Je tady měsíc listopad. Je to měsíc, kdy se většina z nás začíná připravovat na Vánoce. Ať už vánočním úklidem, nákupem dárků nebo dekorací. Děti píší dopisy Ježíškovi. Ženy začínají péct cukroví, doma to voní po Vánocích. Spousta z nás přispívá na charitativní projekty, dělá více dobrých skutků a radost druhým lidem. 


A proto mi dovolte, abych i já s Viledou udělala radost vám. Dlouho jsem přemýšlela jakým způsobem pojmu další velkou soutěž, tentokrát tu listopadovou. A napadlo mě pojmout to trošku jinak. Soutěžíme, přidáváme příspěvky a fotky, každý měsíc. Tak teď to uděláme trošku jinak.


Tentokrát to nebude soutěž jako taková. Bude to projekt, na kterém se budete podílet vy sami. Bude to projekt, který přinese radost, projekt, ve kterém se pochválíme, podpoříme a budeme tady na koníkovi jedna velká virtuální rodina.


Čím vám s Viledou uděláme radost? 

Tentokrát to bude mop EWC Turbo A jak tento projekt bude vypadat? 

Pod tento článek napište, kdo by si zasloužil udělat radost. Může to být kdokoliv tady z koníka. Napište i důvod, proč právě jeho nominujete. Může to být člověk, který si to z finančních důvodů nemůže dovolit. Můžete to být člověk, který nás tady velmi často podporuje. Může to být člověk s hodně dětmi, který by si pomocníka zasloužil. Člověk, který má nějaký trápení a třeba byste mu chtěli udělat radost. Člověk, který je vám sympatický a máte ho rádi. Jednoduše, může to být kdokoliv.  


Vybírat "výherce" bude vy, já a Vileda. 


Každý obdrží jako poděkování srdíčka za nominaci (a bude jich hodně). Nominovat můžete až do této neděle 11.11.2018 (jak je zvyklem do půlnoci). Příští týden uveřejním výsledky.


Nezapomeňte u nominace napsat důvod, proč právě toho člověka (určitě to každému udělá radost). Ráda bych alespoň na chvíli vrátila časy minulé, kdy se tady děkovalo, podporovalo a bylo tady příjemné rodinné prosředí. 


A teď už dost slov. Pojďme na to. Ze srdce vám děkuji, Iva s Viledou


#vileda