Zpátky do školy s #dm - soutěž pro KLUKY 👦
-------------------------------------------------------------------
Škola a školka je jsou zase tady a abychom si ten začátek školního roku trochu zpříjemnili, přináším soutěž o perfektní sadu svačinových boxů babylove a výborné dětské ovocné müsli dmBio 🎁
Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte prosím tuto zprávu 📓
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi napište, jaká svačinka je u vašeho dítěte/vašich dětí tou NEJOBLÍBENĚJŠÍ.
Soutěž probíhá od této chvíle až do nedělní půlnoci.
V komentáři pod touto zprávou soutěžíme o krabičky v "KLUČIČÍM" designu - soutěž o boxy v "holčičím" designu najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...
Každý/každá z vás se může zúčastnit soutěže o oba typy svačinových boxů - v tomto případě pak lajkněte obě zprávy a pod každou napište soutěžní komentář.
U nás je nejčastější svačinka jogurt nebo ovoce/zelenina - čerstvé nebo kapsička. Starší si dá i chleba/rohlík nejradeji se sýrem
Tvarohacek, rajcatka,hroznové vino
Nejlepší je ovoce nebo ovocná kapsička, ale ten náš jedlík nepohrdne ničím 😄
Kluci mají rádi rohlík s majkou a papriku
Rajčatka z naší zahrádky.
U nas jablíčka a hrozno, u Emicky syr a u Tobika parek 🤦♀️😄
Kluci maji radi na svacinku jogurt nebo ovoce.
Salátová okurka,kukuřičné křupky nebo samotný kornoutek na zmrzku😂
U nás vede ovocná kapsička. 🙂
Nejoblíbenější: Ta správná zálesácká, jak říkával můj děda, chleba s řízkem 🙂), nebo něco ještě víc nezdravého - ideálně koblížek s marmeládou. A na příměstském táboře si vychvaloval piknik v trávě, kde jim dávali wafle s nutelou... (ale jinak jí převážně zdravě 😉
U nás je nejoblíbenější rohlík s máslem a šunkou a jablko nebo ovocná kapsička
Bombonky 😁🙈 a hned za nima chleba s paštikou, tu by mohl jist každý den.
Starší má nejradši tousty se šunkou a sýrem, k tomu kečup a zeleninu. Mladší je na sladké, má rád koláče.
Nejoblíbenější svačinka meho syna jsou jogurty nebo teď poslední dobou donuty
Nejradši pečivo na slano nebo sladko (podle nalady) a k tomu jablko.
Vánočka/ makovka a ovoce k tomu. Jogurt, Lipánek...
ovocná kapsička nebo ovoce + loupák
U dětí vede ovoce a zelenina v jakémkoliv druhu a množství. K tomu nějaká musli tyčinka nebo ovocná tyčinka -třeba z DM 😉 A láhev plná vody.
Tvaroháček nebo Bobík s rohlíkem
Koblihy, makovka, chleba s paštikou, se salámem 😄
Toasty nebo pudink
Pribinacek 🙂
U Ondry jogurt. U Alenky paprika.
upečená buchta, muffiny, ovocné tyčinky
Syn miluje veškeré ovoce, takže největší radost mu udělám jablkem, trsem hroznů, hruškou apod.
Jakékoli ovoce, případně jogurt nebo kefir.
Synovec má na svačinku nejradši housku s máslem 😀. Ráda bych “klučičí box” vyhrála pro synovce 🥰.
Syn má nejradši bílý jogurt a banán.
Sladké pečivo a tyčinky - ovocné.
Pecivo se salamem, syrem, pastikou, pomazankou a k tomu kbelik zeleniny. Nema moc rad sladke jidla.
Vanocku s máslem 🙂
Maliny, piškoty a bílý jogurt
Syn ma delenou krabicku a tam se vleze od kazdeho neco....vzdy je ovoce, zelenina a plnene cerealni ctverecky k tomu stridam pecivo s pomazankou, buchtu, toastik.....
