Vaše zkušenosti s Veltie
Aktualizace: Recenze našich uživatelek si můžete přečíst v tomto fóru.
---
Dnes otevíráme jedno zajímavé testování. Testování každodenní pomůcky, bez které nemůžeme doslova žít. Ano, bude se testovat toaletní papír! A ne ledajaký.
Co testujeme
Toaletní papír Veltie kombinuje pevnost a spolehlivost tří nepřekonatelně jemných a hebkých vrstev. O vaši pokožku bude pečovat velice jemně a vy se budete pokaždé cítit příjemně. Veltie poznáte podle rozkošného medvídka na obalu.

Znáte to, jdete na toaletu, cítíte naději, že budete alespoň 5 minut sama, že budete mít čas na své vlastní myšlenky, a v tom poza dveří křičí hysterický hlásek: „Maminko? Maminko, kde seš?“ Do toho nejhoršího scénáře spadá také nepříjemná představa - toaletní papír spotřeboval manžel, který samozřejmě na novou rolku zapomněl, a váš prcek, pověšený za vaše kolena, vám nechce z koupelny přinést novou. Ale protože jste maminka, víte jak na tyhle pakárny. Tři vrstvy Veltie vám zpříjemní pokaženou chvíli. A také, když je nutno, utře soplík pod nosem nebo v chvatu poslouží jako skvělá utěrka.
Koho hledáme
Hledáme 10 žen, které se svojí rodinkou toaletní papír Veltie otestují a dají mu pořádně zabrat. Víme, že je to každodenní pomůcka, ale není toaletní papír jako toaletní papír! Po testování zveřejníte recenzi plnou názorů a dojmů ve svém blogu a ve fóru, které bude věnováno tomuto testu.
Jak se zapojit
Do možnosti testovat se zapojíte jen jedním krokem - jednoduše napíšete komentář pod tento článek, proč jste právě vy vhodné kandidátky na testování. Čas na napsání kreativního, smělého a možná vtipného komentáře máte do neděle 23. 4. 2017.
Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si článek o projektu "Vaše zkušenosti se značkou". Pokud nám chcete říct, co byste rády testovaly, zveme vás do oficiální skupiny o testování na koníkovi.
Držíme vám palce a krásný den vám přeje konik_testuje!
Doporučujeme
Já moc moc chci testovat.V práci máme místo toaleťáku šmirgl papír,tak pokud to jde nechám si to na doma a můj kaďák se těší na měkoučké pohodlí
zrovna teď se mi vybavila jedna scéna z tuctově-komerčního seriálu ..začli šetřit a přešli jsme na rozpustné kafe a jednovrstvý toaletní papír, přes který je vidět ...no není nic horšího, nebo naopak lepšího než pořádný toaletní papír :D
Toaletní papír se v domácnosti nikdy neztratí tak bychom rádi otestovali i tento. 😅🙂
Tak tohle testování by moc zajímalo hlavně manžela, ptž jak tvrdí v práci mají smirgl papír a možná i ten je prý jemnější 🙂
Také bychom se přidali k testovani, toaletní papír má u nás rozmanité využití, krom klasické hygieny se osvědčil při úklidu toalety i koupelny, smrkani a dokonce i při našich výtvarných počinech s dcerkou. Zatím jsme ale nenašli takový, který by vyhovoval všem- ten obyč šedý recyklovaný se dle slov partnera neprotrhne v tu nejméně vhodnou chvíli, ale my z něj zase nevyrobime nadychane pompomy 😀
U nás se kupuje toaletní papír hebký a velká role. Takže by měl velkého konkurenta, na kterého jsem zvyklá a opravdu je na vše od prdýlek přes podlahu až po soplíky. Jediná nevýhoda je, že je tak jemný a heboučký, že i přes spláchnutí někdy umí dlouho levitovat a to mi vadí. Takže kdyby tenhle splnil vše ostatní, plus se spláchnul na první dobrou a nedělal mi tam společnost. Bylo by to to pravé.
