Výsledky vyhledávání pro slovo #test_slowage2

  Zruš hledání
  puresin
  3. dub 2018    Čtené 320x

  Velká očekávání v testu Vichy SlowAge Nuit

  Jmenuji se Kamila, je mi 36 let, 7 let jsem vdaná za skvělého chlapa a máme tři malé děti.


  Kosmetika, hlavně ta pečující, je moje velká vášeň, a pár zástupců z řad Vichy už jsem i vyzkoušela, o to radostnější byla zpráva, že jsem z desítek uchazeček na Modrém koníku vybraná k testování novinky mezi nočními krémy - Vichy SlowAge Nuit, právě já. Bylo to totiž poprvé, co jsem tady testovala sama na sobě a mohla si to tedy pořádně užít.
  Moje zadání pro Slow Age Nuit bylo jasné: hledám noční krém, který bude dobře spolupracovat se zbytkem mého pečujícího arzenálu (oční krém, konturovací a sérum), bude mít dost výživnou, ale ne příliš mastnou texturu, a ráno po něm bude pleť "napumpovaná" a rozjasněná. Přiznám se, že jsem svého favorita, který tohle všechno splňoval měla, ale jeho cena je bohužel závratná, takže jsem se s nadějí na ušetření rodinného rozpočtu pustila do testování novinky od Vichy.

  První, co vás na SlowAge překvapí, je jeho barva - karamelová. A hned potom vůně. Připomínala mi směs bylin s nádechem desinfekce, jakoby byl krém právě umíchán v lékárně. Ostatní děvčata si ji moc chválily, já si na ni popravdě nezvykla. A třetím překvapením je konsistence. Nejde totiž o krém v pravém slova smyslu, ale o hutný gel. Nevstřebává se ale tak rychle, jako běžné gelové přípravky, takže masáž obličeje, která je mým každovečerním neodmyslitelným rituálem, nebyla problém.


  Tím bohužel moje chvála SlowAge končí. Přestože nemám nijak citlivou nebo suchou pleť, krém mě po nanesení často štípal, stačil pupínek nebo podráždění od vousů a už to bylo opravdu nepříjemné. Ráno sice pleť vypadala povšechně dobře, na několika místech se mi ale začaly dělat suché šupinky, což po noci s  výživným krémem prostě nečekáte. Vlastně nejlíp vypadal můj obličej čerstvě po nanesení gelu - jeho karamelová barva dělala jemný zlatavý "glow". Ráno už tam ale samozřejmě (bohužel) nebyl. Každopádně bych produkt doporučila výhradně pro mastnou pleť, já se svojí smíšenou měla večer i ráno pocit, že mi prostě nestačí.

  Večer před nanesením

  Večer hned po nanesení

  Ráno

  Celkově shrnuto: Kdyby byl Vichy SlowAge Nuit krémem z drogerie v cenové kategorii kolem 150Kč, neměla bych proti němu asi námitky. Bohužel je jeho maloobchodní cena 799Kč, a za tu mě o své jedinečnosti rozhodně nepřesvědčil. Takže já hledám svůj dokonalý noční krém dál. 🙂

  lvicek2000
  3. dub 2018    Čtené 298x

  Testování Vichy Slow Age aneb léta běží zpět

  Jak začít… Nejsem žádný kosmetický guru, ale zřejmě byly schválně vybírány ženy „v letech“, které mají nejen nějakou tu vrásku, ale také už fůru zkušeností se různými krémíčky a séry, abychom tuhle novinku z francouzských laboratoří měly s čím srovnávat. A vzhledem k tomu, že vrásek, zkušeností i roků mám víc než dost, jeden noční zázrak doputoval i ke mně. Sice měl drobné zdržení a nalezení balíčku mi naopak pár vrásek přidělalo, zbytek testování již proběhl v příjemné pohodě.

  Moje tvář

  Jen pár slov o mně a mé pleti. Zcela upřímně - na mé tváří je prostě vidět, že jsme se přehoupla přes půlku čtvrté dekády, vrásky mám hlavně kolem očí a to z mnoha důvodů - ráda a často se směju, denně se líčím, koukám do slunce a nenosím moc sluneční brýle a ten nejzásadnější důvod je, že bych měla nosit dioptrické brýle, které nenosím, tudíž k rozeznání osob na dálku musím ostřit a mhouřím oči. Nejhorší etapu nevyspání s dětmi mám již za sebou - 3 roky jsem bděla, další 3 roky spala na půl oka. V momentě, kdy se mé dvě děti naučily spát, vrátila jsem se do práce a děti svěřila vzdělávacím ústavům, takže nás zase ničí ranní vstávání. Ale upřímně - proti vstávání 12x za hodinu k rostoucí stoličce mé druhorozené je to pohoda.

  Tohle všechno mám vepsáno ve tváři, na pleť působí gravitace o fous více než dřív, mám nesjednocenou barvu, často otoky kolem očí i po prospané noci a bohužel, ač mám pleť citlivou, místy má sklony se mastit a občas se objeví i pupínky. Ideální krém hledám již dlouho…

  Testování a výsledky

  Testování mělo probíhat 2 týdny, recenzi píši až poslední možný den, tudíž fakticky testuji poctivě celé tři týdny, což mi přijde velmi krátký čas na úplné zhodnocení. Další věc je, že velmi záleží (alespoň u mě), v jaké fázi cyklu se nacházím. Každopádně přicházím s těmito výsledky…

  Jedná se o gel hnědé barvy a velmi příjemné vůně. Vím, že je to dost subjektivní, ale pro mě to byla vůně lehká, svěží, neobtěžující, květinová. Konzistence je gelová a velmi lehká, k namazání celého obličeje stačí opravdu malé množství, takže vydrží opravdu dlouho. Dle popisků by se po otevření měl krém do 12 měsíců vypotřebovat, tipuji, že s denním použitím mi minimálně půl až třičtvrtě roku vydrží. Hodně žen asi odradí celkem vysoká cena, ale zcela upřímně, pokud bych narazila na krém, který by mi vyhovoval po všech stránkách a vydržel mi skoro rok, byla bych ochotná platit i víc. Krém jsem užívala opravdu pravidelně každý večer po vyčistění pleti micelární vodou.

  A co konkrétně jsem pozorovala na své pleti?

  Nečekala jsem, že by mi zalezly vrásky, to podle mě nedokáže žádný krém, sama jsem byla zvědavá, jestli nějaké změny budu pozorovat. Byla jsem celkem skeptická. Po prvním týdnu jsem neměla pocit nějaké výrazné změny. Jedině že pleť byla na omak jakoby sametovější. Začínala jsem mít trochu obavy, o čem vlastně budu recenzi psát.

  Druhý týden jsem se chtě nechtě začala víc pozorovat v zrcadle. Vlastně neumím popsat ten pravý důvod, ale začala jsem mít pocit, že i nenalíčená vypadám lépe. Vůbec nepoužívám make-up, ale na běžné denní líčení používám pudr a tvářenku, abych trochu, jak se říká, „prokoukla“ a měla svěží vzhled. A najednou mi přišlo, že pleť prostě vypadá lépe. Jakoby rozzářená. Zní to asi zvláštně, ale mám pocit, jako by vymizel takový šedavý tón pleti, který během dlouhé zimy bez slunce mívám. Otoky pod očima mám v určité míře stále, ale řekla bych, že tenhle problém potřebuje delší čas a hlavně je závislý na dalších faktorech jako pitný režim, spánkový režim, hormonální cyklus a jeho fáze apod.

