icon
avatar
apacheeeAMBASADORKA
12. pro 2024    

Adventní kalendář #dm - 13. prosince
-----------------------------------------------------------
V dnešní soutěži hrajeme o dmBio norimberské perníčky, 200 g 🎁
-----------------------------------------------------------
Jak se do soutěže zapojit?
1. Dejte lajk této zprávě 🙏
2. Dejte lajk článku
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/article/takhle-chutnaji-vanoce-v-dm-9fgyqz/
3.Do komentáře pod TUTO ZPRÁVU mi odpovězte na otázku:
Co vy a pečení cukroví?

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle až do pondělí 16. prosince do 8:00.

Hodně štěstí 🍀

Kompletní pravidla ambasadorských soutěží na MK najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/jine/pravidla-soutezi-organizovanych-ambasadorkou-znacky/

#dmbio

avatar

Letos budu péct maximálně linecké, jelikož mám doma novorozence 😊 ale jinak peču většinou 4 druhý

13. pro 2024
avatar

Péče nám babička 😀

13. pro 2024
avatar

Letos jen linecke. Nikdo to u nas moc neji.

13. pro 2024
avatar

Stejně jako posledních pár let nestíhám, zatím nemám nic

13. pro 2024
avatar

Doma delam jen linecke, pernicky a vosi hnizda. Zbytek mam od mamky, s vetsinou ji pomaham.

13. pro 2024
avatar

Pecu jenom 4 druhy - pernicky, kokosky, linecke a vosi hnizda

13. pro 2024
avatar

Něco koupím, něco peču - hlavně pár oblíbených druhů "na plech" (tzn. plát na plech a pak se po upečení rozkrájí na dílky).

13. pro 2024
avatar

Nepecu,dostanu

13. pro 2024
avatar

Pečeme každý rok, něco kolem 5 druhů.

13. pro 2024
avatar

Jen perníčky, děti si je nazdobí

13. pro 2024
avatar

Peču čtyři druhy bezlepkového pro dceru, klasické z mouky objednávam od známé

13. pro 2024
avatar

Já nepeču, protože mě to strašně nebaví. Každý rok dostávám cukroví od kamarádky.

13. pro 2024
avatar

Jen perníčky, zbytek dostaneme

13. pro 2024
avatar

Už několik let cukroví objednávám a když je čas a chuť upečeme k tomu 1-2 druhy doma. Máme před Vánocemi hodně akcí, většinou jsme i nemocní..., tak se tím nechci stresovat, že bychom neměli nic.

13. pro 2024
avatar

Kazdy rok pecem linecke svetle i zmave, vinove, pernicky, rohlicky,kokosky a pusinky 😍 jen letos se nam narodil Leonek tak nam napekla babicka ❤️

13. pro 2024
avatar

Nepeču, peče mi hodná tchýně

13. pro 2024
avatar

Peču linecké a perníčky, a budu zkoušet rohlíčky

13. pro 2024
avatar

Peču! Každý rok kolem 15 druhů!

13. pro 2024
avatar

Jen pár druhů

13. pro 2024
avatar

Peču s dětmi a kamarádkou, máme z toho takovou menší tradici ☺️. Ale jen tak s rozumem, ptz stejně většinu druhů (těch s ořechy) nemůžu 😅.

13. pro 2024
avatar

Zatím mam jen pernicky a linecke...o vikendu snad dalsi dva druhy a behem tydne nepecene... A koncim
🤣

13. pro 2024
avatar

No letos zatim nemam upeceno nic a ani zadelana testa. Ale jsou v planu tri druhy peceneho a alespon 3 nepeceneho, tak uvidime

13. pro 2024
avatar

Letos peceme s detmi pernicky, linecke a marokanky, zbytek dostavame od babicek

13. pro 2024
avatar

Jen linecké a rohlíčky

13. pro 2024
avatar

Něco málo upečeme, jen tak pro vůni 😊

13. pro 2024
avatar

Lehce, pár základních druhů

13. pro 2024
avatar

Úplně to miluju❤️

13. pro 2024
avatar

Linecké, rohlicky a perníčky.

13. pro 2024
avatar

Jen pernicky

13. pro 2024
avatar

Od 13 let peču,v6dy cca 10 druhů...

