Vzdy slavnostne
Vždy slavnostně. Povětšinou šaty. Vloni, kdy jsem kojila, jsem měla černé kalhoty a halenku
Bohuzel rada bych, ale vzhledem k mym klukum to odbyvame jen v cistem obleceni. . . Po veceri bych to obleceni mohla totiz rovnou vyhodit a vygruntovat cely obyvak,pak by teprve byl stromek a darky. . . Ale treba aspon jeden dostane rozum driv nez budu staricka babicka. 🙈
Všichni jsme slavnostně. I jako dítě si to tak pamatuji.
Normálně, často dokonce tepláky a mikinu 😀
Ano, vzdy se oblekame slavnostne. Kazdorocne si beru saty.😊
Nevím, zdá to je vyloženě slavnostní😉
Já mám upletove šaty, miminko body s motylkem😍 a ručně pleteny svetrik a plátěné kalhoty a babička "lepší" halenku a černé kalhoty
slavnostne 🙂 ja mam vetnisnou saty nebo kalhoty s nejakou kosili nebo halenkou, manzel dziny a kosily a deti jsou vzdy vyfesakovany nejvic 🙂 dcera ma hodne slavnostni saticky a syn dziny kosili a motylka 🙂 jsou vzdy k sezrani 🙂
Ano, já jsem v šatech či halence a sukni, podtrhuje to význam večera.
slavnostně 🙂 teda aspon do chvilky kdy se syn něčím poleje nebo zašpiní 🙂
My také- muž a kluci košile, já s dcerkou šaty 🙂
Slavnostně. Většinou si beru šaty a manžel kalhoty a košili.
Mám šaty, syn a manžel košili 😃
Vezmu si hezké šaty, manžel košili a kravatu a Jonáš bude mít letos košili s motýlkem. Minulý rok měl kostým skřítka 😁
Slavnostne, jinak by mi vecere ani nechutnala 😊
Oblekame se slavnostne, nejčastěji ja saty a syn a manzel kosile, kalhoty
Spíše tématicky než slavnostně
I my slavnostne, vetsinou mam saty, manžel i syn kosili a mala bude mit saticky
Oblékáme se slavnostně celá rodina. Já mám šaty nebo kalhoty a elegantni tričko a moji chlapi košili.
Šaty nebo nějakou halenku...
Slavnostně, já tak zvyklá z dětství. Já a dcery šaty, manžel se synem košili a kalhoty. Když jsem byla první vánoce u manželovi rodiny, byla jsem v šoku, když šli ke stromku v teplákách 😄
Ano snažíme se já mívám nejake šaty a syn s manželem košili a džíny 😊
Slavnostně, šaty nebo sukni a halenku a manžel kalhoty a košili, synovi 10m jsem koupila bodycko "my First christmass" 🙂
Většinou mám kalhoty a nějaký pěkný vršek. Letos se moc těším na dceru, koupila jsem jí krásnou sukýnku 😍
Slavnostne- vetsinou saty nebo halenku a sukni.
Ano slavnostně. Většinou mám šaty.
Snažíme se slavnostně.
Vždy slavnostně, kluci košili, holky šaty
Oblekame se slavnostneji,i ti nejmensi ☺ Synovi vetsinou davam kosili a nejake pekne kalhoty,a ja si beru saty nebo kalhoty a halenku a manzel nejake pekne tricko a kalhoty ☺
Dziny a pekne triko/halenku. Deti take oblekam svatecneji.
Slavnostně úplně ne, spíš pohodlně, čistě, pěkně. Kluci mají vždy nějaké triko s vánočním motivem a my se trochu ladíme do barev s nimi.
Slavnostně, ja s malou saty, letos ma teda krásnou novou sukynku a manžel košili, kdy jindy se pěkne oblect, když ne na Stedry den 😉
Vždy slavnostně celá rodina, pro mě je to příležitost pořídit si nové šaty a to já rada😊
Slavnostne a už se těším
Vždy slavnostně, mám to jako tradici už z domova. Ženy šaty, muži košile, děti též (máme kluky, takže také košile).
