Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Výsledky vyhledávání pro slovo #recenze

  Zruš hledání

  Když ,začala doba Covid a ruce se musejí mýt a stříkat dezinfekci, začala jsem trpět na suché ruce ,obzvlášť nahoře na kustkách.
  Tak jsem vyzkoušela přetřít krémem #bepanthen_baby
  A hned jde vidět zlepšení . Kůži nemám tak suchou 👏
  Sucha místa nemám tendenci vůbec škrábat ☺️
  #test_bepanthen #recenze

  (2 fotky)
  vodnarka2013
  25. kvě 2021    Čtené 67x

  Nová řada od Yves Roscher Pure Algue

  Lepší pozdě než nikdy - to se říká, že? 😁 

  Recenzi píší s krátkým zpožděním, ale okolnosti jako dovolená a později menší operační zákrok syna mi to dříve nedovolily. Tak se pro začátek za toto zpoždění omlouvám. A teď k recenzi...

  Jsem kosmetička, a co se týče kosmetiky, rada zkouším nové věci. Kosmetiku od Yves Roscher jsem tedy moc rada otestovala. 🌸 

  První, co jsem zkusila byl svěží čisticí gel a okysličující hydratační maska. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásně vystačí na celý obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhčeným vatovým tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásně jasnou a hydratovanou. 😁 Na fotce mám zrovna masku. Je průhledná a je cítit jak tvrdne. 👍 Po třech týdnech používání jsem s ni moc spokojena a na domácí péči ji mužů jen a jen doporučit.

  Další na řadu přišel čisticí gel a peeling. Čisticí gel opět odvedl svou práci tak, jak měl. Peeling je parádní. Doporučuji používat jednou týdne, není to vyloženě drsný peeling, na který jsem většinou zvykla. Doporučuji ho spíše na citlivější, smíšenou nebo normální pleť.

  Čisticí pěna. ❤️ Za mě TOP. Miluji čisticí pěny. Jsou jemné a dobre se s nimi pracuje. Za mě nejlepší ze všech čisticích výrobku, které se mi v tomto testování dostali pod ruku. Krásně vyčistí, vůně je krásná, nemám ráda nic pronikavého a toto mi vyhovuje.

  Micelární voda - tak tu jsem ani nezkusila. Nemám ráda micelární vody. Důležité je upozornit, ze NIKDY, opravdu NIKDY si nenechávejte micelárku na obličeji bez řádného oplachnuti. Popravdě, nejlépe nepoužívat vůbec. Žádné micelární vody. Nejde jen o tuto konkrétní, ale o všechny výrobky, které mají v názvu micelární. Při velmi časté aplikaci hrozí vysoušení, narušení přirozeného biofilmu pokožky a její ztenčování, co může vést ke zvýšené citlivosti pleti a ztrátě přirozeného odstínu tváře, podpora tvorby vrásek atd. Micelární vody obsahují micely, což jsou shluky molekul tenzidů neboli saponátů, které na sebe dokonale vážou nečistoty a mastnoty. Používají se běžně do čisticích prostředků, prášků na praní, ale také i šamponů a mýdel. Při aplikaci micelární vody tyto tenzidy na naší pokožce zůstávají. Nikdy to dokonale neomyjete. Dalšími složkami v micelárních vodách jsou změkčovadla, které mají naší pokožce zajistit jemnost a hebkost. Ovšem to, že většina změkčovadel použitých v těchto zázračných vodách jsou velmi dráždivá a mohou způsobovat četné dermatitidy, zvyšují reaktivitu pleti, už výrobci na obalech samozřejmě nezdůrazňují.

  Závěrem tedy tuhle řadu mohu doporučit, až na micelární vodu. 🌸 

  #recenze #test_yvesrocher2 #zkusenosti_purealgue9

  vlaxyz
  16. kvě 2021    Čtené 136x

  Zkrášlování povoleno!!!

  Testování čistící řady Yves Rocher PURE ALGUE

  Ahoj tetky koníkovky ❤

  Jak jste některé stihly zaznamenat, měla jsem možnost otestovat produkty od Yves Rocher. Konkrétně čisticí řadu PURE ALGUE. No, co si budem. Po té vlně testování kojeneckých mlík, krémíčků pro batolata a podobně, jsem byla ráda, že se můžu zapojit i já. Ale věřím, že i Voldemort by rád ty mlíka zkusil. 😀 Je tu neděle, den zúčtování... Teda spíš napsání závěrečné recenze. 😀

  Začnu tedy s prvním produktem a to Odličovací micelární vodou 2 v 1

  Pro mě best produkt z celé řady. Můžete si všimnout, že už jí hodně ubylo. A není taky divu. Je fakt dobrá. Vyzkoušela jsem už hodně micelárních vod, ale hodně z nich štípalo v očích. Tahle je příjemná, neštípe (pokud si nešlehneš tamponek s vodou přímo do oka jako já) a nedráždí pleť. Ale... Musíš po ní použít nějaký krém, ale to po každé micelární vodě, co mi tak přijde. Nicméně, vyčistí dobře. Navíc se nemusí oplachovat, takže super věc tam, kde nemáte zrovna vodu. 

  Pak tu mám druhou pecku do TOPu. A to Odličovací želé 3 v 1.

  Jo, tak tohle mě taky mile překvapilo. Můžeš s tím brát celej obličej včetně očí. Neštípe, ale řasenku z řas moc dolů nedá, v porovnání s micelární vodou. Ale to taky dělá to, že tohle se nenanáší tamponkem, ale rukama. Na sundání make-upu ale stačí. 

  Další co stojí za zmínění je peeling z této řady. 

  Nemám s ním sebemenší problém. "Zrníčka" má tak akorát, dobře se umývá a pleť není podrážděná. Nic neštípe, dobře vydrhne. 

  Pak tu mám další dva produkty. Je to Okysličující čisticí pěna a Svěží čisticí gel. 

  Žádná pěna mě nikdy nezaujala. A bohužel, tady to není jinak. Jako všechny pěny, když je dáte na obličej se změní ve "vodu". Nevím jestli to přijde jen mě, ale pěny mi nesedí. Jestli opravdu čistí jsem ani u této nepoznala. Je to z mého pohledu zbytečný. 

  Oproti tomu, Svěží čisticí gel, to je jiná. Pleť je po něm opravdu svěží. Na takové to ranní čištění je ideální. 

  Jako poslední jsem vyzkoušela okysličující hydratační masku. 

  Vždy jsem byla zvyklá na plátýnko nebo na slupovací. Tahle je ale neviditelná. Což mi teď, po zjištění, vyhovuje nejvíc. Nemusím se trápit se slupováním nebo štelováním. Tohle se jednoduše setře tamponkem. 

  Z testování jsem byla hodně nadšená a nadšení také pokračuje. Se všemi produkty jsem byla spokojená a budu je nadále používat a dokupovat. 

  Na závěr bych chtěla moc poděkovat za tuhle možnost vyzkoušení produktů .❤

  #test_yvesrocher2  #recenze #zkusenosti_purealgue9

  monnane
  16. kvě 2021    Čtené 34x

  Testování kosmetiky Yves Rocher

  Kosmetiku Yves Rocher jsem hodně používala v dobách studií v Brně, kdy jsem měla obchod blízko a mohla jsem si vše koupit osobně, očuchat. 🙂 Proto jsem neváhala a zkusila jsem se přihlásit na testování této kosmetiky, abych po letech vyzkoušela novou řadu. 🙂
  K mému milému překvapení jsem byla vybrána. 🙂 Po rozbalení jsem vše hned očichala a těšila se na testování.

