icon
1 / 1
avatar

Atmosféru, rodinnou pohodu a jídlo. 😃

15. pro 2019
avatar

Dcerky radost z darku. 🙂

15. pro 2019
avatar

Že se sejdeme spolu u jednoho stolu, radost dětí ☺️

15. pro 2019
avatar

vánoční atmosféru a to, že je rodina pohromadě

15. pro 2019
avatar

Pripominku narozeni toho Nejvyssiho 💞

15. pro 2019
avatar

Atmosféru a radost našich dvojčat ❤️

15. pro 2019
avatar

Vůni jehličí

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, vůni cukroví a stromečku a hlavně to, že je rodina spolu.

15. pro 2019
avatar

Miluju,když jsme celá rodina pohromadě.

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosféru,pečení cukroví ,dobré jídlo a hlavně radost kluků u stromečku.

15. pro 2019
avatar

Rodinnou pohodu a klid, setkávání s příbuznými a přáteli.

15. pro 2019
avatar

Klid,pohodu,rozzarene ocka nasi dcerky

15. pro 2019
avatar

Atmosféru. A že má manžel volno.

15. pro 2019
avatar

to jaké Vánoce jsou . .nežné, zdobené, příjemné, chladné a zároveň teplé. Miluju tu vůni stromečku, to že je byt nazdobený, ale jen tak něžně, to že si sedneme všichni k jednomu stolu, tu tradici toho, že Vánoce jsou takové jaké jsou a že jsou každý rok stejné jako už od malička znám.
nemám ráda ten shon kolem ale potom si prostě jen tak sednout a načerpávat tu energii které z těch Vánoc jde. to je prostě TO! to co na Vánocích tolik mám ráda. 🙂

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosferu a pohádky

15. pro 2019
avatar

Vánoční pohodu🎄🎄🎄🎄, šťastné a veselé děti, dobré jídlo, cukroví a volno 🙂

15. pro 2019
avatar

Koukání se na pohádky

15. pro 2019
avatar

Moc miluji dávat dárky...takže mám ráda rozzářené oči dětí u stromečku...a já se přiznám, že miluji i dárky dostávat...🙂

15. pro 2019
avatar

Všichni jsme spolu, máme čas jeden na druhého, nikdo nikam nechvátá, nikdo nepracuje, všude vládne klid a pohoda.

15. pro 2019
avatar

To kouzlo, které nejen pro děti a díky nim i pro nás mají..

15. pro 2019
avatar

Společný čas, atmosféra, zklidnění.

15. pro 2019
avatar

atmosféra, radost dětí

15. pro 2019
avatar

Tu pohodu a ze je rodina pohromade

15. pro 2019
avatar

Atmosféra, že jsme všichni spolu 👪

15. pro 2019
avatar

Rybí polévku 😄

15. pro 2019
avatar

Darky 😂😂😂🙈🙈🙈 jak mala co? 😂

15. pro 2019
avatar

klid na koukání na pohádky, setkání s rodinou

15. pro 2019
avatar

jídlo a dárky

15. pro 2019
avatar

Atmosféru,kapra se salátem,který mi během roku nechutná a dárky🥰

15. pro 2019
avatar

Klid, pohodu, pohádky, setkání se s rodinou a přáteli

15. pro 2019
avatar

Celkově bych to nazvala jako Kouzlo Vánoc ❇

15. pro 2019
avatar

U stolu se scházíme každý den. Já se tedy těším na pohádky, cukroví a radost dětí z dárků

15. pro 2019
avatar

Tu atmosféru... Všechno je krásné, voní to všude cukrovím, svarakem a jehličím... To že si najde čas celá rodina, dávají kupu pohádek... 💝

15. pro 2019
avatar

Rizek a salat. 😂 Delam ho jednou za rok. 🙈

15. pro 2019
avatar

Radost v detskych ocich.

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, tajemství, vůni, sounáležitost...zkrátka jsme spolu, vážíme si toho, jsme za to rádi - protože to není samozřejmé.