To je snad moje první soutěž, ale chci se zúčastnit, protože se mi líbí, jak se většina rodin obléká slavnostně. Mrzí mě, že už nemáme tolik příležitostí k ,,oficiálním” slavnostem. Takže my se také samozřejmě na Štědrý den oblékáme slavnostně. Můj tatínek měl vždycky i kravatu, ale s příchodem mého manžela mohl zvolnit, protože můj muž kravaty bojkotuje. Ale krásné košile a kalhoty mají. A my máme slavnostní šaty nebo sukni. Už se na tu krásnu a jedinečnost okamžiku moc těším... 😌
Ano, jdeme se před večeří převléct, potom u stromečku probíhá Vánoční focení, je to naše tradice, což mi nedošlo, když se tu tradice měli psát, první společné foto svobodní bezdětní, letošní ve čtyřech
Uplne slavnostne ne, ale hezky a hlavne pohodlne, hlavne aby nikde nic netlacilo
většinou šaty , nebo sukni a halenku
Slavnostně, já šaty, manžel košili a teda rifle k tomu, oblekové kalhoty nosí fakt max na ples, Filípek taky košili, motýlka, kšandy a rifle a Anetka šatičky..
Slavnostně. Většinou šaty a klidně i podpatky. Chlapi společenské kalhoty a košili
Ano, slavnostně...
My se oblekame slavnostneji. Shodíme tepláky a trička a manžel si většinou bere džíny a košili a já s dcerou šaty. Hned je to takové jiné. 🙂
Slavnostně, já s dcerou šaty, kluci pěknou košili👗👔
Ano slavnostneji. já a holky šaty, manžel rifle a košile.
Slavnostneji, šaty, kluci košili, manžel na jejich přání taky 😁
Slavnostně. Já a dcera šaty, manžel se synem kalhoty a košili
Od mala vzdy slavnostne, manzel se to trosku snazi bojkotovat, ale pres to nejede vlak, takze ja saty a manzel kalhoty a kosilu a uz se tesim az vyfesakuju to nase zlaticko
Normálně. Ale nemáme tepláky 🙂 Slavnostní oblečení v obýváku mi příjde jako křeč ...
My se oblekáme slavnostně, ale pohodlně
Slavnostně... Já sukni a halenku, holky šaty a manžel košili a kravatu...
Normálně ale teplaky nemame.
Ano,oblékáme se slavnostně,jinak si to ani neumím představit
Slavnostně - už od dětství to tak bylo.
Slavnostně. I jako děti jsme to oba s manželem doma tak měli.
Ano oblekame se slavnostně už od mého dětství
Oblekame se normálně jako jsme doma, žádné cavyky 🙂
Také se oblekame slavnostně. U nás v rodině to tak vždy bylo a snažíme se to dodržovat i s dětmi. Jen tedy s dětmi děláme fotku u stromečku ješte před večeří, protože po večeři a jejich snaze jíst samostatně jsou akorát tak zralí na převlečení.
Oblekame se slavnostně, kluci košili a kalhoty a já šaty většinou 😉
Ano, vsichni se oblekame slavnostne. S dcerou saty, syn a chlap kosili.
Vždy slavnostně
Ano, celá rodina se oblékne slavnostně 😍 večeří nás u stolu 10 a je to krása 😍
Take slavnostne.. jako ne zadny extrem, ale obleceni jsme hezky 🙂.
Slavnostně, já šaty, malá šaty, manžel kalhoty, košile a kravata, už se moc těším
Slavnostně. 😊 Vždy jsme to tak mívali i v dětství, tak teď to tak mám i ve své rodině. 🌲
Oblékáme se slavnostně.
Slavnostně. Většinou halenku a společenské kalhoty. Děti mají vánoční trička.
Slavnostně, ale bez vánočních motivů. Jenom nejmladší dcera bude letos mít šaty s vánočním obrázkem🎄
Slavnostně většinou šaty 🙂
Já šaty a podpatky a chlapi košili a kalhoty. Tepláky a mikina se mi k tomu vůbec nehodí 🙂
Ano slavnostnejsie, vzdy sa snazime aby sme nevypadali ako bezny den, ale zase pohodlne.
Proste nornalne, jako bych sla mezi lidi... Dziny, hezky triko... Po veceri se ale jdu ihned prevlect do teplaku 😅
Ano slavnostne. Sukni nebo šaty.
Slavnostně, kluci košile, holky šaty.
Ano, slavnostně, mám šaty, chlapi mají košili.
Slavnostně, oblečení podle nálady.
Slavnostne, ale neprehanime. Manzel dziny a kosily, ja dziny a nebo sukni a halenku a dcera neco, co snad nepokyda 😁
Vždycky slavnostně. Já šaty a manžel se synem džíny a košili, snažím se je vždycky sladit do stejného ☺️
Slavnostně, ja s dcerou šaty a syn s mužem košili
Oblíkáme se slavnostně,já s dcerou šaty a manžel košily
Ano, oblekame se slavnostneji. Holky a já šaty, muž košily.
Oblékneme se slavnostněji, ale zase to nepřeháníme, nové oblečení na to nepořizuju, a každý si vezme, co chce.
My také slavnostněji. Já a dcerka budeme mít šaty, kluci nejspíš džíny s pěkným tričkem nebo košilí.
Oblékáme se slavnostně, my s holkama do šatů, muž mívá košili a džíny.
Vždy slavnostně, syn s manželem košile a kalhoty, já s dcerou šaty
Sváteční šaty.
Slavnostně a užíváme si to.
Od mala slavnostne.Kluci i kravatu😉
Určitě slavnostně. I s rodiči jsem na to byla zvyklá 🙂
Ano, slavnostne
Vždy slavnostně ja a holky mame šaty a manžel si bere rifle a košili....
Nejsme jako z katalogu, oblečeme se trochu slavnostněji, ale nijak to nehrotim, hlavně pohodlně, žádná křeč, protože po jidle trávíme většinu času na zemi rozbalováním dárků. V něčem upnutém, s plným břichem dobrot, bych to nedala.
já ano, vezmu si třeba černé kalhoty a k tomu sváteční triko, chlap mi na to ale prdí, a oblíká se spíše pohodlně.
Vždy slavnostněji. Je to den kdy je možné mně spatřit i v šatech 🙂.
Slavnostně 😁
Ano, oblekame se svátečně. Muž košili a rifle, dcera a já šaty či sukni.
Ano, vždy se před večeří všichni vykoupeme a slavnostně oblékneme🙂🎄
Oblékáme se svátečně
Když jsme jezdili po rodině, tak slavnostně, teď jsme na Štědrý večer jen my a naši 3 kluci, ntak hlavně čisté a pohodlné.
My holky šatičky, jsme sladěné a kluci košile ve stejné barvě a kalhoty.. 😍
Ano slavnostně, většinou džíny a košili 🙂
Vždy slavnostně 👍 kluci kalhoty, košile a já se Štěpí šaty a punčochy
Určitě slavnostně, my holky šaty,kluci kalhoty a košili 😊
slavnostně, letos jsem si koupila nové šaty a tak se moc těším až si je obléknu.
Slavnostně, většinou šaty, vždycky jsme to tak dělali 🙂
Já mám šaty, manžel a syn rifle a košili.
Slavnostně, pamatuju si to už od dětství ☺️
Vzdy slavnostne,uz od detstvi.
Snažíme se slavnostně- já šaty nebo halenku se sukní a kluci košile.
Já šaty chlapci kosile
Ani vyloženě slavnostně, ani tepláky. Já šaty, manžel a kluci rifle a košili.
Ano, oblékáme se slavnotně. Muži košile a kravata, ženy šaty či sukně a podobně i děti.
Vždy slavnostně, manžel košili a kalhoty, já halenka a sukně, příp. šaty.
Jak kdy. Když jsme s mužem sami tak ne. Tepláky, tričko. Nějak není důvod. Letos budeme mít návštěvu, takže ano a moc se na to těším.
