Výsledky vyhledávání pro slovo #recenze

  Zruš hledání
  svobodka14
  15. čer 2020    Čtené 61x

  Koupání v Manufaktuře

  Abych pravdu řekla, značku Manufaktura mám ráda již roky. Od koupelových solí, přes limetkové sprchové gely po doplňky do domácnosti (puntíkatý hrníček na kávu, čaje nebo aroma lampičku), ale od dětské řady s Krtečkem (pokud si dobře vzpomínám), jsem dětskou řadu nezaznamenala.

  Jaké bylo nádherné překvapení, když bylo vyhlášení testování (a i kdybych se k tomu nedostala, asi bych šla do obchodu vyzkoušet), že dětská řada je nová a má úžasný design. U nás teda nejvíce frčel Sprchový gel s králíčkem a tělový olej s kravičkou. Navíc v koupelně nepůsobí nikterak přeplácaně, ale i k naší betonové stěrce se velmi hodilo a jemně doladil dětský "vodní koutek".

  Složení by mělo být velmi citlivé pro dětskou pokožku, úplně se v tom nevyznám, vím jen to, že naše Ema, která má problémy s většinou kosmetiky, neměla žádnou reakci a ani vůně není přehnaná, jen jemně čistá a dětská.

  Našimi nejvěrnějšími stálicemi se staly: Sprchový gel a Jemný mycí šampón

  Sprchový gel vytváří opravdu jemnou pěnu, která není přehnaná (snad, že tam není tolik chemie) ve vaně pěnu nevytváří téměř žádnou a to je to, co my máme rádi. Již víme, že příliš pěny akorát tak vysušuje citlivou kůži naší dcerunky. Má krásnou vůni (řekla bych trošku ovesnou), která ale zakrátko vyprchá, a tak při usínání nerozptyluje, nebo z ní nebolí hlava (jako těhule v prvním trimestru u uspávání to velmi kvituji). Nicméně ráno jde z pyžámka velmi slabě cítit a rychle se to stalo vůní našeho dítěte (když je pryč, chodíme si čuchat k polštáři. A který rodič to nedělá, že jo).

  Jemný mycí šampón je první šampón, který jsme pro Em vyzkoušeli. Dosud jsme ji myli vlásky sprcháčema a až nyní vidíme ten rozdíl. Tenhle šampón se totiž velmi hezky vymývá a vlásky se po něm jednoduše rozčesávají.

  A to nejlepší nakonec! Pumpičkové balení! Já nechápu, proč všechno pro děti nemá pumpičku, vždyť každý rodič chce mít jednu ruku volnou ne?

  Jemný krém na tvář a tělo

  Krémy a oleje na tělo nepoužíváme na denní bázi, ale při sušších pocitech. Ale teď třeba po prosluněném víkendu byly potřeba.

  Krém je nádherně roztíratelný, rychle vstřebaný a zanechává pokožku krásně hebkou, ale nemastnou. 

  Emičce se líbí, že si tenhle krém dokáže sama namazat, aniž by ji někam stékal, nebo zanechával bílý povlak, na to je pes a strašně ji to rozčiluje🙂

  Pečující olej

  U nás prostě zabodoval, protože kráva. Co je u nás Bů, tak frčí🙂 Em jsem tím ale mazala jen v těch nejtěžších dnech, jako je třeba koupel v chlorovaném bazénu. 

  To opravdu oceňuji, jednak vůni, která chlór přebije, a druhak úžasnou hydrataci a mastný ochranný povlak, který se během noci krásně vstřebá a tělíčko je po něm heboučké.

  Co si budeme povídat, díky této zkušenosti jsem si vybrala kosmetiku pro nadcházející miminko a jsem ráda, že bude vyhovovat i starší ségře, takže si nemusí nic závidět.

  Děkuji celému týmu Modrý Koník, za trpělivost s těhulí s celodenními nevolnostmi a za možnost testování a Manufaktuře za produkty a nádherné pexeso, který si párkrát za týden musíme dát.

  Českým výrobcům v této nelehké pokoronní době ZDAR!

  narnell
  14. čer 2020    Čtené 38x

  Manufaktura: etika, vůně a krásná pokožka

  Jako bývalý těžký ekzematik, mám na kosmetiku velké nároky. Nejen na tu moji, ale především na kosmetiku pro děti. Když naši rodinu vybrali na testování Manufaktury, tak jsem zajásala. 

  SLOŽENÍ A ETIKA

  Složení je pro mě zásadním kritériem pro výběr kosmetiky. Čímž mám na mysli žádné sulfáty, parabeny, ropné oleje a parfemaci způsobující alergie. Kosmetika je obohacena o rostlinné oleje (meruňkový, ovesný a mandlový) a obsahuje šetrné konzervační látky, takže ji můžete používat již od narození. Velice jsem ocenila logo králíčka ve skoku Leaping Bunny. Jedná se o jediný mezinárodní certifikát, jež zaručuje, že výrobek ani jeho jednotlivé složky nebyly testovány na zvířatech.

  JEMNÁ MYCÍ A KOUPELOVÁ EMULZE

  Tento produkt jsme si zamilovali komplet celá rodina. Hned ze začátku bych chtěla Manufaktuře říct, ať zavede větší balení 🙂, protože to je asi jeho jediná slabina. Emulze má vazkou konzistenci, na pokožce vytvoří jemný film a dobře se oplachuje. Má příjemnou vůni, která je nevtíravá a zároveň vydrží na těle děťátka i po koupeli. Děti ji moc rády používají a díky skvěle seřízenému dávkovači toho nevyplýtvají zbytečně moc. A co je hlavní, že opravdu myje. Řeknete si, že to by asi každý od mýdla očekával, ale ne každé mýdlo myje dokonale. Nevím, zda je to tím, že naše děti jsou vystaveny nějaké intenzivnější špíně, ale někdy je umýt byl opravdu nadlidský výkon. Teď už si s manželem nemusíme losovat, kdo je půjde umýt a kdo připraví lahvičky s mlékem na spaní. Dřív bylo umývaní rozhodně ta méně výhodná varianta. Dnes je tomu díky Manufaktuře naopak. Tento produkt hodnotím 10 z 10 bodů.

  JEMNÝ VLASOVÝ ŠAMPON

  Hned při prvním testování měla moje tříletá dcera šanci vyzkoušet, že opravdu neštípe do očí. Když jsem ve vaně chytala jejího ročního padajícího bratra, tak jsem jí ho nadávkovala částečně i do očí. Takže to je velké plus, že neštípe a dcera nemá trauma z mytí hlavy. P.S. Bratr zachráněn bez poškození na těle i duchu. Jediné z čeho jsem trochu rozpačitá, je takový pocit mastných vlásků pro umytí. Dceři se vlasy nemastí, ale jen to tak působí. Jestli je to vyšším stupněm hydratace, netuším. Každopádně hned po umytí na mě vlásky nepůsobí umytě. Ale druhý den již ano. To považuji za jedinou slabinu produktu. Opět bych vyzdvihla jeho vůni, která je úžasná a jemná. Pění tak akorát a výborně se dávkuje. Dávám 8 bodů z 10.

  PEČUJÍCÍ OLEJ

  Pečující olej rozdělil naši domácnost na dva tábory. Já jsem jeho fanouškem, ale manželovi nevyhovuje. Je potřeba dodat, že je to tím, že on má rád jen oleje na vaření. Ale uznal, že když by si přeci jen nějaký měl koupit, tak to bude ten od Manufaktury. Mimo úžasné vůně, která opravdu provází všechny produkty, se i krásně vstřebává. Díky tomu mám ovšem občas pocit,jak kdybych děti nenamazala. Pokožka je po něm krásně vláčná. Ale je to jen síla zvyku, že po jiných olejích mi přišly, jako když člověk chytá ryby do ruky. Takový ten pocit, že vám musí vyklouznout. I když to vyznělo jako negativum, tak je to bod do plusu. Abych to shrnula, krásně se vpije do pokožky, která je po něm vláčná a má nádhernou vůni. Hodnotím jej 9 body z 10.

