Krásný večer,
dnes je Mezinárodní den zvířat a já přináším slíbenou soutěž k tomuhle "svátku". Včera jsem sondovala, jaká zvířátka máte doma nejčastěji, a tak nějak i podle mých očekávání to dopadlo tak, že mezi námi je nejvíc milovníků a milovnic pejsků a kočiček. V nejbližší době vás tak čekají 2 soutěže s #dm - v jedné budeme soutěžit o balík dobrot pro psy 🐶a v další zase pro číči 🐱
Začneme tou 🐶 🐶 🐶 🐶 🐶
Výherce/výherkyně se může těšit na balík dobrot pro pejska, ve kterém najde:
🎁 Dein Bestes granule pro psy hovězí maso, zelenina & rýže, 3 kg
🎁 Dein Bestes plátky pro psy hovězí & drůbeží, 200 g
🎁 Dein Bestes dentální žvýkací tyčinky pro psy, 203 g
🎁 Dein Bestes sušenky pro psy, 500 g
🎁 2x Dein Bestes konzerva pro psy s telecím masem, 400 g
🎁 Dein Bestes křupavé tyčinky pro psy hovězí & krocaní maso, 88 g
🎁 2x Dein Bestes
konzerva pro psy s kuřecím masem v omáčce, 400 g
🎁 4x Dein Bestes vanička pro psy s kuřecím masem, 300 g
Jak se do soutěže zapojit?
1) Lajkněte prosím tuto zprávu
2) Buďte členem skupiny Ve víru dm mánie
https://www.modrykonik.cz/group/8708/
3) Do komentáře mi napište, který pejsek by se z tohoto balíčku v případě vaší výhry radoval - jak se jmenuje, kolik mu je, jaké je rasy (pokud víte),... A bude super, když přidáte i fotku, ale není to podmínkou 😀
Soutěžní komentáře můžete přidávat od této chvíle, až do čtvrtka 8. října.
A my s naší Sunny držíme všechny packy 🍀
Kdybychom náááááhodou vyhrála, tak bych to přidala k Vánočnímu balíčku pro psí útulek 💖
Balíček bych věnovala pejskovi neznámého věku, který dělá společnost mému dědečkovi a jeho přátelům v domově pro seniory.
Byla by to naše sedmiletá psí maminka Trixi rasy hovawart.
Výhra by byla pro našeho Matyslava - Matýska ;). Kupovali jsme ho jako Biewer Yorka, ale malinko přerostl - holt teta genetika se ošálit nenechá :D a má někde v předcích JRT. Je to mazel a milovník dětí. Máme ho skoro 7 let jako naše první dítě
Retrívr Rituska 4 roky a civavka Abbi 8 měsíců
Radoval by se nás utulkovy směsáček Bubo, je mu asi 9let,my ho máme 8let, je to šílený mazel a závislák ale je nás ❤️
Z výhry by měla radost Angie, 5letá bloodhoundice
Radoval by se Žeryk, zřejmě dvouletý a zcela jasně voříšek😀
Bohužel nás v létě náš maltezáček Matýsek v 16cti letech opustil.🥺 Tomu konzervy a dobrůtky z déemka dlouhé roky šmakovaly. Tak bychom výhru odvezli do záchytné stanice pro pejsky u nás ve městě😊
Radoval by se Fletcher, 11 letý čínský chocholatý pes
Ráno by se radovaly ještě obě holky...ted se bude radovat jen Rozinka, černá směska - po mamince už směska, tatínek nejistý, ale jisté rysy tam jsou, je s námi 5,5 roku kdy k nám doputovala jako štěně které nikdo nechtěl...je žravá a mlsná takže balíček na zmar nepřijde...
Soutěžící borderkolie Agi, je ji 5 let a je to pěkná divoska, ale taky zlatíčko ☺
Radovala by se bláznivá Ellina, 5 let, matka zlate cosi, otec vesnický vometak.
Výhru by si rozdělili tři. Staroušci z útulku Tím a Benji, kterým táhne na 15. rok a jsou to čistokrevní vetajové. A část by dostala 7letá jezevčice Bára.
Naše mlsná Eris by byla ráda za každou dobrotu 😁
Radoval by se náš 9 letý jork Jimmy 🙂
Maltezacek moji mamky jménem Barney. Jsou mu cca 4 roky, ale fotku bohužel k dispozici nemám.
