icon
avatar
monny3
27. lis 2019

🎄2.předadvetní soutěž s Fisher Price🎄

Krásné dobré ráno ☕ Venku máme pošmourno, konec podzimu a začátek zimy je prostě takové nic moc počasí, které asi většinu z nás netěší 🍁🍂🌧️ takže myslím, že jakékoliv radostné zpestření se hodí 🎉 Tak pojďme pokračovat v rozjeté předadventní soutěži, ve které čeká ještě 9 rozkošných výher 🎁🎁🎁 Protože Vánoce jsou skoro za dveřmi a dáreček pro prcky pod stromečkem navíc se jistě bude hodit 🎄🎁🎀 Takže dnes tedy soutěž druhá, jdeme na to 👏

V 2.předadventní soutěži jsou cenami tyto krásné hračky:

1) mazlíček ježek - hebký usínáček, jehož příjemná hudba a uklidňující vibrace připraví dětem příjemný čas a pohodu před spaním a během dne stimulují děti k rozvoji hmatových a sluchových smyslů 🦔

2) závěsný mazlíček - hebký zvířecí kamarád s barevnou dečkou a „chutnou svačinkou“ pro zvířátko na převrácené straně 🐘

3) kousátko pizza - měkký a plastický povrch pizzy je jednoduchý na uchopení a zároveň vydává šustivé zvuky, děti si tedy rozvíjí během pokusů o uchopení a vložení kousátka do pusinky své jemné a hrubé motorické dovednosti a zároveň speciální povrchy a zvuky stimulují jeho sluchové a hmatové smysly 🍕

A teď se podíváme, nad jakou otázkou můžete předvánočně naladěné rozjímat 💕🎄💋A zároveň vás odpověď přiblíží k výhře v této soutěži 🤩

Pro zapojení do soutěže je třeba:

1) dát like tomuto článku 👍

2) do komentáře pod článkem odpovědět na soutěžní otázku: představte si, že jste právě obdržela cenu za celoživotní přínos (všem a všemu, takový světový Oskar a Nobelova cena v jednom), komu byste na pódiu poděkovala 🏆 ? 

Soutěž probíhá ve středu 27.listopadu 2019 do půlnoci a o výhercích následně rozhodne generátor náhodných čísel 🍀 Všem přeji příjemné zamyšlení nad odpovědí na soutěžní otázku, štěstí při losování a v neposlední řase i příjemný předadventní čas 🎁🎀🎄 A další soutěž můžete vyhlížet už v pátek ✨

Monika a #fisherprice 😘 #predadventni_soutez_2

avatar

Určitě rodičům, manželovi, dětem

27. lis 2019
avatar

Mámě a tátovi za to, jak nás vychovali.

27. lis 2019
avatar

Ja bych urcite podekovala predevsim manzelovi, protoze to je prvni clovek v zivote, ktery me skutecne podporuje v tom, abych si splnila vsechny sve dlouholete sny. No a pak jeste par vybranym pratelum, kteri to se mnou zvladli v dobrych i zlych casech, a porad tu pro me byli 🙂

27. lis 2019
avatar

Děkovala bych svým přátelům, kteří mě drželi nad vodou, když tak rodina nečinila. Děkovala bych i svému příteli za to, jak mi ukázal, že život má i jiné stránky než jen ty špatné a nakonec bych děkovala své dceři, že mi dává naději a důvod žít dál a dál se snažit dělat to, co považuji za správné.

27. lis 2019
avatar

Určitě manželovi a dětem 😍

27. lis 2019
avatar

Dekovala bych ze všeho nejvíc muži, malymu! ♥️

27. lis 2019
avatar

Urcite svoji mamce ( i kdyz uz do nebe),manzelovi a svym detem. 🙂

27. lis 2019
avatar

rodičům za to jak mě vychovali a velké poděkování by patřilo i mému manželovi, za to jaký je a že vždy stojí při mě v dobrém i ve zlém ❤ a taky dětem, za to že je máme 🙂

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych hlavně mamince, protože to jako samozivitelka nemela lehke a přesto mi dala vše, co mohla.

27. lis 2019
avatar

Rodine .. ❤

27. lis 2019
avatar

Rodičům, protože jinak bych tu nebyla, synovi, který je pro mě vším, a hlavně přátelům, na které se můžu vždy obrátit, děkuji.

