icon
avatar
ivakalinova
Zpráva byla změněna    19. pro 2019    

Dobré ráno,

devatenácté okénko adventního kalendáře otevřeme dnes tady na blogu.
Co je v okénku? Balení hadříku Colors XL a hadřík Actifibre.
Jaká je soutěžní otázka? Na štědrovečerní večeři ryba nebo řízek? Co preferujete u vás v rodině?

Odpovídat můžete opět do dnešní půlnoci, komentářem pod moji zprávu. Hodně štěstí 🌲

#vileda

avatar

Já ryba, manžel řízek.🙂

19. pro 2019
avatar

U nás vždy ryba 🙂

19. pro 2019
avatar

ryba 🙂

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Kapr a losos.....😉

19. pro 2019
avatar

Kapr 🙂

19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar

Obojí a k tomu ještě klobásy. Od všeho trochu na chuť.

19. pro 2019
avatar

Přítel kuřízek, já raději vepřový. 👍

19. pro 2019
avatar

Ryba, loni amur, letos uvidíme.

19. pro 2019
avatar

U nas byla vzdycky a akorat se v case promenilo, jaka. Driv to byl kapr, pak kapr a treska a pak losos. Nasi drzi lososa a tresku, kterou i obaluji. Ale salat delame vsichni stejny😅❤️

19. pro 2019
avatar

Řízek i ryba

19. pro 2019
avatar

Já kapra a manžel kuřízek a vinnou klobásu.

19. pro 2019
avatar

Řízečky

19. pro 2019
avatar

Rybí řízek z amura

19. pro 2019
avatar

řízky máme na Štědrý den k obědu, k večeři je losos

19. pro 2019
avatar

Všichni máme kapra

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

všichni máme kapra - bez rybí polévky, smaženého kapra a bramborového salátu by to nebyly Vánoce, teda aspoň pro nás 🙂

19. pro 2019
avatar

Rodiče kapra, my filé a řízek 🙂

19. pro 2019
avatar

máme filé a kuřecí řízek

19. pro 2019
avatar

U nas vede od doby, co jsem si zvladla vyndat kost z ryby- kapr. To jsem nasledne prevzala i do sve rodiny, manzel doma byl zvykly na rizky.

19. pro 2019
avatar

Mame kapra 👍🏻

19. pro 2019
avatar

Řízek

19. pro 2019
avatar

Řízek z vepřové panenky, ty máme nejraději 😋👌

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

U nás bude řízek z kapra jako každý rok

19. pro 2019
avatar

pořádnšj šťavnatej řízek 😀

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

dřív u rodičů vždycky kapra, no.. přítel kapra nejí, takže máme řízky a bramborový salát. Ale o rybu nechci přijít, takže si ji dám druhý den =)

19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Já kapr,manžel i děti řízek

19. pro 2019
avatar

Řízek ✌️😊

19. pro 2019
avatar

Kapr, řízek a ještě k tomu i vinná klobáska 👍

19. pro 2019
avatar

U nás losos

19. pro 2019
avatar

Ryba, konkrétně kapr 😊

19. pro 2019
avatar

Celý život kapr, posledních 5 let kuřízek 🙂

19. pro 2019
avatar

Já ryba, manžel a děti řízek.

19. pro 2019
avatar

Ryba, ale ne kapr. U nasich byl vetsinou zralok. Letos bude losos, ale pritel si od rodicu donese i kousek kapra.

19. pro 2019
avatar

U nás oboje 🙂

19. pro 2019
avatar

Dělávám řízky. Letos mám doma štiku, tak asi udělám obojí

19. pro 2019
avatar

Rozhodně kapr, máme ho rádi a na Vánoce to ani jinak nejde 😉

19. pro 2019
avatar

Jedině ryba (my steak z tuňáka, děti filet z lososa)

19. pro 2019
avatar

File a rizky (pro dceru).

19. pro 2019
avatar

Jedině kapr

19. pro 2019
avatar

Vždy kapr

19. pro 2019
avatar

Ryba 😍

19. pro 2019
avatar

Jednoznačně ryba, kapr musí být, řízky máme až u rodičů další den 😉

19. pro 2019
avatar

Tak já dělám kapra pro manžela a pro sebe a děti lososa a ještě řízky ☺️

19. pro 2019
avatar

Kapr pro dceru a mě, ostatní filé 😊

19. pro 2019
avatar

My s manzelem losos a deti rybi prsty(jinou formu ryby nesni) 🙂

19. pro 2019
avatar

Rizek. Kapra jim jenom ja a jedna porcicka se mi pripravovat nechce

19. pro 2019
avatar

Ryba 🐳 🎏 prostě kapr s bramborovým salátem/kaší, přes to nejede vlak 🙂

19. pro 2019
avatar

Řízek

19. pro 2019
avatar

Kapr s bramborovým salátem.

