Mrkev, croissant, okurek a urcite i neco nezdraveho by se naslo..
Okurky, mrkev, sušenky, rohlík..
Jablko, kedlubna, ted švestky. Druha dcera palacinky.😂🙈
Dcera nejraději rohlík se šunkou+jablko.Vlastně z 90% svačí tohle😉
Dcera miluje borůvky
Rajčata ze zahrádky.
Nejvíc jablíčka a hrozno, pak vede i mrkev a konečně po 6 a 3letech i cucaci kapsičky s ovocem, doteď jen jogurtove
Když to musí byt, nejraději má hroznové víno, blumy a mrkev 🙂 Kdyby to bylo jenom na ni, vede chleba s nutelou 🙂
Ovoce, zelenina, pečivo a samozřejmě kapsičky a tyčinky z DM 🙂😉
Hrozny, borůvky a jablka. A pak samozřejmě ovocné kapsičky 🙂
Meloun 🍉❤️ napsala bych kapsičky, ale to je spíš jednohubka než svačinka 🙈
Letos to budou asi kapsičky z výhry od DM 🤩
Ovoce, zelenina, pečivo a samozřejmě kapsičky a tyčinky z DM 🙂😉
U dětí vede ovoce a zelenina v jakémkoliv druhu a množství. K tomu nějaká musli tyčinka nebo ovocná tyčinka -třeba z DM 😉 A láhev plná vody.
Dcera má na svačinu nejraději chleba s máslem a šunkou
ovocná kapsička nebo ovoce + loupák
Ovocné kapsičky s rohlíkem
ovoce - ideálně jablko nebo hroznové víno
Ovocne kapsicky, krupky, piskoty, rajcatka 😉
Jogurt a paprika.
Dcera miluje müsli tyčinky.
Rozhodně nějaké sladké pečivo a nebo ovocné tyčinky.
ovoce, mléčné produkty, ovocné přesnídávky
Dcerka má teprve 8 měsíců a kousek , její oblíbená svačinka je MM 😇.
Zatim Sasi nechodi do skolky, tak svacime jogurty, kolace nebo ted v lete zmrzlinu :D
Ovoce a bílý jogurt 🙂
Pečivo s něčím a jakekoli ovoce. Ze zeleniny ma rada jen okurku a rajcata. Zbyle druhy zeleniny jsou asi jedovate.
Ovoce,zelenina a brumík
Nejvíc asi sladkosti😂
Banán a jogurt
Nejraději svačí jogurty
Jakékoli ovoce, případně jogurt nebo kefir
Kukuricne chlebiky a ovocne kapsicky
Ovoce a ovocne kapsičky, nejvíc jablko, hruška, mango.
Oříšky!
Bílý jogurt s ovocem, nejvíce hroznové víno 🙂
rohlík s máslem a šunkou a k tomu nějaké ovoce
Dnes večer jsem chystala první školní svačinu 🙂. L si přála rohlík s máslem a šunkou. K tomu jsem jí přidala hroznové víno.
Jinak doma na svačinu jogurt, jakékoli ovoce.
Rohlík s Majkou
Nejstarší makovec, nejmladší má rád toto müslli s mlékem.
Dcera má ráda bio kapsičky z DM, jogurty, mléčné řezy , ovoce
Starsi dceri se hodne stridaji chute, takze ma tydny, kdy je nadsena z Actimelu a chce ho kazdou snidani a nic jineho, jindy zbasti 3 ovocne kapsicky na jednou, potom dny, kdy ma chut na kolac a do skolky se nejvic tesi na meloun 😍
Ovocné kapsičky
Chleba s máslem a vajíčkem a sladkosti 😀
Tousty a sendvice na milion zpusobu 😀
Koblizky zelenina chleba s vajickem
Ovocný salát, jogurt ,kindr řez,šunka/rohlík
Jogurty, kapsičky, ovoce...
Ovoce, zelenina, croissant
Nakrájená mrkev
Čerstvé ovoce, nejlépe přímo ze zahrady
Jogurt, ovoce, ovocné kapsičky a okurka
Nejvíce ovoce a zelenina - buď čerstvé nebo v podobě kapsičky 🙂
Bílý jogurt a jablko.
Jablko, mrkvicka, ovocna kapsicka.