Radoval by se náš Charlik, 3 roky, kříženec labradora a berňáka
Já bych výhru celou věnovala útulku . Mojim holkam dopravam krmivo o mnoho kvalitnější , ale pesani v útulku by byli urcite vděční i za toto ❤
Z výhry by se radoval psí dědeček Fanda. Je z útulku, takže nevíme přesný věk (nejmíň 13 let), ani rasu (nejspíš má mezi předky labradora).
Ťapka, nalezenec, asi 6 let. Úžasný mazlík.❤
U babičky máme dva psí kamarády kteří by si pochutnali
Výhra by se líbila našemu Bartovi. Je to 8letý Rhodéský ridgeback.
Čtyřletý kokr Oskar🙂
Po predlouhem vybirani a vahani mezi cistokrevnymi me uplnou nahodou oslovil inzerat na stenata za cenu cipu a ockovani, a tak se k nasi rodine pripojila krizenka retrivra Minnie.. ted ma pres 15 kg a 7 mesicu.. radost by mela urcite velikou, protoze je to pojidac vseho mozneho i nemozneho a byla by nejradsi, aby ji ta papula jela nonstop 😅
U nás by se radoval Benny, kříženec s border kolií, v prosinci bude mít 4 roky, je to náš mazel, synové ho milují a on je... A určitě bychom se o výhru podělili a část dali pro bratrova pejska Badyho, patterdale teriera, ten bude mít 4 roky v květnu 🐕🐕
Radoval by se Rony, je teda mamky, ale u nás je častěji jak u ní😀, má 4 roky a je to mazel největší. Kříženec dobrmanky a otec neznámý 😂
Radoval by se Beník, brakýř jezevčíkovitý, bude mu 10 let 🙂
Naše zrzavá holka i do nepohody - Nyelka, fenka Rhodéského Ridgebacka, 2,5 roku - jinak vášnivá vodačka, pokud tedy neprší 🙂
Z výhry by se radovala naše ukňučená Viktorka, která bude mít ve středu 7.narozeniny😊..je to kříženec westika,tatínek neznámý🙂...
Vorech, Čiko, 9,5 roku.. a vzhledem k tomu jak je pazravej, by radost mel velkou 😁
Radost by udelal našemu jezevčíkovi. Jmenuje se Couďak. Po Coudakovi z Krok z krokem😁 Je mu 6let a je to naše láska, nejvěrnější přítel celé rodiny. Část výhry by určitě potěšila i naše psí sousedy z našeho paneláku.
Ohromne by sa radoval náš útulkáč Diego, 2 roky (16.7.), v útulku sa narodil týranej fenke a keďže vyzerá úplne inak ako mamina, vôbec netušíme akej rasy by mohol byť ale vyzerá trocha ako retríver 😊
U nás by se radoval náš roční boxer, miláček Nero ☺️❤️
My psa nemáme, v paneláku se mi to nezdá. Ale z výhry by se radovala fenka mé ségry 🙂 Amber, skoro 10 let, greyhound. Ségra si ji adoptovala z Irska a tím pádem zachránila před smrtí. Aminka byla závodní chrt, a bohužel víme, jak to je, když chrti už nemohou závodit 😣 ségra se ji ujala, zaplatila si přepravu, vše... a Aminka, jakoby to cítila, je absolutně zlatá. Nepoznala jsem hodnějšího psa ❤ je to miláček celé rodiny.
z výhry se bude radovat 5letá fenečka... zlatý retrívr 🙂
Z výhry by se radovala naše fenka Amy, které je 7 let. Údajně je to kříženec jorkšíra a grifonka, ale kdo ví. Protože je nejspíše z množírny.
Náš desetiletý labrador Max by byl u vytržení, kdyby vyhrál 🤩
Radovali by se nasi dva civavi kluci Rony a Frolik, 10 a 9 let 🐾🐾
Ja bych výhru věnovala útulku, odkud máme adoptovanou čubinu a který v rámci možností podporujeme. Naše Rituška 🙂
Výhra by směřovala naší 7 měsíční fence Sáře, která by si s ní hravě poradila.
U nás by si zamlsali rovnou tří psí parťáci na fotce jen zlatouš Badik 10let s úžasnou psí holčičkou Kuličkou 8let (retriever s vlcakem) a ještě malá psí holčička neuvedené rasy Maja 13 let 😄
Výhru by určitě ocenila naše čtyřletá hovawartí blondýnka Ashley 😊🐾
Výhra by určitě moc potěšila našeho 12ti letého starouška Luckyho, je to King Charles Španěl Kavalír a je to šílený mlsoun a povaleč ♥️
Čakymu je 7 let a je to sibiřský husky. Pamlsky miluje tak by měl velkou radost.