Makovec
Oba kluci milují křupinky s mlékem, to je jistota 😀 Jinak mladší má rád chleba s paštikou a starší zase raději rohlík, šunku a papriku
Naši kluci mají nejraději obložené rohlíky... šunka, sýr, vajíčko, zelenina, dresing...k tomu ovoce a občas nějakou mlsku 😉
Doma bily jogurt s ovocem, na cestach dm kapsicky nebo ovocne tycinky, nebo ryzova kolecka 😊
Oříšky všeho druhu
Momentálně vede "tyčinková sýra" = tyčinkový sýr, klidně bez ničeho 😁
Tousty,tvarohacek,zelenina😉
U nás nejvíc vede hroznové víno, kapsička přesnídávky, domácí buchta nebo teď v létě zmrzlina 😂👍
V létě jahody a borůvky, teď suchý rohlík nebo mandlovka, obere mandle a já dojím zbytek 🤣
Ideál párek, nebo řízek. Prostě nějaká prasarna 😋🤣🍔
Dcera má nejradši tvarohovou bábovku
Nejvíc miluje jakoukoliv babiččinu buchtu, protože babička prostě umí 😀. Jinak pomazánky, ovoce a rajčata jsou taky super 😀
Ke svačině ovoce, dobrou domaci buchtu nebo treba puding 😉
Ovoce a ovocné kapsičky.
Zapečené tousty nebo ocickovy syr 🙂
Ke svačině cokoliv, když to má vymyslet sám, skončí u jogurtu nebo lupínků s mlíkem. Vím, že mu udělám radost třeba banánovými lívancemi s ovocem a tvarohem.
Jogurty, kapsičky, ovoce, pečivo se šunkou a sýrem
Nějaká buchta nebo chleba se šunkou a ovoce a úplně nejlepší je, když tam synovi přihodím i dobrůtku (bonbon třeba).
Jogurt, ovoce, ovocné kapsičky a okurku
Teď v létě jakékoliv ovoce nebo zelenina (rajčata, okurky, jablko, hrušku,maliny, ostružiny,...) a jinak rohlík s marmeládou 👍
ovocná kapsička nebo domácí buchta 🙂
tak u nás má starší syn moc rád ovocné kapsičky a tyčinky (většnou kupuju právě ty z DM), jahody, salátové okurky, toasty a gumové medvídky. 🙂
Nejvíce ovoce a zelenina - čerstvá nebo v podobě kapsičky 🙂
Jogurt
V létě meloun vodní i žlutý, jinak má rád slunečnicový chléb s rybí pomazánkou.
Tousty
Tak prý palačinka🙂
U nas vede cokoliv, co zavani sladkosti...domaci muffinek, spaldove susky, linecke a susene ovoce vseho druhu.
Jednoznačně jablíčko, buď nakrájené nebo nastrouhané 🙂
Jednoznačně palačinky. Klidně každý den.😁 A k tomu jakékoli ovoce a klidně i zeleninu.
U nás frčí jakákoli zelenina, kapsičky a pečivo se sunkou
Rohlik, makovka, ovoce, rajcatka, presnidavky a dm tycinky
Ovocná kapsička
Nakrájené jablko a pak všechny možné kapsičky a dm tyčinky.
Čokoládové kuličky s mlékem ☺️
Puding s piškoty
Děti mají nejraději dm ovocné tyčinky 😊
Syn (13m) má nejraději jogurt, banán, kaši a nebo chlebík se šunkou 🥰.
Snad nevadí že soutezime o klučičí,v případě výhry bychom darovali kamarádce pro syna, který je s dcerou ve třídě 👍
Bílý jogurt s domácí přesnídávkou od babičky, na zpestření mu tam občas přihodím pár lentilek 🙈
Pečivo, salam,syr,zelenina,ovoce,ovocna kapsicka. To jsou asi top
Nejoblíbenější je domácí buchta nebo banán.
Nejoblíbenější svačiny je podle toho, jak se probidi. Jednou je to bábovka, jednou řízek, jindy mrkev 😁
Toast a k tomu zelenina/ovoce.
