Porodnice Rychnov nad Kněžnou

4 zkušenosti

Porodnice Rychnov nad Kněžnou se zabývá spontánními a operativními81 porody od ukončeného 36. týdne těhotenství21.

Porodní sál je vybaven 2 porodními boxy s moderními přístroji. Předporodní pokoj je vybaven vířivkou, ribstolemi, žíněnkou, rehabilitačním balónem a relaxačními pomůckami.

Na oddělení šestinedělí jsou 2 až 3 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením.
Na nadstandardním pokoji je mamince k dispozici vlastní sociální zařízení, televize, lednice, hi-fi věž, telefon a rychlovarná konvice. Cena pokoje je 350,- Kč/ den. Při ubytování partnera na nadstandardním pokoji je cena 500,- Kč/den. Celodenní strava pro partnera stojí 130,- Kč.

Co porodnice Rychnov nad Kněžnou nabízí:

Související články

Více o porodnici Rychnov nad Kněžnou na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Rychnov nad Kněžnou
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s porodnicí Rychnov nad Kněžnou

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Rychnov nad Kněžnou?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
lenka089
22. zář 2016

Porod

Porodnici v Rychnově bych doporučila každé těhotné! 😊 Rodila jsem 4.8.2016 a kvůli zdravotním komplikacím jsem dostala tabletku na vyvolání.

I přes několik hodin kontrakcí se mnou měly sestřičky trpělivost a byly velice milé a příjemné. Na porodním sále bylo všechno klidné a řekla bych, že i díky sestřičkám jsem byla uvolněná a tolik jsem se nebála.

Na pokoji šestinedělí mě překvapilo, že se dětské sestřičky chodily ptát, zda něco nepotřebuji a jestli je vše v pořádku. Co se týče mimča, vysvětlily všechno polopatě a pomohly s čím jsem potřebovala.

Celkově přístup sestřiček, doktorů i dětských sestřiček byl skvělý. Dávám 100%. 😉
1 poděkování
bizonka1
7. čer 2015

Porod v Rychnově

V RK jsem rodila v červnu 2014 kvůli zavřené náchodské porodnici a musím říct, že jsem byla velmi spokojená, především s přístupem personálu. Chovali se všichni skvěle a já jsem se tam cítila moc dobře. Porod byl rychlý, sestřičky moc hodné, milé, dětské též, malou jsem po porodu měla ihned celé dvě hodiny na břiše, vážili a měřili až potom, jídlo super a všeho hodně, dávám velkou 1. :-)
2 poděkování
nesetrilek
7. únor 2014

Přirozený porod v Rychnově

Rodila jsem v Rychnově v srpnu 2013 za doprovodu duly.

Přišla jsem tam s porodním plánem a velkými ambicemi porodit přirozeně pokud možno bez jakýchkoliv inervencí lékařů a porodních asistentek, bez léků a zbytečných zásahů, což mi (nám) vyšlo k naprosté spokojenosti. Porodila jsem v poloze na všech čtyřech, bez toho, aby mi někdo říkal: "Teď tlačte a teď netlačte", malého jsem si "chytla" do vlastních rukou. V podstatě bez porodního poranění (pouze malilinkaté poranění v pochvě, které malý zapříčinil ručkou a které nebylo třeba šít). Bylo to za služby pana primáře, který mi v tom vyšel vstříc. Byl nablízku, ale ne bezprostředně přítomen.

Jsem moc vděčná přítomnému zdravotnickému personálu, který mne nechal porod prožít podle vlastních představ, i přes to, že nemají takovéto porody úplně na denním pořádku.

Jinak bych udělala jen to, že jsem po porodu "vyměkla" a malého při přechodu na pokoj nechala "ošetřit" na novorozeneckém boxe, příště bych s tím vyčkala, nekonalo se tam nic, co by nepočkalo. Takové to "rutinní zacházení" při plném umělém osvětlení jsem mu mohla ušetřit. Ale upozorňuju, že mě do toho nikdo nenutil.

Dále si nemůžu vynachválit péči na šestinedělí a to i novorozeneckých sestřiček. Perfektní informovanost - mám srovnání s Pardubicema, tam Vám oproti RK nikdo téměř nic neřekne.

A další věc jsou fakt slušné ceny za nadstandartní pokoj. Měla jsem tam i lůžko pro tatínka, který tam s námi nezůstal, na jeho postel jsem si dala malého a mohli jsme se k sobě tulit :-)

Rychnov doporučuju všem, kteří si chtějí prožít pěkný, přirozený porod. (Tedy i těm ostatním maminkám). Je to porodnice nakloněná přáním maminek. Respektují (nebo se o to alespoň snaží) přání zapsaná v porodním plánu.

Dále mé díky patří dule Ivě Voráčkové, která mě provedla porodem a byla mi oporou a rádkyní. Ivo, moc děkuju! <3

Celkově dávám Rychnovské porodnici palec nahoru!
2 poděkování
monika12353
28. led 2014

Porod v Rychnově

Rodila jsem v Rychnově v říjnu 2011- u porodu pan dr. Voráček, ze kterého jsem měla trauma předem, ale nakonec díky němu proběhl i problémový porod, opravdu bez problémů - není sice úplně nejmilejší, ale zato je to odborník!! Malý se zasekl v pánevní úžině, nešel 3 hodiny vytlačit, děloha už nepracovala, ale vše dobře dopadlo za použití vexu!

Jinak mohu všem doporučit, většinou jsou všichni hodní a milí, ale to víte, ne každý má svůj den a také záleží na koho narazíte.
0 poděkování