Papír by nejraději otestoval manžel, který neustále nadává, že ty v obchodech jsou na nic a vždy se protrhnou 😀 A můj nástřih se bude taky tetelit blahem, když se budu utírat něčím měkkým a hebkým 🙂
Ráda bych testovala. Mám ráda hebké toaletní papíry. Bohužel je ho u nás trochu větší spotřeba,co začal na toaletu chodit i malý. ☺
Tak my jsme určitě vhodná rodinka, my se z toho (ne)poserem 😀
Tak tohle je dobrý test, takový na....bobek. 😀
Tak tento toaletní papír bysme testovali moc rádi. Třeba budeme mít štěstí 🙂
vzhledem k tomu,že ted ke konci tehotenstvi navstevuji onu komurku velmi casto,mela bych hodne pokusu na to vyzkouset,jaky novy veltie je 😀
toaletaku nikdy v domacnosti neni dost a radi by jsme otestovali novy vyrobek
Na wc travim hrozne casu. podle meho Neni lepsi kandidat na testovani nezli ja 🙂
ráda bych papír otestovala nejen já ale i můj manžel, u nás je spotřeba toaletního papíru opravdu velká a myslím, že bysme byli dobří testovatelé, časem i naše malá, a budeme rádi, když se přesvědčíme, že Veltie nepatří mezi šmirgle papíry ale mezi heboučké papíry pro naše prdelky 😉
My máme velkou spotřebu toaleťáku, obzvláště při bobkování a nejen na to je nejlepší jemnost, pojďme tedy vyzkoušet, jestli je Veltie tak příjemně heboučký, jak slibuje 😈
Pri nakupu teto každodenní pomucky se s muzem moc neshodneme,ja bych koupila hodne papiru za malo penez a muz si radeji priplati,pac jak on rika ,,ma zkazenej celej den,kdyz uz rano si odre prdylku od toaletniho papiru.Takze pokud potrebujete opravdoveho kritika,mohu slouzit jako prostrednik...🙂
Ráda bych testovala a vybavila se mně básnička z kadibudky u chaty, kam jsme jezdili na dovolenou😀 Aspoň kousek:
Kdo se v tato místa béře,
nechť za sebou zavře dvéře.
I v případě břichobolu
prkénko se sklopí dolu.
Ať jsi muž a nebo žena,
stáhni gatě nad kolena.
Vyhrň košili i svetry
a vypouštěj zatím větry.
Usedni si hezky rovno...
Zatlač jako lítý rek !!!!!
Když po tobě zbude h***o,
je to správný výsledek.
***
Co ti ještě říci mohu?
Poděkuj teď Pánubohu,
co při tobě věrně stál,
za to, že ses NEPO***.
Dobrý den,ráda bych se zůčastnila testování vašeho toal.papíru.Můžu Vám zaručit,že u nás v rodině bude test opravdu kvalitní,jelikož u nás je spotřeba papíru na velmi velké úrovni.A přeborník v kvalitě toaletního papíru je náš tatínek.Já toaletní papír už roky nekupovala jelikož u nás je tím posedlý náš tata.Zkouší všechny firmy a zřejmě má už i své favority aby naše prdelky byly v bezpečí ....proto si myslím,že u nás se vaše nabídka sejde a dojde ke kvalitnímu testu 🙂 Takže doufám,že budeme mít tu možnost otestovat váš toal.papír na našich prdelkách 🙂 Musím dodat,že bude tedy testován na třech zadečcích,které už otestovali řadu jiných značek .... tak vyzývám Veltie ať se stane naší značkou 🙂
Mala na nocniku vzdycky krici "papiiir", tak sup sem s nim 😀
To bych rada testovala a obvzlaste manzel, opravdu se vyziva v nakupovani toletniho papiru nejlepe trivrstvy a porad hleda a hrozne se mu libili toaletni papiry od veltii co se rozpusti i ta rulicka mel radost jako o Vanocich a co teprve timto testovanim pohral by si i maly nas chlapecek obcas hlidam i od sousedu holcicku, byl by i obvzlast dobry na cesty casto cestujeme i mimo republiku a to by teprve byla vychytavka takze super napad na testovani rada bych zkusila
Dobrý den, také byh se ráda zapojila do testování. Jen mě tak napadlo, jakou já bych dodala fotodokumentaci. 😀
Ahoj! Jsme pětičlenná rodina, z toho tři holky, takže jsme schopni papír testovat až do aleluja, spotřebu máme opravdu obrovskou. Je to u nás nekonečný příběh. Obzvlášť, když dorazí i babička, neboť ta ten papír snad i žere - jak tuhle prohlásil manžel. On tedy podezřívá i mně, ale netroufne si to říct nahlas 😂 Nejmladší zase papír splachuje bez použití do záchodu, pokud jí nechytím včas, má to totiž jako hobby. Ale slibuji, že ji budu fakt hlídat, abychom kromě splachování otestovali i něco jiného! Jo a děkuji předem (a vlastně i zadem 😇), pokud nás vyberete.
Nase trileta dcerka ma veeelkou potrebu toaletniho papiru. Navic ted ma "medvidkove" obdobi, takze toaletni papir s medvedem by pro nas byl na otestovani idealni.
