Výsledky vyhledávání pro slovo Tr

Zkušenosti s Bepanthen Baby

Každá máma by za spokojenost svého miminka dala doslova všechno. Odzbrojující úsměv, dolíčky ve tvářičkách či rozkošné žvatlání jsou odměnou, kterou nám naše děti oplácejí každodenní péči. Ke spokojenosti našich mrňousů zpočátku není třeba mnoho. Stačí maminčina náruč, plné bříško a prázdná plenka. Aby pod tou plenkou zůstala pokožka jemná a růžovoučká, je potřeba o ní důkladně pečovat. Vy si budete moci zanedlouho vyzkoušet mast Bapanthen Baby11, díky které bude zadeček vašeho miminka jako ve vatičce.  

Co budeme testovat?

Pokud se z našeho sluníčka stane malý uplakánek, děláme, co je v našich silách, abychom zjistili, co se za pochmurnou náladou, zhoršeným spánkem či častým pláčem skrývá. Odpověď možná najdete ukrytou pod plenkou. Zadeček miminka je po celý den zabalený v neprodyšných plenkách. Kombinace tepla, vlhka a bakterií narušuje celistvost vrchní vrstvy pokožky, a tím i ochrannou funkci kůže. Pokud se pod plenou skrývá začervenání, boláčky, oteklá místa, vyrážka či podráždění kůže, vaše děťátko trápí zánět na pokožce, která volá o pomoc (tzv. opruzenina).

V péči o zadeček miminka je opravdu zlatým standardem tekoucí teplá voda, šetrné osušení, větrání a pravidelná aplikace ochranné masti, která pomáhá pokožce zvládnout vše, co se děje pod plenou.

Při každém přebalování je vhodné použít mast Bepanthen Baby, která nabízí trojitou péči – pomáhá chránit před zarudnutím, hydratuje a přirozeně regeneruje pokožku dětského zadečku. Mast Bepanthen Baby je určená pro každodenní péči o pokožku zadečku a pomáhá ji chránit před vznikem opruzenin. Obsahuje panthenol (provitamin B5), který ispívá k obnově přirozené ochranné bariéry citlivé pokožky a udržuje ji jemnou a hydratovanou. Snadno se roztírá a je vhodná pro každodenní použití. Navíc je vhodná i k péči o bradavky při kojení, či k péči o suchou pokožku. V masti Bepanthen Baby je naplno využita síla panthenolu, jinak známého jako provitamin B5. Tato látka, které se říká i ”vitamín kůže”, pomáhá udržovat pokožku zdravou a je zapojena do mnoha metabolických procesů v našem těle.

Koho hledáme

avatar
apacheeeAMBASADORKA
17. kvě 2021    

Ke Dni matek jsem pro vás společně s #dm připravila soutěž o dárkovou kartu v hodnotě 500 Kč 🎁

A nyní nastal ten čas, abych vám řekla, kdo se z téhle skvělé výhry může radovat 💃

Náhodný generátor rozhodl, že výhra poputuje za @mirin89 👏 Gratuluji a brzy se ozvu ohledně doručení tvé výhry 😉

Všem ostatním děkuji za krásnou účast a jdu pro vás rychle chystat další soutěž - tentokrát se z výhry budou radovat hlavně děti a výletníci 🚗

avatar
gabrinkas
Zpráva byla změněna    17. kvě 2021    

Malý tip pro milovnice šeříku a jeho vůně 😍
Protože šeřík nemusí být jen ve váze, ale můžete s ním ovonět třeba čaj nebo cukr. 👌
https://www.gleid.cz/jidlo/1265-serikem-muzete-...

Pracovní nabídka: Hledáme nákupní maniačku Modrého koníka!

Milé maminky, ženy, nákupní maniačky,

v koníku stále vymýšlíme novinky, které by vám usnadňovaly každodenní starosti, ale také přinášely čím dál více radosti. Proto přicházíme s něčím perfektním - a k tomu budeme potřebovat jednu z vás! Hledáme právě tebe? Pojďme to zjistit.

Nakupuješ ráda? Orientuješ se v nejnovějších trendech? Chtějí od tebe kámošky radu, když se nedokážou rozhodnout, který produkt si vybrat? Trávíš ráda svůj čas na internetu a na Modrém koníku? Pokud jsi na všechny otázky odpověděla “ano”, tak to vypadá, že hledáme zrovinka tebe.

Co bude tvou prací?

