icon
1 / 1
avatar

Balíčků počítám tak 10 a ostatním bude stačit vajíčko a panák 😃

16. dub 2025
avatar

Pro syny a synovce balíček a pro ostatní vajíčka a nejaké dobroty na ošatku

16. dub 2025
avatar

Pro 6

16. dub 2025
avatar

Přes 10 koledníků určitě

16. dub 2025
avatar

Necháme se překvapit, obarvíme tak 15 vajec v kurkumě a červený řepě, nedostatek cibul. slupek😀 pár balíčků pro malé koledníky a barevné stuhy ty celkem frčí. Krásné svátky všem.🌞

16. dub 2025
avatar

Speciální balíčky nechystám, budeme u tchánovců na vesnici a tam vždy chodí +/- 20-30 koledníků. Takže budou klasická vajíčka a něco sladkého.

16. dub 2025
avatar

Zhruba pro 10

16. dub 2025
avatar

Celkem tři, jen pro děti z rodiny

16. dub 2025
avatar

Nechystám, jedu na celé Velikonoce pryč.

16. dub 2025
avatar

Pro 10, vim ze prijde urcite 7 ale vzdycky radsi vic kdyby náhodou 🙂

16. dub 2025
avatar

Cca 40 ks popcornových oveček + v rezervě nějaké ňamky + upeču linecké.
V tomto případě vajíčka nedávám 😅
PS: otvíráme všem, kdo zazvoní, nesnáším a neučím dcery, že "nejsme doma" 😉

16. dub 2025
avatar

Pro 20 🍀

16. dub 2025
avatar

Pro 30

16. dub 2025
avatar

Tak pro 10

16. dub 2025
avatar

Tak pro 5.

16. dub 2025
avatar

Chystáme jen pro naše děti plus misku se sladkostmi pro náhodné kolemjdoucí, vajíčka nebarvíme..

16. dub 2025
avatar

Pouze pro 1-pro syna.

16. dub 2025
avatar

Asi dvě, jednu pro synka a jednu pro strýčka příhodu...

16. dub 2025
avatar

Obarvím 15 vajíček a uvidíme, kolik koledníků dorazí.

16. dub 2025
avatar

Jen tři

16. dub 2025
avatar

Pro synovce 3 balíčky a pro ostatní koledníky nic, dcera chce na Velikonoce raději někam na výlet 😉

16. dub 2025
avatar

Pro 5.

16. dub 2025
avatar

Tak pro 5

16. dub 2025
avatar

Vajec uvařím asi 15-20. Plus sladkosti, ale myslím, že nám zbyde. 🙂

16. dub 2025
avatar

Nechystám, jedeme pryč

16. dub 2025
avatar

Nic,nebudeme doma

16. dub 2025
avatar

Jsme první rok na vesnici, nevím, jak to tady chodí, tak radši něco málo připravíme pro náhodné zazvonění. Zbytek si určitě dcerka moc ráda sní 😁

16. dub 2025
avatar

Pro cca 10-15

16. dub 2025
avatar

Cca 10-12 balíčků, ale malých (lízátko, bonbon, malá čokoládka)

16. dub 2025
avatar

Asi pro 5, nemáte to tu nějak velké

16. dub 2025
avatar

Pro nikoho 🙈 půjdeme na výlet

16. dub 2025
avatar

Asi pro 3

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Pro žádné, máme neštovice, takže nebudeme otvírat 😒

16. dub 2025
avatar

Jenom pro jednoho - pro manžela 😀

16. dub 2025
avatar

Asi 3

16. dub 2025
avatar

Pro deset

16. dub 2025
avatar

Asi tak pro 3 koledníky

16. dub 2025
avatar

Pro 3, syny a manžela

16. dub 2025
avatar

Pro 25 🙂.

16. dub 2025
avatar

Jen pro par.

16. dub 2025
avatar

6-8 balicku budu delat a pak nejaky mnamky do zadoby, kdyby nahodou

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Pro cca 6 koledníků a potom něco přinese už ráno Zajíček mým 3 dětem.

16. dub 2025
avatar

10-15

16. dub 2025
avatar

Pro žádného, vždy na Velikonoční pondělí jezdíme na výlet.

16. dub 2025
avatar

Většinou raději tak pro 10 koledniku

16. dub 2025
avatar

7 balíčků pro děti a hruškovice pro dospěláky

16. dub 2025
avatar

Balíčky mam pouze pro sve kluky. Ostatnim kolednikum nachystam sladkosti a pernicky do velke misy a kazdy si vezme co ma rad.

