Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Porodnice Valašské Meziříčí

3 zkušenosti

Porodnice ve Valašském Meziříčí nabízí rodičkám příjemnou a pohodovou atmosféru díky svému umístění v blízkosti lesů a přírody. V prostorách porodnice je vyhrazené místo pro návštěvy a soukromí, kde si je možno sednout nebo sledovat televizi.

Pacientkám jsou k dispozici jednolůžkové, dvoulůžkové i třílůžkové pokoje, každé s vlastním sociálním zařízením a přebalovacím pultem6 pro novorozence7. Nadstandardní pokoj je navíc vybaven televizí, lednicí a elektricky polohovatelnou postelí.

Co porodnice Valašské Meziříčí nabízí:

Porodnice Valašské Meziříčí

 • předporodní kurzy6 jsou rozděleny do 3 lekcí, z nichž každá trvá 3 - 3,5 hodiny. Začátek kurzu je ve 14:30. Na kurz je nutno se přihlásit na e-mailu: andrea.dockalova@nvm.agel.cz. Kurzy jsou pořádány v následujících dnech:
  • leden - 8, 15, 22
  • únor - 5, 12, 19
  • březen - 5, 12, 19
  • duben - 9, 16, 23
  • květen - 7, 14, 21
  • červen - 11 a 18.

Porodnice nabízí na svém webu i online poradnu. Odpovídá většinou MUDr. Kratochvíl, a to na otázky týkající se těhotenství, porodu a šestinedělí.

Co si vzít s sebou do porodnice?

Vedení porodnice

funkcejménoe-mailtelefon
primářMUDr. Leopold Hošek, MPAleopold.hosek@nvm.agel.cz-
staniční sestraAndrea Dočkalováandrea.dockalova@nvm.agel.cz571 758 423

Více o porodnici Valašské Meziříčí na modrykonik.cz

Použité zdroje

 1. Oficiální stránky porodnice Valašské Meziříčí
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Kam dál?

Zkušenosti s porodnicí Valašské Meziříčí

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Valašské Meziříčí?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
petty89
10. čer 2020

Porodnice na jedničku

Ráda bych touto cestou poděkovala Valmezské porodnici. Jak skvělému přístupu na porodním oddělení, tak hlavně sestřičkám na šestinedělí. Sestřičky skvělé, ochotné, vždy pomohly a poradily. Díky infekci jsme museli zůstat o týden déle, ale díky pomoci a přístupu sestřičkek z šestinedělí byl ten týden snesitelnějši. Určitě doporučuji porodnici, jak z hlediska zázemí, šikovných porodních asistentek, ochotných sestřiček a dobrých doktorů. Při dalším porodu každopádně Valašské Meziříčí.
0 poděkování
saji
23. kvě 2018

Liatopad 2017

V listopadu 2017 jsem na svět přivedla syna císařským řezem. Personál na porodním i novorozeneckém a šestinedělí byl úžásný. A i přes vyvolávaný porod kvůli vyššímu tlaku, který nakonec skončil CS, tak nemám na co bych si stěžovala. A jestli ještě někdy, tak zase tady 😍
0 poděkování
petra_vm
20. kvě 2018

Narození syna 13. 5. 2018

Před týdnem se nám ve VM porodnici narodil náš krásný a zdravý chlapeček. Mockrát děkuji za vstřícné a laskavé vedení celým porodem úžasné porodní asistentce, pí Steinerové, a lidský a zároveň profesionální přístup p. doktoru Sekvardovi. Děkuji ♥. Dále děkuji celému týmu porodnicko-novorozeneckého oddělení za příjemnou atmosféru na pokoji a ochotu kdykoli s čímkoli poradit a pomoci ♥.

Díky takto získané pozitivní zkušenosti jsem rozhodnutá "příště" rodit opět ve VM porodnici. DĚKUJI ♥.
1 poděkování