  Měla jsem také obavy, jestli se mi pleť nebude výrazně víc mastit. S tím mám problém u většiny krémů, které sice vyživují a hydratují pleť, ale ráno se probudím s mastnými zónami. To jsem u tohoto krému nezaznamenala. Jen jednou, když jsem použila krém jako masku, tzn. nanesla větší množství gelu a nechala působit asi 10 minut, pak vmasírovala do pleti a zbytky setřela kosmetickým tamponem, jsem ráno měla pocit více mastnější pleti, ale vzhledem k tomu, že každé ráno čistím pleť micelární vodou, přes den jsem už zvýšené maštění nezaznamenala. Po využití gelu jako masky byla pleť ještě více hebká než před tím.

  Závěrem

  Jak bych své testování shrnula… Určitě nepřestávám v použití krému dál, a pokud bude mít někdo zájem, napíšu recenzi třeba za další měsíc, dva… Krém mě rozhodně nezklamal, jsem vlastně zvědavá, co ještě na své pleti objevím za změny a zda si třeba všimne i někdo jiný. Nečekala jsem, že se po 2 týdnech používání změním v mladici se svěží pletí, ale nutno říct, že se cítím fakt dobře. Od dalšího použití si slibuji pomalejší stárnutí pleti a svěží vzhled.

  Snažila jsem se o případnou fotodokumentaci, aby bylo vidět, jaké změny na mém letitém obličeji proběhly, ale to je fakt nemožné. Záleží na světle, úhlu obličeje, pohledu, zaostření foťáku apod. Takže jsem nakonec fotky hodila trochu do komičtější podoby. Když už musím zveřejnit svůj nenalíčený obličej, ať se trochu pobavíme. Navíc když jsem v nejmenovaném supermarketu kupovala babičce k svátku vaječňák a nechtěli po mně občanku, pojala jsem podezření, že bych své fotky neměla zveřejňovat vůbec. 😀

  Závěrem bych chtěla poděkovat za možnost testovat, osobně mám s touto značkou již zkušenost a to pozitivní, byla jsem tedy zvědavá, jak obstojí tento krém. A já doufám, že obstojí stejně dobře, ale to ukáže asi až delší časový horizont. Krém doporučuji všem, kteří chtějí vyzkoušet lehký, nemastící gel s příjemnou vůní, který dá vaší pleti svěží vzhled a hebkost.

  Ale nedá mi to skončit tím, že stejně nejdůležitější je váš vnitřní pocit a energie, která z vás vyzařuje. Pozitivní mysl a radost ze života je důležitým faktorem, který společně s dobrým krémem dokáže rozzářit vaši pleť a váš pohled…

  michalelka
  29. bře 2018    Čtené 460x

  Noční krém Vichy Slow Age

  Ač se mi to nedobře přiznává, tak třicítka už pasuje i na můj věk. Dlouho jsem se snažila tento fakt ignorovat, ale realita je neúprosná 😀 Tento VIP klub je pro mnohé milníkem, pro mě to byla známka toho, že bych se minimálně měla začít pořádně starat o svou pleť. Podle mojí babičky stačí mýdlo a voda, ale kde jsou ty časy, že.. 🙂

  O to víc jsem byla nadšená, že se mi dostalo možnosti testovat Noční krém Vichy Slow Age, podle mě je to skvělý start. Celkově nemám pleť problémovou, netrápí mě akné a ani jiné neduhy, vrásky ignoruji (zatím), ale co mě hodně trápí, jsou kruhy pod očima. Konec těhotenství tomu dvakrát nepřidává a pytle pod očima nezakryla ani tuna makeupu.

  Ale konečně k samotnému krému. Jako každá ženská se moc ráda obklopuji hezkými věcmi a už jen doručený balíček mi vykouzlil úsměv na rtech. Smaragdově zelený kelímek sliboval hýčkání již na první pohled. Po otevření mě prvotní vůně po pravdě moc nenadchla, ale po krátkém seznámení mi bylinková vůně s příměsí "lékárny" více než baví 🙂

  Testování mi trochu zkomplikovala nemoc, tak jsem si krém vyzkoušela v opravdu v zátěžových podmínkách. Musím ocenit celkovou jemnost krému a naprosto úžasné vstřebávání. Na tváři mi nezůstal žádný mastný film, což oceňuji asi nejvíce. Jsem na tohle docela fiflena 🙂 U krému je doporučení i na "masku", kdy si nanesete větší množství krému a necháte jej chvilku působit. Vyzkoušela jsem ji dvakrát a fanda tohoto způsobu nebudu, více mi vyhovuje nanesení a pak si užívat chladivé účinky gelu a jemné (vy)pnutí kůže.

  A co ty moje slavný kruhy? Zázrakem bohužel nezmizely, ale progress je určitě vidět. Moc ráda bych Vám přidala i barevné fotky, ale nos mám pořád jak klaun a to Vám nemůžu udělat 🙂 No, posuďte samy. První vykulená je před samotným používáním, druhá "po". A ne, kruhy nejsou jen stín, bohužel tam jsou. Snad ne už na dlouho 🙂 Testováním využívání krému rozhodně nekončí.

  Ráda bych tímto poděkovala firmě Vichy #test_slowage2 a @konik_testuje za možnost vyzkoušení a testování produktu. Pokud váháte, jaký noční krém si pořídit, je krém Vichy Slow Age ta správná volba. Já si k němu pořídím i krém denní, ať mám pokrytý celý den. 

  denikzaslouzilemamy
  28. bře 2018    Čtené 814x

  Vichy Slow Age Nuit - Zítřek začíná již DNES

  Děkuji @konik_testuje, že jsem byla vybrána mezi několika šťastnými a dostala tak příležitost vyzkoušet novinku v řadě Slow Age od Vichy Nuit. Pojďte si tedy přečíst, jak celý můj #test_slowage2 dopadl 🙂

  Na naši pleť toho útočí poměrně hodně. Od nedostatku spánku, před občas nevyváženou stranu až po ovzduší. To vše má za následek, že je naše pleť zašedlá, unavená a bez života. Jakoby z ní někdo vysál všechnu šťávu.

  A tak nastupuje první noční péče od Vichy Slow Age nuit která obnovuje pleť a pomáhá jejímu okysličování. Během noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Ráno byste se tak měla budit s viditelně odpočatou a svěží pletí, doslova napumpovanou životem. A jako bonus s lehce vyhlazenějšími jemnými vráskami.


  Unikátní přírodně zbarvená gelová textura, která se lehce vstřebává do pokožky. S obsahem antioxidačních aktivních látek proti stárnutí pleti jako je Resveratrol a Baicalin.

  Zní to jako pohádka. Zatímco y spíte a čerpáte energii na další den, pleť by měla díky obsahu účinných látek doslova nasávat život a vymazávat jemné vrásky.