16. dub 2025
avatar

+- 5 balíčků pro děti ze vsi + 2 o fous větší pro mé děti

16. dub 2025
avatar

Dcera je ještě malá,takže koledníky nečekáme

16. dub 2025
avatar

Letos chystám jen tři balíčky - pro chlapa a syna, a dědovi. Už k nám nikdo nechodí...

16. dub 2025
avatar

Letos chystám balíčky pro deset koledníků.

16. dub 2025
avatar

Raději z domova mizím 🫣

16. dub 2025
avatar

To nedovedu odpovědět. Minule nepřišel nikdo, před tím 2. Připraveni budem, třeba tak pro 5. Dcera už je ve druhé třídě, a to by se už mohli domluvit lépe. 😅

16. dub 2025
avatar

Počítám, že přijde 25-30 kluků...

16. dub 2025
avatar

Barvím vždy kolem 25 vajec.

16. dub 2025
avatar

0😂mám jen syny,spíše objizdime my😀

16. dub 2025
avatar

Pro 7 🙂 moje tři děti, pritele, synovce a kamarádovo dcerky 🙂

16. dub 2025
avatar

Ne sice kolednikum, protoze na Velikonoce mizime 😅 ale detickam v rodine 5 balicku 🙂

16. dub 2025
avatar

Asi čtyři, převážně děti z rodiny, u nás moc koledovat nechodí 😕

16. dub 2025
avatar

Pro tři.

16. dub 2025
avatar

Pro 6

16. dub 2025
avatar

Čtyři z rodiny, čtyři sousedovic a pak neznámo kolik z ulice

16. dub 2025
avatar

Každý rok k nám chodí 10 až 16 koledníků. Takže nachystáno mám pro jistotu pro 20 a uvidíme 😁.

16. dub 2025
avatar

Pro 15 koledníků

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Pro 2 - moje děti🙂

16. dub 2025
avatar

Cca 10 dětí🙂

16. dub 2025
avatar

Maximálně pro deset koledníků - hlavně vajíčka a pár dobrot

16. dub 2025
avatar

Pro 1, pro syna

16. dub 2025
avatar

Pro 3, rodinné příslušníky. Cizí koledníci k nám nechodí.

16. dub 2025
avatar

Nachystám jen něco málo pro svoje kluky, pro synovce a taky pro neteř. Cizím neotvíráme.

16. dub 2025
avatar

Pro tři a pak budou doma nějaké bonbony, čokolády pro náhodné děti z ulice. ☺️

16. dub 2025
avatar

Pro 1

16. dub 2025
avatar

Chystám jen 2 pro své děti. Jinak velikonoce neslavíme.

16. dub 2025
avatar

Jen pro své děti.

16. dub 2025
avatar

Balíček pro své děti, pak mám cca 10 čokoládových vajíček pro místní..

16. dub 2025
avatar

Bavíme 60 vajec a nejsem si jistá jestli to postačí 🫣

16. dub 2025
avatar

3 detske, 1 pubertak a 2 dospele

16. dub 2025
avatar

Pro 4 vnoucata a pro 5 dospelaku.Je to rodina

16. dub 2025
avatar

Jen 4.

16. dub 2025
avatar

Letos chystám jen jeden balíček pro manžela, protože jedeme na celé velikonoční svátky pryč 😊

16. dub 2025
avatar

Nabarvime 5 vajíček a nic nechystáme, k nám nikdo nechodí

16. dub 2025
avatar

Pro 5

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Tak 5.

16. dub 2025
avatar

Do 5 max, jsme noví ve městě, tak se staví jen rodina 😅🐔kokodák🙈

16. dub 2025
avatar

Taky nic nechystáme, Velikonoce trávíme po výletech.

16. dub 2025
avatar

Pro 12 určitě a ještě tak pro 5, kdyby náhodou přišel někdo neohlášen.

16. dub 2025
avatar

Pro maximalne 15 koledniku. Tuhle tradici uplne nemusim. V nemecku by neprisel nikdo, ted jsem ale u nasich v CR a tak se z toho nevyvliknu.

16. dub 2025
avatar

10-15, + dospělý na stopicku

16. dub 2025
avatar

Cca 10 dětí.

