icon
avatar
88petule
31. bře 2021

MODRÁ SOUTĚŽ S NESTLÉ O DOBRŮTKY PRO NEJMENŠÍ

Blíží se den 29.3.2021. Víte, co je to za den? 😊 Ne? Já vám to prozradím. Je to MODRÉ PONDĚLÍ. Modré pondělí symbolizuje blížící se Velikonoce a pro křesťany vždy bylo symbolem volného dne. Dle tradice je lidem zakázáno v tento den vykonávat jakoukoliv práci. K tomu se hodí zajímavá otázka do dnešní soutěže : Jakou domácí práci nevykonáváte rády?

Já vám prozradím, že z duše nesnáším žehlení a tudíž už žehlím jen výjimečně. No a umývání oken taky úplně nemusím… 😊

………………………………………………………………….

V sychravém březnu máte právě teď příležitost si u mě zasoutěžit o balíčky BIO dobrůtek pro vaše mrňousky. Jdete se mnou do toho? Doufám, že ano! 🕶

Namíchala jsem oblíbené "modré" BIO produkty a vytvořila z nich balíčky pro 3 z Vás. V každém balíčku pro Vaše nejmenší najdete :

3 ks BIO křupek v náhodných příchutích

2 ks BIO nemléčné kaše s vanilkovou příchutí

1 ks BIO mléčné kaše s banánovou příchutí

5 kusů ovocných BIO kapsiček

………………………………………………………………….

🕶 BIO křupky – V ovocných i zeleninových příchutích. Jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám našich mrňousků. Skvěle padnou do jejich malých ruček a díky své struktuře jsou bezpečné a snadno se rozpustí v ústech. Hravý tvar navíc pobídne k samostatnému krmení, při kterém si procvičí jemnou motoriku.

🕶 BIO nemléčná a mléčná kaše - Příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Ve vanilkové a banánové příchuti, protože ty patří k těm nejoblíbenějším u všech malých strávníků. 

🕶 BIO ovocné kapsičky - Jsou hravou svačinkou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahují 100% BIO ovoce a jsou bez přídavku cukrů. S novou unikátní Smart Flow hubičkou, kterou si jednoznačně oblíbíte. 

………………………………………………………………….

Pokud Vás zaujal výherní balíček a těšíte se, jak odpovíte na soutěžní otázku, mám pro Vás připraveny úplně jednoduchá pravidla soutěže:

1) Dejte LIKE tomuto článku 

2) Odpovězte komentářem na soutěžní otázku pod tento článek :

             „Jakou domácí práci nevykonáváte rády?“

3) Pokud chcete být zařazení do slosování DVAKRÁT, staňte se členem naší Nestlé skupinky (BUĎ ČLENEM). Pokud jste členem nebo jste se jím právě stali, vložte ještě druhý komentář a do něj napište jen „A JSEM ČLENEM“ 😊

Zapojit se můžete do půlnoci 31.3.2021 a následující den vybere generátor náhodných čísel 3 výherce BIO balíčků od Nestlé. Všechny tři výherce uveřejním na svém blogu (můj profil).

Držím palce a moc se těším na Vaše odpovědi. 

Peťka a #nestle

#soutez

avatar

z duše nesnáším žehlení a tudíž už žehlím jen výjimečně. No a umývání oken taky úplně nemusím… 😊

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemam rada vytirani podlahy

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda všechny domácí práce. Jestli musím vybrat jednu, tak mytí žaluzií.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení a žehlím hodně protože manžel nosí Slim fit věci a dětské mám strach dát do susicky

24. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

nesnáším mytí podlah

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnasim myti oken....

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

Nesnasim zehleni

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

Nesnasim myti koupelny

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení a mytí oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Co nesnáším, tak mytí oken 😀

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nerada vytiram podlahu

24. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken a mytí nádobí ve dřezu.

24. bře 2021
avatar

nemám ráda žehlení, proto žehlím zcela výjimečně 😀

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení, to je pro mě utrpení 😁

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nerada luxuji.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.

24. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení, takže žehlím jen v nouzi nejvyšší 😝

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Z duše nesnáším mytí oken ☹

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Mytí oken a žehlení závěsů.

24. bře 2021
avatar

Nenávidím mytí oken😬

24. bře 2021
avatar

žehlení a mytí oken.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemam rada zehleni, proto u nas zehli chlap 😁

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení, takže nežehlím 😁

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším většinu domácích prací, nejvíc asi mytí oken a vytírání. Jako byla bych nejradši, kdyby šlo prostě vzít od dveří celej byt nějakou obří wap hadicí...

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí mytí nádobí.

24. bře 2021
avatar

Jsem členem.

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda takovou domácí práci, která není vidět.. ale úplně nejvíc žehlení.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.

24. bře 2021
avatar

žehlení

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.

24. bře 2021
avatar

Nesnáším vytirani

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

nesnáším mytí nádobí

24. bře 2021
avatar

nesnáším vytírání podlah

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

Vsechny 🤣😇😇

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.

24. bře 2021
avatar

Nesnáším umývání oken ☹️

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení. Teď naštěstí moc ani nežehlím 😀

24. bře 2021
avatar

„A JSEM ČLENEM“

24. bře 2021
avatar

nesnáším žehlení :D

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vytirani podlah a žehlení 🙈

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken 😒

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

nemám ráda mytí nádobí

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

Vaření!!! 🤦🏼‍♀️

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nerada umývám okna ☹

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda myti podlahy.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nerada vytírám 🙄

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí nádobí

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vysávání

24. bře 2021
avatar

Nemám radá utírání prachu

24. bře 2021
avatar

No přesně tak, žehlení - a taky už od toho upouštím 🙂. A okna jsou taky jasná, tuto činnost převzal manžel, dobrý to muž 🙂

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vytírání podlah

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším uklízení prádla 😀 vždy si to ze sušičky naskládám na hromádky a pak nemám sílu to odnést a roztřídit do skříní 🤣

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM!

24. bře 2021
avatar

Mytí oken

24. bře 2021
avatar

Žehlení

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

nemám ráda umývání nádobí ve dřezu

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda umývání nádobí, oken, podlah...

24. bře 2021
avatar

A jsem členem!

24. bře 2021
avatar

Mytí oken 🙈 nechápu jak to někoho může bavit nebo to má za chviličku hotové 😃

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí nádobí, ve svém budu už mít myčku

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken a nerada drhnu sprchový kout

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení a vytírání podlahy 😫

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším utirání prachu..

24. bře 2021
avatar

Nenávidím utírání prachu 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️😂

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení a mytí oken.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vytahování myčky 🤣 a utírání prachu....

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken. A nesnáším mytí WC a koupelny.

24. bře 2021
avatar

Nemám rada vytírání 🙈

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnesu žehlení a mytí oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším utirani prachu a umývání oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Já nemám ráda žehlení a mytí oken, ale když se k tomu dokopu, tak mě zase pak těší odvedená práce 😀

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken. 😁

24. bře 2021
avatar

nemám ráda žehlení

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším úklid celkově 🤣

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnasim uklizet jidelni zidlicky po detech, uz aby tolik necintaly

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

nemám ráda žehlení. Už jsem přestala žehlit většinu oblečení a žehlím jen to, co si manžel bere do práce. A utírání prachu taky není moje hobby. Nadzvedávat předměty a utírat to pod nimi není nic moc.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Já z duše nesnáším mytí nádobí, jinak mi nevadí nic

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 😊

24. bře 2021
avatar

Strasne nerada myju WC 😀

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda všechno spojené s oblečením, samotné praní mi moc nevadí, ale věšení, skládání a kdybych žehlila, tak i žehlení.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Já prostě nesnáším mytí oken... Přiznám se, že je myju jen 2* ročně 😚

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Ja taky nemam ráda žehlení 🙄

24. bře 2021
avatar

JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

nemám ráda žádné domácí práce, ale udělat se musí :D nejvíc asi nemám ráda žehlení