  MICELÁRNÍ VODA 2 v 1 

  Voda je příjemná, dobře odlíčí pleť i oči. Jen pro mě nebyla vhodná na denní používání, cítila jsem pak pleť víc vysušenou. 

  ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1

  Tento produkt mě nadchnul nejvíc. Želé příjemné, dobře odlíčí a vyčistí pleť. A pleť po něm zůstala příjemně svěží.

  ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ

  Peeling jsem používala dřív jen příležitostně, ale tento mě nadchnul. Struktura byla tak akorát jemná / hrubá, pleť po použití svěží a bez podráždění. Na čištění jsem použila i ultrazvukovou špachtli a byla to dobrá volba. Určitě ji budu využívat spolu s peelingem dále.

  OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA

  Masku používám ráda a pravidelně. Ale do teď jsem vyhledávala ty slupovací, protože mě bavily. :D Tato maska má výhodu, že po nanešení není vidět, takže se dá použít kdykoli a nemusí se žena bát, když někdo nečekaně zazvoní. Zbytky nevstřebané masky jsem setřela tamponkem. Ale i přesto jsem na pleti cítila, že ne vše šlo dolů a zbytky masky jsem slupovala i za pár hodin. Pleť byla po použití příjemně hydratovaná.

  OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA

  Pěna vyčistila pleť dobře, ale spíš mi nevyhovuje tento typ čištění.

  SVĚŽÍ ČISTÍCÍ GEL

  Čistící gel mi přišel podobný želé, ale gel jsem používala nejvíc ráno, aby byla pleť od rána svěží. 

  Nejvíc jsem používala odličovací želé, peeling a čistící gel. K čemu bych se asi nevrátila, je čistící pěna, na tu jsem si nezvykla pro její konzistenci a neoslovila mě. A ani k hydratační masce se nevrátím, i přes odstranění zbytku masky tamponkem, jsem po několika hodinách slupovala zbytky masky, které zaschnuly. A víc mi vyhovuje maska slupovací.

  Děkuji za možnost otestovat tuto řadu kosmetiky.

  #zkusenosti_purealgue

  mimiveru
  15. kvě 2021    Čtené 51x

  Testování kosmetiky Yves Rocher

  Byla jsem vybraná do testování nové řady od mé oblíbené kosmetiky Yves Rocher, jupí!

   A jelikož tuto značku používám již pár let, velmi jsem se těšila. Balíček dorazil a já mohla začít. A zde máte mou recenzi a mé poznatky za 14 dní používání a opečovávání se. 🙂

  Začnu produkty, které jsou za mě ty nejlepší a to je:

  Odličovací želé 3 v 1, Svěží čistící gel a Micelární odličovací voda

  Svěží čistící gel jsem používala každé ráno. Je dáno, že odličovat a čistit si pleť máme nejen večer, ale právě i ráno. Pleť byla svěží a voňavá a hned po ranním rituálu jsem se vrhla na líčení. Tohle líčení jsem pak, po celém dni, dostala dolů Odličovacím želé. Gelová konzistence se příjemně roztírá a po opláchnutí obličeje jsem na zkušebním tamponku neměla žádné zbytky makeupu. Zkoušela jsem odlíčit i voděodolnou řasenku od YR a gel si s ní také poradil parádně. Každopádně, nijak zvlásť jsem si do očí nezasahovala, takže jsem vždy zbytek doladila micelární vodou. Micelární voda, jakožto i z ostatních řad této značky, je skvělá. Odličuje vše, co má, nepálí v očích a pleť je po ní svěží a voňavá, to já ráda. 🙂

  Okysličující hydratační maska se nanáší 2 x týdně a pouze nevstřebané zbytky masky se otřou kosmetickým tamponkem. Pleť je krásně hebká a vyživená, za mě spokojenost.

  Poslední dva produkty mě nijak zvláště nenadchly, bohužel.

  Rozjasňující peeling pro svěží pleť je na mě dost hrubý a jeho používání mi není příjemné. Pleť je začervenalá a pálí a to jsem pleť nijak zvlášť nedrhla, abyste si nemyslely... 🙂 To samé Okysličující čistící pěna. Pleť téměř okamžitě reagovala pálením a červené fleky jsem měla ještě celé dopoledne, takže jsem použila 1x a více už ne. 

  Každopádně miluji tahle testování! 🙂 Každá pleť je jiná a věřím, že své zákazníky si tato kosmetika najde. Já používám již léta od Yves Rocher make-up, rtěnky, řasenky, krémy a sprchové gely. Nedám na ně dopustit.

  Mějte se krásně,

  Verča

  #test_yvesrocher2 #recenze #zkusenosti_purealgue9

  pestas
  15. kvě 2021    Čtené 71x

  Čistá a spokojená pleť s Yves Rocher Pure Algue

  Yves Rocher je značka, kterou mám moc ráda, a proto jsem neváhala a zkusila štěstí, když se objevila možnost testování nové řady produktů péče o pleť. Přála jsem si to o to víc, že mojí oblíbenou řadu zrušili, respektive změnili významně složení.

  Jak moc jsem byla ráda, když mi přišla zpráva, že jsem byla na testování vybraná. 

  Produktů k testování přišlo, pečlivě zabalených, šest - Odličovací micelární voda 2 v 1, Okysličující čistící pěna, Svěží čistící gel, Rozjasňující peeling pro svěží pleť, Okysličující hydratační maska a Odličovací želé 3 v 1.

  Pro pořádek uvedu, že mám pleť spíše smíšenou a na péči o ní jsem trochu lempl. Většinou se spokojím s micelárkou, krémem, případně odličovačem a velmi sporadicky s peelingem a maskou, ale na to často zapomínám.

  Hned ten den jsem nadšeně začala s testováním. Po dobu celých 14 dní jsem opravdu nepoužila jinou pečující kosmetiku, abych tuhle náležitě vyzkoušela. Celá řada nádherně jemně voní. Je to vůně, kterou nedokážu úplně popsat, ale prostě svěžest, čistota... Pro mě velké plus této řady.

  Jako první jsem vyzkoušela rozjasňující peeling pro svěží pleť. Peeling je příjemně jemný, osobně nemám ráda příliš hrubé, takže tento mi velmi vyhovoval. Příjemně promasíroval a očistil pleť. Na rozdíl od jiných vyzkoušených peelingů jsem po něm nebyla červená jak rajče a na pohmat byla pleť hladká a svěží. 

  Další v pořadí ve zkoušení byla Okysličující čistící pěna a Okysličující hydratační maska. Pěna má úžasnou a lehoučkou konzistenci, stačí jí opravdu jedna dávka z pumpičky a krásně se jemně rozmasíruje po celém obličeji. Po použití jsem měla opět pocit svěží pleti a ani jsem nepociťovala potřebu obličej namazat krémem, což běžně po čištění dělám, jelikož mívám pocit suchého obličeje. 