Radost by měl náš Maxík, je to pětiletý voříšek.
Balíček by dostaly naše psí holky Jessie a Amy, voříšek a jezevčík. Jessie je zachráněné štěně od asocialu ☺️
Radost by měla určitě naše pětiletá australská trousička chlupů /oficiálně australský ovčák/ Arya a její cvičitelka Zoe😊
Výhru bych dala Egonovi - desetiletému parťákovi mého táty. Je to kříženec.❤️
U nas by se radovaly nase psi princezny Annie (na fotce, 12 let, krizenec krizencu 😄) a Sheela (6 let, take krizenec -mama labrador a otec neznamy 🙂).
Radovala by se nase Pepina 😁 rasu ani vek nedokazeme rici,nasli jsme ji v lese a je to nas milacek nejvetsi ♥️
U nás by se radovaly hned čtyři fenky, jedna čivava Lentilka, jedna křížená skoro čivava Dorča, pak německá ovčačka Tara a pak kříženec, co vypadá jako ovčák ze sušičky, Jessie 😉 i kdyby se holky rozdělily, určitě by si všechny vybraly, co jim bude chutnat 😉 foto jen těch menších 😉
U nas je to Betynka skoro 12ti leta fenka vorisek. Krizenec kokra a spice. Ale stale vypada jako stene retrivra.
Z balíčku by se radoval 70ti kilový, 7 let starý novofundlanďan Bruno 😁 je to velký žrout 😁
Zkouším štěstí za našeho chocolate jorkšírka Teddyho
Nikina 10let, výber toho nejlepšího, jeli jsme si pro ni daleko na oříška (100km) 😍Protože jsme věděli ze je proste pro nás ❤️ vzhledem k černé barvě, množství a délce chlupů a rychlosti Skoro nemožné vyfotit ❤️
Radovali by se pejsci od našich,jsou to oba už takoví dědečci 😘 Oba jsou to kříženci labradora a retrívra. Aramovi je 15 a Adonovi 13 let 😊
U nas by se radoval Artur - 14 roku starý kříženec entlebusskeho salasnickeho psa
Radovala by se Kaila (fr.buldoček) 12 let a Čip (jorkšír) 4 roky...
Radost by měl Merlin, kterého jsme před 9 lety dostali jako svatební dar. Je to merlovaný krysařík, starý 9let, 3 měsíce a 14 dní (narodil se v den našich zásnub).
Z výhry by měla radost kromě paničky i osmiletá jorkšírská paní Zowie 🐾
U nás by se radovala Tara s Hesy. ❤
My pejska nemáme. Ale pokud by se na mě štěstí usmálo, balíček by šel do psího útulku 🐶💖
Z výhry by se radovala naše půlroční fenka Missy ❤️
Tak z výhry by se radovala naše psí slečna Sue nebo i (Skye) její cca 6m a rasu nevime zřejmě Jack russel s dalmatinem a staffi 😃😉
U nas by se mozna radoval nas 5lety zlaty retriever Charlie. 💛 Na pamlsky je trochu vybiravy 😃 v zaloze by pak byli pejsci od nasich, 4lety jezevcik Otakar a cca 11leta babicka bisonka Dasa.
pokud pesan, tak nase Ginny, pokud kocka, tak Erny.. (kocku ma tchyne)
Z balíčku by měl radost náš trpasličí pudlík Arišek, který bude mít za 2 měsíce a 5 dní 11 let. S tím, že fotku, pokud chceš, Ti můžu poslat do SZ 😁
Z výhry by se radovali naši hafani (trpasličí pinč) Caesar 10 let, Keysi 6 let, Alf 5 let, Max, Cory 2 roky, a Luisa 4 měsíce. 🐕🐕🐕🐕🐕🐕🙂
Zhltla by to nase Bella, labrador, 4 roky.
Radost by měla Kikina, ohař/pointer, 6 měsíců
Urcite bych obdarovala pejsky v utulku.
Výhru by doslova sežral tříletý německý ovčák Max🐕🐾Je to skvělý hlídač a mazel naší holčičky, spíš ho má jako koníka😁
U nás by se radovali Ema a Max.jsou jim dva roky a jsou z utulku
Husky, Aisha, 3 roky ☺️
u nás by se radoval náš pejsek Sendy, kterému je 15 let a bígl Ben, kterému je 13 let
My máme 11leteho yorksira Honzíka, ale ten na různé pochoutky nemá zuby, tak by mu pomohli dva labradori qeuntin a apollo u svagrove
U nás to je 9 létá Maja, nezpapirová, zachráněná, milovaná holčička plemene Maltezský psík..