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším vysavani a vytírání

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda uklízení a mytí nádobí a věšení prádla 🙈 a zrovna obě dělám nejčastěji a pořád 😁

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM 😊👍

24. bře 2021
avatar

Moc nemusím žehlení, to odkládám, co to jde. Bývávaly časy, kdy mne naopak bavilo vytírání, ale co máme tři děti, které zaneřádí byt hned hodinu poté, co já na druhém konci skončím s úklidem, mě to nebaví taky 🙂.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM 😉

24. bře 2021
avatar

Nesnáším umývání oken a nebaví mě utírání prachu
Ps: žehlení mám ráda 😃

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 😘

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vytírání hlavně kvůli svým dlouhým vlasům , které mi docela dost padají 😵

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda utírání prachu a vytírání.

24. bře 2021
avatar

Nerada vytírám podlahu 🙈

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

pro mně je hrozným utrpením vysávání 🙂

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

nemám ráda žehlení

24. bře 2021
avatar

Nesnáším ruční mytí nádobí... Takže jsem šťastná jako blecha, že máme myčku 😁

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 😁 co nesnáším je žehleni košil

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí nádobí.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Mytí oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Utírání prachu

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Mytí oken

24. bře 2021
avatar

Opravdu nemám ráda úklid šatny a skříní.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

nerada myji sprchový kout a prosklené věci obecně

24. bře 2021
avatar

a jsem členem

24. bře 2021
avatar

Umývání oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Úplně nejhorší domácí práce pro mě je umývání oken a a jiných skleněných věci 😅😅🌺

24. bře 2021
avatar

A jsem Členem ❤️

24. bře 2021
avatar

Opravdu nerada utírám prach 🙈

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení a umývání oken 😖 koukám, že to tak má každá druhá 😃

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙃

24. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí žaluzií a jelikož mám hodně serepeticek tak i utirani prachu

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda vybírání odpadu po umývání nádobí 🙈🙈🙈🙈

24. bře 2021
avatar

Nesnáším umývání oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení a také třídění a skládání skříní..Hlavně skříň dětí jeden den poskládám a druhý den by mě odvezly jaký to tam je..a úklid jejich pokoje..🙉 to je uklizeno jen nachvilku..

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nesnáším uklízení kuchyně po dětech 😂

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemam rada mytí nádobí.

24. bře 2021
avatar

A jsem clenem

24. bře 2021
avatar

mytí oken

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemam ráda žehlení a umývání oken 🤷‍♀️😂

24. bře 2021
avatar

Žehlení taky nesnáším, díky za sušičku🙏

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Jsem členem

24. bře 2021
avatar

nemám ráda vysávání

24. bře 2021
avatar

Jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí nádobí

24. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáím žehlení,

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nerada vařím

24. bře 2021
avatar

„A JSEM ČLENEM“

24. bře 2021
avatar

Nerada žehlím (proto to žehlím jen v krajních případech) 😄 a pak ještě umývat nádobí to je nekonečná práce

24. bře 2021
avatar

Nerada žehlím (proto to žehlím jen v krajních případech) 😄 a pak ještě umývat nádobí to je nekonečná práce

24. bře 2021
avatar

opravdu nemám ráda věšení záclon..bléééh:P

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nerada žehlím

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nedá se říct, že bych něco vysloveně nesnášela, ale něco dělám raději a něco méně ráda - třeba třídění vypraného prádla, mytí oken, utírání prachu 🙂

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení

24. bře 2021
avatar

Žehlení

24. bře 2021
avatar

A jsem členem

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken a ještě víc nesnáším úklid po malování pokojů nebo nějaké přestavbě 😊

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 😀

24. bře 2021
avatar

Myti podlah

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda úklid po malířích a mytí oken

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Mytí nádobí - tak to opravdu ráda nemám.

24. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

24. bře 2021
avatar

Nemám ráda utírání prachu.