13. pro 2024
avatar

Pečeme s dětmi jen perníčky.

13. pro 2024
avatar

pečeme tak 5 druhů, od všeho poloviční dávky, spíš pro atmosféru..

13. pro 2024
avatar

Peču jen čtyři druhy

13. pro 2024
avatar

Jenom perníčky :D

13. pro 2024
avatar

Peču, každý rok cca 12 druhů. Letos jsem už 7 týdnů nemocná, mám jen perníčky. Snad něco teď o víkendu.

13. pro 2024
avatar

S dcerami jsme pekly perníčky. Jinak dostávám cukroví od maminky.

13. pro 2024
avatar

Ano, něco málo peču a ještě dostáváme od babiček.

13. pro 2024
avatar

Zatím nemáme, stihneme asi jen linecké.

13. pro 2024
avatar

Trošku

13. pro 2024
avatar

Cukroví peču ráda, letos ho bude méně, asi 5 druhů.

13. pro 2024
avatar

První prosincový víkend čtyři druhy pečeného cukrovi, druhý ctyri druhy nepeceneho, třetí to vše promazu a spojim

13. pro 2024
avatar

Peču 7 druhů

13. pro 2024
avatar

Peču 2 druhy, zbytek nám dávají babičky

13. pro 2024
avatar

Nepřeháním to, 2 druhy hotové a 2 těsta v lednici. Tím končím. 26.12. má syn narozeniny, tak mě ještě čeká pečení medovníku místo dortu.

13. pro 2024
avatar

Letos nějak nestíhám a čeká mě pecici víkend 🙃

13. pro 2024
avatar

Pojedu k mamce a u ní pečeme 😊

13. pro 2024
avatar

Zatím neustále peču dohromady s mamkou,ale pravda je,že každý rok navyšujeme množství, protože kluci čím dál víc sní 😄

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok, letos 11 druhů.

13. pro 2024
avatar

Letos mam zatim jedno těsto v lednici

13. pro 2024
avatar

Pečeme, asi 6 druhů

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok cca 10 druhů.Vetsinou vsechny z dvojite nebo trojite davky😊

13. pro 2024
avatar

Peču ráda, ale letos nebudu, nemám pro to doma odbyt

13. pro 2024
avatar

Zatím jsem ještě péct nezačala 😀

13. pro 2024
avatar

Ještě tři druhy a už mám upečeno

13. pro 2024
avatar

Příští týden začínám

13. pro 2024
avatar

Už mám 8 druhů, babička přidá ještě vosí hnízda.

13. pro 2024
avatar

Už mám 6 druhů, plánuji devatero 😉

13. pro 2024
avatar

6druhů už mám, 8 mě čeká.

13. pro 2024
avatar

Děláme cca 8druhů. Ale přiznávám se, cukrovi ráda nepeču.

13. pro 2024
avatar

Miluju to, když mám na to klid. Se skoro čtyřleťákem už jsou to spíš nervy 😁

13. pro 2024
avatar

Pečeme s babičkou a mamkou, já spíš pomáhám vykrajovat a tak

13. pro 2024
avatar

Pečeme, tolik, kolik nás baví v tvarech, které nás bavi, ne moc složité druhy

13. pro 2024
avatar

Péče nám babička :D

13. pro 2024
avatar

Letos nepeču

13. pro 2024
avatar

V rodině pečeme všichni a vyměňujeme

13. pro 2024
avatar

Mám pracny, perníčky a vanilkové rohlíčky z DM 😁

13. pro 2024
avatar

Už na pečeno - perníčky, rohlíčky a linecké.

13. pro 2024
avatar

Pečeme pár druhů cukroví, zbytek napeče sestra.