  Za unikátní rozhodně považuji jeho přírodně zbarvenou gelovou texturu. Přiznám se, že právě zbarvení, mě na krému hodně zaskočilo. Stejně jako jeho lehká textura, u které jsem se obávala, že nebude dostatečně hydratovat.

  Jsem ten typ uživatele, kterého zajímá nejenom barva produktu, ale také jeho textura a hlavně vůně. Vlastně všechny přípravky od šampónů na vlasy přes sprchové gely až po přípravky na pleť, nejdříve testuji a až po té zakoupím. Hodně krémů na pleť u mě ztroskotalo ve chvíli, kdy mi jednoduše jejich parfemace nesedla. A nezáleží na tom, zda byla silná nebo téměř neznatelná.

  Vůně jako taková, mě u Vichy Slow Age nuit nepřekvapila. Už delší dobu na mém nočním stolku zaujímá své místo jeho „sestřička“ denní verze Slow Age. Oba tyto krémy jsou téměř shodné, co se týče parfemace. Tady ale veškerá podobnost končí, protože jinak jsou to oba naprosto odlišné produkty.

  Zatímco denní verze Slow Age je lehce narůžovělá a velmi hutná, dostatečně hydratuje a velmi rychle se do pleti vpíjí. Noční verze Slow age je konzistencí spíše hustší gel. Ne příliš a ne ani málo. Vůně jako u celé řady Slow Age je příjemná a nijak mi nevadí, naopak. Ovšem barva tedy trochu nelichotivá je.

  Výrobce uvádí, že má svým hnědým nádechem připomínat tradiční, lékárenské masti. Neumím dost dobře posoudit, jakou barvu tehdejší masti měly, mě osobně není hnědá barva nijak příjemná a ze začátku jsem se trochu bála, zda bude na pleti vidět. Po několika použitích u zrcadla jsem ale zjistila, že nehledě na výraznou hnědou barvu, na pleti sama o sobě vidět není.

  Textura je velmi jemná a na pleti doslova taje pod prsty. Dobře hydratuje a pleť je po krému taková pěkně naducaná. Mojí sušší pleti vyhovuje, ale přesto bych na noc uvítala něco více hydratačního. Normální nebo smíšené pleti, ale bude krém perfektně vyhovovat.

  Neucpává póry, nezpůsobuje začervenání, pálení, ani jiné nepříjemné reakce a ani mé mastnější bradě nevadí. Jiné krémy mi často způsobují ucpávání pórů právě v oblasti brady a díky tomu vznik nevzhledných a dost často bolestivých pupínků. A většinou mi stačí jedna nebo dvě aplikace daného produktu, abych věděla, že není pro mě ten pravý.

  Posoudit, zda opravdu vyhlazuje vrásky a předchází vznik novým zatím nemohu. Na to jsem krém testovala příliš krátkou dobu. Boj s vrásky je totiž složitý a hlavně je to běh na dlouhou trať.

  Určitě bych ho ale doporučila všem z vás, které hledáte hydratační, ale nemastný krém, s příjemnou parfemací a složením, které vaší pleti dodá potřebnou vláhu a díky obsahu antioxidantů, se budete budit s odpočatou a svěží pletí každé ráno.

  Monika

  blanchehanke
  28. bře 2018    Čtené 200x

  Vichy Slow Age - záchrana pro maminky nespavců🙂

  Předně bych chtěla ještě jednou poděkovat za možnost testování nového gelového krému Vichy Slow Age Nuit pro "unavenou, mdlou a zašedlou pleť." To totiž přesně vystihuje mou tvář po ránu! Oslavila jsem 31. narozeniny a doma mám báječnou holčičku, která ale dlouhému nočnímu spánku neholduje. Ačkoli je okolí milé a taktní, já sama na sobě vidím, že mimické vrásky mám za poslední rok výraznější a pleť je bez použití rozjasňujícího makeupu taková nijaká, bez života, opravdu zašedlá. Říká se, že osmihodinový spánek nic nenahradí, ale když není jiná možnost...🙂

  Jako první mě na tomto produktu od Vichy zaujal obal, krém je v krásném skleněném kelímku, žádný plast, luxus! Po otevření mě překvapila nevšední barva gelu, ale není se třeba bát, rychle se vstřebává a nezanechá mastný film, takže nehrozí zašpinění oblečení, ložního prádla, atd.

  A pak ta vůně! Já osobně, mám ráda výraznější parfemace a tato je nevšední, nevtíravá, ale dlouhotrvající. Přiznám se, že jsem nebyla velkým fanouškem gelových textur na pleť, měla jsem pocit, že budou lepit a že klasický krém vyživí tak nějak víc. Musela jsem se ale Vichy v duchu omluvit🙂 Tento produkt je výrobcem popisován jako gelový krém, což je velmi trefné označení - je chladivý, lehký, nelepí, rychle se vsakuje a přitom krásně vyživil i sušší místa na mé pleti.

  Další plus spatřuji v tom, že se dá produkt aplikovat i na oční okolí (u mnoha značek se mi stalo, že bylo nutné se mu vyhnout a aplikovat speciální oční krém) a právě očnímu okolí se na mé pleti velmi osvědčil, kruhy pod očima mám podle mého názoru světlejší a mimické vrásky kolem očí a mezi obočím mi přijdou méně výrazné.

  Menší minus jsem objevila v tom, že jsem měla dojem, že když jsem na noc nanesla krém (a ráno si obličej omyla), i tak se mi přes den více leskla T-zóna. Pleť mám normální, smíšenou, ne nijak výrazně mastnou.

  A jaké je tedy mé osobní resumé?

  Produkt jsem pečlivě používala každý večer po dobu tří týdnů - přesto ho v kelímku mám ještě určitě polovinu, na aplikaci stačí opravdu malé množství. Pozoruji, že je pleť i bez použití dekorativní kosmetiky sjednocenější, zářivější, vypnutější, mimické vrásky a tmavé kruhy pod očima redukovanější. Co se týče zmíněné T-zóny, během dne 1-2x použiju lehký transparentní pudr, dříve mi stačil jen ráno tekutý zmatňující makeup. Holt pleť doslova kypí a září zdravím do všech stran🙂)

  zebra2009
  27. bře 2018    Čtené 334x

  Vichy Slow Age Night - pracuje, když vy spíte

  Jsem maminka třech dětí a za pár dní oslavím "Kristova léta". Měla jsem opravdu velikou radost, když jsem na Modrém koníku byla vybrána mezi ženy, které budou moci mezi prvními testovat nový noční krém Vichy Slow Age. Celé testování tohoto krému jsem si užila a beru ho jako takový malý přednarozeninový dárek.

  S kosmetikou Vichy mám již zkušenosti a vždy jsem byla spokojená. Byla jsem tedy zvědavá, zda i tato novinka mě nezklame a splní má očekávání. V době začátku testování jsem byla teprve dva měsíce po třetím porodu, kdy prakticky celé šestinedělí se točilo kolem onemocnění dětí. Na spánek nebo relaxaci nebyl čas, zimní sychravé počasí a suchý vzduch v bytě pleti rovněž dvakrát nepřidal. Čekala jsem tedy na balíček s krémem vyloženě jako na zázrak.