  JEMNÝ KRÉM NA TVÁŘ A TĚLO 

  Krém je fantastický, pokožka je po něm krásně voňavá, hebká a vláčná. Díky vychytanému dávkovači nanesete přesně to množství krému, jaké zrovna potřebujete. Nemusíte nic šroubovat či odklápět. A přestože byl vystaven i zubům našeho psa, tak stále dávkovač fungoval na jedničku. Musím tedy pochválit i jeho odolnost, protože většina krémů tento nápor nevydržela. Výborně se roztírá a nezanechává žádný bílý film na pokožce. Má praktické balení a dobře se drží v ruce. Dávám 10 bodů z 10.

  ZÁVĚREM

  Kosmetika od Manufaktury u nás zůstane již na stálo. Testování mě přesvědčilo, že tato značka je pro nás ta pravá. Nikdo z rodiny se neosypal (což je zázrak) a navíc krásně voní. Vždycky jsem musela já osobně mít kosmetiku bez parfemace, protože mě dráždila, tato mi nezpůsobila žádný kožní problém. Škoda jen, že vám nedokáži přiblížit více tu vůní. Je to něco mezi ovocem a letní loukou. Pokud chcete příjemnou kosmetiku s etickým složením, tak určitě sáhnětě po Manufaktuře. A abych nezapomněla, má opravdu krásný design. 

  ivakalinovaAMBASADORKA
  14. čer 2020    Čtené 203x

  Jak Emička dětskou kosmetiku Manufaktura testovala.....

  Žila byla jedna holčička, jmenovala se Emička. Byla to holka veliká a šikovná, už tři roky jí byly. Její maminka Iva jí přihlásila na testování dětské kosmetiky Manufaktura. Umíte si představit, jaké to bylo překvapení, když vyhrála? Maminka věděla, že bude mít obrovskou radost, ale nic jí neřekla a čekala na den doručení zásilky.....

  Bylo 25. května, venku pršelo a Emička čekala na pošťáka s balíčkem. Přijel kolem pravého poledne. Holčička balíček převzala a doma ho rozbalila. Mamiiiii, to je moje? Mamiiii, to je věcí. Maminko, já chci čichnout. Mamiiiii, koukej, tatiiiiiii...... A takhle se radovala téměř celý den. Poctivě vše očichala, vyzkoušela a čtyři své nové kamarády uložila do skříňky v koupelně. 

  Emísku a jak velikou máš radost?

  A nám začalo testování a toto jsou výsledky, které jsme za téměř tři týdny společně zjistily:

  1. Jemný krém na tvář a tělo (Emičky nejoblíbenější)

  Obsahuje bambucké máslo, ovesný a mandlový olej. Naopak, neobsahuje žádná barviva ani minerální oleje a má velmi lehkou bezalergenní parfemaci. 

  Je příjemný, velmi dobře ho lze rozetřít, aplikuje se pomocí pumpičky, má velmi příjemnou vůni. Pokožka zůstane nádherně jemná, hydratovaná, příjemná na dotek. Emička ho používá především jako krém na tvář (mami, já mám krém jako ty).

  Asi je to u nás nejoblíbenější výrobek a nejčastěji používaný. Opravdu doporučujeme a my víme, že se u nás stane stálicí. 

  Emičky hodnocení: voní, mám krém jako mamka, až dojde, koupíme nový.

  Děti pak zaujme určitě balení a veselý pejsek na kole. 

  2. Pečující olej (Emičky stálice každého večera) - pro mě TOP výrobek

  Obsahuje mandlový, meruňkový a ovesný olej. Opět se může pyšnit bezalergenní parfemací. Neobsahuje barviva, konzervanty ani minerální oleje. 

  Musím se přiznat, že tenhle olej (na tajňačku) používám také. Je velmi příjemný, aplikace velmi jednoduchá, velmi dobře se roztírá. Důležité je, že nezanechává mastné stopy ani fleky na oblečení. Mažu se s ním pravidelně 3 týdny a nemám už žádná suchá místa na pokožce (trpěla jsem na ně bohužel opravdu dlouho). Pokud se Emičce objeví malý flíček atopického ekzému, tak stačí namazat a za 2-3 dny je pryč.

  I tento výrobek zůstane u nás stálicí a budeme ho kupovat určitě dál. 

  Emičky hodnocení: voní, ten mamka nemá, ten příště zase koupíme.

  Děti pak určitě zaujme veselá kravička, která skáče přes švihadlo.

  3. Jemná mycí a koupelová emulze

  Obsahuje ovesný a mandlový olej, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Opět má bezalergenní parfemaci. 

  Pokud mají vaše děti rádi koupání, tak to bude to pravé pro ně. Emulze udělá krásnou a bohatou pěnu, má dávkovací pumpičku a dokonalou vůni. Pokožka zůstane krásně jemná, vláčná, hydratovaná a voňavá. Já jsem ocenila, že vůbec nepálí v očích. 

  Emičky hodnocení: voní, těch má Emička doma hodně, to je dobrý.

  Děti určitě zaujme veselý zajíček, který se jde s nimi koupat. 

  4. Jemný vlasový šampon (nejméně oblíbená Emičky věc - nerada si  myje vlasy)

  Obsahuje ovesný a mandlový olej, panthenol, glycerin. Má opět bezalergenní parfemaci. 

  Já jsem opět ocenila, že neštípe v očích. K aplikaci slouží pumpička. Šampon nevysušuje vlasy, pění tak akorát, krásně jde z vlasů smýt a vlasy se velmi dobře rozčesávají (což především u holčiček bývá často problém). Vyzkoušela jsem, že umýt vlasy lze i jemnou mycí a koupelovou emulzí.

  Emičky hodnocení: voní, potřebovat ho už nebudeme.

  Děti zaujme určitě veselá myška, která běží dětem na pomoc.

  Musím říct, že nás výrobky dětské kosmetiky Manufaktura zaujaly. Emička měla veliké problémy s atopickým ekzémem, věkem naštěstí vymizely. Ale pokud použijeme nesprávnou kosmetiku, špatné jídlo, tak se sem tam flíček objeví. Po třech týdnech testování dětské kosmetiky vše v pořádku (což bylo pro mě hlavní kritérium). Manufakturu používám dlouhodobě (jsem s ní moc spokojená) a musím říct, že u dětské určitě zůstaneme. 

  Zdravíme a přejeme hezký zbytek neděle, 

  testerka Emička a maminka

  wikki07
  12. čer 2020    Čtené 36x

  Baby friendly Manufaktura a Anetka 🌱

  Tak tahle luxusní kosmetika je teď naše😊. Měla bych napsat dcery, ale než jsem jí aplikovala na naše miminko, vyzkoušela jsem na sobě, ať vím, do čeho jdu. A o některé produkty jsem měla problém se podělit a hamounila si pro sebe. To jsem ale matka😀. 

  Baby Manufaktura, jak jsem si kosmetiku pojmenovala, u nás zaujala čestné místo a zůstává dál. Nejen že je příjemná, voňavá, ale i krásně vypadá. 

  Mycí a koupelová emulze obsahuje mandlový a ovesný olej, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol.

  Večer, kdy jsem nadávkovala mýdlo do vaničky a vyrobila z něj pěnu, to u nás vonělo jako v lázních 🛀. Anetka viděla pěnu prvně a byla nadšená. Samozřejmě jí musela i ochutnat. Mýdlo se dobře aplikuje pomocí pumpičky, má jemnou konzistenci a snadno se umývá. Byly jsme spokojené.

  Nevěřila bych, že dcery jemné vlásky mohou být ještě jemnější. A ono jo. Zasloužil se o to Jemný vlasový šampón. Je obohacen o ovesný beta-glukan, pšeničný protein, panthenol, allantoin, ovesný a mandlový olej a glycerin. Stačí jedna dávka z praktické pumpičky a umyla celé vlásky naší holčičky.

  Říkejte si s námi:

  Lesk a svěžest vláskům dodá
  jemný šampón, čistá voda.
  Na hlavě mi krásně pění,
  vyzkoušej to nic to není.
   

  Máme doma malou vodní vílu. 🐬 Z vany jí nemůžu dostat a kojenecké plavání v bazénu, si také moc užívá. Dětskou pokožku je třeba řádně mazat a po našem vodním řádění zvlášť. Jemný krém na tělo a tvář mě překvapil příjemnou konzistencí, vůní a dávkovačem. Obsahuje bambucké a kakaové máslo, beta-glukan, ovesný a mandlový oleje, squalan a vitamín E. Díky těmto ingrediencím pokožku dokonale zvláčňuje a regeneruje. Je to tak znát, že už dceru nemažu denně, ale pouze obden. Není to jen pro to, že je obtížné ten můj živel udržet na místě a namazat, ale podle mého názoru, ani není potřeba, po použití tohoto krému, mazat častěji.

