Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. srp 2020    

Přesýpačky už týden "bydlí" u nás v koupelně a kluky to děsně baví. A natajnacku mezi námi přiznávám, že si je "pouštíme" i my s mužem 😂

#dm #dontodent

avatar
apacheeeAMBASADORKA
23. srp 2020    

Naši kluci sice s čištěním zubů nemají (a ani nikdy neměli) žádný problém, ale tahle blbinka z dm nás zaujala, tak jsme jí pořídili 😁

Jsou to vlastně přesýpací hodiny, které odměřuji 3 minuty, tedy čas, po který by si měl člověk čistit zuby. A z čištění zubů se tak stává něco zajímavého a zábavného 👏

Cena: 29,90 Kč
Značka: dontodent - privátní #dm značka
Umístění v prodejnách: u zubních kartáčků a věcí určených pro zubní hygienu
Provedení: různé barvy 🎨

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. srp 2020    

Minule jsem vám strašně chválila voděodolne náplasti z #dm a chci vám ukázat, jakou novinku tam mají teď 😉

My už je máme doma, ale ještě jsme nijak nezkoušeli, takže dojmy "z akce" vám říct nemůžu. Ale ta plechová krabička a design jsou nádherné 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
20. srp 2020    

Hurá, čas na svačinu 😁

Udělat mým dětem radost je fakt jednoduchý, stačí jim dát najíst, sledujte ty nadšené výrazy 😂 Jen si s mužem děláme vždycky srandu, že si na to jejich jídlo budeme muset vzít hypotéku 😇

Svačinka komplet z #dm 🧺

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. srp 2020    

Dobré ráno,
jsem tu s vyhlášením výherkyně úplně poslední soutěže letošního projektu #leto_s_ambasadorkami - a je vám určitě jasné, že se jednalo o soutěž s #dm 😎

Soutěžili jste o pořádný balík "kapsiček" babylove a účast byla opět úplně neuvěřitelná. Děkuji!

Bohužel jsem však výherkyni vylosovala až na TŘETÍ pokus, protože první dvě neměly splněné podmínky soutěže - což mi přijde jako strašná škoda, protože ty podmínky byly úplně jednoduché a přímo vypsané. Takže holky, když už soutěžíte, plňte ty podmínky, protože to každá z nás vždycky opravdu poctivě kontroluje. No a je to prostě škoda, když vám výhra uteče kvůli takové blbině😢

Každopádně, teď už pojďme udělat jedné z vás, doufám, velkou radost. Výherkyní 40 kapsiček se stává 🎉 🎉 🎉 🎉 🎉
@pusolamy

Gratuluji a brzy se ti ozvu ohledně doručení tvé výhry🍀

No a jelikož jsem byla úplně poslední ambasadorkou se soutěží, tak rovnou chci poděkovat každé jedné z vás, která jste se zapojovala do našich soutěží. Bylo vás opravdu hodně, tak jsme vám snad i zpříjemnily léto na koníkovi. No a když MK a naše firmy dají, budeme se moc těšit na někdy příště při nějakém dalším společném projektu.

A moc ráda bych poděkovala i svým kolegyním ambasadorkám za perfektní domluvu, skvělou práci a velkou inspiraci v podobě letních tipů na nejrůznější témata. Děkuju holky, je mi vždy ctí s vámi pracovat! @vanea, @ivakalinova, @mariegroth, @mummy88, @kikina7, @kristinandbaby, @hanica83, @88petule, @tratatundra, @michaelllas a @petuliiik01

(2 fotky)
avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. srp 2020    

💣 💣 💣 💣 💣
Pokud se chcete zapojit do dnešní soutěže s #dm, nezapomeňte, že na to máte už jen 164 minut. Přesně o půlnoci totiž soutěž skončí 😨

Na výherkyni (nebo výherce) už čeká pořádný balík 40 kapsiček babylove a máte možnost ochutnat všechny aktuálně nabízené příchutě, protože od každé z nich tam najdete 4 kusy 🎁

Moji kluci tyhle svačinky naprosto zbožňují a jakmile vědí, že je máme sbalené s sebou, dožadují se svačiny, i když právě před chvilkou dojedli. Lumpové 😂