  Byla jsem příjemně překvapena, že na testování mi bylo doručeno celé balení krému/gelu. Noční krém Vichy Slow Age se ukrývá ve skleněné smaragdově zbarvené lahvičce a musím říci, že pro všechny milovníky přírody už samo balení je esteticky "dokonalé". Po otevření krém nádherně voní přírodou, po bylinkách, je to taková svěží vůně. Přípravek není vyloženě krémové konzistence, ale je to hutný gel. Přiznám se, že nejprve jsem z této konzistence měla obavu, aby se gel dobře vstřebával a obličej jsem neměla spíše ulepený. Tato pochybnost mi byla mile vyvrácena hned po první aplikaci, protože gel se krásně vstřebává do pokožky, je cítit příjemný chladivý účinek, který vypíná a vyživuje pleť. Navíc krásně voní příjemnou nevtíravou vůní, která se mi před spaním za dva týdny testování stala lehce návykovou. Ráno po první aplikaci byla již pleť zřetelně vyhlazená a co jsem ocenila především, měla jsem naprosto sjednocený odstín pleti, aniž bych musela použít make-up. Na lehké šupinky v oblasti nosu, které se mi udělaly díky zimnímu počasí, jedna aplikace ale nestačila. Po týdnu však byla pleť vyhlazená už i v oblasti nosu.

  Od nočního krému/gelu Vichy Slow Age jsem nečekala, že ze mě za dobu testování udělá znovu "dvacítku", ale přála jsem si hydratovanou a rozjasněnou pleť, jak výrobce u tohoto přípravku deklaruje. Tato očekávání gel naprosto splnil a co více, body navíc mu připisuji za sjednocený odstín pleti, který je nad rámec mých očekávání. Luxusní balení a příjemná nevtíravá vůně podtrhují veškerá pozitiva tohoto přípravku.

  Vzhledem k tomu, že za dobu testování se mi zdá, že gelu snad ani neubylo, tak věřím, že jedno balení odhadem vydrží minimálně 4 měsíce, což se mi zdá i cenově přijatelné. 

  Co napsat závěrem?

  Jsem moc ráda, že jsem dostala možnost otestovat nový noční krém Vichy Slow Age na těchto stránkách. Přípravek nejen splnil moje očekávání, dokonce je překonal. Jsem opravdu spokojená a určitě u něho nějaký čas zůstanu. Dokonce přemýšlím, že vyzkouším i ostatní přípravky z této řady Slow Age, které jsou na trhu.

  allynka
  27. bře 2018    Čtené 354x

  Jak proměnit večerní rutinu v nadpozemský zážitek

  Před třemi týdny jsem objevila noční krém Vichy Slow Age a od té doby se těším na každý večer, až se jím nechám hýčkat.

  Jsem dvaačtyřicetiletá maminka tří skřítků, bývám často unavená, nevyspalá a vyčerpaná, což se podepisuje především na mé pleti. Ale také jsem žena, která ví, co chce a moc ráda se líbí svému muži. Noční krém tvoří nepostradatelnou součást mojí každodenní péče o pleť, proto jsem zajásala, když mě Koník umožnil otestovat mezi prvními v Čechách nový noční krém od Vichy. Už téměř jedenadvacet večerů aplikuji na obličej Vichy Slow Age a moje prvotní nadšení se postupně stává závislostí. Ale pěkně od začátku. 

  Než mi dorazil balíček, snažila jsem se získat všechny dostupné informace, abych si udělala jasno, co můžu od krému očekávat. Dozvěděla jsem se, že krém je určený pro unavenou pleť, obsahuje antioxidanty proti stárnutí, rozjasňuje a vyhlazuje pleť, má hnědou barvu, gelovou konzistenci a rostlinnou, až téměř medicínskou vůni. Sice jsem se na něj těšila, protože miluju každou novou kosmetiku, ale k některým tvrzením jsem byla mírně skeptická, jiné ve mně vzbuzovaly dokonce obavy. Notak co třeba ta vůně, to by mohl být pěkný průšvih... nebo gelová konzistence, vždyť gelové krémy bývají málo hutné, jakoby tekuté nebo dokonce lepivé.

  Rozbalila jsem svůj malý poklad a v rukou se mi ocitl krém v luxusně vyhlížejícím balení smaragdově zelené barvy. Odšroubovala jsem víčko a velmi opatrně jsem si přivoněla. Voněl naprosto božsky! Necítím z něj přímo bylinky, ale cosi přírodního, svěžího a lehounce sladce omamného, co vás nutí si přičichnout znovu a znovu. Těšila jsem se na první večerní aplikaci jako malá. 

  Konečně nadešla ta chvíle a já jsem po důkladném vyčistění obličeje mohla vyzkoušet Vichy Slow Age na vlastní kůži. Všechny obavy ohledně konzistence se rozplynuly v ten moment, kdy jsem krém nanesla na pleť. Byl to doslova nadpozemský pocit, tak sametově hedvábný... a k tomu ta úžasná vůně... bylo to tááák příjemné, že jsem měla chuť do krému skočit úplně celá a vykoupat se v něm. Šla jsem spát naprosto spokojená. Takové zdánlivé maličkosti dokáží udělat můj život ještě radostnější. 

  Každý večer si tak dopřávám úžasný požitek pro (skoro) všechny moje smysly. Vichy Slow Age je tuze moc příjemný, heboučký a nádherně voní. Je fajn, že stačí nanést opravdu malé množství a krém se krásně rozetře a vstřebá. Ale nevstřebá se zase natolik, abych o něm už po pár minutách nevěděla. Vnímám ho na své pleti tím nejpříjemnějším způsobem jako tenoučkou vrstvu ochranné péče. A k tomu ta naprosto úchvatná, jemná, avšak silně návyková vůně... už se trochu opakuju, já vím, ale nemůžu si pomoct... je to přesně taková vůně, kterou chcete čichat pořád a pořád a nikdy se vám neomrzí... taková, díky níž usínám s příjemným pocitem a spokojeným úsměvem. 

  Ale víte, kdy se pozná kvalitní a účinný noční krém? Přece ráno! Vichy Slow Age mě po probuzení příjemně překvapil, vnímám to,  jako by mě stále něžně objímal a dodával mojí pleti jiskru. Ani při pohledu do zrcadla nemám důvod ke zděšeným výkřikům či znechuceným sarkastickým poznámkám. Moje pleť je na dotek příjemně hebká a zlehka vypnutá. Vrásky mám zatím jen okolo očí od smíchu, takže je neřeším. 

  Co bych mohla krému vytknout? Popravdě jsem žádná negativa nenašla. A to musím přiznat, že jsem poměrně náročná a nenapravitelná perfekcionistka. 

  Dlouho jsem přemýšlela, co tento noční krém nejlépe vystihuje a najednou mi to došlo. Vichy Slow Age mi připadá, jako by pocházel od Avatarů. Svou konzistencí a vůní je tak čistý, nevinný a neskutečně příjemný a zároveň je překvapivě účinný. Takže za mě jednoznačně ANO, stojí za to ho vyzkoušet, každý večer se nechat unést do země Avatarů a každé ráno se probouzet jako znovuzrozená.

  sitemaka
  26. bře 2018    Čtené 219x

  Hýčkám si pleť-Vichy Slow Age Night

  V první řadě bych chtěla poděkovat za možnost otestovat tento krém. Jsem maminka třech kluků, brzy mi bude 34 let a náš každý den, si užíváme na plno🙂 Ale jsem i žena, která  se chce líbit, takže péče o plet, je samozřejmostí a já si myslela, že již pár let používám, super krém, ale nikdy nedokázal to co Vichy během 14 dnů.