13. pro 2024
avatar

Pro mě pečení cukroví k vánočním tradicím patří, a baví mě to, letos pečeme společně se čtyřletou dcerkou, která ráda pomáhá (olizovat marmeládu nebo čokoládu 😅)

13. pro 2024
avatar

Je to tradice, bez ní pro mě nejsou vánoce, letos peču nejvíc, co jsem kdy pekla🙂

13. pro 2024
avatar

Peču, ale letos nějak nestíhám 😂🙈

13. pro 2024
avatar

Nepeču

13. pro 2024
avatar

Já peču jen 3 druhy

13. pro 2024
avatar

Peču skrz děti, holky rady pomáhají

13. pro 2024
avatar

Peču roládu, perníčky

13. pro 2024
avatar

Peču tři druhy + dva druhy nepečených kuliček

13. pro 2024
avatar

Pečeme jen pár druhů...pernicky,linecké, rohlíčky, skořicové a nepečené piškotové kuličky

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok ,letos 7 druhů podle tradice😀

13. pro 2024
avatar

Peču perníčky a udělám dva druhy nepečeného

13. pro 2024
avatar

včera jsem napekla rohlíčky a 2 varky Lineckeho

13. pro 2024
avatar

slané koule od Maršálka😁

13. pro 2024
avatar

Peču , dnes začínám

13. pro 2024
avatar

nepeču nebo peču až povánoční cukroví

13. pro 2024
avatar

Peču vánočku

13. pro 2024
avatar

Máme napečené a ozdobené perníčky, linecké, rohlíčky, kokosky, margotkové, se sněhuláky a budeme dělat ještě malinové a kokosové kouličky a vosí úlky a tím končíme a zahajujeme ujídání.

13. pro 2024
avatar

Peču jako každý rok 13 druhů pro nás i širokou rodinu

13. pro 2024
avatar

Na vánoce peču řezy s krémem nebo roládu a na nový rok potom slané vykrajované se sýrem.

13. pro 2024
avatar

Peču málo, ale s radostí.

13. pro 2024
avatar

Mám hotové linecké a rohlíčky, perníčky taky, jen je ještě nazdobit.
Udělám ještě vosí hnízda, Rafaelo kuličky a kokosky .

13. pro 2024
avatar
13. pro 2024
avatar

Kazdy rok s mamkou peceme v jeden den vetsinu cukrovi (nas mararon) ale zdobime uz kazda sama

13. pro 2024
avatar

Pečeme s dcerou jenom perníčky.

13. pro 2024
avatar

Ano, pečeme s dcerkou

13. pro 2024
avatar

Pečieme so synom.

13. pro 2024
avatar

Pečeme. 🙂 Zatím máme čtyři druhy, určitě budou úlky a dál uvidíme podle času a nálady.

13. pro 2024
avatar

Nepeču.

13. pro 2024
avatar

Nám pečou babičky....ale já s dětmi symbolicky dělám tři druhy...jenže je snědí dřív, než se namažou.....chutnají jim víc, když si je udělají...takže už dva roky tomu říkám vánoční sušenky ...🤣

13. pro 2024
avatar

Snad začnu péct v neděli. Letos budu péct o fous víc, páč manžel ho asi 5let nejedl a letos se hlásí že si dá. Tak bude klasika linecké, rohličky, perníčky + 3 nové druhy z poloviční dávky.

13. pro 2024
avatar

Peču, linecké, rohlíčky klasické a kakaové, perníčky, sušenky, crinkels a pak dělám marcipánové úly. Musím vždy hromadu ještě dávám manželově babičce. U kluci to luxují za pochodu.

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok, když byli kluci malí, tak jen jsem pekla jen mé oblíbené perníčky, letos už jsou větší (4.5 a 2.5) tak už pečeme společně, máme perníčky, linecké, medové kuličky a ořechové rohlíčky. Oba pomáhali dělat těsto a pak vykrajovat, bylo to pohotovější než jsem čekala 😄

13. pro 2024
avatar

Ano, peču našich oblíbených 6 druhů.

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok, ale letos omezeně. Mám těhu cukrovku tak pokud neporodím před svátky, tak letos já budu bez cukroví. Chlap bašti hlavně linecké a perníčky, syn je ještě malý a moc tomu nedá. Letos jsem pekla hlavně kvůli synovi, rád vykrajuje a zdobí.

13. pro 2024
avatar

Mám objednane, ale perníčky pečeme vždycky. Ve škole už se dcery ptali, jestli zase donese ☺️

13. pro 2024
avatar

Pečeme - zatím mám perníčky, rohlíčky a linecké

13. pro 2024
avatar

Nic moc,jen perníčky a linecke

13. pro 2024
avatar

Miluji pečení cukroví, ale doma moc na to moc nejsou, tak se musím krotit.