  Co se týká masky, tak to bylo moje poprvé s tímto druhem masky. Ta se totiž nanese a po působení po dobu 5 minut se jen přebytek setře odličovacím tamponkem. Dosud jsem měla zkušenost jen se slupovacími nebo smývacími. Proto mě překvapilo, že maska na obličeji je vlastně téměř neviditelná, obličej vypadá spíše jen jako mokrý. V průběhu působení jsem pociťovala pak pnutí pleti (nikoli nepříjemné). Po uplynutí 5 minut byla opravdu většina masky vstřebaná a zbytek jsem opravdu pohodlně otřela a neměla jsem žádný ulepený pocit nebo potřebu si obličej umýt. Pleť se mi opět zdála svěží, jemná a lehce vypnutá.

  Na fotce už mám masku na obličeji nanesenou cca 2 minuty.

  Odličovací micelární voda 2 v 1 a Svěží čistící gel jsem používala denně, i když se teď na rodičáku doma nemaluji. A většinou jsem použila gel ráno a micelárku večer, ale někdy jsem to i prohodila. Micelární voda je příjemná, opravdu krásně vyčistí obličej (zaprášený například po práci na zahradě/staveništi) a už vím, že jsem našla vhodnou náhradu za mojí dosud oblíbenou, ale zrušenou, růžovou micelárku této značky.

  Čistící gel je jemný, ale můj favorit to nebude. I když, třeba po večerním běhání, byl velice příjemný a na obličeji opravdu osvěžující, ale mě prostě nebaví moc pak gel smývat (pokud ho zrovna nepoužívám ve sprše). 

  Jako poslední jsem testovala Odličovací želé a to opravdu důkladně - na voděodolném make-upu. Voděodolné linky a řasenku používám i na běžné nošení a odolnější make-up, včetně podkladové bázi a fixátoru, používám hlavně na plesy a akce, které zároveň chodím fotit, a tak potřebuju opravdu odolné líčení. A bohužel, tento způsob odlíčení mi nevyhovuje a hlavně, k mému velkému zklamání, si s voděodolným make-upem a fixátorem úplně dobře neporadilo. Na běžné denní lehké líčení bude asi super, ale pro mě ne. Voděodolné linky ještě odlíčit zvládlo, voděodolnou řasenku však pouze rozmazalo do stylu panda a ani po opakovaném nanešení se to nezměnilo. Stejně tak make-up s fixátorem odlíčilo tak možná z poloviny. Takže přišla řada na micelární vodu a tou se mi už povedlo doodlíčit vše. Takže na odličování se vracím ke svému oblíbenému dvoufázovému odličovači s chrpou od Yves Rocher.

  Tampónky jsou po doodlíčení micelární vodou.

  Celkově řadu hodnotím velice dobře. Příjemnou, svěží, ale nevtíravou vůni, jemnost produktů a to, že jsem po nich opravdu neměla pocit suché pleti, což po jiných čisticích produktech často mám, hodnotím jako klady.

  Zápory v rámci celé řady nevidím, jen odličovací želé nějak nesplnilo mé očekávání, ale to neberu jako nedostatek, jelikož někomu jinému to může vyhovovat.

  Mezi mé stálice se určitě zařadí micelární voda, maska a čistící pěna. Tyto tři produkty jsou pro mě opravdu TOP, i když i peeling a čistící gel jsou v těsném závěsu.

  Ještě jednou moc děkuji za možnost řadu vyzkoušet a určitě ji mohu doporučit dál.

  #test_yvesrocher2  #recenze #zkusenosti_purealgue9

  szabickovi
  13. kvě 2021    Čtené 64x

  Testování kosmetiky Yves Rocher Pure Algue

  S kosmetikou Yves Rocher mám poměrně dost zkušeností, proto, když jsem zahlédla, že se bude testovat, neváhala jsem.
  K mému milému překvapení jsem byla vybraná. 😁 Když dorazil balík, hned jsem si produkty prohlédla a “ovoňala”. Pro mě to byla velmi příjemná vůně.

  Začala jsem tedy testovat postupně produkty. První na řadu přišla MICELÁRNÍ VODA 2 v 1. Voda je příjemná, ale klasická, v podstatě mi nevadí, je příjemná na pleť i na oči. Dobře odlíčí.

  Další den jsem zkoušela ROZJASŇUJÍCÍ PEELING PRO SVĚŽÍ PLEŤ. Ten mě nadchl dost. Mám peelingy ráda, ale ne každý je příjemný. Tento je velmi příjemný, není hrubý. Je tak akorát a pleť po něm není nijak podražděná. Za mě palec nahoru.

  Další v řadě bylo ODLIČOVACÍ ŽELÉ 3 v 1. S tímto produktem jsem také moc spokojená, mám na pleť ráda odličovací gely, které můžu použít ve sprše a tento je naprosto příjemný.

  OKYSLIČUJÍCÍ ČISTÍCÍ PĚNA. 
  Podobně jako u micelární vody, ani s tou jsem neměla problém, pleť byla příjemně hebká.

  OKYSLIČUJÍCÍ HYDRATAČNÍ MASKA

  Masky používám velmi málo, tuto část čistení flákám. 😄 Maska je ale moc fajn, cítila jsem jak na pleti “tuhne”, zároveň se ale hezky pak stáhla odličovacím tamponkem.

  SVĚŽÍ ČISTÍCÍ GEL

  Tento produkt byl tak na stejné úrovni jako želé. Příjemný, pleť vyčištěná krásně.

  Když bych to měla vše shrnout, tak nejvíce jsem si oblíbila odličovací želé a peeling. Ostatní produkty byly taky super, ale tyto dva jsou za mě TOP a nejvíc vyhovují mému stylu čištění a odličování pleti. 🙂

  Děkuju za možnost testováni Modrému koníkovi.

  #zkusenosti_purealgue9

  m.e.l
  13. kvě 2021    Čtené 65x

  Testování PURE ALGUE od Yves Rocher

  Byla jsem mile překvapená, když jsem byla vybrána na testování nové řady PURE ALGUE. Opravdu jsem naprosto bezmyšlenkově odpověděla zcela popravdě, že o svoji pleť v poslední době, spíše letech, opravdu nedbám. Takže maximálně, když už mám pleť suchou, tak vezmu krém a natřu. Když jsem z práce nalíčená, tak zase jen večer rychle odlíčím odličovacím gelem a tím veškerá moje péče začíná i končí. Vzhledem k tomu, že mladice už nejsem, bych tu péči měla velice rychle zahájit.

  Mé testování bylo, bohužel, zkráceno na dobu 5,5 dne, neboť až ve druhém týdnu testování jsem se vrátila z lázeňského pobytu se synem.

  V používání jakékoli kosmetiky jsem jinak „dinosaurus“ a po určitých neblahých zkušenostech s novými značkami neexperimentuji, takže v tomto okamžiku dinosaurus vylezl z pravěku a přesunul se do 21. století.

  Kosmetika mě velice překvapila jelikož můj obličej nezčervenal ani nepálil po užití přípravků, pleť byla osvěžená. Také nejsou produkty „přeparfémované“ – mají velmi jemnou vůni.

  Vzhůru na to:

  Rozjasňující peeling pro svěží pleť – tak ten jsem vyzkoušela jako první, v lázních ta pleť dostávala na frak ještě více než obvykle. Peeling je poměrně jemný, ale účinný, trochu odrbal moje odumřelé buňky na ksichtu a pokusil se z něj udělat obličej, tato akce se zdařila a kupodivu jsem po ní nevypadala jak opařený krocan.

