icon
1 / 1
avatar
apacheee
AMBASADORKA

Jediné, co tam kupuji, je B 🙂

26. bře 2018
avatar

Oblečení pro deti 🙂 A dekorace je uzasna! Škoda, že nemám bezednou kreditku 😀

26. bře 2018
avatar

V Kiku nakupuji naprosto vse, mam ten obchod nejradeji, ale nejvic nakupuji obleceni pro celou rodinu 😊 takze za me A. 😊

26. bře 2018
avatar

Většinou B, ale i A když se najde něco pěkného 🙂

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Většinou B, občas i A.

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Vetsinou A a take B.

26. bře 2018
avatar

B 😊

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Taky A, B
😁

26. bře 2018
avatar

A a hlavně B

26. bře 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Většinou dekorace - B. A když se mi líbí nějaký pěkný kousek oblečení pro kluky (A)

26. bře 2018
avatar

Dekorace,obleceni,vlastne vsechno 😊

26. bře 2018
avatar

D,B 😉

26. bře 2018
avatar

Nejvíc B ale občas i A a D 🙂

26. bře 2018
avatar

Nejvíce B, ale občas i A 🙂

26. bře 2018
avatar

kupujeme A+B

26. bře 2018
avatar

Já určitě A,B,D a chodí tam rád i můj manžel 😅

26. bře 2018
avatar

Oblečení pro syna, je to za párk korun a on ze všeho rychle vyroste. A oak domácí dekorace 🙂 Takže A a B

26. bře 2018
avatar

V Kik nakupuji obleceni na deti a obcasni na sebe. Dekorace a jine veci 😉

26. bře 2018
avatar

A,B,C,D - od každého trochu

26. bře 2018
avatar

Do školy ještě mé děti nechodí, takže se nás týká A,B a D; i když vlastně - bloky na kreslení kupujeme jenom tam 🙂

26. bře 2018
avatar

Já většinou B nebo D 🙂

26. bře 2018
avatar

Od vseho kousek mimo skolnich potreb,takze A,B,D 🙂

26. bře 2018
avatar

Hlavně dekoraci 🙂.

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

B a z části i A 🙂

26. bře 2018
avatar

B - domácí dekorace, občas něco dětem

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Většinou A, zvláště dceři,ale taky D....třeba koupací boty, tajtrdloviny pro dceru 🙂 kabeličky, deštníky, blbůstky....manželovi semo tamo taky něco .....

26. bře 2018
avatar

B a částečně A - dětské oblečení

26. bře 2018
avatar

B - domácí dekorace ... a oblečení taky 😉

26. bře 2018
avatar

já tam nakupuji vše, takže ... A, B, C, D 😀

26. bře 2018
avatar

Hlavně A a i u B mám nějaké maličkosti doma. Občas se najde i něco D ( kuchyňská pomůcka, odpadkový koš, sáčky pro psa,...)

26. bře 2018
avatar

A,B mají tam krásné dekorace 🙂

26. bře 2018
avatar

Zatím jsem tam koupila jen B 🙂

26. bře 2018
avatar

A, B, občas i D.

26. bře 2018
avatar

B, C, D 😍

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

A, B 🙂

26. bře 2018
avatar

A, B - poslední úlovek byl krásný papírový košíček, ale pevný, se kterým půjde malý na koledu.

26. bře 2018
avatar

A, B, C i D 😂

26. bře 2018
avatar

B a D

26. bře 2018
avatar

Jasnacka, nakupuji A,B,C i D, proste vsechno, co mi padne do oka a co je zrovna potreba, jen tu penezenku by chtelo mit bezednou 😀 .. Kik je uzasny a moc radi tam jezdime, alespin kazdy mesic si tam udelame nejakou radost 😉 ..

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Většinou nakupuji A a někdy i B

26. bře 2018
avatar

A i B, vždycky tam něco pěkného najdu 😉

26. bře 2018
avatar

Nakupují A a občas i B😀

26. bře 2018
avatar

nic 🙂))

26. bře 2018
avatar

Tak za me urcite A, B a D. 😍

26. bře 2018
avatar

Kupuju hlavne dekorace, obcas i neco prckovi na sebe.

