Asi čokoláda, protože přes rok jsme jí moc neměli 🙂
Buraky, milovala jsem když jsme si pak s tatkou sedli a louskali ❤️ a ted to dělá dědeček s našimi detmi a deti to miluji také ❤️ je zvláštní že jindy ty neloupane buraky nekoupíme 🤔
Fidorka, ta vždycky padla jako první 🙂
Buráky a ledovou čokoládu🙂
já se vždycky těšila až dostanu čokoládový adventní kalendář (a pak jsem mohla sníst hned 5ks čokolády 🙂 )
Kysele pendreky a cokoladky
Ledové čokolády 🤪😍😍😍😂😂
Buráky, ty se u nás vždy kupovali jen na Mikuláše, ani nevím proč ne jindy 😁 A pak ledové čokolády.
Na kokosový ořech.
Buráky a adventní kalendář 🎄
Buráky ve slupce a pak jsme louskali a dělali nepořádek v obýváku 🙂
Arabesky 🙂
Ledové čokoládky 😍
Cokoladovy adventní kalendar a cokoladove figurky 🙂
Jako dítě jsem se každý rok těšila až mi Mikuláš donese velký balení Toffifee, byla to sada asi tří bonboniér. 🙂 a samozřejmě adventní kalendář.
Buráky a čokoladový adventní kalendář
Buraky a cokokada😇😇😍
Adventní kalendář s čokoládou a buraky ve slupce🙂
Adventní kalendář a ledové čokolády
Kokosovy kmen a pernicky od babicky
Čokoládové lízátko a hlavně buráky!
Kindervajíčko
Buráky
Mandarinky a Kinder čokoláda 😉
Čokoládový adventní kalendář a buráky.
Já milovala Buráky a Arabesky...
Buráky
Mandarinky 🍊😍
ledovou čokoládu - to byla fakt mňamka, kterou jsme během roku běžně neměli 🙂
Vždycky jsem se nejvíce těšila na čokoládkový adventní kalednář 🙂
Vždycky jsme dostali hromadu sladkostí, ale největší radost mi udělal obrovský čokoládový Mikuláš 😊
Ananas, granátové jablko a kokosovy ořech. A oříšky jako takové a mandarinky...
buráky a pomeranče
Buráky, na ty sem se těšila jako malá a těším se i teď. A zdědily to po mě i manželovi naše holky. Ty je zbožňují, proto taky každá najde pytlík buráku v dnešním mikulášském balíčku.
Adventní kalendář
Adventní čokoládový kalendář
Na Mikuláše jsme dostávali adventní čokoládové kalendáře 🤗
Buraky🙂
Každý rok jsme dostávali balíček čokolády, mandarinek a buráků a jelikož bráchové ovoce nejedí, tak jsem potom měla 3 balíčky mandarinek jen pro sebe. A já je tak milovala 😅☺️
Já se vždy těšila na adventní kalendář, abych mohla odpočítávat dny do Vánoc☺️
Já se tedy těším na nadílku i teď když jsem dospělá 😂 Jako dítě jsem dostávala ovoce, buráky a sladkosti 😊
Na kinder vajíčko tenkrát ještě z dovozu z Německa 🤣🤣.
Buraky. A kdyz sem byla mala,bylo takove zele v cokolade ve tvaru mesicku. To sem milovala.
Mandarinky a ananas.
Čokoládu 🙂
Adventní kalendář 😉
Buraky a mandarinky
Čoko adventní kalendář. Na Mikuláše.... A mohla jsem otevřít hned 5 okének najednou 😂🤗
Buráky ve skořápce
Adventní kalendář a kinder vajíčko.
Bonbóny co voněly jak fialky
Kinder vejce
Ledovou čokoládu 🙂
U nas nejvic frcela kolekce na stromek.
Čokoládový adventní kalendář
Kinder vajíčka🥰😍
Adventni kalendar mohla jsem otevrit hned 5 okynek
Já se vždycky těšila na adventní kalendář a velkého čokoládového Mikuláše
Ledovou čokoládu 🙂
Nepamatuji si na nic co by bylo opravdu pravidelně a utkvělo by mi to v paměti.
