Výsledky vyhledávání pro slovo #dm

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    9. říj 2020    

🐱 🐱 🐱 Soutěž k Mezinárodnímu dni zvířat - KOČIČÍ RADOST z #dm
Soutěž pro pejsky skončila před pár hodinami a nyní jsou na řadě kočičky, kocouři, kočičáci, Micky, Mikešové,... 🐱 🐱 🐱

Výherce/výherkyně se může těšit na balík dobrot pro kočky, ve kterém najde:
🎁 Dein Bestes snack pro kočky sýrový, 65 g
🎁 Dein Bestes tyčinky pro kočky s kuřecím, kachním masem a kočičí trávou, 50 g
🎁 Dein Bestes pamlsek pro kočky s kuřecím masem, 40 g
🎁 Dein Bestes granule pro kočky s kuřecím & krocaním masem, 500 g
🎁 Dein Bestes kapsičky pro kočky drůbež v omáčce multipack, 1200 g
🎁 2x Dein Bestes kapsička pro kočky telecí & krůtí ve šťávě, 100 g
🎁 2x Dein Bestes kapsička pro kočky losos & platýz v omáčce, 100 g
🎁 2x Dein Bestes konzerva pro kočky telecí & kuřecí maso, 400 g
🎁 2x Dein Bestes konzerva pro kočky losos & pstruh v omáčce, 400 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte prosím tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi napište, která kočička/kočičky by se z tohoto balíčku v případě vaší výhry radovala - jak se jmenuje, kolik jí je, jaké je rasy (pokud víte),... A bude super, když přidáte i fotku, ale není to podmínkou

💣 Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle, až do půlnoci v úterý.
A my s naší Sunny držíme všechny packy 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
8. říj 2020    

A málem bych zapomněla připomenout - dnes o půlnoci končí soutěž o balíček pro pejsky - výherce (nebo spíše jeho pejsek) se může těšit na dobroty od značky Dein bestes - privátní #dm značky zaměřené na zvířátka a vše pro ně🐶

Soutěž najdete zde:
https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

A zítra se mohou na svou soutěž těšit všichni milovníci a chovatelé koček. A samozřejmě jejich kočičáci 🐱

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. říj 2020    

Tento týden soutěžíme o dobroty pro zvířátka - aktuálně běží soutěž pro 🐶 a v pátek spustím zase pro 🐱

Už několikrát jsem tu psala o privátních #dm značkách, ale značku Dein Bestes jsem vám ještě nepředstavovala. Takže to jdu honem napravit🙂 Tato značka je zaměřená prostě a jednoduše na zvířátka - najdete u nich produkty pro:
🍀 kočky
🍀 psy
🍀 hlodavce
🍀 ptáky

V produktech najdete kompletní krmiva, pamlsky, podestýlky, pytlíky na exkrementy, kapky proti škůdcům... Nabídka je docela široká, ale specializovaným prodejnám potřeb pro zvířátka a jejich obrovskému sortimentu samozřejmě konkurovat nemůže. Ale i tak jsme tam našli několik produktů, které bereme stále a spokojenost je maximální.

Aktuální nabídku produktů této značky můžete najít zde:
https://www.dm.cz/znacky/dein-bestes?productQue...

Kupuje někdo z vás něco od této značky? V komentářích se klidně podělte, co to je 🙂 Já zkouknu naše (respektive Sunnynky) zásoby a doporučím naše TOPky.

avatar
apacheeeAMBASADORKA
7. říj 2020    

Největším "koníčkem" naší Sunnynky je žrádlo, žrádlo a zase žrádlo. A pro tyhle tyčinky udělá cokoliv na světě 😁

Pokud i vy máte nějakého pejska, který se rád cpe, nezapomeňte, že stále probíhá soutěž o balík psích dobrot z #dm 🎁 Naše Sunny by ho brala hned, ale má smůlu, když panička nemůže soutěžit 😂