  Jako poslední jsem si nechala svého oblíbence, Pečující olej. Řeknu to na rovinu, jsem líná sama sebe mazat a jde to až tak daleko, že se mi dělají šupinky, hlavně na nohou, kde je kůže namáhaná holením a v zimě chladem. V rámci testování jsem si olejem namazala ruce a nohy. Celý den jsem pak pozorovala, jak si s mojí kůží poradí. Pokožka byla zacelená, jemná a voňavá. Bez vysušení přežila i návštěvu bazénu. Snadno a rychle se roztírá, takže vhodný pro lenochy, jako já. Na Anetku jsem olej samozřejmě taky použila, jen jsem se bála, aby mi nevyklouzla, když jsem jí honila po přebalovacím pultu. Pyžámko jsem oblékala hned po namazání a nebyl s tím problém. Na mém tričku to mastné stopy zanechalo, když se o mě malá, čerstvě namaštěná, opřela. A jaké je to zázračné složení? Mandlový, meruňkový a ovesný olej, ceramidy, vitamin E a squalan. 🌾

  Shrnu ještě klady a zápory, na které jsem přišla:

  + u všech výrobků příjemná vůně

  + příjemná konzistence

  + pěkné obrázky a celkový vzhled kosmetiky

  + snadné dávkování

  + český výrobce

  - pro někoho vyšší cena

  - krému pouze 100ml

  Co říct na závěr. Moc děkujeme za dárky od Manufaktury a příležitost užít si dobrodružství v podobě testování. Pexeso, které jsme k tomu také dostali, zatím budeme hrát s tatínkem 🙂. 

  Zdraví Anetka a mamka Barča

  18moniik
  11. čer 2020    Čtené 110x

  Jak jsme s Táňou testovaly Manufakturu

  Jednoho hezkého dne na mě na koníkovi vyskočil poutavý článek k testování dětské kosmetiky od Manufaktury. Velmi mě to zaujalo a zkusila jsem se zapojit. K mému velkému překvapení mi zanedlouho přišla zpráva, že jsem byla k testování vybraná. Měla jsem velikou radost a těšila se až přijde balíček a budeme moct začít testovat. Netrvalo to dlouho a balík do několika dnů přišel. Připadala jsem si jako o Vánocích. Celá natěšená jsem bedýnku otevřela a okamžitě jsem se nadchla 😊

  V krabici na nás s Taťánkou čekala překrásně barevná sada v podobě šamponu, sprchového gelu, olejíčku a krému. Milým překvapením byla přiložená dárková taška a dětské pexeso. V první řadě mě uchvátilo barevné provedení obalu. Krásné, jemné pastelové barvy s obrázky zvířátek. Hned jsem, asi jako každý, očichala všechny přípravky a můžu vám říct jen.....WAAAAAAAAU!!! Ta jemná vůně byla dokonalá. Ještě ten večer jsme s Táničkou vyzkoušely všechno. 

  SPRCHOVÁ EMULZE

  Jemná mycí a koupelová emulze a mandlovým a ovesným olejem zanechává dokonale hebkou dětskou pokožku. Sprchový gel má praktickou pumpičku. Skvěle pění, takže stačí opravdu trošku na umytí celého děťátka. 

  VLASOVÝ ŠAMPON 

  Šampon s ovesným olejem a panthenolem mě absolutně nadchl. Jelikož má Tánička dlouhé vlásky, vždy byla potíž s následným rozčesáváním. Dřív jsem musela používat i rozčesávače. Po použití tohoto šamponku už to nebylo třeba. Nejen, že skvěle pění a neštípe v očích, ale vlásky se dají rozčesat úplně snadno. Když má Tánička umytou a vyfoukanou hlavinku, pořád ji musím očichávat. Tak krásně ji voní vlásky 😍

  PEČUJÍCÍ OLEJ

  Pečující olejíček s mandlovým meruňkovým a ovesným olejem. Je velmi jemný k pokožce. S Táňou jsme vyzkoušely hodně olejíčků, ale z většiny z nich byla mastná jak papír od salámu. To však neplatí u olejíčku od Manufaktury. Hned se vpíjí a kůže je hebká, jemná a voňavá. Za mě absolutně TOP 👍 Jediné malé mínus je menší balení. Klidně bych ocenila větší lahvičku 😊 I tak ale vydrží dlouho, protože stačí jen pár kapek 😉

  KRÉM NA TVÁŘ A TĚLO 

  Krém s mandlovým a ovesným olejem krásně voní, stejně jako všechny výrobky. Krém se hezky rychle vstřebává. Táničce mažu čumáček denně....je tak voňavá 😊

  Jedním dechem mohu říci, že už jinou kosmetiku používat nebudeme. Manufaktura u nás vyhrála na plné čáře 👌

  S Táničkou velmi děkujeme za možnost testování.

  moncici89
  11. čer 2020    Čtené 51x

  Manufaktura: nejšetrnější péče pro nejmenší

  Vážení a vážené 🌸

  Velmi ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost s testováním dětské kosmetiky značky Manufaktura ❣️

  Toto testování jsem si ze srdce přála. Přála jsem si, abych byla se svými holčičkami vybrána a moc si toho vážím, že se mi to splnilo ❤️ A v naší domácnosti si již našlo své stálé místo. 

  Abych se přiznala, Manufakturu jsem neznala. A hned jsem začala studovat - co to je zač? 

  • Kosmetika vhodná už pro novorozence a děti s obzvláště citlivou pokožkou.
  • Obsahuje nejjemnější konzervační látky, rostlinné oleje a ovesný výtažek
  • 0 % sulfátů, parabenů, ropných olejů a alergenních parfému

  Měla jsem možnost ji vyzkoušet až nyní poprvé. A byla to láska na první pohled i dotek 😍 

  Znáte to, líbí se vám nějaký krém, sprchový gel pro dítě. Mrknete na složení, jak vypadá celkově a pak? Zjistíte, že krém je třeba hutný, špatně se roztírá, nevoní, nebo naopak moc řídký a přichází celkové zklamání. Nic takového se vám u Manufaktury stát nemůže 👌🏻

  Testovaly jsme 4 produkty.

  1) Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem

  Jedním slovem - Perfektní 👌🏻 Musím vychválit - praktickou dávkovací pumpičku a krásné balení. Ale co v neposlední řadě - příjemnou vůni a konzistenci emulze. Je velmi přijemná už na pokožce, pění tak akorát.
  Základem této pečující mycí a koupelové emulze jsou jemné a hypoalergenni mycí látky rostlinného původu obohacené o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Takže pokožka po něm je velmi hebká ❤️

  2) Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem

  Tento produkt mě velmi překvapil. Musím říct, že mytí vlasů moje dcera nemá moc ráda. Ale konečně už nějaké vlasy má a je třeba o ně pečovat. Složeni tohoto jemného dětského šamponu je opět hypoalergenní a s látkami rostlinného původu. Šampon krásně voní, řekla bych podobně jako mycí emulze. A ta vůně na vláscích i dlouho vydrží ❤️
  Opět oceňuji praktickou pumpičku! A líbivý desing 🌸

  3) Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem
  Tak u tohoto produktu musím říct, že mladší dceři nevyhovoval a osypala se. Za 3 dny ale vyrážka zmizela. Olej jsem zkoušela i na sobě 🙈 Ano, která maminka ne?☺️ A velmi mě překvapil 😍 Člověk cítí, že na kůži dělá skutečně ochranný film 👀

  Tento ovesný olej má mimořádné regenerační a zklidňující účinky. Obsahuje navíc ceramidy, které vytvářejí na kůži bariéru chránící ji před nežádoucími okolními vlivy a pomáhají v ní udržovat potřebnou vlhkost. Zvláčňující a hydratační mandlový olej dokonale pečuje. Meruňkový olej se skvěle hodí pro suchou pokožku, kterou změkčuje, zvlhčuje a zjemňuje.

  Je to olej, takže se hned rozteče, ale krásně se roztírá a vůně není moc výrazná.