26. bře 2018
avatar

B.. ale obcas i D a A

26. bře 2018
avatar

A B C D když mi to padne do oka 🙂

26. bře 2018
avatar

B 🙂

26. bře 2018
avatar

Nejcasteji B 🙂

26. bře 2018
avatar

Vetsinou A obcas i D

26. bře 2018
avatar

B DOPLNKY

26. bře 2018
avatar

Já bych řekla že vždy od všeho něco. A o když zrovna nic nepotřebuji tak se stejne aspoň tam jdu podívat kdyby náhodou se mi nelíbilo vždy s něčím odejdu 😂

26. bře 2018
avatar

Většinou kupuji dekoraci (B), ale někdy i oblečení pro prcky.

26. bře 2018
avatar

A,B 🙂

26. bře 2018
avatar

Nejvíce oblečení, hlavně pro sebe, protože jedině Kik má džíny a kalhoty pro mojí nekonfekční postavu.

26. bře 2018
avatar

B - domácí dekorace

26. bře 2018
avatar

Top jsou B domácí dekorace 😍

26. bře 2018
avatar

Kupuji vse, ma ten stejny behoun i podsedaky na zidlich .

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Když padne něco do oka tak od A po D

26. bře 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Nejvíc oblečení, občas nějaké dekorace.

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

B a D

26. bře 2018
avatar

V KIKu nakupuji vše, co mi padne do oka 🙂. Ale nejvíce asi A a B, občas D.

26. bře 2018
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

V KiKu nakupuju rada a nejcasteji A, pak kdyz mi padne neco do oka tak B i D. :-

26. bře 2018
avatar

Většinou B

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

A a B

26. bře 2018
avatar

nejvíc B

26. bře 2018
avatar

A+B, to oblečení teď méně, co Kiku přibyl cenový konkurent Pepco, kde se mi spousta věcí z dětské kolekce líbí teda více. Ale rifle pro děti jedině Kik! Nejlépe, když na něco kápnu ve slevě.

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Nejvíce B

26. bře 2018
avatar

Hlavně B a A 🙂 Kik je úžasný 🙂

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Nejvíce B

26. bře 2018
avatar

Vsechno, co se mi.hodi..obleceni.nejcasteji, ale jinak i dalsi veci.

26. bře 2018
avatar

B - domácí dekorace a D - jiné vychytávky 👍🌞

26. bře 2018
avatar

A, B 😉

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar

Nakupujeme A i B 😊

26. bře 2018
avatar
26. bře 2018
avatar
27. bře 2018
avatar
27. bře 2018
avatar

Vetsinou B

27. bře 2018
avatar
27. bře 2018
avatar

Pro syna “A” a pro me “B” kazdy si v KIKU najde sve 😊😊

29. bře 2018
avatar

@konik_testuje děkuji, ale srdíčka mi nepřišla 😒

16. dub 2018
avatar

@konik_testuje Také děkuji,ale nepřišla 🙂

16. dub 2018
avatar

@konik_testuje Také hlásím, že nepřišla...

16. dub 2018
avatar

opet neprisla...☹

17. dub 2018
avatar

Take dekuji ale nemam zatim za co:(

17. dub 2018
avatar

holky prisla nekomu ty srdicka? me stale nic 🙁

19. dub 2018
avatar

@lucie7411 ne nepřišla

19. dub 2018
avatar

@konik_testuje bez srdíček...

19. dub 2018
avatar

@myspule1
@makina28
@olga_
@lucie7411
@pazdelu
@lucie7411
@jancapatrol
@jancapatrol

A jejda. Holky, omlouváme se. Srdíčka k vás letí. A ne 3 ale 6 🙂

20. dub 2018
avatar
20. dub 2018
avatar
27. dub 2018
avatar

@konik_testuje děkuji tez...dlouho jsem tu nebyla ale tez nedošla

1. kvě 2018