Ledová čokoláda, Kindercokolady a mandarinky.
Mandarinky ❤️
my meli v balickach tak nejak vzdy to stejne, ovoce a nejakou cokoladovou postavicku certa, Mikulase nebo andela a dalsich par sladkosti a buraky 😁
Ja milovala Jesenku a svetlezelenou pistaciovou Deli a Mikulas to vedel🙂
mandarinky, banány a oříšky
Pomeranče 😊
Adventni kalendar a spoustu cokoladicek (ktere vydrzeli jen par dni, od mala jsem blazen na sladke), ale bezkonkurencne nejlepsi vzdycky byla ledova cokolada
Buráky, mandarinky a banány 🙂
Ledove cokoladky, buraky a mandarinky 😊
Buraky 😍 bez nich by nebyl mikulášsky balíček mikulášskym balíčkem ☺️
Arašídy v cukru.
Buráky, flint v bílé čokoládě a sójový suk 😁 bez toho by nebyl 🎅
Ja se vzdy nejvic tesila na adventni kalendar s cokoladkami a namandarinky ☺
Mandarinky,perníky
Adventní čoko kalendář, mandarinky a ledovou čokoládu
U babičky a dědy jsem dostávala plnou velkou igelitku dobrot. Už si moc nepamatuju co v nich bylo, vím, že vždy takové ty barevné kulaté žvýkačky i ovoce. Ale asi mi to bylo i jedno, hlavně to nadšení, že je toho tolik 😀
Ledová 🍫
ledovou čokoládu
Adventní kalendář, jinak Mikuláše mám spojeného s vůní mandarinek, ty jsme vždycky dostávali.
čokolády typu kaštany, kofila, milena.
Buraky. Ty jsem nesnasela. A vzdy jsem si prala kinder vajicko. 😀
Adventní kalendář 🙂
Buráky..milovala jsem sednout si s tátou a louskat a louskat.
Kinder vajicka a arasidy ve skorapce 🙂
Mandarinky a pomeranče.
Rozhodně kinder vajíčko, přes rok jsme ho dostali jen zřídkakdy 😊
Nejvíce jsem se těšila na buraky a mandarinky.
Kinder vajíčko a velká čokoláda.
Kinder vajíčko 😊
Jednoznačně mandarinky!
Vždy adventní kalendář, mandarinky a jeden kousek uhlí nesměl chybět😃
čokoládové kočičí jazýčky od mikuláše u babičky 🙂
Vzdy jsme s brachou dostali kazdy 2-3 adventni kalendare s temi lacinymi cokoladkami 😁 Dostavali jsme toho vic,ale to uz si nikdo nepamatuje...
čokoláda s vystřihovací panenkou u toho nějaká taška, panenka a obleček na vystřihnutí a převlékání
Buráky🙈bez nich mikuláš jako by neexistoval 🙂
na mandarinky
Asi adventní kalendář. A taky uhlí, aby měl děda čím topit 😀
Mandarinky a buraky 😂
Penízky z čokolády.
Vůbec nic speciálního si nevzpomínám. Jen kopu buráků, kterou jsme louskali pak na Vánoce 😍
Buráky 😊
Lepený perník. Ty jsem milovala...
Čokoládový adventní kalendář. 😊
Milovala jsem mandarinky a oříšky, táta mi je loupal a já je jedla a u toho jsme si povídali.
Nejvíc na buraky a adventní kalendář 🙂
Adventní kalendář a buráky
na mandarinky a buráky 🙂
Kinder vajíčko.. Na to jsme se vždycky těšili. Jindy jsme ho nedostavali 🙂
Ledová čokoláda
Adventní kalendář a kindervajíčko 😍
Mandarinky a adventní kalendář 🙂
Adventní kalendář 😊
Adventní kalendář a kinder vajíčko
Mandarinky 🙂
čokoládový adventní kalendář
Na neloupané buráky a čokoládový adventní kalendář.
Buraky a ledovky 😄
Čokoládičky.