15. pro 2019
avatar

Synovi rozzařené oči

15. pro 2019
avatar

Klid, rozzarena ocka a rodinne schazeni 🙂

15. pro 2019
avatar

Atmosféra, pohoda, rodina pospolu, pohádky

15. pro 2019
avatar

miluju vánoční atmosféru a neskutečně se těším až uvidím Honzíka rozbalovat dárky, musím ale přiznat, že se taky těším až bude po Vánocích a bude takoví "klid"

15. pro 2019
avatar

Cas straveny s rodinou, klid, pohodu, atmosferu.

15. pro 2019
avatar

To ze jsme vsichni spolu doma. Deti maji radost a clovek si vzpomene na sve blízké.

15. pro 2019
avatar

Na Vánocích miluji nejvíc všechno🥰

15. pro 2019
avatar

Setkávání s rodinou, atmosféru.

15. pro 2019
avatar

Klid, pohodu, pohadky a ze se sejdeme vsichni u jednoho stolu.

15. pro 2019
avatar

Klid, atmosféru s ta rozzářená očka našich dětí 🥰

15. pro 2019
avatar

radost z dárků obdarovaných, salát s řízkem, volno a klid, pohádky, svíčky....

15. pro 2019
avatar

Radost dětí.

15. pro 2019
avatar

Miluji rozzarene oci svych deti a rodinnou pohodu

15. pro 2019
avatar

Tu atmosferu,pohadky,setkani s rodinou a rozzarene oci syna pri rozbalovani darku ☺

15. pro 2019
avatar

Rodinnou pohodu u svíček a stromečku 😉

15. pro 2019
avatar

Detskou radost pri rozbalovani darku a bramborovy salat.

15. pro 2019
avatar

Celkově vánoční atmosféru, radost dětí u stromečku.

15. pro 2019
avatar

To, že jsou lidi na sebe hodnější. Popřeji si krásné svátky s úsměvem... Škoda, že to není takové víc milé po celý rok

15. pro 2019
avatar

Vůní, co máme kluky, tak jejich nateseni a rozbalování... A pohádky...

15. pro 2019
avatar

Setkání s rodinou 🤗

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, návštěvy, pohádky a hlavně to, že nikam nemusím.

15. pro 2019
avatar

Úplně všechno- atmosféru, svetylka, setkání rodiny, darecky, vyborne jidlo a radost děti

15. pro 2019
avatar

Detskou radost❤️

15. pro 2019
avatar

Ze vseho nejvic svetylka a svicky🙂

15. pro 2019
avatar

Radost dětí u stromečku

15. pro 2019
avatar

Pohodu, čas strávený s rodinou a radost v očích našeho syna

15. pro 2019
avatar

Nejvíc ze všeho mám ráda atmosféru a radost. Hlavně radost dětí těšících se na Ježíška 🙂

15. pro 2019
avatar

Teseni se 🙂 Hlavne deti na jeziska.

15. pro 2019
avatar

Ten klid, ktery nastane, az je po vsem 🙂 tu pohodu, nohy nahoru a horky caj do obr hrnicku

15. pro 2019
avatar

Miluju Vanoce a vsechno spojene s nimi 🙂 ..

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosféru, rodinu pospolu, tešení a radost dětí z dárků a dobré jídlo 🙂

15. pro 2019
avatar

Vůni stromečku a pohodu.

15. pro 2019
avatar

Rizek a salát 🙂

15. pro 2019
avatar

Nejvíce miluju, když už je na Štědrý den "po všem" a já si zalezu do deky k pohádkám, dám si nášup ryby s br.salátem a poté nekontrolovaně zobu cukroví s bylinkovým čajem, u toho mi svítí a voní stromeček... to je pro mě pohoda

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosféru a radost z dárečku u dětí 😉

15. pro 2019
avatar

Klid, pohodu, pohádky, jídlo a čas strávený s rodinou 😊

15. pro 2019
avatar

Navstevy a v klidu si sednout a cist si.delat veci.na ktere neni bezne cas

15. pro 2019
avatar

Mám ráda tu atmosféru a také když jdeme na dětskou mši na Štědrý den. Mám radost,když vidím jakou radost mé dárky udělaly.

15. pro 2019
avatar

Rozzářené dětské oči ♥️

15. pro 2019
avatar

Pohodu a rozzářené očička dcery 😊

15. pro 2019
avatar

Klid, večeři...