Banan 🍌, presnidavka🥣 a nejlepe domaci ovesna susenka 🍪
Ovoce, presnidavky, dm tycinky, zelenina obcas jogurt
Ovocná kapsička
Ovocná kapsička, bílý jogurt nebo kousek ovoce🙂
ovocné kapsičky a ovocné tyčinky z dm 🙂
mrkvové sušenky
Dcera má nejraději rohlík s vysočinou 🙈😂. Hned na druhém místě je bábovka a Brumík. A na třetím místě houska s paštikou 😁. Přidávám občas nakrájené ovoce nebo zeleninu, aby se neřeklo 🙈😂
Dcera si svacinky kupuje sama. Max si doma vezme ovocnou kapsicku ci ovoce.
Domácí buchta, banán a borůvky.
Jogurt s rohlíkem 😃
Miluje suchý salám nebo rohlík s mlékem 🙂
Bobik, lipanek, ovocne kapsicky
Toast a zelenina/ovoce.
Ovoce, zelenina, krupky nebo ovocné tyčinky 😊
U nás vedou kapsičky.
Domaci mini rajcatka, syrova tycinka, croissant.
Rohlík suchý, jablko, okurek
ovocná kapsička a sušenky
Dcerka má nejraději hnědý termix a kokinka všeho druhu 🙈
Ovocné kapsičky
dcera má ráda toustový chleba s čímkoliv. a z ovoce nejraději jablko, hrušku nebo švestky. prostě česká klasika.
Děti mají nejraději ovoce nebo zeleninu.
Chleba s medem 🙂
U nás asi vše, ale ať je toho hlavně hodně- u našeho školáka vede většinou obložené pečivo a něco sladkého k tomu, u školkáčků ovocné kapsičky a ovoce nebo zelenina 🙂
Stelinko,co bys chtela na svacinku? ...ojanzovou papjiku od dedy Jajdy😂 to by byl jeji top... ja ji k tomu strcim toustik nebo ma casto nakrajene jablicko🙂
Ovoce či kapsička anebo jogurt.
Hlavně ovoce, občas i suchý rohlík 😀
Nektarinka, oříšky a rýžových chlebíček
Dcera má nejraději jogurt nebo ovocnou presnidavku
Ovoce, hlavně banan a meloun. A pak také ovocné tyčinky z Dm. 😀😀😀😀
Maso! Moje dite miluje sušený maso 😂 dostala ochutnat a hotovo. Před masem to byl meloun
Vetsinou ovoce - jablko, hruska, hrozno nebo banan. To ted byla svacina prevazne na hristi, takze kdyz se mi nechtelo nic chystat, vzala jsme ovocnou kapsicku nebo nejakou susenku, to ma taky rada😊
Ovoce
Ovoce
ovoce...nejvice jahody!!!
ovoce všeho druhu, chléb se šunkou nebo domácí marmeládou
Suchy rohlik
Rohlík a turistický nářez
V nejradeji chleba se sunkou, rajcatka
Meloun, jablíčko z naší zahrádky, ovocná kapsička a pokud situace vyžaduje sytější a větší sváču, tak zapečený toast
Chléb s lacinou a rajčaty.
Jakekoliv pecivo se sunkou nebo syrem a k tomu ovoce.
Tak "nej" svačinka je pro Nelinku rohlik s nutelou a presnidavka s pidi piškotkama.
Ovoce, sušenky
salátová okurka
Müsli tyčinka, ovoce.
Ovoce
Zatím basti víceméně jen mlicko.
Nejraději mají ovoce a je jedno které, hlavně když je ho hodně 😂
Ovoce a ovocné přesnídávky.
Ovocne presnidavky s piskoty ci babovka domaci a kakao🙂
Jednoznačně toast s kečupem a okurka
U nás vedou sladkosti a tousty
Jogurt, chleba, pomazankove máslo a šunka, hroz. víno
Jogurt nebo ovocná tyčinka.
Momentálně rohlik s marmeladou 🙂
Sušenky, snažím se péct trochu zdravější.
Myslím, že vede jablko, následuje bílý jogurt a rozhodně ovocné kapsičky
Často a ráda dcera svačí jogurt, jsou dny, kdy sní třeba i 3 za den. 🙈
Ovoce, zelenina, rohlík se šunkou nebo toust s marmeládou 😊
Dcera má ráda croisant nebo toast. Šunka,ovoce, zelenina.