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. říj 2020    

Kdo na podzim netvoří z kaštanů, jako by nebyl 😁

My už jsme připravení, samozřejmě nesmí chybět:
✔️ kaštany
✔️ nůžky ✂
✔️ lepidlo
✔️ vatové tyčinky z #dm
✔️ špejle z #dm
✔️ párátka
✔️ sirky
✔️ lak na nehty

A co vy - také se chystáte tvořit, nebo už dokonce máte hotovo? Pokud ano, dejte zprávě lajk 👍

A do komentáře se klidně pochlubte, jací kaštanovi krasavci vznikají u vás doma 📷

avatar
apacheeeAMBASADORKA
6. říj 2020    

I když už se těm jeho vtípkům směju 18 let, stejně mě vždycky zase dostane 😂

To jsem takhle jednou chtěla hezkou fotku a místo toho mám tuhle... no řekněme třeba momentku. Ale nevadí, aspoň je to víc z našeho života 😇

PS: Jo a pokud máte rádi mango a jogurt (ideálně ve společné kombinaci), tak rozhodně zkuste kokosový nápoj Lassi Mango z #dm, je to neskutečná dobrota 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
5. říj 2020    

Starter pack PODZIM 2020 🤧

Ani nevím, jestli jsem vám o tom už někdy psala, ale jestli ne, tak to byla obrovská chyba a musím ji napravit 😁

Absolutně nejlepší papírové kapesníčky na celém širém světě jsou podle mě ty od #dm privátní značky Soft & Sicher. Pro mě je to opravdu jediná značka, při jejímž používání nemám odřený nos. Nikdy. Ani při té nejodpornejsi dlouhé rýmě 😷 Navíc jsou jednotlivé kapesníčky dostatečně silné, takže se vám nestane, že si prostě a jednoduše frkáte do ruky 🙈

Zrovna teď v dm seženete tyhle supr kapesníčky v limitované edici s roztomilýma kočičkama 🙀 V balení je 30 balíčku (po 10 kapesníčcich) a stojí 59,90 Kč.

A samozřejmě nesmí chybět ani pořádná zásoba oblíbených čajů, protože zima, dlouhé večery, knížky... No, určitě to také znáte. A na doporučení jsem vzala vitamínovou kůru, která mi snad pomůže zatočit s opary, které se mi bohužel kvůli rouškam pořád nějak objevují 😢

Tak přeji, ať se vám rýma vyhýbá jako čert 👿 kříži. No a pokud vás někdy dožene, aspoň budete vědět, po čem sáhnout 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
4. říj 2020    

Krásný večer,
dnes je Mezinárodní den zvířat a já přináším slíbenou soutěž k tomuhle "svátku". Včera jsem sondovala, jaká zvířátka máte doma nejčastěji, a tak nějak i podle mých očekávání to dopadlo tak, že mezi námi je nejvíc milovníků a milovnic pejsků a kočiček. V nejbližší době vás tak čekají 2 soutěže s #dm - v jedné budeme soutěžit o balík dobrot pro psy 🐶a v další zase pro číči 🐱

Začneme tou 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶

Výherce/výherkyně se může těšit na balík dobrot pro pejska, ve kterém najde:
🎁 Dein Bestes granule pro psy hovězí maso, zelenina & rýže, 3 kg
🎁 Dein Bestes plátky pro psy hovězí & drůbeží, 200 g
🎁 Dein Bestes dentální žvýkací tyčinky pro psy, 203 g
🎁 Dein Bestes sušenky pro psy, 500 g
🎁 2x Dein Bestes konzerva pro psy s telecím masem, 400 g
🎁 Dein Bestes křupavé tyčinky pro psy hovězí & krocaní maso, 88 g
🎁 2x Dein Bestes
konzerva pro psy s kuřecím masem v omáčce, 400 g
🎁 4x Dein Bestes vanička pro psy s kuřecím masem, 300 g

Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte prosím tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi napište, který pejsek by se z tohoto balíčku v případě vaší výhry radoval - jak se jmenuje, kolik mu je, jaké je rasy (pokud víte),... A bude super, když přidáte i fotku, ale není to podmínkou 😀

Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle, až do čtvrtka 8. října.