Z balíčku by měla radost naše 3leta fenka jezevcika dlouhosrsteho Bella.
Drsnosrstý jezevčík, kterému je 10 let, jmenuje se Cash. Na fotce s dcerou 1 rok.
Tak u nás by měla radost naše Fifina 😀 a zrovna za 3 týdny oslaví 4 roky. Tak by měla balíček jako dárek..hlavně by ho měla tak na rok 😂 má 1.7 kilo
Naší stafbulce Chanty (Šanty), v červenci jí byl rok.
Výhru bych darovala Maxíkovi (čivava 4 roky) od švagrové.
Výhru bych darovala sestře pro její 13ti letou Lilinku. JE to kříženec Jack Russel Teriéra s něčím 😀 😀 😀
Výhru bych rozdělila mezi naše dva pejsky..
1.Lakyna - 15 let jorkšír křížený s bišonkem
2. Kačena - 12 let vlčák
Radost by měli bráchové stafbulík Amir a Jack russell Majlo 🙂 Amirovi je rok a půl a Majlovi je půl roku 🙂❤
Radost by měla naše Amy (německý ovčák), která bude mít brzy 1rok😊
U nás by se z výhry radoval náš německý ovčák jménem Brit, je mu rok a půl a je to zatím děsný splasenec 😁😁 a takhle dělá děda kraviny 🤦😁😁
Radoval by se z toho nás psí dědeček Samík, má 13let a má pořád velký elán. IKdyž už rád odpočívá. Je to trpasličí pinč. Nejlepší na tom je, že děti si ho zamilovaly stejně jako my. ❤️
Radovala by se naše fenka jack russla Sendy,která za nedlouho oslaví 9narozeniny.
Absolutne netusim ktery pejsek by se radoval, ale určitě ne jen jeden. Zanesla bych do zdejsiho psiho utulku. Urcite si zaslouzi jakoukoliv pomoc. 🥰 Nas pejsek,jeste stenisko, Americky staford , kdyz by mohl, by se radoval urcite taky,ale ma specialni granulky. Alergie je mrcha i u zvirat.
Z balíčku by měl velkou radost náš psí dědeček Baddy Slovenského Čuvače, naší prababičky, který jí dělá společníka už 12let. Stále vitální hafan který má moc rád když ve vaší kapse kapse najde nějakou dobrůtku 🙂
Náš asi stoletý útulkový VesTáj (Vesnické tajemství) Pepíček 🙂
Radost by výhra udělala naší asi 12 leté jorkšírce Melodince 🙂
V případě výhry by se radoval náš Křepeláček Broček 🙂
Pochutnali by si náš 4letej Jack- bígl. 😍
Mam doma sice pěknou smečku která by z výhry měla obrovskou radost ale případnou vyhru bych věnovala do útulku LOZ Olomouc
Na výhře by si určitě pochutnal náš tříletý jezevčík Ťapka❤ - zatím mu z DM kupujeme jen dentální tyčinky a ty si moc oblíbil 👍
Dafi 8 let,
Roxy přibližně 15 let (máme z útulku)
Bíglice a obě děsně loudící 😅 ❤
jezevčík Jerry, přibližně 8 let (z útulku)
Dvouletý borador Artur (na fotce) a 12 letý bígl Tony by měli obrovskou radost 😊
Mlsky bych dala Derymu, je to čistokrevný německý ovčák, 5 let, u našich, snědl by i 💩 pod sebou, takže tohle by mu udělalo fakt radost .))
Radovaly by se Jessynka a Eymminka mé kolegyně z práce. Rasu radši netypuju, ale je jim cca 7 let 🙂
Rady bychom vyhraly vyhru pro naseho starouse Zipika, ma 13 let, je to papirovy jorksir.
Výhra by byla obrovským potěšením pro našeho sibiřského huskyho jménem Charlie 🙂
Tááák, to se asi posaďte, bude toho více :D
Máme doma 4 pejsky - Náš nejstarší se jmenuje Harry. Je to už skoro 5ti letý kříženec jezevčíka a yorkšíra. Nějakým dobrodincům se nakryli psi přes plot a pán chtěl štěňata majznout sekerou po hlavách. No tak jeden je náš a ostatním jsem také zajistili domovy 🙂
Pak máme skoro 2 letou fenku Kavkazského pasteveckého psa. Ta nám hlídá náš domeček 🙂
A loni jsem si adoptovali dva útuláčky - v srpnu jim byl rok (narodili se u nás doma :D, nalezenou fenečku jsem si vzali z útulku do dočasky aby u nás porodila 10 krásných zdravých štěňátek 🙂 ) Jednoho jsem musela oživovat a tak zůstal můj :D A aby mu nebylo smutno, tak jeho brášku si adoptoval přítel 🙂 Jmenují se Bany a Knut...
