Hola hola, léto volá 😍☀️
A my jsme připravení 💪 v minulém týdnu jsem pořídila letní zásobu opalovacích krémů a už se celá rodina moc těšíme hlavně na trochu klidu bez povinností - žádné tréninky, žádná škola, skoro žádná práce a čas jen pro nás. Na výlety, na hry, na plavání, na relax (i když v našem případě to bude stejně spíše aktivní odpočinek).
Včera jste mi u příspěvku poradily ještě #sundance roll-on, tak ještě otestujeme ten. Kluky letos čeká hodně času bez rodičů, tak budou mít aspoň jednodušší tu sluníčkovou sebeobsluhu 🙏
Dobrý den děvčata, zeptám se Vás na učebnice. Syn jde teď do šesté třídy a donesl si 16 let staré učebnice. Jsou teda polité, úplně věkem sešlé, je to prosím normální i jinde🤔?
Holky, prosím radu, kluk 10let chodí na judo tréninky 1,5h 2x týdně. Ted se stalo, že měl delší sportovní aktivitu, chůze 13km minulou neděli a dnes měli sportovní dopoledne, v obou případech bylo teplo a byl unavený, měl bolest hlavy, teplotu jen 36,6. Ještě ma rýmu i tak jsem mu dala paralen, stěžoval jsi, že mu je zima a na bolest hlavy. Za týden odjíždí na tábor, kde budou sportovat, loni byl taky a vše v pohodě. Myslíte že to bylo jen z toho tepla nebo na nej něco leze? S rozestupem týden je mi to divný, máte někdo zkušenost?
Ahoj holky,jdu do toho jo jdu do toho,ale bojim se,po dětech mám velmi špatne zuby,bojím se zubařu jak nevím co,ale rozhodla jsem se,i když mi je 36 let,tak zuby po dětech mám na vytrhání a na klapačky,ano až tak mám špatne zuby,proto jsem se rozhodla,že do toho půjdu,dnes jsem psala jedné zubařce a posílala foto mých zubů,ta se lekla a napsala ať ve čtvrtek dojdu na rtg,vyléčí mi zánět a potom se bude trhat,zaplatím si hned ty prvji implantáty,a pak si počkám na klapačky od státu,prosím napište mi,že dělám dobře a,že vy co jste měly panicky strach ze zubařu,že jste ten strach překonali,je mi zlé,bojím se,chce se mi brečet,ale dělám to pro moje děti,ať tu ještě maminku mají a nestydí se za maminku,ale vážně já už s toho strachu umírám 😭😭
Fotku dávat nebudu,protože se vážně stydím 😭 ale ten vápník a ty zuby mám dědičné a taky jsem o ně přišla díky mých 5ti těhotenství,teda sedmi,protože o dvě miminka jsem v ranné fázi přišla

Zdá nevím jestli jsem těhotná

Najde se tady nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun?
Zdravíčko 🙂 Najde se zde nějaký náhradní či dlouhodobý pěstoun ? S manželem přemýšlíme, že bychom se stali pěstouny, ale bohužel nemáme nikoho v našem okolí, kdo by nám o tom pověděl něco více☺️ Máme
Krásné odpoledne. Poraďte. O víkendu má být vedro. Co podniknout v Děčíně a okolí? Bude vedro i ve skalách? Třeba Tiske steny? Máte někdo zkušenost?
Ženy ,jezdí někdo do Maďarska k Balatonu ? Můžete mi prosím poradit destinaci/pláž ,kde to není hlava na hlavě. Děkuji 😉

Pomozte rodině Kristiánka
https://www.novinky.cz/clanek/dite-rodina-kristiankovi-nahle-zaskocil-velky-kus-hrusky-nyni-bojuje-o-zivot-40582905?utm_campaign=abtest302_asistent_url_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.c

Kde koupit kvalitní pánská trička, která vydrží?
Dámy, kde kupujete kvalitní pánská trika? Manželovi kupují bavlněná trička z různých obchodů, ale po pár praních jsou vytahana, nedrží tvar nebo se rychle vysušuje barva. Cenové rozmezí do cca 800 Kč,
Ahoj, v červenci letíme s dětmi (6 a 8 let) na Kypr. Auto tam máme zajištěné od známých, tedy ne přes autopůjčovnu. Ale nevím co se sedačkami? Předpokládám, že jsou tam pro děti povinné stejně jako všude jinde. Myslíte, že se dají někde půjčit? Myslím, že by stačily podsedáky.

Může se dát rodina po nevěře znovu dohromady?
Zdravím. Nejdu si ani tak pro radu. Ale spíš pro zkušenosti. Pred měsícem a pul se se mnou partner rozešel stim ze mame uz to nedává ale následně jsem se dozvěděla a i pak přiznal ze jde o jinou ženu.
Holky, doporučte prosím ubytování v okolí Zlína pro 2 dospělé a 2 děti, nejlépe i se snídaní v půlce července. Moc děkuji

Jak účinně léčit bradavice u dítěte?
Krasný den, poradíte mi prosím co účinného na bradavice u dítěte, chytla je nejspíš v bazénu. Má je na chodidle a s černými tečkami. Jen ne vypalování pokud možno. Děkuji.

Manželství na hraně. Je lepší společné sezení nebo každý zvlášť?
Co je podle vas lepší, když už je manželství na hraně. Společné sezení, nebo každý zvlášť?

Otěhotněla jste některá po doplňcích stravy Verra?
Ahoj holky, beru komplex Plodnost & Těhotenství, a to už šest měsíců a zatím se nezadařilo. Normálně na reklamy nedám, ale u Verry mě zaháčkovalo to, že o ní píše Forbes (nevím, jestli to ale dnes ješ
Dá se prosím dobře najíst (čti chutně, levně, s dětmi a bezlepkově) v Praze poblíž divadla Broadway?
Je tady nekdo, komu byla zjistena pri preventivce snizena funkce stitne zlazy? Jsem hodne unavena, tak by me zajimalo, jestli dostanu od dr nejake prasky a budu se citit zase na 40 a ne na 70? Na nejake blizsi vysetreni mam prijit v srpnu.
legoland německo - holky prosím nemáte typ kde se cca hodinku - dvě od legolandu ubytovat ????
Přišla mi nabídka od Komerční banky na cestovní pojištění celé rodiny plus i storno dovolené.mate někdo?jste spokojeně?diky