Hroznove víno
Tycinka z dm a jablko
Nějaká upecena placka, muffiny, ovoce
Dcera má nejraději rajčata. Kdyby záleželo na ni je jen na rajčatech a mléku (otresna kombinace) ale miluje to 😊
Křupky, jablíčko a arašídy.
Ovoce a kapsička 🍎🍐🍌
Ovoce 🍉🍏🍊, kapsička DM, jogurt.
Ovocne kapsicky, susenka.
Suchy rohlik 🤣
okurka, houska
Ovoce, domácí sušenky
Naše Emička miluje, takový ten slaninový rohlík se sýrem z Lidlu 🙂
Rohlik s maslem a se salamem a salatovka okurka🙂
Ovocná kapsička, banán 😊
U nás je nejoblíbenější ovoce a Jogurty a když vytáhnu ovocné tyčinky, tak to je teprv rychle snedena svačina 🙂
Jogurt nebo ovoce
Toast se šunkou.
Toasty nebo kapsička s přesnídávkou
Kapsička nebo čerstvé ovoce
Jedna dcera jogurty a ovoce, druhá sladké doma upečené (buchty, bábovka, sušenky...)
Chléb s lučinou, sýr, " puntíkatový" salám a okurka nebo cherry rajčátka.
Svačinka? Co to je? 🙈 Nejlepší jsou chipsy a bonbóny 🤦♀️
Croissant s čokoládovou náplní a k tomu jablíčko 😋
Pribináčka
Houska se sýrem a nektarinka 😊
Buchta, brumik nebo ovocná kapsicka
Ořechy, zelenina, ovoce
Domácí babovka a ovoce
Kdyby si dcera mohla vybrat, Tak to budou lentilky. 😃
Dcera (3 měsíce) zatím jen UM. Ale o případnou výhru by se postaral její bráška 🙂
Obě dcery mají nejraději tortillu namazanou pomazánkovym máslem se šunkou a ledovým salátem...
Bagetka s máslem a marmeládou nebo se šunkou. Ovocný špíz a musli tyčinka.
U nás vede čerstvé ovoce
Obě dcerky: tousty, ovoce nebo zelenina, sušenky.
Tvarohacka 🙂
Domaci orechova babovka a jablicko.
Sendvič na milion způsobů 😂
Ovoce, zelenina a pečivo.
Rohlík nebo bageta s máslem a šunkou, když je teplé počasí tak šunku nahradí plátkový sýr+nakrájená zelenina nebo ovoce,vede okurek a jablíčko🍎🍏🥒 nesmí chybět nějaká sladkost v jakémkoliv podobě-müsli tyčinka,oplatek...
ovocná kapsička, tousty, muffiny.. 🙂
Starší je od malička spíš nejedlik a ještě ke všemu dietarka 🤦🏻♀️😁 takže nejvíc spokojená je když má nějaké ovoce nebo zeleninu - hrozny, jablka, banan, okurku, rajče a teď novinka červená řepa. Jinak ale nepohrdne zmrzlinou, susenkou a ovocnou kapsickou 🙂
Jogurt,mangoooooo🤣
U nás zatím vede krabička zeleniny a ovoce... absolutní top jsou mrkev a okurka 😁 a pak domácí buchty od babičky 😁
Chleba s "červeným" salámem a hrozny😊
Dcera má nejraději mrkev, jablka, okurky , zmrzlinu a led. Ze sladkého čokoládový donut 😀
Verča miluje ovoce, chleba s máslem a šunkou a koblížky...
Nejoblíbenější jsou samozřejmě jakékoli sladkosti, ale kluk z běžného jídla svačí nejradši chleba se šunkou a mrkev , dcera chleba se sýrem a jogurt.
Dcerka miluje melouna a kdyby mohla tak nanuk 😀
Dcera sni uplne vsechno, co pred ni clovek postavi. Nejradsi ma ovoce.
Boruvky, keksy, lesni jahudky
jednoznačně palačinky s jahodovou domácí marmeládou a hroznové víno
Dcera teprve začala chodit do školy, tak budeme nejdřív testovat, jaké svačinky by byly ty nej.. Ale pokud to nebude chleba s pomazánkou, tak sní asi všechno.
jablko
U nás vede ovoce a susenka🙂
Kdyby to bylo na dceri, tak je to cokolada, susenky a zvykacky 🙂 Ale jinak ma rada i jogurty, krekry, ovoce a do skoly i klasicky pecivo se sunkou/syrem
Dcera ma rada jablka a hroznove vino. Naopak vubec v posledni dobe nevyhledava jogurty... 🤐
Donut a ovoce. Případně slaná varianta rohlík s máslem+ okurka a kedluben.