  Odličovací želé 3 v 1 – líčím se velice jemně – trochu stínů, řasenka. A vzhledem k tomu, že odličovacím „gelům“ dávám přednost, byla jsem na něj vážně zvědavá. Za mě spokojenost – mé jemné líčení naprosto v pohodě zvládl bez velkého drbání. Ovšem nevím, zda jen souhra náhod, nebo za to mohlo želé, ale druhý den jsem se vzbudila se zánětem oka. Přikládám to té shodě náhod. 😉

  Odličovací micelární voda na obličej a oči 2 v 1 - tu jsem vyzkoušela spíše jako očistu obličeje než na odlíčení. Ideální čas na to byl po celodenní práci na zahradě, kdy jsem sázela kupu kytek, trhala plevel a věčně si sahala na obličej, plus i ten den bylo poměrně teplo. Obličej vyčistila dočista - dočista.

  Okysličující čisticí pěna – velice jemná a já ji využila podobně jako micelární vodu, s tím rozdílem, že tady na očistu obličeje při koupeli na nenalíčený obličej.

  Svěží čisticí gel – ten tak trochu nevím kam zařadit v mé péči, porovnám-li s čistící pěnou, té bych nejspíš dala větší přednost.

  Okysličující hydratační maska – maska se nanáší na suchý obličej, a po působení 5 minut by se měla setřít. No po masce jsem měla pocit, že můj obličej je jak „zalepený“, i když asi nebyl. Masku na obličeji jsem neměla několik let, takže možná jen nezvyk z tolika péče. 

  Za mě nejlepší ze všeho Odličovací želé 3 v 1, to si u mě našlo místo zcela určitě. Druhým asi pak peeling – přeci jen, je dobré občas sundat odumřelé buňky. Na třetí místo pak určitě micelární voda – na očistu nenalíčené pleti.

  Děkuji moc Modrému oři a Yves Rocher za možnost testování. 

  #zkusenosti_purealgue9

  veverka.terka
  12. kvě 2021    Čtené 37x

  Čistá a voňavá pleť bez podrážděných očí s novou řadou od Yves Rocher PURE ALGUE

  Ahojky těhulky, maminky.

  Měla jsem tu možnost otestovat novou produktovou řadu od Yves Rocher na čistění pleti a ráda bych se s vámi podělila o své zkušenosti a názory.

  Na začátek napíši něco o své pleti, jak se o ni běžně starám, zda se líčím, nelíčím.

  Mám klasickou smíšenou pleť, typickou T-zonu, lehce pročervenalé tváře a hodně citlivou kůži kolem očí a oční víčka. Na odličování očí nesnesu jen tak ledajaký odličovač. Používám přírodní kosmetiku určenou na citlinou pokožku se sklonem k atopii, přesto se mi stává, že mi jakoby zarudnou víčka, lehce popraskají a svědí mě kůže kolem očí. Každý den si oči nelíčím, protože jsem na rodičovské dovolené, tak používám většinou jen BB krem a pudr. Snažím se denně ráno i večer používat některý z čistících produktů, většinou něco rychlého, co můžu použít i ve sprše. Pokud jsem nalíčená, včetně očí, tak obvykle používám speciální micerální vodu nebo odličovací olejíček. To je tak asi v kostce všechno. 🙂

  Na otestování jsem dostala 6 produktů, které jsem pravidelně používala ráno i večer. Opravdu jsem celých 14 dní nepoužila žádný jiný čistič na pleť a byla jsem moc mile překvapená po všech stránkách. Kromě běžné denní čístící kosmetiky, také obsahuje tato řada peeling a masku. Masku a peeling běžně moc nepoužívám. Masku asi jen tak 4x ročně, když jdu na kosmetiku. 🙂 Ale v těchto 14-ti dnech jsem opravdu poctivě vyžkoušela úplně všechny produkty. Co se mi velice líbí, hned při otevření víčka je, že cítím krásnou svěží vůni čistoty. Dalším a největším pozitivem je opravdu, že žádný z těchto přípravků mi nepodráždil oči a kolem očí, nikdy mě oči neštípaly, nezarudly, ani nepopraskaly oční víčka! Takže to je pro mě to nej, co opravdu ocenuji. Za celých 14 dní jsem nemusela použít žádnou kortikoidovou mastičku, kterou bohužel občas na víčka musím aplikovat, protože prostě svědí, jsou červená.

  A teď se dostanem k mému TOP produktu. 🙂 Úplně nejvíc jsem si zamilovala čistící pěnu, protože se mi moc líbí její konzistence a v té pěně je i hodně hezky cítit ta lehká vůně. A hlavně je to rychlovka, jde ji použít ve sprše, bez zbytečeného čistění odličovacími tamponky. Jen jsem při sprše namořila obličej, nanesla pěnu, hezky ji vmasírovala a další dávkou sprchy vše smyla a očista byla hotová. 🙂 

  Pokud jsem byla víc nalíčená, včetně očí, rtěnky, tak se mi moc líbilo použití micelární vody nanesené na látkový odličovací tamponek. Krásně jsem ze sebe očistila všechem make-up, řasenku, rtenku a obličej byl připravený na použití krému.

  Jak už jsem psala na začátku, peeling a masku moc nepoužívám. V tomto případě se mi peeling moc líbil, byl jen takový jemňoučký, nedřel kůži, měla jsem po něm krásně jemný obličej.

  A jediné, co mně nijak extra neoslovilo byla maska. Protože se má nanéšet na suchý obličej, nechat působit 5 minut a poté jen setřít přebytek masky. Měla jsem po použítí prostě takový divný pocti, jako kdybych měla na obličeji pořád nějaký film z té masky, a navíc, maska je úplně průhledná, hodně se teda vsákne a já když už použiju masku, tak jsem ráda, když je vidět a nejraději slupovací, to mi přijde, že pak ta pokožka je taková opravdu vyčistěná do hloubky.

  Takže to je tak v krátkosti asi všechno.

  Celá řada je velice příjemná, ať už svou vůní, tak hlavně tím, že je opravdu šetrná!

  Můj TOP produkt je pěnivý gel a micelární voda. 

  Určitě vřele doporučuji všem maminkám, které mají rády vůni svěžesti a čistoty, které rády používají přírodní kosmetiku a i těm, které mají nějaké problémy s pletí při použití běžných, obyčejných přípravků z drogerie. Nebojte se, vyzkoušejte a budete mile překvapené jako já. 🙂

  Přeji krásné slunečné léto.