27. lis 2019
avatar

poděkovala bych všem blízkým, protože jen díky nim bych tu cenu mohla vyhrát, to oni obohacují můj život a dělají mě silnější ❤️❤️❤️

27. lis 2019
avatar

Hlavně rodičům, bez nich bych tu nebyla a díky ním jsem jaká jsem 🍀

27. lis 2019
avatar

Určitě bych poděkovala rodičům a hlavně mému manželovi, díky němu jsem zjistila jak je život krásný, plní mi všechny sny co jsem kdy měla a je tady vždy pro mě. ❤️❤️❤️

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych rodičům a manželovi.

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych mé rodině, manželovi, manželové rodině a dětem 😊

27. lis 2019
avatar

Krome klise rodine a partnerovi, urcite i porote, protoze pred vyberem museli mit hodne dobrej mejdan :D

27. lis 2019
avatar

Sama sobě, že jsem si to vydřela 😁 ale samozřejmě i našim, manželovi a dětem, kteří mě neustále formují a nutí posouvat vlastní limity 😁

27. lis 2019
avatar

Určitě rodině

27. lis 2019
avatar

rodicum a cele rodine

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych rodině a i těm co mi házeli klacky pod nohy aby se mi níc nedařilo,ale i tak bych ty překážky překonala... ☺️

27. lis 2019
avatar

Manželovi, rodičům, dceri a jednomu člověku, který mě v životě hodně posunul, ale už bohužel není mezi námi.

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych celé své rodině a přátelům 🌸❤

27. lis 2019
avatar

Mamince, babičce, manželovi, dětem a přátelům 💜

27. lis 2019
avatar

Určitě bych poděkovala svýmu příteli, který mě miluje takovou jaká jsem a svým třem dětem

27. lis 2019
avatar

Hlavně rodičům, sestře, manželovi a svým dětem

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi, dětem

27. lis 2019
avatar

Manželovi, dětem a hlavně moji sestře

27. lis 2019
avatar

Podekovani by patrilo rodine (manzelovi, nasemu chlapeckovi, rodicum, prarodicum i sourozencum)

27. lis 2019
avatar

Rodině

27. lis 2019
avatar

Rodině, především manželovi a synovi💖

27. lis 2019
avatar

Určitě rodině

27. lis 2019
avatar

Určitě manželovi, dětem, rodičům, sestře i prarodičům... 😊

27. lis 2019
avatar

Dědečkovi

27. lis 2019
avatar

Manželovi a rodičům.

27. lis 2019
avatar

Rodičům, sestře a manželovi

27. lis 2019
avatar

Babicce

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych svému manželovi, za to, že mi pomohl se postarat o rodinu a domácnost a já se tak mohla věnovat svému snu a vyhrát nějakou cenu 🙂

27. lis 2019
avatar

Babičce, rodičům a sestrám, protože naše vztahy mě dost formovaly, a také partnerovi, díky kterému jsem zvládla pracovat sama se sebou, a díky kterému jsem se naučila kompromisům. Díky nim jsem tím kým jsem 🙂

27. lis 2019
avatar

Rodičům a sestře 😘😉

27. lis 2019
avatar

Celé rodině 🙂

27. lis 2019
avatar

rodině, protože mě podporuje ve všem, co dělám 🙂

27. lis 2019
avatar

Své rodině bez ní by to nešlo ♥️ a všem lidem okolo, protoze jsou pro mě každodenní inspiraci.💃

27. lis 2019
avatar

Moji Mamce 💗

27. lis 2019
avatar

Hlavně mému příteli,je na něj spolehnutí,vždycky mi pomůže se vším a ve všem a je to prostě chlap,který se o nás dokáže vždy postarat a pro malou je super táta ♥

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi, dětem a i manželově mamince

27. lis 2019
avatar

Rodičům za to jak mě vychovali a manželovi

27. lis 2019
avatar

Celé rodině, partnerovi a naším synům ❤️❤️

27. lis 2019
avatar

Kromě rodiny bych zmínila i dobrovolníky, kteří se věnují mládeži. Díky nim jsem dostala to, co mi rodina, i když milující, dát nemohla😉

