MODRÁ SOUTĚŽ S NESTLÉ O DOBRŮTKY PRO NEJMENŠÍ

Blíží se den 29.3.2021. Víte, co je to za den? 😊 Ne? Já vám to prozradím. Je to MODRÉ PONDĚLÍ. Modré pondělí symbolizuje blížící se Velikonoce a pro křesťany vždy bylo symbolem volného dne. Dle tradice je lidem zakázáno v tento den vykonávat jakoukoliv práci. K tomu se hodí zajímavá otázka do dnešní soutěže : Jakou domácí práci nevykonáváte rády?
Já vám prozradím, že z duše nesnáším žehlení a tudíž už žehlím jen výjimečně. No a umývání oken taky úplně nemusím… 😊
………………………………………………………………….
V sychravém březnu máte právě teď příležitost si u mě zasoutěžit o balíčky BIO dobrůtek pro vaše mrňousky. Jdete se mnou do toho? Doufám, že ano! 🕶
Namíchala jsem oblíbené "modré" BIO produkty a vytvořila z nich balíčky pro 3 z Vás. V každém balíčku pro Vaše nejmenší najdete :
3 ks BIO křupek v náhodných příchutích
2 ks BIO nemléčné kaše s vanilkovou příchutí
1 ks BIO mléčné kaše s banánovou příchutí
5 kusů ovocných BIO kapsiček
………………………………………………………………….
🕶 BIO křupky – V ovocných i zeleninových příchutích. Jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly potřebám našich mrňousků. Skvěle padnou do jejich malých ruček a díky své struktuře jsou bezpečné a snadno se rozpustí v ústech. Hravý tvar navíc pobídne k samostatnému krmení, při kterém si procvičí jemnou motoriku.
🕶 BIO nemléčná a mléčná kaše - Příkrm určený pro kojence od ukončeného 6. měsíce věku. Ve vanilkové a banánové příchuti, protože ty patří k těm nejoblíbenějším u všech malých strávníků.
🕶 BIO ovocné kapsičky - Jsou hravou svačinkou pro děti od ukončeného 6. měsíce. Obsahují 100% BIO ovoce a jsou bez přídavku cukrů. S novou unikátní Smart Flow hubičkou, kterou si jednoznačně oblíbíte.
………………………………………………………………….
Pokud Vás zaujal výherní balíček a těšíte se, jak odpovíte na soutěžní otázku, mám pro Vás připraveny úplně jednoduchá pravidla soutěže:
1) Dejte LIKE tomuto článku
2) Odpovězte komentářem na soutěžní otázku pod tento článek :
„Jakou domácí práci nevykonáváte rády?“
3) Pokud chcete být zařazení do slosování DVAKRÁT, staňte se členem naší Nestlé skupinky (BUĎ ČLENEM). Pokud jste členem nebo jste se jím právě stali, vložte ještě druhý komentář a do něj napište jen „A JSEM ČLENEM“ 😊
Zapojit se můžete do půlnoci 31.3.2021 a následující den vybere generátor náhodných čísel 3 výherce BIO balíčků od Nestlé. Všechny tři výherce uveřejním na svém blogu (můj profil).
Držím palce a moc se těším na Vaše odpovědi.
Peťka a #nestle
Doporučujeme
A JSEM ČLENEM
Nemam rada vytirani podlahy
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda všechny domácí práce. Jestli musím vybrat jednu, tak mytí žaluzií.
A JSEM ČLENEM
A jsem clenem
Nemám ráda žehlení a žehlím hodně protože manžel nosí Slim fit věci a dětské mám strach dát do susicky
Nesnáším mytí oken.
A jsem členem
nesnáším mytí podlah
A jsem členem
Nesnasim myti oken....