16. dub 2025
avatar

Každý rok je to 16 - 20 koledniku v sobotu, co chodí hrkat. V pondělí je 6 koledniku d pomlázkou

16. dub 2025
avatar

Řekla bych že pro dva. Malého dvouletého raracha..🤭 a předpokládám že taťka za dcerou taky přijde. Víc chlapů kolem sebe nemáme..😊 a vůbec..díky bohu..já mám z velikonoc velké trauma..

16. dub 2025
avatar

Tři větší balíčky( syn a synovci) a pak mám něco i pro ostatní koledníky 6+ tekutou koledu pro velký

16. dub 2025
avatar

To je každý rok různé, nachystáno tak pro 30.

16. dub 2025
avatar

Pro 5 🙂

16. dub 2025
avatar

Pro deset, ale vzdy prislo max jedno nebo dve deti..

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Pro 3.

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Jen pro syna, nebudeme doma 🙂

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

nechystám, doma to mají v košíku přístupné od nákupu a krom malých vajíček nic nezmizelo, "cizí" koledníci nepřijdou žádní

16. dub 2025
avatar

Rodina plus koledníci z vesnice, těch bývá tak 20.

16. dub 2025
avatar

Jen 4 z rodiny 🙂

16. dub 2025
avatar

Cca pro 10

16. dub 2025
avatar

Kromě mých 5 vnoučat, kterým dávám výslužku větší, k nám chodí ještě asi 15 dětí od kamarádek a sousedů

16. dub 2025
avatar

Pre dcéru mám veľké čoko vajíčko, ozdobíme asi 10 varených vajec a máme ďalšie menšie čoko vajíčka

16. dub 2025
avatar

tak 10 asi

16. dub 2025
avatar

Jenom pro dva, u nás se nechodí 🙂

16. dub 2025
avatar

Pro pět koledníků nachystám balíček a pro "cizí" vajíčka a sladkosti+ něco tekutého 🥃

16. dub 2025
avatar

Pro pět koledniku. Pro ostatní, ne rodinu, vajíčka případně bonbóny

16. dub 2025
avatar

Jen pro dceru a neteř, u nás jinak koledníci nechodí 🤷🏼‍♀️

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

My to neděláme na počet koledníků. Máme osatku s barevnými vejci a další, kde jsou sladkosti. Koledníci si vyberou sami. Jsme u taťky na vesnici, někdy dojde 5 decek, jindy 10. Něco spesl dávám jen svým klukům, chlapovi a taťkovi.

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Počítáme ,že k nám zavítá přibližně 20 koledníků + 4 "domácí"

16. dub 2025
avatar

pro pět

16. dub 2025
avatar

Zhruba 15

16. dub 2025
avatar

Pro nikoho, na Velikonoce jedeme pryč 😅. Takže jen něco malého manželovi a pro dceru.

16. dub 2025
avatar

Asi 30.

16. dub 2025
avatar

Reálně chystám pouze pro muže a děti z rodiny, ale vařená barvená i čokoládová navíc mít budu pro případ, že by dorazil někdo ze školy a školky od dcer. Vařím tak 15-20 kousků, to se kdyžtak sní...🙂

16. dub 2025
avatar

Jen pro syna něco malého, upeču beránka a on si ho chce ozdobit, vajíčka natvrdo nejí.

16. dub 2025
avatar

Pro 5

16. dub 2025
avatar

Pro cca 20 🙂

16. dub 2025
avatar

3 - 7, ještě není jisté, jestli budem doma, nebo pojedem na návštěvu😅

16. dub 2025
avatar
16. dub 2025
avatar

Pro pět až patnáct. A uvidíme..

16. dub 2025
avatar

pro dva

16. dub 2025
avatar

Počítám tak max. 8, ale uvidíme

16. dub 2025
avatar

Pro nikoho, letošní Velikonoce strávíme mimo domov.

16. dub 2025
avatar

+- pro 10 🍀

16. dub 2025
avatar

Zhruba 30

16. dub 2025
avatar

Pro 4

16. dub 2025
avatar

Jen pro rodinu, takže max 8 koledníků. Jezdíme vždy na Velikonoce na chalupu.

16. dub 2025
avatar

nebudeme doma 🙂

17. dub 2025
avatar

Pro děti z okolí 12 balíčků a mám samozřejmě navíc vajíčka a zajíčky, pro dospělé panáky 😆

17. dub 2025
avatar

Dcera tuto tradici nemá vůbec ráda (ostatně js taky ne 😃) a ani moc neznáme malé kluky, kteří chodí 😁. Takze vždy hledáme velikonočního zajíčka na zahradě, uděláme 20 vajíček a aspon se zastaví rodina 😁.

