Dnes se zpožděním, ale patnácté okénko adventního kalendáře je tady.
Co je dnes v okénku? Bude to balíček třech pomocníků.
Jaká je soutěžní otázka? Co milujete na Vánocích úplně nejvíc?
Odpovídat můžete opět do dnešní půlnoci komentářem pod moji zprávu. Hodně štěstí 🌲
Dcerky radost z darku. 🙂
Že se sejdeme spolu u jednoho stolu, radost dětí ☺️
vánoční atmosféru a to, že je rodina pohromadě
Pripominku narozeni toho Nejvyssiho 💞
Atmosféru a radost našich dvojčat ❤️
Vůni jehličí
Atmosféru, vůni cukroví a stromečku a hlavně to, že je rodina spolu.
Miluju,když jsme celá rodina pohromadě.
Vánoční atmosféru,pečení cukroví ,dobré jídlo a hlavně radost kluků u stromečku.
Rodinnou pohodu a klid, setkávání s příbuznými a přáteli.
Klid,pohodu,rozzarene ocka nasi dcerky
Atmosféru. A že má manžel volno.
to jaké Vánoce jsou . .nežné, zdobené, příjemné, chladné a zároveň teplé. Miluju tu vůni stromečku, to že je byt nazdobený, ale jen tak něžně, to že si sedneme všichni k jednomu stolu, tu tradici toho, že Vánoce jsou takové jaké jsou a že jsou každý rok stejné jako už od malička znám.
nemám ráda ten shon kolem ale potom si prostě jen tak sednout a načerpávat tu energii které z těch Vánoc jde. to je prostě TO! to co na Vánocích tolik mám ráda. 🙂
Vánoční atmosferu a pohádky
Vánoční pohodu🎄🎄🎄🎄, šťastné a veselé děti, dobré jídlo, cukroví a volno 🙂
Koukání se na pohádky
Moc miluji dávat dárky...takže mám ráda rozzářené oči dětí u stromečku...a já se přiznám, že miluji i dárky dostávat...🙂
Všichni jsme spolu, máme čas jeden na druhého, nikdo nikam nechvátá, nikdo nepracuje, všude vládne klid a pohoda.
To kouzlo, které nejen pro děti a díky nim i pro nás mají..
Společný čas, atmosféra, zklidnění.
atmosféra, radost dětí
Tu pohodu a ze je rodina pohromade
Atmosféra, že jsme všichni spolu 👪
Rybí polévku 😄
Darky 😂😂😂🙈🙈🙈 jak mala co? 😂
klid na koukání na pohádky, setkání s rodinou
jídlo a dárky
Atmosféru,kapra se salátem,který mi během roku nechutná a dárky🥰
Klid, pohodu, pohádky, setkání se s rodinou a přáteli
Celkově bych to nazvala jako Kouzlo Vánoc ❇
U stolu se scházíme každý den. Já se tedy těším na pohádky, cukroví a radost dětí z dárků
Tu atmosféru... Všechno je krásné, voní to všude cukrovím, svarakem a jehličím... To že si najde čas celá rodina, dávají kupu pohádek... 💝
Rizek a salat. 😂 Delam ho jednou za rok. 🙈
Radost v detskych ocich.
Atmosféru, tajemství, vůni, sounáležitost...zkrátka jsme spolu, vážíme si toho, jsme za to rádi - protože to není samozřejmé.
Synovi rozzařené oči
Klid, rozzarena ocka a rodinne schazeni 🙂
Atmosféra, pohoda, rodina pospolu, pohádky
miluju vánoční atmosféru a neskutečně se těším až uvidím Honzíka rozbalovat dárky, musím ale přiznat, že se taky těším až bude po Vánocích a bude takoví "klid"
Cas straveny s rodinou, klid, pohodu, atmosferu.
To ze jsme vsichni spolu doma. Deti maji radost a clovek si vzpomene na sve blízké.
Na Vánocích miluji nejvíc všechno🥰
Setkávání s rodinou, atmosféru.
Klid, pohodu, pohadky a ze se sejdeme vsichni u jednoho stolu.
