icon
1 / 1
avatar

Mam ranni skincare rutinu a vecerni. Pri ranni to je micelarka, omyt vodou, toner, serum, denni krem a potom spf. A cecerni je myci pena, toner, serum a nocni krem 😊

16. čer 2025
avatar

Ráno si umyju obličej studenou vodou, nanesu denní a oční krém. Večer se odlíčím, to je základ, potom použiju sérum, noční a oční krém.

16. čer 2025
avatar

Ráno denní krém a večer micelarka a noční krém

17. čer 2025
avatar

Nepoužívám nic 🙈

17. čer 2025
avatar

Ráno tonik, krém, spf nebo BB s spf, večer gel, tonik, serum, krém

17. čer 2025
avatar

Ráno čistící pěna,serum ,krém a večer odličím oční krém a noční krém

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnout studenou vodou, potom denní krém. Večer vyčistím pěnou, dám noční a oční krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno krém, večer krém nebo olej.

17. čer 2025
avatar

Ráno denní krém, večer odlíčit a nanesu noční krém

17. čer 2025
avatar

Rano i vecer omyju plet specialnim mydlem.pote pletova voda,po vsaknuti olej.

17. čer 2025
avatar

Ráno mytí, večer krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno studená voda, denní krém, večer odlíčím a noční a oční krém.

17. čer 2025
avatar

Používám jen pleťovou vodu.

17. čer 2025
avatar

Ráno studená voda a denní krém. Večer teplá voda, odličovací mléko a noční krém.
Nyní používám i oční krém a micelární vodu, dostala jsem od kamarádky k narozeninám. Až to dopotřebuji, zůstanu zase u svého základu.

17. čer 2025
avatar

Ráno oplachnu obličej studenou vodou, dám si denní krém. Večer se odlicim micelární vodou, pouziju čistící gel a krém.

17. čer 2025
avatar

Odlíčení a hydratace na noc, ráno sérum a denní krém s SPF ochranou

17. čer 2025
avatar

Rano studena voda, cisteni. Večer čištění.

17. čer 2025
avatar

Jsem strasny flakac.... Pouzivam max vecerni odlicovaci mleko

17. čer 2025
avatar

Pouze studená voda a občas krém

17. čer 2025
avatar

Pouze občas krém

17. čer 2025
avatar

Pleťová voda a krém na obličej.

17. čer 2025
avatar

Ráno se umyju studenou vodou a nanesu denní krém, večer se odlíčím ve sprše čistící pěnou, pak ještě krémem, omyju obličej a po utření nanesu noční krém a sérum pod oči

17. čer 2025
avatar

Ráno si umyju obličej,pak mažu denním krémem, večer si vyčistím obličej čistící vodou,dám olejíček,pod oči oční krém

17. čer 2025
avatar

Ráno ledová voda pak krém proti slunci. A tot vse

17. čer 2025
avatar

teď se šidím 🙈 ale když ne, tak čistící pěna, tonizujici voda, krém ráno a večer navíc sérum.

17. čer 2025
avatar

Ráno denní krém, večer micelární voda a noční krém

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnutí vodou, pak levandulová voda, sérum s vitamínem C, denní krém, SPF. Večer odličení makeupu olejem a pěnovou emulzí na čištění pleti. Dočistění levandulovou vodou, sérum s retinolem a noční krém.

17. čer 2025
avatar

Jednou denně čištění

17. čer 2025
avatar

Čistím ubrousky z dm a mám sérum a denní, noční krém s oriflame

17. čer 2025
avatar

Snažím se o pleť pečovat. Ráno i večer čistící pěna, tonikum a sérum. Přes den k tomu SPF krém a cca 1x týdně AHA peeling.🙂

17. čer 2025
avatar

ráno krem s SPF a makeup, večer odličovač očí, pleti, krém někdy maska..

17. čer 2025
avatar

Ráno, denní krém + krém s ochranným faktorem SPF 50. Večer důkladně odlíčit a nanést sérum nebo hydrogelové polštářky a před spaním noční krém.

17. čer 2025
avatar

Já toho hodně flakám, ale snažím se aspoň večer odlíčit, omýt čisticím krémem a bez krému spát nejdu.