Práce snů každé „nákupní maniačky“ má konkrétní podobu – staň se nákupní poradkyní na Modrém koníku. Spoj příjemné s ještě příjemnějším! Už žádné výčitky při projíždění eshopů, hledání recenzí, vyhledávání produktů a trávení času na Modrém koníku. Protože přesně tohle bude součástí tvé pracovní náplně. Je jedinečná. Placená. Vysněná. A přitom užitečná. A nejlepší na tom je, že to dáme tvému muži písemně - černé na bílém🙂

Budeš psát články s doporučením na zajímavé a oblíbené produkty a zároveň budeš radit ostatním s výběrem toho, co právě hledají. Nebo možná zatím ani nehledají. Můžeš se jednoduše stát jejich nákupním guru, který jim ochotně poradí v případě otázek, nejasností a dokáže přihlédnout i k jejich preferencím a přáním.

Protože je náš Davídek tak trochu samotář, nejraději vyrážíme na hřiště brzy ráno. Má tak prostor trochu si pohrát i sám, než většinu prolejzaček obsadí starší děti.
Doma si dáme jen lehkou snídani a na cestu si přibalíme i něco malého na chuť. Někdy je to banán, jindy jablko. Ale vždy si sebou Davídek nezapomene přibrat i své oblíbené BIO křupky.
Mám velkou radost z toho, jak mu chutnají. ♥️
Jsou totiž bez:
- konzervantů a umělých barviv
- přidaného cukru
- přídavku soli
Dnes to vyhráli rajčatové. Jaká příchuť vede u vás doma? 😊
#nestle #zdravyzacatek

avatar
gabrinkas
Zpráva byla změněna    16. kvě 2021    

Ve škole jsem běh nesnášela a pokaždé, když jsme šli běhat, tak jsem nadávala a sotva jsem uběhla půl kiláku. Většinou jsem teda šla (když se úča nedívala) 😅 Běh jsem si oblíbila, až když jsem byla cca 6 let po škole. Nepotřebuji uběhnout xx kilometrů a ani být rychlá jako lev, stačí mi, když najdu své tempo, vyčistím si hlavu a překonám sama sebe 🙂

Co z toho vyplívá? Že nikdy není pozdě a že nakonec můžeme mít rádi i to, co jsme k smrti nesnášeli 👍 Nepotřebujeme se srovnávat s ostatními, protože naší motivací a naším hnacím motorem by jsme měli být MY SAMI - ať se jedná o cokoli v našem životě ❤

Ahoj, nemáte nějaký tip jak trochu vymyt přeliv z vlasů?
Šla jsem po 3 letech ke kadernici a přijde mi to hrozne tmavé 😅
Případně díky za tipy

Zkrášlování povoleno!!!

Testování čistící řady Yves Rocher PURE ALGUE

Ahoj tetky koníkovky ❤

Jak jste některé stihly zaznamenat, měla jsem možnost otestovat produkty od Yves Rocher. Konkrétně čisticí řadu PURE ALGUE. No, co si budem. Po té vlně testování kojeneckých mlík, krémíčků pro batolata a podobně, jsem byla ráda, že se můžu zapojit i já. Ale věřím, že i Voldemort by rád ty mlíka zkusil. 😀 Je tu neděle, den zúčtování... Teda spíš napsání závěrečné recenze. 😀

Začnu tedy s prvním produktem a to Odličovací micelární vodou 2 v 1

Pro mě best produkt z celé řady. Můžete si všimnout, že už jí hodně ubylo. A není taky divu. Je fakt dobrá. Vyzkoušela jsem už hodně micelárních vod, ale hodně z nich štípalo v očích. Tahle je příjemná, neštípe (pokud si nešlehneš tamponek s vodou přímo do oka jako já) a nedráždí pleť. Ale... Musíš po ní použít nějaký krém, ale to po každé micelární vodě, co mi tak přijde. Nicméně, vyčistí dobře. Navíc se nemusí oplachovat, takže super věc tam, kde nemáte zrovna vodu. 

Pak tu mám druhou pecku do TOPu. A to Odličovací želé 3 v 1.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
16. kvě 2021    

Výletníci za každého počasí 😁

Sice jsme zmokli, naprselo nám za krk i do trdelniku, ale přesto to bylo super 👌

Úklid a #vileda jdou ruku v ruce. Ale řeknu vám, občas by mě šlehlo 🙈

Je to asi šest týdnů, přestal fungovat presovač. Vyřešeno. Před měsícem přestala fungovat žehlička na vlasy. Koupena nová. Minulý týden odešel fén. Koupen nový. Dnes v polovině baráku přestal fungovat vysavač 😥 Vytáhli jsme starý do auta, stojí úplně za prd, páč nevysaje lautr nic. Naštěstí náš Miele má záruku do července 🙏🙏🙏 Tak čekám, co přijde dál.....

Jaký spotřebič by vás nejvíc mrzel, kdyby odešel?