Klid, atmosféru s ta rozzářená očka našich dětí 🥰
radost z dárků obdarovaných, salát s řízkem, volno a klid, pohádky, svíčky....
Radost dětí.
Miluji rozzarene oci svych deti a rodinnou pohodu
Tu atmosferu,pohadky,setkani s rodinou a rozzarene oci syna pri rozbalovani darku ☺
Rodinnou pohodu u svíček a stromečku 😉
Detskou radost pri rozbalovani darku a bramborovy salat.
Celkově vánoční atmosféru, radost dětí u stromečku.
To, že jsou lidi na sebe hodnější. Popřeji si krásné svátky s úsměvem... Škoda, že to není takové víc milé po celý rok
Vůní, co máme kluky, tak jejich nateseni a rozbalování... A pohádky...
Setkání s rodinou 🤗
Atmosféru, návštěvy, pohádky a hlavně to, že nikam nemusím.
Úplně všechno- atmosféru, svetylka, setkání rodiny, darecky, vyborne jidlo a radost děti
Detskou radost❤️
Ze vseho nejvic svetylka a svicky🙂
Radost dětí u stromečku
Pohodu, čas strávený s rodinou a radost v očích našeho syna
Nejvíc ze všeho mám ráda atmosféru a radost. Hlavně radost dětí těšících se na Ježíška 🙂
Teseni se 🙂 Hlavne deti na jeziska.
Ten klid, ktery nastane, az je po vsem 🙂 tu pohodu, nohy nahoru a horky caj do obr hrnicku
Miluju Vanoce a vsechno spojene s nimi 🙂 ..
Vánoční atmosféru, rodinu pospolu, tešení a radost dětí z dárků a dobré jídlo 🙂
Vůni stromečku a pohodu.
Rizek a salát 🙂
Nejvíce miluju, když už je na Štědrý den "po všem" a já si zalezu do deky k pohádkám, dám si nášup ryby s br.salátem a poté nekontrolovaně zobu cukroví s bylinkovým čajem, u toho mi svítí a voní stromeček... to je pro mě pohoda
Vánoční atmosféru a radost z dárečku u dětí 😉
Klid, pohodu, pohádky, jídlo a čas strávený s rodinou 😊
Navstevy a v klidu si sednout a cist si.delat veci.na ktere neni bezne cas
Mám ráda tu atmosféru a také když jdeme na dětskou mši na Štědrý den. Mám radost,když vidím jakou radost mé dárky udělaly.
Rozzářené dětské oči ♥️
Pohodu a rozzářené očička dcery 😊
Klid, večeři...
Stedrovecerni veceri
Takové zvláštní napětí a těšení se na Štědrý večer. I teď jako dospělá mám z blížícího se Štědrého dne motýlky v břiše. A než půjdeme ke stromečku, určitě budu mít zpocené dlaně a obavy, zda mi Ježíšek něco nadělil 😊
Atmosféru 😊😍
Rozzářené oči dětí, když vidí dárečky pod stromečkem a jak pak trhají papír a dělají Jeee Juuu Jupí 🥰 a když se mi podaří překvapit manžela
Nejvíc mi dělá radost, ze se sejde cela rodina a děláme vše společně🙂
Vánoční náladu, atmosféru, klid, dětskou radost ☺️
Darky a radost z nich.
Rozzářené oči dětí, když vidí ty dárečky pod stromečkem
Vánoční pohodu a klid v kruhu těch nejbližších... A rozzářené očka našeho Honzika🤗
Cukroví
Vánoční pohodu a klid a rozzářená očka Péti když vidí stromeček a rozbaluje dárky 🙂
Vánoční atmosféru, jídlo, dárky, radost blízkých z dárků, zkrátka vše co k Vánocům patří.. 🌲
Vánoční atmosféru, radost v dětských očích a vůni čerstvě pověšených záclon 🥰
Na co se těším? Samozřejmě na děti a jejich nadšení z dárků.. Ale mimo to, se těším na to obzersvi 😀
Radost v dcerinych ocich ze stromecku, darku. Klid a pohodu s manzelem
Pohodu a klid.