  Terka

  #test_yvesrocher2
  #recenze
  #zkusenosti_purealgue9

  vodnarka2013
  Zpráva byla změněna    27. dub 2021    

  Hlášení z testování 😁👍 dnes jsem zkusila Svěží čisticí gel a okysličující hydratační masku od Yves Rocher, řada Pure Algue. Gel má za mě dobrou konzistenci a svou práci odvede na jedničku. Stačí trocha na prst a krásné vystačí na cely obličej. Maska se má používat dvakrát týdně, nechává se působit 5 minut a pak se odstraní vlhcenym vatovym tamponkem. Pleť jsem po ni měla krásné jasnou a hydratovanou 😁 uvidíme co to s tím obličejem udělá po delší době používání. Edit - na obličeji tady mám zrovna tu masku. Je průhledná a na obličeji je cítit jak tvrdne. 👍 #test_yvesrocher2

  vodnarka2013
  Zpráva byla změněna    26. dub 2021    

  Copak nám to přišlo ? 😁🌸 Maminka bude testovat novou řadu Pure Algue od Yves Rocher. Znáte tuhle značku ? U nás od nich zatím máme jen sprchové gely na kterých je teda mamča vyloženě závislá, krásné voní a krémy na ruce který vzal na milost i táta který na sebe nepatla skoro nic 😁#test_yvesrocher2 #recenze

  apacheeeAMBASADORKA
  16. dub 2021    

  V poslední době mám pocit, že času na úklid je čím dál tím méně, takže si ho musím trochu rozplanovat 😇 Dneska byla na řadě koupelna a uvědomila jsem si, že jsem vám ještě nedoporučila tenhle přípravek 👌

  U nás máme hodně tvrdou vodu, takže nerez je prostě zlo. Hned je flekaty, zaneseny - spousta z vás to zná určitě taky. To samé vana, umyvadlo, kachlicky. Za ty roky jsem vyzkoušela už kdeco a stejně mi to přišlo jak boj s větrnými mlýny 🙈

  Na doporučení jsem pak zkusila tenhle Denkmit Čistič vodního kamene a už u něj zůstala. Na ten náš neřád funguje úplně skvěle a je i za super cenu - stojí jen 24,90 Kč (500 ml). Stačí jej nanést (já si ho dávám do rozprašovače), nechat působit a pak setřít - když je silnější vrstva kamene, beru ho tou drsnější stranou houbičky na nádobí.

  Musím vás ale upozornit, že přípravek smrdí (fakt poměrně dost), ale jeho účinek je za mě natolik top, že ten odér ráda přetrpím. Stačí jen krátce vyvetrat a smrad je pryč 😂

  #dm #recenze #ambasadorka_doporucuje

  pokornaanna
  1. bře 2021    Čtené 50x

  Malá Dianka a mlíčko Colvia

  Ahoj kamarádi! Omlouvám se za zpoždění, ale moji tiskové mluvčí nebylo dobře, tak se ze svou recenzí ozývám až teď. 

  Tohle výborný mlíčko musíte ochutnat všichni😋! 

  Dorazilo k nám bleskurychle a super zabalené v krabici. Samotné mlíčko je bílý prášek, vůní připomínající kravské sušené mléko, který je uzavřen v plechovce. Jediným mínusem, který jsem postřehla počas celého testovaní je schovávaná s odměrkou a následní vyklepavaní mlíčka z odměrky. Chtělo by to nějaké uchycení, ať se nemusíte hrabat v mlíčku a hledat ji. A možná i dírku v odměrce pro snadnější dávkování😉. 

  Na jednu dávku (150 ml) tohoto lahodného bílého moku je potřeba rozpustit 5 odměrek prášku. Rozpouští se rychle, nehrudkuje a já ho pak stáhnu na ex jedna dvě. Navíc mně po něm nebolí bříško, nezvracím a mé bobky v plínce jsou taky v cajku 😊. 

  Pozor, pozor chutná i maminkám! Takže bacha ať vám nezačne mlíčko mizet 😱. 

  Moje maminka mně ještě kojí a na radu paní doktorky mlíčkem přikrmuje. Bála se, že po tak výtečném mlíčku z lahvičky už nebudu chtít to její, ale já prostě baštím všechno.

  Takže plným bříškům zdar a mějte se krásně!

  Vaše Dianka

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  caffelatte1
  28. únor 2021    Čtené 55x

  Testování COLVIA

  Čas se nachýlil a já si sedla k počítači, abych shrnula naše pocity z pokračovací umělé výživy Colvia.

  Na toto testování jsem se moc těšila. Mám roční holčičku, která je do teď kojená, ale kojení mě začíná zmáhat. Říkala jsem si, že postupný přechod na UM by byl fajn.

  Vše šlo podle plánů, do testování nás vybrali, zásilka brzy došla, máma pochopila návod, jak umělé mléko připravit, sehnali jsme asi 3 lahvičky na mlíko a pochoutku s fanfárou dali dceři. Láhev jsem nabízela v průběhu dne, ráno, večer. Dělala jsem, co se dalo, mlíčko různě kamuflovala i přes lžičku, brčko, hrníček. NIC. Dcera nedala ani jednu dávku. Prskala, mléko odmítala, nic nevypila a dala mi tak najevo, že u kojení ještě nějakou tu dobu zůstaneme.

  Nevýhodu jsem spatřila hned po otevření plechovky, kdy jsem nemohla najít odměrku. Jakožto nezkušená jsem si myslela, že absence odměrky je standart a špěkulovala jsem, jak si jednu dávku odměřím. Po důkladném prozkoumání plechovky jsem ale v mléku schovanou odměrku našla, takže i zprvu velký první problém byl brzy zažehnán.

  Mé shrnutí je takové, že není chyba na straně mléka, to je totiž výborné. Je chutné, voňavé, napěněné, lahodné. Je dost tučné, ale to je dobře. Příprava je také snadná, jen jsem se vždy krapet nervovala u chladnutí mléka, oproti kojení ta příprava mléka zabrala věčnost, ovšem nic, co by se nedalo přežít.

  Plechovku jsme stále díky nechuti dceři nedobrali a proto budu nadále dceři zkoušet podstrkávat. Mléko bych maminkám doporučila. To, že u někoho tato značka nevyjde a dětem nechutná, neznamená, že se u dalších maminek neosvědčí. Tak vzhůru do toho!

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  radkamorrisova
  28. únor 2021    Čtené 44x

  Colvia - pleťový krém, který překvapil

  Když mě vybrali na testování pleťového krému s colostrem a ghí máslem, byla jsem mile překvapená. Moje pleť je suchá a citlivá a na spoustu krémů nereaguje dobře. A kdo by chtěl negativní recenzi, že? Palec nahoru výrobci za odvahu nechat testovat i lidi, u kterých to nemusí "dopadnout" dobře. 👍

  Pak mi balíček přišel. Nejdřív jsem si vše pečlivě pročetla a trochu mi zatrnulo. "Krém je vhodný pro všechny typy pleti." A jéje, to se určitě osypu nebo mě bude pálit celý obličej, ach jo. 

  A pak jsem ho otevřela a znovu mě příjemně překvapil. Bez parfému, vůně taková lékárenská, barva krásně nažloutlá, konzistence hustá, krémová. 

  A tak jsem začala testovat. Nejdřív s mírnou obavou, která po prvních dvou dnech úplně opadla. Krém byl příjemný a moje pleť ho snášela úplně v pohodě. 

  Shodou okolností jsem na testování měla dva týdny, do kterých spadlo extrémně mrazivé počasí i moje PMS 😂. Dvě pro pleť dost zátěžové situace. A jak to dopadlo?