A jsem clenem
Nesnasim zehleni
A jsem clenem
Nesnasim myti koupelny
A jsem clenem
Nesnáším žehlení a mytí oken
A jsem členem
Co nesnáším, tak mytí oken 😀
A JSEM ČLENEM
Nerada vytiram podlahu
Nesnáším mytí oken a mytí nádobí ve dřezu.
nemám ráda žehlení, proto žehlím zcela výjimečně 😀
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení, to je pro mě utrpení 😁
A JSEM ČLENEM
Nerada luxuji.
A jsem členem.
Nesnáším utírání prachu.
A jsem členem.
Nesnáším žehlení, takže žehlím jen v nouzi nejvyšší 😝
A jsem členem
Z duše nesnáším mytí oken ☹
A jsem členem
Nemám ráda žehlení
A jsem členem
Mytí oken a žehlení závěsů.
Nenávidím mytí oken😬
žehlení a mytí oken.
A JSEM ČLENEM
a jsem členem
Nemam rada zehleni, proto u nas zehli chlap 😁
A jsem clenem
Nesnáším žehlení, takže nežehlím 😁
A JSEM ČLENEM
Nesnáším většinu domácích prací, nejvíc asi mytí oken a vytírání. Jako byla bych nejradši, kdyby šlo prostě vzít od dveří celej byt nějakou obří wap hadicí...
A jsem členem 🙂
Nemám ráda mytí mytí nádobí.
Jsem členem.
Nemám ráda takovou domácí práci, která není vidět.. ale úplně nejvíc žehlení.
A jsem členem.
žehlení
A jsem členem.
Nesnáším vytirani
A jsem clenem
nesnáším mytí nádobí
nesnáším vytírání podlah
a jsem členem
a jsem členem
Vsechny 🤣😇😇
A jsem členem.
Nesnáším umývání oken ☹️
A jsem členem
Nesnáším utírání prachu
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení. Teď naštěstí moc ani nežehlím 😀
„A JSEM ČLENEM“
nesnáším žehlení :D
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda vytirani podlah a žehlení 🙈
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda mytí oken 😒
A JSEM ČLENEM
nemám ráda mytí nádobí
a jsem členem
Vaření!!! 🤦🏼♀️
A JSEM ČLENEM
Nerada umývám okna ☹
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda myti podlahy.
A JSEM ČLENEM
Nerada vytírám 🙄
Nemám ráda žehlení
Nemám ráda mytí nádobí
Nemám ráda vysávání
Nemám radá utírání prachu
No přesně tak, žehlení - a taky už od toho upouštím 🙂. A okna jsou taky jasná, tuto činnost převzal manžel, dobrý to muž 🙂
Nemám ráda vytírání podlah
A JSEM ČLENEM
Nesnáším uklízení prádla 😀 vždy si to ze sušičky naskládám na hromádky a pak nemám sílu to odnést a roztřídit do skříní 🤣
A JSEM ČLENEM!
Mytí oken
Žehlení
A jsem členem
nemám ráda umývání nádobí ve dřezu
Nemám ráda umývání nádobí, oken, podlah...
A jsem členem!
Mytí oken 🙈 nechápu jak to někoho může bavit nebo to má za chviličku hotové 😃
A jsem členem
Nesnáším mytí nádobí, ve svém budu už mít myčku
A jsem členem
Nemám ráda mytí oken a nerada drhnu sprchový kout
Nesnáším žehlení a vytírání podlahy 😫
A jsem členem
A jsem členem
Nesnáším utirání prachu..
Nenávidím utírání prachu 🤦🏼♀️🤦🏼♀️😂
A jsem členem
Nesnáším žehlení a mytí oken.
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda vytahování myčky 🤣 a utírání prachu....
A jsem členem
Nemám ráda mytí oken. A nesnáším mytí WC a koupelny.