Svetylka 🎄
Radost dětí a světýlka🙂
Mám ráda všechno to těšení, chystání, vůni cukroví, jehličí a moc se těším i na večeři, děti zatím věří na Ježíška a jsou oba napnutí jako kšandy, jestli jim přinese dárky. Jejich radost je prostě krásná a bezelstná
Atmosféru a setkání s rodinou.
Miluju rodinné návštěvy na které není během roku čas 🙂
Prekvapeni, jiskricky v detskych ocich. Ze jsme vsichni spolu😊
Být s celou rodinou a radost dětí 🙂
Že jsme spolu v klidu, koukáme na pohádky a uzobáváme cukroví 😊
Klid, pohodu, radost dětí
Radost z rozbalování dárků, zdobení stromečku, světýlka, mlsání, úsměvy
Nejvíc miluji tu rodinnou atmosféru to je prostě nejvíc!!! A to, že jsme se sešli všichni ve zdravi 🙂
Že nemusím sledovat email, protože celý svět ho taky nesleduje tyto 3 dny 🙂
Pohádky a rodost dětí u stromečku
Rafost, pokoj a blizkost vsech tech memu srdci nejdrazsich🙂
Tu zaslouženou pohodu a klid po náročném adventu 😀
Atmosféru, vůni svařáku, pohádky a že manžel má celé tři dny klid a nezvoní mu telefon 😀
Rodinu pohromadě a jídlo 😍😁
Nejvíc miluji,když se najíme a pak sedíme u stromečku a jsme s rodinou pohromadě.
Tu celkovou atmosféru a klid
Atmosferu, teseni se, vuni...
To, že se celá rodina sejdeme.
Pohodu s rodinou
Ze budeme vsichni spolu a na jiskricky v ocich syna az uvidi darky pod stromeckem
Proste vsechno!
Jak si lidé vyzdobí domky, všechno krásně svítí, atmosféru vánoc a vánočních trhů
Rozzářená dětská očka, zvyky...
Radost v očích dcerky pod stromečkem- snažím se, aby radost byla opravdu ohromná 😀
klid,pohodu, nic nedělání, pohádky, vůni stromečku...
To že jsme spolu, těšení se děti, stromeček, pohádky...
Rodinu pohromadě.
Atmosféru, vůni stromečku, rozzářená očička dcery
Volno 🙂
Setkání s rodinou 🙂
Největší radost mám, když mají radost všichni kolem mě.. hlavně děti.. A je jedno, jestli je to z dárků, cukroví nebo napadaného sněhu..
Že jsme všichni spolu na gauči, díváme se na pohádky a nikam nespěcháme
Člověk si uvědomí, že nejdůležitější je rodina a rodinná pohoda. Tyhle svátky o rodině jsou.
Atmosféru, pohádky a stromeček 🎄
Uplne vsechno! Atmosferu, cukrovi, salat a rizek, pohadky, snih, stromecek. Proste cele Vanoce miluju! 😁
Kouzlo Štědrého dne, že i když je venku škaredě a bláto, je prostě Štědrý den! A také mám ráda, když můžu dělat radost ostatním ☺
Radost dětí 🙂
atmosféru Vánoc - vánoční trhy, punče, svařáky, zpívání koled, vánoční pohádky
Jsme jako rodina spolu pohromadě, klid a pohoda 🙂
Dětí rozzařené oči, už se nemůžou dočkat, jak jsou natěšený
Klid a pohoda
Atmosféra, kouzlo Ježíška 🙂
Že jsme spolu a máme volno a klid
Rodinou pohodu ,to ze jsme spolu vsichni pohromadě ❤️
Rozzarene oči děti 🙂
Ze jsme vsichni doma a nikdo nemusi pracovat.
Pohodu v uklizeném domě a stromeček, ten nejvíc❄
Klid.
Ten pocit v srdci, že je čas kouzelný a lidský.
atmosféru..
Atmosféru Vanoc a to že se sejdeme všichni s rodinou, jelikož kromě Vanoc a oslav se většinou všichni přes rok nesejdeme 🙄
Ozdobený stromeček 🙂 A teď ještě dcerky rozzářené oči.