Testování kosmetiky Yves Rocher

Kosmetiku Yves Rocher jsem hodně používala v dobách studií v Brně, kdy jsem měla obchod blízko a mohla jsem si vše koupit osobně, očuchat. 🙂 Proto jsem neváhala a zkusila jsem se přihlásit na testování této kosmetiky, abych po letech vyzkoušela novou řadu. 🙂
K mému milému překvapení jsem byla vybrána. 🙂 Po rozbalení jsem vše hned očichala a těšila se na testování.

MICELÁRNÍ VODA 2 v 1 

Voda je příjemná, dobře odlíčí pleť i oči. Jen pro mě nebyla vhodná na denní používání, cítila jsem pak pleť víc vysušenou. 

ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1

Tento produkt mě nadchnul nejvíc. Želé příjemné, dobře odlíčí a vyčistí pleť. A pleť po něm zůstala příjemně svěží.

ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ

V Číně je zjevně možné vše... Foto z Aliexpress...

Testování kosmetiky Yves Rocher

Byla jsem vybraná do testování nové řady od mé oblíbené kosmetiky Yves Rocher, jupí!

 A jelikož tuto značku používám již pár let, velmi jsem se těšila. Balíček dorazil a já mohla začít. A zde máte mou recenzi a mé poznatky za 14 dní používání a opečovávání se. 🙂

Začnu produkty, které jsou za mě ty nejlepší a to je:

Odličovací želé 3 v 1, Svěží čistící gel a Micelární odličovací voda

Svěží čistící gel jsem používala každé ráno. Je dáno, že odličovat a čistit si pleť máme nejen večer, ale právě i ráno. Pleť byla svěží a voňavá a hned po ranním rituálu jsem se vrhla na líčení. Tohle líčení jsem pak, po celém dni, dostala dolů Odličovacím želé. Gelová konzistence se příjemně roztírá a po opláchnutí obličeje jsem na zkušebním tamponku neměla žádné zbytky makeupu. Zkoušela jsem odlíčit i voděodolnou řasenku od YR a gel si s ní také poradil parádně. Každopádně, nijak zvlásť jsem si do očí nezasahovala, takže jsem vždy zbytek doladila micelární vodou. Micelární voda, jakožto i z ostatních řad této značky, je skvělá. Odličuje vše, co má, nepálí v očích a pleť je po ní svěží a voňavá, to já ráda. 🙂

Okysličující hydratační maska se nanáší 2 x týdně a pouze nevstřebané zbytky masky se otřou kosmetickým tamponkem. Pleť je krásně hebká a vyživená, za mě spokojenost.

avatar
misicka1988
Zpráva byla změněna    15. kvě 2021    

Dnešní návštěva u maminky po strašně dlouhé době ❤️ Naposledy jsme ji viděli v září, když slavila 71 narozeniny. Podělanej covid. O to krásnější a dojemnější shledání to ale bylo 🤗

Máte nemkdo zkušenosti s exfoliačníma maskama (ponožkama) na nohy? Doporučíte nějakou?

Na to, že to bolo v bojových podmienkach bez robota a trúby bez horkovzduchu, som spokojná 💪 na oslavu pre dcéru a svokru v ružovom a oranžovom odtieni 😁

At zije rustovy spurt. “Snedl jsem mamu, snedl jsem tatu , a furt mam hlad” . Alex je samy sval a slacha, ji ze sirokeho okoli a mezi vrsteviky nejvic a ma nejlepsi postavu. 12 rizku, 2 talire kase a 2 palacinky, a uz je skoto syty. Trochu me s tou genetikou stve😂😂😂

Velká prosba.
Omlouvám se všem kterým jsem neodpověděla. Na zprávy a dotazy. Omlouvám se.
Nešlo mi přihlásit se sem na stránku.
Asi šotek.No a potom bylo moc práce.
Ve skládku, na zahradě, A problémy v rodině. Všechno bylo moc na jednu Miladu.
Nicméně jsem krok po kroku ,krize zvládla. Činnost skládku na chvíli přerušila. Požádala o pomoc odborníky.
Už je lépe na světě.
A mám novou sazeničku.
Tak je hned veselejší svět.

Ahoj, mám dotaz ohledně Mireny. Mám ji měsíc. Teď jsem dostala MS a je stejně silná, když jsem Mirenu neměla. Je to v pořádku? Já jsem si myslela, že to tělísko způsobí, že menstruace bude slabší....

Holky prosím dotaz ve čtvrtek jsem byla na trhání stoličky neboť se mi rozpadla a kus tam zůstalo,9 zubař to opichal ale do dneška bez léků nejsem schopna fungovat jak bolí místo vpichu a i ten zub co a tím dekuju

Čistá a spokojená pleť s Yves Rocher Pure Algue

Yves Rocher je značka, kterou mám moc ráda, a proto jsem neváhala a zkusila štěstí, když se objevila možnost testování nové řady produktů péče o pleť. Přála jsem si to o to víc, že mojí oblíbenou řadu zrušili, respektive změnili významně složení.