  Vichy dorazil kurýrem a já byla jak malá, hned jsem rozdělávala krabici a chtěla si prohlédnout ten zázrak. Objevila jsem smaragdově zelené balení a okamžitě přivoněla. A první body pro Vichy - Krém krásně ale přitom nevtíratelně svěže voní po bylinkách. Je ho barva není klasická barva krému, ani to není klasický krém, ale hnědý hustný gel. Já mám ráda změny, takže jsem se na večer začala velice těšit 🙂

  Složení: AQUA / WATER - DIMETHICONE - GLYCERIN - PROPYLENE GLYCOL - NIACINAMIDE - ALCOHOL DENAT. - DIPROPYLENE GLYCOL - BIFIDA FERMENT LYSATE - CAFFEINE - SODIUM CHLORIDE - PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE - TOCOPHEROL - CARAMEL - SODIUM BENZOATE - ADENOSINE - PHENOXYETHANOL - SCUTELLARIA BAICALENSIS ROOT EXTRACT - RESVERATROL - PARFUM / FRAGRANCE

  Aplikace: Aplikujte každý večer na pleť obličeje a krku. Použijte také jako masku  - jednou týdně naneste tenkou vrstvu a nechte působit 10 minut. Následně vmasírujte. Přebytek produktu odstraňte vatovým tampónem. Vyhněte se okolí očí a rtů.

  Účinnost: Po probuzení je pleť plně hydratovaná a rozjasněná. Noc po noci se zlepšuje proces obnovy pleti, jemné linky jsou vyhlazené.

  První večer po důkladném vyčištění pleti jsem nanesla krém. Hned jsem tušila, že testuji něco neobyčejného! Krém nejenom příjemně voní, ale je i neskutečně hebký a během pár chvilek je hebká i plet a krém se nevtřebá tak rychle, takže i po nějaké době, kdy jsem si šla lehnout jsem stále cítila, jakoby ochranný film na své pleti a příjemnou vůni. Samozřejmě jsem rozdíl nepozorovala hned po první noci, ale už po první noci, byla moje pleť, ráno svěžejší a po týdnu už jsem pozorovala i sjednocení barvy pleti, čímž jsem byla velmi mile překvapena a brala to od krému jako jeden velký bonus.

  Takže co říct na závěr? Mě si Vichy získal!

  Nemám problém zainvestovat do kvalitní kosmetiky, ale nerada kupuji něco, kde nejsem přesvědčená o výsledku.Tady jsem díky testování mohla vyzkoušet a jsem za to strašně ráda. Takže u mě doma si Vichy své místo najde a když mi včera můj bratr řekl, že mi to sluší, že jakoby zářím i to jsem připsala Vichy, protože ano moje pleť s ním září a já se také cítím mnohem lépe.

  brendamonique
  21. bře 2018    Čtené 389x

  (vy)MAŽTE VRÁSKY s Vichy

  Nejprve bych ráda poděkovala za příležitost, že jsem byla vybrána pro testování produktu Vichy Slow Age Night. Klasické hydratační krémy moc nepoužívám, nemám vysušenou pleť, ba spíše naopak jsem typem pleti uvízla kdesi ve věku teenagerů. Trpím na akné, které se po čase menstruace obvykle ještě zhorší. Neustále mastící se pleť musím častěji omývat hydratačním mýdlem a snažit se tak dosáhnout rovnováhy mezi mastnotou a vysušením. Jelikož jsem již ve věku, kdy na sebe vrásky nenechají čekat a stále jich přibývá, začala jsem experimentovat s liftingovými make upy a denními krémy proti stárnutí. 

  Noční krém byl pro mě neozkoušenou novinkou.  Dostal se mi tedy do ruky Vichy krém (Slow Age = zpomalení stárnutí) night/nuit (noční).

  Přípravek jsem aplikovala každý večer před spaním na očištěnou pleť. Již po nanesení máte možnost pocítit takový ten okamžitý pocit vypnutí kůže v místech aplikace. Velmi příjemné! 

  Krém sám o sobě má jemně průhlednou karamelovou barvu (viz. složení KARAMEL). 

  Ihned po nanesení se dostavil pocit ochlazení a vypnutí pokožky. Prostoupí vás i jeho velmi aromatická až éterická vůně, která mě osobně připomíná tea tree olej. Jistě rozpoznám jeho rostlinné/květinové aroma. Každopádně je velmi osvěžující a už jen jeho vůně nabudí vaše smysly. Po vstřebání krému je dotekem znatelná hydratace a to po dlouhou dobu.

  Přípravek lze také 1x týdne aplikovat jako masku. V tenké vrstvě nanést a nechat cca 10 min. působit, poté vmasírovat. Používá se opravdu slabá vrstvička, jde o 50 ml balení výrobku, který vám při správném použití vydrží dost dlouho na to, abyste si po vypotřebování nadšeně běželi pro další. Po několika použitích byl na mne i bez nalíčení znát zářivější a svěžejší vzhled pleti. Především v oblasti kolem očí a tváří.

  Nebudu vám tady věšet bulíky na nos, že mi během krátké několikadenní lhůty testování zcela zmizely vrásky  Určitě jej budu používat i dále, vypnutí a zlepšení vzhledu pleti mě přesvědčilo o funkčnosti. Prozatím nemohu říci, že by vrásky vymizely, ale právě díky citelnému vypnutí a zářivějšímu - zdravějšímu vzhledu na první pohled, jsou už jen tím všechny případné nedostatky skryty. Jsem totiž sama zvědavá jak bude krém při dlouhodobějším používání dál pracovat s mými vráskami. Za sebe bych výsledný efekt oznámkovala na výbornou. I když jsem měla možnost používat jej zatím krátkodobě cca 14 dní, (i tak zdá se jako by byl kelímek bezedný a bylo ho stále jako při prvním otevření), tak mě svými účinky přesvědčil, že není pouhou směskou

  čehosi navoněného, ale aktivně s pokožkou spolupracuje. Pokud již máte s krémy proti vráskám zkušenosti, jistě si jej oblíbíte.

  Postavení na trhu:

  Vichy je typickým představitelem maximálně úspěšného sblížení kosmetiky a medicíny. Vynikající snášenlivost, prokazatelná účinnost, receptury založené na nejnovějších výzkumech, dodržování etických norem při výrobě – to jsou rozpoznávací znaky dermo kosmetiky Vichy. 