Pravidla najdete v článku, pod kterým se můžete do soutěže rovnou i zapojit. Téma je ,myslím, moc krásné a já v něm nacházím spoustu cestovatelské inspirace. A pokud nechcete soutěžit, můžete aspoň kouknout na komentáře ostatních, protože je to prostě super čtení 😍

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/letni-soutez-s-dm-vyhrajte-poradnou-zas-t00zkp/

Letní soutěž s dm: Vyhrajte pořádnou zásobu zdravých svačinek (nejen) pro děti

Dobré ráno,

určitě jste si už všimli, že se Léto s ambasadorkami chýlí ke konci a dnes tu tak máme poslední soutěžní den. A dm u toho rozhodně nesmí chybět🙂

Léto a prázdniny už se sice také pomalu blíží ke svému závěru, ale i tak vás určitě ještě čeká pár prima výletů, takže jsem vám do soutěže vybrala parádní svačinky (nejen) pro děti. Vám ušetří práci při chystání a děti si na nich zaprvé skvěle pochutnají a zadruhé se jim bude dobře jíst v podstatě v jakýchkoliv podmínkách. 

Ano, ano, hádáte správně - budeme soutěžit o pořádnou nálož kapsiček Babylove 🙂

Možná jste si všimli, že i můj tématický článek se hodně týkal cestování, které je naším velkým koníčkem a naštěstí to s námi baví i naše děti - prostřednictvím fotek jste se s námi aspoň letem světem mohli přenést na naši letošní dovolenou na nádherném řeckém ostrově Kefalonie. Řecko je naše srdcovka a už jsme tam navštívili mnoho krásných míst (a taky jedno hrozné). Ale cestovatelských snů mám ještě hodně a některé z nich - alespoň zatím - nejsou tak dostupné jako třeba právě Řecko. 

Na fotce můžete vidět moje kluky, kteří právě svačí své oblíbené kapsičky při našich letošních cestách po Kefalénii. Za nimi vykukuje jedna z údajně nejkrásnějších světových pláží - pláž Myrthos. A já fakt potvrzuji, že je naprosto úchvatná. No a kluci by vám zase potvrdili, že jsou úchvatné ty kapsičky 🙂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. srp 2020    

Dneska rozdává #dm - zapojit se můžete až do dnešní půlnoci 💣

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/letni-soutez-s-dm-vyhrajte-poradnou-zas-t00zkp/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    17. srp 2020    

Taková ta chvíle, když se u retušování vztekas, že ti nejdou z miminka vyretusovat pupínky, a pak ti dojde, že to není na mimcu, ale na tvém monitoru 🙈🙈🙈

Prostě k nezaplacení 😂

A jinak si vybavuji, že tu bylo mockrát vzpomínáno, že nejvíc sexy povolání je hasič, takže přeju hezký večer. U mě pracovní 😉Nejdřív jsem si teda pořádně vyčistila s #dm ubrousky monitor a jdu na to. Ale tak nějak tuším, že dneska to bude moc krásná práce 😁

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. srp 2020    

Víte, jak se říká, že to nejlepší je vždycky nakonec? 😎

Zítra vás čeká poslední soutěž v rámci projektu #leto_s_ambasadorkami a asi si dokážete spočítat, která ze zastoupených značek ještě nerozdala žádnou výhru 😀

Takže těšte se na zítra a zatím vám dám takovou malou nápovědu, o co z #dm si společně zasoutěžíme. Copak to asi bude?
🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. srp 2020    

Značka Balea je stoprocentně jednou z těch nejznámějších privátních #dm značek a právě teď slaví 25 let 🎂

V obchodech i na eshopu tak teď můžete najít speciální narozeninovou limitovanou edici.

Pokud vás zajímá, co v ní najdete, mrkněte sem:
👉 https://www.dm.cz/znacky/balea/balea-25-398472?...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. srp 2020    

Minule kluci v #dm do košíku přihodili nové krupky a doma na ně ještě nějak nedošlo, tak jsme je nabalili do kempu.