Vždy slavnostně, pro mě to k vánocům patří. Takže šaty, košile, učesat, namalovat...🙂 Letos se hrozně moc těším na děti a jejich oblečení, které budou u stromečku mít🙂
Slavnostně 🙂
Slavnostně - pánové košile, ženy šaty, nebo alespoň halenku a sukni. Na letošek mám nachystané těhotenské šaty. 🙂
Moc slavnostne ne. Tak akorat. Slusne,ale pohodlne😢
Jojo trochu slušnější oblečení jak tepláky a triko tamze třeba džíny a triko 🙂 ale rozhodně to nejrozime jako velkou večerní🙂
Rifle a tričko 🙂
Slavnostní bych to zrovna nenazvala,ale určitě se převlékáme.Větsinou do ryflí a trika.
Přímo slavnostně ne, jen nějaké lepší oblečení holkám šaty, já černé kalhoty a halenku, přítel košili a kalhoty co nosí do práce.
Slavnostně, kluky ladím stejně.
Slavnostně. Převlékáme se před večeří.
Slavnostneji. Holky šaty, kluci košili
Kluci košile, dcera šaty, já kalhoty a halenku
U nás slavnostně 😉
Slavnostně. S dcerou máme šaty, manžel košili. Malému dám tričko, jsou mu dva a je to tak nejpraktičtější.
Tak nějak slušně 🙂
Máme z dcerou většinou šaty manžel a syn kalhoty a košili vždy máme slavnostní oblečení.
Trošku slavnostněji,většinou se nás snažím sladit i barevně.
Slavnostně.Manžel s klukama vždy stejné košile a rifle.Já většinou šaty.
Oblékám se slavnostně, vždy do šatů.
Slavnostne 🎄
Ne uplne az extremne slavnostne, ale pekne elegantne 🙂
Slavnostne, prislo mi tragicke kdyz pritel ukazoval ze vzdy vecerrli v teplakach 🙈🙈
určitě slavnostně, manžel košile kalhoty, já nějaké šaty nebo halenku s kalhotami
Slavnostně, sice nejsem šatová, ale dcerka to vezme za obě
Vždy slavnostně, šaty, košile 😀
Slavnostně, kluci košile, já blýskavou halenku
Slavnostně
Děvčátka šaty, manžel košili a kalhoty, já pouzdrovou sukni a k tomu tmavé body nebo halenku.
Vzdycky slavnostne. Holky saty, kluci taky neco pekneho ☺️
Ano slavnostně 💗
Letos vsichni do cervene barvy, ja s holkama cervene saty manzel červenou kosili 💕
Určitě slavnostně. Šaty nebo hezkou halenku, kluci košili 😉
Vzdy slavnostne!
Slavnostní. ☺️
Oblekame se slavnostneji, ja mam vestsinou nejake saty nebo kalhoty a manzel kalhoty a pekne tricko.
U nás slavnostne
Ke stolu slavnostně
Ano každý rok slavnostně👏
U nás normálně spíše pohodlně
Už na mši odpoledne jdeme slavnostně,poté večeře a ke stromečku .
Vždy se na štědrovečerní večeři oblékáme slavnostně i při rozbalování dárků, poté se ke sledování pohádky a válení na gauči oblečeme už bud do pyžama a nebo pohodlného domácího oblečení.
Vždy slavnostně, máme to tak rádi❤
Každoročně slavnostně. 🙂
Oblekame se hezky, damske osazenstvo saty, nebo sukne s halenkou a panove kosile a kalhoty, nebo rifle.
Slavnostně, holky šaty nebo sukně, kluci kalhoty a košili
Oblekame se slavnostně... Manzel kalhoty a tričko /kosili, ja sukni a halenku a kluci taky slavnostní oblečení
Všichni se oblékame slavnostně. Takže šaty, a kluci maji hezké kalhoty a polotrika🙂
Oblékáme se slavnostně ať si to užijeme slavnostně se vším všudy!
Oblekame se slavnostne,holky sukni nebo saty,kluci kosile. Jsem na to tak zvykla,manzel se naucil 🙂
KONEC!
Dvacáté první okénko otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @kkkt
V okénku bylo balení hadříku Colors a balení houbiček INOX.
Gratuluji vyherkyni, pokyny pošlu do IP.
Dnes otevřeme poslední okénko u mě na blogu 🌲
@ivakalinova Moc děkuji a všem přeji krásné Vánoce 🌲


Každý rok se oblékáme slavnostně, většinou se snažím celou naši rodinu sladit i do jedné barvy.