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Ryba být musí! U nás teda losos

19. pro 2019
avatar

já určitě řízek se salátem, děti řízek s bramborama a muž jak kdy 😀 někdy rybu, někdy řízek 🙂

19. pro 2019
avatar

Řízek a filé se salátem.

19. pro 2019
avatar

My s manželem kapra, dcery řízek.

19. pro 2019
avatar

U nás ryba, většinou přírodní a nekapr 😀

19. pro 2019
avatar

Kapra, syn lososa

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Kapr z tradice a pak ten rizek🤣🤣🤣

19. pro 2019
avatar

Řízek a klobása, ale pro ostatní dělám lososa..

19. pro 2019
avatar

Oboje a k tomu jeste vinnou klobasu 🙈

19. pro 2019
avatar

Doma řízek, u našich kapr 🐟

19. pro 2019
avatar

Ryba 👍

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

u nás obojí😂 a dokonce i dva druhy polévky😂

19. pro 2019
avatar

Ryba 🐟

19. pro 2019
avatar

Kapr, ale letos chce dcera řízek tak bude asi řízek

19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar

Dospělí ryba, kluci rybu nechtějí tak řízek

19. pro 2019
avatar

Kuřecí řízek

19. pro 2019
avatar

Rizek kruti nebo kureci, jedina mamka ji kapra.

19. pro 2019
avatar

U nas rizky z kapra, netem udelam lososa

19. pro 2019
avatar

Losos a salát

19. pro 2019
avatar

Oboje, od každého kousek 🙂

19. pro 2019
avatar

u nás tchánovci s manželem kapra, já s holkama lososa (na másle) a moji rodiče tresku.

19. pro 2019
avatar

My jsme zvykli na kureci rizek ☺

19. pro 2019
avatar

Bude ryba, ale ne kapr, ale treska. Holky rybí prsty, protože mají strach z kostí.

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Mě a manželovi lososa, synovi rybí prsty ☺️

19. pro 2019
avatar

Obojí.

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar

Jedině kapr a salát 🙂

19. pro 2019
avatar

Oboje.

19. pro 2019
avatar

Řízek , ale letos si uděláme i lososa 😊

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

ryba 🙂

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Máme obojí,každý si dá podle chuti.

19. pro 2019
avatar

Řízek.

19. pro 2019
avatar

Losos

19. pro 2019
avatar

Řízek a klobásy

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Já ryba, muž a dcera řízek

19. pro 2019
avatar

Já s manželem kapra a děti rybí prsty nebo kuřecí řízek

19. pro 2019
avatar

Losos a kuřecí řízky. 🙂

19. pro 2019
avatar

žampiony portobello🙂

19. pro 2019
avatar

Vzdy ryba- kapr 🙂

19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar

Máme oboje. Začínáme vždy kaprem, kdo chce, dá si pak ještě řízek. 😊 Takhle jsme to měli i doma a táta vždycky zdržoval. 😃

19. pro 2019
avatar

My klasika kapr...😊

19. pro 2019
avatar

řízek a uzený losos nebo pstruh

19. pro 2019
avatar

U nás oboje 🤗všichni máme na talíři jak řízek, tak kapra

19. pro 2019
avatar

U nas kapr

19. pro 2019
avatar

Manžel a děda kapra a já a děti lososa,😉

19. pro 2019
avatar

Kapr

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

U nás řízky. Kluci mají rybu rádi, ale neumím sto představit jim vybírat kostičky...

19. pro 2019
avatar

Manžel si dá kapra a já řízek... Dcery dle chuti...

19. pro 2019
avatar

Ja s manzelem losos, deti rizek.

19. pro 2019
avatar

Zapecene maso,at uz kureci nebo rybu. Recept po moji babicce,ktery milujeme a delame s br. salatem jen na vanoce.

19. pro 2019
avatar

Máme obojí 😁

19. pro 2019
avatar

Máme obojí

19. pro 2019
avatar

Já kapr, bez toho by pro mě Vánoce nemohli být a přítel se synem lososa.

19. pro 2019
avatar

Kapr.

19. pro 2019
avatar

řízek

19. pro 2019
avatar

Ryba a pro deti rizek

19. pro 2019
avatar

Manzel a segra ryba, ja s detma a druhou segrou rizek 😁

19. pro 2019
avatar
Autor komentář smazal
avatar

Na večeři ryba a druhý den řízek - jen syn má jinou rybu než my.

19. pro 2019
avatar

Kapr. Bez něj pro mě nejsou Vánoce. Ale letos budu dělat i řízky, které má raději manžel.

19. pro 2019
avatar

Kapr😉

19. pro 2019
avatar

Určitě ryba, ale manžel nejí kapra, takže losos. A 25. mám já kapra a manžel řízek ☺️

19. pro 2019
avatar

Jednoznačně ryba 🙂

19. pro 2019
avatar

Kapr, ale máme i řízky.

19. pro 2019
avatar

Na Štědrý den jedině kapra. S manželem tedy bytostně nesnášíme to vybírání kostí, ale párkrát ročně se to dá přežít. S řízkem by to dle nás nebylo ono

19. pro 2019
avatar

Kapr a file.. 😍

19. pro 2019
avatar

Vinna klobasa 😂

19. pro 2019
avatar

Na veceri mame klasika rizek a salat, navic k tomu delame i,, svatecni "hovezi vyvar s knedlicky, nudlemi😊

19. pro 2019
avatar

Ryba 🐟 kapřík 🤩

19. pro 2019
avatar

Rozhodně řízek. 😁

19. pro 2019
avatar

U nás jedině kapřík 😁 milujeme všichni včetně dětí 😊

19. pro 2019
avatar

Manžel kapra a holky a ja rizek😉

19. pro 2019
avatar

U nás musí být na jednom talíři od všeho něco. Řízek,ryba i vinná klobása 😊

19. pro 2019
avatar

Rybu a řízek

19. pro 2019
avatar

Ja byla zvykla na kapra,manžel na řízek a ted mame kompromis, který nám maximalne vyhovuje i kvůli detem - ryba bez kostí čili losos

19. pro 2019
avatar

Losos v trojobalu a bramborový salát🙂

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

ryba, manžel kapr, já s dcerou filé

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Ryba, ale kapr ne, letos losos a tunak

19. pro 2019
avatar

Ryba i řízek

19. pro 2019
avatar

Vždy ryba. Filé nebo kapr. Podle toho na co máme chuť. Ale u mojí mamky i tchýně je na výběr ☺️

19. pro 2019
avatar

Urcite ryba, kaprik jako kazdy rok 🙂

19. pro 2019
avatar

Kapr a nejmladšímu rybí prsty

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Ryba jako vždy 🙂

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

ryba

19. pro 2019
avatar

řízky ( teleci, kuřecí, vepřové) jen syn letos projevil zájem o kousek ryby

19. pro 2019
avatar

Řízky (kuřecí, vepřové) a vinná klobása

19. pro 2019
avatar

Ryba, deti rizek.

19. pro 2019
avatar

Od doby co jsem s manželem tak ryba

19. pro 2019
avatar

Řízek ale letos chci zkusit udělat lososa

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Jedině ryba a už se na kapříka těším 😍

19. pro 2019
avatar

Ani jedno 😀 večeříme pečenou kachnu s bramborovým knedlíkem a červené zelí.

19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar

Řízek

19. pro 2019
avatar

Na Vánoce kapr, vždy.

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

Ryba

19. pro 2019
avatar
19. pro 2019
avatar

My jsme vegetariáni, takže ani jedno, salát máme klasický a k nějakou bezmasou variantu (letos řízky od Garden Gourmet, jsou skvělé).

19. pro 2019
avatar

My měli od malička kapra se salatem a jako další chod řízek se sladkým zelím a chleba, takze oboji 😊

19. pro 2019
avatar

Ja ryba,manzel rizek

19. pro 2019
avatar

Konec!

20. pro 2019
avatar

Devatenácté okénko adventního kalendáře otevřela pomocí generátoru náhodných čísel @jani1507
V okénku bylo balení hadříku Colors XL a hadřík Actifibre.
Gratuluji vyherkyni a do IP pošlu pokyny k doručení výhry.
Dvacáté okénko je opět u mě na blogu. Hodně štěstí 🌲

20. pro 2019
avatar

Pokyny poslány do IP!

20. pro 2019
avatar

@ivakalinova Wow. 🍀Děkuji. Moc mě výhra potěšila! 😍🎁

20. pro 2019