čtyřčlenná rodina, dvě děti, které rády roztáčí ruletu s toaletním papírem...co víc si přát 🙂
Moc ráda bych testovala, spotřeba je veliká, zvlášt když se u nás sejde více dětiček okolo 3 let, nejraději by měly ruličky papíru jako nekonečnou hračku, hrát si na sádrovnu jde s toaletakem přece skvěle,
Rádi otestujeme. Když se sejdeme celá rodina tak je nás na to pět. Tři raubíři a dva rodičáci 🙂
Tak to by jsme se rádi zapojili do testování.u nás se vždy pečlivě vybírá toaletní papír .Tedy hlavně přítel je vybíravý 😂 a já momentálně na WC strávím také ve svém stavu více času díky neustálému chození na malou 😂 tak by nebylo od věci vyzkoušet nějaký kvalitní a příjemný toaletní papír 😍😉
Tak tento toal. papír nemáme vyzkoušený, ale vím, že když byl v obchodě v akci, mizel pod rukama ... Takže asi bude dost dobrý 🙂
Připojujeme se také do řady zájemců o testování 🙂. Hlásím, že jsme 3+1 "sráči", na vysvětlenou manžel, já, náš 6ti letý syn, který už si utře zadeček sám a je dost přísný na kritéria výběru toaletního papíru (a ani se nedivím, protože ty levné šmejdy se doslova trhají na zadku ☹...) a plus jednička je náš Benjamínek Vendulka, 8 měsíců, a té utíráme toaletním papírem nosánek. Denně u nás padne jedna rolička, spotřeba je obrovská a jen tak nějaký obyčejný papír u nás neobstojí! Takže jestli nás vyberete, Veltie třes se! Ten jsme ještě nezkoušeli 😀
Neni nad zklidneny zadek a neodrenou "diru" z sedivych kotoucu papiru 😀..jsme doma tri na otestovani, trilety syn urcite hojne vyuzije silu Medveda, stejne jako my velci,kteri uz zkusili i vlhceny papir..takze Veltie klidnek nam, zadek na nej mam 😀 😀
Rádi vyzkoušíme a napíšu recenzi z našich záchodových zkušeností. Jsme doma 4, máme dva záchody a taky spoustu návštěv. Těšíme se na papíra, ať se nám hezky utírá
Nejdůležitéjší papír na světě, když nám chybí papír na vzkazy napíšeme ho na zrcadlo, když nemáme dopisní papír napíšeme email, když nemáme sešit do školy taháky píšeme na ruce, ale toaletní nenahradíš ......
V naší domácnosti mizí toaleťák neskutečnou rychlostí, kolikrát si říkám, že ho snad i žerem 😎 Rádi bychom se tedy zapojily do testování a podrobily Veltie pořádný zkoušce, jelikož naše rozmlsaný zadky jen tak nějakej ten papír neuspokojí 😯 Tož, určitě jsme vhodní kandidáti, není totiž nad to, nemít rozedřený kaďák 👌
Ráda bych také testovala 🙂...mám ráda měkké, ale přitom pevné toaleťáky. Tento sem zatím nezkoušela, tak třeba se na mě štěstí usměje a já si ho vyzkouším a zjistím o co sem přišla 🙂....
Zdravím 🙂 tak testování toaleťáku je něco pro nás doma 🙂. Můj manžel má neskutečnou spotřebu a opravdu nám padne jedna rolička denně..což je hrozné, ale máme vyzkoušeno, že čím kvalitnější toáleťák tím spíš nám vydrží. Veltie určitě patří mezi ty lepší.
i my s manželem a dcerkou bychom rádi testovali, u nás je toaletní papír velmi spotřební zboží. každodenní využití podmínkou 🙂
Také bych se ráda zapojila, není toaletak jako toaletak.
Také bychom rádi testovali toaletní papír kterého není nikdy dost.
Ráda bych se zúčastnila testování, zatím jsem ještě nikdy vybraná nebyla. Ale když se tak nestane, tak nevadí, nepo**** se z toho😂🙆
Moc rada bych testovala sme 6 clenna rodina a spotreba je u nas opravdu velka a tak bysme chteli vyzkouset tenhle zda by nám vyhovoval a aby sme trochu zmirnili jeho spotrebu 🙂
ráda bych testovala... u nás doma je neustále nedostatek toaletního papíru, dcera ho ráda odmotává a ještě raději mění ruličky a zbožňuje to tak moc, že vyhazuje zbytky papíru 😀
ráda bych testovala. jsme 4 v rodině, takže spotřeba je veliká.. bohužel v dnešní době to není ani levná záležitost. ...navíc né každý papír je stejný, jeden je hrubší, další tak jemný, že potřebuji x metrů, aby se dal použít, některý zase nejde spláchnout :/ je tolik druhů, a věřím, že tento je ten pravý, ke kterému se budeme rádi vracet..