  Plusy:

  • Krém snese i citlivá pokožka (aspoň ta moje)
  • Ani v době PMS mi po něm nenaskákaly pupínky
  • Nemá žádnou parfemaci
  • Dobře se nanáší i díky přiložené špachtličce
  • Je super pod make up 
  • Dobře se vstřebává, nezanechává pleť mastnou 

  Mínusy:

  • V mrazu pleť neochrání 
  • Nepozorovala jsem žádné zlepšení co se týká vrásek a celkové hydratace pleti
  • Nestačilo mi mazat se 2x denně 

  Shrnula bych to asi tak, že pro normální / smíšenou pleť (klidně i citlivější) je tenhle krém super. Pro suchou pleť a pro boj s vráskami je potřeba péči doplnit ještě o nějaké sérum nebo výživnější noční krém.

  V každém případě za možnost testovat děkuju, krém budu používat i nadále, jen ho doplním nějakou to speciální péčí pro stárnoucí pleť. 

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  sayast
  27. únor 2021    Čtené 60x

  Naše testováni mlíčka Colvia

  Na úvod velmi děkuji Modrému koníkovi a týmu Colvia, že mně a synovi umožnili testování umělého mléka Colvia 6-12 měsíců. Musím říct, že mě to moc potěšilo a v této nelehké době upřímně zvedlo náladu a přivedlo na jiné myšlenky.

  Nejdřív si napíšeme základní informace o něm. 

  Velmi mě nadchlo jeho složení

  • bovinní (kravské) kolostrum - kravské mateřské mléko, které se svým složením i vlastnostmi podobá mateřskému mléku lidskému 
  • sušené odtučněné mléko v prášku
  • sušená syrovátka (z mléka)
  • mléčný tuk
  • vitamíny (kyselina L-askorbová, DL-α−tokoferyl acetát, thiamin monodusičnan, riboflavin, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, D-biotin, kyselina listová, kyanokobalamin, cholekalciferol, fylochinon, retinylacetát , dvojninan cholinu, inositol )
  • minerály (chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý,  chlorid sodný, glukonan železnatý, jodid draselný, selenan sodný, síran manganatý, glukonan zinečnatý, síran měďnatý )

  Bez obsahu palmového oleje!

  • Cenově vychází 900 g na 370 Kč.

  Má recenze:

  Když jsem mléko vybalila z krabice, tak první co mě nadchlo, byla velikost dózy. Pokud to jde, tak věci ráda recykluji a to tady s dózou půjde. Při otevření jsem se vrátila do dětství, protože vůně i vzhled mi okamžitě připomnělo staré klasické výborné sušené mléko, které jsme jako děti jedly po lžících.

   Vpravo je v dávkovači mléko Colvia, nalevo konkurenční mléko. Je tam krásně vidět rozdíl barvy a hutnosti

  Večer jsme šli zkoušet a tady většina mého velkého nadšení opadla. Nenašla jsem odměrku. Vzala jsem si na pomoc i lžíci a hledala vevnitř celé dózy a nic. Což nevím co bych dělala, kdybych mléko koupila jako první variantu a žádnou jinou odměrku doma neměla...Našla jsem jí, až když jsem odebrala podstatnou část mléka a k mému překvapení byla barevně sladěná s barvou mléka, tak je možné že jsem ji prve přehlídla. Díky chybějící dírce se mléko špatně vyklepávalo, díky hutnosti zas zarovnávalo.

  Mléko se hodně špatně rozpouštělo a ucpávalo dudlík. Podle návodu se má rozpouštět ve vyšší teplotě, ale to se mi příčilo. Navíc ho náš mlsný synátor nechtěl. Ačkoliv chuťové je výborné a sladké. Nakonec ho úspěšné zdělávám do kaší Nominal, kde je díky sladké chuti opravdu výborné.

  Závěr:

  To, že synovi mléko nechutnalo určitě není problém mléka Colvia, ale rozmlsaným jazýčkem našeho synátora, není to první mléko u kterého se nám to stalo. Za sebe bych ho doporučila. 

  Klady:

  • Složení 
  • praktická dóza
  • velikost versus cena

  Zápory:

  • horší rozpustnost
  • určitě odměrka!
  • sama za sebe nemám ráda, když jediná možnost nákupu je pouze přes internet

  Kojení je nejpřirozenější a nejlepší způsob výživy dítěte a mělo by probíhat tak dlouho, jak je to možné.

  Děkuji za možnost testování!

  Sandra a Mareček

  #zkusenosti_colvia

  monnylee
  25. únor 2021    Čtené 95x

  Konečně to pravé mlíčko?

  Měli jsme s Matějem možnost otestovat počáteční sušenou mléčnou výživu od firmy Colvia, COLVIA PRO DĚTI. Colvia vyniká tím, že vyrábí produkty s vysokým obsahem kravského colostra neboli mleziva. Mlezivo je první tekutina, kterou miminko, ať už lidské či zvířecí, dostává od své maminky při kojení. Obsahuje mnoho vitamínů, minerálů, protilátek, růstových faktorů a všeho, co organismus (primárně) miminka potřebuje. Než se pustím do psaní recenze, chtěla bych moc poděkovat Modrému koníku a firmě Colvia za tuto příležitost. 

  Asi bych začala tím, kdo jsem já, a kdo je Matěj. Jsem úplně obyčejná maminka, která si plánovala plné kojení aspoň rok; po prvotním šoku, že kojení není samozřejmost, alespoň půl roku. Bohužel to nevyšlo a já musela postupně přestat kojit. S kojením jsem měla problém prakticky od porodu, nakonec jsem kojila (jen) něco málo přes čtyři měsíce. Přechod na UM byl rovněž těžší, malému mléko buď nechutnalo nebo měl problémy s bříškem či zácpu. Právě proto jsem byla ráda, že jsem mohla poznat mléko, které jsem neznala a zkusit, zdá malému bude vyhovovat. Toť vše o nás a přejděme k hodnocení mléka.

  Technická stránka

  Firma Colvia, ať už to dle jména zní nebo ne, je česká firma, která se snaží v rámci svých možností spolupracovat také s českými firmami, a tím podporovat český trh. Rovněž se při své práci snaží šetřit životní prostředí. Někdo by mohl namítat, že využívání něčeho, pro mládě tak důležitého, nemůže být v souladu s přírodou a malé telátko tím přichází o tuto zázračnou tekutinu. Colvia však slibuje, že do svých přípravků používá pouze colostrum, které již telátko nezpotřebuje. Tyto informace mám vyčtené z jejich stránek colvia.cz, ale teď už k mojim vlastním poznatkům.

  Hned na první pohled zaujme velikost dózy a praktické 900g balení. Po otevření jsem byla překvapená texturou, vůní i chutí. Mléko je po všech stránkách totožné, nebo minimálně velmi podobné, klasickému sušenému kravskému mléku. Ačkoliv je v plechovce dostatek volného místa pro uchycení odměrky, byla bohužel vložená přímo v prášku a těžko dohledatelná. Poprvé jsem viděla odměrku bez dírek a ačkoliv tento problém není těžké vyřešit, je to drobné mínus. Mléko je velmi prášivé, což ve spojení s absencí dírky v odměrce ztěžuje dávkování a dělá nepořádek. 

  Co se složení týče, tak se musím přiznat, že až na základní věci, se ve složení mlék neorientuji, ale s tím co znám musím říct, že jsem se složením mléka spokojená. Když opomenu colostrum, jako významnou složku mléka, vyzdvihla bych zejména to, že mléko neobsahuje palmový tuk, jediný tuk, který COLVIA PRO DĚTI obsahuje, je mléčný tuk, takže se opravdu snaží co nejvíce se přiblížit mateřskému mléku. Mléko podle složení neobsahuje nic víc než kravské mléko, syrovátku, mléčný tuk a kravské colostrum. Z látek obsažených v mléce bych jmenovala například vitamín D, vápník, růstové faktory a protilátky, běžně se vyskytujících v mateřském mléku.