17. čer 2025
avatar

Ráno a večer omýt vodou, večer odlíčit a ráno i večer použít příslušný krém. toť vše

17. čer 2025
avatar

Ráno omýt vodou, denní krém s SPF, večer micelarka, čistící pěna a krém

17. čer 2025
avatar

Já jsem hrozná, ale mé maximum je micelární voda v sem tam kombinaci s nočním krémem. A pak tedy sonický kartáček na pleť +/- jednou za týden (opět v kombinaci s krémem).

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnout a denní krém, večer odlíčit, čistící pěna, krém

17. čer 2025
avatar

Ráno pouze studená voda a denní krém. Večer důkladné odlíčení a jednou měsíčně chodím na kosmetiku. 🙂

17. čer 2025
avatar

Dřív to byla mizérie, ani teď teda nejedu úplně dle správných pravidel, ale nějaký sérum, na den SPF, na noc výživný krém...a pravidelná návštěva kosmetičky

17. čer 2025
avatar

Ráno se odličim minerální vodou,umyju, jemně osuším a občas namazu krem

17. čer 2025
avatar

Ráno - studená voda, růžová voda, sérum, krém s SPF. Večer - mycí pěna, odlíčení očí, micelarni voda, sérum, noční krém.

17. čer 2025
avatar

Jéje, teď to na sebe prásknu🙂 Ráno umýt vodou, pak BB krém, večer umýt vodou s nějakým čisticím prostředkem a noční krém.

17. čer 2025
avatar

Jendou denne cisteni..a krem

17. čer 2025
avatar

Večer růžová sada purity

17. čer 2025
avatar

Ráno namažu krémem, večer namažu krémem.

17. čer 2025
avatar

já tohle strašně flákám... makeup nepoužívám, takže večer jen ošplouchnu vodou, ráno taky a je to. Občas trochu namažu, ale nic pravidelnýho. Bude mi 45, pleť je jasná, zářivá, vráska jen mračivka, ale s tou jsem se určitě už narodila 😀

17. čer 2025
avatar

Večer umyju nějakým mýdlem na obličej, namažu, ráno umyju jen vodou případně i mýdlem, podle toho jak stíhám, a namažu krémem, občas i cc krémem.

17. čer 2025
avatar

Večer se pořádně odlíčím a použiji krém,ráno studená voda a krém,dále pokračuji v líčení,ale moc se nelíčím....

17. čer 2025
avatar

Pleťová voda, pleťové mléko,krém s SPF, oční krém,večer důkladné odlíčení...a noční krém

17. čer 2025
avatar

Já jsem flink. Odlicim jen oči olejovým odlicovacem a docistim pleťovou vodou. Občas si dám krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno vždy umyji obličej vlažnou vodou, nanesu SPF50, poté make up s SPF a lehce se nalíčím. Večer se důkladně odlíčím a dám si noční krém 🙂

17. čer 2025
avatar

Kvalitní krémy s SPF a večer pečlivé odlíčení

17. čer 2025
avatar

Bohužel nic moc. Pravidelně kosmetika á 6tt, večer odlíčit a krém na noc, ale ne úplně každý den. Ráno nestíhám většinou, maluju se až v práci.

17. čer 2025
avatar

Ráno i večer čistící myci gel, pleťová voda + krém den/noc. K tomu občas nějaké sérum pod krém.

17. čer 2025
avatar

Rano... Omyt oblicej vodou, tonikum, ocni krem, denni krem s SPF nebo jen opalovak s SPF. Vecer... oblicej vycistit gelem, tonikum, ocni roll-on, nocni krem.

17. čer 2025
avatar

Ráno používám čistící pěnu. Večer pleťovou vodu a pleťový krém

17. čer 2025
avatar

Ráno oplachnu vodou a dám denní krém, večer voda a noční krém

17. čer 2025
avatar

Ráno je to se skolkovym dítětem šrumec takže to jen umyju studenou vodou a namazu krémem. Vůbec se nemaluji takže večer vezmu jen čistící vodou a namazu.(1-2x za týden peeling,1x za 10 dní cca maska)

17. čer 2025
avatar

pleťová voda a krém, občas maska

17. čer 2025
avatar

Ráno očistím pleťovou vodou, stříknu vodou od purity, dám denní krém, večer přidám krém pod oči a někdy sérum

17. čer 2025
avatar

Umyji obličej mýdlem, pak použijí hyal. sérum.

