a pomůžou, chce to jen nebát se a ptát se :)
0 poděkování
bizonka1  3. únor 2014

Porodnice super, novorozenecké hrozné

Porod v náchodské porodnici jsem si užila, jelikož byl krátký a pohodový. Malý byl celkem rychle venku, takže jsem tam nemusela strávit ani moc času. Porodní asistentka byla skvělá a milá i v pozdní noční hodinu:-)

Zklamání přišlo až na novorozeneckém oddělení, kde mi neřekly nic ke kojení, nic mi neukázaly a když jsem řekla, že nevím, tak na to byly arogantní a protivné ( myslím tím sestry). Čeká mě zde ještě druhý porod v červnu, tak dám další info. ;-)
3 poděkování
svetylko83  31. led 2014

Spokojenost

Rodila jsem v Náchodě dvakrát. Dceru císařem v srpnu 2012 a syna přirozeně v lednu 2014 a max. spokojenost s náchodskou porodnicí.
Kdybychom šli do třetího, tak bych určitě zase rodila tam.
0 poděkování
stares  31. led 2014

Mírné zklamání

Rodila jsem v Náchodě v roce 2012. K vedení porodu nemám připomínek. Doktor byl trochu arogantní co se týče manželova focení porodu, ale to mně bylo v tu chvíli jedno.

Velice jsem byla zklamaná z přístupu sester na novorozeneckém oddělení. Jako prvorodičce mi nikdo nic neřekl ke kojení, po porodu mi malou přivezli až po 10 hodinách (resp. jsem si o ni musela jít požádat.-(). Dcerka podstoupila 3-denní fototerapii (3dny a 3 noci). Kdykoliv jsem si pro ni v noci došla na kojení, či se jen podívat jak se jí daří, měla stažené ochranné brýle, které chrání sítnici oka a v puse narvaný dudák (hlavně, že všude vystavené letáky na chodbě hlásají, jak podporují kojení a nesouhlasí se šidítky, atd). Na ohlášenou primářskou vizitu jsme čekaly celý den, bohužel jsme se jí nedočkaly. Nikdo nám nebyl schopen říci, zda bude či nebude.

No, porod krásný, ale to ostatní stálo za prd :-(
1 poděkování
slunickonase  30. led 2014

Nadmíru spokojená!

Rodila jsem v roce 2011 a v roce 2013. Oba porody byly po termínu na vyvolání a díky skvělému personálu "hladké" a bezproblémové. Sestry i doktoři byli úžasní a ochotní, neměnila bych za jinou porodnici.

Doporučuju!
0 poděkování
neverever  29. led 2014

Naprostá spokojenost

Rodila jsem v r. 2013 a nemohu si na nic stěžovat. Personál velice příjemný a ochotný, prostředí se mi líbilo. Doporučuji.
0 poděkování
beta.m  29. led 2014

V pořádku

Se sestřičkami ze šestinedělí a PA jsem byla moc spokojená. Se sestřičkami z dětského už to bylo horší, s kojením mi moc neporadily, přestože jsem za nimi sama šla, aby mi ukázaly nějaké polohy, malá totiž nechtěla pít z pravého prsa. Navíc dodnes vidím, jak mi malou odvážely na koupání na jiný pokoj, aby ostatním maminkám ukázaly jak se koupe a já jít nemohla, protože jsem omdlévala, takže jsem tu dobu, co byla malá pryč, probrečela, že nejsem u jejího prvního koupání.

Letos tam budu rodit znova a už si to rozhodně líbit nenechám.
0 poděkování
catherin89  29. led 2014

Spokojenost

Rodila jsem v Náchodě dvakrát a byla jsem maximálně spokojená. Příjemný a ochotný personál, příjemné protředí.
Ostatním nastávajícím maminkám tuto porodnici jen doporučuji.
2 poděkování
poupatko8  28. led 2014

Spokojenost

I já jsem rodila v Náchodě. Sestřičky a porodní asistentky a prostě všichni byli super. Prostředí krásné.
3 poděkování
bbavlna  27. led 2014

Spokojenost

V Náchodě jsem rodila dvakrát (2011, 2013), vždy jsem byla spokojená. Příjemné prostředí, milý personál. Pokud to jde, snaží se o přirozený porod. Sestřičky jsou ochotné.
0 poděkování