Trochu jsem měla "obavu", jak budou chutnat, protože jsou rýžovo cockove, navíc bez cukru a solí. No, obava byla evidentně zcela zbytečná. Zmizely rychlostí blesku a další sáčky padnou velmi záhy 😂

Doporučuje 10 dětí z 10👏👏👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    14. srp 2020    

A máme tu další kupón na 10x více bodů - slíbila jsem, že vám sem vždycky hodím upozornění, takže je to TADYYYYYY 😍

Svůj eKupon na 10x VÍCE BODŮ si můžete aktivovat pouze ve svém online zákaznickém kontě na www.dm.cz/ekupony, a to do 9. 9. 2020. Na pokladně pak jen předložte svoji active beauty kartu 💳 a 10x více bodů se vám automaticky přičte na vaše bodové konto.

eKupon se nevztahuje na nákup v online shopu a uplatnit ho můžete pouze jednou. 🛒 ❤

#dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. srp 2020    

Ještě než vyrazím za kulturou (a že se strašně moc těším), tak mi odpusťte ještě jedno upozornění na dnešní soutěž a článek a #leto_s_ambasadorkami 😇

Můj článek najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/dny-s-ambasadorkami-aby-slunce-nebylo-n-k3k3tw/

A soutěž najdete u Irci @vanea zase zde :
https://www.modrykonik.cz/blog/vanea/article/leto-s-ambasadorkami-soutez-s-baby-dov-1yg2oi/

Soutěží se o 2 parádní balíčky #babydove a tuto značku samozřejmě najdete i v sortimentu #dm 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. srp 2020    

Já nevím, jak u vás, ale u nás je dneska hic jako 🐷

Ale ono se to vlastně docela tematicky hodí k našemu #leto_s_ambasadorkami

Pokud jste ještě nic nevyhráli, tak určitě nezapomeňte zkusit své štěstí dnes u Irči @vanea - počet účastníků soutěže zatím totiž není tak obrovský, takže to pro vás znamená jediné : VĚTŠÍ ŠANCI NA VÝHRU 🍀 A výherkyně budou dokonce hned 2 👏

A nezapomeňte si také přečíst můj #dm článek, ve kterém jsme se snažila stručně a přehledně shrnout pár tipů na to, co dělat, aby pro vás/nás nebylo sluníčko nepřítelem, ale naopak pomocníkem 🌞

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/dny-s-ambasadorkami-aby-slunce-nebylo-n-k3k3tw/

A pak hned šup k vodě, protože dneska to snad ani jinak nejde 🙈

Léto s ambasadorkami: Aby slunce nebylo naším nepřítelem

Pobyt na slunci je důležitá součást zdravého životního stylu - sluneční záření totiž blahodárně působí na lidský organismus a je důležité jak pro dospělé, tak pro děti. 

“Pobyt na slunci je pro dětské zdraví nesmírně důležitý, protože sluneční záření stimuluje v těle tvorbu vitaminu D, který je nutný nejen pro správný vývoj kostí, ale má i pozitivní vliv na imunitní systém a mozkovou činnost. Pobyt dětí na slunci by proto měl být pravidelný a co nejčastější. Dětská pokožka je ovšem velmi citlivá a proto se musí slunečnímu záření vystavovat pozvolna a postupně dobu “opalování” prodlužovat,“ říká Michal Kárych, předseda České asociace zdravého opalování. Mimochodem, věděli jste, že takovou asociaci v Česku vůbec máme? Já až dosud ne🙂

Aby se slunce nestalo naším nepřítelem, je ale zapotřebí dodržovat pár pravidel, díky nimž se vyvarujete možnému spálení, podráždění kůže či úpalu a úžehu.

1. Vhodné opalovací prostředky pro dospělé

Opalovací prostředky vybírejte jen takové, které chrání nejen před UVA zářením, ale také před UVB. Pro správnou volbu ochranného faktoru (OF, používá se i označení SPF - sun protecting factor) byste měli znát i svůj fototyp - který určuje, jak moc je potřeba se před sluncem chránit, abyste se nespálili. Obecně se dá říct, že čím světlejší jste a čím více jde vaše pokožka při opalování do červena, tím vyšší OF potřebujete. Pokud máte možnost výběru, zvolte vždy raději voděodolné opalovací prostředky.