Nemám rada vytírání 🙈
A JSEM ČLENEM
Nesnesu žehlení a mytí oken
A jsem členem
Nesnáším utirani prachu a umývání oken
A jsem členem
Já nemám ráda žehlení a mytí oken, ale když se k tomu dokopu, tak mě zase pak těší odvedená práce 😀
A JSEM ČLENEM
Nesnáším mytí oken. 😁
nemám ráda žehlení
a jsem členem
Nesnáším úklid celkově 🤣
A jsem členem
Nesnasim uklizet jidelni zidlicky po detech, uz aby tolik necintaly
A jsem clenem
nemám ráda žehlení. Už jsem přestala žehlit většinu oblečení a žehlím jen to, co si manžel bere do práce. A utírání prachu taky není moje hobby. Nadzvedávat předměty a utírat to pod nimi není nic moc.
A JSEM ČLENEM
Já z duše nesnáším mytí nádobí, jinak mi nevadí nic
A jsem členem 😊
Strasne nerada myju WC 😀
A jsem členem 🙂
Nemám ráda všechno spojené s oblečením, samotné praní mi moc nevadí, ale věšení, skládání a kdybych žehlila, tak i žehlení.
A JSEM ČLENEM
Já prostě nesnáším mytí oken... Přiznám se, že je myju jen 2* ročně 😚
A JSEM ČLENEM
Ja taky nemam ráda žehlení 🙄
JSEM ČLENEM
nemám ráda žádné domácí práce, ale udělat se musí :D nejvíc asi nemám ráda žehlení
A JSEM ČLENEM
Nesnáším vysavani a vytírání
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda uklízení a mytí nádobí a věšení prádla 🙈 a zrovna obě dělám nejčastěji a pořád 😁
A JSEM ČLENEM 😊👍
Moc nemusím žehlení, to odkládám, co to jde. Bývávaly časy, kdy mne naopak bavilo vytírání, ale co máme tři děti, které zaneřádí byt hned hodinu poté, co já na druhém konci skončím s úklidem, mě to nebaví taky 🙂.
A JSEM ČLENEM 😉
Nesnáším umývání oken a nebaví mě utírání prachu
Ps: žehlení mám ráda 😃
A jsem členem 😘
Nemám ráda vytírání hlavně kvůli svým dlouhým vlasům , které mi docela dost padají 😵
A JSEM ČLENEM
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda utírání prachu a vytírání.
Nerada vytírám podlahu 🙈
A JSEM ČLENEM
pro mně je hrozným utrpením vysávání 🙂
A JSEM ČLENEM
nemám ráda žehlení
Nesnáším ruční mytí nádobí... Takže jsem šťastná jako blecha, že máme myčku 😁
A JSEM ČLENEM
A jsem členem 😁 co nesnáším je žehleni košil
Nemám ráda mytí oken.
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda mytí nádobí.
A jsem členem
Mytí oken
A jsem členem
Utírání prachu
A JSEM ČLENEM
Mytí oken
Opravdu nemám ráda úklid šatny a skříní.
A JSEM ČLENEM
nerada myji sprchový kout a prosklené věci obecně
a jsem členem
Umývání oken
A jsem členem
Úplně nejhorší domácí práce pro mě je umývání oken a a jiných skleněných věci 😅😅🌺
A jsem Členem ❤️
Opravdu nerada utírám prach 🙈
A JSEM ČLENEM
Nesnáším žehlení a umývání oken 😖 koukám, že to tak má každá druhá 😃
A jsem členem 🙃
Nesnáším mytí žaluzií a jelikož mám hodně serepeticek tak i utirani prachu
Nemám ráda vybírání odpadu po umývání nádobí 🙈🙈🙈🙈
Nesnáším umývání oken
A jsem členem
Nemám ráda žehlení a také třídění a skládání skříní..Hlavně skříň dětí jeden den poskládám a druhý den by mě odvezly jaký to tam je..a úklid jejich pokoje..🙉 to je uklizeno jen nachvilku..
A jsem členem
Nesnáším uklízení kuchyně po dětech 😂
A jsem členem
Nemam rada mytí nádobí.