Nejlepší kámoš těhulek? Kvalitní toaletní papír! Zrovna v týdnu jsem říkala,že je ta má spotřeba hrozná 🙂 trávím "tam" tak třetinu dne a půl noci 🙂 Je pravda,že rozdíly mezi kvalitou papírových potřeb jsou většinou patrné po několika použití. Ať už jde o kapesníky (mít místo nosu struhadlo a vypadat jako Rudolf po "rušném víkendu u Pabla Escobara" ) nebo jemného toaletního papíru místo "škrabky na okna" k intimní očistě po potřebě 🙂 🙂 Co se testování jsem připravená se živě a pravdivě podělit o dojmy a zkušenosti 🙂 Muž bude rád že nebude muset každý týden tahat balíky toaleťaku a já klidná,že mám zásobu a ještě jsem "hýčkaná" . 😀
My by jsme moc chtěli se synkem testovat toaleťák s medvídkem, vždycky když vidí reklamu tak si sedne před televizi a kouká 🙂 a toaleťáky má moc rád jak je vidět na fotce 😀 🙂
Jsem doma na rizikovem tehotenstvi a na zachode sedim temer porad 😁 Moc radi vyzkousime neco noveho ☺
Dobrý den. Proč právě já? Protože pozdravím, poděkuji a napíšu skvělou recenzi. Protože u nás doma jsem to já, kdo papír vybírá a nakupuje, třeba mě zlákáte a změním značku 🙂
Zdravím, ten úvod je jak z naší domácnosti 😀 Malý sice ještě nemluví, ale začne brečet, takže já v rychlosti utrhnu papír a ten se mi samozřejmě protrhne, protože jsem si utrhla málo 🙂 Máme doma velkou spotřebu toaletního papíru a pomalu budu učit malého na nočník, tak aby měl prdelku hedvábně hebkou 😀
Radi by jsme vyzkouseli. Zatim jsme nenasli kvalitni papir...ktery by vydrzel... Na toal.papiru a kosmerice nesetrime takze by bylo super otestovat a najit kvalitni vyrobek. Jsme 4 takze by dostal testovaci zahul 🙂
Veltie a Harmony TOP Toaleťáky u nás doma!!! 😍 Veltie má medvídka a Harmony má labuť 😉 Opravdu jiné už nekupujeme! Ani Zewa neni tak pevná a trhá se!

na výběru toaletního papíru si dávám hodně záležet, protože je to pro mě a mé blízké jedna z důležitých věcí patřící k běžnému životu - ráda bych otestovala i ten váš, vypadá na fotce moc krásně a luxusně 🙂
Rádi bychom otestovali, máme opravdu velkou spotřebu, používáme na všechno, utřít nos nebo jakoukoliv jinou nehodu, pejsci taky využijí. 🙂
Tak toto testování mě láká, protože u nás doma utíráme s toaleťákem zadečky i nosíky.... a papír Veltie vůbec neznáme....
To je něco pro nás, zrovna řešíme, že budeme muset najít jinou značku, která nám bude vyhovovat... Nyní v těhotenství jsem dost citlivá, takže potřebuji něco, co pohladí. Věřím, že bychom mohli novou značku najít takto hned, protože Veltie vypadá slibně 🙂
Veltie to je značka,
na zadeček závěrečná tečka.
Spotřeba je veliká,
nejen zadnice se utírá.
Rádi budem testovat,
zadečky heboučké mít. 😉
Asi zrovna nebudu prilis vtipna... nebudu tu skladat ani basne... Ale 5clenna rodina ma opravdu velkou spotrebu a 2 zensky si proste potrpi na komfort a samozrejme vice vrstev. Mladsi syn si zase potrpi na moznost papir mirne navlhcit, aniz by se roztrhl... tak treba to prave Veltie dokaze 😉 👍
do testovania sa nezapajam ale toto ma zaujala kedze papier pouzivame kazdy den :D
Toaletní papír se v domácnosti nikdy neztratí do testování se hlásím
Dobrý den, jsme dvoučlenná rodina s miminkem na cestě 🙂. S manželem jsem již 7 let a musím říct, že neznám nikoho, kdo by byl na záchodě tak často a tak rád jako on 🙂 (teda až na mě - od chvíle, co jsem vstoupila do druhého trimestru, jsem na záchodě častěji než v posteli 🙂, ještě že máme doma dva záchody). Při výběru toaletního papíru je manžel vždy nekompromisní a vybírá jen to nejlepší, hebké vícevrstvé. Pokud nás vyberete, budeme podávat obsáhlé recenze plné názorů a zkušeností.