  Co uvádí výrobce na obalu:

  • Vichy Slow Age Night/Nuit re-oxygenating and renewing
  • Botanical extract of Resveratrol + antioxidant Baicalin
  • Plumped, unified and radiant skin for all skin types
  • Night cream and mask - Dermatologically tested. 
  • A natural coloured gel-cream that melts onto skin with anti-ageing pure resveratrol and anti-oxidant baicalin. It improves skin barrier renewal and smoothes skin overnight. Upon awakening: skin is fully hydrated and radiant. Night after night, skin renews better and fine lines are smoothed. How to use: apply every night as a cream and once a week in a thin layer as a 10 minute mask. When used as a mask, avoid eye and lip area.
  • Vichy Slow Age (zpomalení stárnutí) noční krém, okysličuje a obnovuje
  • Rostlinný extrakt z Resveratrolu + antioxidantu Baicalinu (Šišáka Bajkalského)
  • vyhladí, sjednotí a rozzáří pleť, pro všechny typy pleti
  • Noční krém a maska - dermatologicky testováno. 
  • Gelový krém přírodní barvy, který se vstřebá do pokožky s čistým resveratrolem proti stárnutí a anti oxidantem baicalinem. Pleť přes noc obnovuje a vyhlazuje. Po probuzení: pleť je plně hydratovaná a rozzářená. Noc za nocí se pokožka lépe obnovuje a vyhlazují se jemné vrásky. Použití: Aplikujte každý večer před spaním jako krém a jednou do týdne v tenké vrstvě na 10 minut jako masku. Pokud jej použijete jako masku, vyhněte se oblasti očí a úst.

  Ingredients:

  aqua/water, dimethicone, glycerin, propylene glycol, niacinamide, alcohol denat, dipropylene glycol, bifida ferment lysate, caffeine, sodium chloride, peg/ppg-18/18 dimethicone, tocopherol, caramel, sodium benzoate, adenosine, phenoxyethanol, scutellaria baicalensis root extract, resveratrol, parfum/fragrance. code F.I.L.:B215072/1.

  Složení: 

  - VODA = Podstata všeho živého, co více dodat?

  - DIMETICON (V kožním lékařství se užívá k ochraně zdravé kůže. Látka je mimo jiné hojně využívána ve farmacii např. v lécích proti plynatosti.)

  - GLYCERÍN neboli glycerol (Glycerin zvlhčuje, hydratuje, pomáhá k lepší roztíratelnosti krému a navíc nabízí až nekonečnou dávku hydratace. Jelikož je hygroskopický, tzn. že na sebe váže vodu.)

  - PROPYLENGLYKOL (Medicínské a kosmetické zvlhčovadlo, běžně se vyskytující např. v zubních pastách, deodorantech či lubrikantech. Americký úřad FDA označuje propylenglykol jako „všeobecně považovaný za bezpečný“ pro použití v potravinách, kosmetice a léčivech.)

  - NIACINAMID neboli nikotinamid (Velmi dobře známý jako B3, ve vodě rozpustný vitamín. Je účinnou složkou produktů pro stárnoucí pokožku, kterou obnovuje a chrání. Mezi jeho výhody patří schopnost viditelně zlepšit vzhled rozšířených pórů, sjednocení nerovnoměrného tónu pleti a ochrana pokožky proti  škodlivému působení toxických vlivů z okolního prostředí.)

  https://www.paulaschoice.com/ingredient-diction...

  - DENATUROVANÝ ALKOHOL (Je hojně používaná složka ve většině kosmetických, lékařských a potravinářských produktech, obvykle se používá v koncentracích: parfémy (až 80%, přípravky po holení (až 60%), deodoranty (40-80%), ústní vody (až 10%), laky na vlasy (až 60%). Ačkoliv může způsobit podráždění citlivé pleti, obzvláště tam, kde je ho nadpoloviční většina, setkáme se s ním všude. Naopak v přípravcích (stejně jako Vichy Slow Age Night) přímo určených k aplikaci kolem očí, jej nalezneme jen v nízké koncentraci a to do cca 6%. Jako přísada má stahující (tzv. adstringentní) a antimikrobiální (působící proti mikroorganismům - bakteriím, virům, houbám, parazitům) účinky na pokožku.

  - DIPROPYLEN GLYKOL (Látka, která dobře pojímá a zadržuje vlhkost. Rozpouští jiné účinné složky, udržuje viskozitu a hydratuje pokožku. Je vhodná např. i jako nosič vůně do aromadifuzéru. Smíchejte stejné množství esenciálního oleje a dipropylen glykolu, ucítíte jak vám krásně provoní byt.)

  - BIFIDA FERMENT LYSATE (Bifidus derivát probiotik, takový malý mléčný zázrak a to doslova. Skládá se z extraktu bakterie kyseliny mléčné (rodina bifidus). Aktivuje přirozenou funkci obnovy buněk pleti, které byly poškozeny světlem a podporuje tělu vlastní schopnost opravy až o 30 %. Snižuje suchost i citlivost. Zabraňuje poškození pleti a předčasnému vzniku vrásek. K tomu jako bonus vyhlazuje již vrásky stávající.)

  - KOFEIN (Kdo z nás by jej neznal? Někteří z nás by bez něho ráno ani nevstali. Moderní životabudič a co v kosmetice? Patří mezi nejznámější stimulanty na světě - dodává buňkám energii a ty se pak lépe reprodukují. Věděli jste, že kofein umí najít buňky poškozené UV zářením a vrátit je zase zpět do kondice ? Zároveň naši pokožku chrání před škodlivými slunečními paprsky. Díky tomu, že dehydratuje, snižuje otoky. Proto je oblíbenou složkou krémů na oční okolí. Pomáhá od "pytlů" pod očima, se kterými se ráda rozloučí každá žena.)

  - CHLORID SODNÝ neboli sůl nad zlato (V kosmetice se používá především jako zahušťovadlo přípravků. Má tonizační, čisticí, antiseptické, abrazivní a adstrigentní účinky. Zlepšuje cirkulaci krve, čímž podporuje přirozenou detoxikaci oběhového i lymfatického systému. Na pleť působí hydratačně, lehce odmašťuje, odstraňuje odumřelé kožní buňky a nečistoty. Pokožka je poté zpevněná, jemná a ideálně zvláčněná). 

  - PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE (Přísada různých krémů, korektorů, přípravků na opalovaní, antiperspirantů a vlasových produktů. Pomáhá k vytvoření emulze snížením povrchového napětí látek, které mají být emulgovány).

  - TOCOPHEROL neboli vitamín E (Setkáte se s ním témeř u všech kosmetických produktů. Je to antioxidant, zpomaluje reakce vyvolané kyslíkem (zamezuje tedy oxidaci a žluknutí). Jako přísada zlepšuje vzhled suché nebo poškozené pokožky, snižuje loupání a obnovuje pružnost, zpomaluje ztrátu vody z pokožky vytvořením bariéry na povrchu kůže, chrání před UV zářením, může zabránit vzniku pigmentace, podílí se na tvorbě kolagenu a elastických vláken, posiluje buněčné membrány kůže, má protizánětlivé účinky a působí proti stárnutí a vráskám.  V kosmetických přípravcích se obvykle používá v koncentracích od 0,01 po 0,1%.

  - KARAMEL (Nejspíš nemusím představovat sladkou pochutinu typicky oranžovohnědé barvy, která vniká karamelizací neboli zahříváním jakéhokoliv druhu cukru. V kosmetice je karamel jedním z nejpoužívanějších barviv. Často se používá i jako vonná složka.)