17. dub 2025
avatar

Nikdy presne nevime, kolik koledniku dojde

17. dub 2025
avatar

Pro 4.

17. dub 2025
avatar

pro 7 🙂

17. dub 2025
avatar

Pro pět 🐰🥚

17. dub 2025
avatar

Pro 13 🐰🌞

17. dub 2025
avatar
17. dub 2025
avatar
17. dub 2025
avatar
17. dub 2025
avatar
17. dub 2025
avatar

Pro 7 koledniku v rodině ☺️

17. dub 2025
avatar

Pro 5 v rodine

17. dub 2025
avatar

Počítám tak s 15 koledníky 🐣🎋

17. dub 2025
avatar

Pro 5🐣🍬

17. dub 2025
avatar

To nejde spočítat. Prostě dostatek zdravých cukrovinek jako je například ovocne tyčinky, kapsičky, ovocne šneky aby byla plná mísa 😁 takže snad i pro 30deti vystačí 😁

17. dub 2025
avatar

Mám nachystané balíčky pro 4, ale pro jistotu mám víc perníčků i vajíček kdyby přišel někdo další 😊

17. dub 2025
avatar

Cca pro 10 ☺️

17. dub 2025
avatar

Chystám balíčky pro syny a jejich kamarády :o) Takže celkem asi 15.

17. dub 2025
avatar

Celkem asi 10

17. dub 2025
avatar

Pro své děti mám dva balíčky a případně na rozdávání perníčky a vajíčka

17. dub 2025
avatar

U nás asi pro 4 plus naše domácí 🙂

17. dub 2025
avatar

Chystam pro 3 koledníky

17. dub 2025
avatar

Jen jeden pro sveho nejmensiho synka 🙂

17. dub 2025
avatar

max pro 8, nemám to ráda, cizí lidi nepouštím

17. dub 2025
avatar

4 větší dětské balíčky a zbytek asi 10 dospělých co dostanou vajíčko a panáka

17. dub 2025
avatar

Už chystáme pro 10

17. dub 2025
avatar

Chystáme výslužku pro 15 koledníků, většinou kamarádi a známí z vesnice 😊

17. dub 2025
avatar

Letos se necháme překvapit ☺️ v sousedství letos plánujeme hledání velikonočního zajíčka, takže budou odměněny všechny děti (asi 6 dětí), ať to holkám není líto a užijeme si všichni spoustu zábavy ☺️ jinak pro koledníky chystám asi 5 balíčků a pro dospělé koledníky máme nachystaný domácí rum nebo slivovici 🤩

17. dub 2025
avatar

Pro 10-15

17. dub 2025
avatar

Pro žádné, jedeme na dovolenou, takže mám jen malickost pro dceru a manžela.

17. dub 2025
avatar

Cca 15-20 koledníků

17. dub 2025
avatar

Pro syna a synovce

17. dub 2025
avatar

Bavíme vajíčka v cibulových slupkách a na osatku dávám sladkosti a perníčky co jsem upekla, tak pro 10 koledniku, pro rodinu delam balíček se zajicem, čoko vajicky aj.

17. dub 2025
avatar

Letos poprvé pro žádného a je strašná úleva. Už od mala jsem s touto tradicí bojovala. Držela jsem ji do minulého roku kvůli dětem, ale stále mi to nebylo vůbec příjemné. Loni dcera pronesla, že se jí to nelíbí a syn stejně tak nechtěl chodit koledovat, takže letos vyrážíme na prodloužený víkend pryč z domova a užijeme si společný čas ❤️

17. dub 2025
avatar

Jen jeden balíček pro manžela 😃😁❤️

17. dub 2025
avatar

Balíčky žádné, ale obarvime tak 15-20 vajíček , připravíme stuhy, panáky a do misky nějaké sladkosti
. Sice jsem z vesnice, ale už to není co to bývalo a koledniku je čím dál méně.

17. dub 2025
avatar

Minimálně 11 a pak se uvidí 🙈😁

17. dub 2025
avatar

Nemáme tento víkend děti, takže nachystáme jen drobnosti pro ně, až přijedou, a jinak pro nikoho nachystám

17. dub 2025
avatar

Kolem 15 - 20 unas ještě děti i kamarádi chodí je to moc fajn

17. dub 2025
avatar

Udělám max. 10 vajec.

17. dub 2025
avatar

Pro 3, jsme z města.