No již jsme něco málo měli tu čest otestovat, např. dětské kašičky a mlíčka, aviváže a prací prostředky, ale toaletní papír ještě ne. Rádi bychom se do tohoto testu zapojili, hlavně díky výjmečnosti typu testu ... jen když si představím : ,, tak co jak se máš a co děláš " - ,, ale dobře, testuju toaletní papír 🙂 ... díky Veronika
Ty jo chtěl bych otestovat,hlavně kvůli naší Kraji,s předchozím komentarem souhlasim ve směs když nam někdo vola sedime akorat na zachode.A asi by nebylo špatně říct jim ze testujeme zrovna toaletak.🙂Rad se do testování zapojim i já.Dík Michal
byla bych moc ráda kdyby to konečně vyšlo, ještě jsem neměla to štěstí něco testovat. A proč zrovna my? jsme čtyři, malý bobánek ten spíš testuje plenky co vydrží a starší 2 a půl roku už chodí krásně na záchod a jeho zadečku se zatím smí dotknout jen vlhčený ubrousek, zbytek ho škrábe tak křičí a kope nožkama, tak si to pak umíte představit jaká je ta dupka po tomto vystoupení, a manžel to je kapitola sama pro sebe urve 2 metry papíru a stejně to slíznou trenky a já jsem pořád na wc, jelikož kojím tak musím hodně pít a tím pádem i hodně čůrám, tak by mě to moc potěšilo. děkuji
Taky bych se rada zapojila - u nás se toaletního papir používa na vse možné.. deti do nej smrkaji, utiraji ním častokrát i jejich otisky na oknech (aby maminka nesilela) a ja nim uklizim i toaletu, proto jsem na toal. Papir prísna - musí byt jemný, aby nevydral nosy mych deti, ale zároveň dost silný, aby poslouzil na vse ostatne ;) toal. Papir vzdy spotrebujeme úplne cely - i s papierovou rolickou - tu zase rady používame na ruzne tvorení s našimi prckami (4, 2)
Pouzivame uz dlouho ctyrvrstvy Zewa Aquatube. Jsem jedina v nasi domacnosti, ktera zna "tu prisne utajenou" skrys, kde se ukryvaji nahradni rulicky. Diky systemu aquatube ale zmizelo v nasem dome to pro ostatni tajemne misto, kam se odnaseji ty prazdne, coz je skvele. Jednoduse se splachnou. Pokud mohu od Veltie ocekavat, ze vzbudi v mych trech chlapech nadseni dojit pro novy toaletni papir po spotrebovani stareho, stal by se doslova zazrak a Veltie nasim novym favoritem, prestoze ma o vrstvu mene.
Proč bych ho chtěla otestovat? Protože toaletní papír je asi jediná věc z vybavení domácnosti, která se nedá zaimprovizovat, když nenadále (a v nejnevhodnější chvíli) dojde. Protože v koupelně nepěstujeme lopuch (ani s beruškou, ani bez berušky 🙂), ani smrkové větvičky. Btw. umíte si představit tu situaci, kdy u někoho na návštěvě zjistíte, že papír došel - a bohužel až po? Je to moje noční můra a doufám, že jí nikdy nezakusím v reálu 😨
Do testování bych se ráda zapojila, vzhledem k tomu, že u nás toaletní papír asi žereme, jak rychle mizí 😁 V naší tříčlenné domácnosti ho zatím sice potřebujeme jen my dva s manželem, ale využití má široké. Krom těch beznych úkonů ho totiž využíváme i místo kapesníků, na leštění oken,zrcadel,sprchového koutu, očistu záchodu a Ideální je i na leštění našich, s ohledem na úklid ne úplně chytře pořízených, nerezových spotřebičů. Zatím jsme navíc nekašli"toho pravého", tak kdyby Veltie obstalo, měli bychom vystaráno 😁
Také bychom rádi testovaly.Jen tak nějaký mít nemůžeme,dcerka je citlivá.