  - BENZOÁT SODNÝ (Přidává se do přípravků za účelem vonného efektu jako konzervační přísada, která zabraňuje nebo zpomaluje růst bakterií, a tím chrání kosmetický produkt před znehodnocením. V organismu se nehromadí, je metabolizován a následně vyloučen močí. Je to sodná sůl kyseliny benzoové, která se přirozeně vyskytuje v ovoci, především v bobulovitých plodech. V kosmetice se může používat až do maximální koncentrace 0,5%.)

  - ADENOSIN (Trifosfát je považován za biologický zdroj energie. V kosmetických prostředcích příznivě působí na unavenou pleť, významně podporuje tvorbu nových buněk. Při rozkladu ATP dochází k uvolnění značného množství energie, které spolu s dalšími účinnými složkami napomáhá k regeneraci a zlepšení vzhledu pleti, účinně snižuje její oxidaci, a tím pomáhá předcházet tvorbě vrásek. Podporuje také vstřebávání vlhkosti a poskytuje tak zralé pleti pružnost. Adenosinový receptor, na který se váže adenosin se vyskytuje v centrální nervové  soustavě, ale i v srdeční svalovině, cévním a imunitním systému, na buňkách trávicího traktu i v ledvinách a plicích.)

  - FENOXYETHANOL (Fenoxyethanol je efektivní konzervant, který v mnoha případech nahrazuje vysoce problematické parabeny, avšak ani sám fenoxyethanol není úplná výhra. Citlivou pleť může dráždit, naštěstí je jeho maximální povolená koncentrace v kosmetických produktech 1%. Přidává se do pleťových přípravků, tělové a vlasové kosmetiky a stejně tak i do dekorativní kosmetiky.)

  - EXTRAKT Z KOŘENE ŠIŠÁKA BAJKALSKÉHO (Nenápadná fialová rostlinka, podobná dobře známé levanduli lékařské je učiněný zázrak. Šišák bajkalský vykazuje velmi silné antioxidační a protizánětlivé účinky, také je značně sedativní, žlučopudný a spasmalytický (uvolňuje křečové napětí). Podporuje celkovou detoxikaci organismu a působí jako silný adaptogen, dokáže tedy jakékoliv odchylky v těle vrátit do normálního stavu. Také je antibakteriální, antivirový a antimikrobiální. Hojně využíván v čínské i moderní medicíně.) Blíže se s ním můžete seznámit zde: https://www.topvet.cz/herbar/sisak-bajkalsky

  - RESVERATROL (Je silným přírodním antioxidantem, který se nachází ve slupkách a jadérkách modré révy vinné (v menším množství se nachází i v některých dalších plodech – borůvky, grepy, arašídy). Poslední výzkumy ukazují, že resveratrol se vyskytuje ve velkém množství rostlin a ty jej zvýšenou měrou produkují jako svou obranu pro přežití, když jsou ve stresu. Resveratrol se pro své antioxidační a antibakteriální účinky používá jako doplněk stravy.)

  - VŮNĚ PARFÉMU kód F.I.L.:B215072/1. (Pro většinu kosmetických výrobků - klasická parfemace, jinak řečeno "aby nám to hezky vonělo". Nejde celkem o nic extra škodlivého, většina z nás parfemaci z jakéhokoliv produktu na pokožce nevnímá, někomu však může vadit i přírodní mýdlo.) Více o parfemaci kosmetických produktů zde: http://www.nafigateblog.cz/2017/10/18/kosmetika...

  A závěrem?

  Co se složení týče bych krém porovnáním obsahu s jinými stejně zaměřenými, hodnotila někde mezi (školním známkováním) 1-2. Většina konzervantů, které se nám v popisku na obalu moc nelíbí jsou obsaženy minimálně a vybrány co nejméně škodlivé avšak potřebné pro udržení kvality a delší životnost - trvanlivost výrobku. Z větší části se nám produkt snaží předvést látky co nejméně syntetické, na přírodní bázi.

  Ačkoliv vás zprvu může zaskočit pořizovací cena výrobku (i když nepatří mezi nejdražší noční krémy proti vráskám), buďte si jistí, že nekupujete zajíce v pytli. Tento krém vás jistě přesvědčí a mile překvapí. A mimo jiné, blíží se nám den matek, tak co si udělat při jarních rituálech očisty radost i mladším a vyhlazenějším vzhledem?

  Co nesmí chybět v mojí cestovní kosmetické taštičce?
  #test_slowage2

  No jasně, můj nový noční krém Vichy Slow Age. Podrobím ho testování i v jiných klimatických podmínkách 😉

  #test_slowage2
  Konečně na mě vyšlo testování, které je “jenom moje”! 🙂 Kosmetiku Vichy mám ráda už dlouho, tak jsem zvědavá, jestli řada SlowAge a její nový noční krém trumfnou mého dosavadního favorita Ideálii. Po pár prvních nocích jsem spokojená - voní hodně zvláštně, až lékárensky, ale ne nepříjemně, má hutnou gelovou konzistenci, které chvilku trvá, než se vstřebá, což mně kvůli masáži obličeje úplně vyhovuje. No těším se na každý další večer! 🙂

  (2 fotky)

  Vichy Slow Age - po týdnu testování
  #test_slowage2

  Jsem v půlce testování nočního krému Vichy Slow Age a musím přiznat, že zatím jsem z něj opravdu nadšená. Jak jsem psala v prvním příspěvku, krém je strašně moc příjemný, heboučký a nádherně voní. Každý večer se těším, až si krém naaplikuju na obličej, protože je to požitek pro všechny moje smysly. No - skoro pro všechny, ještě jsem ho nechutnala a ani nevydává žádné zvuky 😉 Je vidět, že krém přes noc plní svoji úlohu, protože ráno po probuzení už si nepřipadám jako starý oteklý šarpej. Vnímám to, jako by mě krém stále něžně objímal a dodával mojí pleti jiskru.

  Přidávám večerní foto těsně po aplikaci Vichy Slow Age a ranní foto, kde jsem lehce nalíčená.

  (2 fotky)
  sitemaka
  Zpráva byla změněna    8. bře 2018    

  #test_slowage2
  radost máme dva 😂

  (2 fotky)
  allynka
  Zpráva byla změněna    8. bře 2018    

  Vichy Slow Age - testování, které pohladí
  #test_slowage2

  Zrovna, když jsem si říkala, že noční krém, který používám, už mi příliš nevyhovuje, jsem na Koníku objevila možnost testování zbrusu nového nočního krému Vichy Slow Age pro ženy nad 30 let (notak s tímto kritériem opravdu problém nemám 😎 ). Kosmetiku Vichy jsem už dávno měla v plánu vyzkoušet, takže jsem neváhala, přihlásila jsem se napsáním krátkého příspěvku a napjatě čekala, jestli budu mezi vybranými. Když mi po několika dnech přišla zpráva, že ANO, měla jsem radost jako malá 😍

  Balíček dorazil zanedlouho. Šla jsem si ho nenápadně rozbalit do ložnice, aby se na něj nevrhli skřítkové s pokřikem "to je můj dáreček!". Vždycky, když si pořídím nějakou novou kosmetiku, je to pro mě jako malý poklad. Miluju tu chvíli, kdy poprvé otevřu krabičku (lahvičku, paletku, řasenku... cokoli) a fungl novou věc poprvé vyzkouším. Samozřejmě nejednou se mi stalo, že potom přišlo velké zklamání. V případě nočního krému Vichy Slow Age jsem se malinko obávala jeho vůně, protože v upoutávce bylo psáno, že má rostlinnou, až téměř medicínskou, vůni, což by třeba nemuselo být úplně lahodící. A také jsem si nebyla jistá, jestli mi bude vyhovovat gelová konzistence, protože gelové krémy bývají málo hutné, jakoby tekuté nebo dokonce lepivé.