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení, k tomu se dokopu vždy jen tak jednou za měsíc až dva..😂 a od mala nemám ráda utírání nádobí 😒

24. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

24. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení.😨

24. bře 2021
avatar

A jsem členem.🙂

24. bře 2021
avatar

Brrrr žehlení, to je snad nejhorší domácí práce

24. bře 2021
avatar

Mytí nádobí

25. bře 2021
avatar

Žehlení nerada vykonávám

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Úklid koupelny dělám nerada

25. bře 2021
avatar

A jsem clenem

25. bře 2021
avatar

nesnáším žehlení

25. bře 2021
avatar

a jsem členem

25. bře 2021
avatar

Nenávidím žehlení manželovo košil

25. bře 2021
avatar

Jsem členem

25. bře 2021
avatar

Jojo žehlení také nepatří mezi oblíbence a pak je to vytíráni.

25. bře 2021
avatar

nesnáším žehlení

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

Přesně, žehlení, brrr. 🤦‍♀️

25. bře 2021
avatar

a jsem členem

25. bře 2021
avatar

Žehlení a skládání prádla celkovĕ😉

25. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

nesnáším žehlení a proto mi manžel po 11-ti letech vztahu koupil konečně k výročí sušičku 🙂 a taky nerada vysávám, to je zásadně manželovo parketa

25. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení, utírání prachu a mytí oken

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken.

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Z duše nesnáším vytirani....ale to žehlení taky není hitparáda

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Určitě mytí oken.

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Vytirani 😱

25. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

25. bře 2021
avatar

Žehlení

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

Nesnáším umývání nádobí.😬 i když se mu nevyhnu.

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

@88petule Nemám ráda žehlení 😝

25. bře 2021
avatar

nenávidím mytí oken a žehlení

25. bře 2021
avatar

a jsem členem

25. bře 2021
avatar

Nesnáším párování ponožek 😡

25. bře 2021
avatar

A jsem clenem

25. bře 2021
avatar

Nesnáším skládání prádla a mytí oken

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Strasne nerada vytiram

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení.

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

JSEM ČLENEM a nerada vytírám podlahu 😅

25. bře 2021
avatar

Nebaví mě úklid kuchyně a pak vytírání podlahy, to je občas skoro nemožné, než si ji připravím a zajistím, ať mi po tom nikdo nešlape...

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Nesnáším převlékání povlečení 😁

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

nesnáším umývání koupelen a záchodů

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

nesnáším škrábání brambor...vyhýbám se tomu jak můžu 😀

25. bře 2021
avatar

nesnáším žehlení

25. bře 2021
avatar

U mě záleží na náladě. Když jsem otrávená tak nesnáším úplně vše 🤭 ale za trest je pro mě asi umýt celou koupelnu, hlavně sprchový kout. Jinak by to bylo asi žehlení ale to už delší dobu nedělám 🙈😊

25. bře 2021
avatar

Nesnáším umývat okna a žehlit 😂

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Nesnasim rovnani nadobi do mycky 😂

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

A jsem členem

25. bře 2021
avatar

Uklízet dětský pokoj je neverending story, nebaví mě to.

25. bře 2021
avatar

Jsem clenem

25. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken a uklízení poliček se skleničkami 😁 všechno dát pryč a s prďolou je to na dlouho 🙈

25. bře 2021
avatar

Nemám ráda vytírání ani mytí oken, resp. Celkově uklízení :D

25. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

25. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken a žehlení ☹

25. bře 2021
avatar

A jsem členem 🙂

25. bře 2021
avatar

Nemám ráda utírání prachu, mám pocit že je pořád všude den co den...

25. bře 2021
avatar

A stala jsem se právě členem... 🙂

25. bře 2021
avatar

Nemám ráda uklízení nádobí a uklízení prádla ☺😉

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

Nerada utírám prach. Taky svým způsobem nemám ráda vytírání/vysávání, protože vždycky předtím musím posbírat a vratit na místo všechno z podlahy a musím být rychlejší než ten nejmenší, který mi to zase na tu podlahu vrací :D Popelka křížená se Sisyfem..