A to je z našich psích členů rodiny vše... Ostatní necháme na jindy, to by bylo vážně na dlouho :D
Výhru bych darovala fence jménem Jessie, je to 5 měsíční border kolie, kterou si pořídila má ségra 😊 pořád má něco pro mé dětičky, tak bych i její '' miminko'' obdarovala😁
Balíček by udělal radost Tárince, černému německému ovčákovi. Má zatím půl roku, ale už teď je veliká jak Maxipes Fík 😁
Kdyby se podařilo vyhrát tak výhru by potěšilo našeho hafana Maximuse ale říkáme mu Maxíku 25.10 oslaví své 3 narozeniny je to větší plemeno německého ovčáka a je dlouhosrstý a má 45 kg a spořádá toho opravdu hodně, je moc hravý a má rád naší dceru jen se ho naše malá ještě boji není se čemu divit když je na ní jak kůň 🤣 ale jsou to parťáci hlídá jí když spinká v kočárku. ❤️
U nás by se radoval náš Manny. Je to vlčák a je mu 5 let.
U nás by se radovaly 2 fenky. Tedy doufám, že obě. První je Bety, je jí 13 let a pomalu se blíží její odchod a druhá je Bonie, které jsou 2,5 měsíce a přijde k nám teď v neděli. Obě jsou fenky zlatého anglického kokršpaněla.
Ahoj, z vyhry by se radovaly tyto dve holky: Biewer yorshiere terrier a ta druha je Vestaj ( vesnicke tajemstvi) 🙂 Obe 4 roky.
Pěkný den damy🌻jmenuji se Oskar a před šesti roky si mě mamka s tatkou adoptovali ze slovenska❤️ Nevím jaký mám původ, ale jim na tom vůbec nezalezelo, stačilo, ze jsme si kapli do noty a stali se z nas velcí partaci😊 před rokem nám do party přibylo další stene, které roste jako z vody a trochu se ho pořad bojim. Urcite to ale zvládneme a stanou se z nas nejlepší kámoši😁teď jsem po operaci páteře, pomalu se zotavuji a poctivě cvicim👌🏻 Posílám Vám svůj okouzlující úsměv 🐶
Radost by měl náš 4letý Jack Russel teriér Márty, vyfotit ho je téměř nemožné 😂
U nas by se radovala nase Jessy, JRT. Ted v prosinci ji budou 2 roky a je to as malej zavysláček
Radovala by se Lexi, její 6 let a je to border kolie
Radovali by se dvě civavi Baddy a Ajmy...je jim 2 roky a 1 rok🙂
Moje láska se jménem Monty, kterému je 8 měsíců a rasy Jorkšírského teriéra - Ocean Blue Pearl. Určitě by se radoval z vaničky s kuřecím masem 🙂
Radoval by se zlaty retriver Ben, ktery ma 2 roky a deti ho miluji a on je ❤
Radoval by se Falko, cca 8 let, přesně nevím, je to nalezenec a vypadá na křížence s kníračem 🙂
Nadšených by bylo pět jokšírů Kačenka 13 let a Beruška, Puňťa, Šmudla a Rudánek 9 let. Nejsme množírna, jedná se o mámu a její děti. Radost by byla veliká.
Radost by měl Jack Russell teriér kterému je 10 let a jmenuje se Kevin ❤️😍
Balíček by do posledního zbytečku využil náš labradorský retrívr Fox. Je mu asi deset, miluje házení míčku, to ho snad nikdy neunaví 🙈
Naše 4-leta Kokršpanělka Sárinka by si určitě pochutnala... Ta miluje jídlo v jakékoli podobě 🤗
Z balíčku by se radoval Alfík, 11 letý kokršpaněl. Jako správný kokr miluje cokoliv k jídlu
Určitě by potěšil našeho sedmiletého leonbergra Beníka.
Naše sedmiletá dáma, slovenská čuvačice Cassie.
Radoval by se nas jezevci senior Benda, je mu 11 a je to clen rodiny
Výhru by si vychutnal pejsek Donie. Je to pětiletý oříšek a bydlí u rodičů.