Ovocne kapsicky, bobik 🙂
Jablko nebo nezdobene pernicky
Oblíbené svačiny se mění. Když nakoupím jogurty, tak je to zaručeně rohlík nebo banán, a když koupím banány, dal by si jogurt 😂
Mrkev, ovocna kapsicka.
Jablko, suchý rohlík, okurek
Domácí perníčky nebo jakákoliv ovocná buchta kterou dělám z hladké spaldove mouky. K tomu tvarohovou matyldu nebo bílý jogurt a kousek ovoce. V létě hlavně ovoce meloun broskve jablka to bysme potřebovali soukromý sad atd😂
Mladší musli s jogurtem, starší pečivo s něčím, buchta, babovka.
Ovocný jogurt a piškoty
Na svačinku je toho dost a každý den se to střídá,takže nejoblíbenější je asi vse-jsou to sendviče se šunkou,rohlík s pastikou, přesnídávky a vyvažují to zeleninové saláty,okurka, rajcata a mozzarela😁
Nejoblíbenější jsou samozřejmě jakékoli sladkosti, ale kluk z běžného jídla svačí nejradši chleba se šunkou a mrkev , dcera chleba se sýrem.
Jogurt a tisíc kapsiček 😉
U nás je nejčastěji na sváču rohlík s kečupem a se šunkou, občas má chuť na kupovaný donut. Nejraději by vše s nutelou 😊
U jednoho tousty a u druhého muffiny.
Termix
Ovocné kapsicky
Moje děti mají nejraději ovoce nebo zeleninu.
Rohlík se šunkou, tradiční odpověď, když se zeptám, co chce do školy na svačinu.
U nás asi vše, ale ať je toho hlavně hodně- u našeho školáka vede většinou obložené pečivo a něco sladkého k tomu, u školkáčků ovocné kapsičky a ovoce nebo zelenina 🙂
Tousty ;)
Ovoce či kapsička nebo jogurt.
Jablko na měsíčky, babybel a tortilly.
Jogurt s nálepkou 😀 a nebo tvarohová buchetka
U nás kluci nepohrdnou žádným jídlem 🤔 milují maliny a okurky ze zahrady, ostružiny z lesa, ale jako správní chlapi ocení salám nebo párek 😂 z mléčných výrobků vede Lipánek, ať už kupovaný nebo domácí 😋
Ovoce
Syn má nejraději rohlík s pomazánkovym máslem 😋
toustyyyyyy
naštěstá mám jedlíky. Rádi ovoce, chléb se šunkou nebo domácí marmeládou.
Toust
Rohlík a turistický nářez
Rozhodne tousty a hroznove vino, orisky...
Boruvky, okurky nebo "suche" susenky
Nejoblíbenější je sáček křupek Biosaurus, jablíčko ze zahrádky a pokud situace vyžaduje větší sváču, tak zapečený toast.
Nejradši má kyselé okurky, drží ho to od chvíle, co je poprvé ochutnal. 🙂
Syn má rád jablka a hrušky, musí to být pěkně nakrájené na měsíčky.
Olí má rád na svačinu ovoce jakékoli. Také nepohrdne rohlíkem s paštikou 😃
Syn ma nejradeji chleba nebo rohlik se sunkou nebo tvrdym syrem a k tomu jablko, banan nebo hrozno.
Rohlik s maslem a nejaka zeleni a k tomu jednoznacne vede
tvaroháček s medvědem a ovoce všeho druhu
salátová okurka
U staršího vedou tousty a salátová okurka, u mladšího jsou bezkonkurenční donutky 😁
Syn nejraději tuny ovoce a nejlépe žádné pečivo 🤦🏻♀️😀
Chleba, máslo, šunka.
Nejraději mají ovoce a je jedno které 😉, hlavně když je ho hodně 😂
Teď po dovče sušené masíčko, které jsme brali na výlety 😁 jinak ovoce a nejvíc asi jablíčko. Aby byly svačinky pro prvňáka pestré, pořídila jsem Velkou svačinkovou bichli,kde je hromada inspirace, takže si určitě oblíbí(me) i něco dalšího 🙂
Jogurt s lupinky ci ovocna presnidavka s piskoty🙂
U nas vede jogurt
Ovocná tyčinka.