15. pro 2019
avatar

Stedrovecerni veceri

15. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Takové zvláštní napětí a těšení se na Štědrý večer. I teď jako dospělá mám z blížícího se Štědrého dne motýlky v břiše. A než půjdeme ke stromečku, určitě budu mít zpocené dlaně a obavy, zda mi Ježíšek něco nadělil 😊

15. pro 2019
avatar

Atmosféru 😊😍

15. pro 2019
avatar

Rozzářené oči dětí, když vidí dárečky pod stromečkem a jak pak trhají papír a dělají Jeee Juuu Jupí 🥰 a když se mi podaří překvapit manžela

15. pro 2019
avatar

Nejvíc mi dělá radost, ze se sejde cela rodina a děláme vše společně🙂

15. pro 2019
avatar

Vánoční náladu, atmosféru, klid, dětskou radost ☺️

15. pro 2019
avatar

Darky a radost z nich.

15. pro 2019
avatar

Rozzářené oči dětí, když vidí ty dárečky pod stromečkem

15. pro 2019
avatar

Vánoční pohodu a klid v kruhu těch nejbližších... A rozzářené očka našeho Honzika🤗

15. pro 2019
avatar

Cukroví

15. pro 2019
avatar

Vánoční pohodu a klid a rozzářená očka Péti když vidí stromeček a rozbaluje dárky 🙂

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosféru, jídlo, dárky, radost blízkých z dárků, zkrátka vše co k Vánocům patří.. 🌲

15. pro 2019
avatar

Vánoční atmosféru, radost v dětských očích a vůni čerstvě pověšených záclon 🥰

15. pro 2019
avatar

Na co se těším? Samozřejmě na děti a jejich nadšení z dárků.. Ale mimo to, se těším na to obzersvi 😀

15. pro 2019
avatar

Radost v dcerinych ocich ze stromecku, darku. Klid a pohodu s manzelem

15. pro 2019
avatar

Pohodu a klid.

15. pro 2019
avatar

Svetylka 🎄

15. pro 2019
avatar

Radost dětí a světýlka🙂

15. pro 2019
avatar

Mám ráda všechno to těšení, chystání, vůni cukroví, jehličí a moc se těším i na večeři, děti zatím věří na Ježíška a jsou oba napnutí jako kšandy, jestli jim přinese dárky. Jejich radost je prostě krásná a bezelstná

15. pro 2019
avatar

Atmosféru a setkání s rodinou.

15. pro 2019
avatar

Miluju rodinné návštěvy na které není během roku čas 🙂

15. pro 2019
avatar

Prekvapeni, jiskricky v detskych ocich. Ze jsme vsichni spolu😊

15. pro 2019
avatar

Být s celou rodinou a radost dětí 🙂

15. pro 2019
avatar

Že jsme spolu v klidu, koukáme na pohádky a uzobáváme cukroví 😊

15. pro 2019
avatar

Klid, pohodu, radost dětí

15. pro 2019
avatar

Radost z rozbalování dárků, zdobení stromečku, světýlka, mlsání, úsměvy

15. pro 2019
avatar

Nejvíc miluji tu rodinnou atmosféru to je prostě nejvíc!!! A to, že jsme se sešli všichni ve zdravi 🙂

15. pro 2019
avatar

Že nemusím sledovat email, protože celý svět ho taky nesleduje tyto 3 dny 🙂

15. pro 2019
avatar

Pohádky a rodost dětí u stromečku

15. pro 2019
avatar

Rafost, pokoj a blizkost vsech tech memu srdci nejdrazsich🙂

15. pro 2019
avatar

Tu zaslouženou pohodu a klid po náročném adventu 😀

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, vůni svařáku, pohádky a že manžel má celé tři dny klid a nezvoní mu telefon 😀

15. pro 2019
avatar

Rodinu pohromadě a jídlo 😍😁

15. pro 2019
avatar

Nejvíc miluji,když se najíme a pak sedíme u stromečku a jsme s rodinou pohromadě.

15. pro 2019
avatar

Tu celkovou atmosféru a klid

15. pro 2019
avatar

Atmosferu, teseni se, vuni...

15. pro 2019
avatar

To, že se celá rodina sejdeme.

15. pro 2019
avatar

Pohodu s rodinou

15. pro 2019
avatar

Ze budeme vsichni spolu a na jiskricky v ocich syna az uvidi darky pod stromeckem

15. pro 2019
avatar

Proste vsechno!