Snoopy, 5 let, kříženec 🐕
Pejska doma zatim nemáme, ale podarovali bychom nedaleký útulek.
Z výhry by měl radost, můj pejsek,kterýmu už je 12let. Je to německý ovčák,jmenuje se Sam.
Urcite sousedcina Heida, je to retrivr. A jelikoz mi starsi pokousal pes, tak se jich ted boji, tak by jsme pomoci balicku s dobrotama ji chtela trochu "uplacet". 🙂 jako ze by chodila Heidynce podstrojovat a ona by se kni nepriblizovala 🤣
Ja bych vyhru dala nasemu milackovi Zofince. Nikdy jsem psa nechtela (pokousal me do zad boxer) a kdyz donesl manzel s detmi to klubicko, tak jsem se zamilovala. Je to me dalsi dite....proste laska. Je to Jack russel a ma 3 roky.
My máme doma psa Dinga, fotka není třeba, vypadá totiž úplně stejně jak australský pes Dingo. Je mu 5 let a rasa jasnej Vořech 😁☺️
Radoval by se Artex, který v září oslavil 13. narozeniny. Je to kříženec amerického pitbull teriéra.
Největší radost by výhra udělala mé fence Annie, která oslavila 1. září své 10 narozeniny. Je to kříženka labradora s laskavým srdcem, milující mé děti. Pro ni bych udělala vše
Radost z výhry by měl náš Dobik, americký stafordšírský teriér. Letos mu bylo 5 a je to plnohodnotný člen naší rodiny. 😊
Rdost by měl náš 7,5 roku starý Bonnes. Fotku dávám asi rok starou, ale nemůžeme se na ni nikdy vynadívat. 🙂 Je to Americký stafordšírský teriér. ❤
Na výhře by si pošmáknul Yogi, devítiletý německý vlčí špic vlkošedý.. zlobidlo strašný 😂
Bylo by to pro pejska moji sestry, francouzského buldocka, ktery nedávno oslavil 2 roky.
Já bych balíček věnovala Argovi, pejskovi mojí milované sestřenky, kterému jsou dva roky, ale první rok života neměl zrovna šťastný a ona se ho ujala, i když jejich finanční situace není zrovna růžová ☺️
Výhra by udělala určitě velkou radost našemu rodinnému pejskovi Bandimu. Jsou mu 3 roky a je to borderkolie 😊
Radovali by se pejskove v utulku, mam sice doma krizence vlcaka, je mu 8 a jmenuje se Bobes, ale ten ma dobrot az az 😄
Pejsek mých rodičů Bakky, 12 let, západosibiřská lajka.
Nase fenka Lily, před týdnem slavila 1.narozeniny. Pořídili jsme ji pro postiženého syna jako canisterapeuta a je ÚŽASNÁ. Flat Coated retrívr
Radost by rozhodně měl náš pejsek Sam. Je mu 7 let a je to pražský krysařík 😉
Hezký večer všem koníkovkám, z výhry by se radovala naše fenka jménem Sally. Mám jí od štěňátka a letos to bylo 9 let, co nám přináší radost do života. Jedná se o kříženku labradora s australským ovčákem.
Před měsícem dostala nový ortopedický pelíšek, aby si mohla hezky pohovit
Z vyhry by se radoval nas pejsek Denny.Mame ho uz 15 let.,je to poulicni smes.Je uz stary,nemocny,ale presto vitalni a aktivni.Rad si s nama hraje.Proto bych mu chtela udelat radost a doprat mu neco dobreho na zub.On by si to zaslouzil.
Kessy, má dva roky a je to typická pouliční směska. Dobroty by určitě smlsla.
Tříletý Hovawart Bady 🍀
U nas by se radovali hned dva psi miláčci Ben (9) a Ron(5), oba kříženci ladradora. 🍀🍀🍀
Bylo by to pro moji milovanou Meggie, je to nalezenec z ulice, budou ji 2 roky, ale je neuvěřitelně chytrá. V Dmku rádi kupujeme jak pro Meggie tak i pro kočky 🙂 rada ochutna neco dobrého 💓
Pejsci v útulku
Moc by se radovala naše psí slečna Daisy, je to půlroční vlčák. 🙂
Radoval by se Dexter, 8 lety australský kelpií parťák😍
Radovala by se naše 5-leta Meggie, kříženka jezevčíka.