Momentálně rohlik s marmeladou 🙂
Jakejkoliv jogurt 😇 no a když dělám pomazanku, tak tu by mohl jíst pořád, takže to střídá s chlebem a pomazánkou 🙈😃
Syn nejradsi rohlik s nutelou.. A k tomu ovoce.. I kdyz to moc casto nedostava 😀
Tvarohacek, hroznove vino
Syn má nejraději jogurt Kostíci.
Syn má nejraději ořechový závin. Ten by mohl svacit každý den😊
U nás nejraději domácí buchta a nakrájené ovoce, nejvíc jablíčka a broskve 🙂
Křupky, jablíčko a arašídy.
Kdyz byly prazdniny tak domácího tvaroháčka s ovocem. Teď, do školy jako velký prvňák, chce chleba se sunkou a ovoce.
Asi ovoce nebo kapsičku.. Vzhledem k tomu, že snida doma, tak nepotřebuje nijak velkou svačinu, a v 11 už chodí na oběd..
jakékoliv ovoce a zelenina ne ve zrovna malém množství 🙂
Ovoce, ochucene tvarohy.
Jogurt, rohlík
Ovoce, domácí sušenky
Náš Štěpánek to má jednoduché: cokoliv 🙂
U nas nejradsi pecivo nebo chleb se zerve a nebo se sunkou a ovoce nebo zelenina.Proste klasika🤣
Donut, nebo jogurt 😊
Kinder mléčný řez nebo jogurt
Tousty a k tomu buď hodně ovoce nebo zeleniny 😍
Nejoblibenejsi je banan a DM tycinky z ovoce 🙂
Jogurt,ovoce nebo pečivo s eidamem,když je domácí buchta tak tu si taky dá...
Zelené jablko a sendvič
Sendvič se šunkou, kečupem a sýrem a k tomu zelenina 🙂
Vždy mi říká: maminko,rohlíček s maslíčkem a šunčičkou chceš namasat (syn 3r)
Pokud jsme doma, tak nejčastěji nějaké ovoce. Pokud jsme na výletě, pak nejčastěji sendvič, který je často i obědem :D.
Croissant s čokoládovou náplní a jablíčko 😋
Pribináčka
Nejraději bych napsala, že čerstvé ovoce, ale bohužel spíše více chutná něco sladkého - buchta, brumik, kapsička..
Bábovka a ovoce
Syn (v říjnu 3 roky) si k svačině nejradši dá jablko, banán anebo mrkvový sendvič (jako Bing).
Rohlík s Majkou
Čerstvé ovoce
Banán
Haha, syn by bral nějakou sladkost nebo rohlík, ideálně suchý :D ovšem dostává bud pečivo (rohlík/chleba se sýrem a sunkou) či nakrájené jablko
Ovocná bublanina bez jeho alergenů
Tvarohacka 🙂
Nejoblíbenější jsou ty nejmíň zdravé. Nějaká mlska z lednice, nejčastěji Monte nebo Nesquik řezy.
Když by bylo na Tomikovi, tak jsou to chlebíčky, ale chlebíčky podle něj. Véčka s máslem na posypana strouhanou hořkou čokoládou
Nejoblibenejsi je mrkev nebo ovocna kapsicka🙂
Cokoli sladkého
U nás je nejoblíbenější kedluben,mrkev,paprika,okurka a jablko...na jídlo je občas vybíravý,ale zeleninu miluje a má ji každé ráno k snídani
A když se tu soutěží o boxik pro kluky, tak ten zase miluje "prsíčkový jogurt"😂 říká tak pudinku se šlehačkou....😂
Cokoliv sladkeho 🙈😁 u nas jsou ale svaciny boj
U nás při otázce “Co budeš papat?” Vítězí momentálně NANUK 😅 ale rád si dá třeba nějaký krémáček nebo nějaký koláč nebo buchtu 😊
Zapečený toust a sušené ovoce 😉
Ovoce, zelenina, pečivo.
