Porodnice Jindřichův Hradec

2 zkušenosti

Porodnice Jindřichův Hradec
Porodnice v Jindřichově Hradci byla otevřená v roce 2007 po celkové rekonstrukci pavilonu. Na oddělení gynekologicko-porodnickém se nacházejí 3 porodní boxy včetně 1 předporodního pokoje. Rodička1 je zhruba 14 dní před termínem porodu74 odeslána svým ošetřujícím gynekologem do Ambulance předporodních sálů, kde si ji porodnice převezme a rodička je pravidelně podrobována zevnímu i vnitřnímu porodnickému vyšetření, kardiotokografickému vyšetření, ultrazvukovému vyšetření2 a součástí je také prenatální poradna.

Na oddělení šestinedělí jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a prosotor pro péči o novorozence - přebalovací pult6 a vanička na koupání. Maminkám je k dispozici i kuchyňka s varnou konvicí a ledničkou, na některých pokojích je také televize.

Porodnice Jindřichův Hradec

Součástí oddělení jsou také tři jednolůžkové nadstandardní pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí a lednicí. Pro novorozence je zde k dispozici pro přebalování a pro koupání. Cena nadstandardního pokoje je 500,- Kč na den, v případě ubytování také blízké osoby je cena 800,- Kč.

Co porodnice v Jindřichově Hradci nabízí:

Porodnice Jindřichův Hradec

Co si vzít s sebou do porodnice?

Tým porodnice

funcejménoe-mailtelefon
primářMUDr. Jiří Štětkastetka@nemjh.cz384 376 305
zástupce primářeMUDr. Daniela Pokorná- 384 376 302
staniční sestraBc. Jiřina Fiedlerovágyn-por@nemjh.cz
porodní sálBc. Jitka Machovámachova@nemjh.cz

Související články

Více o porodnici Jindřichův Hradec na modrykonik.cz

Použité zdroje

  1. Oficiální stránky porodnice Jindřichův Hradec
Pomohl ti tento článek?
 / Ne

Zkušenosti s porodnicí Jindřichův Hradec

Průměrné hodnocení:
Máš zkušenost s porodnicí Jindřichův Hradec?
Poděl se o ni a pomoz tak ostatním maminkám.
Napiš svou zkušenost
bara_13
5. led 2017

Doporučení

Ahoj,

jsm opravdu velice ráda, že jsem svoje první dítko mohla rodit právě zde. Personál i lékaři byli opravdu moc milí a ochotní, věnovali se mi celou dobu od prasknutí vody až do doby než jsem odcházela s malou domu. Mohu jen doporučit!
0 poděkování
vancurovamisa
31. led 2014

Martinek a Lucinka

Ahojky, ráda Vám napíšu, že jsem v této nemocnici strávila oba dva svoje porody, jeden přirozenou cestou, druhý cisařem. Malá byla koncem pánevním, co se týče císaře, nebyl naplánován, jelikož mi praskla voda, ale všechno v pohodě. Pan primář mi udělal odhad váhy, zeptali se mě jestli to chci zkusit přirozeně, já sem řekla, že raději ne. No a už to jelo, nohy omotaný, cévka a už mě vezli na sál, kde bylo tolik lidí, pichli mi něco do žíly, dali spinální anestezii a bylo. Malá byla za chviličku na světě.

Jsou tam moc přijemní, mám tam sestru, má na starost porodni sály.
0 poděkování