A jsem clenem
mytí oken
A jsem členem
Nemam ráda žehlení a umývání oken 🤷♀️😂
Žehlení taky nesnáším, díky za sušičku🙏
A jsem členem
Jsem členem
nemám ráda vysávání
Jsem členem
Nemám ráda mytí nádobí
Nesnáším utírání prachu
A JSEM ČLENEM
Nesnáím žehlení,
A jsem členem
Nerada vařím
„A JSEM ČLENEM“
Nerada žehlím (proto to žehlím jen v krajních případech) 😄 a pak ještě umývat nádobí to je nekonečná práce
Nerada žehlím (proto to žehlím jen v krajních případech) 😄 a pak ještě umývat nádobí to je nekonečná práce
opravdu nemám ráda věšení záclon..bléééh:P
A JSEM ČLENEM
Nerada žehlím
A jsem členem
Nedá se říct, že bych něco vysloveně nesnášela, ale něco dělám raději a něco méně ráda - třeba třídění vypraného prádla, mytí oken, utírání prachu 🙂
A jsem členem 🙂
Nesnáším žehlení
Žehlení
A jsem členem
Nemám ráda mytí oken a ještě víc nesnáším úklid po malování pokojů nebo nějaké přestavbě 😊
A jsem členem 😀
Myti podlah
Nemám ráda úklid po malířích a mytí oken
A JSEM ČLENEM
Mytí nádobí - tak to opravdu ráda nemám.
A jsem členem 🙂
Nemám ráda utírání prachu.
A JSEM ČLENEM
Nesnáším žehlení, k tomu se dokopu vždy jen tak jednou za měsíc až dva..😂 a od mala nemám ráda utírání nádobí 😒
A JSEM ČLENEM
Nesnáším žehlení.😨
A jsem členem.🙂
Brrrr žehlení, to je snad nejhorší domácí práce
Mytí nádobí
Žehlení nerada vykonávám
A JSEM ČLENEM
Úklid koupelny dělám nerada
A jsem clenem
nesnáším žehlení
a jsem členem
Nenávidím žehlení manželovo košil
Jsem členem
Jojo žehlení také nepatří mezi oblíbence a pak je to vytíráni.
nesnáším žehlení
A jsem členem
Přesně, žehlení, brrr. 🤦♀️
a jsem členem
Žehlení a skládání prádla celkovĕ😉
Nesnáším utírání prachu
A JSEM ČLENEM
nesnáším žehlení a proto mi manžel po 11-ti letech vztahu koupil konečně k výročí sušičku 🙂 a taky nerada vysávám, to je zásadně manželovo parketa
Nesnáším žehlení, utírání prachu a mytí oken
A JSEM ČLENEM
Nesnáším mytí oken.
A JSEM ČLENEM
Z duše nesnáším vytirani....ale to žehlení taky není hitparáda
A JSEM ČLENEM
Určitě mytí oken.
A JSEM ČLENEM
Vytirani 😱
A jsem členem 🙂
Žehlení
A jsem členem
Nesnáším umývání nádobí.😬 i když se mu nevyhnu.
A jsem členem
nenávidím mytí oken a žehlení
a jsem členem
Nesnáším párování ponožek 😡
A jsem clenem
Nesnáším skládání prádla a mytí oken
A JSEM ČLENEM
Strasne nerada vytiram
A jsem členem
Nemám ráda žehlení.
A jsem členem
JSEM ČLENEM a nerada vytírám podlahu 😅
Nebaví mě úklid kuchyně a pak vytírání podlahy, to je občas skoro nemožné, než si ji připravím a zajistím, ať mi po tom nikdo nešlape...