13. pro 2024
avatar

Mám upečeno 5 druhů, ještě to slepit a nazdobit a asi udělám ještě 4 druhy

13. pro 2024
avatar

Zatím jen perníčky 🩵

13. pro 2024
avatar

Peču 4 druhy.. a pak susim maso, nakoupim syry a olivy.nejlepsi cukrovi

13. pro 2024
avatar

Moc ráda ho peču když jsme byli sami tak kolem 25 druhů. Teď tak 10🙈

13. pro 2024
avatar

Máme zatím perníčky nenazdobené a linecké neslepené. Ještě upečem vanilkové rohlíčky a nějaké nepečené kuličky.

13. pro 2024
avatar

Pecu kazdy rok, cukrovi miluju 😊

13. pro 2024
avatar

peču ráda a hodně

13. pro 2024
avatar

Mám 4 druhy a ještě bych tak 3 druhy chtěla stihnout.

13. pro 2024
avatar

Asi tak 4 druhy

13. pro 2024
avatar

Vždy mám velké plány, že napeču hodně druhů (peču ráda), ale časově to pak nezvládnu a jsem ráda za pár druhů.

13. pro 2024
avatar

Peču tři druhy cukroví

13. pro 2024
avatar

Mám objednáno

13. pro 2024
avatar

Peču 4-5 druhů každý rok.

13. pro 2024
avatar

Miluju to. Peču každý rok.. peču maličké množství ( 1/3 množství z receptu) a o to víc druhů pak dělám. Letos nám to vyšlo na 23 druhů plus pukance - mini věnečky z opakovaného těsta.

13. pro 2024
avatar

Už mám napečeno a perníčky a vanilkové rohlíčky již druhou dávku,která pomalu také mizí🙂

13. pro 2024
avatar

Pečeme rohlicky linecke a delame vosi hnizda a kulicky Rafaelo.

13. pro 2024
avatar

Pečeme s dětmi vždy tak 5-6 druhů cukroví, babička dalších 12-15 druhů. Vanilkové rohlíčky, linecké, perníčky, medová kolečka a další nesmí nikdy chybět.

13. pro 2024
avatar

už musím začít 😅🙈

13. pro 2024
avatar

Peču s dětmi asi 4 druhy cukroví. 😊

13. pro 2024
avatar

peču 🙂

13. pro 2024
avatar

Peču 😊

13. pro 2024
avatar

Peču

13. pro 2024
avatar

Peču s dětmi 🙂

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok, co mám vlastní domácnost. Letos mám zatím perníčky a kokosky, v lednici už čeká těsto na linecké. Chystám se ještě na vanilkové rohlíčky, crinkles, šuhajdy a rafaelo 😉.

13. pro 2024
avatar

Letos jen linecke a pernicky 😉 mladsi syn ma 7m a zveda se o vse a chodi kolem nabytku takze neno prostor na peceni.

13. pro 2024
avatar

Zatím mám rohlíčky a linecké, ještě mě čekají kuličky a vosáče. Ale dostávám každoročně spoustu cukroví od maminky 😊

13. pro 2024
avatar

Se syny pečeme jen perníčky.

13. pro 2024
avatar

Pečeme s dětmi, letos to vypadá na 6 druhu.Něco málo dostaneme od babiček

13. pro 2024
avatar

zatím jenom perníčky, ale o víkendu pečeme s dětmi, letos tak 4 druhy 🙂

13. pro 2024
avatar

linecké, vanilkové rohlíčky, marokánky, vosí hnízda.

13. pro 2024
avatar

Peču...letos 6 druhů

13. pro 2024
avatar

Pecu tak jak se mi chce. Nekdy vic, to bylo zejmena s mensimi detmi, jednak je to bavilo a druhak za prosinec dokazaly snist i 3 varky pernicku z kila mouky 😅. A nekdy pecu min. Letos mam zatim 2 druhy, treba s dcerou upecene jeste dva...

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok, ale jen tak 5 druhů.

13. pro 2024
avatar

Pečeme 4 druhy

13. pro 2024
avatar

Letos ne, nestíháme. Ale budeme od maminky.

13. pro 2024
avatar

Budeme péct tento víkend🙂

13. pro 2024
avatar

Jasne ze pecu, nekdy vic nekdy min. Podle casu.

13. pro 2024
avatar

Už mám napečeno (jen suché, krémové se u nás nejí). Ještě budu péct marokánky. Ty by jinak na Vánoce nezbyly. 😆

13. pro 2024
avatar

Peču strašně ráda s dítětem

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok🙂 zítra začínám 😉

13. pro 2024
avatar

Už máme napečeno, něco dostaneme od mamky

13. pro 2024
avatar

Letos bude pect 3 druhy - vanilkové rohlicky, iselske a vosi hnizda

13. pro 2024
avatar

Bohužel mi pečení cukroví moc nejde,dost často se mi spálilo a tak už to nedělám. Každým rokem dostaneme trochu cukroví od babičky

13. pro 2024
avatar

Už mám ale jen 3 druhy

13. pro 2024
avatar

Nikdy jsem cukroví nepekla, měla jsem vždy od příbuzných. Od doby, co máme děti, tak peču ale jenom perníčky a linecké.

13. pro 2024
avatar

Velmi vlažně🙂 Nějak se mi nechce, nestíhám, pár druhů bude, ale neděláme kvanta nikdy.

13. pro 2024
avatar

Peču, asi 5 druhů a jen z malých dávek, aby mě to nepřestalo bavit.

13. pro 2024
avatar

Peču,zatím mám 3druhy a dnes se chystáme na další dva

13. pro 2024
avatar

Peču s dcerou, letos 12 druhů.

13. pro 2024
avatar

Peču jenom perníčky, zbytek společně s mamkou (celkem kolem 10 druhů).

13. pro 2024
avatar

Peču co nám chutná, již se na tom pracuje 😉

13. pro 2024
avatar

Letos 35 kg a 20 druhů....

13. pro 2024
avatar

5 druhů víc než🤣

13. pro 2024
avatar

My pouze raw cukroví, necháme to na tchýni, která už má 10 druhů a nabalí nás cukrovím ještě do Velikonoc. Do 23 je to neujidej. Od 25 je to vem si cukroví a nechce někdo sebou?

13. pro 2024
avatar

Cukroví moc nejíme,takže nepeču. Většinou dostaneme na ochutnávku od rodiny a to nám stačí.

13. pro 2024
avatar

Chystáme se s dětma na první pečení dnes

13. pro 2024
avatar

Peču pár druhů.

13. pro 2024
avatar

Peču, ale letos kvůli pracovnímu vytížení bude jen 6 druhů.

13. pro 2024
avatar

Zatím nemám nic, peču až poslední týden před Vánoci asi 6 druhů a pak ještě 6 druhů nepečených. S mamkou se pak ještě podělíme, takže pak máme doma okolo 18 druhů cukroví. Mám to jako relax 😄

13. pro 2024
avatar

Peču 4 druhy cukroví
😊

13. pro 2024
avatar

Lecu jako kazdy rok asi 8 druhu cukrovi. Zbyva mi nepecene a mam hotovo. Letos uz je dcerka velice vydatna pomocnice, tak je to super.

13. pro 2024
avatar

Peču s maminkou

13. pro 2024
avatar
13. pro 2024
avatar

Pečeme jen perníčky a zdobíme, nic jiného moc nejíme totiž... 🙂 na návštévě max biskupské chlebíčky nebo linecké...

13. pro 2024
avatar

Uz mame hotovo, dcerka byla nemocna tak jsme se nudily 😄

13. pro 2024
avatar

Pečeme celá rodina

13. pro 2024
avatar

Miluju pečení cukroví, ale čas je můj velký nepřítel. Takže zatím nic nemáme

13. pro 2024
avatar

jenom kvůli dětem něco málo

13. pro 2024
avatar

Pecu rada, jen by to chtelo vic klidu k tomu 😅

13. pro 2024
avatar

jen vosí úly

13. pro 2024
avatar

Nic. Maximalne pernicky.