Mám 3 děti a každé to má jinak. Ale něčím upečeným se zavděčím všem.
Něco, co křupe, nejčastěji rýžové nebo kukuřičné plátky.
ovocná kapsička, tousty, muffiny..
Kdyby mohl, tak asi bonbóny 🙈 ale to by u mě samozřejmě neprošlo
ovoce, zelenina a sladkosti
Syn je nejedlik, ale rohlik zboucha vzdycky. A kdyby to melo byt podle nej tak gumovy medvidky by mohl k snidani, k obedu i k veceri :D
Domácí perník, jablko, trocha sušeného ovoce (brusinky, hrozinky, meruňky, hrušky).
kefír s ovocnou příchutí
Syn sní vše, co před něho postavíme, oblíbené je vše, nejvíc asi chleba s máslem a k tomu nějaká zelenina.
Syn nepohrdne ničím 🙂 ale asi nejraději má tvaroháček, jogurt s ovocem nebo když něco upeču.
Syn má nejradši pečivo s šunkou a kousek ovoce
Nejradeji ma toast s arasidovym maslem a nutellou. Jinak taky Lipanka, pripadne jine jogurty nebo susenky, ovocne kapsicky a ovocne tycinky.
Syn miluje jahodove presnidavky! Je na nich uplne zavisly.
Tak když syn nemá na svačinu jabko, je zle 😉 To nesmí chybět! A vzhledem k tomu,že doma snídá většinou pečivo + šunka,sýr,rajče apod., tak na svačinu si pak bere crossant, "bébéčka" apod.
Ovoce, jogurt
Syn by si tam zas nejraději nasypal chipsy,bonóny a samé nezdravé pochutiny.Má taky rád krájené jablíčko a solenou okurku s kedlubnou😊
U nás je to cca 5 rohlíku(když nemá oběd ve škole ) namazany buď máslem nebo pomazánkou nebo sýrem a do toho nějaký salám k tomu okurka nebo rajče nebo paprika nebo banán nebo jablíčko nebo prostě co dům dá, občas má tousty nebo tvarohovou buchtu. Dělám svačiny i přítelovi takže večer mažu cca 12-15 rohlíku 😉 💪
My většinou bereme toust, jablko nebo banán. S jídlem trochu bojujeme ale venku mu celkem chutná 👍🏻🙂
Ovocná kapsička nebo tyčinka, oříšky nebo nakrájená kedluben 🙂
ovoce nebo jogurt
Syn má rád rohlík nebo chleba sýr nebo sýr i salám , k tomu jablíčko a mrkev a ještě mu dávám třeba Kubíka strudlika. Nebo třeba nějakou sušenku . Nesnáší banány 😃🥰😍
Oblozeny rohlik, banan, ovesna tycinka, mlecny rez to jsou jeho nejoblibenejsi
Máme (zatím) jedlíka, tak sní téměř cokoliv, ale když vidí jogurt nebo banán, tak se nezná 🙈
Syn jí nejraději rohlík se šunkou a sýrem a k tomu tunu rajčat 😀
Zatím mléko 🙂
Maty má rád toasty se šunkou a sýrem
Syn má rád veškeré jogurty, pribinacky a podobné výrobky... Kdyby si měl vybrat sám dal by si sýr Babybell a zajedl to polomacenou sušenkou 😂
U nás nejraději loupak a kakao
Jogurt a jablicko.
Jabko, ovoce či zelenina
Pribinak, ten by mohl celý den 😄, rajčata, hrozny 🍅🍇
Kobliha 🍩
Buchty, koláče, jablko.
Zapečený tousty se sýrem a šunkou, ovoce.
Parek v rohliku🤦🏽♀️🤣
my jsme co se týče svačinek do školy nováčci, zatím jsem nakoupila v DM různé zdravé mlsy a doplňuji je ovocem a zeleninou, ideál by podle syna byl řízek
U nas jsou nejoblíbenější toastiky a ovoce 🙂
Meloun, miska jahod a mléčný řez :,-)
U nás vede na svačinku ovoce - jablíčka, hrozny, banány, švestky, meruňky..