A JSEM ČLENEM
Nesnáším převlékání povlečení 😁
A JSEM ČLENEM
nesnáším umývání koupelen a záchodů
A JSEM ČLENEM
nesnáším škrábání brambor...vyhýbám se tomu jak můžu 😀
nesnáším žehlení
U mě záleží na náladě. Když jsem otrávená tak nesnáším úplně vše 🤭 ale za trest je pro mě asi umýt celou koupelnu, hlavně sprchový kout. Jinak by to bylo asi žehlení ale to už delší dobu nedělám 🙈😊
Nesnáším umývat okna a žehlit 😂
A JSEM ČLENEM
Nesnáším mytí oken
A JSEM ČLENEM
Nesnasim rovnani nadobi do mycky 😂
A JSEM ČLENEM
A jsem členem
Uklízet dětský pokoj je neverending story, nebaví mě to.
Jsem clenem
Nesnáším mytí oken a uklízení poliček se skleničkami 😁 všechno dát pryč a s prďolou je to na dlouho 🙈
Nemám ráda vytírání ani mytí oken, resp. Celkově uklízení :D
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda mytí oken a žehlení ☹
A jsem členem 🙂
Nemám ráda utírání prachu, mám pocit že je pořád všude den co den...
A stala jsem se právě členem... 🙂
Nemám ráda uklízení nádobí a uklízení prádla ☺😉
A jsem členem
Nerada utírám prach. Taky svým způsobem nemám ráda vytírání/vysávání, protože vždycky předtím musím posbírat a vratit na místo všechno z podlahy a musím být rychlejší než ten nejmenší, který mi to zase na tu podlahu vrací :D Popelka křížená se Sisyfem..
Nesnáším vytirani 😟
A jsem členem
Mytí oken 🤭 nejradši bych je nemyla vůbec 😂
A jsem členem
Nesnáším žehlení, ale od té doby, co máme sušičku, už skoro nežehlím. A dál mě nebaví vytírání, ale tomu už se bohužel vyhnout nedá... 😉
Nerada utiram prach
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení, je to strašný žrout času. Ze sušičky je ale všechno ještě zmuchlanější, než normálně. Buď to tedy s ní neumím nebo je nějaká divná 🤷
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení a vysávání
A jsem členem
Mytí oken asi nesnáším úplně nejvíc...
A JSEM ČLENEM
Já jsem si predelala kuchyn. A jaksi jsem v plánu zapomněla na myčku. 🤣🤣 takže já nesnáším mytí nádobí. 🤣🤣
To bych raději od rána do večera zehlila prádlo. 🤣🤣
Žehlení a mytí oken 😉
A jsem členem
Z duše nenávidím vysávání a žehlení.. 🤣🤣🤣
Praní prádla a jeho skládání..
A jsem členem
hm...to je opravdu těžké, do ničeho se mi vyloženě nechce, ale pak ten vysledek čisté a voňavé domacnosti stojí za to. Ale asi nejméně mě baví umývání dveří v celém domě
Jsem členem 💐
Nesnáším vytírání a zehleni
A JSEM ČLENEM
utírání prachu 😶
A JSEM ČLENEM
Mytí oken.
Nenavidim zehleni🙈
A jsem clenem
Nemám ráda mytí sprchové koutu a jeho spárek a zákoutí u skleněné zástěny 😇
A jsem členem 😉
A Jsem členem
Nerada umývám okna 😬 to je noční můra 😅
Nenávidím mytí oken.
A jsem členem.
Nesnáším vytírání.
A JSEM ČLENEM
Umývání oken
Umývání podlahy
A jsem clenem
A JSEM ČLENEM
Nerada myju okna 🙈
Mytí nádobí
Jsem členem
Nebaví mě umyvani oken 🙉
A JSEM ČLENEM
Nesnásim utirani prachu ( hlavne sundavani veci z polic a nabytku a pak to tam zase vracet) a myti oken
A jsem členem
Já ještě nepřišla na to, jak dokonale umýt okna, takže tato domácí práce je pro mě nejméně záživná 🙈
A JSEM ČLENEM 😊
Nesnáším vysávání 🙂
A JSEM ČLENEM
Nenávidím mytí oken, brrrr😖
A jsem členem 😉
žehlení
Nesnáším utírání prachu a vytírání podlahy 🙄🤨
„A JSEM ČLENEM“
A JSEM ČLENEM
Žehlení. 🙆
Utírání prachu🤪
utírání prachu
a jsem členem
Nesnáším drhnutí té naší blbé obří vany,opravdu každý týden trpím.Plus mytí oken uaaaaa 😂
A JSEM ČLENEM
Nerada vařím
A jsem členem
Nesnáším mytí koupelny...🤷🏼♀️
A JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení a vešeni záclon ....