Vůně vánoc: stromeček 🎄, cukroví. Líbí se mi nazdobeny být, dcera natěšená. Užíváme si volna 👨👩👧
Stromeček, cukroví, salát a radost z dárků 🤗
Atmosféru Vánoc. ❤️ Zdobení stromečku, čekání na Ježíška, dobré jidlo, rozzářená očička dětí při rozbalování dárečků, scházení se s rodinou. 🎄🎁🧁
Klid, rozzářená očka a setkání i s vzdálenou rodinou, kterou nevídáme často.
Rozzářené oči dětí, které vidí stromeček. Ono to tajemno kolem celého toho dne není vůbec totiž špatné 🙂
Atmosferu, klid, radost deti, navstevy.
Budu se jen opakovat, rodina pohromadě, radosti v očích děti a klid..
Radost v dětských oči. 😊
Stromeček 😃
Atmosferu, hlavne to detske nadseni a teseni
Ja moc vanoce nemusim, ale ted kdyz mame prcka, tak to bude jeho radost z rozbalovani darku.
klid a pohodu, že jsou lidi na sebe hodnější
Atmosféru, a to jak se sejde celá rodina.
Že jsme všichni spolu 🙂
Rodinu a to jídlo 😁
To kouzlo,setkávání s rodinou,setkáváme se i jindy během roku,ale o vánocích je to jiné,to samé s kamarády,navíc jsme všichni spolu doma,nikdo nikam nejede,nikdo nikam nespěchá......
Schazeni se s rodinou a celkově tu vánoční atmosféru a pohodu🙂
Nejvíc miluji tu dětskou radost z kouzelného večera a rozbalování dárečků 🙂
Atmosféru a vůně. Františka, svařené víno, vůni rybí polévky, jehličí na stromečku a prskavek.
Atmosferu - radost deti z darku, rodina spolu, cukrovi, stromecek a pohodu 🎄🎁👨👩👧👦
Překvapení a radost v očích obdarovaných☺
Tu nefalšovanou dětskou radost z toho vánočního kouzla, všech světýlek a dárků pod stromečkem
Rodinnou pohodu při sledování pohádek, cukroví a letos se těším i na reakce našeho Eliáška ☺
Kapra
Rodinnou pohodu a pohádky 🙂
Svetylka, stromecek, pohadky, vajecny liker, pohodicku, ale zaroven i ten,, shon,,. Je to moje nejoblibenejsi obdobi a uzivam si to 🙂
období před Vánoci-advent
To, že jsme všichni společně doma, návštěvy rodiny a synkovu radost z dárků 😊
Spolecnou rodinnou pospolitost, půlnoční mši a radost z narozeni Ježíše Krista.
Ze jsme vsichni v klidu spolu a pohádky🙂
Klid a spolecne sledovani pohadek. A taky mam radost, kdyz vidim rozzarene ocicka me dcerky a letos uz i syna 😊
Pečení cukroví, koledy a takový ten zimní vánoční klid 🎄
Atmosféru, nadšení dětí, volno a společné chvíle
Klid a rodinnou pohodu 😉
Atmosféru a vůní stromečku. 🙂
Hoooodne jídla 😂a samozřejmě dětská rozzářena ocicka až poprvé uvidí stromeček a hlavně až si budou vybalovat dárky 🤗🤗
Kdyz deti se tesi a pak nedockave rozbaluji darky a radostne volaji : jeee,mami,diveeej
Miluju vanocni atmosferu a to, jak se sejdeme cela rodina❤️
KONEC!
Patnácté okénko adventního kalendáře otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @romanavitkova
A co v okénku bylo? Balení hadříku Colors, balení hadříku Colors XL a balení houbiček INOX.
Gratuji vyherkyni a do IP pošlu pokyny k doručení výhry.
Šestnácté okénko je dnes ve skupině Úklid hrou s Viledou. Hodně štěstí 🌲
Pokyny poslány do IP!
@ivakalinova děkuji moc ❤️💞🎄

Atmosféru, rodinnou pohodu a jídlo. 😃