  Rozbalila jsem svůj malý poklad a v rukou si mi ocitl krém v luxusně vyhlížejícím balení. Odšroubovala jsem víčko a opatrně jsem si přivoněla. Voněl naprosto božsky! Necítím z něj přímo bylinky, ale cosi přírodního, svěžího a lehounce sladce omamného, co vás nutí si přičichnout znovu a znovu. Protože ještě nebyl čas večerní péče o obličej a protože jsem nemohla zbytek odpoledne strávit čicháním nočního krému, pěkně jsem ho zase zabalila a těšila jsem se na večer.

  Konečně nadešla ta chvíle a já jsem po důkladném vyčistění obličeje mohla vyzkoušet Vichy Slow Age doslova na vlastní kůži. Prvotní obavy ohledně konzistence se rozplynuly v ten moment, kdy jsem krém nanesla na obličej. Byl to doslova nadpozemský pocit, tak sametově hedvábný... a k tomu ta úžasná vůně... bylo to tááák příjemné, že jsem měla chuť do krému skočit úplně celá a vykoupat se v něm. Šla jsem spát naprosto spokojená. Takové zdánlivé maličkosti dokáží udělat můj život ještě radostnější 🙂

  I když jsme v klasické posteli opět spali v pěti (děti se k nám v noci pravidelně vplíží, roztahují se po celé délce i šířce a nám s Viktorem zbývá na spaní dohromady zhruba dvaceticentimetrový proužek...), ráno jsem vypadala poměrně svěží. Moje pleť byla i po několikahodinovém spánku pořád krásně hebká. Supr!

  Těším se na další testování Vichy Slow Age a jsem zvědavá, co mi ještě ukáže! Nebojte se, dám vědět 😉

  (3 fotky)

  Co děláte pro to, abyste si odpočinuly nejen vy, ale i vaše pleť? Denně se o ni staráte, vypínáte na pár minut hlavu a pijete dostatek tekutin? No a co pořádný vydatný spánek?

  Noční krém Vichy Slow Âge bude vaším oblíbeným společníkem, když se vydáte do říše snů. Vy budete odpočívat a vaše pleť si bude užívat hydrataci, okysličení a obnovu.

  Ještě stále ho můžete získat k testování i vy. Stačí se se svým komentářem zapojit pod výzvu zde:
  https://www.modrykonik.cz/blog/konik_testuje/article/vase-zkusenosti-s-vichy-slow-age-nocni-z4zz7v/

  #test_slowage2

  konik_testuje
  22. únor 2018    Čtené 1911x

  Vaše zkušenosti s Vichy Slow Âge noční

  Aktualizace: Recenze žen, které testovaly noční krém Vichy Slow Âge najdete tady. Nebo vás spíše zajímají výsledky testování novinky Vichy Minéral 89 Hyaluron Booster? Recenze si můžete přečíst tady

  ---

  Zítřek začíná už dnes večer! A vaše pleť si speciální péči žádá nejen ráno, ale především předtím, než ulehnete do postele. Noc je ideální pro přípravu pleti na nový den. Vichy vám představuje Slow Âge v podobě nočního krému, který můžete spolu s námi otestovat i vy. A navíc v předpremiéře!

  Co testujeme

  Slow Âge noční je přírodně zbarvený gelový krém, který se snadno vstřebává do pokožky. Obsahuje aktivní antioxidační látky proti stárnutí pleti: Resveratrol a Baikalín. V laboratořích Vichy zjistili, že Resveratrol není pouze jedním z nejúčinnějších antioxidantů, navíc také stimuluje mitochondrie, které zajišťují buněčné dýchání. Díky tomu pak pleť získává zdravý jas. A aby toho nebylo málo, Resveratrol pomáhá pleti bojovat i s dopady stresu a znečištění tím, že stimuluje její přirozenou obranu. Toto koncentrované složení doplňuje ještě antioxidant Baikalín, který působí v synergii s Resveratrolem a přispívá svým vyhlazujícím účinkem.

  Slow Âge noční krém má neobvyklý vzhled: sytě hnědá barva připomíná lékárenské masti z dob dávno minulých. Svěží textura snadno proniká do pleti a má rostlinnou, až téměř medicínskou, vůni. Pozvolná noční cesta vaší pleti za okysličením a regenerací tak může klidně začít.

  Slow Âge v průběhu noci pleť vyhlazuje a zlepšuje obnovu bariéry pokožky. Pleť budete mít ráno po probuzení plně rozjasněnou a hydratovanou, protože krém ji během noci okysličí a obnoví. Noc po noci se bude zlepšovat proces obnovy vaší pleti a linky budou krásně hladké.

  Filozofie řady Slow Âge je založena na výzkumu, který prokázal, že 80 % stárnutí pleti je zapříčiněno vlivem okolního prostředí a životním stylem. V důsledku těchto faktorů pleť stárne mnohem rychleji.

  Koho hledáme

  Hledáme 12 stylových žen, které chtějí jako první vyzkoušet novinku značky Vichy na své pleti, která žádá odpočinek, výživu, projasnění a zpomalení známek stárnutí pleti. Ženy, které hledáme, by měly vědět, co od kosmetiky žádají, měly by znát typ své pleti a její rozmary a měly by být starší 30 let.

  No není to jen o věku a pleti. Ženy, které budou vybrány na testování, by měly umět dobře a poutavě psát, fotografovat a mít cit pro vizuální obsah.

  Jak se zapojit

  Do možnosti testovat Slow Âge noční se zapojíte napsáním komentáře pod tento článek. Komentář musí obsahovat váš věk, popis vaší pleti a krátké představení vaší osoby. Do komentáře také uveďte, co očekáváte od ideálního nočního krému. Komentáře, které nebudou obsahovat tyto informace, nebudou zařazeny do finálního výběru.

  Čas na napsání komentáře máte do neděle 25. 2. 2018.

  Těšíme se na vaše komentáře a držíme palce!

  konik_testuje

  konik_testuje
  Zpráva byla změněna    13. únor 2018    

  Co pro vás znamená pojem „negativní vliv okolního prostředí na pleť“? Co si pod ním představíte?

  Dejte nám vědět v komentáři a přiletí k vám 3 srdíčka. Už za týden vám představíme novinku Vichy Slow Âge noční, který vás naučí filozofii, že zítřek začíná již dnes večer.

  Pro toto testování si pro vás společnost Vichy připravila něco speciálního! Jejich produkt tentokrát budete moct vyzkoušet jako první - tedy ještě před uvedením na trh. Na vašem názoru záleží 🙂

  #test_slowage2