27. lis 2019
avatar

Rodině 💕💕💕

27. lis 2019
avatar

Rodině a přátelům

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych rodičům, sourozencům, manželovi, dětem a všem přátelům ❤❤❤

27. lis 2019
avatar

Rodicum, za to jak me vychovali

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi, dcerce ♥️Oni jsou, moje nejbližší rodina ♥️

27. lis 2019
avatar

Cele sve rodine bych podekovala😍

27. lis 2019
avatar

Určitě bych poděkovala manzelovi a mým holcickam😍

27. lis 2019
avatar

Mamince, že mě vychovala sama a přesto dobře a taky manželovi, který mi je oporou každý den a každý den od něho cítím tu lásku i po osmi společných letech ♥️

27. lis 2019
avatar

Jednoznacne rodine

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi a dceři 💕

27. lis 2019
avatar

Tak asi bych poděkovala mamince , manželovi a dceři a všem co by za tím přínosem stáli , protože ne vždy to je jen naše zásluha protože bez opory nejbližších to nejde ...

27. lis 2019
avatar

Ja manzelovi,synovi a sve dlouholete kamaradce. 😊

27. lis 2019
avatar

To je jasne, rodicum 🙂 manzelovi 🙂

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi za podporu 😊

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych své rodině za podporu a Bohu za druhou šanci. A své dceři za to, jakou je pro mě životní učitelkou.

27. lis 2019
avatar

Jednoznacne rodičům,za to jak me vychovali a na druhem místě partnerovi, za to,ze dal memu životu ten správný směr a smysl 😊

27. lis 2019
avatar

Manželovi, synovi a tátovi.

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych za podporu celé své rodině a přátelům ☺

27. lis 2019
avatar

Tak velice neoriginálně bych poděkovala manželovi a taky dětem, že mě nechaly pracovat na tom velkém projektu 😁

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych především rodičům za to jak mě vychovali a za vše co pro nás udělali, manželovi za lásku a podporu 😊 a dětem za to, že je mám ❤

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych určitě svým rodičům, protože pro mě dělají celý život toho tolik! 🙏🏻 A určitě i přítelovi☘️.

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych babičce, mužskému, mámě a dětem 😃😃

27. lis 2019
avatar

Poděkoval bych cele rodině, protože bez nich bych nebyla nic, i bez Nobelovky.

27. lis 2019
avatar

Nejvíc manželovi, to je moje opora při všem, co dělám. A samozřejmě také rodičům a sestře. 😊

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych samozřejmně rodině. Svým rodičům,že mi dali život a díky tomu takovou možnost.

27. lis 2019
avatar

Určitě mojí mamince, protože je to ta nejlepší maminka a kamarádka pod sluncem. A také mému manželovi. 🙂

27. lis 2019
avatar

Rodině a přátelům.

27. lis 2019
avatar

Asi to nebude žádné překvapení, ale své mamce .. Za trpělivost, trpělivost a trpělivost ❤️😁

27. lis 2019
avatar

Manželovi. Bez něj by to nešlo

27. lis 2019
avatar

Na 100% rodině,protože je nejlepší na světě😍🌎

27. lis 2019
avatar

Své rodině.

27. lis 2019
avatar

Rodičům, manželovi a dětem.

27. lis 2019
avatar

Mámě, za laskavost a toleranci, a tátovi za pevnou ruku a inspiraci ❤️

27. lis 2019
avatar

Manželovi za jeho víru ve mě. A svým dětem,které jsou velkou motivací.

27. lis 2019
avatar

Rodičům za jejich celoživotní lásku a podporu, manželovi a synovi. 💕🍀

27. lis 2019
avatar

Ironicky bych poděkovala své mámě, že se ke mě chovala tak jak se chovala a pro mě to byl hnací motor k tomu se v 18 osamostatnit a žít jinak než ona. A jinak svému manželovi.

27. lis 2019
avatar

Rodině, ale především mamce, která že mě dokázala vychovat takového člověka jakým jsem, a to přesto, že na to byla sama. 😊😊😊

27. lis 2019
avatar

Mamce, za to jak mě vychovala a co vše pro mne stále dělá, a za to jak je silná. Pak bych ji tu cenu přenechala protože si ji zaslouží víc (vychovala mne,vychovává další 3 děti aby nemuseli být v Dd, před 3 lety vyrizovala pohřeb babičce a teď v těchto dnech vyřizuje pohřeb své mamince) a přesto je silná a zvládá vše tak myslím,že ona si tohle zaslouží víc, kdyby to existovalo.....

