Co vam ZARUČENĚ vyvolalo porod?

karol1996
17. kvě 2022

Holky, co vam na 100% spustilo porod? Sup sem s radama, uz jsem vyrizena🤣

drakenn
17. kvě 2022

@karol1996 s 1 malým panákem slivovice

marimanta
17. kvě 2022

Až tableta v porodnici 🙈

titina12
17. kvě 2022

Sex 😅

nebetka
18. kvě 2022

Zkusila jsem všechno, marně.
Pomohl mi až fyzioterapeut.

karol1996
autor
18. kvě 2022

@nebetka jak vam pomohl fyzioterapeut? 🙂

nebetka
18. kvě 2022

@karol1996 Celou mě zklidnil, dobře naladil a připadalo mi, že pohyby na břiše, jakoby uvolňuje něco mezi mým tělem a dítětem, nebylo to silou, spíš jeho vnitřní silou. Porod se mi spustil druhý den a byl nádherný.

kevi1
18. kvě 2022

Mne asi zabral ricinovy kokteil. Na porod to nevyzeralo ani omylom a po nom som proodila. Ale mozno zhoda okolnosti..

20190418
18. kvě 2022

@nebetka podle mě na podobném principu funguje ta akupunktura. Stimulují se body močového měchýře, který aktivuje dělohu. Paní říkala, že do 48hod se porod rozjede a tak se stalo. Stejně tak u dvou mých kamaradek, které taky na akupunkture byly.

starbucks
18. kvě 2022

Vyvolávací tableta :D
Ale u druhého jsem si večer dala Maliník a druhý den se syn narodil.

shirilka
18. kvě 2022

@karol1996 Až hemilton v porodnici, jinak nezabralo vůbec nic. Zkoušela jsem maliník, lněné semínko, fyzickou aktivitu, orgasmus, sex, mytí oken, chůzí do schodů, dlouhé procházky, víno, vanu, svařák, pálivé jídlo, aniball...

petamaskova
Autor odpověď smazal
Zobraz
ellyem
19. kvě 2022

Mně nic nepomohlo. Přenášela jsem týden (podle UTZ, podle MS 3 dny). Šla jsem pak na vyvolání, a od prasknutí vody byl malý za 15 min venku, celkově porod trval 2,5 hodiny.

lenulacek
19. kvě 2022

@karol1996 vše je o náhodě tady ty rady. Jediný co ti vyvolá porod jsou prostaglandiny.

holkaokomodra
19. kvě 2022

@karol1996 hrala jsem badminton se starsim 😂

luckawm
19. kvě 2022

@karol1996 no mě pomohl sex a plechovka kompotovaného ananasu 😁👍. Na radu PA, která mi poradila ananas nebo aloevera 🤷‍♀️. Aloe u nás na vesnici neměli 😂. A u první jsem zkoušela prerovnat knihovnu, dat si horkou vanu a víno. No pomohlo to asi taky, ale porod byl o dost horší takže bych šla do sexu a ananasu 😁👍

amenophus
19. kvě 2022

Asi te nepotesim, ale 8 nejakych tech jejich jednotek oxytocinu do zily 🤣

mamadvoudeti
19. kvě 2022

Měla jsem od 7:30 rána snad 4 Hamiltony , 🥺už jsem byla úplně bolesti mimo a porod se rozjel až druhý den ráno .🙄 Takže za mě prostě nepomůže nic. Miminko nemá v bříšku kalendář . A hold když se nechce tak se.mu nechce a můžeme se stavět i na hlavu 😂

mamadvoudeti
19. kvě 2022

@kevi1 tak zrovna ten ricinový koktejl bych si osobně já nedala , ale jen můj názor

bomo1
19. kvě 2022

Ja jsem byla zrovna ten den na fyzioterapii se zády, dostala jsem tejpy na bedra a krásně se mi ulevilo, takže jsem odpoledne ještě posekala zahradu a v noci mi prdla voda. A to jsem si ještě plánovala, že druhý den upeču koláč a umeju si vlasy a shodim ochlupení, co kdyby náhodou že jo 😃 no to už jsem nestihla 😃

suzanna123
19. kvě 2022

STIMULACE PRSNÍCH BRADAVEK: Stimulace prsních bradavek je již známá spoustu generací a u porodních asistentek považována za velmi účinnou. Masáž se provádí následujícím způsobem – žena si dvě až tři minuty silně tře obě bradavky, poté následuje tak tři minuty přestávky a potom se postup zopakuje. Toto dráždění obvykle vyvolává děložní kontrakce. Jestliže je děloha připravená na porod, kontrakce by měly nastat do půl hodiny.

martinka0209
19. kvě 2022

Žádné babské rady nepomohli ,ani Hamilton hmat ,pomohli mi až v nemocnici

anyyyn
19. kvě 2022

Výšlap do kopce, ale ještě před tim smíření se s tim, že nic nepomůže😄.

shatee
19. kvě 2022

@karol1996 🌸 ženská bylinná napářka v kombinaci s milováním 😊

petulkadodo
19. kvě 2022

@suzanna123 To jsem zkoušela několik dní a nic. Kontrakce mi nastartovala až vyvolávací tableta.

suzanna123
19. kvě 2022

@petulkadodo tak možná ještě nebyl čas - nebo co já vím... Mně to zabralo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru