Pro syny a synovce balíček a pro ostatní vajíčka a nejaké dobroty na ošatku
Pro 6
Přes 10 koledníků určitě
Necháme se překvapit, obarvíme tak 15 vajec v kurkumě a červený řepě, nedostatek cibul. slupek😀 pár balíčků pro malé koledníky a barevné stuhy ty celkem frčí. Krásné svátky všem.🌞
Speciální balíčky nechystám, budeme u tchánovců na vesnici a tam vždy chodí +/- 20-30 koledníků. Takže budou klasická vajíčka a něco sladkého.
Zhruba pro 10
Celkem tři, jen pro děti z rodiny
Nechystám, jedu na celé Velikonoce pryč.
Pro 10, vim ze prijde urcite 7 ale vzdycky radsi vic kdyby náhodou 🙂
Cca 40 ks popcornových oveček + v rezervě nějaké ňamky + upeču linecké.
V tomto případě vajíčka nedávám 😅
PS: otvíráme všem, kdo zazvoní, nesnáším a neučím dcery, že "nejsme doma" 😉
Pro 20 🍀
Pro 30
Tak pro 10
Tak pro 5.
Chystáme jen pro naše děti plus misku se sladkostmi pro náhodné kolemjdoucí, vajíčka nebarvíme..
Pouze pro 1-pro syna.
Asi dvě, jednu pro synka a jednu pro strýčka příhodu...
Obarvím 15 vajíček a uvidíme, kolik koledníků dorazí.
Jen tři
Pro synovce 3 balíčky a pro ostatní koledníky nic, dcera chce na Velikonoce raději někam na výlet 😉
Pro 5.
Tak pro 5
Vajec uvařím asi 15-20. Plus sladkosti, ale myslím, že nám zbyde. 🙂
Nechystám, jedeme pryč
Nic,nebudeme doma
Jsme první rok na vesnici, nevím, jak to tady chodí, tak radši něco málo připravíme pro náhodné zazvonění. Zbytek si určitě dcerka moc ráda sní 😁
Pro cca 10-15
Cca 10-12 balíčků, ale malých (lízátko, bonbon, malá čokoládka)
Asi pro 5, nemáte to tu nějak velké
Pro nikoho 🙈 půjdeme na výlet
Asi pro 3
6
Pro žádné, máme neštovice, takže nebudeme otvírat 😒
Jenom pro jednoho - pro manžela 😀
Asi 3
Pro deset
Asi tak pro 3 koledníky
Pro 3, syny a manžela
Pro 25 🙂.
Jen pro par.
6-8 balicku budu delat a pak nejaky mnamky do zadoby, kdyby nahodou
Pro cca 6 koledníků a potom něco přinese už ráno Zajíček mým 3 dětem.
10-15
Pro žádného, vždy na Velikonoční pondělí jezdíme na výlet.
Většinou raději tak pro 10 koledniku
7 balíčků pro děti a hruškovice pro dospěláky
Balíčky mam pouze pro sve kluky. Ostatnim kolednikum nachystam sladkosti a pernicky do velke misy a kazdy si vezme co ma rad.
+- 5 balíčků pro děti ze vsi + 2 o fous větší pro mé děti
Dcera je ještě malá,takže koledníky nečekáme
Letos chystám jen tři balíčky - pro chlapa a syna, a dědovi. Už k nám nikdo nechodí...
Letos chystám balíčky pro deset koledníků.
Raději z domova mizím 🫣
To nedovedu odpovědět. Minule nepřišel nikdo, před tím 2. Připraveni budem, třeba tak pro 5. Dcera už je ve druhé třídě, a to by se už mohli domluvit lépe. 😅
Počítám, že přijde 25-30 kluků...
Barvím vždy kolem 25 vajec.
0😂mám jen syny,spíše objizdime my😀
Pro 7 🙂 moje tři děti, pritele, synovce a kamarádovo dcerky 🙂
Ne sice kolednikum, protoze na Velikonoce mizime 😅 ale detickam v rodine 5 balicku 🙂
Asi čtyři, převážně děti z rodiny, u nás moc koledovat nechodí 😕
Pro tři.
Pro 6
Čtyři z rodiny, čtyři sousedovic a pak neznámo kolik z ulice
Každý rok k nám chodí 10 až 16 koledníků. Takže nachystáno mám pro jistotu pro 20 a uvidíme 😁.
Pro 15 koledníků
Pro 10
Pro 2 - moje děti🙂
Cca 10 dětí🙂
Maximálně pro deset koledníků - hlavně vajíčka a pár dobrot
Pro 1, pro syna
Pro 3, rodinné příslušníky. Cizí koledníci k nám nechodí.
Nachystám jen něco málo pro svoje kluky, pro synovce a taky pro neteř. Cizím neotvíráme.
Pro tři a pak budou doma nějaké bonbony, čokolády pro náhodné děti z ulice. ☺️
Pro 1
Chystám jen 2 pro své děti. Jinak velikonoce neslavíme.
Jen pro své děti.
Balíček pro své děti, pak mám cca 10 čokoládových vajíček pro místní..
Bavíme 60 vajec a nejsem si jistá jestli to postačí 🫣
3 detske, 1 pubertak a 2 dospele
Pro 4 vnoucata a pro 5 dospelaku.Je to rodina
Jen 4.
Letos chystám jen jeden balíček pro manžela, protože jedeme na celé velikonoční svátky pryč 😊
Nabarvime 5 vajíček a nic nechystáme, k nám nikdo nechodí
Pro 5
asi 15
Tak 5.
Do 5 max, jsme noví ve městě, tak se staví jen rodina 😅🐔kokodák🙈
Taky nic nechystáme, Velikonoce trávíme po výletech.
Pro 12 určitě a ještě tak pro 5, kdyby náhodou přišel někdo neohlášen.
Pro maximalne 15 koledniku. Tuhle tradici uplne nemusim. V nemecku by neprisel nikdo, ted jsem ale u nasich v CR a tak se z toho nevyvliknu.
10-15, + dospělý na stopicku
Cca 10 dětí.
Každý rok je to 16 - 20 koledniku v sobotu, co chodí hrkat. V pondělí je 6 koledniku d pomlázkou
Řekla bych že pro dva. Malého dvouletého raracha..🤭 a předpokládám že taťka za dcerou taky přijde. Víc chlapů kolem sebe nemáme..😊 a vůbec..díky bohu..já mám z velikonoc velké trauma..
Tři větší balíčky( syn a synovci) a pak mám něco i pro ostatní koledníky 6+ tekutou koledu pro velký
To je každý rok různé, nachystáno tak pro 30.
Pro 5 🙂
Pro deset, ale vzdy prislo max jedno nebo dve deti..
10
Pro 3.
Asi 5
Jen pro syna, nebudeme doma 🙂
6-8
nechystám, doma to mají v košíku přístupné od nákupu a krom malých vajíček nic nezmizelo, "cizí" koledníci nepřijdou žádní
Rodina plus koledníci z vesnice, těch bývá tak 20.
Jen 4 z rodiny 🙂
Cca pro 10
Kromě mých 5 vnoučat, kterým dávám výslužku větší, k nám chodí ještě asi 15 dětí od kamarádek a sousedů
Pre dcéru mám veľké čoko vajíčko, ozdobíme asi 10 varených vajec a máme ďalšie menšie čoko vajíčka
tak 10 asi
Jenom pro dva, u nás se nechodí 🙂
Pro pět koledníků nachystám balíček a pro "cizí" vajíčka a sladkosti+ něco tekutého 🥃
Pro pět koledniku. Pro ostatní, ne rodinu, vajíčka případně bonbóny
Jen pro dceru a neteř, u nás jinak koledníci nechodí 🤷🏼♀️
Pro 7
My to neděláme na počet koledníků. Máme osatku s barevnými vejci a další, kde jsou sladkosti. Koledníci si vyberou sami. Jsme u taťky na vesnici, někdy dojde 5 decek, jindy 10. Něco spesl dávám jen svým klukům, chlapovi a taťkovi.
Počítáme ,že k nám zavítá přibližně 20 koledníků + 4 "domácí"
pro pět
Zhruba 15
Pro nikoho, na Velikonoce jedeme pryč 😅. Takže jen něco malého manželovi a pro dceru.
Asi 30.
Reálně chystám pouze pro muže a děti z rodiny, ale vařená barvená i čokoládová navíc mít budu pro případ, že by dorazil někdo ze školy a školky od dcer. Vařím tak 15-20 kousků, to se kdyžtak sní...🙂
Jen pro syna něco malého, upeču beránka a on si ho chce ozdobit, vajíčka natvrdo nejí.
Pro 5
Pro cca 20 🙂
3 - 7, ještě není jisté, jestli budem doma, nebo pojedem na návštěvu😅
Pro 4
Pro pět až patnáct. A uvidíme..
pro dva
Počítám tak max. 8, ale uvidíme
Pro nikoho, letošní Velikonoce strávíme mimo domov.
+- pro 10 🍀
Zhruba 30
Pro 4
Jen pro rodinu, takže max 8 koledníků. Jezdíme vždy na Velikonoce na chalupu.
nebudeme doma 🙂
Pro děti z okolí 12 balíčků a mám samozřejmě navíc vajíčka a zajíčky, pro dospělé panáky 😆
Dcera tuto tradici nemá vůbec ráda (ostatně js taky ne 😃) a ani moc neznáme malé kluky, kteří chodí 😁. Takze vždy hledáme velikonočního zajíčka na zahradě, uděláme 20 vajíček a aspon se zastaví rodina 😁.
Nikdy presne nevime, kolik koledniku dojde
Pro 4.
pro 7 🙂
Pro pět 🐰🥚
Pro 13 🐰🌞
15
10
Pro 7 koledniku v rodině ☺️
Pro 5 v rodine
Počítám tak s 15 koledníky 🐣🎋
Pro 5🐣🍬
To nejde spočítat. Prostě dostatek zdravých cukrovinek jako je například ovocne tyčinky, kapsičky, ovocne šneky aby byla plná mísa 😁 takže snad i pro 30deti vystačí 😁
Mám nachystané balíčky pro 4, ale pro jistotu mám víc perníčků i vajíček kdyby přišel někdo další 😊
Cca pro 10 ☺️
Chystám balíčky pro syny a jejich kamarády :o) Takže celkem asi 15.
Celkem asi 10
Pro své děti mám dva balíčky a případně na rozdávání perníčky a vajíčka
U nás asi pro 4 plus naše domácí 🙂
Chystam pro 3 koledníky
Jen jeden pro sveho nejmensiho synka 🙂
max pro 8, nemám to ráda, cizí lidi nepouštím
4 větší dětské balíčky a zbytek asi 10 dospělých co dostanou vajíčko a panáka
Už chystáme pro 10
Chystáme výslužku pro 15 koledníků, většinou kamarádi a známí z vesnice 😊
Letos se necháme překvapit ☺️ v sousedství letos plánujeme hledání velikonočního zajíčka, takže budou odměněny všechny děti (asi 6 dětí), ať to holkám není líto a užijeme si všichni spoustu zábavy ☺️ jinak pro koledníky chystám asi 5 balíčků a pro dospělé koledníky máme nachystaný domácí rum nebo slivovici 🤩
Pro 10-15
Pro žádné, jedeme na dovolenou, takže mám jen malickost pro dceru a manžela.
Cca 15-20 koledníků
Pro syna a synovce
Bavíme vajíčka v cibulových slupkách a na osatku dávám sladkosti a perníčky co jsem upekla, tak pro 10 koledniku, pro rodinu delam balíček se zajicem, čoko vajicky aj.