A my s naší Sunny držíme všechny packy 🍀

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    3. říj 2020    

Krásné sobotní ráno,
dneska jedna taková malá a roztomilá #anketa 😍

Spousta z vás má doma určitě nějakého domácího mazlíčka - pokud jej máte i vy, dejte zprávě lajk a do komentáře mi napište, které zvířátko/zvířátka s vámi doma bydlí 😺🐩🐴🐢🦎🐠🕷️

A zítra večer číhejte na další soutěž s #dm, bude totiž přesně pro vás a vaše mazlíčky - protože 4.10. je Mezinárodní den zvířat ❤️

avatar
apacheeeAMBASADORKA
2. říj 2020    

A jsem tu s výsledky zatím poslední soutěže s #dm 😀

Opět musím moc poděkovat za velkou účast, ale znáte to, výherce může být jen jeden 😇 Tentokrát se štěstěna usmála na @oliviaaa 🍀 a ta se může těšit na balíček biopotravin značky dmBio - skvělé #dm privátní značky 👏

A vy, co jste nevyhráli, tak rozhodně nesmutněte, protože hned v neděli se můžete těšit na novou soutěž s "déemkem". A tentokrát to zase bude něco trochu jiného, než jsme tu zatím měli. V neděli je totiž jeden "významný" den a tentokrát tak nebudeme myslet na vaše děti, na vás, na vaše chlapy,... no, prostě uvidíte 🙊

Krásný zbytek pátečního večera a nezapomeňte, noc je ještě mladá, do 10 je spousta času 😂 Jo tak vlastně nic, my jsme tu skoro samý mámy 🙈

avatar
apacheeeAMBASADORKA
30. zář 2020    

💣 💣 💣 💣 💣

Už zbývá jen posledních pár hodin na přidání třeba právě toho tvého soutěžního komentáře o balík biopotravin z #dm 🎁

Pak se září přehoupne na říjen a téhle soutěže bude konec 😎

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. zář 2020    

Dneska večer zase jedno #vedelijsteze 😁

Znáte žlučove mýdlo?
------------------------------------
Žlučové mýdlo je speciální mýdlo s přísadou hovězí (býčí, volské) žluči. Volská žluč obsahuje sloučeniny, které emulgují tuky a pomáhají rozpouštět některé skvrny a nečistoty.
-----------------------------------
Z vlastních zkušeností tohle mýdlo považuji prostě a jednoduše za zázrak, který dokáže odkudkoliv odstranit snad každý flek. V #dm skupině na něj přišla v minulých dnech řeč a při diskusi jsme se dostaly k tomu, že jej spousta lidí nepoužívá vůbec správně 🤔

Takže jednou provždy:
Pokud se chystáte čistit fleky za pomoci žlučoveho mýdla, zapamatujte si, že nikdy nepoužívejte horkou vodu - ta totiž žluč rozkládá a žlučové mýdlo pak nefunguje.

Máte doma žlučove mýdlo a používáte ho? Pokud ano, dejte téhle zprávě LAJK 👍

Musím říct, že mě vždycky docela překvapí, kolik lidí ho vůbec nezná 😇

avatar
apacheeeAMBASADORKA
29. zář 2020    

Krásný začátek nového pracovního týdne 😘

Pokud jste se ještě nezapojily do soutěže s #dm, pojďte zkusit své štěstí 🍀

Výhra je moc pěkná a v balíčku najdete samé dobré věci - biopotraviny značky dmBio 🛒

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    28. zář 2020    

Švihak lázeňský ✖ 2 😍

Když jsem si v #dm na konci své kariéry matky malých dětí 😂 kupovala tuhle "přebalovací" tašku, neměla jsem ani ponětí, že jsem si koupila kouzelnou Hermioninu kabelku a budu ji s nadšením tahat ještě dávno poté, co se Tobi zbaví plin💣