Takovou tu malinkou čokoládu Nugát
Ledovou čokoládu
buráky ,ovoce
Buráky a adventní kalendář. 🙃
U nás klasika, sladkosti, ovoce a adventní kalendář
Ananas
Adventní kalendář, mandarinky, perník... ledové čokolády
Vzpomínám hodně na buráky a sladkosti, které nám byly vzácné svým množstvím. A dnes miluji mandarinky,teď kolem Mikuláše jsou nejlepší.
Čokoládovou kolekci a arabesky.
Ledová čokoláda. Jak já ji zboznovala. A vždycky jsem ji dostala jen na Mikuláše.
Já se vždycky těšila na adventní kalendář. Akorát dceři jsem to zavedla tak, že ho dostává 1. prosince od Ježíška, když si odnese dopis.
Adventní kalendář 😁
Vánoční kolekce!!!😉
Cervene pomerance😉
Ledová čokoláda. 🍫
Ledove cokoladky 🙂
Adventní kalendář😉
Velkou čokoládovou figurku Mikuláše,nikdy jsem nevydržela a ukousla mu hlavu 😁
neloupane buraky kalendar s cokoladou mandarinky 😉
Kalendář a marcipánový koule 😊
Mandarinky a dventni kalendar😉
Čokoláda 🙂
Orisky a pozdeji susene fiky🙂
Adventní kalendář 😉
Adventní kalendář a vždy jsem se těšila, že můžu v jeden den sníst 5 oken 😁😁 a 3.12 měla moje milovaná babička narozeniny, tak jsme ji šli vždycky popřát a dostali jsme 200kč na Mikuláše a 200kč na vánoce. 🤩 Za tyto peníze jsem potom vždy koupila dárečky pro babičku a mamču 🤩 dodnes na to moc ráda vzpomínám
Buráky 🥜
čokoládový adventní kalendář
Vzdy jsem se tesila co dostanu..sladkost byla vzdy.
Ja se vzdycky nejvic tesila na cokoladovy adventni kalendar. Nejlepsi bylo, kdyz mohl clovek toho pateho snist pet cokoladek najednou 😀
Adventní kalendář 🙂
Mikulášský perník... A teď, když ho kupuju dětem, tak několikrát! Protože jim ho do nadílky vždy sním
Ledovou cokoladu 🙂 a adventni kalendar 🙂
Jednoznačně buráky.
Nejvic jsem se tesila na cokoladovy kalendar, dostavam ho od nasich do ted. 😊😁 A pak jsem mela hrozne rada cokoladove penizky. 😊
Mandarinky, které po oloupani už voněly "Vánocemi"...
Buráky, adventní kalendář, ananas a kokosový ořech
Adventní kalendář a buráky...
Pravidelně jsem dostávala mandarinky a pomeranče, největší radost jsem měla z Kinder vajíček
Ano! Griliášové Vlnk v červeném obalu!
Krowky 😉 Polske karamely 😉 Vzdycky jsme jezdili pred Vanoci, tedy svatecne, na nakupy do Polska... A Mikulas vzdycky psk tuhle dobrotu donesl 😍
Čert z vanockoveho těsta
mandarinky a adventni kalendar
Cokolada, buraky a mamdarinky! Vsechno jsem milovala 😍
tak já tedy nedostávala nic neobvyklého, co bych jinak za celý rok nedostala.... takže zadnou výraznou vzpomínku nemám
Adventní kalendář 🙂
Vůně mandarinek u nás na Mikuláše nemohla chybět 🙂
Adventní kalendář a čokoládky z něj jsem si syslila a snědla jsem je všechny až na Štědrý den
Želé bonbony ve tvaru ovoce..byly měkké a posypané cukrem
Velký čokoládový Mikuláš, oříšky v čokoládě a želé bonbóny 😀
Mandarinky - dnešním dětem to může připadat vtipné, ale tehdy nebyly, a když člověk dostal v mikulášském balíčku několik mandarinek, byla to vzácnost 🙂
Ledova cokolada 🙂
Adventní kalendář, ledove cokoladicky a buráky 😁
Buraky a mandarinky 😃👍
Adventni kalendar a mandarinky
Buráky a čokoládu
Já si pamatuju, že jsme dostávali takové červené bonbony.Byly kulaté, měkké,jahodové.Nepamatuju si název,ale tu chuť si vybavím.A kdysi jsme dostávali takové kuřátko Calimero nebo tak nějak.Plastove kuřátko a v tom kulaté malé cukrovinky.
Rozhodně mandarinky a bonbony ovocná čočka 😀
Buraky a lískové oříšky
Vždycky jsem dostala mandarinky a buráky, k tomu nějakou sladkost
Kinder vejce
Mandarinky, buraky a malé cokoladky
Adventni kalendar a potesil me i brambor😄
Mandarinky! 🤩
Já se vždycky těšila na mandarinky... a doteď mám pocit, že mandarinky z období mikuláše jsou chuťově nejlepší
Černý poctivý pendrek 😋
Ja milovala buraky, jinak jsme je nekupovali. A neodmyslitelne ke kalendari, kt mamka plnila muselo byt 24 kindervajco. Jeden rok zkusila inovaci a neproslo to 🤣🤣🤣
Já jsem se těšila na adventní kalendář, rovnou jsem mohla sníst pět okýnek
Adventní kalendář a ledovou čokoládu😋
cokoladovy mikulas a adventni kalendar
Kinder vajíčko. Zajímaly me hlavne ty hracky uvnitř. 😂
Jenze to tenkrat byly aspoň pořádny, ne ptakoviny jako dneska.
Na perník s obrazkem. A na pomeranče.
Mandarinky, pomeranče, banány, čokoláda
Mandarinky klementynky a orisky...
my měli hlavně kinder vajíčko, to pro nás byla velká vzácnost a taky perníky, které sme sice měli přes rok normálně, ale ty s čertem, Mikulíšem a andělem byly stejně vždycky ty nejlepší .. 🙂
Vždycky hlavně na ten čokoládový adventní kalendář a pak mandarinky, ty správné v síťce
banány a pomeranče za mých mladých časů se na ně stála fronta na každé ovoce zvlášť fronta.
Para ořechy, když jsem byla malá, tak nebyly k sehnání a mamka je vždy na Mikuláše někde splašila. ;)
Neloupané buráky, banány, mandarinky...😉
Mandarinky bez pecek a buraky 👍
Čokoládovy adventní kalendář
Asi na ni speciálního. Na všechno. 😃
Mandarinky
Buraky, Flint a adventni kalendar😍🎁
My jsme s bráchou dostavali Pringles, pro nás fakt svátek a mamka nam je dávala snad do našich dvaceti😁
Buraky
buráky a mandarinky 😍
Adventní kalendář, oříšek na Mikuláše a mohli jsme pět čokolád najednou :D
Buráky. Vždy jsme je loupali s taťkou🙂
My měli rok co rok buráky a mandarinky,ale těšila jsem se hlavně na sladký 😀
Adventní kalendář a bramboru 😂
Mandarinky a kocici jazycky.
Pomeranč, lentilky
Mandarinky, banány, oříšky
my dostávali "lepší" čokoládové tyčinky-mars, snickers, pak banán, mandarinky 😀
Mandarinky, banany a buraky 😉
Vůně mandarinek a buráků..A ještě jsme párkrát dostaly žvýkačky..klasické barevné koule..bylo jich asi 10 ci 15 v jednom balení..To pro nás byla veliká vzácnost.
Mandarinky (dříve nebyly tak běžně),buráky a ledová čokoláda.
Mandarinky a adventní kalendář
Neloupane buraky
KONEC
Páté okénko adventního kalendáře pomocí generátoru náhodných čísel otevřela @elinka89
V okénku byly hadříky Colors XL.
Gratuluji k výhře, do IP pošlu pokyny.
Šesté okénko je dnes otevřené ve skupině https://www.modrykonik.cz/group/7312/
Poslány pokyny do IP!
@ivakalinova no nene 🤩 Moje první výhra a hned takhle krásně barevná. Děkuji moc!!! ☺️

Vitacit. 😂