Na obličej byste měli používat přípravky určené speciálně pro tuto partii. Mívají navíc zvláčňující a zmatňující účinky. Zapomínat byste neměli ani na rty, protože i ty potřebují ochranu proti UV záření.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
11. srp 2020    

V posledních dnech vůbec nevím, co vařit, a přijde mi, že pořád dokola točíme to samý - no, není se čemu divit, protože v podstatě od ledna denně vařím obědy pro všechny členy své rodiny 🙈

Dneska jsem při vyklízení myčky otevřela šuplík s příbory a praštily mě do očí špízové špejle, takže pro dnešek máme jasno. Hurá 👏

Už jsme je neměli dlouho, takže budou rovnou na dva dny. K tomu bramborová kaše a zeleninový salát, takže už se docela těším na oběd 😉

Pokud neznáte tyhle špejle z #dm, tak je moc doporučuju, nejsou zbytečně dlouhé, na jedné straně mají ostrou špičku a vůbec se nelámou. Používáme je na vaření i na tvoření s dětmi a fakt jsou 🔝.

V dm je najdete v sortimentu věcí do kuchyně a jedná se o značku Profissimo. Cena je 29,90 Kč a v balení je 125 kusů

avatar
apacheeeAMBASADORKA
10. srp 2020    

Už mockrát jsem tu psala, jakou mám radost z toho, jak funguje "moje" dm skupina zde na Modrém koníkovi. Panuje tam moc příjemná atmosféra a jelikož nás tam je už opravdu hóóóódně, tak se vždycky najde někdo, kdo odpoví i na ty nejzáludnější otázky 😎 Kdysi jsem psala do dm a navrhla jsem, že bych moc ráda měla možnost každý měsíc ocenit alespoň jednu takovou maminku, která je pro skupinu přínosem, a mám obrovskou radost, že se mnou #dm souhlasilo.

Každý měsíc tak mohu odměnit alespoň jednu z vás, i když je pravda, že to vybírání je strašně "nevděčná" funkce - protože by si ocenění zasloužilo vždy hned několik maminek. A já mám tak vždycky úplně zavařenou hlavu, než někoho vyberu 😇

Každopádně, pokud ještě v této skupině nejste a máte dm rádi, nebo třeba sháníte radu, co koupit, když... srdečně vás za námi zvu. Ve skupině je už víc než 2000 členů/členek a za měsíc srpen "hrajeme" o tento krásný bambusový pohárek v růžovém designu. My doma máme modrý a kluci ho úplně zbožňují. Máme ho cca rok a přestože u nás je denně v akci, vypadá stále jako nový. A to ho kluci opravdu zrovna nešetří 🙈

Račte vstoupit 😇

https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
9. srp 2020    

Mám pocit, že se tenhle víkend snažilo sluníčko vynahradit všem lidem, kterým letos nevyšla dovolená u moře, pořádné tropy 😀

Já slunečné dny a teplo miluju, obzvlášť, když člověk může blbnout u vody, ale někdy to sluníčko umí pořádně i potrápit a mohou vzniknout ošklivé spáleniny, nebo v tom lepším případě červená zarudlá kůže.

Už od doby, kdy jsme začaly jezdit k moři s mou mamkou, tak mám ve své "lékárně" vždy nějaký přípravek s Panthenolem - vyrábí se jich hodně druhů a seženete je v drogériích, marketech a i v lékárnách, takže opravdu na každém roku. Nevychází vůbec draho a účinkují parádně. Já si nejvíce oblíbila pěnu.

Letos jsem při plánování výher pro vás v #dm objevila speciální mast na popáleniny od slunce a jelikož mě hodně zaujala, koupila jsem ji i pak domů a vezli jsme ji s sebou k moři. Jelikož už ale nejsme s opalováním žádná béčka, tak jsme nemohli otestovat v pořádné akci. Pouze první den u moře jsme měli kůži od slunce lehce podrážděnou (protože letos jsme si úplně poprvé nevezli žádný opálený základ z ČR), takže jsme si s mužem vzájemně asi 2 dny mazali záda a dojmy z krému byly super. Krém sice nijak nechladí, ale je velice příjemný, dobře se roztírá a ráno pak už po začervenání nezbyla ani vzpomínka. Cena je 89,90 Kč, což mi přijde super a takový krém se pro strýčka příhodu u nás rozhodně neztratí.