Pravda, stan tam sice nenarvu, ale všecko ostatní jo 😁 a ještě mi ji pořád někdo chválí 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
26. zář 2020    

Venku počasí, že by psa nevyhnal, takže určitě spousta z vás dneska kouká po internetu 😁

Pokud jste se ještě nezapojily do soutěže s #dm, pojďte zkusit své štěstí 🍀

Výhra je moc pěkná a v balíčku najdete samé dobré věci - biopotraviny značky dmBio 🛒

https://www.modrykonik.cz/blog/apacheee/message...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
25. zář 2020    

Září už se skoro chýlí ke svému závěru a já si uvědomila, že jsem vám tady u sebe na zdi ani neukázala o jakou parádu "soutěžíme" v #dm skupině 🎁

Jak už jistě víte, tak každý měsíc odměňuju jednu maminku ze skupiny, která je aktivní a přidá minimálně jeden příspěvek s recenzí, fotkou nákupu, receptem, tipem... No a pak už nezbývá než čekat, jestli se tohle #dm štěstí usměje třeba právě na vás 🍀

Těším se na vaše další příspěvky, jsou parádní!
https://www.modrykonik.cz/group/8708/

avatar
apacheeeAMBASADORKA
24. zář 2020    

A víte vy co? Přesně za 3 měsíce touhle dobou už budeme mít břicha nacpaný bramborovým salátem a půjdeme rozbalovat dárky 🎁

Nebojte se, nezbláznila jsem se, s Vánocema vás ještě nebudu nějakou dobu samozřejmě otravovat nebudu, ale dneska jsem se oficiálně dozvěděla pro mě (a doufám, že i pro některé z vás) skvělou zprávu:
jako ambasadorku dm mě tu budete potkávat ještě další rok 🎉 🎉 🎉

A to bych nebyla já, abych hned nemyslela taky na vás, takže jsem rovnou vyjednala, že letošní přípravu na Vánoce tu společně rozjedeme fakt ve velkém. Mimo jiných soutěží se můžete těšit i na to, že si zasoutěžíme o naprosto dokonalé a hodnotné #dm adventní kalendáře plné kosmetiky a dobrot, které vás minulý rok tolik nadchly. No a v prosinci tu stejně jako vloni rozjedeme vlastní modrokoníkovský dm adventní kalendář, kdy s námi budete moct soutěžit každičký den o nějakou supr trupr radost z bohatého sortimentu "déemka".

A teď už zase honem zpátky k podzimu, na Vánoce je ještě čas 😂 Ale měla jsem takovou radost, že jsem vám to prostě musela říct hned 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
22. zář 2020    

Už dlouho tu nebyla žádná #anketa 😎

Dneska by mě zajímalo, kolikrát týdně tak pouštíte myčku? A kolik má vaše domácnost členů?

U nás jede myčka většinou obden, nebo každý den. Při oslavách a návštěvách občas i 2x denně. Ale pamatuju doby, kdy jsem ji pouštěla tak jednou za 4 dny. Jó, to byly časy😂

Od té chvíle, kdy mi byly zde na MK doporučeny tyhle tablety Denkmit nature, tak už se v naší domácnosti zabydlely natrvalo a musím říct, že jsem opravdu maximálně spokojená. A to je většinou ještě půlím a "peru" jen s polovičkou tablety. Celé balení v #dm pořídíte za 99 Kč a najdete v něm 30 tablet. Při jednom mycím cyklu a použití poloviny tablety tak "platíme" pouhých 1,65 Kč.