27. lis 2019
avatar

Rodině 😁

27. lis 2019
avatar

V první řadě rodičům, protože mám úžasné rodiče. Pak samozřejmě manželovi, protože ten mě vždy podpoří. A pak i oběma širším rodinám, protože vždy drží spolu a pomáhají nám uskutečnit naše sny.

27. lis 2019
avatar

Určitě a bez váhání rodičům. Za to, jak mě vychovali a kolik lásky mi dávali ❤️ Pak bych určitě poděkovala pár přátelům (je jich opravdu hrstka) a taky lidem, kteří mi házeli klacky pod nohy. Protože díky nim jsem teď silnější 💪
Ty jo, úplně se vidím někde na pódiu s cenou v ruce 😂

27. lis 2019
avatar

Manželovi, rodičům (mym i manželovým) a sobě, protože sebeláska a sebevědomí jsou taky důležité.

27. lis 2019
avatar

Své rodině 😉🙂

27. lis 2019
avatar

Určitě manželovi a rodičům 🙂manželovi za to, že mi byl u porodu velkou oporou a rodičům za to, jak mě vychovali a milují naší malou🙂

27. lis 2019
avatar

Své rodině, hlavně dětem, manželovi a mamce 🙂

27. lis 2019
avatar

Rodičům a babičce..😊

27. lis 2019
avatar

Tak to asi celému vesmíru, protože to by bylo asi dobrý sci-fi 😁 A teď teda vážně, asi bych jako všichni děkovala mým nejbližším a těm, co mě během mého života ovlivňovali a podíleli se na tom, kým jsem se stala, protože vlastně díky nim bych tu cenu dostala.

27. lis 2019
avatar

Určitě bych poděkovala celé rodinu,hlavně svému úžasnému muži!!!

27. lis 2019
avatar

V první řadě bych poděkovala manželovi, protože díky němu jsem tam kde jsem a svým dětem, které mě nepřestávají překvapovat a inspirovat 🥰 a poté mamce...

27. lis 2019
avatar

Svým rodičům, bez kterých bych tady nebyla a nemohla bych udělat něco super, za co cenu dostávám 😀. Svému manželovi, který měl se mnou velkou trpělivost a vždy ochotně hlídal syna, když bylo potřeba a svému synovi, který mě nechal vždy vyspat do růžova celou noc až do oběda, abych mohla zase vymýšlet další věci a dostávat další super ceny 🙏😂

27. lis 2019
avatar

Mamince😍

27. lis 2019
avatar

Prababičkám a manželovi ❤️

27. lis 2019
avatar

Rozhodně mamce, tátovi a segram. 💖💖💖💖💖

27. lis 2019
avatar

Každopádně rodičům, kteří mě evidentně dobře vedli 😊 a hned potom pritelovi, který mě v celém procesu podporoval a pomahal mi 🤗

27. lis 2019
avatar

Celé své rodině. 💖

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych rodičům😊

27. lis 2019
avatar

Právě teď v tuto chvíli dětem, ty hýbou mým současným životem a samozřejmě manželovi 😊

27. lis 2019
avatar

Manzelovi 😍

27. lis 2019
avatar

rodičům

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych celé rodině

27. lis 2019
avatar

Manzelovi, bez nej by to slo mnohem hur🙂

27. lis 2019
avatar

Urcite manzelovi, ktery tu pro me jako jediny byl, kdyz mi bylo nejhur a moje rodina se drzela stranou...

27. lis 2019
avatar

Rodičům za to jak mě vychovali a manželovi za pomoc, protože bez ní bych tu cenu určitě nedostala 🙂

27. lis 2019
avatar

Manželovi, detem, rodicum, prarodicum, pratelum.

27. lis 2019
avatar

Jednoznačně manželovi i bez získání ocenění v něm mám obrovskou oporu 🙂

27. lis 2019
avatar

Jednoznačně rodičům, pak manželovi a dětem

27. lis 2019
avatar

PPartnerovi, mamce, dětem a babičce s dědou

27. lis 2019
avatar

Mojí mamince jak mě vychovala a mému manželovi

27. lis 2019
avatar

Svojí mamince

27. lis 2019
avatar

Rodině. A hlavně manželovi se synem.