15. pro 2019
avatar

Jak si lidé vyzdobí domky, všechno krásně svítí, atmosféru vánoc a vánočních trhů

15. pro 2019
avatar

Rozzářená dětská očka, zvyky...

15. pro 2019
avatar

Radost v očích dcerky pod stromečkem- snažím se, aby radost byla opravdu ohromná 😀

15. pro 2019
avatar

klid,pohodu, nic nedělání, pohádky, vůni stromečku...

15. pro 2019
avatar

To že jsme spolu, těšení se děti, stromeček, pohádky...

15. pro 2019
avatar

Rodinu pohromadě.

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, vůni stromečku, rozzářená očička dcery

15. pro 2019
avatar

Volno 🙂

15. pro 2019
avatar

Setkání s rodinou 🙂

15. pro 2019
avatar

Největší radost mám, když mají radost všichni kolem mě.. hlavně děti.. A je jedno, jestli je to z dárků, cukroví nebo napadaného sněhu..

15. pro 2019
avatar

Že jsme všichni spolu na gauči, díváme se na pohádky a nikam nespěcháme

15. pro 2019
avatar

Člověk si uvědomí, že nejdůležitější je rodina a rodinná pohoda. Tyhle svátky o rodině jsou.

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, pohádky a stromeček 🎄

15. pro 2019
avatar

Uplne vsechno! Atmosferu, cukrovi, salat a rizek, pohadky, snih, stromecek. Proste cele Vanoce miluju! 😁

15. pro 2019
avatar

Kouzlo Štědrého dne, že i když je venku škaredě a bláto, je prostě Štědrý den! A také mám ráda, když můžu dělat radost ostatním ☺

15. pro 2019
avatar

Radost dětí 🙂

15. pro 2019
avatar

atmosféru Vánoc - vánoční trhy, punče, svařáky, zpívání koled, vánoční pohádky

15. pro 2019
avatar

Jsme jako rodina spolu pohromadě, klid a pohoda 🙂

15. pro 2019
avatar

Dětí rozzařené oči, už se nemůžou dočkat, jak jsou natěšený

15. pro 2019
avatar

Klid a pohoda

15. pro 2019
avatar

Atmosféra, kouzlo Ježíška 🙂

15. pro 2019
avatar

Že jsme spolu a máme volno a klid

15. pro 2019
avatar

Rodinou pohodu ,to ze jsme spolu vsichni pohromadě ❤️

15. pro 2019
avatar

Rozzarene oči děti 🙂

15. pro 2019
avatar

Ze jsme vsichni doma a nikdo nemusi pracovat.

15. pro 2019
avatar

Pohodu v uklizeném domě a stromeček, ten nejvíc❄

15. pro 2019
avatar

Klid.

15. pro 2019
avatar

Ten pocit v srdci, že je čas kouzelný a lidský.

15. pro 2019
avatar

atmosféru..

15. pro 2019
avatar

Atmosféru Vanoc a to že se sejdeme všichni s rodinou, jelikož kromě Vanoc a oslav se většinou všichni přes rok nesejdeme 🙄

15. pro 2019
avatar

Ozdobený stromeček 🙂 A teď ještě dcerky rozzářené oči.

15. pro 2019
avatar

Vůně vánoc: stromeček 🎄, cukroví. Líbí se mi nazdobeny být, dcera natěšená. Užíváme si volna 👨‍👩‍👧

15. pro 2019
avatar

Stromeček, cukroví, salát a radost z dárků 🤗

15. pro 2019
avatar

Atmosféru Vánoc. ❤️ Zdobení stromečku, čekání na Ježíška, dobré jidlo, rozzářená očička dětí při rozbalování dárečků, scházení se s rodinou. 🎄🎁🧁

15. pro 2019
avatar

Klid, rozzářená očka a setkání i s vzdálenou rodinou, kterou nevídáme často.

15. pro 2019
avatar

Rozzářené oči dětí, které vidí stromeček. Ono to tajemno kolem celého toho dne není vůbec totiž špatné 🙂

15. pro 2019
avatar

Atmosferu, klid, radost deti, navstevy.

15. pro 2019
avatar

Budu se jen opakovat, rodina pohromadě, radosti v očích děti a klid..