26. bře 2021
avatar

Nesnáším vytirani 😟

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

Mytí oken 🤭 nejradši bych je nemyla vůbec 😂

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení, ale od té doby, co máme sušičku, už skoro nežehlím. A dál mě nebaví vytírání, ale tomu už se bohužel vyhnout nedá... 😉

26. bře 2021
avatar

Nerada utiram prach

26. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

26. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení, je to strašný žrout času. Ze sušičky je ale všechno ještě zmuchlanější, než normálně. Buď to tedy s ní neumím nebo je nějaká divná 🤷

26. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

26. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení a vysávání

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

Mytí oken asi nesnáším úplně nejvíc...

26. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

26. bře 2021
avatar

Já jsem si predelala kuchyn. A jaksi jsem v plánu zapomněla na myčku. 🤣🤣 takže já nesnáším mytí nádobí. 🤣🤣
To bych raději od rána do večera zehlila prádlo. 🤣🤣

26. bře 2021
avatar

Žehlení a mytí oken 😉

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

Z duše nenávidím vysávání a žehlení.. 🤣🤣🤣

26. bře 2021
avatar

Praní prádla a jeho skládání..

26. bře 2021
avatar

A jsem členem

26. bře 2021
avatar

hm...to je opravdu těžké, do ničeho se mi vyloženě nechce, ale pak ten vysledek čisté a voňavé domacnosti stojí za to. Ale asi nejméně mě baví umývání dveří v celém domě

26. bře 2021
avatar

Jsem členem 💐

26. bře 2021
avatar

Nesnáším vytírání a zehleni

26. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

26. bře 2021
avatar

utírání prachu 😶

26. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

26. bře 2021
avatar

Mytí oken.

26. bře 2021
avatar

Nenavidim zehleni🙈

27. bře 2021
avatar

A jsem clenem

27. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí sprchové koutu a jeho spárek a zákoutí u skleněné zástěny 😇

27. bře 2021
avatar

A jsem členem 😉

27. bře 2021
avatar

A Jsem členem

27. bře 2021
avatar

Nerada umývám okna 😬 to je noční můra 😅

27. bře 2021
avatar

Nenávidím mytí oken.

27. bře 2021
avatar

A jsem členem.

27. bře 2021
avatar

Nesnáším vytírání.

27. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

27. bře 2021
avatar

Umývání oken

27. bře 2021
avatar

Umývání podlahy

27. bře 2021
avatar

A jsem clenem

27. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

28. bře 2021
avatar

Nerada myju okna 🙈

28. bře 2021
avatar

Mytí nádobí

28. bře 2021
avatar

Jsem členem

28. bře 2021
avatar

Nebaví mě umyvani oken 🙉

28. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

28. bře 2021
avatar

Nesnásim utirani prachu ( hlavne sundavani veci z polic a nabytku a pak to tam zase vracet) a myti oken

28. bře 2021
avatar

A jsem členem

28. bře 2021
avatar

Já ještě nepřišla na to, jak dokonale umýt okna, takže tato domácí práce je pro mě nejméně záživná 🙈

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM 😊

29. bře 2021
avatar

Nesnáším vysávání 🙂

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nenávidím mytí oken, brrrr😖

29. bře 2021
avatar

A jsem členem 😉

29. bře 2021
avatar

žehlení

29. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu a vytírání podlahy 🙄🤨

29. bře 2021
avatar

„A JSEM ČLENEM“

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Žehlení. 🙆

29. bře 2021
avatar

Utírání prachu🤪

29. bře 2021
avatar

utírání prachu

29. bře 2021
avatar

a jsem členem

29. bře 2021
avatar

Nesnáším drhnutí té naší blbé obří vany,opravdu každý týden trpím.Plus mytí oken uaaaaa 😂

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nerada vařím

29. bře 2021
avatar

A jsem členem

29. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí koupelny...🤷🏼‍♀️

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení a vešeni záclon ....