No a poslední produkt který vám chci doporučit, je EMULZE po opalování, která slouží k hydrataci pokožky. Přiznám se, že doma v Čechách na mazání večer nemám skoro nikdy čas, ale u moře se snažím opravdu poctivě mazat, protože mám jinak vysušenou pokožku, která pak nepříjemně pne a svědí. Emulze moc hezky voní, krásně se roztírá, nezanechává pocit mastnoty, ale přitom opravdu krásně hydratuje - nevěřila bych, že je to možné, ale je to opravdu tak. A cena za 500 ml vychází na 69,90 Kč, což je prostě skoro zadara 😎

A co na spáleniny od slunce používáte vy?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. srp 2020    

Tramtadadááááá, jsem tu s výsledky soutěže o dobroty z #dm 🎉 🎉 🎉 🎉 🎉

Všimla jsem si, že soutěže o značku dmBio se vám opravdu líbí - vždyť tentokrát vás soutěžilo NEUVĚŘITELNÝCH 646 uživatelek. Nekecám, ale to číslo mi úplně vyrazilo dech, mám takový pocit, že jsme společně na MK vytvořily rekord v soutěži s nejvíce zapojenými soutěžícími 😍

Děkuji, děkuji, děkuji a beru to jako signál, že se soutěžemi plnými dobrot mám na Modrém koníkovi rozhodně pokračovat. Slibuji, že se dočkáte - a vlastně docela brzy 🍀

Takže ještě jednou děkuji všem za účast a nebudu to protahovat - jdeme na vyhlášení vítězky🙂

Generátor náhodných čísel rozhodl, že tenhle bombastický sladký balíček vyhrává uživatelka se soutěžním komentářem 634.......
.................
.................
.................
CHVÍLE NAPĚTÍ.................. a pod tímto číslem soutěžila @ivaze

Moc gratuluju a přiznávám, že trošičku závidím 😍 A myslím, že nebudu sama 😇

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. srp 2020    

Když jedete na dovolenou, školení, služební cestu či delší výlet, berete si sebou drogerii v běžných baleních, nebo raději sáhnete po miniaturách?

Když cestujeme my, tak se vždy snažím nebrat s sebou zbytečnosti a u některých produktů sáhnu raději právě po miniaturách. Zaprvé šetří místo a zadruhé je pak zavazadlo i lehčí - i když ho většinou netáhnu já, ale i tak že jo 😇

Z klasických velkých balení vždy beru šampon, kondicionér a sprcháč, protože tam by mi většinou miniatury nestačily 😀

Nevím, jak je to s možností koupě miniatur v jiných drogeriích, protože jsem už strašně dlouho nikde jinde nebyla, ale v #dm můžete koupit jak miniatury jejich privátních, tak i klasických značek. A musím říct, že mě dost překvapil široký výběr 😉

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. srp 2020    

Už před nějakou dobou jsem vám slíbila recenzi opalovacích krémů SUNDANCE, které zakoupíte pouze v prodejnách dm, protože se jedná o jednu z jejich privátních značek

S opalovacími přípravky máme už hodně zkušeností a máme vyzkoušené snad všechny značky dostupné na českém trhu. Vloni jsme se ale vlastně úplnou náhodou dostali právě k téhle značce a jelikož nás fakt nadchla, koupili jsme si od ní všechny potřebné věci na naši loňskou dovolenou na ostrově Lesbos. Obstály naprosto na jedničku, takže letošní volba byla zcela jasná.

Kosmetika je hodně individuální záležitostí, takže z čeho je nadšený jeden, to tomu druhému třeba vůbec nemusí sednout, takže vám tu samozřejmě nechci tvrdit, že lepší opalováky na celém světě neexistují, ale fakt na holý pupík přísahám, že já osobně (+ můj muž) jsem prostě ještě nenašla opalovací produkty, které by mi vyhovovaly více. Fakt čestný skautský! A to jsme zkoušeli i mnohem dražší značky, vždy tam bylo něco, co mi vadilo, nebo mi nevyhovovalo.

Ale musím podotknout, že mi spousta z vás psala, že jste z produktů SUNDANCE také naprosto nadšené.

Klady:
✔️ perfektní cena (tato konkrétní 50 ve spreji vychází na 159 Kč)
✔️ velký výběr možností - různé OF, různé druhy dávkování
✔️ víčko na spreji drží opravdu spolehlivě, nemusíte tak řešit opalovák rozkydlý všude po tašce a všech věcech v ní
✔️ perfektně se roztírá
✔️ na lahvi je vidět, kolik je v ní ještě obsahu
✔️ voděodolný
✔️ nezanechává pocit mastnoty - samozřejmě, že po něm lehce mastná jste, ale nemáte pocit, že jste se vykoupali v olivovém oleji 🙂
✔️ naprosto spolehlivá ochrana před sluncem (musíte si samozřejmě pohlídat, abyste po dlouhém koupání a určité době - v závislosti na vaší pleti - ochranu obnovili
✔️ ani po 2 týdenním každodenním používání se mi na pleti nedělají pupínky (s tím jsem měla po jiných značkách poměrně problém)
✔️ sprej jde dobře vystříkat až do poslední kapky

Každá recenze by měla obsahovat i zhodnocení záporů, ale i když se snažím sebevíc, tak jsme opravdu nenašli ani jeden jediný!