27. lis 2019
avatar

Rodičům, hlavně mamce, že mi teď moc pomáhá a manželovi se synem🙂

27. lis 2019
avatar

Určitě manželovi a mým rodičům, protože se teda museli hodně zapotit při hlídání našeho raubíře v době, kdy já pracovala na tom, co mělo celosvětový přínos 😂.

27. lis 2019
avatar

V prvni rade bych podekovala manzelovi (protoze me ve vsem podporuje) a detem, ale take rodicum, za jejich uzasnou vychovu. A nesmim zapomenout take na pratele ☺

27. lis 2019
avatar

Memu manzelovi a dceri... Nejdulezitejsi osoby v mem zivote...

27. lis 2019
avatar

Pritelovi, babicce a dedovi, jednomu panu uciteli a pani ucitelce, dceři...

27. lis 2019
avatar

Určitě bych poděkovala rodičům pak mým hrozně hodným dětem z kterých jsem občas na mrtvici a manželovi

27. lis 2019
avatar

Určitě rodičům,za to,ze tu pro me vždycky byli a za to,co pro me udělali 🙂

27. lis 2019
avatar

Já bych určitě poděkovala celé moji rodině, protože díky nim jsem tím čím jsem... Tzn řidičům, partnerovi i mým třem dětem.

27. lis 2019
avatar

Manzelovi

27. lis 2019
avatar

Manželovi

27. lis 2019
avatar

Prvni, kdo mi prisel na mysl, byla moje babicka. Bohuzel jiz neni mezi nami, ale ona mi toho do zivota dala tolik, ze ji nikdy neprestanu dekovat. Byly to ruznorode lekce zivota, jak ty krasne, tak ty velice bolestive, ale vse me necemu naucilo. Byla i mym ucitelem co se tyce vseho mozneho. Diky samozrejme by patrilo i mym rodicum, manzelovi a detem, diky nim vsem se stale u im nove veci a pevne doufam, ze i ja jednou budu v zamysleni mezi temi, kterym moje deti, vnoucata v tichosti v myslence podekuji

27. lis 2019
avatar

První komu bych poděkovala by byl můj manžel, pak rodiče a mojí milované babičce, které už to nemůžu říct, protože není mezi námi. A také bych poděkovala svým dětem, protože mě pořád neco nového učí.

27. lis 2019
avatar

První jmenovaný by byl manžel, pak naši dva kluci a kamarádi, kteří (spíš které) jsou ve většině případů víc, než rodina 😊

27. lis 2019
avatar

Určitě manželovi, který je mi ve všem velkou oporou a taky mojí mamince, za to, jak mě vychovala, i když to v životě neměla lehké ❤

27. lis 2019
avatar

Samozřejmě své rodině - rodičům, manželovi, protože by určitě stáli za mnou a podporovali mě, abych dosáhla takového ocenění. A rodičům i za to, že tu jsem😊

27. lis 2019
avatar

Manželovi a dětem.

27. lis 2019
avatar

Rodině - manželovi, dceři a rodičům

27. lis 2019
avatar

Rodině a nejbližším přátelům ❤️

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych celé své rodině, především pak své mamince, která za mnou vždy stala jak v tom dobrém, tak zlém.

27. lis 2019
avatar

Svému manželovi, dětem a mámě 😊

27. lis 2019
avatar

Budu se určitě opakovat, poděkovala bych manželovi a svým dětem, své sestře...❤️

27. lis 2019
avatar

Manželovi a rodičům

27. lis 2019
avatar

Rodině, hlavně partnerovi a synovi💕

27. lis 2019
avatar

Manželovi, dcerám a rodičům a taky kamarádce

27. lis 2019
avatar

Poděkovala bych rodičům a partnerovi🙂

27. lis 2019
avatar

Rozhodně svojí mamince a za co? Za všechno.

27. lis 2019
avatar

Rodině 😉

28. lis 2019
avatar

Podekovala bych manzelovi, rodine a sve nejlepsi kamaradce ☺️

1. pro 2019