Rohlík se šunkou, jablko, hroznové víno nebo ovocná taštička z DM.
My pořád baštíme nějaké ovoce,křupky všeho druhu a plněné kapsyčky na ven. A rohlik s makem a sýrové nitě😊
Ovoce, jogurt
Zatím vede mateřské mléko, okurek 😉
ovoce nebo jogurt 🙂
Ovoce,okurky, kapsičky a sušenky dětské
Domácí sušenky, domácí jogurty, ovoce (jablka, banány...), Domácí chleba se šunkou nebo sýrem
Miluje avokádo s banánem a kukuřičný křupky 😊
Okurka, houska se sýrem a sušenka.
Dcera má nejraději toasty se šunkou a jakoukoliv zeleninu.
Ovoce a oříšky
U nás je opravdu nejoblíbenější "duhový" pudink a hned na druhém místě Margotka 😂
Toasty, jogurt s ovocem, muffiny
Ovoce, jogurt nebo tousty se šunkou a sýrem 🙂
Určitě ovoce a nebo křupky 😁
Podstatnou část musí tvořit zelenina, okurka mrkev kedluben a pak nějaká buchta maková
Dcerka si vždy poručí rohlík se šunkou a okurku :D Případně jogurt
Nejradši má sladké svaciny..ovocne buchty, pernik, donut a k tomu nejlépe jahody či borůvky 🙂
Zapečený tousty se sýrem a šunkou, ovoce.
Pro Eveli by to aktuálně byla miska jahod nebo meloun a k tomu třeba mléčný řez 🙂
U nás vede na svačinku ovoce - jablíčka, hrozny, banány, švestky, meruňky..
Rohlík se šunkou, rajče, okurka, mrkev nebo ovoce a nesmí chybět ovocná kapsička.
Rohlík se šunkou a rajče 🥐🍖 🍅 nebo míchaná vajíčka🥚🍳 od tatínka, ten je umí nejlíp 😁
Ovoce a nebo něco sladkého od maminky upeceneho
Jakékoliv ovoce a nebo cokoliv, co zrovna jí maminka 😃
Děti milují něco malého do ruky - kousky ovoce či zeleniny, sušenky, křupinky. A potom ovocné kapsičky a někdy kakao 🙂
Ovocná kapsička , rohlík s máslem a rajčata
Anetka má ráda ogurty, ovoce nebo makovku 🥐
U nás vedou jogurty a banány 👌
Ovoce je u nás top.
Banány a brumiky. Prostě vše,co se nám vejde do ruky 😊
Maliny a borůvky.
Ovoce a zelenina - obě dcerky. 😊
Palačinky s nutelou a jogurt
Rozhodne ovoce (nejvice maliny a jahody, ale skoro vsechno), ale miluje i pecivo s marmeladou nebo treba palacinky 🙂 Celkove je dcerka sileny jedlik, takze sni skoro vse co dostane 😀
Tousty, přesnídávky, sušené ovoce, jahody , banán....
Naše dcera miluje ovoce zeleninu a chlebik s máslem. K tomu vodu ci kakao
Meloun a banán
U nás vedou vafle a ovoce 👧👦
Nejradsi by mely jen buchty, tycinky, kapsicky, ale maji smulu, takze hodne ovoce a zeleniny 😂
Jablka a hrušky, v závěsu pribiňák
Jogurt a ovoce 😍
Vedou kapsičky
Dikybohu nakrajena jablka 🙂
Dcera má nejraději domácí přesnídavky z našeho ovoce ;)
Vždy uspěji s miskou nakrájených jablíček. A topka je když jsou i oloupaná.
jogurt a müsli
Jakékoliv ovoce, ale když je sezóna broskví a melounů, vše ostatní jde stranou
U nas ma Kac oblibene zatim toasty, palacinky a pak ruzne druhy ovoce nebo ovocne kapsicky
Dcerka má ráda mléčný řez ,jablko, okurku
Rohlík se šunkou a okurek ke všemu 🙂
@pusolamy ty víčka vyzývaj ještě k nějakýmu tvoření a montessori aktivitám kupř:D
@normalnimatka mně ani ne 🙈
Se svacinkami teprve začínáme, ale za těch pár dní měl největší úspěch banán a malinká mlska v podobě lipa 😉
Jablko nebo hrozny a ryzove chlebiky s prichuti
Nejradši mají různé tyčinky právě z DM, někdy domácí tvarohové dezerty s ovocem
Banán, sýrová tyčinka a ovocné tyčinky z DM.