  Cena mléka je přívětivá, hlavně vzhledem k velikosti balení. Co mě mrzí je, že se dá mléko objednat pouze na oficiálních stránkách výrobce. Na druhou stranu když jsem objednávala tři dózy mléka (cca měsíční zásoba), měla jsem poštovné zdarma a dva balzámy na rty s colostrem k tomu jako dárek a ještě tester pleťového krému, který poslali jako pozornost, z čehož jsem měla velkou radost. Navíc vám mléko přijde až domů a ušetříte čas. Balíček přišel rychlostí blesku, večer jsem objednala, ráno přišlo potvrzení objednávky a druhý den dopoledne zvonil kurýr s balíčkem. Ještě bych vyzdvihla to, že byl balíček vyplněn starým kartonem, což je šetrné pro přírodu.

  Zkušenosti se samotným mlékem

  Při první přípravě mléka mě zaskočilo pár věcí. Na dóze není tabulka s průměrným množstvím mléka, které dítě vypije v určitých měsících života (snad mě chápete). I když se na dóze píše, že množství mléka se může přizpůsobovat individuálním potřebám dítěte, tak mě, když malý přecházel na UM, tabulka velmi pomohla a myslím, že to tak má více maminek.

  Další věcí je samotné mléko. Mléko se bohužel hrozně těžko míchá a mírně hrudkuje. Podle návodu, se má voda převařit a schladit na 50°C, což je velmi vysoká teplota na mléko. Až po rozmíchání se může ochladit na požadovanou teplotu. Je to složitější postup, ale bohužel, jinak je fakt boj prášek rozmíchat. Docela dost pění, ale jde o pěnu, která je velmi hutná a malý měl problém ji vysát. Pěna připomíná tuk a na jazyku po něm zůstává bělavý povlak. Chuťově je však mléko opravdu výborné, sladké a jak jsem již psala, chuťově velmi podobné klasickému mléku, připravenému ze sušiny. Malému rovněž velmi chutnalo, a to je Matěj, co se týče mléka, velký gurmán. Hned po pár dnech se z našeho věčně nešťastného prcka stalo veselé miminko. Zmizela zácpa a nezaregistrovali jsme žádné bolení bříška nebo prdíky. Nejspíš díky tomu, že je mléko hutné, tak si malý vůbec, nebo úplně minimálně, ublinkával. Mléko je velmi syté a Matěj po něm spal celou noc (cca 8-9 hodin).

  Sečteno a podtrženo: příprava mléka není zrovna nejpohodlnější, ale malý je s mlékem spokojený a to je přeci nejdůležitější. Jsem ráda, že jsem měla možnost poznat mléko, které bych jinak neměla šanci poznat a nejspíš bych si ho sama od sebe neobjednala. Chápu, že každé miminko je jiné a každému vyhovuje něco jiného, ale za sebe musím říct, že budu nejspíš objednávat dále.

  Přeji krásné dny a pevné zdraví.

  Zdraví a mává Monika a Matěj 💛💙
  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  vaseli16
  25. únor 2021    Čtené 43x

  Naše první testování a rovnou s firmou Colvia...

  8.února k nám dorazil poslíček s balíčkem, který obsahoval dětský krém na podrážděnou dětskou pokožku, především v oblasti plenek, od české firmy Colvia.

  Vášovi teď rostou zoubky jeden za druhým a trpí hodně na opruzeniny, proto mě toto testování oslovilo. Máme sice odzkoušený krém, který mu zabíral, ale líbilo se mi složení s colostrem a Ghi máslem tak jsem se přihlásila do testování a ono to vyšlo 🙂

  Testování probíhalo 14dní, kdy po prvním týdnu pravidelného mazání nebylo znát moc velkých změn, tak jsem musela zkombinovat s krémem z lékárny, pak teprve se něco začalo dít. 

  Zhruba po tom týdnu opruzení ustoupilo, ale bohužel ne díky krému Colvia, což me trošku zklamalo- opravdu jsem od krému čekala více. 

  Balení má 50ml což je pro nás tak akorát na 2 měsíce. Konzistencí se dá srovnat s konkurenčními značkami, takže stačí opravdu zmáčknout jemně pumpičku. 

  Jako plus bych brala balení, které je s pumpičkou, jak už jsem zmínila, což usnadní vymačkávání. U nás si krém místo nenašel, možná jako preventivní proti opruzeninám- zadeček po něm zůstává jemný a chráněný až 8 hodin, po té se krém začal vstřebávat(testováno přes noc, přes den je to kratší doba). Na léčbu jíž vzniklých opruzenin bych ho nekoupila. 

  Ovšem na co byl krém skvělý i přes to, že k tomu není určený, byla ochrana před silnými mrazy, došel mi můj krém tak jsem sáhla po tomto a mohu říct, že jsem byla necelé tři hodiny venku chráněna i přestože u nás bylo -10°C.

  S pozdravem Eliška a Vašík 

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  janickaavitecek
  22. únor 2021    Čtené 83x

  Colvia krém a já

  Ahojky milé koníkovky, měla jsem tu možnost vyzkoušet krém od firmy Colvia s colostrem a ghí máslem, za což moc děkuji. A jak obstál?

  Nejprve jsem si zjistila s čím mám tu čest. Značku Colvia jsem vůbec neznala a nikdy o ní neslyšela ani od kamarádek, či někoho z rodiny. Tak přišel na řadu strejda Google. 🙂

  Už jen to, že se jedná o českou společnost se mi velice líbí, protože ráda podpořím český trh. Tato firma vyrábí kosmetiku, doplňky stravy i dětskou výživu. Vše s colostrem, se kterým mám, já i mé děti, velice dobré zkušenosti a kvůli čemu mě toto testování vlastně oslovilo.

  Jednoho dne dorazil balíček a v něm malá bílo-modrá krabička, ve které měla být kromě krému i malá špachtlička, ale ta ke mě nedoputovala. Nebo možná jo, možná ji stihli ukořistit takový dva skřítci, co mi tu pořád běhají, to už nezjistíme.

  Krém je určen na každodenní použítí a je na všechny typy pleti, což nemám ráda, mám totiž pleť velice citlivou a po všem se hned celá ucpu a mám pupínky, jak 14-ti letá fanynka Justina Biebera:D 

  Tento krém obsahuje kravské colostrum a ghí máslo z kravského colostra, které je velice bohaté na vitamíny.

  Krém nemá tak hutnou konzistenci, jako třeba nivea v plechu, je velice příjemná a stačí ho opravdu málo, jen lehce na prst (teda aspoň mě, mám malou hlavu:D), krásně se roztírá a je téměř bez parfemace. Hezky rychle se vstřebá a pleť je po něm opravdu jemná. Po dlouhé době mi něco opravdu sedlo a já nemám žádné výtky. Mažu se jen jednou denně, takže balení 50ml mi vydrží ještě hezky dlouho. Ale až dojde, nevadí, cena je taky přijatelná a na jejich stránkách colvia.cz je za 280 Kč, což mi na krém nepřijde nic přehnaného.

