Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Roudnice nad Labem

3 zkušenosti

Porodnice v Roudnici nad Labem byla od září roku 2012 uzavřená, ovšem jen na rok a v září roku 2013 se znovu otevřela. Během roku došlo k částečné rekonstrukci porodnice a zároveň k zavedení alternativního porodu4 včetně porodu do vody2.

Video: Roudnická porodnice opět v provozu

Co prodnice Roudnice nad Labem nabízí:

Porodní sál a oddělení šestinedělí

Tým porodnice

funkcejménoe-mailtelefon
primářMUDr. Jan Havlíkilona.heitzerova@pnsp.cz (vrchní sestra)416 858 310 nebo mobil 607 034 651
vrchní sestraMgr. Ilona Heitzerováilona.heitzerova@pnsp.cz416 858 308

Rodinný pokoj

Od začátku roku 2014 je v roudnické porodnici rodičkám a jejím doprovodům k dispozici nadstandardní rodinný pokoj. Ten je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchou, televizorem, jídelním stolem, ledničkou a varnou konvicí.

Rodinný pokoj

Více o porodnici Roudnice nad Labem na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Roudnice nad Labem
  2. Porodnice v Roudnici nad Labem po roce obnoví činnost
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s porodnicí Roudnice nad Labem

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Roudnice nad Labem?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
tehuleveru
1. srp 2019

Porod červen 2019

Porodnice je nově zrekonstruovaná a prostředí je opravdu krásné. Primářka, paní Procházková, je vyhlášený profík a na porodnici jsem taktéž slýchávala samou chválu, proto bylo hned jasné, kde budu rodit.
V 00:30 mi praskla voda, do porodnice jsme přijeli kolem 01:00 ráno..malý byl venku ve 2:45, takže rychlovka. Nicméně, porod samotný, hrůza. Do porodnice jsem přijela se silnými bolestmi,které jsem uz nezvládala prodýchávat a řvala na celé kolo. Po přijetí na mě sestřička koukala trošku zvláštně, proč tak řvu, že je to teprve začátek. Poté mě vyšetřila a zjistila,že jsem uz otevřená na 8-9 cm a že v podstatě jdeme na věc. Natočila mi monitor ve stoje - nebyla jsem schopna si lehnout. Po chvíli jsem cítila tlak na konečník, tak sestřička odběhla pro doktora, že jdeme tlačit a tady začal ten největší průser. Přišel doktor, bohužel nevim jméno. No pizlooký dědula 60+, protivný, že jsme ho vzbudili. Mě, jakožto prvorodičce, tlačení vůbec nešlo. Pořád na me řval, jak to dělám špatně, aťdýchám, ať mu povolím zadek apod. Zhruba po dvaceti minutách uz přitvrdil a začal na mě řvát, že jestli neporodím na další kontrakci,tak se malý začne dusit. No strašný, byla jsem z něj celá histerická a nevěděla jsem vůbec, co dělám, tělo mě neposlouchalo, spadnul mi tlak, tělo šlo do křeče a měla jsem kyslík. Pak už jsem ho vůbec neposlouchala a soustředila se na sestřičky, ty byly strašně fajn a snažily se mě uklidňovat. Trochu mi pomohly hmatem na břicho a malý byl venku. Hned mi ho přiložily a byly to nádherné chvíle s manželem na sále poprvé ve třech. Doktor začal šít - 3 stehy šil hodinu, ztratila jsem půl litru krve a museli mi píchnout něco na oblbnutí, protože mě to strašně bolelo. Doktor měl celou dobu řeči typu:” Odkud to teče? Ja to furt nevidím..” Abych to zkrátila, nebýt tohohle porodníka, byla bych maximálně spokojena. Sestřičky jak u porodu, tak poté na oddělení šestineděíi byly skvělé, hodné, se vším poradily, když se člověk zeptal. Dalši dny na vizitě doktorky i paní primářka naprosto super, jejich přístup se s tím řezníkem, co mě rodil, vůbec nedal srovnat.
0 poděkování
denisa26
27. led 2014

Spokojenost

V Roudnici jsem rodila 2x.
V roce 2009 - 31hodin bolestí, nakonec kleště a v roce 2012, porod za 3hodiny.

Na porodnici si nemůžu stěžovat, měla jsem štěstí jak na doktory tak i personál, vše naprosto v pohodě.
Za mě spokojenost.. Měla jsem u obou dětí nadstandardní pokoje.

Porodnice je teď nově otevřená, nový personál. Je to s názorama 50:50. Nevím, zda bych šla znovu rodit, ale pokud by porodnici nezavřeli a fungovala bez přestávky, tak na 1000% určitě.
0 poděkování
elena25
27. led 2014

Pohodový porod v Roudnické porodnici

Rodila jsem v Roudnické porodnici v říjnu a nemůžu si ji vynachválit :-N :-N :-N

Celou dobu o mě pečovala porodní asistentka, musím říct, že mi její přístup, péče a hlavně trpělivost velmi pomohla zvládnout předporodní bolesti a samotný porod. Rodila mě též porodní asistentka bez nástřihu. Anička vážila 3200 g. Dětské sestřičky jsou také velmi ochotné a milé, měla jsem trošku problém s přisáváním miminka, ale spolu se sestřičkami jsme to zvládly a nyní je Anička plně kojená.

Lékaři naprosto bez problémů, ochotní, milí. Takže DOPORUČUJI!!!!!!!!! :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
1 poděkování