Cuketový perník
rohlík s májkou a jablíčko 🙂
Jahůdky, borůvky. Čerstvé a v zimě jako bonus lyfolizované z dmka.
Nejoblíbenější je zapečený toast nebo jogurt a nesmí chybět nějaká mňamka, v poslední době to jsou ovocné tyčinky z dm🙂
Jogurt,nejradsi mame bily selský..Mňamkaaaaa 🙂)
Suchy rohlík, čerstvé ovoce nebo ovocná kapsicka 🍎🍐
Ovoce, ořechy, ovocné kapsičky.
Zapecene toasty s vajíčkem, sunkou a sýrem a jahody😀
Ovoce, loupak, jogurt
Rohlík se sýrem a sunkou a červená paprika,a palačinky 😋
Jablko, banán, rozinky, ovocná kapsička
Jablíčko, ovocné tyčinky DM, kapsičky, jahudky, musli tyčinky 🙂🍎🍓🍉
Tvarohacek z Poděbrad 🙂 ovocné saláty ("vaří" si sama) 🙂
U starsi dcerky jogurty a banany, u mladsiho kapsicky nebo krupky.
U dcery j́e pořád nejlepší svačinou mámino mlíko 😀 Kromě toho má ráda jakékoliv ovoce 🙂
Starší syn má rád rohlík, máslo a vysočinu 🙂 Mladší syn má rád melouny, rajčata a okurky 🙂
Jak kdy ovoce broskve a hrozno, nebo kousek pečiva, ale zatím máme mléko 😊
Děti nám moc nechtějí papat ovoce a zeleninu, takže jako námi akceptovatelná varianta fungují ovocné kapsičky, přičemž nejoblíbenější jsou Hippis "s žábou" kupované v dm 🙂.
Moje dcera nemá ve škole čas na svačiny, ale doma momentálně nejlepší je ovoce ze zahrádky.
Ovoce, zelenina, presnidavky
Donut, kapsičky, zelenina a ovoce
donut, ovoce zelenina
Chleba s Májkou a jablko.
U nás je favoritkou v poslední době nektarinka, poté jablka a hrušky. ☺️
Jablko, mrkev, okurek, chleba s máslem, švestky, broskve, sušenka, nebo něco co je doma upečené.
U nás je to bílý jogurt v kombinaci jakéhokoliv ovoce,různé placičky,domácí sušenky, oblíbené je u nás také různé smoothie a mléčné koktejly 🙂
Ovoce.
Bílý jogurt s vločkama, banán nebo okurka :D
Jablka, hrozno a šunka
Jogurt, Jablko
Miluji muffin, vafle, buchtu a jablíčko
Ovoce, kapsičky a mušlí tyčky babylove
ovoce, meloun, muffiny
Houska se šunkou a sýrem
Bebe susenky, rohlik se sunkou a jakakoliv buchta 😉
Domácí pribiňák a ovoce
Domácí pribiňák a ovoce
Dcera miluje zeleninu a ovoce, nejvic rajcata, okurky, kukuřici.. tak asi to ;)
Uplne nejradsi ma jogurt s ovocem. Aktualne vede banan a maliny ☺
Syrová zelenina, jablko, ovocne kapsičky nebo dětské sušenky, které krade mladšímu bráchovi 🙂
Brumik, mléko a jablko
Ovoce, sušenka nebo ovocná tyčinka, pití.
Okurka, tousty, jogurt nebo ovocna kapsička
zatim matersky mliko 😁 ale brzo to prijde a proto ty roztomile krabicky nutne potrebujeme 😂
V poslední době hlavně jabko, víno a nebo donut.
Nejvíc nejoblíbenější svačina mojí holčičky je sýrový rohlík, brumík a jogurt.
Houska se salámem s jablko😉
cokoliv co jí tatínek 🙂 vajíčko, maso, rajče, knedlík
Tousty se šunkou a sýrem.
rohlík se šunkou je TOP, tousty, tvaroháček
Ovoce a jogurt/ ovoce a pecivo se sunkou, nepohrdne ani mrkvi, rajcatkama nebo okurkou 🙂.