13. pro 2024
avatar

Pecu pár druhů,které máme rádi....asi 6 druhů a ještě 2 mi chybí dodelat

13. pro 2024
avatar

pečeme s malou dcerou, zatím jí to baví

13. pro 2024
avatar

Peču s dětmi. Cca 5 druhů

13. pro 2024
avatar

Letos jen 3 druhy...

13. pro 2024
avatar

¨Pečeme pár druhů s dětmi,ale nehrotíme to.

13. pro 2024
avatar

Ano peču. Letos jsem zredukovala počet dávek, tak jsem prvně pekla pro radost 😉

13. pro 2024
avatar

Zatím mám jenom dva druhy, teď o víkendu chci udělat ještě další dva a hotovo.

13. pro 2024
avatar

Peču jen vanilkové rohlíčky, linecké a ořechové duté, pak dělám už jen nepečené rumové kuličky - kluci to skoro nejedí, takže je to na mě 🙂

13. pro 2024
avatar

Já peču každoročně kolem 40 druhů, ale letos budu jen na půlce.

13. pro 2024
avatar

Miluji pečení cukroví, ale letos jsem ještě nezačala

13. pro 2024
avatar

Letos moc nestíhám. A ani nemám náladu. Ale jinak peču, něco s dětmi, něco bez a mivám tak kolem 10 druhů.

13. pro 2024
avatar

Tenhle vikend udelam 2 druhy a zbytek napece mamka

13. pro 2024
avatar

Letos nepeču, jsme po rekonstrukci

13. pro 2024
avatar

Vetsinu uz mam napecenou, asi 5 druhu, ale je mozne, ze do vanoc jeste neco spacham 😃

13. pro 2024
avatar

Každý rok něco napeču, záleží jak hodně mám času a podle toho je počet druhů 🙂

13. pro 2024
avatar

Peču každoročně

13. pro 2024
avatar

Ještě jsem nezačala...

13. pro 2024
avatar

Já peču moc ráda. Zatím mám 5 v plánu bylo 6 ale nakonec bude 10. :D to jsem klasika já a k tomu ještě vaječňák a ještě budou Vánočky 23.12.

13. pro 2024
avatar

Každý rok peču

13. pro 2024
avatar

Pečou děti skoro samy, já jen dohlížím 😀

13. pro 2024
avatar

Peču, ale moc mě to nebaví 😃

13. pro 2024
avatar

Nepécu

13. pro 2024
avatar

Peču s dětma 🙂

13. pro 2024
avatar

Peču hodně, ale i dostaneme.

13. pro 2024
avatar

Peču, ale letos ještě ne 😭

13. pro 2024
avatar

Peču s dětmi. Má to větší grády 🙂

13. pro 2024
avatar

Pečeme ale jen 5-6druhu + jelikož bydlíme celá má rodina v jednom domě s tím že každý máme svůj byt, tak můj táta ještě kupuje pro všechny ještě cukroví

13. pro 2024
avatar

Letos nepeču

13. pro 2024
avatar

Každoroční stres, který bych si ráda ušetřila, ale nemůžu

13. pro 2024
avatar

Jo peču, peču na to 😂
Každý rok mám 5 druhu a hotovo. 😁

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok cca 10 druhů a vždy se na to moc těším 😊😉

13. pro 2024
avatar

Já už mám napečíno stačilo pět druhů 🍀

13. pro 2024
avatar

Každý rok jsem pekla šest nebo sedm druhů, teď s malými dětmi tři a stačí 🙂

13. pro 2024
avatar

Již čtyři roky musím péct bezlepkově, ale letos udělám jen nepečené cukroví.

13. pro 2024
avatar

U nás pečeme každý rok. Postupně přibývají pomocníčci a když je to pak náročnější na úklid, užíváme si to 🍪🎄

13. pro 2024
avatar

Letos nepecu ani kousek

13. pro 2024
avatar

A já na to peču.

sticker
13. pro 2024
avatar

Pečeme každý rok s maminkou a sestrou, pak si druhy cukroví povyměňujeme a máme hodně druhů.. 🙂 Dělám letos zázvorky, úly, medovnikové kuličky

13. pro 2024
avatar

Pečeme 7 druhů, každý rok 😊

13. pro 2024
avatar

Ještě jsem nezačla 😃

13. pro 2024
avatar

Cukrovi pe u. Mám ráda tu vůní cukrovi, která navodí adventní atmosféru.