17. čer 2025
avatar

Ráno čistící voda a krém,večer jen čistící voda

17. čer 2025
avatar

Dvoufázové čištění a sérum, ráno přidám spf.

17. čer 2025
avatar

Ráno omývám vodou , poté čistím pleťovým tonerem. Dále na náším fluid s spf. Večer se vždy odličuji micerální vodou, kterou potom smyji vlažnou vodou a nanesu noční krém, někdy masku a zapracovávám masážním válečkem na obličej.

17. čer 2025
avatar

Ráno a večer krém a hlavně vždy odlíčení. 🙂

17. čer 2025
avatar

Ráno denní krém a večer micelarka a noční krém

17. čer 2025
avatar

Jen krém před spaním🍀

17. čer 2025
avatar

Pleťová voda, krém, spf

17. čer 2025
avatar

Nepoužívám vůbec nic, ale chystám se začít 🫣

17. čer 2025
avatar

jen krém ráno a večer

17. čer 2025
avatar

Umyt vodou a krem.

17. čer 2025
avatar

Čistím si pleť dvakrát denně a používám pleťové sérum a oční krém..

17. čer 2025
avatar

rano a vecer myci gel a krem

17. čer 2025
avatar

Ráno a večer micelarní voda, občas na noc krém.

17. čer 2025
avatar

Voda, čistící gel, občas tonikum a denní krém

17. čer 2025
avatar

Ráno denní krém, večer noční krém, občas sérum.

17. čer 2025
avatar

Nejak se do rutiny neumim zabrat. Ale cas od casu vycistim plet penou, pak tonikum, serum a denni krem - csecko s vit. C 🙂

17. čer 2025
avatar

Ráno sérum, denní krém a oční krém, večer micelární voda a noční krém 🙂

17. čer 2025
avatar

Já bych řekla... mnoho plánů, málo vůle. Ve dnech ideál je to ráno obličejová jóga, čištění, sérum a krém, večer čištění a krém.... ve dnech mé zlomené vůle je to čistá voda, šplouch sem, šplouch tam a výčitky svědomí 😀

17. čer 2025
avatar

Nocni/denni krem a cistici pletova voda. Obcas peeling

17. čer 2025
avatar

Ráno: umyji se studenou vodou, nanesu sérum, denní krém a poté spf. Večer: mycí pěna, noční krém.

17. čer 2025
avatar

Umyju se studenou vodou a pouziju ocni a denni krem

17. čer 2025
avatar

Ráno: tonik +krém, večer: čistící mléko + tonik + sérum + krém

17. čer 2025
avatar

ráno ledová voda, oční a pleŤový krém, balzám na rty, večer čistící gel, jednou týdně peeling

17. čer 2025
avatar

Hyal. a vitaminove serum, denni krem, obcas olej na sussi mista, cistici pena, dva odlicovace, nic extra, snaha by byla, vule chybi

17. čer 2025
avatar

Ráno, umyju v ledové vodě a dám krém s spf. Večer, čistící gel, skinoren, hydratační krém. Cca 1x týdně hydratační maska.

17. čer 2025
avatar

Umýt obličej vodou a namazat krémem

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnu vodou pak čistící olej, růžová voda a sérum, nakonec bb krém.
Večer odlíčit, umýt černým mýdlem, růžová voda, sérum, krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno se opláchnu vodou, namažu krémem a nalíčím se. Večer se odlíčím, vyčistím micelární vodou, noční krém. Asi 1x týdně si dávám slupovací pleťovou masku.

17. čer 2025
avatar

Klasika mycí pěna, tonikum, denní krém s SPF a večer to stejne jen noční krém. No a teď už i něco proti vráskám

17. čer 2025
avatar

Denní a noční krém

17. čer 2025
avatar

Moc tomu nedám, jen umýt vodou a sem tam krém...

17. čer 2025
avatar

Moje denní rutina péče o pleť je jednoduchá, ale snažím se, aby byla pravidelná – hlavně proto, že mám málo času (maminka na plný úvazek 💛). Ráno:
Omytí obličeje vlažnou vodou nebo jemným čistícím gelem – rychlé osvěžení po noci. Lehký hydratační krém – ideálně s SPF. Během dne: Termální voda nebo hydratační sprej – občas použiji pro osvěžení, hlavně v teplejším počasí. Večer: Sérum (kyselina hyaluronová nebo vitamín C) – podle potřeby.

17. čer 2025
avatar

Poslední dobou, jak stárnu, tam se o plet začínám starat, ale není to žádná hitparáda 😁 Ráno se jen umyju vodou a nastříkám ruzovou vodu. Večer si obličej vyčistím, nastříkám vodu, dám sérum, pomasíruju kamenem, a kydnu krém. Někdy mě to baví, někdy ne. Tak na to prdim 😂

17. čer 2025
avatar

Ráno pleťová voda, sérum, krém, opalovák. Večer mycí gel, květová voda, sérum, krém. A nedělám ani scincare, ani rutinu, protože tyhle výrazy my v poslední době už lezou krkem 😀

17. čer 2025
avatar

Ráno omyju pleť čistou vodou, nanesu hydratační krém a poté většinou BB cream. Večer odlíčím, omyju a nanesu noční krém. 🙂

17. čer 2025
avatar

Rano si umyvam oblicej studenou vodou, pak se namaluju, vecer umyval teplou vodou a mydlem, a skoro denne mazu kremem na oblicej.

17. čer 2025
avatar

Denní,noční krém,očni krém,čistící voda

17. čer 2025
avatar

Nic, pouze voda.

17. čer 2025
avatar

Mycí gel, růžová voda, sérum a krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno micelární voda a denní krém, večer čistící pěna, dočistím micelární vodou a noční krém

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnout studenou vodou, potom denní krém. Večer vyčistím pěnou, dám noční a oční krém😉

17. čer 2025
avatar

Ráno pleťová voda, oční krém, sérum, denní krém, make-up, večer oční odličovač, obličejový čisticí gel, pleťová voda, oční krém, sérum a noční krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno si umyju obličej, stříknu levandulovou vodu, dám sérum a pak se nalíčím. Večer odlíčení - dvoufazový odličovač, mycí gel, levandulova voda, sérum.

17. čer 2025
avatar

Ráno opláchnu obličej vodou, namaluju se a večer odlíčím odličovacím mlíčkem

17. čer 2025
avatar

Slunko, rybník, slunko... Ty jo, opalovak!... Slunko, sprcha a panthenol😁

17. čer 2025
avatar

Voda + dětské mýdlo + denní nebo noční krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno umyju obličej vodou, použiju BB krém. Večer používám odličovací ubrousky a vodu.

17. čer 2025
avatar

Ráno čisticí pěna, tonikum, sérum a krém. Vecer to samé, jen když jsem nalícená, tak ještě odlicovac.

17. čer 2025
avatar

Ráno čistící pěna, pak krém. Večer odlíčení, čistící pěna a krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno i večer krém

17. čer 2025
avatar

Ráno umyju obličej studenou vodou, potom oční a denní krém. Večer čištění, noční krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno i večer pleť čistím a pak někdy použiji krém, většinou olej + séra

17. čer 2025
avatar

Každý den si pleť čistím. Používám denní i noční krém. Samozřejmostí je důkladné odlíčení.

17. čer 2025
avatar

Ráno se umyju vodou a když si vzpomenu tak si i obličej namažu 🫣 ale cítím, že už to chce větší péči

17. čer 2025
avatar

Ráno vyčistím dam ph a krém a večer odlíčím mlékem pak čisticí pěn , ph a krém

17. čer 2025
avatar

Ráno omyji čistou vodou, večer po sprše namažu krémem. Někdy použiji micelární vodu. Jednou za sto let peeling 😃

17. čer 2025
avatar

Mycí pěna, sérum a krém

17. čer 2025
avatar

Ráno voda, večer voda a micelární voda.

17. čer 2025
avatar

Rano pouze čistá voda, večer odlíčení, voda a krém.

17. čer 2025
avatar

Ráno čistící pěna a denní krém a večer čistící pěna a noční krém.

17. čer 2025
avatar

Rano 2minutova maska a denni a ocni krem, vecer cistici pena,nocni krem.

17. čer 2025
avatar

Mycí pěna a krém

17. čer 2025
avatar

Ráno studená voda a denní krém , večer odličovací krém a noční krém

18. čer 2025
avatar

Rano čistá voda a denni krem a vecer odlíčení, voda a noční krém.

18. čer 2025
avatar

Vecer odlíčení,sérum a krém. Rano oplach studenou vodou a krém 😃

18. čer 2025
avatar

ráno denní krém, večer micelární voda a noční krém

18. čer 2025
avatar

Nic, jen se omyji vodou

18. čer 2025
avatar

Ráno denní krém večer večerní krem

18. čer 2025
avatar

Den začínám s ledovou vodou a masáží dekoltu a obličeje kostkou ledu. Probudim lymfy lymfatickym perem, Osvěžim pleťovou vodou, vklepu sérum s vitamínem C nebo zensenem a to podle stavu pleti. Pak nanesu hydratační oční krém a denní hydro krém s arganovym olejem. Pouziju kámen guasha pro masáž obličeje. Poprasim hydratační vodou a hotovo. Večer odlicim mlékem, Osvěžim pleťovou vodou, hydro rollon pod oči a noční krém na vlhkou pleť od MK. Vmasíruju guashou a udělám pár cviků jógy pro obličej. Dobrou noc

18. čer 2025
avatar

Každé ráno sérum a hydratační krém a večer důkladné vyčištění pleti, poté sérum a noční krém 🩷

18. čer 2025
avatar

Omytí vodou a krém

18. čer 2025
avatar

Denní a noční krém, večerní odlíčení

18. čer 2025
avatar

Ráno omytí vodou, denní krém, večerní odliceni a noční krém.V oblasti očí oční krém a na víčka oční gel 🍀

18. čer 2025
avatar

Omytí studenou vodou, denní, noční a oční krém, čištění micelární vodou, sem tam sérum.

18. čer 2025
avatar

Ráno pleťová voda, denní krém, večer odlíčím oči, umyju obličej čistícím gelem, dočistím pleťovou vodou, oční a noční krém.

19. čer 2025
avatar

Ráno většinou jen oblicej oplachnu vodou, namazu denním krémem, nanesu makeup a jdu.
Večer používám mycí gel, minerální vodu, pak nanáším noční krém a sérum na vrásky.
A jdu spát.🙂

19. čer 2025
avatar

Večer používám čistící krém/gel, tonik a krém. Ráno opláchnu vodou a namažu krémem. Mám co zlepšovat, to vím, jen se to naučit.

19. čer 2025
avatar

Ráno a večer používám čistící gel, tonikum a sérum. Občas krém na okolí očí.

19. čer 2025
avatar

Opláchnutí vodou po ránu, pak nanesu krém nebo něco proti sluníčku, rychle se totiž spálím a večer opět opláchnu a použiju hydratační krém. Nepoužívám make up tak to mám o něco snazší :D

19. čer 2025
avatar

Oplachnu pleťovou vodou a poté krém

19. čer 2025
avatar

ráno i večer micelarni voda a krém

20. čer 2025
avatar

Ráno růžová voda a denní krém, večer odlíčení micelární vodou a gelem a noční krém, občas sérum.

22. čer 2025
avatar

Ráno studená voda, růžová voda, denní krém a oční krém; večer aleppské mýdlo a růžová voda.

23. čer 2025
avatar

Rano vycistim, krem s spf, vecer odlicim, serum

23. čer 2025
avatar

Omýt vodou s krém, občas maska

23. čer 2025
avatar

Pleťová voda, krém, sérum.

23. čer 2025
avatar

Ranní se snažím nešidit, čištění, uv ochrana, péče, večer záleží na únavě. Ale kvalitní kosmetika mě naučila si ten čas pro sebe udělat.

23. čer 2025
avatar

Pleťová voda. Víc nic.
Občas pleťová maska

23. čer 2025
avatar

Ráno si čistím pleť micelární vodou a mažu krémem 30+ s SPF. Namaluju si oči a dávám rtěnku. Večer potom dvoufazově odlíčím oči a umývám teplou vodou obličej. Ob den potom peeling, pracuju v kuchyni, takže mám pleť zanesenou olejem a mastnotou od fritézy. A mažu se na noc ještě krémem. Sem tam si dám pleťovou masku.

23. čer 2025
avatar

Nijak, asi je na čase s tím začít.

23. čer 2025
avatar

Ráno umyjí obličej a Mánesu denní krém, večer používám pěnu na umytí a nanesu noční krém a někdy i sérum, musím se zlepšit, nemám na sebe moc čas.

23. čer 2025
avatar

Ráno omyji obličej, sérum, tónovací krém s 50 SPF. Večer odlicim, sérum a krém.

23. čer 2025
avatar

Ráno večer umyju obličej...přes léto čistící pěna...

24. čer 2025
avatar

Umýt a jinak když náhodou na mě zbyde doma čas, tak nějaký krém/maska nebo sérum.

24. čer 2025
avatar

Rano podle pocitu nějaký krém nebo sérum od Havlika, večer po odliceni většinou nic 🤗

25. čer 2025
avatar

Moje denni rutina je, ze si oblicej rano oplachnu studenou vodou. To je cely, a nekdy ani to ne😅. Dcera se uz nekolik let stara o plet o mnoho dukladneji, tak jak to je u vetsiny zvykem.

25. čer 2025
avatar

Ráno studená voda. Večer čisticí pěna a krém .

25. čer 2025
avatar

Ráno se umyji vlažnou vodou, pak studenou, namažu denní krém a večer při koupání používám mycí gel, občas potom pleťovou vodu a noční krém.

25. čer 2025
avatar

Mytí 2x denně pleťovou vodou 💐

25. čer 2025
avatar

Je,musim se nad sebou zamyslet kdyz to ctu 🙈. Ja se jen odlicuju a po koupani namazu kremem,protoze mam suchou plet 😅

25. čer 2025
avatar

Ráno si umyju obličej čistící pěnou a namazu krémem a večer to stejné,ale použiji noční krém.

25. čer 2025
avatar

Dlouho jsem nepotřebovala nic než umýt vodou. 🙂 Teď jsem 45+ a už ta potřeba začala být. Začínala jsem na krému ráno a večer, ale pak jsem objevila, že mi hodně pomáhá, když použiji sérum. Mám dvě - jedno na ráno, jedno na večer, plus k tomu krém (obyč. sensitive Cien s kys. hyaluronovou z Lidlu mi vyhovuje úplně nejlíp) a k tomu ještě oční krém.

25. čer 2025
avatar

Ráno jen umýt vodou, večer pleťovou vodu a noční krém.

25. čer 2025
avatar

Ráno čistící pěna, tonikum, krém a spfko a večer čistící pěna, sérum, krém, oční krém... Sem tam to proložím peelingem a maskou. Ale základ je podle mě čištění a spf.

25. čer 2025
avatar

Večer se opláchnu teplou vodou, ráno studenou. A když si vzpomenu, použiji nějaký krém 😂, denní, noční, podle toho, ve kterou dobu si na co vzpomenu.
A pokud už se nalíčím, tak se i večer odlíčím 🤣.
A když má dceru náladu, dáme masku.
A když mám potřebu, dám krém na oči, případná šplíchnu levanduli či růži.

25. čer 2025
avatar

Rano krem, vecer odlicit a krem

25. čer 2025
avatar

Ráno umyji a oční krém + denní krém SPF, večer poctivě odlíčit, umýt a noční krém, 1x za 14 dní peeling

25. čer 2025
avatar

Ráno po umytí denní krém a krém pod oči.... večer odlicit,umýt, noční krém a krém pod oči....
Občas maska nebo chladivy gel pod oči....

25. čer 2025
avatar

Je to hrůza, ráno po umytí krém a nic víc, večer to samé. Maluju se málokdy, ale vzhledem k věku už by to chtělo něco lepšího

25. čer 2025
avatar

Vecer ve sprse pouziju myci gel s rasou z dm a obcas se necim namazu.Rano,kdyz si vzpomenu,tak mazu hydratacnim kremikem s spf50 taky z dm.A to je vse

25. čer 2025
avatar

Večer odlíčení a micelární voda, ráno mycí gel. Poté sérum a krém

25. čer 2025
avatar

Ráno i večer micelárku. Denní krém ráno, a asi měsíc co jsem začala večer s krémem na problematickou pleť.

25. čer 2025
avatar
Komentář byl odstraněný