Kluci mají nejraději donut
Syn je pažluťák a jen tak něco nesní. Ale dá si housku s máslem a hrozno 🥐 🍇 nebo kakaový tvaroháček
Mladsi syn nejake ovoce nebo kapsicku. Starsi ovoce, kukuricne lupinky, jogurt
Má rád skoro všechno, ale nejvíc mu chutná pečivo, borůvky a gumové bonbóny
Roční syn ujíždí na ovocných tyčinkách z DM, ale i čerstvé ovoce patří mezi oblíbené svačinky 😉
Děti milují něco malého do ruky - kousky ovoce či zeleniny, sušenky, křupinky. A potom ovocné kapsičky a někdy kakao 🙂
Ovocná kapsička nebo rohlík s máslem a rajčátka
Ovoce, jogurt, toust 🙂
Rohlík s máslem a medem
Jogurt, tvrdý sýr, ovoce (hroznove víno)...takhle to má teď, ale často se to mění...
U nás je nejoblíbenější jogurt, mussli nebo rohlík s marmeládou 🙂
Rohlík se šunkou, nejlépe bez rohlíku🙂
Škvarková placka 😊
Monte tyčinka a Monte krém.
Tousty, přesnídávky, sušené ovoce, jahody , banán....
Hrušky a banán, jogurt
Syn má nejraději ovoce, hlavně jablíčka, hrušky a švestky.
Jogurt a ovoce 😍
Kapsičky vedou
Ovoce, zelenina
Nejlepší je šunec (šunka), ale samotnej, mámo 🙈😂 pečivo mi dost často bojkotuje 😐
Nakrajena jablicka.
Salatová okurka je teď hodně oblíbená. A stálicí jsou jablíčka.
Jakékoliv ovoce, ale když je sezóna broskví a melounů, vše ostatní jde stranou
nejoblíbenější by byly asi jakýkoliv sušenky... ale většinou dostane jabko, na cestách kapsičku s přesnídávkou apod, ale to má taky rád🙂)))
Syn je poměrně nejedlík, ale tousty jsou sázka na jistotu a teď teda sezóně miluje maliny, které si sám nasbírá, před tím jahody a teď ještě švestky.
Sladké svačinky - DM tyčinky a domácí dezerty
toast nebo bílý jogurt, mladší preferuje sladké svačinky - muffin, termix a nesmí chybět nakrájené jablíčko a nějaká dobrota, často ovocná tyčinka
Jednoznačně zatím ovoce 🙂
ovoce, rohlík, vánočka
Hlavně ovoce a zelenina a občas si dá rád lipánek.
U nás vede ovoce a piškoty
U nas je nejoblibenejsi svacinou buchta. Jedno jaka, hlavne, ze je to sladke 😀
Ovocné kapsičky
Muffiny a myslí sušenky
Ovoce nebo bílý jogurt. Když ho nechám mlsat, tak koláček nebo nějaká buchta 🙂
jablko, k tomu jablko a zas jablko alebo jablkovú presnidávku 😂
Ovoce nebo zelenina, jogurt nebo rohlik.. Sní všetko 🙂
Nejvíce frčí ovoce, ať už čerstvé nebo ve formě kapsičky, pokud jsme zrovna někde venku
Naše má ráda broskve. A dáreček by udělal radost mému bratrankovi Honzikovy který teď šel do 6 třídy
Domácí tvaroh, puding..., jenže se jim prý děti posmívají, že to vypadá jako sliz, tak asi jim budu kupovat "chemické dobroty".
Teď v létě vládly meruňky 😀 jinak toustík se šunkou a nějaké ovoce - nejlépe hrozny 🍇
rohlík s máslem šunkou a ledovým salátem
Donut, kapsičky, zelenina a ovoce
croisant, donut, ovoce
maliny a borůvky
Momentálně pudink, který si strašně rád chce vařit sám a se ségrou ho vytuní piškoty a ovocem
Klučina má nejradši ovoce a ovocné kapsičky.
