Není nic jemnějšího, voňavějšího a křehčího než dětská pokožka. A nejen proto si zaslouží výjimečnou péči. Pokud je navíc pokožka citlivá nebo se sklony k atopickému ekzému, zaslouží si dvojitou péči. Dopřejte svým zlatíčkům to nejlepší, aby byla spokojená, veselá a aby se jim dobře spinkalo. Protože každá máma ví, že spokojené a odpočaté děťátko, je to nejšťastnější děťátko.


Co budeme testovat?


Mají vaši drobečci občas problém s neklidným spánkem? Zkusili jste už od ukolébavek až po šamanské rituály prakticky vše? A vzdor tomu všemu vaše děťátko ne a ne usnout nebo je v průběhu spánku neklidné? Co když je příčinou suchá, podrážděná pokožka nebo atopický ekzém? Řada přípravků La Roche-Posay LIPIKAR AP+ může být vaší záchranou. Uklidní pokožku a vnese do vašich domovů sladký a klidný spánek.


Image title


Klinická studie prokázala, že používání přípravků LIPIKAR AP+ vede ke zmírnění pocitu svědění v průběhu noci. Děťátko se nebudí tak často, méně se škrábe a klidněji spí. Zajistěte lepší kvalitu života nejen vašemu potomkovi, ale i sobě a celé rodině. Protože všichni dobře víme, že pokud nespí děťátko, nespí ani nikdo v jeho blízkosti ;) Proto je tu dvojice přípravků, které se navzájem doplňují a postarají se tak o důslednou péči suché a citlivé pokožky.


LA ROCHE-POSAY LIPIKAR SYNDET AP+


Čistící krémový gel je určen pro velmi citlivou pokožku novorozenců, kojenců, dětí a dospělých se sklonem k atopickému ekzému. Jeden přípravek může používat celá rodina. Napomáhá zmírnění projevů atopického ekzému díky ultra jemným čistícím látkám obohaceným o máslo z karité a niacinamid ve spojení s Aqua Posae Filiformis, exkluzivní patentovanou aktivní látkou, už po dobu mytí.


Image title


LA ROCHE-POSAY LIPIKAR BAUME AP+


Po dobré koupeli nebo sprše je nutné pokožce dopřát potřebnou péči, obzvlášť té suché, se sklonem k atopickému ekzému. Tento balzám pomáhá obnovovat a udržovat rovnováhu mikrobiomu a obnovovat a chránit kožní bariéru.


Image title


Koho hledáme


Na testování hledáme 10 maminek, jejichž děti mají problémy se suchou, atopickou pokožkou. Maminky, které by rády zavedly nový rituál a otestovaly dvojici přípravků LIPIKAR AP+, které pomohou s problémovou pokožkou a postarají se o klidný spánek jejich děťátka. Měly by rády fotografovat a s nadšením se s námi podělit o svoje postřehy a zkušenosti.Jak se zapojit


Pokud jste se v předcházejících větách našly, pak stačí, pokud se v komentáři pod tímto článkem zmíníte o tom, jak usínají vaše ratolesti. Zda to jde hladce, rychle a klidně, nebo je to někdy boj o přežití. Napište, zda děti usínají samy nebo jim musíte dělat společnost. Pokud máte nějaký rituál, zvyk nebo vaše děti usínají zásadně s nějakou oblíbenou hračkou, určitě to nezapomeňte zmínit. Popište nám zkrátka to, jak vypadá usínání u vás.


Zapojit se můžete do 13. 1. a my v pondělí 14. 1. vybereme 10 maminek a jejich ratolestí, jejichž jemné a citlivé pokožce dopřejeme tu nejlepší péči.

 

Držíme palce a těšíme se na vaše komentáře.


Váš konik_testuje


#test_larocheposay2  #sleepikar


Jestli se chcete dozvědět více o tom, jak se správně starat o suchou a atopickou pokožku vašeho děťátka, všechny potřebné informace najdete v La Roche-Posay rodičovském koutku.