13. pro 2024
avatar

Mám perníčky a linecké. Příští týden udělám ještě dva druhy nepeceneho cukroví a mám hotovo.

13. pro 2024
avatar

Peču letos jenom linecké a crinkles, zbytek bude nepečené 🙂

13. pro 2024
avatar

Každý rok pečeme

13. pro 2024
avatar

Peču ráda nejen cukroví, letos zatím pět druhů, ale perníčky už nejsou a ještě nejsou poslepované 🙈

13. pro 2024
avatar

Určitě peču..letos mám asi 9druhu, ale po třeba polovičních dávkách..takže máme dvě malé krabicky

13. pro 2024
avatar

Ano peču,už mám 4 druhy 😎

13. pro 2024
avatar

Peču ráda, letos jsme na svátky mimo, tak jen lehce. 2-4druhy max.

13. pro 2024
avatar

Peču obvykle tak 7-8 druhů, ale nějak to letos nejde podle plánů kvůli zápalu plic 🙈

13. pro 2024
avatar

Já teprve začínám. A místo abych už válela, tak čtu koně.

13. pro 2024
avatar

Už máne baoečebi z dětma🧒🧒👶13 druhů cukrový

13. pro 2024
avatar

Peču, ale jen cca 3-4 druhý.

13. pro 2024
avatar

Právě jsem dala do lednice těsto na perníčky a linecké, to je jediná klasika, kterou letos peču. Pak se chystám ještě na nějaké lowcarb a nepečené, ale všechno jedu z polovičních dávek.

13. pro 2024
avatar

Peču, ale už méně druhů než dříve. Letos mám 4, možná se ještě vybičuji k jednomu nepečené mu.

13. pro 2024
avatar

Mam cca 15 druhů

13. pro 2024
avatar

Peču každý rok minimálně 2 druhy, maximálně 4.

13. pro 2024
avatar

Peče manžel, já plním a zdobím 🙃 spolupracujeme 🙏

13. pro 2024
avatar

Letos nějak nestíháme …

13. pro 2024
avatar

miluju pečení vánočního cukroví, vedla jsem k tomu i děti, jen kdyby mě ta záda tak nebolela. Letos jsem péct poprvé nechtěla, ale jelikož jsem to prostě nevydržela, tak dnes 5 druhů, ale jsem úplně hotová.

13. pro 2024
avatar

Peču 3-4 druhy, spíš kvůli dětem a manželovi, než sobě.

13. pro 2024
avatar

V plánu jsou perníčky společné pečení s dětmi a pak masarykovo. Možná vosí hnízda. Spíš jen symbolicky pro vánoční atmosféru. Ale už nás zase trápí kašlíkové a rýmové bacily, tak uvidíme, jak zvládneme vánoční přípravy.

13. pro 2024
avatar

Mám 4 duhy, o víkendu ještě něco dodělám

13. pro 2024
avatar

Milujem to, pečiem a zatiaľ 6 druhov, ďalšie 4 čakajú 🎄

13. pro 2024
avatar

Letos jsem ještě nezačala. Zatím mám jen dvě těsta v lednici.

13. pro 2024
avatar

Peču 10 druhů a baví mě to

13. pro 2024
avatar

Moc nestíhám, zatím je upečené jen linecké. V plánu jsou rohlíčky a úly. Moc toho nesnime a nikdo k nám nechodí, tak bude toto stačit. Jinak bych pekla ráda 🙂

13. pro 2024
avatar

3 druhy ;)

13. pro 2024
avatar

Ráda!

13. pro 2024
avatar

Flákám. Letos 0.

13. pro 2024
avatar

Zatím jsem nezačala péct, snad zítra. Obvykle mívám 8-10 druhů, letos asi bude míň

13. pro 2024
avatar

Peču perníčky, ač je nejím, zbytek rodiny je miluje, pro sebe mám čokoládové koule, a ještě bych chtěla udělat kokosove koule. U mámy pekly děti vanilkové rohlíčky a linecké. Spoustu cukroví pak dostaneme na vánoce, tak to jistí dojidani po celý leden :D

13. pro 2024
avatar

Mam napeceno 10 druhu

13. pro 2024
avatar

Pečeme s mamkou asi 15 druhů a dělíme je pro tři rodiny.