Radoval by se nas Maik, je mu 8 let, rasa mops
Radovala by se Betynka, boloňský psík, je jí 7 let 🙂
Radovala by se náš ušatá čutapýrka Taffynka, čtyřletá kříženka asi JRT a čivavy. Máme ji od jejich 8 měsíců z dočasné péče.
Náš Baddysek, jsou mu 4 roky a je to francouzský buldoček ❤️
U nás by se z výhry radoval sedmiletý jezevčík Matýsek.
Naše foxterrierka Arettka, už má 13 let, ale pořád řádí jako zamlada 😀
Výhru bych rozdělila sestra má 2 pejsky, Bublina je dáma v letech a Kryštof je mladý divočák, jsou to směsice. Třetího pejska mají rodiče, je to vlčák, jmenuje se Argo a už mu je deset let...
Darovala bych kamarádky fence Sofinkce, je to cca 3 letý kavalír, hrozné střeštiprdlo 🙂 Jezdíme je navštěvovat a oni nás, Sofinka nás má moc ráda, vždy nás vítá a pak celou dobu leží nacpaná vedle mě, aby jí něco neuteklo.
Radovali by se pejsci v útulku,takže rasu a jména netuším
Moooc by se radoval náš pes 🙂 Rasa bígl s oříškem a 11 let 🙂
Z balíčku by se radoval náš Ben. Je to kříženec border kolie a bígla.
Z balicku by mel velikou radost nas Samik. Je mu uz 13 let, ale je porad jako stene. Je to shih-tzu. Teda, aspon nam to tenkrat tvrdili🙈😂
My mame doma 2 ulicniky 😊.. Oba to jsou kratkosrste civavy.. Rocky 7 let a Bella 1 rok ♥️..
Výhru bychom poslali Zofce 🙂 je to JRT našich příbuzných a je proste úžasná 🙂
Rasty by měl určitě radost 😊 je to pravý vesnický vorisek, kterému je 5 let 👍
Vyhru bych darovala nasi psi babicce, at ma jeste jinou radost ze zivota 🙂 kdyz uz neslysi. Brita, 10 let, nemecky ovcak.
U nás by se z výhry radoval náš miláček Bothík, Russel teriér, 5 let. 💟
Radost by měla naše Vikuška, je totiž velmi mlsná 😁 je to krátkosrstá Čivava a je jí 5 let 🐾🦴
U nás by se z výhry radoval Timmy, 6 let
Amy by byla za vyhru v sedmým nebi neb má 4 hladové krky 😍...
Budou ji 2 roky a je to miláček.
Louisianský leopardi.
Já bych obdarovala pejsky po rodine, něco bych vybrala co by sedělo i te naší yorksirce je jí už 12 a je na tom špatně ne vše už muze, takže pořád něco zkoušíme a pak to dávám dál.
Určitě by ji potěšilo něco dostat 😊👍
Balíček bych dala naší Yorkšírce Celestýnce. Je to naše sluníčko.
Z výhry by se radovala naše 10letá fenka Ebbi, Bernská Salašnice ☺️
Výhru bych dala našemu Wildovi. Jsou mu 3 a je to kříženec. Přidávám foto kdyz byl stěně.
Z vyhry by se radovali pejsci v azylu Dej pac kousek od nas. Sice mam doma jorksira Gambace(13 let), ale neni vhodne mu takhle menit stravu, kdyz uz ma svuj vek, takze bych vyhru poslala dal.
Z balíčku by se radoval náš Charlie. Věk ani rasu přesně nevíme, brali jsme ho z útulku... Odhadem mu bude cca 6 let. Tvrdili že to je border kolie, ale podobá se spis karelskemu medvědímu psovi....
Na výhre by si pochutil náš skvelý pes Tywin, ochranca, "plyšák", blázon a mazel 🙂. Je to päťročný Maďar (maďarský ohař).
Radost z výhry byl měl určitě náš hyperaktivní 3 letý Jack (JRS) 🙂
Radost by měla naše 7leta Meginka ( maltezak)
Pro jezevčíka babičky a dědy. Jmenuje se Čenda (má 6let) a dcerka ho zbožňuje. Donedávna by se podělil se svou maminkou, ale ta nás bohužel v létě opustila... 😞
Radost by mel urcite nas 12lety bison Rony, je to velky mlsoun a dobroty z DM ma moc rad! 🙂
Bára, 7 let, kříženec bígla 🥰
Mám nový tel tak fotky zatím nejsou, každopádně dobrůtky by případně putovaly do chřtánu dvou devítiletých kavalířích slečen a jednoho pažravého šestiletého australáka 😁. Jejich jména jsou sáhodlouhá, tak jen domácká verze - Nanynka, Agáta a Browník
Nase 10 leta fenka Tracy 🙂 zachranila jsem ji tehda od takovych divnych lidi jeste jako stenatko, byla hladova, smradlava, dvoumesicni a chteli za ni krabicku cigaret.. je to teda porad divoch, ale posloucha me na slovo a je to jako nase dalsi miminko 💙 rasa je to nejspis krizenec jorksira a knirace 🙂
Mam 2 pejsky....civavu(11let) a pitbula(6let) urcite by si kazdy znich prisel na sve a jelikoz u nas jsou dobrutky na prvnim miste tak vyhru v tehle soutezi bysme urcite vyuzili 😊
Radost by měla Betynka mojí maminky ❤️ Je to jezevčík, naši se jí ujali před 8 lety od staré paní, která nezvládala se o Bety starat. Je jí cca 10 let.
Naše Chérie, 5 letá černá ruská bolonacka. Kupujeme ji dobroty právě v dm a moc jí chutnají. Je to naprosto úžasná cubina s ještě skvelejsi povahou a neumím si představit ji nemít.
Rozdělila bych to mezi naše prérijní psy (krycí název Hyeny 😄). Tohle je jedne z nich - Foxa, asi 8 let, Malinos + něco malýho. Ráda mlsá a ráda krade, když nedáváme pozor, takže takovou výhrou by jistě nepohrdla.
Výhra by udělala radost Rudimu, který je u našich a před 11 lety to bylo takové krásné štěňátko 😍 krasavec je to do teď, i když nevíme co je vlastně za rasu (matka jezevčík strihla asi taky něčím, otec neznámý)
Jmenuji se Kendy a měl bych na výhru vážně chuť 🙂 Jsou mi 4roky a jsem Havanský psík.
Z výhry by se radoval dědův věrný společník - 7 letý jorkšír Lusi 🙂
Xaver, 5 měsíců, čínský chocholatý pes-labutěnka 🙂
Brit, náš roční hrubosrstý jezevčíkem.
Náš Dragouš by něco určitě ochutnal, ale zbytek bych dala do útulku u nás pro ostatní pejsky 😊
Radovala by se Peginka 😀 je to 15-lety jezevcik, taková naše babička 😃
Výhru bych věnovala babičce pro "našeho" pejska Čika, 11 let, směs border kolie a špice ... asi
Radoval by se nás Cassidy, dvouletý Stafordsirsky bulteriér
Radost by z toho měli určitě oba naši lumpové 🙂 Jmenuji se Ron 2 a něco roky ( kříženec belgičan s ridgebackem ) a Muf 5 měsíců ( anatolsky pastevecky pes)
Radovala by se Besinka-13ti letá jorkšírka
S dobrůtek by se radoval Baronek ❤️ Baron Demi Moravia, za pár dní bude mít rok. (Německý ovčák)
Velkou radost by měl Montík, kterému jsou 4 roky a je řasy York teriér.
Radovala by se retrívrice Roxy moji maminky a možná bychom nějakou dobrutku dali i Barnymu od sousedů 🙂
U nas by vyhra patrila nasi velke lasce, frbulce Dorotce, ktera nam dela radost uz 8 let, byla nejkrasnejsim darkem k narozeninam meho manzela
Tak radost bych udelala nasemu psickovi 😁🐶
Timi 13 let, jorksir ❤️ nemá skoro zuby, ale sní všechno na co přijde 😁
Samík , 9 let, Jorkšír.
Velkou radost z výhry by měl pan Barnabáš, 9 let, Jack russell teriér. Je trošku na hlavu, ale je to naše zlatíčko 😍
Jmenuji se Diego 9let ( Shiba inu)😁Balíček by mi udělal obrovskou radost❤
I náš Garry🐕by byl rád za dobrutky😋
Je to zlatá kolie a bude mu 11💜
Z výhry by měla radost naše Amy, v pondělí oslavila rok a jedním slovem - je to teriér 🙈Nejraději má jakékoliv jídlo, které dostane kocour
































































































































Radovat se bude Samantha, 1,5 roku, sharpei, obcas tyranosaurus 😃