Kluci miluji na svacinku nakrajene ovoce,ovocnou kapsicku,domaci buchtu a nebo i presnidavku s piskotem a nebo uvareny pudink s ovocem a piskoty
U nás frčí ovoce, ovocné kapsičky, ovocné tyčinky.
Dcera má ráda pečenou buchtu, dále cokoli s arašídovým máslem a hezky bohatou obloženou housku k tomu ovoce, zeleninu, případně oříšky. Vše ideálně krájeno do menších kousků, jelikož si ráda pochutná i o menších přestávkách, takovy banket styl. 😄
Rohlík s máslem a salámem,k tomu rajčátka a okurku z naší zahrádky.
Toast s vajíčkem, sunkou a sýrem a jahody😀
Jablko, mrkev, chleba s máslem, sušené jahody, domácí sušenky nebo něco jiného doma upečené.
Tousty na tisic zpusobu, rajcata, papriky a mrkve 🙂
U nás vede hrozno, jablíčka a párek 🙂
Ovoce, hlavně banán.
Chleba se šunkou a ovoce
Oba kluci miluji ke svacine musli 😉 nejlépe s bananem a jogurtem a s bonusem sušených jahod 😉
Nejvíc mají rádi nějakou buchtu/muffiny/vafle a nakrájené jablíčko většinou taky rychle zmizí
Polštářky nebo musli s mlekem
Nejradši má ovoce, buchtu, ovocnou nebo tvarohovou kapsičku 🙂
Jogurt s krupinkama a croissant
ovoce, muffiny
Ovoce a všechny druhy buchet
Starší Jiřík má asi nejraději koláče a ovocnou kapsičku. A mladší Toník má nejraději banán a ovocnou tyčinku z DMka.
Nejlepší je sladká, ale rádi mají pečivo se šunkou, ovoce, zeleninu a müsli tyčku 😎
Syn ma nejradši suchý rohlík :D dcera je na zeleninu a ovoce ;)
Kindr rez , čerstvý chlebik s prsní sunkou,syrem a ledovy salátem,zelenina
Ovoce, sušenka nebo ovocná tyčinka, džusík 🙂
Mladší hrozny a jakékoli ovoce.
Dětské sušenky, jakékoli ovoce, zelenina nebo kapsička a úplně nejraději má to, co ukradne starší ségře 🙂 Ségra mu zas krade dětské sušenky.
Jablko, víno a donut.
Syn má ke svačině nejradějí rohlík s máslem a se šunkou a ovoce.
U nás vedou tousty se šunkou a sýrem.
Zatím je na mlicku a za pár měsíců budou na svačinku krupky /ovoce/zelenina. Uvidíme co mu zachutná. 🌸
cokoliv tvarohového 🙂
Momentalne meloun nebo banan a tycinka z lednicky (kinder mlecny rez) 🙂
tvaroháček, rohlík se šunkou, ev. se sýrem, nějaký pamlsek. Nerad zeleninu.
U syna je nejoblíbenější jablko,banán a domácí buchta.
Ovoce a jogurt/ ovoce a pecivo se sunkou, nepohrdne ani mrkvi, rajcatkama nebo okurkou 🙂
Kdyby to bylo na něm tak čokoládu 😄ale jinak jablko, jahody a maliny to by se mohl ujíst. V zimě kupuji ovoce sušené mrazem takže si jahody dopřava i přes zimu
Syn nejraději jakýkoliv salát, ale bez rajčat 😀 .
Miluje jogurtové nápoje a kefír
Kluci mají nejraději ovoce - banán, jablko, hrušku
Ovocna kapsicka,tyčinka nebo jogurtova kapsicka.
Ovocné kapsičky
Wafle s banánem a čokoládou
Okurka, banan, sunka, syr
Jablko, banan a k tomu pecivo - muffin nebo datlovky. Ze zeleniny pak casto okurky.
Nejoblíbenější je krabička ovoce a zeleniny
ovocná přesnídávka a jogurt
Ovoce a splacnutej chlebík 😏
nejoblibenejsi je, kdyz manzel experimentuje a dela netypicke svaciny.. takze se pak stane, ze si dite prinese do skoly plnenou tortillu, nebo sendvic s trhanym masem.. a taky ma rad livance, palacinky.. jinak klasika ovoce a zelenina..