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nemám v oblibě skládání prádla po vyžehlení. Když to neudělám hned, klidně je to přes židli i pár dnů 😂

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Zehleni 😂😂😂

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Mytí dveří

29. bře 2021
avatar

A jsem členem

29. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nerada žehlím

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

nesnáším umývání oken pač jich mám na RD kolem 20 :D a to je na celý den a jak na potvoru vždy mi začne druhý den pršet ..🙂

29. bře 2021
avatar

A jsem členem

29. bře 2021
avatar

Žehleni a vyndáváni z myčky🙂

29. bře 2021
avatar

Mytí starých oken, která se musí navíc rozšroubovat.

29. bře 2021
avatar

Nemám rada umývání oken

29. bře 2021
avatar

A jsem členem

29. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken.

29. bře 2021
avatar

Nerada paruju ponožky

29. bře 2021
avatar

A jsem clenem

29. bře 2021
avatar

Umývání nádobí.

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nesnáším utírání prachu

29. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nerada myju okna a utiram prach

29. bře 2021
avatar

JSEM ČLENEM

29. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení a umývání oken, ale to zejména kvůli tomu, že bydlíme ve 4. patře a já mám strach z výšek 🤣

29. bře 2021
avatar

nemám ráda vytírání ledničky

29. bře 2021
avatar

a jsem členem

29. bře 2021
avatar

Úplně nesnáším úklid koupelny 😬

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Nebaví mě utírání prachu, setreš a další den můžeš znova 😉

30. bře 2021
avatar

Vytírání schodů.

30. bře 2021
avatar

Nemám ráda mytí oken a věšení záclon 🤦‍♀️ nevím proč ale každá jiná práce mě baví ale na tohle nemám nervy 😁😁

30. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

30. bře 2021
avatar

Nesnáším vytirani. A vůbec úklid koupelny 🤦‍♀️

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí oken

30. bře 2021
avatar

„A JSEM ČLENEM“

30. bře 2021
avatar

Nesnasim veseni pradla...hlavne ponozky

30. bře 2021
avatar

"A jsem clenem"

30. bře 2021
avatar

Nemám ráda žehlení, tak nežehlíme a mytí oken, to dělá muž 🙂

30. bře 2021
avatar

Žehlení.

30. bře 2021
avatar

Strašně mě nebaví zametání, a upřímně nejsem ani trochu fanda na vaření..😁

30. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

30. bře 2021
avatar

Nerada myji okna.

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Nerada umyvam okna a záchod 😀

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Nerada myji okna. Letos už mám první mytí za sebou, tak mám zase chvíli klid 🙂

30. bře 2021
avatar

Jsem členem

30. bře 2021
avatar

Utírání nádobí nesnáším 😀

30. bře 2021
avatar

A JSEM ČLENEM

30. bře 2021
avatar

Nesnáším mytí a utírání nádobí. Všeobecně jsem bordelar a kdybych měla kouzelnou hůlku, Používala bych ji na úklid 🤣🤣🤣

30. bře 2021
avatar

Nerada utírám prach

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Nerada umývám riad a okná.

30. bře 2021
avatar

A jsem členem

30. bře 2021
avatar

Vytírání podlahy, jinak mi celkem nic nevadi 🙂

31. bře 2021
avatar

Nerada myju koupelnu 😑

31. bře 2021
avatar

Nerada myju nádobí a okna 😂

31. bře 2021
avatar

A jsem členem

31. bře 2021
avatar

Mytí oken 🙂

31. bře 2021
avatar

Nesnáším žehlení

31. bře 2021
avatar

A jsem členem

31. bře 2021
avatar

nesnáším mytí oken a k tomu i utírání žaluzií od prachu

31. bře 2021
avatar

A jsem členem

31. bře 2021
avatar

Žehlení mi nevadí, ale nesnáším rovnání a třídění prádla do skříní 🥴

31. bře 2021
avatar

Nesnasim vareni a diky bohu musim varit jen obcas

31. bře 2021
avatar

A jsem členem

31. bře 2021
avatar

Ja nesnáším žehlení a mytí oken 🙂

1. dub 2021
avatar

Jsem členem

1. dub 2021