Jak moc jsem byla ráda, když mi přišla zpráva, že jsem byla na testování vybraná. 

Produktů k testování přišlo, pečlivě zabalených, šest - Odličovací micelární voda 2 v 1, Okysličující čistící pěna, Svěží čistící gel, Rozjasňující peeling pro svěží pleť, Okysličující hydratační maska a Odličovací želé 3 v 1.

Pro pořádek uvedu, že mám pleť spíše smíšenou a na péči o ní jsem trochu lempl. Většinou se spokojím s micelárkou, krémem, případně odličovačem a velmi sporadicky s peelingem a maskou, ale na to často zapomínám.

Hned ten den jsem nadšeně začala s testováním. Po dobu celých 14 dní jsem opravdu nepoužila jinou pečující kosmetiku, abych tuhle náležitě vyzkoušela. Celá řada nádherně jemně voní. Je to vůně, kterou nedokážu úplně popsat, ale prostě svěžest, čistota... Pro mě velké plus této řady.

Jako první jsem vyzkoušela rozjasňující peeling pro svěží pleť. Peeling je příjemně jemný, osobně nemám ráda příliš hrubé, takže tento mi velmi vyhovoval. Příjemně promasíroval a očistil pleť. Na rozdíl od jiných vyzkoušených peelingů jsem po něm nebyla červená jak rajče a na pohmat byla pleť hladká a svěží. 

Vidíte ten úsměv? Vždy ho nahodí, když má poblíž svoje mlíčko. 🤗
A vůbec se mu nedivím!
Při výběru mlíčka mi určitě nestačila jen informace, že mlíčko nemá palmový olej, ale hlavně že obsahuje i jiné kvalitní složky jako jsou prebiotika, probiotika a kvalitní bílkovinu. Mojí preferencí bylo hledat mlíčko, které je prospěšné trávení a je vhodné i při alergii, kterou máme v rodině. Kvůli imunitě samozřejmě musí mít i spousta vitamínů. Nakonec se naším věrným pomocníkem stala tedy BEBA SUPREME - ta nejlepší volba od Nestlé. Její nadupané složení a pozitivní ohlasy na značku BEBA mě přesvědčily, že dělám pro syna to nejlepší. ♥️
Máte už také nějaké zkušenosti s BEBA SUPREMEpro?
Důležité upozornění: Kojení je pro Vaše miminko to nejdůležitější. Pokud již nemůžete kojit, poraďte se se svým pediatrem. Minerální látky železo, zinek a vitamíny A, C, D se podílejí na normálním fungování imunitního systému. Obsah ve shodě s požadavky příslušné legislativy. #nestle #zdravyzacatek

První pomoc - febrilní křeče

Zvýšená teplota je přirozený a žádoucí jev lidského organismu – potažmo imunitního systému, když se něco děje (typicky když je přítomna infekce). Není proto žádoucí za každou cenu snižovat jakoukoliv teplotu. Tělo musí vynaložit k jejímu zvýšení nemalé úsilí a bojuje tak proti infekci. Někdy už právě jen jejím zvýšením dokáže zničit některé bakterie či viry. 

Normální teplota dítěte je 36,7 – 37st. Pokud měříme teplotu v konečníku (což je podle mě stále nejpřesnější), nezapomeneme odečíst 0,5st. Jestliže tedy v konečníku naměříme např. 37,9st (což je tzv. vnitřní teplota), skutečná teplota, která nás zajímá, je 37,4st. Tady bych ráda zmínila, že takovouto teplotu řešíme (samozřejmě podle stavu a chování dítěte) nejčastěji svlečením jedné vrstvy oblečení, což tělíčko přirozeně ochladí a pokud nejde o nějakou vážnější příčinu, infekci atd, mělo by to pomoci. Pozor u malých miminek v šestinedělí. Tam konzultujeme jakoukoliv zvýšenou teplotu s pediatrem!

Pokud naměříme teplotu 38st a vyšší, jedná se již o horečku. Nad 38,5st už je na místě horečku srážet (samozřejmě se zase řídíme také stavem dítěte, já jsem srážela až při 39, pokud byl jinak syn „v pohodě“).

Ke srážení teploty můžeme použít buď fyzikální, nebo farmaceutické metody. Fyzikální jsou známé chlazení různými chladnými obklady, typicky povrchových tepen např. v tříslech, vlažná sprcha, octové obklady atd. 

Farmaceutické jsou podání antipyretik – léků proti horečce. Dětem se podávají antipyretika ze dvou skupin: 

1) Obsahující paracetamol (např. Paralen, Panadol) – může se použít v jakémkoliv věku

Strana