Nejoblíbenější určitě maliny a jahody, ty by mohla každý den 🙂
Miluje jogurtové nápoje nebo kefír
Dcera má ráda ovoce a lipanka.
Tvaroh s babánem 😊
Ovocné kapsičky.
Jablko, banan a k tomu pecivo - muffin nebo datlovky. Ze zeleniny pak casto okurky.
Okurka, banan, sunka, syr
Nejoblíbenější je krabička ovoce a zeleniny
ovocná přesnídávka nebo jogurt
Ovoce a splacnutej chlebík 😏
Jogurt 🥛
domácí loupáky s máslem a marmeládou, nebo nějaká domácí buchta, jablko, okurka
Oreo sušenky a k nim ovoce, to dcera miluje
Hroznove vino a svestky 😀
Jablko a suchý rohlík 😁
Rohlík se šunkou a mrkev/ jablko
Obycejny bily jogurt 🙃
Rohlik s maslom a medom...
Palačinky 🤩
U nás frčí termix a nebo jogurt 😊
Jakýkoliv ovoce nebo zelenina
Uplne cokoliv...stridame.
.. pečivo, toasty,tortily,palacinky,buchty,ovoce,seminka,jogurty,pudinky,obcas mlska🙂
U nas frci jogurty a trubicky Alaska
U nás vedou jablka, meloun a cherry rajčátka
Holčičky mam doma tři, každá preferuje neco jiného.
Nejstarší ma nejradeji syrové biosaury a hroznove vino bez pecicek.
Prostřední sni naprosto cokoliv ale nejradeji ma rajcatka, bazalku a mozarelu tresinky.
Nejmladší nyni melouna tycinky s plamenakem z DM😁
vždy nějaké ovoce, teď jsou top maliny se samosběru, zeleninka a nějaké pecivo, to většinou prinese domu. V pátek překvapila a řekla, ze chce chleba se špekem, tak šla do školy jako správný dřevorubec ( chleba zůstal, ale špek zmizel 🙂)
Dcera miluje jahody a maliny🍓, pistáciový termix, oříšky 🥜🌰a v létě zmrzlinu 🍦
U nás jednoznačně jogurt 😀
Chleba s Lučinou
Zeleninu, mix ořechů, domácí pribiňák, chléb s domácí marmeládou 🙂
Nějakou buchtu a ovoce.
muffiny 🙂
Dcerka ma rada jogurt s ovocem,jablicko a ovocne kapsicky 🙂
Jogurty ve všech podobách
Rohlik s pastikou a ovocná DM taštička
U nás také asi vedou jogurty, případně na výlety různé ovocné kapsičky, švestky, cherry rajčátka...docela mám(e) problém s typickými školkovými svsčinkami - pečivo s pomazánkou. To prostě doma nedělám.
Rajčata a okurky 😊
Toastový chleba s máslem a šunkou a jablíčko.
U našich dětí se ten žebříček oblíbenosti svačin dost často mění. Takovou naší stálicí je ovoce, nejraději mají jablka. Když je chci potěšit, tak ve svých svačinovych krabičkách najdou krome ovoce i něco doma pečeného - perník, makovec, banánový chlebíček či sladké nebo slané muffiny.
Ovoce a zelenina
Ovoce, zelenina a taky jogurt
Pečivo nejraději s marmeládou od babičky, kousek toho co jsme pekly o víkendu, ovoce, zelenina a občas něco ze školního automatu 😊
Ovoce, zelenina a koláčky a buchty všech druhů (hlavně "tvajohový kojáč", jak by řekla dcerka) 🙂
Repove susenky, co peceme doma
JakAkoli ovocná svacinka 🙂
Favoritem je jakekoli sezonni ovoce, momentalne jahody a maliny😊
Kapsička, hroznové víno, salatová okurka
Zelenina, ovoce...mamiiii hlavne ne chleba
Jablíčko a rohlík se sýrem.
U nás jsou v oblibě zapečené tousty, cherry rajčátka a když už nevím co, tak mám v záloze mléčný nápoj nejlépe 🍓 či lesní směs.
Soutěž byla ukončena o půlnoci ze 6. na 7. září - komentáře přidané později bohužel není možné do soutěže zařadit. Vyhlášení výherce/výherkyně proběhne ve středu 9. 9. 2020 na mém blogu


Ovoce, sušenky a v létě zmrzlina