  PRO: 

  • hezky se roztíra
  • nezanechává mastný film
  • není převoněný
  • rychle se vstřebává
  • nemám po něm pupínky

  PROTI: 

  • nenašla jsem špachtličku :D

  Určitě budu mazat i nadále, doporučím ho všem kamarádkám a na stránkách jistě najdu další věci, které u nás doma najdou své místo.

  Tímto moc děkuji za možnost vyzkoušeni a doufám, že si Colvia najde spousty dalších fanoušků. 🙂 Já můžu jen doporučit. 🙂

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  kristyneckaa27
  21. únor 2021    Čtené 429x

  Colvia

  Dnešním dnem jsme se dostali skoro na dno plechovky, a tím pádem končí i naše testování počátečního mléka Colvia do 6 měsíců. Takže je čas na závěrečnou recenzi. 

  V první řadě moc se Soničkou děkujeme Modrému koniku za možnost testování. 

  A teď k věci... Budeme i nadále pokračovat s mlékem colvia? 

  Mléko je chuťově velmi dobré, a Soničce chutná. Pouze se vzteka při ucpavani savičky, jelikož je mléko velmi hutné a celkem dost rychle se sráží. 

  Každopádně co bych vytknula je hledání průsvitné odměrky na dně plechovky. 

  Příprava v noci je o něco málo delší a komplikovanější než jsme měli doposud s mlékem které jsme používali. Jelikož voda musí být vážně hodně teplá, aby se mléko rozpustilo, a pak následně zase ochladit, aby ho mohla malá pít. Byla jsem zvyklá mléko ohřívat na teplotu, do které jsem dala prášek a rovnou jsem mohla podávat. Tohle mě celkem zklamalo, protože v noci z takové přípravy vážně nadšená nejsem.

  Když tohle všechno shrnu tak výživa Colvia je dobrá, ale má i zápory, které jsou dosti nepraktické jak pro mě , tak pro miminko. Takže jestli s počáteční výživou Colvia budeme pokračovat? Bohužel nebudeme. Určitě někdy v budoucnu bych ráda zkusila ostatní výrobky této značky, a třeba i někdy počáteční výživu 6-12 měsíců, ale právě teď pokračovat nebudeme.

  Ještě jednou moc děkujeme modremu koniku za příležitost. ❤️

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  irisska91
  19. únor 2021    Čtené 67x

  COLVIA

  Dcera měla možnost vyzkoušet mléko od značky Colvia, které je obohaceno kolostrem. 

  Prvotní dojem, byl skvělý! Mléko krásně voní, je hutné. A co bych opravdu chtěla napsat je to, že chuť je naprosto výborná! Chválím i balení. Je v plechové dóze, takže se vám při cestách nezmuchlá jako papírová krabice.

  Co se mi nelíbí je to, že odměrku jsem našla úplně vespod nádoby, takže rozhodne by to chtělo, aby odměrka byla přidělána na víku.

  Mléko musíte dělat opravdu horkou vodou a poté ochladit. Já osobně si nejdřív ohřeju vodu a nechávám trochu vychladnout a až poté dávám do lahvičky s mlíčkem. Což u tohoto mléka rozhodne nedoporučuji, jinak se vám nerozpustí.

  Co je (doufám, že zatím) za mne ještě mínus je to, že nejde sehnat nikde jinde, než na jejich stránkách.

  Cena bych řekla je teda super. Mléko stojí 370,- / 900g.

  Za nás velká spokojenost, až tedy na pár drobností.

  O mléku jsem nahrála i video, které naleznete v biu na mém Instagramu - @to_ba_rodinka

  #test_colvia #recenze #zkusenosti_colvia

  #test_colvia #recenze

  Máme za sebou týden testování a já tady mám pár postřehů.
  -i já, jakožto vždy kojící máma, která nemá zkušenost s umělým mlékem, jej umím připravit! Jupí.
  - mléko krásně voní, pění a dokonce i dobře chutná
  - najít odměrku byl boj, než jsem ji vyhrabala že samotného mléka, tak jsem přemýšlela, jak budu mléko odměřovat
  - plechovku chce po dobrani mléka starší syn na své poklady
  -baví mě složení mléka, které je bez palmového tuku, navržené tak, aby vyhovovalo dětem
  - vše je pozitivní a ze strany mléka super, jen naší dcerce nechutná a bojkotuje láhev
  - nevzdávám se a zkouším dál. Sušené mléko v kaši u dcerky prošlo.
  -moc mě baví

  (2 fotky)

  #test_colvia #recenze
  Horko těžko nacházím čas k napsání průběžného testování, každopádně shrnula bych to asi takto
  Colvia nám poslední dny doslova zachraňuje 🍑 ... ehmm, půlky 😅
  Terezce se derou ven zoubky a asi většina z nás ví, co to pro dětský zadeček může znamenat
  Musím říct, že dle nás to Colvia zvládá o něco lépe než jiné naše krémy na opruzeniny a Terezka to tím pádem snáší také alespoň o kapku líp.
  Testujeme dál. 😊

  #test_colvia #recenze
  Jsou to zatím jen 2 dny co testujeme dětský krém Colvia a zatím jsem nenašla moc proti.
  Krém s obsahem colostra a Ghi máslem slibuje ochranu dětské, jemné pokožky a prevenci proti opruzeninám a má fungovat zkrátka všude tam, kde by mohlo dojít k nějakému podráždění.
  Když mi krém došel, byla jsem určitě moc mile překvapena způsobem dávkování, které je přes pumpičku, takže se nanáší velice snadno, na druhou stranu z něj ale možná nedostanete vše.
  Krém je tak akorát hutný a svou konzistencí připomíná jiné konkurenční značky.
  Zatím ho dcera snáší velmi dobře a její pokožka vypadá přesně tak, jak má...tedy bez podráždění, což se na začátku testování říct nedalo.... mám tedy zatím pocit, že jí krém pomohl 🙂
  Zatím je to příjemná zkušenost, uvidíme jak dál 🙂

  kristyneckaa27
  Zpráva byla změněna    10. únor 2021    

  Druhým dnem testujeme mlíčko colvia. Působí na mě dobře, ale má i pár záporů. I když hlavní je že naši Soničce chutná. Dám Vám sem pár kladů a pár záporů.
  ✔️Dobré složení
  ✔️Lepší chuť (používáme sunar a ten mi tak nechutná)
  ✔️Super balení, plechovku využijeme určitě i po té co mlíčko spotřebujeme
  ✔️ Velké balení

  ❌Odměrka nemá dírky, takže než to vyklepnu, tak posypu i stůl
  ❌Déle se rozpouští
  ❌Když otevřu plechovku, tak prášek má divný pach(přijde mi to jak krab)

  Myslím že zápory jsou spíše drobnosti, a má rozhodně více pozitivního. Důležité je že Soničce chutná, a nepůsobí negativně třeba na bříško. Colvii jako značku jsem dříve neznala, takže jsem ráda že mám možnost vyzkoušet a testovat jejich výrobek. Rozhodně se podívám i po dalších výrobcích a třeba v budoucnu vyzkouším.
  Tak všem maminkám a prckum přejeme pěkný zbytek týdne 💋
  #test_colvia #recenze