A víte, co je na tom nejlepší? Že takhle krásný a nablýskaný sklo jsem neměla ani při používání pěkně drahých tablet jiné značky. A hlavně nezanechávají absolutně žádné aroma - dokonce ani na plastových věcech 👏

avatar
apacheeeAMBASADORKA
21. zář 2020    

Tak teď nevím. Ráno jsem vám sice naslibovala #dm soutěž o dobroty, ale na základě nových informací přemýšlím, jestli nemám zařadit spíše soutěž o velkoooooou zásobu toaletního papíru 😁🤔😂😇

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    21. zář 2020    

Září je Měsíc biopotravin 🥕 🍀

V #dm zakoupíte tyto potraviny pod privátní značkou dmBio, která si klade za cíl dodávat svým zákazníkům chutné bio produkty ve vysoké kvalitě a za dlouhodobě výhodné ceny. Neustále také rozšiřují nabídku potravin vhodných při různých intolerancích (např. při bezlepkové dietě).

Protože vím, že značka dmBio je u spousty z vás hodně oblíbená, říkala jsem si, že bych vám mohla udělat radost a hodit do soutěže jeden super balíček, který vám představí sortiment téhle 💣 značky

Co na to říkáte?

PS: obrázek je pouze ilustrační, mám pro vás vymyšlené jiné dobroty, které budou takovým průřezem toho, co vše značka nabízí 🎁

avatar
apacheeeAMBASADORKA
19. zář 2020    

Dneska slavím narozeniny. Už zase 😁

Každý rok hrajeme s mužem takovou hru, že vždycky chceme být tím prvním, kdo tomu druhému popřeje a dá dárek. Nicméně letos to muži opravdu nevyšlo😂

V týdnu ho nečekaně předběhlo #dm, které si úplně poprvé vzpomnělo na mé narozky. A dneska ho hned ráno předběhl Eliášek 😍

avatar
apacheeeAMBASADORKA
18. zář 2020    

Na FB dm právě běží soutěž o 5 #dm boxů 🎁

Soutěž trvá do 21. 9. do 9:00 a výherci budou vylosováni náhodně ze všech komentářů.

https://www.facebook.com/dm.cesko/posts/3280470...

avatar
apacheeeAMBASADORKA
Zpráva byla změněna    17. zář 2020    

Pobavte se a zavzpomínejte si při tomhle těžkém retru - obrázek #dm z roku...

Víte co? Zkuste si schválně tipnout, z kterého roku je tahle fotka 😇

Nejlepší (první) tip za 10 ❤

Za sdílení obrázku moc děkuji @soptik101

avatar
apacheeeAMBASADORKA
16. zář 2020    

Před nedávnem zde na koníkovi proběhla první soutěž o "tajemný" box složený z TOP výrobků určených pro péči o domácnost. Slíbila jsem vám, že jakmile bude mít výherkyně balíček u sebe, prozradím i vám ostatním, co se v něm ukrývalo 🎁

Do balíčku jsem zařadila tyto TOP #dm výrobky:
🛒 čistič na sklokeramické desky Denkmit
🛒 prací gel Denkmit nature
🛒 wc čistič Denkmit nature
🛒 prostředek na nádobí Denkmit nature
🛒 pěnový čistič na trouby a grily Denkmit
🛒 čistič na koberce a čalounění
🛒 tablety do myčky Denkmit nature
🛒 ubrousky Profissimo
🛒 vlhčené hadry na podlahu Denkmit
🛒 ubrousky proti zabarvení prádla Denkmit
🛒 osvěžovač do myčky

Hodně jste mi psali, že vás tenhle koncept opravdu bavil, takže moc ráda připravím soutěž o další box plný překvapení.

Z jakého sortimentu bych ho měla poskládat tentokrát - co by se vám nejvíc hodilo?

avatar
apacheeeAMBASADORKA
15. zář 2020    

Definitivní známka toho, že je ze mě staroba 😂

Na tomhle nákupu mě nejvíc potěšilo, že už jsou zase konečně ke koupi ty dokonalý #dm hadříky🙈😂🤔

Ten pokrok! Kde se to zastaví???

Strana