15. pro 2019
avatar

Radost v dětských oči. 😊

15. pro 2019
avatar

Stromeček 😃

15. pro 2019
avatar

Atmosferu, hlavne to detske nadseni a teseni

15. pro 2019
avatar

Ja moc vanoce nemusim, ale ted kdyz mame prcka, tak to bude jeho radost z rozbalovani darku.

15. pro 2019
avatar

klid a pohodu, že jsou lidi na sebe hodnější

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, a to jak se sejde celá rodina.

15. pro 2019
avatar

Že jsme všichni spolu 🙂

15. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Rodinu a to jídlo 😁

15. pro 2019
avatar

To kouzlo,setkávání s rodinou,setkáváme se i jindy během roku,ale o vánocích je to jiné,to samé s kamarády,navíc jsme všichni spolu doma,nikdo nikam nejede,nikdo nikam nespěchá......

15. pro 2019
avatar

Schazeni se s rodinou a celkově tu vánoční atmosféru a pohodu🙂

15. pro 2019
avatar

Nejvíc miluji tu dětskou radost z kouzelného večera a rozbalování dárečků 🙂

15. pro 2019
avatar

Atmosféru a vůně. Františka, svařené víno, vůni rybí polévky, jehličí na stromečku a prskavek.

15. pro 2019
avatar

Atmosferu - radost deti z darku, rodina spolu, cukrovi, stromecek a pohodu 🎄🎁👨‍👩‍👧‍👦

15. pro 2019
avatar

Překvapení a radost v očích obdarovaných☺

15. pro 2019
avatar

Tu nefalšovanou dětskou radost z toho vánočního kouzla, všech světýlek a dárků pod stromečkem

15. pro 2019
avatar

Rodinnou pohodu při sledování pohádek, cukroví a letos se těším i na reakce našeho Eliáška ☺

15. pro 2019
avatar

Kapra

15. pro 2019
avatar

Rodinnou pohodu a pohádky 🙂

15. pro 2019
avatar

Svetylka, stromecek, pohadky, vajecny liker, pohodicku, ale zaroven i ten,, shon,,. Je to moje nejoblibenejsi obdobi a uzivam si to 🙂

15. pro 2019
avatar

období před Vánoci-advent

15. pro 2019
avatar

To, že jsme všichni společně doma, návštěvy rodiny a synkovu radost z dárků 😊

15. pro 2019
avatar

Spolecnou rodinnou pospolitost, půlnoční mši a radost z narozeni Ježíše Krista.

15. pro 2019
avatar

Ze jsme vsichni v klidu spolu a pohádky🙂

15. pro 2019
avatar

Klid a spolecne sledovani pohadek. A taky mam radost, kdyz vidim rozzarene ocicka me dcerky a letos uz i syna 😊

15. pro 2019
avatar

Pečení cukroví, koledy a takový ten zimní vánoční klid 🎄

15. pro 2019
avatar

Atmosféru, nadšení dětí, volno a společné chvíle

15. pro 2019
avatar

Klid a rodinnou pohodu 😉

15. pro 2019
avatar

Atmosféru a vůní stromečku. 🙂

15. pro 2019
avatar

Hoooodne jídla 😂a samozřejmě dětská rozzářena ocicka až poprvé uvidí stromeček a hlavně až si budou vybalovat dárky 🤗🤗

15. pro 2019
avatar

Kdyz deti se tesi a pak nedockave rozbaluji darky a radostne volaji : jeee,mami,diveeej

15. pro 2019
avatar

Miluju vanocni atmosferu a to, jak se sejdeme cela rodina❤️

15. pro 2019
avatar

KONEC!

16. pro 2019
avatar

Patnácté okénko adventního kalendáře otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @romanavitkova
A co v okénku bylo? Balení hadříku Colors, balení hadříku Colors XL a balení houbiček INOX.
Gratuji vyherkyni a do IP pošlu pokyny k doručení výhry.
Šestnácté okénko je dnes ve skupině Úklid hrou s Viledou. Hodně štěstí 🌲

16. pro 2019
avatar

Pokyny poslány do IP!

16. pro 2019
avatar

@ivakalinova děkuji moc ❤️💞🎄

17. pro 2019