rada bych se zucastnila testovani 🙂 syn je sice porad jeste malinky (temer 8 mesicu), ale mam take 2 nevlastni dcery, ktere jezdi kazdych 14 dni na vikendy a to je najednou obrovska spotreba.. 🙂 jinak toaletak vyuzivam dost casto jako papirove kapesnicky nebo na prelesteni nejake smouhy
Mám Crohnovu chorobu - těžko najdete vhodnější osobu na testování toaleťáku🙂
Mam Crohna. To znamena, ze toaletak je muj nejblizsi kamarad kazdy den a to rozvou nekolikrat. Spotrebu mame prisernou. Vzhledem k me diagnoze musim mit opravdu kvalitni papir,kryz neni,je to prusvihh😉 a kvalitni papir za slusny penize sehnat je masakr v dnesni dobe. Rada bych se zapojila do testovani. 😉 dekuji a preji hezky den
Tak to bylo super testovat tento produkt jelikož u nás největší spotřebu má tatínek. Zavře se na záchod s mobilem hraje hry a to i několikrát za den:D a pak jen ziram že je zase potřeba koupit papír. Prý má na záchodě největší klid a přemýšlí:D asi o hov....:D děkujeme za tatínka:D
toaletní papír v naší domácnosti používají všichni členové rodiny i návštěvy k různým účelům. - utírání zadků, rukou, smrkání, očista toalety, pracovní desky, zrcadel, domácích mazlíčků, domácích spotřebičů apod. Máme malé zvídavé dítě, které rádo toaleťák trhá, rozmotává a splachuje, Spotřeba je u nás veliká. Kruté je zjištění, že papír došel. Rádi budeme testovat. 🙂
Rada bych se zapojila,manzel ma vytribeny vkus a narocnost na toaletni papir na vysoke urovni...pobavila me uz dost predstava,ze by se fotil pri testovani 😀 uplne to vidim,toaletak v dlani pritisknuty na tvar a blazeny vyraz ve tvari 😀 tak hebky,tak pevny 😀 zbytek si uz radsi nepredstavuju 😀
Asi jako v každé rodině je i u nás toaletní papír jednou z nejdůležitějších věcí v domě. 🙂 Dříve jsem se snažila "ušetřit" a kupovala levnější jedno nebo dvouvrstvý papír.. Když jsem ale viděla, že ani ne za 5 dní spotřebujeme 10 ruličkové balení (velký podíl na spotřebě měl a má manžel 🙂 ), řekla jsem si, že je asi něco špatně. Zkusila jsem koupit dražší třívrstvý, toho nakonec nebyla taková spotřeba a ještě byl příjemný k pokožce. 🙂 Takže jsme u třívrstvého zůstali. Značku Veltie jsme zatím nezkusili, ale třeba budeme mít štěstí a nakonec se při testování ukáže, že je i něco lepšího než náš stávající toaletní papír.
@kacakkv To je super černej humor, i když bych Vám moc přála, aby to tak nebylo, ale jste skvělá, že si ze sebe dokážete takhle udělat legraci 🙂
😀 A že se u nás chuděra též nadře 😀 😀
Rádi bychom otestovali toaletní papír Veltie, pokaždé koupíme jinou značku a ne a ne najít ten pravý 🙂
ráda bych vyzkoušela toaletní papír Veltie, tuhle značku jsem ještě nezkoušela a může se třeba stát naším favoritem 🙂
No jéje, to je krásné testování 🙂 Toaleťák je pátým členem naší čtyřčlenné rodiny a nejlepší kamarád. Veřejně přiznávám, že celá rodina nejraději čteme na WC, včetně naší 2,5 leté dcery, která při potřebe volá "mami, kakat, knížku", takže na WC trávíme opravdu moře času. A toaletní papír u nás najde své uplatnění i v chřipkové sezóně, když zrovna dojdou papírové kapesníky, stejně tak když potřebuji něco rychle setřít, tak je také věrným pomocníkem.
Dobrý den, zatím se mi nepodařilo do testování zapojit.Ale proč by to nemohlo vyjít třeba teď? Papírem utíráme všechno nosíky, lulinky i dupinky.Dokonce i záchodové prkènko.
Naše dvouléta holčička občas však dává papíru zabrat, když v nepozornosti hodí celý toaleťák do záchodové mísy. Pak ho celý mokrý musíme tahat ven.
Papír nám kvapem ubývá, tak tohle testování je přímo boží, vyzkoušíme nové zboží. Testovat papír budeme rádi,
Kačenka doma nám s ním dost řadí.
Veltie předem ti díky,
toaletní papír nám utře ... i nosíky.

I kdyz se tvrdi, ze zena spotrebuje toaletniho papiru vice nez muz, u nas je tomu naopak.Manzel by me asi "zabil", kdyby se tohle dozvedel, ale co s nim ziju mame vetsi spotrebu, nez kdyz jsem bydlela s mamkou.Jeho metabolismus je opravdu sileny 😀.Chodi trikrat denne na velkou 🙂.