  A teď to nejlepší nakonec 😍 

  4) Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem

  Toto je absolutně the Best produkt 😍 láska na první dotyk ❤️ Opět praktická pumpičku, ale to balení ❣️ Je takové luxusní ❤😊 

  Nádherně se roztírá, nezanechává stopy, krásně se vstřebává a pokožka je po něm tak hladká jako dětská prdelka ☺️

  Starší dceru velmi nadchl a mastila by se s ním asi do té doby, dokud by ho nevypiplala 😄

  Tento krém obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. A je to skutečně znát ❤️

  Jak jsem psala už v příspěvku během testování - jednu výhradu bych měla. A to - že obsah balení je nižší oproti ostatním produktům. Je ho jen 100 ml 🙂 Což je velkááááá škoda! <3 

  Celkově podtrženo a sečteno dáváme 100 bodů ze 100 ❤️ Moc jsme si to užili, určitě u těchto produktů zůstaneme. Mladší dcera má pokožkou velmi suchou a koupel i krém ji pokožku krásně zvláčňují, hydratují, je po použití celá hebká 😊

  Děkujeme za tuto krásnou, veselou a voňavou příležitost 🌸

  vodnarka2013
  11. čer 2020    Čtené 46x

  Manufaktura - Baby Friendly

  Ahoj děvčata, 

  mamča nám domů domluvila testování dětské kosmetické řady Baby Friendly, která byla vytvořena s láskou k dětem, maminkám a přírodě.

  První, co jsme vyzkoušeli, byl pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem. Krásně voněl, dobře se roztírá a na oblečení nenechává mastné skvrny. Neobsahuje barviva, konzervanty ani minerální oleje.

  Další, co jsme vyzkoušeli, byl jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem. Jelikož já nemám vlasy, prubnul ho můj jediný vlasatý brácha ✌🏻 Chvilku remcal, že je obal růžový ( pro holky, že jooooo ), ale pak mu to mamčule na tu hlavu stejně dala. Opět to krásně vonělo, neštípalo v očích a pěnilo to prý akorát. Šampon je obohacen o regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, pšeničný protein, zklidňující panthenol, regenerační allantoin, zvlhčující a ochraňující ovesný a mandlový olej a glycerin. Samozřejmostí je šetrnost k očím, pH 5,5 a jemná bezalergenní parfemace.

  Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem 👉 ta na mě čekala ve vaničce. Opět krásná vůně, koupelová emulze je jemná a hypoalergenní mycí látka rostlinného původu obohacená o výjimečně výživný mandlový a ovesný olej, hojivý, regenerační a hydratační ovesný beta-glukan, zvláčňující glycerin, pšeničný protein a zklidňující panthenol. Pokožku jsem po něm měl prý k zulíbání ☺️❤️

  .... poslední naše testování 👉

  Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem, zase se opakuji ale ZASE krásně voní, krásně se roztírá a používáme ho s bráchy všichni tři ❤️ obsahuje unikátní bambucké máslo, které je známé pro své hydratační, zvláčňující a vysoce ochranné schopnosti. Receptura dětského krému se také pyšní obsahem cenného beta-glukanu, ovesného a mandlového oleje, kakaového másla, squalanu a vitamínu E. 

  Závěrem je tato kosmetika za naši rodinku TOP🌸

  s pozdravem

  Váš Testovatel Božan Viňoušek 🍀

  kjajule
  10. čer 2020    Čtené 163x

  MANUFAKTURA - Jak Natálka testovala...

  Byly jsme vybráni na testování dětské kosmetiky MANUFAKTURA a já jsem za to moc ráda. S touto značkou jsem doposud neměla žádné zkušenosti. O to víc jsem byla zvědavá, jak to dopadne a těšily jsme se s dětmi až dorazí balíček.

  Kosmetika je ryze českého původu s přírodními ingrediencemi, což je pro mě neuvěřitelné plus. Čím jsem starší, tím vybírám kosmetiku a jiné věci s větší pečlivostí a je to jeden z hlavních důvodů, proč se u nás tato kosmetika zařadí ke stálicím.

  Hned po rozbalení balíčku byla radost na obou stranách, já jsem ocenila hlavně lahvičky s pumpičkou, protože co si budeme povídat, je to opravdu praktické. A dcerka se zamilovala do krásných obrázků zvířátek na etiketách. Lahvičky jsou tak stylové, že je nemusíte schovávat do skříňky v koupelně, ale klidně je necháte venku a nebudou vám kazit estetické cítění.

  A jak to tedy u nás vypadalo? 

  K testování dorazily čtyři výrobky.

  Jemná dětská mycí & koupelová emulze s mandlovým a ovesným olejem. Ještě jednou musím vyzdvihnout, jak skvělé je mít kosmetiku s pumpičkou. Má to hned několik výhod. Nevypotřebujete velké množství najednou. Nestane se vám, že by se při nešikovnější manipulaci v dětských ručkách lahvička vylila. Vydrží vám tedy balení na delší dobu, protože si přesně nadávkujete množství, které potřebujete a zabráníte tím zbytečnému plýtvání. U mycí emulze jako takové mě překvapilo, jak hodně a krásně pění, ocenila hlavně dcerka, která pěnu miluje. Vůně je velmi příjemná a jemná a mytí s emulzí bylo opravdu příjemné i mně. Žádná vyschlá kůže po koupeli. 

  Jemný dětský vlasový šampon s ovesným olejem a panthenolem

  Tak mytí vlásků je u nás velké téma, většinou s doprovodem slziček nebo aspoň protestů. Dcerka má vlásky už poměrně dlouhé a nerada si je myje, protože pak vždy následuje česání, které nemá ráda o nic méně než to mytí. Šampon má taktéž příjemnou vůni a hustou pěnu jako mycí emulze a co bylo velkým pozitivem, že i když jsem nepoužila žádný kondicionér, vlásky šly rozčesat krásně. Takže, když jdeme teď mýt vlásky, tak už jen s Manufakturou, protože ta přece netahá 😉 .

  Jemný dětský výživný krém na tvář a tělo s mandlovým a ovesným olejem

  Tak tohle byl pro nás opravdu TOP výrobek, bez kterého už se neobejdeme. Opět s mojí oblíbenou pumpičkou, ale hlavně ta božská jemnost po aplikaci je k nezaplacení. Krém se krásně vstřebává, jednoduše nanáší a kůže je po něm opravdu heboučká k pomazlení. Jediné negativum, které vnímám, je velikost balení. Klidně by mohl být jednou tak velký, protože toho nebude nikdy dost a po téměř čtrnácti dnech testování máme méně než polovinu. 

  Pečující dětský olej s mandlovým, meruňkovým a ovesným olejem

  Hned se přiznám, že olejíčky jako takové moc nepoužívám, ale dala jsem mu šanci a neprohloupila jsem. Rozhodně zajistí jemnou a voňavou péči pokožky. Olejíček jsem použila i na sebe po holení nohou. Takový tip pro toho, kdo má citlivé nohy po holení, tak tenhle olejíček obstál na jedničku a už žádná červená a podrážděná místa. 

  Děkuji za možnost testování. Kosmetika se u nás stane stálicí v péči o pokožku. 

  svobodka14
  Zpráva byla změněna    7. čer 2020    

  Co si zamiloval manžel při koupání? (Upřímě, je to přeci jen jeho doména) tenhle tělový krém❤️Stačí trošička, hezky se roztírá, člověk nemá pocit silikonového filtru jako u konkurence (třeba tam silikon je, ale já to se složení nepoznám) a ta vůně❤️❤️ #test_manufaktura #recenze

  (2 fotky)
  kazzyy
  7. čer 2020    Čtené 42x

  Fridababy? Opravdu úžasná možnost testování

  Jednoho dne koukám na koníka, a co to? Možnost dalšího testování, tentokrát Fridababy? Fajn, no tak to musím zkusit. Za několik dní mi došel balíček. Teda to je opravdu paráda. 

  Jako první používám rektální katetr. Masíruji Lucince bříško, protože má prdíky, kupodivu samotnou masáží nějaký ten prdík vyšel, ale i tak vytahuji rektální katetr a i když se divím, jak je rozdílný oproti rektální rource, vsouvám jej Lucii do zadečku a opravdu za pár vteřin se ozývá jakýsi zvuk a katetr se začíná plnit. Toto jsem opravdu nečekala. Oproti rource se snadněji používá a já jsem teda smutná, že katetr již nemám. 

  Nosní odsávačka taky super. Hlavně narozdíl od klasické odsávačky ji mohu mít stále u sebe ve fajn krabičce a nestane se mi tak, že by mi ji "kradly" starší dcerky. Samotné použití odsávačky jsem měla možnost vyzkoušet, ale u starší Verunky, protože zrovna ta měla rýmu a i když teda smrkat umí, šlo to hladce. 

  Taky kapky jsem vyzkoušela na Verunce a super, za pár dní byla bez rýmy. Kapky i lépe snášela, tak vím, že jakmile Lucka dostane svou první rýmu, hned beru do ruky onu odsávačku a následně poté kapky. 

  Jediné, co jsem teda nevyzkoušela, a to je mi líto, je gel na zoubky a náprstek. Bohužel malé ještě zoubky nerostou a ani v mém okolí není žádné miminko, kterému zoubky rostou. Ale určitě vyzkouším, jakmile malé prdelce zoubky porostou. 

  Závěrem bych chtěla ještě jednou poděkovat za možnost tuto značku vyzkoušet.

  Můj největší oblíbenec je tenhle šampón na vlasy❤️ Do teď jsme myli Emičce vlasy sprcháčem, ale v tomhle rozhodně budu pokračovat❤️❤️ #test_manufaktura #recenze

  andreaklim
  2. čer 2020    Čtené 69x

  Rektální rourka - určitě ANO

  Zdravím všechny maminky,

  dnes ještě shrnu své testování rektální rourky a nosátka. 

  Můj malý syn opravdu trpí na koliky. Je to každodenní boj, kdy pláče on a nakonec někdy i já. Že jste na tom obdobně? 

  Od samého začátku jsme zkusili Balonix, ale ten nám vůbec nezabíral, spíš byla stolice velmi lepivá. Přidali jsme BioGaiu, která má bohužel delší nástup, což je pro dítě i rodiče opravdu dlouhé trápení. Nakonec přišla soutěž, kdy jsme byli vybráni a mohli jsme zkusit především rektální rourky Windi. 

  Jak jsem psala již v mém příspěvku, rourka pomohla ihned. Malý se rozzářil. Jen bych malinko upravila pružnost špičky a prodloužila dutinu. Jinak za nás tedy super věc. Použili jsme hlavně na cesty, protože se po použití katetr vyhodí. Samozřejmě, kdo je šetřivý, myslím, že může klidně propláchnout horkou vodou a využit opakovaně. Upozorňuji na řádné připravení plenky, protože nehody se stávají 😀 Též si nenasazujte rourku na prst, pokud nechcete mít novou barvu laku. Nakonec jsme přidali i Baby Calm a malému se ulevilo opravdu hodně. 

  Co se týká nosátka, tak je opravdu moc pěkně řešené na cesty a i hygiena je domyšlená (výměna filtrů). Je to opravdu jen na velké mužské plíce, já osobně nudli nedokážu z dětského nosánku vytáhnout. Starý dobrý vysavač však na cesty nebereme, tudíž aspoň cestovní sada poputuje vždy s námi.

  Mockrát děkuji Modrému koníkovi za vyzkoušení.

  Hezký den všem a pevné nervy s prdíky a nudlemi!

  tynuska96
  28. kvě 2020    Čtené 46x

  Spokojené bříško, spokojení kluci

  Když nám před 14 dny přišel balíček, moc velké naděje jsem si upřímně nedělala. Vyzkoušeli jsme toho tolik, že už jsem se rozloučila s variantou spokojených chlapečků. Ovšem již po prvním dni jsem věděla, že to jsem se opravdu spletla a jsme na správné cestě.

  Jak jsem již psala v prvním příspěvku, jsem maminka dvou tříměsíčních chlapečků. Koliky nastoupily ve velkém stylu již v porodnici a nepolevovaly. Kapičky zabraly vždy jen chvilku, cvičení s nožičkami, nahřívání bříška, masáže.... vše vždy před krmením a dvakrát. Zdlouhavý proces. Trápení kluků i mě samotné.

  Jako první věc, co mě v balíčku zajímala, byl rektální kater Windi.

  Dokud jsem nevyzkoušela Windi, používala jsem obyčejnou oranžovou rourku z lékárny. Její použití jsem musela dohledávat na internetu a měla jsem strašný strach, abych klukům jejím použitím neublížila. 

  Rourka Windi je perfektně tvarovaná. Díky svému tvaru je nemožné zasunout kater více než je doporučeno. Tudíž maminka miminku nemůže ublížit. Já, jakožto novopečená matka, to velice ocenila. 

  Další rozdíl je v rozpoznání úlevy. Při oranžové rource jsem nevěděla vůbec, co čekat. Ulevilo se jim nebo ne? U Windi to výrobci vyřešili velice dobře. Díky svojí rozšířené druhé část je vytvořena "ozvěna". Prostě a jednoduše slyšíte, když jdou prdíky ven. Popřípadě i něco jiného... ano, díky tomuto vynálezu dostanete ze svých ratolestí i stolici. Čemuž strašně děkuji, jelikož Péťa má stolici sem tam hodně tuhou a musím mu pomáhat.

  Použití je velice snadné. Pro začátek namasírujete miminku bříško. Úzký konec rourky namočíte do olejíčku, zvednete miminku nožičky, zasunete do zadečku a čekáte. Připravte si určitě dostatek ubrousků, protože ve většině případů s prdíky vyjde i stolice. Když se nic neděje, opakujte celý proces znovu. Občas v zadečku rourku pootočím nebo povysunu a zase zasunu, když se dlouho nic neděje.

  Závěrem k rektální rource Windi. Na krabičce je velice srozumitelně popsaný postup použití, takže žádná maminka nebude tápat. Použití je jednoduché a bezpečné. Měla jsem možnost porovnat s kapkami a po celých 14 dní testování nebyly vůbec potřeba. Kluci jsou spokojení a usmívají se každý den. Když je bříško zazlobí, použijeme kater a zase mají úsměv na tváři. Už jdu objednávat další balení!

  Dalším produktem byla nosní odsávačka NoseFrida s filtry a nosní sprej.

  Jedním slovem, VÝBORNÝ! Kluky v nosánku nemůžu poranit, takže velice bezpečná odsávačka narozdíl od těch, které jsem měla doma. Nástavec do pusy je výborně tvarovaný a nestane se, že by vám vypadl. A filtry není potřeba tak často měnit, protože je tělo dlouhé a většinou se nudličky k filtru ani nedostanou. Pokaždé, když kluci začnou trošku "chrochtat", použiji sprej NoseFrida s mořskou solí a ve většině případů už není potřeba odsávačku použít. Takže sprej i odsávačku budeme používat i nadále a moc děkujeme za tento objev.

  Poslední vychytávkou je gel na zoubky Buccotherm se šikovným prsťáčkem.

  Prsťáček jsem do pusinky klukům ještě nenacpala, takže zatím čeká na svou příležitost. Nicméně gelík nás jednoho krásného večera zachránil a nedám na něj dopustit. Sice jsou klukům teprve 3 měsíce, ale zoubky se nám pomalu připravují a bohužel je to pro kluky velice bolestivé. Stačí maličko potřít dásničky a je klid.

  Celkově bych shrnula naše testování za velice úspěšné a značka mě velice mile překvapila. Chlapečci jsou spokojení a to je pro mě nejdůležitější. Zjistila jsem, že můžeme fungovat i bez litrů chemie ve formě kapek či předražených sprejů. Moc děkuji, hlavně za kluky, za výběr do testování, protože nám to hodně otevřelo oči.

  Díky, 

  Týna, Péťa a Máťa

  lunathemoonchild
  28. kvě 2020    Čtené 52x

  Recenze rourek Windi

  Už déle jak týden testuji výrobky Frida Baby, hlavně rektální rourky Windi

  Kombinuji je spolu s cvičením, masáží bříška, přírodními kapkami a probiotiky. 

  Windi je nejefektivnější a nejrychlejší způsob, jak miminko zbavit plynů. Ráda Windi používám hlavně v noci, když dcera pláče a mohla by vzbudit staršího syna. Funguje totiž okamžitě - stačí namazat konec krémem či olejíčkem, vsunout rourku a čekat 😊 

  Dle mého názoru je rourka řešení, zatímco kapičky a probiotika jsou prevence. 

  Jedno balení obsahuje 10 kusů rourek, jsou vyrobeny z měkkého příjemného materiálu, miminku neublíží a jsou vhodné již od narození. Windi jsou navíc recyklovatelné

  Pokud vaše miminko trápí plynatost či kolika, určitě doporučuji vyzkoušet, uvidíte, že se osvědčí.  

  andule011
  28. kvě 2020    Čtené 53x

  Testujeme produkty Fridababy

  Konečně jsme se dostali ke konečné fázi testování Fridababy. 

  Produkty jsou podle mě naprostá Topka mezi nabízenými produkty na trhu. Měla jsme tu čest vše si zkoušet na vlastní kůži. Teda spíš na maličkém S. 

  Balíček přišel bleskově rychle. 

  Hned po otevření balíčku mě naprosto zaujaly obaly produktů. Jsou přehledné, hezké pro oko a hlavně praktické. 

  Balíček obsahuje:

  -Fridababy SmileFrida Prsťáček (Prsťáček na masáž dásní a čištění prvních zoubků)

  -Fridababy NoseFrida nosní odsávačku

  -Hygienické filtry k nosní odsávačce

  -Fridababy NoseFrida sprej do nosu s mořskou solí 

  -Buccotherm Bio masážní gel baby

  -Fridababy Windi rektální katetr

  Tak to vezmeme hezky popořadě. 

  První jsme vyzkoušeli Windi rektální rourku. 

  Nikdy jsem žádnou jinou neměla, takže nemám s čím srovnat. Vždy jsem se bála, že rourkou spíš malému S ublížím než pomůžu. Ale díky Windi a přehlednému a úžasnému návodu jsem se nebála a rourku použila. V tu ránu jsem měla po uplakaném miminku. Vždy jsem používala jen kapičky Espumisan,problém byla "čekací doba" než kapičky zaberou. Kapky měly ve finále naprosto opačný účinek. Spíš malého "zabetonovaly". U rourky byl okamžitý nástup účinků a úlevy. Za mě naprosto super věc. 

  Rourku jsem sice použila jen 5x,ale účinek se vždy dostavil velmi rychle. A místo dvou proplakaných hodin před spaním jsme měli jen cca 15min. Úspěch tedy rourky sklidily veliký. 

  Za druhou bomba věc v balíčku považuji odsávačku do nosu, díky skvělému cestovním balení. 

  V balení je taktéž návod na použití, takže jsem se nebála, že bych něco pokazila. Malý S se mi při odsávání touto odsávačku dokonce usmíval a vyžadoval odsátí znovu. Nejspíš to byla vážně sranda. 

  Náustek se skvěle drží v ústech, odsávačka nedělá hluk a manipulace je velmi jednoduchá. 

  Máme doma elektrickou odsávačku, ale pomocí ní se mi nepodařilo nikdy nic kloudně odsát a malý S se jí bál a bojí dodnes. A dokonce k elektrické odávačce nemohu dohledat ani český návod! 

  K odsávačce přišly také filtry. Manipulace s nimi je také velmi jednoduchá. Návod k použití je jasný a přehledný. Cestovní balení odsávačky je obrovské plus. Nidke se mi neválí a neustále ji nemusím po částech hledat. Jako další velké plus byly kapky do nosu s mořskou solí. Skvěle to vše k sobě ladí a sedí. 

  Jako třetí produkt Fridababy jsme dostali masážní krém na dásně a kartáček Prsťáček. 

  Krém jsem měla již tu čest vyzkoušet, malému S se začaly klubat první zoubky. Světě div se, nahoře. Takže jsme měli první proplakaný večer kvůli zoubkům. Díky krému Buccotherm to ale myslím nebylo nic hrozného. 

  Prsťáček použijeme v nejbližší době jistě také. A já se na to velmi těším. Je příjemný na prsty, dobře drží a je oboustranný. Tudíž můžu vzít horní a dolní dásně zároveň. O praktickém balení ani nemluvím! Mají ho totiž produkty všechny! 

  Produkty jako takové mi prostě vyrazily dech. Nikdy bych si nepomyslela,že takové věci budu někdy potřebovat, ale teď bez nich nedám ani ránu. 

  Velmi nám to ulehčilo život. 

  Mockrát děkuji za možnost testování produktů Fridababy!

  Je to skvělá zkušenost! 

  pehamek
  28. kvě 2020    Čtené 36x

  Windi s bolením bříška zatočí

  V týdnu od 11. do 17.5. jsem měla možnost otestovat výrobky značky Fridababy. Děkuji tímto Modrému koníkovi a @konik_testuje za možnost testovat výrobky.

  V balíčku bylo hned několik výrobků od firmy Fridababy. Nejvíce zvědavá jsem byla na rektální katetr WINDI. 

  S bolením bříška se dcera trápí už od narození a tak jsem chtěla porovnat rektální katetr WINDI s klasickou oranžovou rektální rourkou.

  Balíček dále obsahovat nosní odsávačku s náhradními filtry a nosním sprejem NOSEFRIDA, prstový zubní kartáček SMILEFRIDA a masážní gel na dásně Buccotherm. 

  Všechny výrobky jsem během týdne popsala v krátké zprávě na svém blogu. Otestovala jsem hlavně rektální katetr, protože bříško dceru trápí od narození každý den bez ohledu na to, co jím. Někdy si říkám, že i kdybych jen pila vodu, tak stejně bude mít bolení břiška :((

  Prsťáček a masážní gel jsem zatím nevyzkoušela, protože zoubky dceři ještě nerostou. Prý se dají dásínka masírovat prsťáčkem už teď, když zoubky ještě nejsou venku. Přiznám se, že jsem to ale nezkoušela a nechám si ho, až první zoubek vykoukne. Co se týká materiálu, tak prsťáček je vyrobený z příjemného materiálu, který je měkký a příjemný na omak. Musím říct, že co se týká materiálu, tak to šlo hodně dopředu, protože mám zkušenost s prstovým kartáčkem u syna a ten byl materiálově velmi nepříjemný a takový tvrdý. Prsťáček SmileFrida je oboustranný, což také pozitivně hodnotím. Další plus je, že má praktickou krabičku, která je dostatečně pevná, takže je to super na cesty a navíc krabička má větrání, takže se nemusíte bát, že by se na kartáčku objevila plíseň.

  Další věcí z balíčku na testování byla odsávačka nosu. Doma mám odsávačku, která se dá připojit na vysavač. Když jsme ale jeli na dovolenou, tak jsme odsávačku neměli a často by se nám hodila, takže jsem ráda, že máme tuto NoseFrida, kterou určitě využijeme nejen na cestách. Odsávačka má koncovku, která se strká do nosíku a není ostrá, takže miminko při odsávání nezraníte. K odsávačce jsou i jednorázové filtry, takže je zaručená 100% hygiena. Co chválím ze všeho nejvíc, tak je pouzdro na odsávačku, které je velmi praktické a také pevné. Hodně cestujeme a tak to hodnotím na jedničku.

  Pro mě nejdůležitější věc z balíčku byl rektální katetr Windi. Jak už jsem psala, tak dceru trápí bolení bříška už od narození. Nepomáhá naprosto nic - masáž bříška, kapky na prdíky, probiotika, polohování na bříško a ani to, že si hlídám stravu, protože kojím. Byly dny, kdy jsem si říkala, že ač se snažím sebevíc, stejně to nemá žádný efekt a už jsem propadala zoufalství. Jediné, co trochu pomohlo, tak byla rektální rourka z lékárny. Měli jsme oranžovou tenkou trubičku, ale i po "akci" s rektální rourkou se dcera stále kroutila a propínala bolestí nožičky.

  Rektální katetr Windi mě mile překvapil. Oproti klasické rektální rource má část, která se zavádí, tlustší, ale nemusíte se bát. Zaváděcí část je zaoblená a tak miminku nějak neublížíte, ba naopak se mu uleví a přestane plakat během vteřiny.

  Použití rektálního katetru Windi je velmi jednoduché a je znázorněno piktogramy na krabičce. Nejprve je potřeba miminku promasírovat bříško, poté část, která se zavádí je dobré namočit v nějakém olejíčku nebo lubrikantu, aby nedošlo k poranění, potom zvednout nožičky a použít. Balení obsahuje 10 kusů a Windi je jednorázový, takže po použití se vyhazuje.

  Výrobky Fridababy jsou švédské. Všechno jsou to známé výrobky, ale v moderním a praktickém balení. U všech výrobků byl český návod, který je lehce pochopitelný a na krabičkách jsou piktogramy, jak výrobky použít.

  Co je ale důležitější než balení a návod v češtině, tak že výrobky fungují jak mají a pomáhají.

  Přeji všem dětem spokojená bříška 🙂

  Na, pro mě, nové řadě Manufaktura miluju design❤️ Skvěle doplní naší “venkovskou” koupelnu❤️ A to jsem jinak dětskou kosmetiku schovávala do skříňky❤️ #test_manufaktura #recenze

  9062165299
  27. kvě 2020    Čtené 28x

  Moje zkušenosti s Fridababy

  Ahoj, 

  ráda bych se podělila o zkušenosti z testování výrobků Fridababy. 

  Nejvíce mě zaujala rektální rourka, tudíž začnu jí. 

  Použití velice snadné, ale co je důležité, nečekala jsem až tak rychlý účinek. Syn měl ihned po trápení s prdíky. Ulevilo se mu, stačilo opravdu jen málo skrčit nožičky a bylo to. Velmi nám to pomohlo, tahle zkušenost byla příjemná, teď vím, co zaručeně funguje a nemusím dávat kapky, u kterých jsem měla pocit, že má snad ještě větší trápení. 

  Určitě s rektální rourkou mám jen super zkušenosti, už ani nemám v plánu kupovat kapky, protože tohle aspoň u mého prcka zabírá opravdu okamžitě, kdy se mu uleví a je mu dobře, po kapkách jsem myslela, že půjdu koupit ještě něco jiného, aby se mu trošku ulevilo. Byl to boj, za tenhle produkt jsem velice ráda. 

  Dále chci říct o dalším produktu, a to o tzv. "prsťáčku", úžasná věcička, malému se to strašně líbí, aspoň si nestrká celé ručičky do pusinky, ale s tímhle si vyhraje, jemně kouše, je to úleva pro jeho dásně, později určitě super věc při růstu zoubků, k tomu samozřejmě parádní gel na zmíněný "prsťáček". 

  Další úžasné věci, co jsem mohla vyzkoušet je nosní odsávačka, velice jednoduché použití, dalším pomocníkem je sprej do nosu. 

  Za tuhle možnost testování jsem velice ráda, protože kdybych neměla tu možnost, opět si řeknu, že to stejně nepomůže a trápili bychom se opět já i malý. 

  Teď vím, co zaručeně pomůže a ihned nakoupím.

  Nebojte se toho, jsou to super výrobky, vyzkoušela jsem všechny, u nás fungovaly na výbornou 👍

  Takže děkujeme #test_fridababy #recenze za výborné produkty a děkuji, že mám o starost méně a vím, co synovi zabere při potížích 💕

  Mám vysmáté miminko, které mi spokojeně opět spinká v klidu🙂 a nic ho nebolí 

  Testování zahájeno 🌸

  Byla jsem celá dychtivá a plná očekávání a tak jsem naši kosmetiku vyřadila a Manufaktura získala své patřičné místo 😊

  Mladší dceru jsem dnes okoupala, použila jsem mycí emulzi - příjemně svěže voní. Má praktický dávkovač - pumpičku - velmi dobře se roztírá po tělíčku, na tělíčku nepění, dobře se smývá - je velmi příjemná 😍

  Dále jsem vetřela do vlásků pečující olej - má velmi jemnou strukturu a jemnou, nepatatrnou vůni.

  Na tělíčko a na obličej jsem použila pečující krém. Tak ten je teda nad očekávání pecka 😍👌🏻 Jemně voní, ale! Krásně se rozetírá, není to žádná hutná pasta, je opravdu jemné konzistence a krásně se vstřebává a ta pokožka? No wau! Tak hebká 🌸
  Dcera má na těle suchší místa (kolena, ručičky,...) Ale hned po prvním použití - je celá hebká a vlačná.

  Musím říct, že kosmetika získává 10bodů z 10. Ale teda, měla bych jednu výtku - toho pečujícího krému je málo 🙈 jen 100ml. Mohlo by být větší balení jako je mycí emulze a vlakového šamponu 375ml 🌸

  #test_manufaktura #recenze

  caffelatte1
  26. kvě 2020    Čtené 141x

  14 dní s Fridababy, 14 dní spokojené miminko

  Milý Modrý koníku, ráda bych ti s Timejkou poděkovala za důvěru, kterou jste v nás vložili a my tak mohly otestovat a vyzkoušet, pro nás doposud neznámé, produkty Fridababy.

  Testovaly jsme ústní odsávačku hlenů s výměnnými filtry, rektální katetr a ještě nás čeká, až nastane ta příhodná doba, testování prsťáčku na první zoubky.

  Nosátko

  Největší úspěch u nás sklidila odsávačka do nosánku. Tak, jak už jsem se v průběžné zprávě zmínila, jsme nadšení a odsávačka u nás pořád frčí. Malá trpí na rýmičku, neustále má něco v nose a z používání klasické odsávačky na vysavač jsme byli doma už všichni hodně unavení. Ústní odsávačka zaručí stejný výsledek za nulového rámusu, rychlost odsávání i dodržení hygieny je naprosto v pořádku. Velice příjemný je i sprejík do nosu, který v průběhu odsávání používáme, Timejku vůbec nedráždil a zvlhčil sliznici. Nenahraditelné je i balení a možnost snadného použití v době cestování, teď už nemusím řešit, jaký typ vysavače atd mají naše babičky, teď už si sami pomůžeme a vystačíme.

  Rektální katetr

  Díky vyzkoušení rektálního katetru spí naše Timuška dlouhé noci. S jeho pomocí se krásně vyprdí, vykaká a tu a tam jsou bolesti bříška, které se u nás objevovaly. Na zkoušku jsem vysadila i probiotika, které jsme na břicho do teď používali a hle, je klid. Ano, třeba za to může i stáří, Timejka dokončila třetí měsíc, toto období mohlo být taky zlomové, ale s pomocí katetru se úleva dostavila rychleji. Perfektní je návod na krabičce, který usnadnil manipulaci s trubičkou, co si budeme povídat, před první aplikací jsem se bála, ale podrobný popis mi pomohl k pozitivnímu a zdárnému konci.

  Prsťáček na první zoubky

  Jelikož je Timejka ještě malá, tak si vyzkoušení prsťáčku na první zoubky ještě schováme. První syn měl svůj první zoubek až v osmém měsíci, takže tak nějak tuším, že je zatím čas. Součástí prsťáčku je i masážní gel Buccotherm, který působí protizánětlivě a zklidňuje dásně, cítím, že se ještě bude hodit, možná i u syna, kterému se brzy vysypou stoličky, pětky.

  Veliké díky, i za rozšíření obzoru že existuje na trhu tak parádní značka, jako je právě Profimed, která pomáhá narozeným dětem, svou řadou Fridababy, v raných začátcích jejich života.

  Vřele spolu s Timejkou Vám všem tyto výrobky doporučujeme, věřte, že nebudete litovat.

  Milé maminky 🌸
  Je to tady❣️ Krásné, voňavé testování 😍 Kterého si velmi vážím ❤️
  O toto testování jsem moc stála 🙏🏻
  A co vyzkoušíme? Přírodní kosmetiku značky Manufaktura 🌸 Je na oko v krásném a praktickém balení a velmi voňavé 😍
  Znáte to? Taky musíte, všechno hned očichat? To bychom nebyly my ženy, kdyby nám to nevonělo, že? ❣️Tady voní i ta dárková taška a přišlo i krásné pexeso, které jsem nečekala 😊

  Maminky, troufám si říct, že je na co se těšit ❣️

  #test_manufaktura #recenze

  (2 fotky)

  Děkujeme moc týmu Modrého koníka❤️Je to nádherný balíček s nádherným pexesem❤️ Krém jsme už zkoušely na ručku a voní báječně❤️
  #recenze #test_manufaktura

  krtikkrtovaty
  25. kvě 2020    Čtené 34x

  Jak Windi katetr prdíky vymetl. Naše testování s Fridababy

  V týdnu od 11. do 17.5. jsme díky Modrému koníkovi měli možnost otestovat výrobky firmy Fridababy

  V testovacím balíčku toho bylo opravdu hodně. Nejdůležitější byl pro nás rektální katetr WINDI, pak balíček dál obsahoval nosní odsávačku s náhradními filtry a nosním sprejem NOSEFRIDA a prstový zubní kartáček SMILEFRIDA a masážní gel na dásně Buccotherm.