13. pro 2024
avatar

peču ráda cukrovi mamkou linecké🙂

13. pro 2024
avatar

Peču jen maličko, a to ještě vlastně spíš nepečené 😁 moje maminka i tchýně jsou nadšené vánoční pekařky, tak dostáváme krabičky

13. pro 2024
avatar

Peču jen vanilkové rohlíčky a linecké, zbytek mám objednané 🌲

13. pro 2024
avatar

S mamkou a sestrou máme rozděleno, co každá peče a pak se dělíme. Já mám v plánu marokánky, oříškové suchary, karamelové košíčky, ořechová srdíčka a linecké.

13. pro 2024
avatar

Letos tři druhy 😂

13. pro 2024
avatar

No, nic moc 😂 spíš teda to nic než moc 😂

13. pro 2024
avatar

Jako kazdy rok, letos je to divocina se tremi detmi, ale uz mame linecke, 2 druhy rohlicku, pernicky, makovky a zadelano na kavove, pak jeste dvoje uly, kulicky a pusinky🤣

13. pro 2024
avatar

Zítra se na to s mamkou vrhneme ať to máme za víkend hotový. Jako každý rok toho moc dělat nechceme, takže opět bude osm nebo devět druhů 🤦

13. pro 2024
avatar

Peču ráda, Moc mě to baví samozřejmě s nástupem do práce dvěma dětmi a přibývajícím věkem mám energie a času na to bohužel míň a míň ale i tak to zvládám

13. pro 2024
avatar

Letos žádné cukroví nepeču. Dostanu pár kousků od kamarádky . 😊

13. pro 2024
avatar

Peču ráda, horší je najít si na to čas 😁 letos budou rohlíčky, linecký, perníčky, ježci a vosí hnízda.

14. pro 2024
avatar

Mám devět druhů (samozřejmě jen ty nejoblíbenější, žádné neosvědčené novoty). Udělám ještě úlky a bude hotovo 🙂

14. pro 2024
avatar

Upeču 6-7 druhů

14. pro 2024
avatar

Letos budu mít 10-11 druhů

14. pro 2024
avatar

My nepečeme, máme na to babičkyy které mají snad 10 druhů.

14. pro 2024
avatar

Už mám napečené perničky, vanilkové rohlíčky, kokosová kolečka, linecké a ještě plánují vosí hnízda a rumové kuličky ❤️

14. pro 2024
avatar

Já peču, většinou kolem 5-6 druhů.. Už mi zbývá jen nepečené 😊

14. pro 2024
avatar

Peču s dětmi. Asi kolem 7 druhů ☺️

14. pro 2024
avatar

Jen perníčky, zbytek dostaneme 😊

14. pro 2024
avatar

Peču s dětmi pár druhů, zbytek máme od babicky

14. pro 2024
avatar

Peču s dětmi perníčky , zbytek dostaneme

14. pro 2024
avatar

Pernicky, letos prevazne ve tvaru dinosauru a vanilkove rohlicky. 🙂

14. pro 2024
avatar

Peču s dětmi každý rok.

14. pro 2024
avatar

Nepeču. Dostávám v práci a od mamky.

14. pro 2024
avatar

Peču letos 5 druhů.

14. pro 2024
avatar

Letos peču méně druhů, protože máme doma malé miminko.

14. pro 2024
avatar

Peču každý rok jen perníčky, linecké, vanilkové rohlíčky a plus k tomu nepečené rafaelo kuličky

14. pro 2024
avatar

Pečeme kazdy rok spolecne s moji maminkou,segrou a sestrenkoi

14. pro 2024
avatar

Peču ráda, když je klid a čas. Letos, bohužel, obojí chybí. Ale peču s dětmi, a hlavně pro ně a manžela, i tak. Jak se dá...🙂

14. pro 2024
avatar

Nepeču, nemám na to geny

14. pro 2024
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný