Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Tipy a triky, jak vyvolat porod. Co u Vás fungovalo?

mateju_sm
10. říj 2020
lv
10. říj 2020

Nic, vana, červené vino svařené ani sex do konce

hance89
10. říj 2020

Sex 😀 do hodinky po jsme jeli

saphena28
10. říj 2020

Extremne palive jidlo😬

rejalin
10. říj 2020

V noc, když jsem šla čůrat, spadlo na chodbě žehlící prkno. V té tmě jsem jen letmo zahlédla pohyb a slyšela ránu, úplně nehorázně jsem se lekla 🤦 no do hodiny mi praskla voda 😅 a to jsem měla 4 dny před termínem..

palja
10. říj 2020

Dlouhá náročná procházka mi rozjela porod 🍀

mzacikova
10. říj 2020

Den před veeelká procházka a ráno sex - voda prdla hned po tom 🤣

jipe
10. říj 2020

mně praskla voda, ale kontrakce vyvolalo tření bradavek

me_druhe_ja
10. říj 2020

Nic, absolutně nic. A dělala jsem fakt vše. 😀

daasqua
10. říj 2020

Nic z ostatního, co jsem zkoušela, jedině masáž bradavek fungovala.

vladienka
10. říj 2020

7 km prechadzka, druhy den 3 km a sex.. v noci zacali kontrakcie

20190418
10. říj 2020

Akupunktura

cherie24
10. říj 2020

Taky jsem dělala všechno možný - procházky 2 x denně, teplá vana, víno, pálivé jídlo, chlap už se bál chodit domů, ten se mě bál, že ho zneužívám 😂 zabrala až kombinace hamilton, vana, víno, sex i procházka. Už jsem měla i podepsaný negativní reverz, že jsem nechtěla vyvolat. Hamilton byl poslední šance, ale samotný taky nezabral. Ráno už bych musela fakt nastupovat na vyvolání a já už dojela s kontrakcema naštěstí 🙏

klokanka31
10. říj 2020

@mateju_sm Já hodně uklízela, přerovnávala knihovnu, a hodně chůze.

honeya
10. říj 2020

Já pila čaj z maliníku, ale už nevím, kolik dní předtím než jsem porodila. Nakonec jsem porodila o 4 dny dřív

jardicka
10. říj 2020

nefungovalo nic 😀 když to není připravený, tak přes to vlak nejede. Sex, červený víno, nahřívání sennou, chození do schodů. Nakonec jsem skončila v porodnici u vyvolávaného porodu 🙂

marketka_m
10. říj 2020

chilli papricky...do dvou hodin se to rozjelo;)

ovecky
10. říj 2020

U prvního nezabralo nic, zkoušela jsem uplně všechno, aspoň 2x, abych nemusel ana vyvolání.
U druhýho Hamilton, do 24 hodin jsem byla na porodním boxu a nic dalšího nezkoušela (bylo to den před termínem).

jana31990
11. říj 2020

Já jsem taky vyzkoušela snad všechno. Vana, červené víno, sex, dlouhé procházky i malinikovy čaj. A nic z toho nezabralo. Až nakonec mi na kontrole 4 dny už po termínu doktorka zkusila udělat hamiltonův hmat no a zhruba za 26h po provedení se narodil syn. Ale na každou platí něco jiného. U dcerky před 2 a půl roky jsem ryla zahrádku takže těžká námaha a dcerka se pak narodila zhruba za 6h

denisahlavicova
12. říj 2020

Úklid, teplá sprcha a pak jídlo a po 3 lzickach kontrakce po 5 min.

mourovatakocka
12. říj 2020

Ja jsem teda nepotřebovala porod vyvolávat, nepřenášela jsem, ale den před termínem mi přišlo, že je špinavé akvárko, tak jsem ho čistila a nosila kýble s vodou. A kontrakce přišly hned druhý den a dcera šla v termínu.