  Všechny výrobky jsem během týdne popsala v krátkých zprávách na svém blogu (takže pokud se ti líbí tento článek, určitě mrkni i na mé další info k testování)... 

  Prsťáček a masážní gel pro nás bude aktuální asi až za pár měsíců, až se začnou klubat zoubky, ale oproti těm úplně obyčejným, které jsem používala u starší dcery, je tenhle mnohem "vymazlenější", a to jak materiálově, tak designově. Silikonový návlek na prst SmileFrida je osazen z obou stran gumovými bodlinkami rozestavěnými do tvaru písmene V, je antibakteriální a navíc má super krabičku. Pevnou, takže nedojde k deformaci a odvětranou, takže kartáček nebude plesnivět. 

  Nosní odsávačku jsme taky zatím plně nevyužili, rýma nás netrápí, pouze občas trošku mlíčka v nose, a na to odsávačka potřeba není. Ale pozitivní na ní je praktické pouzdro i jednorázové filtry, které zaručí opakované hygienické použití. Má super koncovku do nosíku, takže se nebojím poranění jemných sliznic. Srovnání odsávačky NoseFrida s tou nejzákladnější běžně dostupnou odsávačkou snad ani nemusím popisovat, to je zřejmé z níže uveřejněné fotky - lidově řečeno "nebe a dudy". 😁

  Nejdůležitějším, a u nás i nejočekávanějším, kouskem celého testování byl ovšem rektální katetr! Protože prdíky, problémy s vyprazdňováním a bolesti bříška Silvinku trápí prakticky od narození. Masáže bříška nám moc nepomohly, zkoušeli jsme Espumisan, více než měsíc dáváme probiotika, já se opravdu snažím jíst nenadýmavou stravu, ale nevypátrala jsem žádnou souvislost s určitou potravinou, ani s užíváním Vigantolu či Kanavitu... Takže to prostě bude asi jen souvislost s nedozrálým trávením a s tím, že si takhle malé prtě ještě nedokáže pomoct samo. Ta nejzákladnější rektální rourka z lékárny trochu pomohla na prdíky, ale jinak se malá stále kroutila... Windi funguje lépe, určitě co ho používáme, máme spokojenější miminko. Malá se kromě vyprdění i pěkně vyprázdní a poté po nakojení pěkně usíná. Dříve byly večery několikahodinové peklo. A to tedy nic moc, když se musíte věnovat ještě i staršímu dítěti. Takže Windi hodnotím jednoznačně pozitivně a jediné, co ještě musíme vyřešit (ale s tím nám Windi nepomůže) je starší sourozenec, který už je večer taky unavený a trošku protivný, ale zároveň rozhodně nechce jít spát, a mladší budí. 🙈 

  Použití je na obalu krásně popsáno ve čtyřech krocích i s grafickým znázorněním - promasírovat bříško, namazat lubrikantem, zvednout nožky a použít. Balení obsahuje celkem 10 kusů. Po použití se katetr vyhazuje, to je asi jediná věc, která mi malinko vadí, že je jednorázový, což mi nepřijde moc ekologické, ale aspoň je recyklovatelný. ☺️ Kapky Espumisan jsme od začátku testování vysadili a zatím není důvod se k nim vracet, tak uvidíme, co bude dál...

  Výrobky švédské značky Fridababy jsou vyvíjeny ve spolupráci s lékaři a na výrobcích je to znát, jsou to vlastně úplně obyčejné věci, které většina rodičů zná, ale v moderním a praktickém zpracování. Všechny výrobky, které jsme měli k dispozici byly s českým podrobným popisem, jak výrobku samotného, tak i jeho použití a navíc mají i krásnou grafiku obalových materiálů - obrázky veselého miminka jsou moc roztomilé. ☺️

  Ještě jednou bych tímto chtěla poděkovat Modrému koníkovi a @konik_testuje za možnost tohoto testování.

  aniny
  20. kvě 2020    Čtené 53x

  Fridababy jako pomocník miminku

  Přiznám se, že značku Fridababy jsem vůbec neznala. O to víc mě překvapila. A už jsem si od nich našla spoustu věcí, co samozřejmě potřebuju. Určitě koukněte na stránky profimed.cz a tam značku Fridababy najdete.

  Teď už k testování.

  Co určitě vychválím, je rektální katetr Windi. Pokud vaše miminko bojuje s prdíky a neustále pláče, doporučuji vyzkoušet. 

  Je to trubička, která se zasune klasicky do zadečku, počkáte pár vteřin a pak byste měli uslyšet písknutí, (pokud se zadařilo) a miminku se opravdu uleví. Zkoušela jsem to hlavně v noci, jelikož to jsou u nás koliky nejhorší. A vždycky se krásně vyprázdnil a byl klid. 

  V balení je 10 trubiček na jedno použití. 

  No a z dalších výrobků jsem ještě hned první den zkoušela nosní odsávačku. Náš malý je už od porodnice zahleněný a co mě teda opravdu nebavilo, bylo vytahovat vysavač každý den na odsávání. Takže jsem byla šťastná za tuto. 

  Před odsátím jsem stříkla do nosu Nosefrida s mořskou solí, vhodný od narození. 

  Co je teda bomba a neviděla jsem to ještě u žádné jiné odsávačky, jsou filtry, které do ni vložíte (je jich 20 ks). Slouží to k tomu, aby se při vytahování hlenu nedostalo nic k vám a hlavně, aby ta trubička nebyla vlhká a neplesnivěla. To mám zkušenosti u té na vysavač, kde se to pak špatně čistí. 

  No poté si jeden konec odsávačky dáte do pusy, druhý miminku do nosu a vytáhnete vše, co tam nepatří. Jednoduché a miminko z toho nemá takový šok jako z vysavače. A hlavně super na noční odsávání. Plus je v krásném cestovním balení. Takže my budeme brát na delší cesty určitě s sebou ;) 

  Masážní kartáček na dásničky s pastou jsem ještě nezkoušela. Ale určitě tak za měsíc už zkusím. To už si myslím, že malej bude vše ocucávat a zoubky se pomalu budou hlásit. Tak mu bude příjemné, když mu budu masírovat dásně. Kartáček se jednoduše nasadí na prst, takže se s ním musí dobře manipulovat. 🙂 

  Jsem ráda, že jsem mohla tuhle značku objevit. Má super sympatický balení a hlavně to pomáhá. Tak uvidíme jestli, až přejdou koliky a začnou růst zuby, tak budu taky nadšena 🙂)) 

  andule011
  15. kvě 2020    Čtené 54x

  Testujeme produkty Fridababy

  I já jsem se zapojila do testování produktů Fridababy

  Náš malý dvouměsíční ďáblík si totiž musí vybrat vše, co je možné. Proto mě testování velmi zaujalo. 

  Jako prvorodička jsem neměla absolutně tušení, co a jak, a už vůbec ne, že bych něco takového mohla někdy využít. 

  Balíček dorazil, od prvního pohledu mě sada velmi mile překvapila. Pro mě má na pohled příjemné obaly a je hned jasné, co k čemu je. První dojem tedy za mě bomba. 

  Balíček obsahuje:

  -Fridababy SmileFrida Prsťáček (prsťáček na masáž dásní a čištění prvních zoubků)

  -Fridababy NoseFrida nosní odsávačku

  -Hygienické filtry k nosní odsávačce

  -Fridababy NoseFrida sprej do nosu s mořskou solí 

  -Buccotherm Bio masážní gel baby

  -Fridababy Windi rektální katetr

  Od prvního měsíce malý trpí velmi na prdíky. Proto bylo Windi první, co jsem okamžitě použila. Nikdy jsem nešla pro rourky do lékárny, protože jsem se bála, že tím malému akorát ublížím.

  Když jsem však viděla návod na zadní straně obalu Windi, ani jsem neváhala. Malinký začal plakat, bolelo ho bříško, díky rychlému, skvělému a přehlednému návodu a snadnému použití bylo během patnácti minut po všem. Z uplakaného miminka mám tedy díky Windi opět usměvavého ďáblíka. 

  Taky máte pocit, že si váš prcek najde doma ideální místo, kde se vám schová a vysloveně si užívá, že ho nemůžete najít? 😉