Určitě bychom chtěli testovat 🙂 Jednak toaletního papíru není nikdy dost.. Kór když ho naše princezna potřebuje opravdu na všechno (na nosánek, na pipi, zadeček, utření podlahy, jen tak házet do záchodu, umývat dveře).. A nejradši pozoruje, jaký papír maminka koupila, takže minule byl na obalu motýlek, měla hroznou radost a balíky s medvídkama? No, to by zářila jak sluníčko 🙂
Už jsééem !!!😨
Co člověk neudělá pro pár rolí toaleťáku :D
@marky5890 myslim, ze spousta holek to tu bere s nadhledem a pridali vtipny prispevek 😀
MK mě vyzývá k testování, tak se tedy hlásím. O co jiného se přihlásit, nežli o testování hajzlpapíru :D Takže: Chci testovat toaletní papír a slibuji, že mu dám pořádně zabrat!
já si moc oblíbila "voňavý toaleťák", asi jsem náročnější 🙂 ráda vyzkouším i tuhle značku ;)
Tak tedy moc bych chtela vyzkoušet tento toaletní papír, jelikož manzel vždy huláká ze neni možné jakou mame spotřebu a jemu prý stačí jen dva čtverečky při velké potřebě, coz nechapu, ale možná bych tohohle vysledku docílila s vaším papirem, pokud je tak pevný a kdybych se dostala na jeden ctverecek,poku je tak pevný, tak bych mu dokonale vytrela.......zrak 😁😁😁
Moc bych si přála vyzkoušet tento toaleťák, ještě jsem neměla tu čest. Jsem velký příznivce toalety, jelikož mám skoro stejný příjem jako výdej 😁 a moje prdka je tudíž pořád namáhaná a zaslouží si jemné zacházení. A taky mám málokdy inteligentní h...o a tak je velká spotřeba ☺tudíž toaletního papíru není nikdy dost 😁
Rádi testujeme nové věci tak proč né toaletní papír 🙂 a tento jsme nikdy neměli neboť neni zrovna levný a od jiných značek ve ౩ vrstvé variaci jich je hodně a o dost levnějších. Tak třeba nás kvalita přesvědčí. 🙂
Když jsem otevřela tuto výzvu s testováním a na obrazovce se ukázal medvídek s balíky papíru, tak náš malej zvolal "jééééééééé" 🙂 Takže se i my hlásíme k testování. Když je něco hezkého na oko, tak to určitě bude i báječné na zadečky 😀
Kdo jiný by měl testovat než rodina se třemi chlapy, kde dva z nich velice rádi a dlouho obývají onu místnost a třetí má k tomu slibně nakročeno 😀.
S kapesníky zkušenost mám, poslouží i v případě nouze v přírodě nebo na veřejných záchodcích, ale dokáže se jim papír vyrovnat? No, kdo ví.. :D
@bledulka84 však jasný, já to nemyslím nijak zle ;)
Tak na tohle jsem slabá odvaha 😄🙈 Vůbec si neumím představit, co bych tam vypisovala. 😄😄A ty vaginální tablety to samé... Ráda si ale vaše recenze přečtu. 😄😂
Nikdy bych nečekala, že budu v obchodě uvažovat tak dlouho nad výběrem toaletního papíru. Ale když si jednou člověk čuchne k luxusu nerad se vrací i k průměru. Zajímalo by mě, zda by toaletní papír Veltie prošel zatěžkávací zkouškou u nás doma v podobě našich rozmlsaných prdelek 😀
Naše rodina je ta pravá na testování. U nás se nenajde dvojvrstvý toaletní papír. Nevadí mi připlatit si za kvalitu i když toaletní papír převážně kupuji v akci. Osobně preferuji jemný papír, ale aby se netrhal. Tak nás zapojte a my ho pořádně vyzkoušíme 😀
S pritelem a detmi používáme toaletni papír od konkurence a jsme spokojeni. Zajimalo by me, zda Veltie bude za konkurenci pokulhavat, nebo s ni srovna krok, ci ji předbehne.
A já bych ráda toaleťák zadara 😉
Tak tento papír by si v naší domácnosti našel své místečko. Jsme rodina se třemi dětmi a řeku vám, ty děti stráví méně času na záchodě než ten náš taťka. Vezme telefonek a pěkně si tam mastí a my čekáme až bude hotovo. Od rána do večera se ten záchod pomalu nazastaví a spotřeba toaletáku je velmi vysoká. Také najít ten správný taolaták, při kterém se vám neprotrhne zrovna při utírání a zároven cenově přijatelný je v dnešní době celkem umění. Rádi bychom tedy srovnali zrovna tento s ostatními co kupujeme 🙂
@pajinka85 Moje slova 😀!!!!!!!