17. dub 2025
avatar
17. dub 2025
avatar

Zatím jen pro dcerku 😍 Ale ta už letos poprvé obarví nějaké vajíčko tatínkovi 🥰

18. dub 2025
avatar

Tak pro 30, jsme na vesnici

18. dub 2025
avatar

Tak pro 10 max, u nás moc nechodí a ti staří chtějí stejně štamprličku 😁

18. dub 2025
avatar

20 🙂

18. dub 2025
avatar

Tak 6 z okruhu naší rodiny 😁

18. dub 2025
avatar

Pro 5 z rodiny. Plus máme připraveno něco navíc, ale spolužáci dcer moc nechodí.

18. dub 2025
avatar
18. dub 2025
avatar

Pro 3 syny, pro ostatní nejsem doma 🤣

18. dub 2025
avatar

Pro nikoho

18. dub 2025
avatar

PRO 4

18. dub 2025
avatar

Pro 30

18. dub 2025
avatar

Děti budou mít ranní bokovku..hledání pokladu dle mapy.
Manžel mě vyšupe určitě ještě v posteli ( každý rok stejné).
Jinak k nám chodí děti z vesnice. 20-30 děti. Máme doma pečené perníčky, bude linecké, obarvená vajíčka a drobnosti..malé bonbóny, čokoládky. Balíček děti dostanou od babiček.
A chystáme se na výlet.

19. dub 2025
avatar
19. dub 2025
avatar

Pro 12

19. dub 2025
avatar

Asi pro 10

19. dub 2025
avatar
20. dub 2025
avatar
22. dub 2025
avatar

Pro 15 koledníků

22. dub 2025
avatar

Já měla 16 vajec a hrubě jsem to podcenila, tak jsem ještě dovářela v průběhu 🤣 Loni skoro nechodili a letos odhadem tak 50 koledníků ☺️

22. dub 2025
avatar

Pro nikoho na Velikonoce jsme pokaždé pryč

22. dub 2025
avatar

Jen pro moje 2

24. dub 2025
avatar

Pro pár koledníků a dvě kolednice 😁💕

24. dub 2025
avatar

Chystala jsem pro 2 (syn a partner) a potom pidirezerva "kdyby náhodou někdo ještě přišel" (což jsem po poledni dovolila "rozebrat" 🙂 ).

24. dub 2025
avatar

Pro nula 😛

24. dub 2025
avatar

Asi pro 20.

24. dub 2025
avatar

Chystala jsem pro 25 a i tak bylo málo vajíček 🙃

24. dub 2025
avatar

Měla jsem nachystáno asi pro 15 koledníků 😉.

24. dub 2025
avatar

Po 10 koledniků.

24. dub 2025
avatar

Žádné.

24. dub 2025
avatar

Jen jednu a to pro svou dceru.

24. dub 2025
avatar

Kolem 15 koledníků nám chodí

24. dub 2025
avatar
24. dub 2025
avatar

Pro žádný 🙏

24. dub 2025
avatar

pro 9

24. dub 2025
avatar

Měla jsem nachystáno jen pro partnera s pro syna

24. dub 2025
avatar

pro 2

24. dub 2025
avatar
24. dub 2025
avatar

cca 20

24. dub 2025
avatar

20 koledniku

24. dub 2025
avatar

pro deset

24. dub 2025
avatar

Pro pět

24. dub 2025
avatar

pro 8 koledníků

24. dub 2025
avatar

Pro 10 koledniku

24. dub 2025
avatar

Pro 4

24. dub 2025
avatar
24. dub 2025
avatar

Připravila jsem se na 30 a nestačilo to.

24. dub 2025
avatar

Pro 10 koledniků

24. dub 2025
avatar

Letos nám jich přišlo 20

24. dub 2025
avatar

Letos jen svým dětem. 🙏😊

24. dub 2025
avatar

Počítala js tak 8, přišlo 10

24. dub 2025
avatar

Jen dva 🙂

24. dub 2025
avatar

Už bohužel jen pro tři,ale nakonec jsem dala i oboum babickam a mým dvěma dceram. Už to není co bejvalo

24. dub 2025
avatar

Chystala jsem pro 5 koledníku

24. dub 2025
avatar

Celkem jsme rozdali 15 balíčku 😉
Ale syn donesl domu plnou tašku 😁
Takže nalej-vylej😂

25. dub 2025
avatar

Barvila jsem vajíčka pro deset koledníků,ale panáků se vypilo víc 🤣

25. dub 2025