V Čechách se moc nemažu, ale u moře to považuju za naprostý základ. I když mě to fakt strašně nebaví, mažu celé tělo minimálně 2x denně. Na obličej používám speciální krém na obličej a dekolt proti tvorbě pigmentových skvrn. První dny u moře se mažu pouze OF 50, postupně faktor snižuji a 50 dále používám na místa, kam mi svítí slunce nejvíc - to jest horní část zad, ramena, dekolt a prsa. Fototyp jsem naštěstí zdědila po svém taťkovi, který je typově něco jako Ital, takže se opaluju velmi dobře, krásně do hněda a netrpím na zarudlou kůži, atd. Můj muž to má přesně naopak - je světlejší, při velkém slunci mu jde kůže často do červena a je velmi citlivá. Takže u něj opravdu neexistuje, že by se nenamazal něčím kvalitním. Značka SUNDANCE vyhovuje stoprocentně mně i jemu a celou loňskou i letošní dovolenou u moře jsme používali jen produkty této značky. A další roky to rozhodně nebude jinak, protože jsme nic, co by nám vyhovovalo více, nikdy neměli. Cena je perfektní a poměr CENA:KVALITA je zde podle mně naprosto bezkonkurenční 👏👏👏

#recenze #dm #sundance

Léto s ambasadorkami: SOUTĚŽ S FISHER-PRICE JIŽ BYLA UKONČENA

Už při pořizování dětské výbavičky jsem zvažovala koupi lehátka / sedátka, kterou jsem neuskutečnila a dnes si zpětně říkám, že to byla velká škoda. Navíc, když na trhu existují varianty, které vám vydrží pro dítě až do tří let a celou dobu bude dělat službu vám i vašemu drahému miminku. U nás křesílko stěhujeme z obýváku do pokojíčku podle toho, kde zrovna jsme, a co děláme. Využití má nad mé očekávání, a to jsme jej mohli mít už dávno!

Sedátko od miminka po batole se střiškou Terrazzo roste s děťátkem je určeno už pro ty nejmenší. Z počátku slouží jako houpátko nebo pevné sedátko s uklidňujícími vibracemi. Nad miminkem je zavěšená hrazdička s dvěmi krásnými zvířátky. Později jednoduše přeměníte sedátko na křesílko. Odstraníte hrazdičku a umožníte na křesílku houpání a je to! Vaše dítě si může křesílko užívat až do jeho 18 kg. Celý jeho potah jde jednoduše sundat a dát vyprat 👍

Už asi víte, co vám ve Fisher-Price připravili jako výhru naší letní soutěžní akce 😍🎁

Výherce získá 1x Sedátko od miminka po batole se střiškou Terrazzo. 

Věřím, že se vám tato výhra bude líbit, a proto prosím neváhejte a zapojte se do soutěže! 

🎈JAK SE DO TÉTO SOUTĚŽE ZAPOJIT? 

avatar
apacheeeAMBASADORKA
4. srp 2020    

Vlastně vůbec netuším, kdy a jak se to stalo, ale ode dneška máme doma 6 letého chlapečka, od září pak už dokonce prvňáčka 🎂🎂🎂

Zítra máme první oslavu, takže se jdu vrhnout na dort. Baví mě zkoušet nové recepty, takže tentokrát dělám prvně ořechovy dort s #dm javorový sirupem a jsem na něj strašně moc zvědavá. Prý je totiž naprosto luxusní.

Tak prosím držte pěsti, ať se povede a nemusím v noci ještě dopekat nějakou starou známou klasiku 😂

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    3. srp 2020    

Krásné pondělní ráno,
připomínám, že za chvíli končí soutěž o dobroty z #dm a čas na zapojení se máte jen do dnešních 10:00 💣

Více informací a soutěžní příspěvek najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

Strana