Rada bych testovala s mýma trema chspama v chalupě.Jelikož právě chlapci často nadavaji nad mým špatným výběrem toaletniho papiru . Rada bych diky vám konečně dostala pochvalu.Verim ze právě vás papír neodře hyzdě mým klukům 😉
Když sem to přečetla manželovi tak prohlásil že by mu dal pěkně na pr... Citlivá prdelka potřebuje tu nejlepší péči 🙂 Tak snad se podaří testování
Ráda bych se taky zapojila do testování 🙂 moje cácora má prdelku strááášně citlivou a nejlíp na ní použít měkký papír a nejlíp s obrázkama 🙂
Tak já Veltie kupoval asi dvakrát,jelikož byl dárek k nákupu plyšový medvídek,který syn chtěl.
Byla jsem spokojená. Nenašla jsem na něm žádné negativa
Ahojte,
v první řadě se vám chceme poděkovat za zájem, ženy již byly vybrány.
Po výběru, který proběhl, jsme vybraným uživatelkám zaslali IP. To znamená, že ty, které byly vybrány pro testování, dostaly zprávu s pokynem co a jak dál. Označujeme vás všechny proto, abyste dostaly upozornění a věděly jste, že výběr proběhl.
Zapojte se i do dalších výzev a zkoušejte dál. Bude jich ještě hodně. 🙂
Každé jedné z vás zašleme tři srdíčka. 🙂 ❤❤❤
Krásný zbytek dne vám přejeme!
konik_testuje
@pathusha, @jancapatrol, @markysek2, @elisstischlerova, @destinee, @evasti, @bimmka, @g_m, @janaz22, @ivet1987, @mysch, @lenulab, @medulinek, @fouskovi, @zabicka888888, @lulufafo13, @luciorlice, @peterus, @lucinkalucka, @m3105, @bledulka84, @kikkikina, @terdo, @amabilis, @priserkajd, @evejka, @filija, @ivetamastalirova, @veronikakvakova, @modelis, @hanacvej, @12ciko, @heheli, @jolcap, @janule153, @petruskabmw, @asashley, @itulinek, @lucie0206, @miskav01, @lucijete, @nikoollkaa, @hansed, @nefertiti20, @minikatula, @pipa90, @ltesarova, @slunina, @fejfarka, @patty88, @lawrencie, @medvidekmeda, @daniopl, @pistalinda35, @sherilka, @ilona87, @vera_vila, @blenny, @rutysuty, @miselka7710, @veronikapinkaskanerova, @michaltrinev, @hilluska, @juliette, @tereza1977, @mikiva, @newmom17, @sari2709, @chris11, @kacakkv, @christtyna, @mrkew, @janeve, @kataol, @loverinka9, @amazonka.k, @christinefilipkova, @briliant12, @m.artina, @pomoztekacence, @danitelitha, @monunkaaa, @kisss, @marky5890, @chs_jasmin, @mikinna20, @katkauselova, @maruskamu, @myskakatka, @kubicek11, @mykolaapsi, @sobist, @pajinka85, @papunkova, @terchal, @lilulilu, @stepanka87, @fidorka01, @barunkasem, @lutrest, @martulinka777, @macinka0007, @msgracia
@konik_testuje děkuji za srdíčka a snad příště 🙂
@konik_testuje tak taky snad příště
I já moc děkuji ❤
Jé, ale i srdíčko udělalo moc velkou radost, i když v první chvíli jsem si říkala, že by? :D

děkuji za ♥, potěšíla 😉
Děkuji za srdíčko.
díky za srdíčka a těším se další šanci 🙂
@konik_testuje díky, snad příště






Viete aky je rozdiel medzi cirkularkou a toaletnym papierom?Ziadny.
Chvilka nepozornosti a prst v prd.li 🙂 Pardon,za slova,ale tak to najlepsie vyznie.Ak ked je toto testovanie dost "intimne" a chulostive,radi by sme sa zapojili.Potrpime si na kvalitny toaletak,pri ktorom nemusim mat strach,ze sa stane vyssie uvedene 🙂
Moj manzel asi ako kazdy chlap ho testuje nekolikrat denne,no a j ako zena,taktiez.Toaletak je u nas neodmyslitelnou sucastou i v dobe nachladenia,kedy si vezmem rulicku do obyvaku (kedze maminky nemaju narok lezat v posteli) a zbavujem sa bacilov 🙂 Tu je tiez podmienka,zr musi byt pevny,aby vydrzal moj silny "fuk" 😂 a potom ho "nabijem" priamo do rulicky,nemusim tak zakazdym utekat do kuchyne.
Cize u nas by mal toaletak vyuzitie na 120% 😀