Jogurty 🥛👍
Bílý jogurt s ovoce 🙂
Jakékoliv ovoce či zelenina
Hroznove vino a svestky 😀
U nás nejvíc vede ovoce, hlavně jablko a hroznové víno. Oba miluji i jogurty a ovocné kapsičky. Jinak je to u nás s jidlem nic moc.
Nejvíc u nás jede domácí tvaroháček nebo domácí jogurt z jogurtovače s ovocem nebo ovocné kapsičky.
Jablko nebo banán, ovocné kapsičky a kdyby si mohl vybrat syn sám tak rohlík s nutelou
Palačinky 🤩
Jakýkoliv ovoce nebo zelenina
U nás frčí termix nebo jogurt 😊
U nas ted frci jogurty a takove ty bezlepkove trubicky s naplmi Alaska se jmenuji. Ale ovoce se mi uspesne dari pasovat 😂🙈
U nás je jídlo problém. Syn přestal v roce a kousek jíst a tak jsem zrušila svačiny, aby snědl aspoň něco k obědu. Ale když už má nějakou svačinku, tak opečený toust se sýrem a k tomu salátovou okurku.
Mladší miluje zase jogurty.
Kapsička, meloun, okurka, chleba s máslem
Maso! Moje dite miluje sušený maso 😂 dostala ochutnat a hotovo. Před masem to byl meloun
Burizóny nebo ořechové muesli s mlékem, termix, makovka s máslem, ovoce.😉
Nejradeji rohlik se sunkou a jablicka 🥖🍎🍏
Zelenina plus Vysočina a pečivo, sladké plus jablíčko 😀.
U nás vede houska s Lučinou či banán.
Babybel
Ovocný salát, sýrové tyčinky s domácím rohlíkem, ořechy 🙂
Jakákoliv buchta a ovoce.
Aai nejakou dobrou placku...ale dávám převážně ovoce ...to ted moc nechce krom banánů :/
muffiny
Jablko a meloun 🍏🍉
Tvarohacek nebo Termix
Rajčata a okurky 😊
Tak poněvadž zatím jen kasicky... Ale když kousek něčeho tak meloun jede na plné čáře 🙂
Toastový chleba s máslem a šunkou, k tomu jablíčko. 👍
Toasty a babovka...😀
U našich dětí se ten žebříček oblíbenosti svačin dost často mění. Takovou naší stálicí je ovoce, nejraději mají jablka. Když je chci potěšit, tak ve svých svačinovych krabičkách najdou krome ovoce i něco doma pečeného - perník, makovec, banánový chlebíček či sladké nebo slané muffiny.
Nejoblíbenější je ovoce nebo zeleninové spalicky
U syna zatím nejvíce vedou jogurty a přesnídávky.
Rohlík se šunkou a rajče
Jakákoli buchta pečená mnou z lásky a to se hned pozná ❤️
Nejoblíbenější svacinkou je u nás hroznové víno, jahody nebo maliny. Proste dítě je ovocný typ
Kapsička, hroznové víno, salatová okurka
Ovoce, okurka nebo rohlik se salámem🙂
Chleba s marmeládou, palačinky s marmeládou a všechno s marmeládou 😅
Toast s vajíčkem a bílý jogurt 😉
Je to ruzne - jogurt s piskotkama, syrovy toust, ryzove krupky...
Syn poslední dobou vyžaduje jen chleba s máslem a hořčicí. Pro mě úděsná svačina🙂 Ale bohužel zatím vede i nad šunkou, sýrem a podobnými vylepšeními. ☹
Soutěž byla ukončena o půlnoci ze 6. na 7. září - komentáře přidané později bohužel není možné do soutěže zařadit. Vyhlášení výherce/výherkyně proběhne ve středu 9. 9. 2020 na mém blogu

Syn by nejraději rohlík a kus uheraku nebo anglické slaniny a k tomu krabičku cherry rajcatek 😄