Letos poprvé pro žádného a je strašná úleva. Už od mala jsem s touto tradicí bojovala. Držela jsem ji do minulého roku kvůli dětem, ale stále mi to nebylo vůbec příjemné. Loni dcera pronesla, že se jí to nelíbí a syn stejně tak nechtěl chodit koledovat, takže letos vyrážíme na prodloužený víkend pryč z domova a užijeme si společný čas ❤️
Jen jeden balíček pro manžela 😃😁❤️
Balíčky žádné, ale obarvime tak 15-20 vajíček , připravíme stuhy, panáky a do misky nějaké sladkosti
. Sice jsem z vesnice, ale už to není co to bývalo a koledniku je čím dál méně.
Minimálně 11 a pak se uvidí 🙈😁
Nemáme tento víkend děti, takže nachystáme jen drobnosti pro ně, až přijedou, a jinak pro nikoho nachystám
Kolem 15 - 20 unas ještě děti i kamarádi chodí je to moc fajn
Udělám max. 10 vajec.
Pro 3, jsme z města.
Zatím jen pro dcerku 😍 Ale ta už letos poprvé obarví nějaké vajíčko tatínkovi 🥰
Tak pro 30, jsme na vesnici
Tak pro 10 max, u nás moc nechodí a ti staří chtějí stejně štamprličku 😁
20 🙂
Tak 6 z okruhu naší rodiny 😁
Pro 5 z rodiny. Plus máme připraveno něco navíc, ale spolužáci dcer moc nechodí.
Pro 3
Pro 3 syny, pro ostatní nejsem doma 🤣
Pro nikoho
PRO 4
Pro 30
Děti budou mít ranní bokovku..hledání pokladu dle mapy.
Manžel mě vyšupe určitě ještě v posteli ( každý rok stejné).
Jinak k nám chodí děti z vesnice. 20-30 děti. Máme doma pečené perníčky, bude linecké, obarvená vajíčka a drobnosti..malé bonbóny, čokoládky. Balíček děti dostanou od babiček.
A chystáme se na výlet.
Pro 20
Pro 12
Asi pro 10
Pro 18
pro 30
Pro 15 koledníků
Já měla 16 vajec a hrubě jsem to podcenila, tak jsem ještě dovářela v průběhu 🤣 Loni skoro nechodili a letos odhadem tak 50 koledníků ☺️
Pro nikoho na Velikonoce jsme pokaždé pryč
Jen pro moje 2
Pro pár koledníků a dvě kolednice 😁💕
Chystala jsem pro 2 (syn a partner) a potom pidirezerva "kdyby náhodou někdo ještě přišel" (což jsem po poledni dovolila "rozebrat" 🙂 ).
Pro nula 😛
Asi pro 20.
Chystala jsem pro 25 a i tak bylo málo vajíček 🙃
Měla jsem nachystáno asi pro 15 koledníků 😉.
Po 10 koledniků.
Žádné.
Jen jednu a to pro svou dceru.
Kolem 15 koledníků nám chodí
8-12
Pro žádný 🙏
pro 9
Měla jsem nachystáno jen pro partnera s pro syna
pro 2
pro 5
cca 20
20 koledniku
pro deset
Pro pět
pro 8 koledníků
Pro 10 koledniku
Pro 4
Pro 3
Připravila jsem se na 30 a nestačilo to.
Pro 10 koledniků
Letos nám jich přišlo 20
Letos jen svým dětem. 🙏😊
Počítala js tak 8, přišlo 10
Jen dva 🙂
Už bohužel jen pro tři,ale nakonec jsem dala i oboum babickam a mým dvěma dceram. Už to není co bejvalo
Chystala jsem pro 5 koledníku
Celkem jsme rozdali 15 balíčku 😉
Ale syn donesl domu plnou tašku 😁
Takže nalej-vylej😂
Barvila jsem vajíčka pro deset koledníků,ale panáků se vypilo víc 🤣


Balíčků počítám tak 10 a ostatním bude stačit vajíčko a panák 😃