A JSEM ČLENEM
Nemám v oblibě skládání prádla po vyžehlení. Když to neudělám hned, klidně je to přes židli i pár dnů 😂
A JSEM ČLENEM
Zehleni 😂😂😂
A JSEM ČLENEM
Mytí dveří
A jsem členem
Nesnáším žehlení
A JSEM ČLENEM
Nerada žehlím
A JSEM ČLENEM
nesnáším umývání oken pač jich mám na RD kolem 20 :D a to je na celý den a jak na potvoru vždy mi začne druhý den pršet ..🙂
A jsem členem
Žehleni a vyndáváni z myčky🙂
Mytí starých oken, která se musí navíc rozšroubovat.
Nemám rada umývání oken
A jsem členem
Nesnáším mytí oken.
Nerada paruju ponožky
A jsem clenem
Umývání nádobí.
A JSEM ČLENEM
Nesnáším utírání prachu
A JSEM ČLENEM
Nerada myju okna a utiram prach
JSEM ČLENEM
Nemám ráda žehlení a umývání oken, ale to zejména kvůli tomu, že bydlíme ve 4. patře a já mám strach z výšek 🤣
nemám ráda vytírání ledničky
a jsem členem
Úplně nesnáším úklid koupelny 😬
A jsem členem
Nebaví mě utírání prachu, setreš a další den můžeš znova 😉
Vytírání schodů.
Nemám ráda mytí oken a věšení záclon 🤦♀️ nevím proč ale každá jiná práce mě baví ale na tohle nemám nervy 😁😁
A JSEM ČLENEM
Nesnáším vytirani. A vůbec úklid koupelny 🤦♀️
A jsem členem
Nesnáším mytí oken
„A JSEM ČLENEM“
Nesnasim veseni pradla...hlavne ponozky
"A jsem clenem"
Nemám ráda žehlení, tak nežehlíme a mytí oken, to dělá muž 🙂
Žehlení.
Strašně mě nebaví zametání, a upřímně nejsem ani trochu fanda na vaření..😁
A JSEM ČLENEM
Nerada myji okna.
A jsem členem
Nerada umyvam okna a záchod 😀
A jsem členem
Nerada myji okna. Letos už mám první mytí za sebou, tak mám zase chvíli klid 🙂
Jsem členem
Utírání nádobí nesnáším 😀
A JSEM ČLENEM
Nesnáším mytí a utírání nádobí. Všeobecně jsem bordelar a kdybych měla kouzelnou hůlku, Používala bych ji na úklid 🤣🤣🤣
Nerada utírám prach
A jsem členem
Nerada umývám riad a okná.
A jsem členem
Vytírání podlahy, jinak mi celkem nic nevadi 🙂
Nerada myju koupelnu 😑
Nerada myju nádobí a okna 😂
A jsem členem
Mytí oken 🙂
Nesnáším žehlení
A jsem členem
nesnáším mytí oken a k tomu i utírání žaluzií od prachu
A jsem členem
Žehlení mi nevadí, ale nesnáším rovnání a třídění prádla do skříní 🥴
Nesnasim vareni a diky bohu musim varit jen obcas
A jsem členem
Ja nesnáším žehlení a mytí oken 🙂
Jsem členem


z duše nesnáším žehlení a tudíž už žehlím jen výjimečně. No a umývání oken taky úplně nemusím… 😊